172. Dotazník: Existuje přízrak s rudýma očima?

26.10.2016 v Čtenáři 54

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Dočetl jsem se, že za pomocí sungazingu se dá odblokovat nevyužívaný mozkový potenciál. Po pár měsících praktikování pozoruju, že to tak je. Jde si takto odblokovat plných 100% mozkového potenciálu?

Šišinka mozková se dá sluncem poopravit (ne úplně vyléčit pokud je hodně poškozená) a aktivovat. Bohužel jsi však stále vystaven vlivům, které její funkci a aktivitu naopak utlumují a díky tomu se na plných 100% nemáš šanci dostat přirozenou cestou. Je to v podstatě to samé, co jsem psala v předešlém dotazníku číslo 171, v šesté otázce.

Hodně se šišinkou mozkovou, popisem tlumících i podporujících vlivů zabývám ve své třetí knize, kde jsou na aktivaci i návody. Takže pokud tě tématika zajímá podrobněji, vřele doporučuji si na knihu počkat. Přesto všechny tlumící vlivy běžný člověk nemá šanci úplně odrušit, takže se můžeme pohybovat jen v určitém omezeném spektru. I tam jsou ale velice zajímavé možnosti.


2. Aluško, co si myslíš o vynechávání snídaně? Na kolik porcí denně rozděluješ jídlo ty?

Děkuji za dobru otázku.

Ono se to věkem mění. Například jako dítě a dospívající jsem jedla malou snídani, střední svačinu, oběd v jídelně (všední dny), pak další velké teplé jídlo kolem 16:00 kdy mě přepadal vlčí hlad (tak jsem klasicky jako dítě rychle uvařila špagety, a nakydala na ně kečup 😀 :D) a ještě velkou večeři. Uměla jsem sníst 3-4 namazané rohlíky a ještě je zapít půl litrem čaje. Prostě jsem byla taková vlasatá nenažraná housenka.

Když už jsem byla starší a ukončila hlavní růst (kolem 16.-17. roku věku), tak jsem začala jíst úplně jinak. Ráno bez jídla, pila jsem pouze litr zeleného čaje, pak oběd, svačina většinou nebyla, nebo něco malého, sladké nebo ovoce a pak večeře.

Loni jsem si díky vegetariánství udělala problémy s váhou, takže v rámci toho, abych se nadbytečné váhy zbavila, jsem se snažila řídit radami výživových poradců a fitness trenérů, což znamená snídat a svačit. Vydrželo mi to pár měsíců, do snídaní jsem se nemohla přinutit, tak alespoň pár lžiček bílého jogurtu (i pár soust se počítá, když není člověk zvyklý snídat a nemá hlad) a svačila jsem. Je pravda, že když člověk denně alespoň těch 20-30 minut intenzivně cvičí nebo běhá, tak hlad na svačinku přijde automaticky, i dvakrát za den. Ty snídaně ale zůstaly spíš u dvou lžiček bílého jogurtu a dlouho jsem to nevydržela, prostě mi to nesedlo. V té době jsem si nevšimla, že by mi to nějak zásadně pomáhalo s metabolismem. Takže jsem se vrátila zpět k tomu, co mi vždycky vyhovovalo nejlíp a ten zbytek jsem už zhubla spontánně se svou klasickou životosprávou.

Aktuálně tedy ráno piju zelený čaj slazený medem, dopoledne pracuji hlavou, pak mám oběd. Odpoledne bývám víc aktivní fyzicky, když jsem aktivní málo, tak nesvačím, protože nedostanu hlad a pak mám večeři. Většinou tedy jím dvě jídla denně. Pokud ten den několik hodin uklízím, nebo intenzivně cvičím, nebo jdu běhat, tak to proložím svačinkou, většinou v podobě nějakého ovoce. Když je to horší případ, tak vezmu jogurt, nasypu chia a nechám nabobtnat. Je to dobré, hutné a výživné…

Před časem jsem psala na web ohledně vynechávání snídaní – a to se zcela bije s doporučením výživových poradců a odborníků – tělo se od rána až do 11:00 dopoledne čistí od toxinů a v tu dobu je nejlepší pít pouze čistou vodu, pokud možno nejlepší kvality (to znamená měkkou, filtrovanou, nebo ze studánky). Jedna věc, která tuto detoxikaci nenarušuje ale podporuje, je zelený čaj, který se ráno také může pít. Akorát já jsem mlsná, tak u toho meduju a není divu, po ránu potřebuju nějaké sacharidy, aby mi to při práci myslelo. Pokud se člověk ráno nasnídá, proces detoxikace se zastaví a tělo přejde na režim zpracovávání potravy.

Takže se řídím spíše tímto, než radou výživového poradce. A není to vyloženě věc, kterou bych dělala násilím, ale prostě mi to tak vyhovuje, po ukončení puberty a růstu jsem ráno přestala mít hlad, mám chuť jenom na čaj a snaha přeučit se zpátky mi byla nepříjemná, tělo kladlo odpor a prostě nechtělo, tak jsem ho přestala nutit.

To samé bych doporučila i ostatním, řídit se svým tělem, poslouchat co vám říká. Když má hlad, dejte mu najíst. Když nemá hlad, pijte čistou vodu, nebo zelený čaj. A bude to v pořádku.

Takže je to úplně jednoduché: Jím, když mám hlad. Tečka. Když nemám hlad, tak nic nejím.

3. Aluško nevím jestli znáš Věřte-nevěřte, předpokládám že jo. Chtěl bych se Tě zeptat co si myslíš o Příběhu „Red eyed creature“ youtube.com/watch?v=IB-lJr-fM7w a potom by mě ještě zajímal Tvůj názor na ten díl jak tam kluk vlezl do skříně ve které jeho sourozenec viděl bubáka a kluk zmizel někam pryč, zůstala po něm jen hromádka oblečení. Oba dva příběhy byly pravda. Děkuju 🙂

Věřte nevěřte v poslední době občasně sleduji. Červenookou potvoru jsem však neznala, tak jsem se na ni podívala a fascinuje mě na tom to, že stejná věc se stala kdysi někomu z mé rodiny, když jsem byla hodně malá a bylo to podobně dramatické. Dotyčný se z toho vzpamatovával několik let…

Upřímně i uvažuju posledních pár týdnů, že bych mohla o podobných děsivých a ,,nevysvětlitelných“ událostech které zažili lidé z mé rodiny, popovídat, nebo napsat. Možná o tom udělat AluTalk. Ale bylo by to docela dost drsné sousto, zatím s tím otálím a pořád to zvažuju. Mohly by to být teoreticky dva díly: Příšerné zážitky co se odehrávaly v domě mé babičky, co jsme kdo zažil jako děti a pak by mohl vyjít ještě díl o zvláštních schopnostech a zážitcích mé mámy, která byla také velmi zvláštní a se svými paranormálními zážitky se mi svěřovala, protože to padalo v mém případě na úrodnou půdu… Dalo by se tedy říct, že to jaká jsem může být dáno rodově, ale o generaci dál mezi prarodiči už takovíto vyloženě spirituálně zaměření lidé nejsou… Případně bych ocenila, kdybyste mi do diskuze napsali, jestli o tohle téma máte zájem a jestli byste radši povídání, nebo psaný článek. Bude to pro mě nápověda, jestli to udělat, jakou formou, nebo radši nedělat vůbec.

Věřte nevěřte – Rudé oči

https://www.youtube.com/watch?v=IB-lJr-fM7w

Ke chlapci ztracenému ve skříni jsem se ,,náhodou“ vyjadřovala nedávno v říjnovém Zápisníčku, asi jsi to už četl, ale pro ostatní zopakuji:

Objevila jsem playlist se seriálem Věřte nevěřte. Jako děcku mi zakazovali na to koukat a pak když jsem koukala, tak jsem byla úplně vyklepaná hrůzou. Dneska už to se mnou ani nehne. Ale občas přesto… Takže jsem našla díl, kde bylo o klukovi, co se bál bubáka ve skříni. A děcka si z něho dělala srandu, až nakonec jeho bratr na truc řekl, že si do té skříně vleze, ať ho tam zavřou, aby ukázal, že je mladší bratr prostě jenom padavka a žádná příšera tam není.

Pak začal křičet o pomoc, otevřeli skříň a kluk tam nebyl, zbylo po něm jen oblečení. Podle seriálu je to pravdivá událost a moc se tomu nedivím. Málokdo totiž ví, že dveře jsou brány do jiné dimenze a když znáte určité hermetické nebo magické postupy, tak se dají používat na celou řadu velice zajímavých, dobrých, nebo i hodně nebezpečných věcí, záleží na tom, co s dveřmi uděláte. Můžou vám pomoct, ale taky vás zabít.

Ten dům mohl předtím někomu patřit, kdo ty dveře nějakým způsobem zakodoval, takže tam mohlo něco být. Ten kluk se možná omylem dostal do dimenze, odkud chodila ta příšera v noci do pokoje. Ale přenášelo to asi jenom organickou hmotu, takže tam jeho oblečení zůstalo. Přenos aktivovalo otočení klíče v zámku, kdyby ho nezamkli, tak by v té skříni byl a nic by se mu nestalo.

Věřte nevěřte – 1×02

https://www.youtube.com/watch?v=m7BBymFPcoY&list=PLTXh6p6_qCgBE-QShqob6ls5DRBpbEyJb&index=2

4. Ahoj, když už jsi se dotkla té symboliky čísel, můžeš prozradit (pokud jsi to už někde nevysvětlovala, v tom případě bych tě prosil o odkaz) jak vnímáš symboliku čísla 3 v pohádkách a co nám má ukazovat? Pro vysvětlení, třeba král má tři syny (nebo dcery) hlavní hrdina musí splnit tři úkoly, při své cestě přijde na rozcestí 3 cest a zvažuje, kterou cestou se má dát, plní službu u tří ježibab, princ má tři pomocníky nebo přátele, někde má drak třeba tři hlavy, celkově jsou draci tři, z nichž každý má počet hlav, který je násobkem čísla tři, zlatá rybka plní tři přání… proč je to číslo tak důležité?

Číslo tři symbolizuje třídimenzionální prostor, ve kterém se aktuálně nacházíme a v Matrixu bývají jednotlivé podobné děje spojeny po trojicích. Zní to divně, tak vysvětlím trochu dál: V Matrixu platí, že co se stalo dvakrát, se stane i potřetí. Takže když třeba jedeš městem a dvakrát málem někoho přejedeš, tak pak musíš jet sakra hodně pomalu, protože se ti to stane i potřetí. Ale mohou to být i dlouhodobé děje, kdy máš nějaký projekt, pokazí se jednou, uděláš ho znova, pokazí se podruhé, tak zákonitě už víš, že s nejvyšší pravděpodobností to bude špatné i potřetí. Ale říká se i ,,do třetice všeho dobrého“, to znamená, že i dobré věci chodí natřikrát. Mnohokrát to sedí, když to člověk začne sledovat a když si toho všímá, ale neplatí to úplně paušálně na 100% ve všech případech, protože do toho vstupují ještě další vlivy a faktor lidské svobodné vůle, který děje do jisté míry mění, nebo posouvá.

5. Jinak další otázka je, jestli můžeš něco napsat i o vymýtačích ďábla, někde jsem četl, že i když člověk podepsal tu smlouvu, lze ji s pomocí vymítače zrušit (ale rozhodně to není snadné) a jak vlastně vymítač (myslím tím skutečný pracuje), je něco pravdy na pověstech, že tomu, kdo podepsal smlouvu s ďáblem se podařilo ji zrušit nebo že mu pomohla vyšší moc (viz třeba pověst o mnichovi co stvořil kodex gigas). A také v jednom filmu, který se shodou okolností jmenuje smlouva s ďáblem, kde hlavní hrdina uzavře s ďáblem smlouvu o tom, že mu splní sedm přání (zajímavé je, že ta sedmička se také objevuje v pověsti o faustovi, kde ďábel podepíše s faustem sedmiletou smlouvu), která se však zruší, protože hlavní hrdina vysloví nesobecké upřímné přání, které ďábel nedokáže ani při jeho vychytralosti splnit. Zajímavé je, že také v některých českých místních pověstech se říká, že ten, kdo podepsal smlouvu s ďáblem a nechával skrze přání ďábla pomáhat lidem do pekla nikdy jít nemohl. Je na tom něco pravdy?

Dost komplikovaný dotaz… Pokud upíšeš svoji duši ďáblu, nikdo druhý to za sebe zrušit nemůže a je to nezvratný proces. Něco jiného je, když temné bytosti vstupují do člověka, který si není vědom svého souhlasu a vymítač to řeší, tady se ale nedá nic paušálně odhadovat, protože výsledek a průběh záleží na síle bytosti a na schopnostech vymítače. Například šesti padlým andělům žádný člověk na světě nerozkáže, protože jsou to tvůrci zdejšího Matrixu, ale slabší potvora se dá setřást poměrně snadno a je na to celá řada postupů.

Sedmička se ve spojitosti s ďáblem vyskytuje z toho důvodu, že je to číslo spojené s náboženskými bohy, kdežto devítka je nejvyšší stupeň božství. Bůh znamená ďábel, to jsem psala už mnohokrát a božství je ukryto v každém člověku přirozeně, stačí ho jen nalézt. Zajímavé také je, že devítka se rozpadá na čísla 5 a 4, kombinace čísel 5 4 0 je nejkonstruktivnější číslo ve Vesmíru.

Skrze ďábla pomáhat lidem? – Dobrá sranda. Ďábel ti sice pomůže, ale k nemoci, chudobě, do hrobu a do pekla. Nevěř tomu, že lze ďábelské síly používat ke službě lidstvu, takto to vůbec nefunguje. Svět je duální. Buď půjdeš cestou temnoty, nebo dobra. Oba principy mají dané zákonitosti i následky.

Komentáře

Ikona diskutujiciho fred 2016-10-26 08:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce č.5: o životě a zkušenostech jednoho ze současných vymítačů (exorcistů) se píše v následující knize:

Ikona diskutujiciho bublifuka 2016-10-26 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško alutalk o zážitcích tvé maminky je skvělý nápad.

Ikona diskutujiciho Aďuša 2016-10-26 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja by som si veľmi rada precitala o tajomnych udalostiach vo vašej rodine aj schpnostiach tvojej mamky… tieto veci ma vzdy pritahovali…mam k tomu bkuzko a konecne by o tom rozpraval niekto kto pochadza  priamo "od zdroja" …

Ikona diskutujiciho Leeth 2016-10-26 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uurcite alutalk, uz se desne tesim, pokud by to jen vyslo!:)

Ikona diskutujiciho Gabby16 2016-10-26 10:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Wow, zajímavé. Ja bych byla rada kdybys ty pribehy dala do Aluetalk nebo je klidně i napis, me by to hodne zajimalo 🙂

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-26 10:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odpověď na muj dotaz 🙂 takže tu paní s rudýma očima mohl ovládat nějaký démon?

Ikona diskutujiciho Ayeri 2016-10-26 11:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ke 3. otázce, ano ano ano mám o to téma velký zájem! :D Napiš / promluv o tom prosím :D

Ikona diskutujiciho Amálka 2016-10-26 11:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Duchařské zážitky mě rozhodně zajímají! Líbilo by se mi večerní povídání při svíčkách, podbarvené ponurou hudbou, se sklenkou ořechovky v ruce a kočkou na klíně 😉

Ikona diskutujiciho NikolaRehakova 2016-10-26 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé, Aluško, to by bylo skvělé, kdybys o svých zážitcích promluvila. Moc by se mi to líbilo jako díl dalšího AluTalku :))

Ikona diskutujiciho Mued - otázka 2016-10-26 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Well, tak pro upřesnění se musím zeptat. "Pokud upíšeš svoji duši ďáblu, nikdo druhý to za sebe zrušit nemůže a je to nezvratný proces." Nezvratný proces jako v tom smyslu, že to nikdo nemůže zrušit za mě. Ale každou smlouvu na tomto světě mohu i zrušit, tak by to mělo jít i s touhle, přestože tahle smlouva je jiná. Můžu si to zrušit sama za sebe, na to postup přece existuje, ne?

Ikona diskutujiciho Jezovka 2016-10-26 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alusko, chci se zeptat, co si myslim o kapele Twenty one pilots – pokud teda znas? Strasne se mi libi jejich hudba, je takova jina a pripada mi, ze ani tu symboliku tam tak nejak nemaji.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-26 13:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: No, důvěrné věci to jsou, možná něco z toho, co je spojeno s rakovinou je citlivé pro mne i po letech, ale nemyslím si, že by to někdo proti mě mohl nějak otočit.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-26 13:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Posednutí je reálná věc.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-26 13:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Na všechno jsou kličky a háčky, ale dost záleží na konkrétním případu a také co za byost je s tím spojena. Nejsem profesionál satanista a nebádám v tom do hloubky, takže spoustu věcí taky nevím, nebo si v nich nejsem jistá.  A ani taky vědět všechno nechci, asi by mi z toho bylo pěkně blbě.

Ikona diskutujiciho Anchor 2016-10-26 14:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano, určitě nám prosím o těch zážitcích povyprávěj! 🙂 Formu bych si přála takovou, při jejímž použití nám toho řekneš nejvíc, nejvíc to rozpitváš, budu nad tím moct nejdéle prokrastinovat… Takže asi AluTalk, protože tomu jistě tvůj hlas dodá větší kouzlo! :D

Ikona diskutujiciho Aneska 2016-10-26 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky bych byla ráda za AluTalk pokud možno 🙂

Ikona diskutujiciho carnelian 2016-10-26 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky moc za užitečný dotazník 🙂 S těmi dveřmi jsem to nevěděla, ale tušila – skrz C.S. Lewise a jeho Narnii. 🙂

Ikona diskutujiciho ocelot 2016-10-26 15:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad3) Rozhodně napsat článek, ideálně na více dílů.

Ikona diskutujiciho Olina 2016-10-26 16:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško.Moc ráda bych si vyslechla zážitky tvé rodiny a těším se na ně.

Ikona diskutujiciho Ellie Parrish 2016-10-26 17:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem netušila, že dveře jsou brány do jiné dimenze, tedy četla jsem to jen o zrcadlech, že to tak funguje, ale o dveřích? A to platí úplně u všech dveřích? Nebo jen dveře v určitém prostoru, jako je skříň? A určo o tom udělej AlueTalk, mě takové témata baví nejvíc. Veřte-nevěřte , plánuji se na to podívat, vždy mě to bavilo, až jsem nemohla usnout, zase si chci dát zopáčko, třeba i Napoleonovo křeslo mě zarazilo, pokaždé, jak si tam někdo sedl, člověk zemřel.. brr

Ikona diskutujiciho mona 2016-10-26 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Souhlasím !!!

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-10-26 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Určite napísať článok. Alutalk by nemal tú pravú strašidelnú atmosféru a hlavne ak je to vec o ktorej sa ti lahko nehovorí tak myslím že výsledok bude lepší keď to napíšeš, ale ako chceš.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-26 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Ten jeden díl by byl hodně strašidelný, ale ten o mamince by naopak byl pěkný… ale smutný.

Ikona diskutujiciho Kojot 2016-10-26 20:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

OMG, okrem mňa všetci ti šalejú za strašidlami. JJ, halovín za dverami ? Alebo halovíín v duši ?

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-26 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Určitě to napiš nebo namluv 🙂 přikláním se k tomu nesmutnému 🙂

Ikona diskutujiciho Jiskra 2016-10-26 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Těší mne, že nejsem jediná, co nesnídá. Osobně neznám nikoho, kdo to má podobně. Obvykle mám chuť na jídlo až po jedenácté, výjimečně v deset ráno. Snažila jsem se přeučit, ale bylo to jen trápení.

Ikona diskutujiciho Sheila 2016-10-27 00:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,mám dotaz do příštího dotazníku chtěla bych se zeptat jaký máš názor na dvojplameny?

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2016-10-27 07:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K vynechávání snídaní:

Ikona diskutujiciho Leeth 2016-10-27 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: achjo, a ja nad tim bloumam uz od te doby, co si se o tom nekde zminovala.. :(( :D

Ikona diskutujiciho Mued 2016-10-27 12:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Tak nikdo samozřejmě nechce, abys po tom nějak pátrala. On je to z mé strany hloupý dotaz, protože já vlastně vím, že to jde – Michael se vysvobodil. Tak mě právě to "nezvratný proces" zarazilo.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-27 13:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: JM se přece nevysvobodil. Hodil pravidla do koše, otevřel si pusu na špacír a byl za to zavražděn. To rozhodně není příklad zrušené smlouvy.

Ikona diskutujiciho Gabby16 2016-10-27 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Pockat co?? K oplodneni zena nepotrebuje muze? Wat? :D Da se o tom nekde dočíst? Jmenuje se to nejak?? Jako treba kdyz je telegonie ma tohle taky pojmenovani? Strasne me ta predstava fascinuje :D

Ikona diskutujiciho m 2016-10-27 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem kvůli VŠ na praxi v domově pro mentálně a fyzicky postižené a pořád o tomhle teď přemejšlim, proč se rodí lidé kteří jsou takto řekněme postihnutí. Nikam se přeci neposouvaj (fakt ne Alue, fakt ne, tohle není jen fráze, bohužel), visí na krku svým rodičům/asistentům a po tváři jim tečou sliny, jsou mimo realitu (v těch lepších případech se naučí mluvit a utírat si zadek a jsou na nějaké podpoře a chodí hrát Člověče nezlob se a Prší do domova kde ted mám praxi…;)). Nechci aby to vyznělo nějak necitlivě, proto jestli jsem to nějak takto napsala, omlouvám se, ale věř že mi nejde o nic jiného než o obsah, forma je podružná. Díky moc za odpověd, m.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-10-27 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: To máš pravdu, i keď niektorí veria že M. Jackson utiekol a žije možno niekde v utajení, aj s Elvisom 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-10-27 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]:  Jop, přehodila jsem písmenka, sorry 🙂

Ikona diskutujiciho m 2016-10-27 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Tak to ani nechci abys něco zachranovala, jen mě zajímalo jestli je to plán duše nebo proč se to děje (na což jsi odpověděla, takže díky).

Ikona diskutujiciho BE 2016-10-27 17:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Prišli ako "vyzývatelia" najmä svojej rodine.

Ikona diskutujiciho m 2016-10-27 20:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]: Tak to je jen tvá domněnka, ptala jsem se Alue, ne tebe.

Ikona diskutujiciho Mued 2016-10-27 21:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Jo, byl zavražděn proto, že mluvil pravdu, ale. V pěti letech začal se zpíváním. V deseti se dostal do Motownu a někdy v tom období se to stalo, teda zaprodal ho jeho otec. Sám to udělat nemohl, když byl děcko. Takže vyroste, dozví se pravdu a časem od nich odejde, jak jsi psala, že vystoupil. Ale to se stalo někdy když mu bylo 24 let, protože v té době mu vyšel Thriller. A ta píseň s tím videoklipem je rituál, který ho měl udělat zlého. Kdyby i v této době byl ještě pořád s nimi, tak by přece nebylo potřeba nic takového dělat. To se ale nepovedlo a později vydává album Bad a tam už má písničku Man in the Mirror a v té době už byl tím člověkem, jak ho známe. Osvobodil se ale ještě o dost později. A proč to říkám? Protože o tom existuje na internetu dokument s názvem Odhalení hudebního průmyslu, na který už tu taky někdo kdysi odkazoval ve spojitosti s ním a myslela jsem, že to znáš. https://www.youtube.com/watch?v=oQmu-7XeJTo Michaela tam rozebírají v čase 1:00:04 – 1:24:00 a mluví tam také o té jeho zašifrované zprávě: https://www.youtube.com/watch?v=M3baB5IeXDI Říkají tam: "Je fyzicky očištěn, ďáblové se hněvají, je duchovně očištěn, 3 znovuzrození. Pokleká před Bohem, osvobozuje se, ďáblové jsou rozzuření, slyšíte zvonkohru z nebes, je teď na správné cestě." Je to přímo o tom vysvobození a v tom videu je to jasně patrné. Tohle není příklad zrušené smlouvy? A co to teda potom podle tebe je?

Ikona diskutujiciho Anet 2016-10-28 02:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mam otázku zda videoklip od Sii the Greatest souvisi opravdu s iluminaty a s dablem nebo jsou to jenom domnenky dekuji

Ikona diskutujiciho Nika 2016-10-28 03:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, ráda bych se zeptala, zrovna jsem prošla kolem TV, kde se můj přítel kouká na nějaký bláznivý horor, já tyhle filmy nemám vůbec ráda… Zrovna tam byla dívka se znamením ukřižování J.K.- tzv. Stigmata. Vygooglila jsem si, že opravdu takoví lidé žili a žijou, co to znamená? Intuice mi říka, ani se Alue neptej :-),  stoprocentně něco hodně špatného, ale ze zvědavosti mi to nedalo. Děkuju.

Ikona diskutujiciho BE 2016-10-28 10:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: 8 mesiacov som pracovala pre takých, zadarmo ! 24 hodín denne.

Ikona diskutujiciho m 2016-10-28 13:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: V tom případě vůbec nechápu co jsi napsala předtím.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-10-28 23:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč se UFO často vyskytují v okolí jaderných elektráren?

Ikona diskutujiciho Irča 2016-10-29 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napíšeš něco o symbolice Vánoc? Vím, že Vánoce jsou zlo, ale třeba – proč se zdobí stromeček? Proč se jí zrovna kapr apod.?

Ikona diskutujiciho Nika 2016-10-29 22:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, prosím, chtěla jsem tě požádat, zda bys nenapsala nějaký článek o záchraně divokých zvířat? Trhá mi to srdce, kolik zvířat jsme vyhubili a prognózy dávají údaje, že do pár let vyhynou divocí lvi v Africe, tygři, druhy ptáků atd. Skrz tvůj web budou lidé více informovaní.. Existují různé organizace, skrz které můžeme pomoci v bojích s pytláky :-(. Děkuju

Ikona diskutujiciho romča 2016-10-29 22:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, prosím ťa, ako často a akým spôsobom užívaš koloidné striebro. Myslíš, že by si mohla dat na svoj web nejaké tipy, ako užívať tieto veci?

Ikona diskutujiciho myshoolka 2016-10-30 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, k těm číslům: je v něčem lepší, když si např. nařídím budík na 5:40 než na 6:00? Promítá se číselná symbolika i takto?

Ikona diskutujiciho Gabby16 2016-10-30 19:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli Matrix zkonci blbe tak nase duše bude mit dabel?? A z toho nevede cesta zpet? A ti co umreli/umrou pred tim mu uz patrit nebudou? Třeba ti co zemreli pred par lety/mesici jsou volni ne??

Ikona diskutujiciho Lucka 2016-10-31 15:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj.Jak prosím tě čistíš odpad ? Používáš sítko?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek