168. Dotazník: Jak se pozná přivtělená duše?

26.9.2016 v Čtenáři 37

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Ahoj Alue, já mám tento dotaz: Padlí andělé vytvořili 6 matrixů, že? Tohle je poslední. Každý skončil atomovou válkou. Tak tedy to je pro ně dobře, ne? Na co dostali 6 pokusů? Děkuji za odpověď.

Ano, předešlé Matrixy skončily špatně, ale tentokrát není výsledek jasný, protože se do toho vložily i jiné konstruktivní síly, které předtím nebyly ve hře. Proč dostali celkem šest pokusů na projekt? – Osobně se můžu pouze domnívat, ale to má co dělat se symbolikou. Je jich 6 a také hmota je 6x6x6 stlačená energie do tří rozměrů. Možná proto.

2. Ahoj Alue, je pravda, že člověk může mít na sobě přivtěléné duše zemřelých? Pokud ano, jak to poznám? A lze se jich nějak zbavit? Případně jak tomuto zabránit? Děkuji.

Pokud má člověk psychické problémy, dlouhodobě těžce onemocní, nebo ho něco dlouhodobě vysává, poškodí se mu energetické ochranné obaly. Může to být i následek po všelijakých seancích černé magie, hlavně to bývají rodinné konstelace.


A pokud se žádným způsobem energeticky nechrání, neregeneruje ani nedobíjí a naopak navštěvuje destruktivní místa s vyšší koncentrací destruktivních energií, poté se stává, že na sebe může něco nabalit. Nejčastěji to jsou astrální parazité, ale není ani vyloučeno, že se na něj napojí nějaká bloudivá duše, která právě přes poškozený a slabý energetický obal začne člověku brát energii.

Projevuje se to tedy zejména únavou, zhoršenou imunitou, nočními můrami, strachem ze tmy a samoty, protože má člověk pocit že u něj něco zlého pořád je. Často je to i změna v chování (k horšímu pochopitelně), zvýšená úzkost, agrese, labilita, mentální poruchy, smutek, nebo podsouvání cizích myšlenek.

Zbavit se jich dá mnoha způsoby, jsou to všechno metody, které harmonizují energetický obal člověka. Samozřejmě nejlepší je jít přímo po příčině problému, čili proč vůbec máme slabé ochranné energie, co nás vysává, a vyřešit si psychiku. Na jiné očistné metody už je potřeba investovat, nakoupit si pomůcky k tomu potřebné, nebo jsou i lidé, co ty duše umí z člověka sundat.

Hodně o ochraně energií a o samostatném odstraňování energetických parazitů píšu ve své třetí knize, kterou chystám na podzim vydat… Je to hodně, ale opravdu hodně komplexní téma, tato nauka o energiích člověka. Ale některé metody ochrany proti nim jsem dala na net, jako jsou návody na očistu domova, energetické léčení u stromu, stařičký seriál o práci s energiemi, ty čisté křišťály o kterých jsem psala jak vybrat silný a jak je čistit se na to taky určitým způsobem používají a v neposlední řadě energii člověka výborně harmonizují a dobíjí energetické krystaly. Metod je mnoho, ale člověk nikdy nesmí zapomenout řešit příčinu, proč to vůbec vzniklo.

3. Aluško stalo se Ti někdy že si Tě odchytl na ulici, či někde venku nějaký člověk s tím, že pro Tebe má nějaký data/informace/fotky/zprávy.. prostě něco co Ti musí nutně sdělit či předat? Například že je vědec pracující v oblasti 51 a má pro Tebe kus chlupu z mimozemšťana? 😀 Děkuji 🙂

Někdy mě náhodně odchytne fanoušek/čtenář, ale teď moc ne, co jsem se přestěhovala do vidlákova, tak moc lidi nevídám 😀 A že by mi někdo úplně cizí, o kom vůbec nic nevím, a nikdy jsem na něho neměla žádné vazby, najednou řekl, že má pro mě strašně šokující data – No tak to se mi občas stane, ale bývají to prostě nějací lidé, co se se mnou snaží spojit přes kontakty, co najdou na internetu. A snad až na pár výjimek, které se dají spočítat na prstech jedné ruky, to byly naprosté nesmysly, nebo mě to vůbec nezaujalo…

Jo a občas si ze mě taky dělají srandu moji vlastní čtenáři, že mi napíšou ,,Podívej co se mi podařilo vyfotit, jak šokující! Je to nějaká víla?“ a pak otevřu obrázek a tam byl normálně ze sněhu uplácaný penis. 😀 … Naštěstí se mi to nestává často a pak mi došla i omluva.

4. Ta technologie na výrobu energetických krystalů je mimozemská?

Hezká představa, ale ne, není to mimozemská technologie… Jako že by mi ty krystaly energetizovali v UFO talíři a pak shazovali ve speciálním košíku na zahrádku za dům, kde si je vyzvednu? Fakt ne… 🙂 Oni by na to ani neměli čas.

5. Aluško jaké používáš karty? Já bych si chtěl koupit nějaké vykládací karty, kamarádka mi doporučovala tarotky, ale vůbec se v tom nevyznám. Můžeš mi prosím s výběrem poradit? Děkuji

Mně nejvíc sedí sada Kouzelní jednorožci. A celkově karty od Doreen Virtue bývají dobré, že se s nimi dobře pracuje. Klasické tarotovky moc ne-e, jedny doma mám, ale vůbec k nim nemám vztah a nepoužívám je.

6. Když se naše povaha píše do tváře. Tak proč jsou tyhle celebrity v obličeji hezký, když manipulujou veřejností a vlastně upsali duši ďáblu a dělají spíš zlo?

Obličej se mění pomalu, to znamená že když se člověk narodí úplně normální a pak udělá nějaký zásadní obrat, v obličeji se mu to přepíše až za pár let, nebo desítek let.

A proč myslíš, že tam kromě drog tak moc frčí plastiky? Navíc jakoukoliv absolutně nezajímavou osobu můžeš díky dnešním vymakaným šminkám přemalovat na totální sexbombu. Přifoukneš zadek, narveš silikon do hrudníku, nějaké ty falešné vlasy, řasy, domaluješ obočí, nabarvit, přežehlit gzicht, napíchat botox a BUM! – Každá může vypadat dokonale…..

https://www.youtube.com/watch?v=aXiBd8DHmAY

A navíc si dovoluji v mnoha případech s krásou celebrit nesouhlasit, krása je relativní pojem a mnohé celebrity jsou odpudivé i přes hromadu make-upu, odborníků, modních poradců a plastik. Jako je Lady Gaga, Nicki Minaj a naopak Miley Cyrus, která byla původně krásná, ze sebe postupně udělala zrůdu. Hodně se na vzhledu podepisují i drogy.

7. Každá každučká (100%)návšteva akejkoľvek knižnice alebo kníhkupectva má na mňa laxatívny účinok – do troch minút musím bežať na toaletu. Z iných priestorov nemám takýto postreh. V čom to podľa teba je?

Nikdy předtím jsem o takovém problému neslyšela. Kdyby to bylo kvůli pípání čárových kodů, měla by jsi ten problém v každém obchodě. Možná, že ti nedělá dobře hromada rozdílných energií, protože co kniha, to jiná rezonance podle autora. Já ze špatných energií i zvracím, tak proč ty bys nemohla dostat průjem. Ale celkově zrovna knihkupectví jsou taková lepší místa na energie, mnohem horší jsou například klasické supermarkety… Je to záhada.

8. Víš o některé české celebritě, která by byla také ovládána reptiliánskou rasou?

České celebrity nejsou z globálního měřítka zvlášť významné, a proto reptiliáni nemají moc důvod zrovna tady působit. Ráj reptiliánů je zejména Amerika.

9. Mě by zajímalo, jak takové obsazení těla vlastně probíhá. Jestli ten reptilián prostě přijde k někomu večer domů, zazvoní a u kafe mu dá před nos smlouvu….to asi ne. Možná stačí jen hrozně chtít /až nezdravě/ něčeho dosáhnout a tím se mimoděk dává souhlas někomu takovýmu….pak ale člověk o tom vlastně ani nemusí vědět, že v něm je někdo jinej. Co když to Majlí ani neví… a myslí si, že je všechno v pohodě?

Já nejsem zasvěcená až do takových dokonalých detailů, jak přesně to ti reptiliáni dělají. Ani mě to upřímně nezajímá, jelikož čím více se člověk v lejně rýpe, tím více smrdí.

Každopádně reptilián je živá forma, která se umí pohybovat mezi dimenzemi, může být hmotný, ale i nehmotný a umí měnit i formu. Proto vstupuje ve své nehmotné formě, ale když je uvnitř, umí se manifestovat fyzicky. To jsou ty mimikry, reptiliánská ústa a plazí oči, co poté v nakažené osobě problikávají.

10. Mám takový malý dotázek, slyšela jsi o cvičení wyda? popř. jaký na to máš názor? Děkuji a měj se krásně

Toto cvičení neznám a musela jsem googlit. Osobně bych na něj ze svého přirozeného skepticismu k podobným metodám a špatným zkušenostem, nešla. Nevzbudilo to ve mně žádnou důvěru, zejména mi odstupňování úrovní připomíná stupně jako v Reiki (i když to není podle popisu to samé).

11. Vznikol človek prirodzenými prírodnými procesmi evolúciou alebo bol umelo stvorený/upravený nejakou cudzou inteligenciou?

Člověk ve své prapůvodní formě byl stvořen konstruktivní silou Vesmíru, nebo chceš-li bytostmi, které do ní spadají. Ale lidé žijící konkrétně v tomto systému byli dodatečně upraveni. Otázka je, kým vším…

Evoluce je nesmysl, výborně to vysvětluje tento článek: Opice se vyvinula z člověka, ne naopak!

12. Ahoj Alu. Co se děje poslední dobou okolo Michaela Jacksona? Ted byl par let klid,ani jediny článek o nem a ted mužů otevřít každý bulvár a všude se píse o tom jak zneužíval deti, synovce atd.? Chtějí nám ONI vzít to dobré a pospinit ho? A byl reptilian? Nezdá se mi. Jinak okolí tech celebrit,vždyť mají deti a milence…To se potom přenáší? A proc jsou taky někdy otráveni a naštvání na paparazzi. Vždyť to nejsou lidé

Michael Jackson byl samozřejmě také elitář, jinak by se nikdy nedostal tam, kam se dostal. Ale v určité fázi svého života už mu došly nervy, nemohl se dál dívat na všechen ten hnus, vystoupil od nich a začal lidem hlásat veřejně pravdu. O elitách, o tom jak média lžou, o zednářích, illuminátech… Proto byl zavražděn a proto se na něj připravila mediální špinící kampaň, že zneužíval malé děti atd. To že se hodně propírá v médiích jsem si vůbec nevšimla, možná za to může okurková sezóna, ale spíš se divím, že bulvár vůbec čteš. Jestli si myslíš, že tam najdeš něco jako pravdu, tak se opravdu velmi šeredně pleteš, a to ti říkám ze své vlastní, osobní zkušenosti. Píšou to nelidské odporné hyeny, které nemají žádnou morálku a žádný hnus ani lež pro ně nejsou problém, hlavně když bude vysoká čtenost. Lžou zcela záměrně, píšou pravý opak i když to mají na diktafonu a když řekneš, aby to spravili, nebo aby se ti veřejně omluvili, pošlou tě do řiti a bez prominutí, klidně i osobně. A stejný přístup mají i některé jiné, nebulvární časopisy.

13. Ahoj Alue, dnes som v práci rozmýšlala nad tým, ako správne a zrozumitelne položím následujúcu otázku 😀 a nakoniec je to celkom jednoduché: Čo vlastne majú spoločné reptoidi, šediváci, elita a satan? Lebo podla všetkého chcú s nami každý porobiť čosi iné… Či nie?

To je dost složité téma na dlouho. Kdybych to zkrátila pro účely dotazníku: Ďábel je mateřská loď a vyjmenovaný zbytek je jeho produkt. Na venek se zdá, že má každý produkt jiný záměr, ale v konečném důsledku je jejich záměr společný a podřízený své mateřské lodi. Akorát se liší metody, kterými na to jdou.

Komentáře

Ikona diskutujiciho zdenek 2016-09-26 05:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak je to s plejáďany? Výmysl hnutí New Age nebo jsou to jedny z konstruktivních bytostí co nám pomáhají ?

Ikona diskutujiciho BE 2016-09-26 08:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekný dotazník a nádherný obrázok !

Ikona diskutujiciho Veronika 2016-09-26 11:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mě by zajímalo, proč duše do toho Matrixu vůbec vstupují. Opravdu každá věří, že to tu může změnit? Nebo jsme chyceni v pasti i na nehmotné úrovi a jsme nuceni se sem neustále vracet jako otroci? Díky za názor.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-09-26 12:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

8. Videl som zoznam reptiliánov vo vláde USA, je ich tam hodne ale mali tam aj jedného plejáďaňa bol to bývaly senátor Ben Nighthorse Campbell. Okrem toho sú rôzne typy reptiliánov, niektorí akoby boli viac reptilský a niektorí menej.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-26 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Jo, nějaká ženská na ČT dělala reportáž a přemutovaly jí reptilské hlasivky. Ale nevím jak to mám znova najít, bylo to kdysi na youtube…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-09-26 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Niekde bol odkaz na to video ale keď som si to chcel pustiť tak to nešlo, bolo to asi už zmazané.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-09-26 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Minule si niekde písala o hudbe pre zvieratá na ukľudnenie a ja som našiel aj video pre mačky (len neviem či ich to má ukľudňovať alebo dráždiť) Video for Cats to Watch – Birds and Squirrels on The Woodland Path https://youtu.be/Jz59mw4CP8M

Ikona diskutujiciho Kojot 2016-09-26 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: duša tu nemusí ísť, môže aj inde. Je to len jej vôla. – Zem je ale miesto, kde sa možno drsnejšie ako inde ale rýchlejšie dá pokročiť.

Ikona diskutujiciho vdvsgvreg 2016-09-26 14:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, zajímalo by mě, co pereš? Už dlouho se snažím najít nějaký dobrý zdravý a šetrný ekologický prací prostředek, ale když si najdu u všeho recenze, lidé říkají, že to prostě moc nepere…

Ikona diskutujiciho romča 2016-09-26 16:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, ďakujem za odpoveď, dosť mi pomohla :)Maj pekný zvyšok dňa…

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-09-26 20:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K dotazu 8… Českou zrovna ne, ale v klipu slovenského "repera" Majka Spirita jsem si něčeho malinko všiml.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-09-26 20:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě by zajímalo v reakci na články, které tedka tady vyšli od tm jestli si i ty děláš zásoby jídla/vody? Nebo to nebereš nijak vážně, necháš to plynout.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2016-09-26 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímal by mě tvůj názor na kabalu a ty červené náramky, se kterými se roztrhl pytel a často se prodávají za šílenou cenu, nosí to různé celebrity s pochybným vystupováním, takže bych tomu nevěřila. Ale na druhou stranu mě překvapilo, že to používaly i žítkovské bohyně, což byly lidové léčitelky, které se řídily přírodou a křesťanstvím a až nad výjimky  ( pár zlých lidí se najde všude ) nedělaly žádnou destruktivní magii, většina z nich neuměla číst, všechno měly z tradice a z přírody, o kabale nejspíš nikdy neslyšely, ale používaly ty náramky na ochranu. Tak jak to s tím je?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-27 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Já mám všechno kompletně připravené  a promyšlené od roku 2012, takže se nestresuju. Když to přijde tak vím co dělat, když to nepřijde, tak taky dobrý… těch možných problematických scénářů je moc, lidská historie je plná válek a konfliktů, představa že není potřeba mít něco nachystané kdyby se náhodou něco stalo, je v zásadě dosti naivní.

Ikona diskutujiciho BE 2016-09-27 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:… na Slovensku sa novorodencovi viaže šnúrka červená na zápästie. Je to stará vec. Opäť ale niekto oprášil a zarába.

Ikona diskutujiciho Kojot 2016-09-27 11:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Majk má svoje občianske priezvisko Dušička.  Skúste nahľadať jeho prednášky, možno sa dozviete o ňom viac.

Ikona diskutujiciho Arael 2016-09-27 15:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mě napadlo – existují ve skutečnosti černé díry, nebo je to jen další výmysl vědy? A pokud ano, jakou mají funkci? Jsou to nějaké brány do jiných dimenzí, nebo něco jiného? Díky 🙂

Ikona diskutujiciho Mued 2016-09-27 16:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Michael Jackson byl samozřejmě také elitář, jinak by se nikdy nedostal tam, kam se dostal." Já s druhou polovinou této věty souhlasit nemůžu. V minulých dotaznících bylo dovysvětleno, že oni nerozhodují o tom, kdo bude slavný, kdo jakou cenu dostane, ani kam se dostane(televize, světová pódia atd.). Kdyby to tak bylo, nemělo by smysl zde existovat. On byl zaprodaný za extrémní talent, kvůli kterému byl pro ně tak zajímavý. Sám Michael se nikdy zaprodat nemohl, protože malé děti nemohou podepisovat smlouvy. Michaela a zbytek dětí zaprodal jejich otec, když mu bylo deset let.  To že je někdo zaprodaný, tak patří k elitě, ještě zdaleka neznamená, že to je zlý člověk. On takový nebyl, proto od nich později odešel a ještě později se vysvobodil z té smlouvy  - to je ta zašifrovaná zpráva, kterou jim poslal.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-09-27 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Dobrý postřeh 🙂

Ikona diskutujiciho Mára 2016-09-27 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky Aluí, (promiň jestli je to moc intimní oslovení :D ) prosím co si myslíš o písničce Ariai od Daniela Landy? Mě to příjde jako píseň o lidech z povrchu země. Děkuji moc.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2016-09-27 23:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

15. Díky za odpověd :). Přece jen nad tím přemýšlím, doma by mě někteří měli za blázna kdybych se měla zásobovat :D. Ale přemýšlím, že to udělám bez jejich vědomí pro sebe, a tím i pro ně.

Ikona diskutujiciho Amálka 2016-09-27 23:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jedna otázka mi dlouhodobě vrtá hlavou, tak se musím zeptat 🙂 Jak je možné, že strach zvyšuje vibrace? Neměl by je logicky spíš snižovat, když láska je zvyšuje? Díky.

Ikona diskutujiciho Xxx 2016-09-28 04:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. K otázce číslo 10 – Nevím zda bylo cvíčení ,,wyda" nějak pozměněno ale dle mojich informací se původně jedná o konstruktivní věc. Stejně jako v Asii vidíš všelijaké mudry (pozice rukou) tak Druidi zase měli wydy (pozice rukou a těla) pro práci s energií. Tudíž původně dané cvičení mělo být absolutně konstruktivní , v uvozovkách ,,tajné cvíčení druidů" které se předávalo z generace na generaci.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-09-28 07:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Skeptická proto, že intuitivně cítím, co je dobré a co ne. U wydy ten pocit nejde do extrému, ale přesto není úplně dobrý.

Ikona diskutujiciho Kač 2016-09-28 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o léčbě pomocí pyramid?

Ikona diskutujiciho BE 2016-09-28 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: kto tvrdí, že strach zvyšuje vibrácie ?

Ikona diskutujiciho stenly919 2016-09-28 17:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Xxx 2016-09-29 01:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, moje pointa nebyla ,,nebud skeptická" , moje pointa byla ,,nebud až příliš skeptická". Mám na tyto věci podobný názor jak ty – dokud není jistota tak se do toho nepouštím. Ale na druhou stranu tyto věci mohou vést až k paranoi.

Ikona diskutujiciho Veronika 2016-09-30 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chtěla bych se zeptat, zda inhaluješ sůl dle rad TM a jestli nevíš, kde sehnat ten správný KCL? Děkuji, V.

Ikona diskutujiciho Peace 2016-10-01 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak tu byla jednou reportáž z Na vlastní oči, že nějaké děti se umí dívat 3. okem do fyzického světa, existuje podobná schopnost pro slyšení? Tj. slyšení nějakým "třetím uchem" ne duchovní bytosti, ale zvuky z našeho reálného světa?

Ikona diskutujiciho Dr. Who? 2016-10-01 20:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce 1. Mě příjde že spousta lidí říka o hmotném světě nebo o hmotě že je špátná, přitom je to vynikající příklad na pochopení duality.

Ikona diskutujiciho BE 2016-10-02 09:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Iste, počutie tretím uchom je, je to "mix" medzi pravým a ľavým načúvadlom-uchom. Ony nie vždy idú rovnako, a tak vzniká tretí zvuk /v hlave/, lekármi označovaný za tinnitus. Prirodzene je i porucha sluchových orgánov, čo je iné.  To čo nevedia potvrdiť a tinnitus nie je, je to "ostatné". Cez zvuk tretí prichádzajú zakódované informácie, i nezakódované, takže najprv sme z toho vyvalení, aj keď sme vyvolení.:-)

Ikona diskutujiciho Monie 2016-10-03 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho lei 2016-10-06 10:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj alu, prosím, k té odpovědi na druhou otázku, kde říkáš, že energ obaly se poškozují i na konstelacích apod. Myslíš, že kdyby na ně někdo šel a měl ode mě tm kartu nebo tvůj krystal, nebo oboje, takže ty energ obaly zůstanou v pořádku?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-06 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Když jdeš záměrně někam, kde víš, že tě to poškozuje, tak tě energetické pomůcky před útoky neochrání, protože se vystavuješ nebezpečí vědomě, čili jsi k napadení dala souhlas. A tvůj vnitřní souhlas je NAD jakoukoliv ochrannou pomůckou. Odevzdáš tam energii dobrovolně a dobrovolně se otevřeš.

Ikona diskutujiciho lei 2016-10-06 14:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: tak když jí to tak nepřijde… Děkuju moc za odpověď.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek