17. Kurz sebelásky: Trauma ze zneužití

17.2.2011 v Vyšlo knižně 6

První díl kurzu sebelásky najdete zde: 1. Kurz sebelásky: Proč je nezbytné mít se rád

_____ 17. Díl _____

Úspěšný seriál ,,KURZ SEBELÁSKY“ vyšel v roce 2011 na internetu pouze jako ,,zkušební přípravná verze“.

Aktuální a kompletní podoba ,,Kurzu sebelásky“ je nyní k dostání prostřednictvím knihy ,,SVÍTÁNÍ“. (Trojdílná kniha v jednom svazku)

Více o knize SVÍTÁNÍ je k dispozici k sekci ,,VYŠLO KNIŽNĚ“ – ZDE.

Zakoupit knihu SVÍTÁNÍ je možno přes oficiální e-shop stránek Aluška.org: www.Kramky.cz/Alue – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Michael 2011-02-17 05:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue ty tak krásně píšeš, že nakonec budu tvým fanouškem :D

Ikona diskutujiciho cajovnaprozeny 2011-02-17 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc hezké, moc logické a asi i pravdivé. Z mnoha věcí se člověk může dostat sám díky své síle, ale na tohle byli kdysi dva a ta mužská energie ubližovala. Sama žena to v sobě dle mého nikdy nedokáže svépomocí přetransformovat na něco pozitivního či se alespoň ke vztahu k mužům neutralizovat….. k tomuhle potřebuje pomocnou mužskou ruku.

Ikona diskutujiciho Help 2011-02-17 15:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Souhlasím… Zřejmě se Alue opět podařilo dotknout se (nejspíš hlavně díky její intuici, ke které mám docela velkou důvěru) čehosi podstatného, k čemu se mi složitě vyjadřuje osobně ale i takto písemně… V každém případě velký dík za tento text (a diskusi) i mnohé předešlé.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2011-02-17 16:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hlavne je potreba to povedať nahlas,ked vás niekto zneužije.Je to bežná vec,deje sa to denne.Ale hovorí sa o tom len málo,kazdý sa to snaží ututlať.Ale ešte horšie je to dusiť celý život v sebe.

Ikona diskutujiciho Lucie 2011-02-23 08:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

DĚKUJU TAKÉ, STRAŠNĚ MY POMOHLA VĚTA, ŽE ČLOVĚK SE TYTO POCITY MŮŽE ODNAUČIT, PŘIJDE MI, ŽE SE MI MÉ VZPOMÍNKY OMÍLAJÍ POŘÁD DOKOLA, ALE UŽ ZBYTEČNĚ, A PŘESVĚDČILO MĚ I TO S TVÁŘÍ V ZRCADLE, JE TO TAK…. A JE NA ČASE S TÍMHLE SKONCOVAT. JE TO JEN BLUDNÝ KOLOTOČ, A TED UŽ TO VÍM….DĚKUJI

Ikona diskutujiciho Pavla 2011-05-15 17:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

U mě se až téměř po dvaceti letech projevily naskutečné problémy,které pramení z toho, že mě zneužíval vlastní otec.Nedokážu pracovat mezi muži,bojím se jich a nemůžu to překonat.Nikomu to nepřeju.Léčím se, ale nevím jak to zvládnu.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek