167. Dotazník: Čištění karmy jako nástroj k řešení aktuálních problémů

17.9.2016 v Čtenáři 49

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Čo si myslíš o tej novej hre Pokémon Go? Prekvapilo ma koľko ľudí tomu podľahlo, všetci sa bavia kde akých Pokémonov ulovili. Ono sa to zdá ako zdravá vec lebo to aspoň ľudí vytiahne niekam von a človek pri lovení Pokémonov nachodí niekoľko kilometrov. Ale je to skutočne zdravé, neni za tými Pokémonmi zase nejaké zlo?

Na Aluška.org vyšly o Pokémon Go dva články, které velice doporučuji:

Chytré hodinky a Pokémon Go: Rakovina do každé rodiny!

Pokémon Go: Katastrofa přímo před vašima očima

A znova se zopakuju, pod těmito články lidé psali, že to není tak že člověk jde na určité místo, ale že příšerky padají náhodně. Avšak podle zahraničních článků už byl vyvinut nový tracking system, na který se dá přepnout a program vám ukazuje, kolik metrů od vás na jakém místě je daný Pokemon. To pouze znamená, že články lehce předběhly svou dobu, což je u alternativních médií obvyklé. Nový sytém, který ukazuje přesné umístění Pokemonů, si můžete prohlédnout: https://www.youtube.com/watch?v=8AeBV6SShYI


2. Jaký je tvůj názor na užívání sibiřské čagy?

Slyšela jsem na ni chválu, jaký je to skvělý zázrak, ale jelikož jsem ji neužívala, ani nikoho takového v nejbližším okolí nemám, nemůžu říct žádnou konkrétní zkušenost.

3. Jaký máš názor na lidi, kteří nabízejí různé návody a techniky, pomocí kterých se má člověk osvobodit od problémů způsobených karmickým zatížením z minulých životů, kdy se někomu opravdu vůbec nedaří a nemá na nic štěstí, někdy je veškerá snaha marná, protože se jedná o něco z minulosti, co např. nemůžeš mít, kolikrát se o něco snažíš a za žádnou cenu to nejde.. existují různé návody, kdy si budeš něco opakovat a číst a měla by ses odblokovat a zbavit se těch negativních vlivů.. co si o tom myslíš, když tomu člověk věří, může to fungovat? Nebo jak jinak se dá na tomto pracovat?

Je to černá magie a nefunguje to. Víra, že něco nejde, protože se něco stalo v minulém životě, je v zásadě mylná, velmi nebezpečná a je to slepá ulice. Připadám si jako kafemlýnek, ale zopakuju to znova:

Minulé životy si nepamatujeme, protože každá lidská bytost přichází do nového života čistá a pamatovat si to nemá. Přenáší se podvědomě zkušenosti, moudrost, někdy i existenční/spirituální vědomosti, ale nejsou aktivní karmická zatížení. Pro člověka by nemělo smysl rodit se s postižením za něco, co si nepamatuje a co zpětně už nemůže ovlivnit. Minulost je určitý příběh, který člověk prožil a je důležité umět se z ní poučit. Ale nemá smysl ho týrat za nějakou chybu desetiletí a staletí.

Minulé životy jsou u lidí, zejména u starých duší, něco jako Pandořina skříňka. Dokud je neotevírají, nic se neděje a je to v pořádku. Ale pokud nějakou magickou technikou minulý život otevřou, vyvalí se na ně problémy, které byly již dávno pohřbené. Opět se obnoví již uzavřená kapitola, otevře se energetický kanál a problémy přijdou. Zcela zbytečně a člověk si za to může sám.

Takže ne, rýpání se v minulých životech neslouží k tomu, aby člověk vyřešil něco aktuálního. Naopak to slouží k tomu, aby to ještě přidalo další problémy. Je to hnus a obchod s lidským neštěstím, nechat si platit za to, že někomu řeknete, že má v živote smůlu, protože třeba v minulém životě někoho zavraždil.

Obecně lidé, kteří nejvíc chodí po všelijakých podobných terapeutech mají zkušenost, že asi jeden z desíti pomůže, navíc spíš dočasně a ten zbytek spíše ublíží. Proč a jak tyto principy fungují, už jsem vysvětlovala mnohokrát v článcích o reiki, merkabě, léčení druhých, karmě atd.

Taky je potřeba rozlišovat mezi otevíráním minulých životů / aktivací karmy a mezi afirmacemi. Afirmace jsou fungující pomůcka, protože když se myšlence dá prostor fyzicky, tím že se vysloví, tak se posílí a pak lépe umožní reálnou změnu, za předpokladu že na ní člověk pracuje. Nefunguje to ale tak, že se věci samy začnou dít a samy se spraví, jenom protože 1000x drmolím ,,mám peníze/jsem zdravá“. To je pochopitelně úplná blbost. Ale afirmace použitá k posílení záměru během jeho fyzické realizace, je dobrá pomůcka.

Pokud se člověku v životě pořád opakuje jedna a ta samá nepříjemná situace, znamená to, že něco dělá blbě, nějaký vzorec jeho myšlení je potřeba změnit. Když se člověk o něco hodně dlouho snaží a nejde to, znamená to, že jeho metoda není funkční a buď na to musí jít jinak, nebo změnit plán, protože život ne vždy vychází tak, jak si to přejeme a jak si to představujeme a je nutné umět se tomu přizpůsobit. Přeskoč, přelez, obejdi, ale nepodlézej… 🙂

V mém životě, když šlo o člověka, který nutně potřeboval v životě nějakou změnu a něco vyřešit, byly příčiny vždy stejné a nikdy nešlo o minulý život. Například: Neuměl se přizpůsobit situaci, šel na to špatně, měl slabou vůli a moc brzy se vzdával, nepoužíval selský rozum, doplácel na konkrétní chybu kterou v tomto životě udělal, nechával se využívat od zmetků protože neznal svoji vlastní cenu a neuměl si sám sebe vážit, nebo o změně jen mluvil a ve skutečnosti ji nedělal, případně ji doopravdy nechtěl, pouze se tak tvářil.

Speciální kapitola expertů na problémy jsou lidé, kteří řeknou že potřebují pomoct a když na to dostanou návod, tak i když jim třeba už jde o život, začnou se vymlouvat: Je to moc práce, moc času, moc drahé, moc složité a snaží se to různě osekávat, aby do toho nemuseli investovat moc práce. A pak se diví, že to nefunguje a chtějí znova poradit… Ale je to jako začarovaný kolotoč, protože se situace pokaždé zopakuje stejně.

Takže moje velké doporučení, které bych si přála, aby si každý vzal k srdci: Vemte rozum do hrsti a nenechte se od nikoho zblbnout tím, že vám otevře minulý život a něco vám tam vyčistí. Instantní řešení, které od vás nežádá žádnou práci, snahu a kdy za vás někdo něco udělá a něco vám vyřeší zatímco vy neděláte nic, jsou falešná. Je to kupčení s lidským neštěstím. Každý problém je možné řešit, ale musíte ho řešit vy sami. Má smysl se vzdělávat, nechat si poradit, shánět vhodné prostředky, léčiva a pomůcky… ale řešení problému jste vždy vy sami a je to výsledek vaší práce. Ne nějakého terapeuta.

4. Ahoj Alue chcel by som sa nieco opitat tam kde som sa pohol som videl macku to je jedno akej farby ale vecsinu ciernu sice nepatri do tejto temy tak si pockam na odpoved predtym to chvilu prestalo ale dneska ked som isiel busom do prace ked zatacal autobus na parkovisko kde vysadza ludi tak na rohu v zakrute na trave som zbadal ciernu macku jak tam sedela viem ze mi asi sibe ale mam pocit ze ma tie macky nejakym sposobom sleduju minule tiez v robote pri zadnom vchode bola ale bielo cierna macka ako by tam cakala ked som isiel z prace alebo tie ked bol raz ten cerveny mesiac som videl ciernu macku ked som isiel autobusom nie ze by my to vadilo ale ma to nejaky vyznam ci iba nahoda lebo ja v nahody neverim…

Kočka je průvodce v Matrixu a když ji potkáš na ulici, znamená to nějakou změnu. Většinou v souvislosti s tím, na co zrovna myslíš, co řešíš, kde se nacházíš a co prožíváš.

Příklad: Hledám práci. Jdu na pohovor. Líbí se mi tam. Rozhoduji se, jestli tu práci vezmu… Řeknu že asi ano. A potkám kočku. – Kočka znamená ,,Právě se změnilo něco ve tvém osudu.“ Ale už přímo neříká, jestli je ta změna dobrá, nebo špatná. To záleží na volbě, kterou jsi udělal.

Nebo se ti naskytne nějaká fakt zajímavá příležitost, nebo přijde hodně originální nápad… Využiju to, nebo ne? – Radši ne, zní to sice zajímavě, ale já se toho bojím a je to moc práce a risk… A potkáš kočku: Právě se něco změnilo v matrixu.

Ale aby to nebylo tak matoucí, přece jenom nějaké indicie, jak poznat že kočka říká ,,dobrý / špatný“, tady jsou. Není to však úplně na 100%, respektive jsem dost mladá, takže těch situací, na kterých si to můžu ověřit, ještě nebylo tolik, abych mohla říct, že je to na 100% pravda.

Ale orientační znaky, podle kterých se řídím já a které víceméně vychází, jsou jednoduché:

Rozhodnutí/cesta při které ti kočka přeběhne přes cestu, bývá většinou nějaký problém, nebo znamení, že tudy nemáš jít. Buď fyzicky že fakt nemáš jít po té cestě co sis vybral, nebo že to rozhodnutí nebylo dobré. Že ti něco zkříží cestu a nebude to probíhat hladce.

A černá kočka většinou spíš znamená pozor, bude nějaký problém. Říká se, že černé kočky nosí smůlu. Ale není to pravda. Černé kočky před tou smůlou varují a to je rozdíl. Naopak tudíž nosí štěstí, když člověk znamení pochopí a poslechne.

Naopak světlé kočky, když nepřebíhají přes cestu ale jen u ní sedí, většinou ukazují na dobrá rozhodnutí a dobré změny.

Nevím jestli jsem vám o tom už říkala, ale jeden takový nejvíc intenzivní zážitek, co jsem s kočkou prožila byl, když jsem chodila do první třídy:

Byla jsem úplně malá a nikdo mě neučil o Zákonech Vesmíru a o znameních. Jenom jsem věděla, že se říká, že když když vám přeběhne černá kočka přes cestu, tak je to špatné znamení. Na druhou stranu mi nikdo nekladl na srdce, abych se tím řídila, jenom jsem to někde jako dítě musela zaslechnout a pamatovat si to.

A tehdy jsem byla zamilovaná do kluka, který byl jedináček a neměl si s kým hrát a moje velké štěstí bylo, že se mi s ním podařilo skamarádit a párkrát jsme byli spolu venku a zažili tam ohromnou spoustu dobrodružství, protože jsme dělali klukoviny. A na jednom z takových výletů se nám stalo, že jsme byli u bytovek kde dotyčný klučík bydlel a on řekl, že mi chce ukázat jedno zajímavé místo pár set metrů odtud. Že je tam taková hodně stará rozbitá studna a že tam občas chodí.

Tak říkám že jo, že půjdeme, že to může být zajímavé…

Ušli jsme tak 50 metrů, vycházeli jsme postupně ze sídliště do pole a po pravé i po levé straně bylo křoví. A z pravé strany najednou vylítla černá kočka, přeběhla a skočila do křoví nalevo.

A já se najednou zastavila a říkám úplně automaticky: ,,To není dobré znamení. Já mám strach že se něco stane, pojď, půjdeme zpátky, kašleme na tu studnu.“

Ale on mi nevěřil a řekl ,,Prosímtě, já tam chodívám normálně a nic se mi nikdy nestalo, neboj se a pojď.“

Tak jsem se nechala přemluvit, abych nebyla za bačkoru a došli jsme k té studni. Strávili jsme tam sotva pár minut, když najednou se k nám zdálky začala řítit asi pětičlenná skupina nějakých děcek s kuličkovkama. Byli tak o 3 roky starší než my a byli to strašní hajzlíci, protože jen co nás z dálky viděli a poznali že jsme mladší, tak na nás začali sprostě křičet ať okamžitě vypadneme, že je to jejich a začali po nás střílet. Jestli jste někdy jako děcko dostali pár ran kuličkovkou, tak víte, že to celkem bolí, zejména když ten hajzlík střílí zblízka.

Takže jsme utekli a úplně nám to pokazilo náladu. Nechápali jsme, čím jsme jim vadili, když jsme tam klidně mohli být všichni spolu… To byla z jejich strany prostě taková klasická demonstrace síly, stádečko. Když jsem mu připomněla tu kočku, co nám to řekla předem, tak nevěděl, co má na to říct a asi ho to docela vyděsilo. Vlastně jsme byli v šoku oba.

A to byla moje první lekce o znameních v životě. Od té doby sleduju kočky a když přeběhne černá, tak i změním cestu a jdu jinudy.

5. Zajímalo by mě, jestli víš něco o spánkové paralýze? Párkrát se mi to přihodilo, ne však v takové míře jako jiným lidem, tedy černé postavy a pištení/hučení v uších. Zajímalo by mě, jestli to má nejaký hlubší význam nebo je to opravdu jenom výsledek nepravidelného spánku.

Spánková paralýza je stav mozku a sem tam to zažije snad každý. Je to chvíle, kdy se člověk náhle probere, ale jeho mozek ještě nestihl nastartovat všechna potřebná centra, takže je člověk sice při vědomí, může myslet, ale nemůže se hýbat a navíc jeho vědomí není na stejné frekvenci, jako když se probudí normálně.

Člověka to dost vyděsí, může slyšet hučení, protože jeho mozek je na jiné vlně, než normálně za bdělého vědomí. Dá se tedy říci, že při tomto náhlém probuzení nastává něco jako tranz. A jak ho člověk využije, záleží na něm. Co se však neví, je důvod, proč se to vlastně děje, proč se někdy vědomí probere, když to mozek nečeká a nestihl se kompletně zapnout.

Stresová reakce a snaha se stavu bránit, naopak způsobí, že mozku trvá o něco déle, než pozapíná všechny funkce, takže čím více u toho člověk propadá hysterii a strachu, tím je to horší a delší.

Naopak když člověk ví, že je ve změněném stavu vědomí a jeho tělo zatím nepracuje a umí u toho být v klidu, paradoxně se pak mozek aktivuje rychleji. To je dobré vědět, pokud chceme spánkovou paralýzu cíleně využít k astrálnímu cestování, že není moc času. Během stavu spánkové paralýzy stačí provést některou z technik pro výstup z těla a je to. Pro mě je lepší, místo vizualizací, se prostě vykulit ven z postele, pak provedu techniku pro stabilizaci stavu a v té chvíli už se tělo neprobere, protože duše je mimo něj. Takže fyzický mozek znova usne a tělo jenom automaticky dýchá.

Spánková paralýza sama o sobě není nijak nebezpečná a pokud se jí člověk chce co nejdřív zbavit, tak stačí zůstat v klidu, čekat a o nic se nesnažit.

Také se postupem času mění její projevy, čím častěji člověk vyjde během tranzu ven z těla, tím méně se potýká s nepříjemnými vjemy jako je hučení, nebo ztráta koordinace v astrálním prostoru. Je to, jakoby si člověk na tuto úroveň vědomí a existence jednoduše zvyknul a stalo se to pro něj normální.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Petule 2016-09-17 03:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je zajímavý o tech kočkách. Poslední dobou se mi zdá, že vídám kočky časteji, většinou světlé barvy. Zrovna včera mi bílá kočka přeběhla přes cestu, ale už nevím o čem jsem přemýšlela. Na druhou stranu je pravda, že stojím před velkou změnou. Budu si toho víc všímat. Dekuji  za informaci 🙂

Ikona diskutujiciho Kaia 2016-09-17 07:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyjo, tak jsem se právě dozvěděla,  co se mi dělo jako malé. Vždycky jsem se probudila a nemohla hrozně dlouho hýbat.  Měla jsem pocit, jakoby mě přejížděl vlak. A ještě se to dělo opakovaně takže pro velmi malou holku (mohlo mi byt 5? Nebo 3? Nevím ale byla jsem fakt strašně malá) to bylo stresující.  Třeba jednou se mi zas zdálo a to bylo jen jednou,  že jsem se zmenšovala tak jsem s brekem utíkala dolů za rodičema. Oni se dívali na telku a přišlo mi že je strašně pozdě aspoň 2 ráno.  Ve skutečnosti bylo asi okolo desate a dávali nějakou kravinu neváhej a toc. Oni me ujistili, že jsem se nezmenšila, ale radši jsem tam zůstala, protoze ten pocit když jdete dolů ze schodů a málem spadnete,protoze jste se fakt zmenšili je hroznej.

Ikona diskutujiciho Helene 2016-09-17 09:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hrozne se mi libi jak tu hru vsichni ospravedlnuji ze nas to donuti jit ven a nachodit kilometry, jak je to hrozne zdrave. Ja se nutim chodit ven behat uz skoro 4 roky pravidelne a zadne pokemony u toho nehledam..divne ale :D. Jestli dneska lidi potrebuji smarthphone k tomu aby chodili ven, no nebudu rikat jaka je tohle dneska doba, to uz vsichni vime.

Ikona diskutujiciho FA 2016-09-17 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co když mě přitahují černé kočky a mám je doma? Znamená to něco?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-17 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Kočka jako domácí zvíře má jiný účel, než když potkáš namátkově cizí…

Ikona diskutujiciho Verča 2016-09-17 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad karmické zatížení: na toto téma máme stejný názor a zřejmě i velmi podobné zkušenosti. Vždy, když někdo mluvil o karmě, cítila jsem obrovský nesouhlas, mnohdy i vztek, avšak ne na někoho konkrétního – byl to vztek na systém oněch přesvědčení. Hodně jsem o tom diskutovala s kamarádem buddhistou, ale má averze nepominula ani poté, co mi vysvětlil, že se nejedná o trest, nýbrž o příčiny a důsledky. Ať tak či tak, nevěřím tomu, že by měl být člověk automaticky ovlivňován událostmi z minulých životů, které nelze ovlivnit;). No a i když se budeme bavit o našem aktuálním životě, je to nesmysl. Vezmu-li si příklad z vlastního života: jako malé holčičce mi bylo ublíženo několika lidmi, kteří mi dávali najevo, že jsem pro ně v určitém ohledu velkou překážkou. (Nebudu teď řešit, o co šlo a proč to zřejmě dělali.) Já tomu však velice rychle uvěřila a v důsledku toho jsem pak dělala spoustu "chyb". Svým chováním jsem hodně lidem ublížila. Ať už jsem však udělala něco, co jsem nedomyslela, nebo jsem někomu řekla hnusné věci schválně proto, abych ho pokořila, jednalo se vždy o jakousi obranu. Tím, že jsem uvěřila tomu, že jsem k ničemu, tím, že jsem se přestala mít ráda, tím vším jsem se stala slabou, jak říkám já, odpojenou od té hlavní energie, (vesmíru, vědomí, je jedno, jak to nazveme), která nás všechny drží naživu a sjednocuje. A nyní si představme, že funguje karma /karmické zatížení. V lepším případě bych tedy měla do aleluja meditovat, čistit čakry, nořit se do minulých životů apod. Buď by mi to vyplavilo ještě x dalších problémů, anebo bych byla k smrti vyčerpaná a výsledek žádný… V tom horším případě bych se cítila vinna za vše, co jsem udělala – řekněte člověku, který je nadně, že je to karma a i když jej nikdo netrestá, musí holt počkat, až to vyprchá, ale že se nemusí zlobit, jelikož si to vše způsobil sám. Pouta a bič v růžovém obalu. Samozřejmě, že je tady zákon akce a reakce, avšak karma tomu svou hloubkou a přesahem do minulých životů dává jakýsi rozměr bezmoci či velice obtížné práce na sobě, což mi osobně v těžkých životních situacích rozhodně nepomáhá. Cítím, že život není složitý, když se mu umíme přizpůsobit a máme sílu vzít věci do svých rukou. To, jakým způsobem to lze doopravdy udělat, že jen racionální rozhodnutí nestačí a přílišná, úzkostná snaha dokonce vše spomaluje /blokuje, to už je zase jiná kapitola…

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-17 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

6] Ve tvém příspěvku je skrytá veliká moudrost. Máš ten cit a dar vnímat pravdu a žít ji, tak na něho nezapomínej a naslouchej mu, nenech se od jiných lidí blbnout a deptat, nakonec je tvá intuicie to nejcennější na světě, co tě vždy povede správně životem a co tě nikdy nezklame.

Ikona diskutujiciho Verča 2016-09-17 16:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Přesně tak… a čím víc se člověk uvolní a prostě "jen" žije, tím silnější jeho pocity a intuice jsou. Pravdu netřeba nijak udržovat či posilovat.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-09-17 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aluško, co symbolizuje devíticípá hvězda v tvém logu s kruhem uvnitř? Děkuji.

Ikona diskutujiciho Irčulie 2016-09-17 20:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co znamená černá kočka ve snu + autonehoda ve snu? Četla jsem , že černá kočka ve snu znamená, že někdo z mojich přátel bojuje se smrtí – mám to nějak řešit?

Ikona diskutujiciho lenka f 2016-09-17 22:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nejsem pro, aby člověk chodil za terapeuty a rýpal se v minulých životech. Ono stejně co jsme nezvládli v minulých životech (a je jedno co, a ani to ve svém dnešním životě nevíme) se nám stejně v tomto životě v nějaké formě vrátí a člověk bude postaven znovu do obdobné situace, kterou předtím nezvládl, aby to tentokrát opravil. Je jedno, že nevíme, co jsme udělali špatně v minulém životě, stačí aby se nám v dnešním životě něco stalo, např. jsme měli v rodině člověka, kterého nemáme rádi, nic jsme si v tomto životě neudělali a přesto by jsme se měli naučit na to pohlížet s nadhledem a nepociťovat vůči této situaci odpor. Každý odpor (tím je třeba myšlen i nesouhlas, nechuť atd.), který tu v životě zažíváme a je jedno jestli to je k člověku nebo k situaci se nám stejně vrátí, aby jsme si to zažili znovu v nějaké jiné situaci a pokusili jsme se v sobě najít víc lásky a pochopení a zažívanou situaci zvládli lépe. My jako fyzické bytosti nevíme kolikrát, co máme opravovat, ale naše vyšší já/ duch to ví moc dobře. Do fyzického života sem jdeme, aby jsme se zdokonalili a leccos opravili a myslím si, že je jedno jestli to já jako fyzická osoba v současné inkarnaci vědomě vím nebo ne. Popravdě nad tím ani moc nemudruji. Zamýšlím se pak v situaci, kdy se mi něco blbého přihodí a snažím se najít odpovědi sama v sobě.:-)

Ikona diskutujiciho ginze 2016-09-18 00:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s tím tracking systémem je pravda. Šla jsem se spolužačkou ze školy, ona bohužel tuto hru hraje, a měla na to nějakou pomůcku, která ,,oskenovala" okolí a ukázalo jí to, kde ten Pokémon je. Takže tak.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-18 09:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: To je sluníčko pro ochranu, žádná hvězda. Devět cípů má, protože devítka je nejvyšší číslo a skrývá v sobě 5 a 4. Je to tak kreslené záměrně.

Ikona diskutujiciho Evik 2016-09-18 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chtěla bych se tě zeptat, jestli neznáš způsob, jak se zbavit jizev.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-18 11:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Bohužel ne. Jen takové klasické lidové návody na jejich zmírnění atd.

Ikona diskutujiciho Jarka 2016-09-18 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vcera kdyz jsem vecer stala u baraku, tak prebehla prebehla cerna kocka pres cestu. Byli jsme na navsteve….ja tam nerada jezdim a nelibi se mi tam. Pribuzni meho manzela maji barak na konci dediny na kopci u hrbitova a kostela. Od jejich baraku vede cesta primo dolu a vedle jejich baraku taky vede cesta do poli a na druhou stranu ke kostelu. Ten barak stoji kde se cesty krizuji. Ta cerna kocka bezela napric cesty zasvila se na ceste bliz baraku sedla si a podivala se na me a pak sla pryc. Za pul hodiny jsme pak odjeli domu. A o nekolik km dal mi prebehla par metru pred autem bila kocka. Me by zajimalo co to znamena. Vim, ze je to zmena v matrixu, ale ze jsem videla jak cernou, tak bilou kocku behem jedne hodiny.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-18 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  To znamená, že tam nemáš jezdit. Černá když tam jsi, bílá když odjíždíš…. Jednoznačná věc.

Ikona diskutujiciho Jarka 2016-09-18 14:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odpověď Aluško. Tak to bude mazec, protože manžel a jeho rodina to nepochopí, že tam nebudu jezdit.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-18 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: To už záleží pouze na tobě, jak se rozhodneš…

Ikona diskutujiciho Mára 2016-09-18 15:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co taková černobílá kočka :D

Ikona diskutujiciho veraled 2016-09-18 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám také dotaz ke karmickému zatížení: nechala jsem si vyhledat a přečíst svůj palmový list. A závěr : karmická zátěž, řekli i konkrétní skutky a k vyčištění karmy jsem dostala různé úkoly (oběti, peníze a odříkávání manter). A teď jsem zmatená…. to, cos psala se mi zdá dost logické, ale taky znám tvůj názor na čtení palmových listů…. Prosím, můžeš mi odpovědět, děkuji.

Ikona diskutujiciho 7Lily7 2016-09-19 02:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:  Na čierno-bielu kočičku som sa tiež chcela opýtať.

Ikona diskutujiciho aves passeria 2016-09-19 08:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té karmě. Už jsem to tu ostatně kdysi psala :-) Rozhodně souhlasím s tím nešťourat se v tom. Nechodit za nikým a nechtít, aby to otevřel. Víme velmi dobře, proč si to nepamatujeme! Pokud něco otevřeme jen ze zvědavosti, nebo i proto, že si myslíme, že nám takhle někdo pomůže a zbaví nás něčeho, co nás trápí, fakt si můžeme jen přidělat spoustu problémů! Nikdo za nás nic nevyřeší, opravdu se o to musíme postarat sami! Nicméně na druhou stranu musím říct, že já sice na karmu nikdy moc nevěřila a vždycky jsem si říkala, že proč se starat o minulost, když máme žít tento život. Ale má minulost se mi jednou otevřela sama. A krásně pak bylo vidět, proč se děje to, co se děje. Jak si kdo právě odskákává to, co udělal mě, a já si odskákávám to, co jsem udělala já. My fakt nemusíme vědět nic a nemusíme s tím ani nic dělat. Jak tady padlo v jiném komentáři – to jediné, co musíme dělat, je nepociťovat v té situaci odpor. Brát to s nadhledem. A nedělat tentokrát tu stejnou chybu. Pokud k tomu potřebujeme vědět, jakou chybu jsme udělali, dozvíme se to. Říká se, že jakákoliv karma se rozpouští v okamžiku, kdy jsme ve svém přirozeném stavu a nereagujeme tak, jako obvykle podle zaběhaných systémů ochrany ega. Není nutné pátrat po tom, co jsme kdy udělali, tohle je to jediné, co máme dělat. A taky to nejbezpečnější…a

Ikona diskutujiciho Xoxo 2016-09-19 09:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: asi tak, a já ten nesouhlas cítím i třeba pokud se jedná o sebevraždu. Každý do svého života vstoupil sám a má právo z něj odejít. To jen tak bokem. (Hodně bokem :D)

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-09-19 15:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, prosím tě jestli bys mohla odpovědět do komentu, děkuji.

Ikona diskutujiciho Ellie Parrish 2016-09-19 16:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak by jsi teda vysvětlila to, že se narodí dítě, které umí sotva mluvit, a dokáže vysvětlit, že si pamatuje svůj minulí život, a že byl zavražděn na konkrétním místě a pamatuje si přesně, minulé vztahy, které měl..

Ikona diskutujiciho lucy 2016-09-19 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den přeji Alue,

Ikona diskutujiciho Alkeara 2016-09-19 17:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týče těch pokémonů, tak zmíněné články nepředběhli svoji dobu. Už od začátku co hra existuje se dá zjistit kde bude jaký pokémon. Je na to vícero webů a aplikací.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-09-19 18:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bylo dovoleno aby se na zemi inkarnovalo 144 000 světelný bychtostí…nebo indigových dětí na tom nesejde jak je nazýváme, jejich ukol je pomoct lidem přejít do "zlatého věku".

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-19 19:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:  MMS se dávkuje podle povahy problému a podle velikosti konkrétní osoby. Přečti si knihu Jima Humble o MMS, má tam recepty na užívání rozepsané.

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-09-19 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Tak teď jsem zmatena :D

Ikona diskutujiciho Kojot 2016-09-19 19:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: .. hehe, 144 000 ich mali pripravených, tak 144 000 poslali.

Ikona diskutujiciho BE 2016-09-19 19:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: výška duše – skôr by som to nazývala dosiahnutie toho čo si duša ako prvozárodok predsavzala.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-19 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Já ti oficiálně léčbu radit nesmím, navíc jsem tě neviděla. Proto říkám, přečti si knihu. Ideálně zajdi za nějakým detoxikačním poradcem, nebo léčitelem. Dělat si všechno naslepo je blbý. – Velmi pečlivě si nastuduj, jaké je ředění a poměry. Dokud si nebudeš jistá že to chápeš dobře, radši nic neber.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-19 21:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: případně můžu poslat kontakt na borce, který se tím hodně zabývá a může ti poradit, ale pořád platí, že si o tom musíš pořádně načíst, ne jenom nalistovat z knížky jeden odstavec a myslet si, že už vím…

Ikona diskutujiciho Tina 2016-09-19 22:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď som raz  neskoro večer išla vybrať peniaze z bankomatu za chrbtom sa mi objavila čierna mačka, len tak si tam sadla. Mala som sluchátka, ale aj tak som počula ako na mňa zamňaukala. Nechala sa aj hladkať a veľa sa obtierala, potom ma sprevádzala do pol cesty na intrák. Mohlo to niečo znamenať? Či len má rada ľudskú pozornosť, tak ako ja tú mačaciu?

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-09-20 06:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Dekuji za pomoc, ten kontakt bych si vradeji vzala  :)

Ikona diskutujiciho samajama.. 2016-09-20 09:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Malá útla knižôčka hovorí,

Ikona diskutujiciho Lennka 2016-09-21 20:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kočky? Chichi, já jsem takový kočičí magnet. Pořád za mnou chodí (i když v poslední době až tolik ne, nevím proč), však já si je ráda pohladím. Stalo se mi dokonce, že si mě kočka "přimňoukala", když jsem si jí nevšimla. Kolikrát jdou i kus cesty se mnou, pěkně u nohy skoro jako pes. Největší úlet bylo nakráčet na kočičí sněm, bylo jich asi 10, v kruhu. Některé se za mnou šly hladit. Byla tam jedna dominantní, která nehtěla, abych hladila kteroukoli jinou, pokud jsem se o to pokusila, začala je napadat a odhánět, tak jsem raději odešla. Ale pořád nevím, co to bylo, jestli to kočky dělají normálně… vypadalo to fakt divně

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-21 20:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Kočičí sněmy jsou popsány i v knize Magie koček, co jsem tady před časem doporučovala. Kočky se takto tajně schází, je to určitý rituál, domlouvají se na tom předem a jdou jakoby na schůzku a přesně na čas. Nikdo nepřišel na to, co tam probírají. Opravdu kočky nejsou obyčejná zvířata.

Ikona diskutujiciho merlik6886 2016-09-22 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj alue, když se podívám koutkem pravého oka, třeba na podélnou hranu dveří, tak kolem ní vidím takový asi 2-3cm široký modrofialový pruh, ale když se podívám koutkem levým, vidím namísto toho pruh žlutý(který je ale o něco užší), stejně to mám i u paže(asi 5mm široké pruhy).

Ikona diskutujiciho H. 2016-09-24 07:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslední dobou mám příšerně moc nocnich můr. Vlastně jsou tak děsivé, že jsem z toho úplně na prášky. Zkoušela jsem prosit anděly, ať mě chrání, ale prožila jsem další noc plnou hororů a vzbudila se nevyspalá. Co to se mnou je?

Ikona diskutujiciho Terien 2016-09-24 08:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když se pěstuje bonsaj, rostlince to škodí, nebo jí to nevadí?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-24 08:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: bonsajím já nerozumím

Ikona diskutujiciho Aťa 2016-09-24 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako je to s detským oblečením,na ktorom sú, napríklad zobrazené ušká mačky alebo čiapky, ktoré znázorňujú hlavu mačky a majú dva brmbolce, teda jeden a jeden tam,kde by boli ušká? Všimla som si,že je toho teraz dosť v predaji s podobou rôznych zvierat. Ďakujem.

Ikona diskutujiciho Kojot 2016-09-24 08:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Urob si oheň, rozprávaj s ním, a vhoď do neho noční múry.

Ikona diskutujiciho :) 2016-09-25 09:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, kdypak vyjde tva treti knizka? Dekuji

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-25 09:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]:  letos na podzim

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek