169. Dotazník: Co má společného odchod Karla Svobody a Ivety Bartošové?

6.10.2016 v Čtenáři 46

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. V několika knihovnách co znám, používají ty malé čtečky co se drží v ruce a na knize je nalepen papírový obdélník s čárovým kódem a nad tím je nápis knihovní systém clavius nebo lanius. Mě by zajímalo, jestli to taky vpaluje něco do rukou knihovníků, kteří takto „opípnou“ třeba dvě stě knih za den?

Problematický je EAN čárový kód, který je na výrobcích a spotřebním zboží. Existuje ale i spousta jiných druhů čárových kódů a ty jsou buď docela neškodné, nebo na to zatím nebyl udělám výzkum. Důležité je se dívat, jakou má kód podobu a jestli se shoduje s popsaným v článku. Pokud ne, byla bych klidná, ale nejsem odborník na druhy čárových kódů a možná se časem zjistí, nebo mě někdo doplní, že je to ještě jinak.

2. Tím se dostávám k otázce, jestli když se zlá/destruktivní energie pomocí čárového kódu a čtečky vypálí do výrobku jednou a poprvé, už je konec a kdyby se to skenovalo třeba desetkrát, tak je tam ta destrukce pouze z prvního skenování, anebo čím vícekrát se čárový kód oskenuje, tím víc destrukce se do výrobku a tudíž i do rukou dotyčné osoby vypálí?

Důležité je první skenování, protože potom je výrobek poznamenaný trvale. V dalších případech se děje to samé opakovaně, ale destrukce je pořád ve stejném množství jak pro osobu, tak pro výrobek. Nesčítá se.


3. Taky mě teď ještě zajímá, jak je to v případě, když někdo jedl dlouhá léta výrobky, které byly oskenované a tudíž to šlo do něj a pak to přestal dělat, jestli z něj ta destrukce zase vyprchá po čase, anebo už to v člověku nějak zůstane?

Obvykle do několika let poté, co člověk začne pečlivě škrtat čárové kódy, se z něj destrukce ,,vyplaví“. Přece jenom je to určitá energie, která je do člověka vpravována uměle a když se přestane dodávat, člověk se pomalu vrátí zpět na své původní hodnoty. Lidské tělo je samoopravitelné. Ale nějakou dobu to pochopitelně trvá, protože jsi to co jíš a než se navíc vymění hmota v těle z živin co nebyly skenované, chce to čas.

Má to vliv na zdraví, psychiku, konstruktivitu mysli a celkovou pohodu v životě. Proto bych to doporučla zejména těm, který mají tento druh problémů, protože se jim postupně uleví.

4. Mě by třeba zajímalo, jestli se má bát o život i Madonna. A jak je to s velkou popularitou Karla Gotta nebo Lucky Bílé, jestli taky duše upsali ďáblu… A nebo se smrtí Karla Svobody a Ivety Bartošové… copak za to taky mohli reptiliáni?

Házíš dohromady švestky, jablka, hrušky… Všechno není jen o reptiliánech.

Madonna je celosvětově známá celebrita, na tu rozhodně dřív nebo později dojde. To je jisté. Reptiliána v sobě pravděpodobně také má, ale hlavně je to velká satanistka.

Když už jsme u ní, na zahraničním internetu jsem našla zmínky, že celá řada světových celebrit včetně Madonny jsou klony. Že originály jsou již po smrti a to, co se před námi ukazuje, jsou výrobky z laboratoří, ale není mi úplně jasné, jestli jde o vypěstované klony, nebo jestli jsou to přetvořená lidská těla, zdroje se liší. Zatím jsem kolem toho nedělala bližší průzkum, protože to není úplně moje tématika, že bych do toho byla zažraná a chtěla vědět podrobnosti, naopak mě to odpuzuje… Já radši zvířátka, kytičky, energie, andílky a dobré duchy vesmíru, to jsou témata, která mě baví a chci je studovat blíž. Přesto je dobré mít přehled i o tomto hnusu, protože vědění je moc. A nedá se jenom lítat na obláčku, o tom tenhle svět není.

https://www.youtube.com/watch?v=GxlG-TcCnfg

Toto je moc zajímavé video, které povídá o udílení cen Grammy 2015, kde se odehrávala satanistická seance v čele s Madonnou. I pokud nerozumíte anglicky, podívejte se na 2 obrázky vyfoceného publika od 00:55. Sedí tam všichni slavní s plastovými svítícími čertími rohy. To rozhodně není náhoda!

Pokud anglicky rozumíte, určitě si to poslechněte, jsou tam opravdu zajímavé postřehy, nejen o symbolickém významu polibků od Madonny. – Tušili jste, že je to symbolické požehnání vysoké kněžky – královny popu-, nejvyšší satanistky svým podřízeným?

Jak už bylo řečeno v předešlém Dotazníku, české ,,celebrity“ nejsou pro tento druh reptiliánských parazitů zajímavé, protože nemají takový vliv a moc, nejsou tak známé. Avšak někteří z těch jmenovaných patří k Zednářům. Ne však všichni.

U Karla Svobody to bylo zapříčiněno tvorbou, napsal muzikál Drákula, ve kterém hrála i Iveta Bartošová a to aktivovalo určité temné síly, které se pomstily na tvůrci i hercích. Lidé vůbec nevědí, s čím si zahrávají, když točí horory, nebo hrajou v takových muzikálech. Už je obecně známo a prosáklo to i do médií, že muzikál Drákula je prokletý.

Iveta Bartošová je navíc dokonalý případ člověka, kterého ubila jeho vlastní sláva (lépe řečeno novináři, jak sama říká v odkaze). Být neustále na očích, snášet plivance kdejakých pitomců co jsou největší experti na tvůj soukromý život, sledovat o sobě hnusné lživé články v bulváru a u toho mít kolem sebe zástup pijavic, které se chtějí přiživit na tvém úspěchu, to je strašně těžké.

Vždyť tohle všechno já sama osobně znám a je to fakt hnus, co všechno lidi jsou schopní udělat ze závisti, nebo z vypočítavosti, žádná odpornost jim není cizí. Šlapat po mrtvých, vymýšlet si jakýkoliv hnus a extrém, jen aby z tebe něco urvali pro sebe… Což teprve člověk, který je opravdu známý po celé ČR, to musí být pro něj nesnesitelné. Lidé jsou strašně zlí a čím víc jich upře na tebe pozornost, tím víc zla na tebe posílají. A je potom otázka, jestli jsi silná osobnost a ustojíš to, nebo jestli se tím necháš zničit.

Ivety je mi líto, je to dobrá duše, ale příliš křehká pro hnusný ,,celebrití svět“, do kterého se dostala.

Já s ní soucitím, i když vím, že to co udělali a pořád dělají závistivci mně, je tak jedna stotisícina toho, co musela snášet Iveta, nebo co musí snášet jiní známí lidé. V nebi je jí teď určitě mnohem líp a doufám, že se tam dostala i přes svůj zoufalý způsob odchodu.

Děkuju vám andělové

https://www.youtube.com/watch?v=7cNAWaK4EPU

Už jsem za vodou

https://www.youtube.com/watch?v=6hpKq0llGN0

5. Existovali/existují doopravdy draci?

Ano, draci existují ve fyzické formě. Jsou to obrovské masožravé bytosti, v kohoutku měří 30-40 metrů a pochází z planety M-51, z planety Reptiliánů. Je to produkt tvorby šesti padlých andělů.

6. Jak je to s archanděly atd. Mají andělé nějakou hierarchii, jak vysvětluje Doreen V.?

Andělé se liší svými úkoly, které vykonávají. Sami mezi sebou nevnímají kdo je nahoře a kdo dole, neříkají si předponami ,,arch“, nepotřebují porovnávat, kdo je silnější a důležitější. Tohle je celé jen o lidském egu, o potřebě dělit, třídit, škatulkovat. Archandělé jsou náš výmysl, produkt snahy nějak si je utřídit. Ale čím víc do toho člověk pronikne, postupně zjistí že to není možné, že vlastně neví nic, protože andělů je na světě tolik, že je neroztřídíš. A k čemu vlastně, vždyť to není vůbec potřeba.

7. Jak se zbavit či překonat nenávist k nějakému člověku? 🙁 Není to bezdůvodně. Vím, že je to v nás… ale prostě… já tuhle nenávist nějak nedokážu překousnout.

Když ti někdo neodpustitelně velice ublíží, způsob jak se zahojit, je následující (mluvím teď ze zkušenosti o extrémních případech násilí a tyranie.. ne o běžných strkanicích/neshodách mezi známými):

Přerušit navždy kontakt, opustit ho a už se s ním nikdy nesetkat. Když neodejdeš, nikdy se nezahojíš a situace se naopak bude zhoršovat, dokud jeden z vás nepadne.

Pak to nechat několik let uležet, jeden rok bývá zpravidla málo, spíš dva, i tři. Během té doby si lízej rány a vyplakej se.

Potom můžeš začít pomalu odpouštět, ve fázi kdy se začneš dávat psychicky dohromady a vrátí se ti sebeúcta.

Snažit se vidět situaci očima toho, kdo ti ublížil. Pochopit, že pro své jednání měl důvody, minimálně ty, že je to uvnitř nešťastná duše. Často ti největší násilníci jsou největší ubožáci, týrané nemilované děti, opuštění lidé, kteří sami sebe nenávidí a proto ubližují ostatním. Projevují tím navenek svůj vnitřní stav.

Když pochopíš, že nenávistná duše hlavně nejvíc nenávidí sebe samu a že její destruktivní chování – i když bylo namířeno proti tobě – ve skutečnosti nebylo o tobě, ale o vnitřním stavu dotyčného, postupně odpustíš, dokážeš to. Ale nestačí si to jen říct, musíš to opravdu vnitřně prožít a procítit.

Uleví se ti, přestaneš plakat, přestaneš se litovat, ale upřímně ti můžu říct, že nezapomeneš. Už nikdy… Odpuštění však neznamená zapomenout, nebo omluvit hrozný čin někoho druhého. Odpouštíš kvůli sobě, protože se máš rád/a chceš mít lehko na duši a na srdci, volně dýchat a netahat s sebou těžké kameny z minulosti.

… Ostatní méně vážné případy vyřeší čas.

8. Môže sa duša rozhodnúť, že zažije čo je to závislosť (alkohol, drogy, prejedanie) a ako ťažko sa z nej dostáva?

Duše si svůj osud plánuje, ale závislosti a zlo, které ji strhnou z její plánované cesty, jsou spíše nástrahy Matrixu. Jsou duše, které přes zlé zkušenosti prozřou, poučí se, zabojují, překonají to a využijí k vlastnímu rozvoji… Ale většinou je to spíš semele.

Tak jako tak, nic na světě se neděje náhodou a každý problém, který nám do života přijde, je lekce, pokud ho zvládneme. Není ale pravda, že člověk nemůže růst i bez problémů, naopak láska a štěstí je to, co člověka rozvíjí nejvíce a nejrychleji, ale na tomto světě nemůžeš být příliš křehký, lidé tě rozbijí… Jako zmíněnou Ivetu.

9. A duše blízkych sa rozhodnúť, že zažijú čo je to milovať a odpúšťať napriek takej bolesti, ktorú im závislý spôsobuje? Prípadne či sa duša môže rozhodnúť že zažije zdlhavé a bolestivé umieranie, alebo to že príde náhle o všetok majetok (vyhorenie/záplava nepoisteného domu). Alebo je v týchto a podobne závažných prípadoch proste niečo celé zle, človek si to zavinil sám? Prípadne keď to môže byť aj jedna aj druhá možnosť, ako sa to dá rozoznať?

Rozeznáš to blbě. Každý člověk je jiný, má v sobě svůj vlastní svět a těžko můžeš zvnějšku posuzovat co si zvolil, co si podělal sám, co nezvládl, do čeho ho uvrtal někdo jiný a co měl v plánu… Většinou to neví ani on sám, jak se do dané složité situace vlastně dostal a zabere to hodně práce a pitvání se v sobě, než se k tomu člověk dosane.

Život je někdy hodně zašmodrchaný a to nejlepší, co pro druhé můžeš udělat, je chápat a pomáhat. Zbytečně nesoudit a neubližovat.

10. Čítala som v tvojej knihe o prelaďovaní hudby z 440 Hz do 432. Všimla som si, že komerčná hudba ktorú stiahnem je vo frekvenci 441 ( delené 3=147) a niekedy 480 Ešte som nestiahla hudbu vo frekvencii 440. Taktiež na internete je viacero návodov ako hudbu preladiť v Audacity, lenže ľudia pod každám z nich diskutujú o tom, či je to takto správne, či to naoyaj potom bude tých 432 a som z toho zmätená. Mohla by si nejaký doporučiť?

Já také mám hudbu přeladěnou v audacity, ale záleží na vstupním materiálu, co z toho nakonec vyleze. Osobně taky nemůžu dopředu vědět, jestli zrovna daná skladba má určité ladění a vyjde dobře nebo jenom tak napůl, je to pokus-omyl. Stejně ta z audacity působí lépe, a to je pro mne důležité. Zbytek a diskuze nad přesnými Hz už nechávám plavat, protože to stejně nevyřeším při svých technických možnostech.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Arael 2016-10-06 06:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existuje nějaký přírodní způsob, jak vyléčit AIDS? Nebo je to i v tomto směru opravdu neléčitelné?

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-10-06 06:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je nebezpecne byt v dnesni dobe slavny? Kvuli reptosum.

Ikona diskutujiciho Wenos 2016-10-06 08:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja poslouchám Řezníka a citim se při poslechu dobře a ani jsem nic neměnil za frekvence. Ona ta hudba vytahne ze mě vse negativní a vsaje do sebe jako hromosvod

Ikona diskutujiciho Blaf 2016-10-06 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě poslední dobou ta Bílá nesedí. V jednu chvíli mluví o andělích a v další chvíli ve své tvorbě zkopíruje vše od Madonny po Lady Gaga. A to nemluvím o tom jejím koncertu, která zkopírovala od Madonny. Jak nad ní svítil super velký červený kříž..

Ikona diskutujiciho Mary 2016-10-06 12:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mám Bílu rada, má super hlas aj piesne. Kedysi som ale bola na jej koncerte kde vystupovala s Arakain, ale to bolo niečo hrozné. V niektorých piesňach spievala o satanoch a nedalo sa to ani počúvať. Predtým keď vystupovala s Maláskom to bolo perfektné.

Ikona diskutujiciho hanka 2016-10-06 15:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se zeptat, jestli máš nějaké poznatky o kraniosakrální terapii, jestli tuto metodu můžeš doporučit? A dále jestli doporučuješ skupinové meditace, konkrétně Oshovy meditace. Budu ráda i když přispěje svou zkušeností někdo z diskutujících….děkuji všem předem 🙂

Ikona diskutujiciho JT 2016-10-06 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě ještě k těm čárovým kódům… Pokud si objednám zboží z eshopu (kde ho neskenují) poštou nebo pplkou, kde na každé krabici dopravní služba používá klasické EANy, jestli to zboží uvnitř (neoskenované) dostává rázem destruktivní energii tím, že se nachází v té ocejchované krabici přepravní služby?

Ikona diskutujiciho romča 2016-10-06 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: no nevim… řezník ,mi moc pozitívny nedojde… ne Alue, nepúšťaj si to

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-10-06 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Totemové zvíře má člověk celý život jedno a to samé, nebo se mění s tím, jak se vyvíjí ten člověk?

Ikona diskutujiciho Jaroslav 2016-10-06 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj ARAEL.Co se děje při AIDS? Je to naprosté selhávání imunity.Lidské tělo je systém,který si poradí automaticky s každou nemocí samo.Důležité je neničit původní systém. O co jde? Člověk je součástí přírody a vesmíru s nezničitelnou duší a vědomím.Bolest a nemoc je už vážný stav,při opakovaném porušování této integrity,kdy vycházíme ze stavu rovnováhy s příklonem k negativitě a destrukci bez ustání nepřetržitě.Kdo má AIDS musí okamžitě otočit o 180stupňů.Vracet se k pramenům života,k přírodě.Byliny,voda a les,hory,vnímat i hvězdy nad sebou.Přiblížit se k tomu všemu fyzicky i duchem,hovořit,vnímat nejen rozumem,ale především citem,propojovat se pocitově.Poznat své tělo,dokázat vnímat každý orgán v těle,na který se zaměřím.Podobně si všímat nádhery a krásy venku-všeho stvořeného.Je potřeba čisté vody z pramenů,mít znalosti o rostlinách,milovat svůj koutek,strom,zakradu,na které si vypěstuji trochu své zeleniny,bylinek,jablko.Každý kvítek je malým teleskopem,napojující se na slunce a hvězdy, a je tu i pro nás a pracuje za nás,vždy.Vyžaduje jen pozornost člověka,jeho hřejivý pocit.Co bylinka,to harmonizátor,pramen a čistička,pro nás,děti vesmíru.Propojovat se se vším,co je tvůrčí a krásné.Bez lásky to nejde.Bez téhle energie nemůžeme tvořit,ani se učit a poznávat pravdu.Dnes je tolik nemocí,včetně aids.A lásku ponižují a překrucují.Voda se skryla,strom onemocněl,vinou člověka.Viry,plísně a baktérie jen konají svou práci,ke které byly určeny-rozložit oslabené a nemocné tělo,vrátit ho Zemi.Imunita je taky Vůle Žít.V souladu s přírodou.Naši předci tak žili.Vůle je i slunce v nás,je malým bodem u pupku(3.tí čakra),tam je trůn a květ Duše a Vůle.Touha po životě a láska ten bod aktivuje,probouzí,jeho vlny stoupají k srdci,pak krku a hlavě.Imunitní buňky v nás potřebují ten vnitřní impuls.Vnitřní impuls zesilovat Vůli po životě,aby mohly pracovat.Pak máme i silnou imunitu.Žádný aids nás neohrozí.Zdravé tělo,zdravý duch.Musíme se vrátit k pramenům.Tam je počátek i klíč k životu.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-06 18:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chupacabra je taky výtvor reptošů?

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-10-06 18:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Tak si zjisti jaký má význam slovo "negativní"

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-06 19:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: S kraniosakrální nemám vlastní zkušenost. Na skupinové meditace ale pozor, ty jsou nebezpečné vždy.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2016-10-06 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ani při poslechu Marilyna Mansona se mi nedělá tak psychicky nevolno, jako při poslechu Řezníka. A to už je co říct.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-06 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Já jsem Alušku jednou žádal aby si pustila písničku miluju náboženství, a vydržela prý asi tak 15 sekund :D BTW ta se mu fakt povedlo.

Ikona diskutujiciho Arael 2016-10-06 19:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Dara 2016-10-06 20:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K 10. otázce – kdo má "chytrý" telefon tak doporučuji aplikaci 432 player – pure music sound, který hudbu co máte v telefonu na 432hz převede a můžete si ji rovnou přehrávat 🙂

Ikona diskutujiciho hanka 2016-10-06 22:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Děkuji, a k těm meditacím, můžeš to trochu víc vysvětlit, třeba v příštím dotazníku? Co se tam děje za energetický proces mezi zúčastněnými? Asi se mezi nimi budou vyrovnávat energie jako v jakékoli skupině lidí, ale když přitom meditují, co se může dít?

Ikona diskutujiciho Mued 2016-10-06 22:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jde přece hlavně o to, že jste se zaprodali a rozhodli sloužit Satanovi, proto na vás dojde. Řekla bych, že Madonnu jakožto jejich nejvyšší Satanistku, která nabírá nové členy, si tam ještě nějaký ten čas nechají, slouží dobře. V tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=W795W63n7mA&index=94&list=PLsYGJzDBVbWuZuJZBmU0Dzj83UP_Lhln5 se na vás několikrát dívá Satan a je tam vtip po satanovsku – vysmála se světovému míru. Nemohla jsem věřit vlastním očím a fascinovaná v tom špatném slova smyslu jsem si to musela pustit víckrát. A pokaždé jsem tam našla něco nového. Už celé to video umím rozkódovat. Pak jsem ještě viděla video, kde se vysmála dětem v Africe a dokonce měla tu drzost vysmát se samotné Lásce. Tomu jestli jsou to klony zatím radši věřit nebudu… Ale Madonna vám řekla pravdu do očí. Viz. Wikipedie a: https://university.kabbalah.com/ To je ta kabala, co tu už taky byla zmiňovaná. Odtud vítr fouká…

Ikona diskutujiciho Mued 2016-10-06 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji za tipy na 432 Hz hudbu. Chytrý telefon mám taky, vyzkouším. 🙂

Ikona diskutujiciho Arael 2016-10-07 05:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Díky moc za tip, aplikaci jsem si stáhla a je fakt super 🙂 Díky moc 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-07 07:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:  Ano, je to o vyrovnání energií. Přijdou ti tam rozladění problémoví lidé, kteří na tebe své problémy nevědomky nahážou.

Ikona diskutujiciho Renata 2016-10-07 09:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:potvrdzujem, chodila som pred rokmi  par mesiacov na jogu a po cviceni vzdy nasledovalo to dychanie , zapchavanie jednej nosnej dierky,cez nu dychanie,  potom druhej a pod..Akoze bolo to celkom fajn pocit po cviceni, taka navibrovana energiou, kym som tam raz nesla cvicit dobre zoslabena po dlhej nekonecnej  chripke cela vycucnuta bez sil  a doteraz si myslim, ze som  tam "nieco" chytila, lebo mi zostalo ale ze moc blbo psychicky a to zo dna na den. Nebyt jednej liecitelky, ktora dala zo mna dole nejake privtelene duse, asi tu dnes nie som.  Fakt je, ze niektori ludia tam na mna posobili velmi divno, pri jednej zene som nemohla ani stat, lebo som citila tlaky v hlave silne, to sa mi pri nikom este nestalo, preto som cvicila vzdy co najdalej od nej,  ale netusila som, ze ma to moze  nejak ovplyvnit. Uz takymto veciam chapem. Mam pocit ze na taketo cvicenia a meditacie chodia hlavne ludia s posramotenou psychikou, ti co su v poriadku si radsej idu zabehat, alebo zaskakat fyzicky. Ja chodim uz radsej do so psom do lesa sviznym tempom….

Ikona diskutujiciho BE 2016-10-07 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:ano, alebo aj vedomky nahádžu.

Ikona diskutujiciho Ji 2016-10-07 11:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím, nevíš něco o cystách, příp. můžeš mi doporučit nějakou literaturu? Mám už několik let malou cystu na vaječníku o průměru 26mm, ještě před dvěma lety tam byly dvě, takže je bezva, že zbývá jen jedna, jenže mi nejde se jí zbavit. A já ji potřebuju odstranit, protože kvůli tomu (gynekoložka to tvrdí) mám nepravidelnou menstruaci, naposledy jsem ji měla v červenci a pořád nic a při poslední menstruaci jsem krvácela skoro 20 dní a bylo to to hrozné, i když zajímavé je, že jsem zpozorovala zhoršení po tom, co se mi malinko zlepšila snížená fce štítné žlázy, tak že by to nebylo tou cystou? Několik let dělám jaterní očisty, očisty střev, snažím se stravovat zdravě. Myslela jsem si, že to na cysty pomůže, ale možná bych měla zkusit něco dalšího, jen nevím co. Napadlo mě zkusit bachovky, ještě jsem je nezkoušela a vyšlo by mě  to celkem draho, tak bych ráda zjistila, zda neexistuje levnější řešení, než se  do bachovek pustím. Děkuji.

Ikona diskutujiciho carnelian 2016-10-07 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý článek, jako všechny dotazníky! 🙂 Akorát si oprav toho Jaromíra na Karla, netuším, jak se tam vlomil Jaromír do toho nadpisu. 😉

Ikona diskutujiciho Irčulie 2016-10-07 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Může se mms, koloidní stříbro, kapičky od Joalis podávat i hooodně malým dětem? Třeba 1-3 ročním?

Ikona diskutujiciho Lianis 2016-10-07 16:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý dotazník, je fajn, že je píšeš.

Ikona diskutujiciho Xxx 2016-10-07 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, k otázce / odpovědi číslo 4.

Ikona diskutujiciho FA 2016-10-07 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak a čim kromě tvých krystalů a kartičkou TM se chránit?  Jedeme ted se školou do Osvětimi a nechci jet bez ničeho. Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho romča 2016-10-07 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:jako jemu sa podarilo vícej vecí… :D dokonca bych rekla že má v nekterých textoch pravdu ale pozitívny neni

Ikona diskutujiciho Xxx 2016-10-07 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: snad alušce nepolezu do zelí, když řeknu že je to o ,,pevném záměru — anglicky INTENT" Byli prováděny experimenty s krystaly vody. A tam se zjistovalo, že naše myšlenky ovlivnují materiál.

Ikona diskutujiciho :) 2016-10-07 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: lek na AIDS uz je verejne znamy, zrovna ted to bylo ve zpravach, ze vynalezly lek proti AIDS. Jeden uz je vylecen, tak pokracuji i u ostatnich.

Ikona diskutujiciho :) 2016-10-07 19:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: ahoj mohla bych poprosit o nejaky kontakt na tu lecitelku? dekuji.

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2016-10-07 21:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co myslíš, že vedlo Jardu Duška hrát v tak divné miniserii od HBO jménem "Pustina" http://kultura.zpravy.idnes.cz/pustina-video-hbo-serial-trailer-d4c-/filmvideo.aspx?c=A160819_111323_filmvideo_kiz ? V jdené scéně ho někdo bičuje… nějak mi to k němu nesedí O.o

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-08 17:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško co podle fyziognomiky znamená když člověk nemá bradu?

Ikona diskutujiciho Mischelle 2016-10-08 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bude tvá třetí kniha ještě o něčem jiném, než o andělech ?

Ikona diskutujiciho BE 2016-10-08 22:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: viem toľko, že brada označuje odhodlanosť, zámer, rozhodnosť.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-09 01:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím pokud o tom něco víš, mohla bys napsat něco k nacistickému projektu "zvon" ? Tu je o tom dokument youtube.com/watch?v=HcdXZJe66yw

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-10-09 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slyšel jsem a četl z vícero zdrojů, že v roce 2022 se má stát něco velkého, nějaká světová událost, problém je, že každý si mele něco jiného. Víš o tom něco aluško ?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-09 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: Těch teorií je strašně moc, dohromady nikdo neví nic jistě, vše jsou jen odhady.

Ikona diskutujiciho FA 2016-10-09 18:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, moc by mě zajímalo, protože se blíží Vánoce tak. Copak děláš celý den? A slavíš je?

Ikona diskutujiciho yuggoth 2016-10-10 01:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš si, že je Necronomicon skutečný? A že jeho stvůry (Cthulhu, Azathoth, Nyarlathotep atd.) existují?

Ikona diskutujiciho Kojot 2016-10-10 10:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: JJ, 16.10. , Swissindo , či Event ? či oboje.., hovorí M1 že to spustia. Tak mám tušenie, že tá Indonézia bude potopená tak chcú nejak to zlato minúť. Dobrá správa je, že pre chudobu sveta, teda nás 99 percent. God bless…

Ikona diskutujiciho Pj 2016-10-11 13:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka:

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek