171. Dotazník: Jsou sny brány do jiných dimenzí?

20.10.2016 v Čtenáři 57

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Je možné,že po vytetovaném lapači snů na zádech nemá člověk už žádné sny?

Dostala jsem otázku i naopak, jestli po vytetování lapače naopak můžou sny posílit. Možné je to i to, protože když ti někdo druhý namaluje na kůži obraz, kromě toho, že tě ovlivňuje daný obraz a jeho symbolika, zároveň na tobě navždy zůstává energetický otisk tatéra. Pokud je vysoce konstruktivní, bude se ti v životě lépe dařit a určitě budeš mít i lepší sny. Pokud je destruktivní, budeš se potýkat s problémy a naopak ti mohou oslabit schopnosti spojené s šišinkou mozkovou, jejíž funkce velmi zásadně závisí také na konstruktivitě tvých energií… A to je důvod, proč tetování příliš nedoporučuji. Je to jako ruská ruleta a málokdo je na této planetě vysoce konstruktivní. Leda by se člověk potetoval sám, to se potom počítá pouze symbolika obrazu.


2. Co muze byt pricinou nahle intolerace jistych potravin nebo druhu zeleniny/ovoce?

Intolerance a alergie, zejména pokud se získají během života, jsou projev napadení organismu parazity a následného oslabení imunity. Někdy jsou za tím viry a bakterie, záleží na konkrétním člověku a jeho problému. Existuje strašně moc kombinací a střílet od oka se nedá.

Proto má detoxikační a homeopatická medicína úspěchy s léčbou alergií, i když se na ně nezaměří přímo. Vyčištěný/odčervený organismus se totiž automaticky zlepšuje sám.

3. Co si myslíš o hlídání plodných/neplodných dní coby antikoncepce? Myslím symptotermální metodu. Připadá mi to jako snad nejzdravější varianta spojená s velkým sebepoznáním, poznáním svého těla, cyklu, ženství – tak mě překvapilo, že ty o tom nikdy nepíšeš.

Nepíšu, protože s tím nemám zkušenosti, kvalitní články k převzetí jsem zatím nepotkala (možná někdy jindy) a navíc jsem sama výsledek této ,,spolehlivé“ metody. Stačí se jednou prostě přepočítat a máš babu.

4. Co znamená takovej ten symbol co pořád ukazuje Merkelová – má ruce před břichem spojené v obrácenou pyramidu či kosočtverec. Stejné gesto jde vidět na fotkách Hitlera, a dělá ho i Morpheus.

Ukazuje tím, že patří ke Svobodným Zednářům.

Jinak je to zjednodušeně symbol vědění (Morpheus je ve filmu symbol průvodce, který ví pravdu o tomto světě, proto to ukazuje), nebo symbol rukou pro zesílení energie a rezonance myšlení, který může používat každý. Pokud jsi četl knihu Svítání, kde to je, prsty na kresbě vypadají podobně. Kromě těch palců, které se nemusí spojovat.

Čili jsou celkem tři možné výklady této pozice rukou, ale takové systematické ukazování na veřejnosti je jasné Zednářství. Jako když Lady Gaga pořád ukazuje oko v pyramidě – Ilumináti.

Samo o sobě to není destruktivní, záleží na kontextu a použití. Podobně jako sova, pyramida, nebo oko – všechno jsou to dobré symboly, ale jsou využívány elitními spolky pro zesílení jejich záměrů a moci. Je to z jejich strany zneužívání vědomostí a symboliky.

5. Moc bych se chtěla stát vegetariánkou, ale neustále mě popadají chutě na maso. Myslíš, že si tělo říká co potřebuje a nebo mám akorát slabou vůli?

Není to o vůli. Člověk by měl jíst to, co mu chutná a co cítí, že potřebuje. A podle mých zkušeností, které vysvětluji v prvním díle Alutalk (který ti velice doporučuji k poslechu) není vegetariánství dlouhodobě ideální volba pro každého, spíše je minimum těch, kteří vydrží nastálo. Větší počet se po určité době (cca jeden rok) vrací zpátky, z důvodu zhoršeného zdraví, psychiky, spánku a přibírání na váze.

Můžeš udělat kompromis, jíst maso jednou až dvakrát týdně a spíše ryby. Nic tím zdravotně neriskuješ, nezahlcuješ nadbytečně své tělo energií ze zabitého zvířete a také pomáháš snižovat celkovou spotřebu masa. Nevrhej se však do žádných extrémů a nedělej nic násilím. Jak vzniká vnitřní protitlak, z toho nekouká nic dobrého a dlouhodobě se tak nedá žít.

https://www.youtube.com/watch?v=BSu76O265OM

6. Je možné se naučit telekinezi, telepatii, levitaci?

To jsou všechno věci, které závisí na konstruktivitě a síle energií daného člověka. Také na míře aktivity/zdraví/funkčnosti jeho šišinky mozkové. Takže ano, dá se to určitě stimulovat a získat, problém však je, že to není tak jednoduché a pouhé cvičení nebo vizualizace k tomu nestačí. Podmínky v životě dotyčného, co by se musely v takovém případě splnit, jsou pro většinu normálních lidí bez speciálních kontaktů, přístrojů, rezonátorů a znalostí, naprosto nedosažitelné… Leda by měl člověk ,,shůry dáno“, už se s tím narodil a byl extra odolný vůči tlumivým vlivům. To by potom byla jiná situace.

7. Jaké hezké pozitivní konstruktivní místa by jsi nám doporučila která znáš?

Mimo počítač, mimo dům, mimo město, mimo dosah lidí, a mimo dosah záření z visílačů, wi-fi a mobilů… 🙂 Pak je konstruktivně kdekoliv, horší je si takové místo najít.

8. Co říkáš na to, že sny jsou vlastně jen alternativní světy tomu našemu. Mě se teď nedávno zdálo, že mi to někdo takto ve snu vysvětloval, že v každém okamžiku vzniká nekonečně mnoho vesmíru s alternativními scénáři od těch skoro stejných co tady po ty nejabsurdnější a že prý toto nekonečno je vlastně Bůh (či jak tomu kdo říká).

Pak ještě druhej sen, že mě nějaký průvodce vzal do 5. dimenze a já chtěl ať se tam něco děje v čase a oni mi vysvětlovali, že tam čas jako takový není, že tam jen získávají zkušenosti a dny si sami přepínají, což mě teda překvapilo, myslel jsem, že je tam pořád „ten samý den“.

Je to hodně pravdivá, zároveň však těžko uchopitelná a velice složitá myšlenka. Nejsem si úplně jistá, jestli to svými omezenými mozečky dokážeme vůbec někdy opravdu pobrat, dokud jsme naživu… Když člověk zemře, vše se mu otevře a ví vše, ale v těle jsme značně limitováni nejenom tělesně, ale také mentálně… A mnoho podobných velkých myšlenek jako je tato, se při vědomém stavu uchopuje těžko, kdežto ve změněném stavu vědomí je všechno jasné, snadné, lehko dostupné.

Mně hodně pomohlo lépe chápat takové věci, když jsem se naučila astrálně cestovat a pracovat lépe i se sny, udržet lucidní snění a zkoumat osoby, které tam jsou, jejich inteligenci, nebo jestli je to jen výplňový materiál do snu, bez vědomí. Někdy se osoba chová tupě když je to jen výplňový materiál do snu, a jindy tam najdeš vysoce inteligentní, spirituální a láskyplné bytosti a osoby, které ti něco předají, často je to i velmi silné a hluboké.

Jsem si jistá, že mnohé z těch osob jsou naše spřízněné lidské duše, inkarnované i neinkarnované a mnohdy jsou to převlečení naši strážní andělé, kteří se tak neinvazivně s námi setkávají ve snech.

V podstatě každou vteřinu existují/vznikají paralelní světy, které na teoretické rovině existují a lze se do nich ve snech dostat. Ne všechny sny jsou však skutečně něco vypovídající. Význam má jen takový sen, který si člověk pamatuje. To co si nepamatuje, je skutečně jen matlanina, něco co vzniká v podvědomí či nadvědomí, třídění myšlenek a uvolnění napětí…

Je však zvláštní, kam až se člověk ve snech může dostat. Čas od času mám sny, kde prožívám opravdu velice intenzivní city k různým lidem, pamatuji si je ještě mnoho let zpětně, pamatuji si příběh a ti lidé mi chybí, stýská se mi po nich jako po plnohodnotných přátelích, nebo partnerech. City po probuzení prostě nemizí a to mě pokaždé šokuje, jak jsem pak třeba dva dny vyřízená, protože už znova nepotkám toho někoho, s kým jsem byla tak moc šťastná…

Nedávno jsem měla dokonce sen, který v sobě zahrnoval asi dva týdny. Byl neuvěřitelně dlouhý, odehrával se v budoucnosti, měla jsem tam manžela a vlastně celou noc jsem strávila v té dimenzi s ním, bez probuzení. A chvíli před tím, než jsem se měla probudit, jsem to intuitivně vycítila a řekla jsem mu, že tato realita, ve které teď jsme, je sice jeho, ale moje není. Že jsem pouze návštěvník, pozorovatel z jiného světa, půjčila jsem si určité tělo a brzy se zase vrátím zpět do své dimenze a začala jsem se s ním loučit… (Viděli jste film Třinácté patro? To je, co? Půjčování těl!) Kupodivu pokrčil rameny, jakoby to celou tu dobu věděl. A řekl mi, ať si aspoň užijeme ten čas co nám zbývá, než odejdu.

Zvláštní je, že mám takové chvíle ve snech, kdy už mi nic nevysvětluje ten druhý. Když usnu, mám o hodně větší znalosti a učím naopak já lidi v těch snech… Někdy vedu a chráním celé skupiny, někdy je nás jen pár, jindy třeba i dvacet a hodně se to patronství opakuje, akorát prostředí, příběh a lidé bývají jiní. A je opravdu neuvěřitelné, jaké nasazení a znalosti tam aplikuju. Pak si to pamatuju, ráno se vzbudím a jsem v šoku, protože to znamená, že ty znalosti máme v sobě zasuté, jenom je otázka se k nim dostat, odemknout je, vytáhnout je z nevědomí do vědomí.

Taky někdy přemýšlím, kam vlastně cestuji. Zrovna dneska v noci, (s ohledem na den kdy píšu odpověď na tuto otázku) jsem měla taky zvláštní sen: Byla jsem na nějaké vysoké škole, byl tam se mnou i můj velice dobrý dlouholetý přítel, (on tam studoval na další titul) a nějaká učitelka… Byla podobně mladá jako já a neustále se chovala arogantně k ostatním, i když byli o mnoho vzdělanější a starší než ona a museli jsme jí říkat titulem, co si čerstvě vydřela, jinak na nás zvyšovala hlas…

Tak jsem na ni nastoupila a udala jsem jí poměrně silnou palbu. Řekla jsem jí, že to že se jí jako dítěti posmívali, byli na ni doma hnusní a to že byla šikanovaná je všechno původce této její arogance, že má komplex méněcennosti. Ať si dá pozor s kým jedná takto z patra, že vůbec neví koho tady ve třídě má a ať pochopí, že úctu druhých lidí si vyslouží jedině láskou k bližnímu. Ochotou, pomocí, vstřícností a dobrotou srdce. Kdežto tato její arogance způsobí pouze to, že ji postupně všichni začnou nenávidět a vůbec si oproti minulosti nepolepší, titul netitul… Ona začala strašně plakat, že je to všechno pravda a nakonec jsem ji ještě hladila a utěšovala, že vím, že za to nemůže, že ji mám ráda neřekla jsem jí to z nenávisti, ale protože jí chci pomoct… A pak ten sen pokračoval dál, sledovala jsem ji v obrazech, jak se postupně lepší, čas se jakoby smrsknul… Ráno jsem se probudila a měla jsem dlouho nad čím přemýšlet, uvažovala jsem, kde se to vlastně stalo, kdo to byl a proč mě to zavedlo zrovna tam… Zkrátka sny jsou pro mě velice výživný materiál, hodiny a hodiny se v nich můžu pitvat a pořád mě nepřestávají fascinovat a šokovat.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-10-20 06:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wow. To me vydesilo, přesně ten symbol jsem jednou videla v hlave pri meditaci nebo spise relaxaci, cool :D

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-20 07:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě přes sny často chodí odpovědi 🙂

Ikona diskutujiciho M 2016-10-20 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím že s tou učitelkou máš pravdu, je to neustále se opakující případ, teď jsem začala chodit na VŠ a je to tam na denním pořádku :D 🙂 tedy jak kdo, někdo je vyrovnaný, hodný a milý a pak jsou tam lidé schopní vám říct ať "Koukáte být vysoce psychicky odolní, jinak to s vámi skončí hodně špatně!" :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-20 14:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Vždyť je to napsané i na internetu, kdyby si to tam zadali, tak se to dočtou 🙂 Jenomže se jim nechce hledat, tak chtějí od tebe všechno komplet na podnose.

Ikona diskutujiciho Lenka.L 2016-10-20 14:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj ;), me by zajímalo, jaké věci se stali pro tebe automaticky z tvých článku, co tu máš či sdílíš? Pro me hlavně používání kurkumi při čištění zubů a Chodim spát jedině s copankem :). Je určite více věcí za co jsem díky tobě moc vděčná – ted mě  napadli tyhle dvě ;).

Ikona diskutujiciho Adonajpetr 2016-10-20 15:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: zkusím ti odpovědět- ten kdo má moc ovlivňovat osudy druhých ve hmotě a když je to třeba tak i snadno ukázat její rozsah a moc. Je z hlediska hmoty pocitove na vyssi urovni, proste je nad temi tisicí ci miliony. Tím, že řidi davy se citi fascinován sám sebou a tim jaké cílené a vlivne myšlenky jej napadají, zakonitě díky tomu, že je (ty miliony) řidi, se na něj přenáší určítá jejich síla.  Cítí se tedy skalopevne hrdý na to kym je, k čemu se vypracoval a jaké rozsáhle utajene projekty řidi a je jimi informován a to všechno za peníze koho jiného než těch pod nim, tech co vlastně neví že pracují pro něho! To ho vždycky rozesměje a povznese.., to, že on je ten výjmeçny bod na pyramidě uznání a honby za penezi. On je ten kdo to žene a přetváří svět tim,  že tem pod sebou nastavuje hranice skrze podprahove informace, média a jiné prostředky,  kterými take znacne omezuje a zneužívá (řídí) ke svým ucelum (cilum) mocny lidský potencial. Proste je řidi aby naplnil své rozsáhle a časově náročnější cíle,  kterým se malem zcela oddal a které ho vždy motivují tlačit ještě a ještě vic na ty pod sebou, pohrda jimi a více se zlobit a nenávidět ty nad sebou. Takže závěrem ovládá druhé,  protože ho to fascinuje, protože si tim dokazuje svoji vyjimecnost a taky proto protože jinak už to neumí, představa jakékoliv změny směrem mezi ty ovládáné miliony jej děsí a proto má hodně šňůrek a válečných jistot, do kterých strká obrovské svoje peníze,  takové částky, které už dokáží kyvat i s nim.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-10-20 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve škole občas máme nějaké nudné téma a asi ne jako jediný si občas pospím na lavici. :D Všiml jsem si, že když si lehce zatlačím na obě oči tak se mi začnou vyjevovat obrazy, podobné fraktálům. Někdy jsou to symboly (nedokážu pojmenovat). Na moje myšlenky a  přání ty obrazy nijak nereagují. O co jde? Je to nějaké nahlížení do paralelních světů nebo si se mnou mozek hraje? :D

Ikona diskutujiciho Gabby 2016-10-20 17:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: No ale ja to taky nevim :D hledala jsem na netu a nikde jsem nenasla jednoznacnou odpoved jen tohle: http://www.svetkolemnas.info/novinky/kontroverzni-realita/926-tajna-smlouva-illuminatske-elity

Ikona diskutujiciho D.M. 2016-10-20 18:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chci se zeptat ohledně toho neuvěřitelně dlouhého snu na návštěvě u nějakého pána na celou noc.. – kdyby jsi ty tady měla svého muže a on si takto po nocích jezdil cestovat za jinou "manželkou" do jakési dimenze aby si ještě spolu hlavně užili ten čas co jim zbývá, než odejde a vrátí se zase zpátky k tobě do pelíšku jestli by ti to vadilo, nebo ne?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-20 19:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: To mě rozesmálo :D Přece nemůžeš žárlit na manželku z jiné dimenze :D

Ikona diskutujiciho Jarka 2016-10-20 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:To je vtip?

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-20 20:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho D.M. 2016-10-20 20:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Proč ne? Mě teda nepřijde moc srandovní když by se dušička mé milé spojovala po nocích s jiným manželem na návštěvě u něj v dimenzi.. Půjčené tělo by ji neomlouvalo.. Cítil bych se okradený a podvedený.. Uvědom si, že partnerský vztah funguje na úrovni duší a tělo je jen obal. Jaký je rozdíl mezi tady a tam z pohledu věrnosti duše?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-20 21:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Ježišmarjá, tak to by jsi hochu měl hodně jít do sebe, protože to není zdravý přístup a ta žena, co by vedle tebe byla, by tímto velice trpěla. Vztah, kde si dva lidé nemohou říct pravdu a bojí se toho, nemá smysl. Mít chlapa, kterému nemůžu říct co se mi zdálo, nebo kde byla moje duše na výletě, protože by na to nehmotné žárlil, asi ho vykopnu z baráku.

Ikona diskutujiciho BE 2016-10-20 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Tady-tam, je to to samé, žiaden rozdiel.

Ikona diskutujiciho Kojot 2016-10-20 21:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… a to ja chcu byt oddaný , ne rozdaný.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-20 21:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: vím že to není zdravej přístup, ale jsem prostě žárlivka užárlená, poslední dobou si navíc příjdu jak Christian Gray 🙁 S nikým být nechci, nestojí mi to za ty nervy, abych věčně čekal s kým si začne psat a s kým bude ta holka flirtovat, to radši budu v klidu sám bez starostí a bez nervů. Mě třeba vadí i to že ta slečna předemnou mluví příliš hezky o jiným klukovy. Jsem z toho nas#anej a uraženej.

Ikona diskutujiciho radusz 2016-10-20 23:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: ahoj, taky to mám, vždy když si mnu oči a na delší dopu přitlačím vidím obrazce podobné jak popisuješ a ještě se hýbou docela pravdelně spíš jak by se vlniky nebo létaly….nevím co to je a řekla bych že je to spíš na té fyzické úrovni, jakože tím přitlačením se to spustí, možná reakce oka, nevím ale je to zvláštní:-)

Ikona diskutujiciho BE 2016-10-20 23:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: … keby si vedel ako ti rozumiem :-)

Ikona diskutujiciho Vce 2016-10-21 03:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: Maro dost casto tady ctu tvoje prispevky, celkem by me zajimalo kolik mas let

Ikona diskutujiciho Swilli 2016-10-21 05:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Proboha, nemůžeš věřit všemu, co je na internetu :D

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2016-10-21 07:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je dobře,  že se to "zvrhlo" na sex. Protože tady mi něco nesedí.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-21 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Podle občanky už 25. Narodil jsem se 3.září 1991. Reálně mi je tak 19-20.

Ikona diskutujiciho Veriu 2016-10-21 11:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Já taky:-) Už odmala – je to podobné, jako obrazce z kaleidoskopu, nebo jako ty krásné vzory, co kreslí mráz na okna. ale nevim taky, co je to:-)

Ikona diskutujiciho [email protected]€k [email protected]$mid 2016-10-21 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žárlit? To je jako se polít benzínem a zapálit se a přitom chtít, aby to bolelo toho druhého. Naprosto zbytečná ztráta času.

Ikona diskutujiciho recenzacheck 2016-10-21 15:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velice zajimave tema.

Ikona diskutujiciho Mued 2016-10-21 16:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Kdo nás ovládá: nejbohatší bankovní rodiny: Rockefellerové, Morgani, Rothschildové. Je jich víc, ale tohle je základ. Tajné společnosti: Illumináti, Bilderberg, Templáři, Svobodní Zednáři, Satanisté… zase, je jich víc, nevím, jaké všechny spolky existují, ale o těchto se nejvíc mluví. U některých těchto spolků se oficiálně píše, že už zanikly, ale není to pravda. Tito nám řekli, že žádná spiritualita není, svoje duchovní vědění si nechali pro sebe, využívají ho pro sebe a ještě toho i zneužívají. Vysoce postavení lidé ve složkách jako FBI, CIA, ve vojenském průmyslu a ve vládách. A tohle všechno jde shrnout jako Globální elita, to jsou ti Elitáři.

Ikona diskutujiciho Jarka 2016-10-21 17:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:nežárli, nemá to smysl….tím by jsi ublížil jen sám sobě

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-10-21 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-10-21 18:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vidím že je dosť ľudí až chorobne žiarlivých a zbytočne sa kvôli tomu trápia. A žiarliť na sny, to už je extrém. Erotické sny má každý i keď nie každý o tom hovorí, mal som aj erotické sny po ktorých v reále moc netúžim, takže sú to random sny ktoré nemôžeme ovládať. Je nezmysel na to žiarliť.

Ikona diskutujiciho Kojot 2016-10-21 18:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: žiarlivosť je chcenie urobiť toho druhého nešťastným ? to je čo za kravina!

Ikona diskutujiciho Lori 2016-10-21 18:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka:

Ikona diskutujiciho Gabby16 2016-10-21 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo Alue, jeste takový dotaz. Od poloviny srpna nejak do ted jsem ti poslala nejak tri maily, ale jeste zadna odpoved, teda hlavně na ten, co byl odeslán nekdy v půlce srpna. Dosli ti moje zpravy vubec? Já je v odeslanych mam tak nevim..

Ikona diskutujiciho eterbek 2016-10-21 20:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, jestli to sem uplně patří, ale je DMT vážně jen droga nebo vstup do jiné dimenze?

Ikona diskutujiciho Neo 2016-10-21 20:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:To je : Velký ANDREJ ( B )

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-21 20:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Poslední co tam od tebe mám, je červenec a týkalo to energetických krystalů. Na to jsem odpověděla.

Ikona diskutujiciho BE 2016-10-22 00:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: DMT je naša vlastná chemická zlúčenina, vyrábaná v šišinke mozgovej.  Zprovozňuje rozšírovanie, vývoj,  vedomia. – Ale, nie prosím, žiadnu umelú neberte. Ja s takým človek chvíľu klusala, poviem bolo to na zdochnutie. – Ku dimenziám : každú sekundu si v inej. Treba zabudnúť na dogmatický názor, že dimenzia je niečo, niekde, oddelené.

Ikona diskutujiciho Jana 2016-10-22 04:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Pisem sem, kedze niektori tiez pisu svoje zazitky zo snov. Zaciatok sna nie je dolezity, popisem koniec..

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-22 08:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: To mohli být ti démoni, co ji ovládají, protože takhle drbnutý nikdo příčetný být nemůže:

Ikona diskutujiciho [email protected]€k [email protected]$mid 2016-10-22 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Ne. Žárlivost je chtění dělat sám sebe nešťastnýho, skrze druhého. Je to sebetrýznění, proto ten příměr s benzínem. Tys to nepochopil. Pointa je v tom, že si žárlivec naivně myslí,  že jeho bolestivý pocit žárlivosti má kvůli druhé osobě, ale má ho přitom jen kvůli své vlastní neschopnosti přijmout svět, tak jak je a ne tak, jak by chtěl, aby se mu přizpůsobil.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-22 13:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Má divnej obličej, asi jako naše zlá učitelka. Ona fakt vypadá že je nějaká švihlá. Jediný co řekla nějak kloudně je že strach není dobrý rádce.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-22 18:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: *uklízečka

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2016-10-22 19:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem teď rozevřela svůj sešítek, kam jsem si kdysi zapisovala sny. Od ledna jsem ho neměla v ruce. A jak tak čtu záznamy divnovýjevů, které si z valné většiny vůbec nepamatuju, koukám, jako blázen. Třeba tohle, jak se mi zdálo, že někdo umřel, a my jsme se jako projev smutku nesměli koupat a nesměli jsme na záchodě rozsvěcovat světlo. A tak jsem teda šla čůrat po tmě a při tom jsem tam dostala strach. Asi to nemělo moc užitečné sdělení. Snad jen, že se na mě valí spoustu kontraproduktivních pravidel, které nemají vůbec logiku? Jinak kokotina. Ale u mě jsou takové normální.

Ikona diskutujiciho Terien 2016-10-22 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2016-10-23 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: podle mě ten videoklip znázorňuje jakési zasvěcení mezi Ilumináty nebo do nějakého podobného spolku zednářského typu. Jde tam i rozpoznat, že ten člověk je z toho teď smutný. Ale třeba se pletu.

Ikona diskutujiciho Aneska 2016-10-23 14:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych moc ráda pochopila, co se vlastně dělo v mém lucidním snu a proč. Kdyby mi s tím někdo mohl pomoci..? :D

Ikona diskutujiciho Anet 2016-10-24 01:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám otázku do dalšího dotazníku. Co si myslíš o EVP tedy nahrávání hlasu od zemřelých nebo prostě různých bytostí? Je to podle Tebe blbost nebo to nefunguje nebo prostě jestli s tím máš osobní zkušenosti..

Ikona diskutujiciho Sandra 2016-10-25 00:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško, jsem zoufalá z toho jak moc mi padají vlasy. Opravdu nevím co mám dělat. Čím je to způsobené? Jaké potraviny bych měla začít jíst popřípadě znáš nějaké dobré produkty ke zhuštění a aktivaci růstu?

Ikona diskutujiciho Triss Ranuncul 2016-10-25 16:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten sen zní jakoby sis popovídala sama se sebou. Podvědomí je prostě moudřejší než vědomí.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-25 17:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: Mě vypadávaly vlasy když jsem dlouhou dobu nejedl maso.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek