174. Dotazník: Jsou Plejáďané jen výmysl hnutí New Age?

9.11.2016 v Čtenáři 41

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Dobrý den přeji Alue, jak je to s kradením věcí? Dám příklad. Známý krade v práci nářadí, lopaty, motyky, apod. Vždy říká, že je to tak velká firma, že si toho nikdo nevšimne a nikomu to nechybí.. Ale přece se v tom okamžiku krádeže musí něco stát, ne? Myslím, že se tím to nářadí nějak „zakleje“ – vesmír si ho označí?! Když to nářadí pak používá, přece z toho nemůže mít radost, pokud má svědomí? Co se stane, když to pak někomu prodá? Ten co to koupí, do sebe taky nevědomě otiskne tu „krádežnou energii“ ? Nebo ta špatná energie zůstane jen v tom, kdo krade?

Je to můj názor, ale podle mě vůbec nezáleží na tom, jestli kradeš od soukromníka co dělá v malém, nebo od velké firmy, která toho má hodně. V obou případech jde o nemorální nepoctivé chování. To vytváří destruktivní nečistou energii, která na člověku ulpí, která je od něj vysílána do Vesmíru a zesíleně se mu vrátí zpátky. Například v podobě smůly, zhoršeného zdraví a chronické chudoby.


Vědomě někde něco vzít, protože vím, že oni mají hodně a nevšimnou si toho, je podle mě fakt špína. Já bych s takovým svědomím v noci nemohla usnout, možná i hrůzou, ,,co když se na to přijde a pak se bude po dědine vyprávět, že mlynářovic Dorka krade“. 🙂

A co se týče té otázky, jestli koupením kradené věci na sebe přebíráme něco špatného, platí tam plavidlo o nevědomosti. Špatné činy, o kterých nevíme že jsou špatné, nebo si je jako špatné neuvědomujeme, zdaleka nemají takový dopad, jako činy dělané vědomě. Takže když někde koupíš něco, co bylo ukradené, ale nenapadlo tě to a netušíš o tom nic, problém se tě netýká. Je však otázka, co je ještě pouhá nevědomost a co už je ignorace. Určitě si například nekoupím parfémy od neznámého přátelského spoluobčana, který to trousí na kraji města zpod kabátu a říká ,,dobrá cena“. – Jo jistě, to vůůůůbec není kradené, že jo, to by mě nikdy nenapadlo… 🙂

2. Bylo dovoleno, aby se na zemi inkarnovalo 144 000 světelných bytostí… Nebo indigových dětí, na tom nesejde jak je nazýváme. Jejich úkol je pomoct lidem přejít do „Zlatého věku“. Proč je jich právě 144 000? Chápu že to souvisí s tím, že ciferný součet toho čísla je 9, ale to mohli vybrat klidně i 540 000… proč teda zrovna 144 000?

Na to pochopitelně nemám jistou odpověď. Já tu cifru nerozhodla, ani kolem toho nedělám žádný podrobnější průzkum. Takže se budeš muset spokojit s mým obecným osobním názorem, že 54 000 by asi bylo málo. Je příliš mnoho zbloudilých lidí, kteří potřebují posvítit na tu svou cestičku a i 144 tisíc bytostí se má co ohánět, protože podaných rukou a pomoci potřebným, není nikdy dost… Klidně jich mohli poslat i 954 000, vůbec bych se nezlobila 😀

3. Ahoj alue, když se podívám koutkem pravého oka, třeba na podélnou hranu dveří, tak kolem ní vidím takový asi 2-3cm široký modrofialový pruh, ale když se podívám koutkem levým, vidím namísto toho pruh žlutý(který je ale o něco užší), stejně to mám i u paže (asi 5mm široké pruhy). Taky když se podívám třeba na listy některých květin, tentokrát koutkem pravého oka, vidím takovou žlutou šmouhu. Myslíš si, že to má něco společného s aurou? Když jo, proč se mi teda ukazují jen tyto barvy?! A není to spíše jen nějaký lom světla? Díky za odpověď.

Já vidím také energii okolo listů rostlin a neživých předmětů, jako je nábytek. Neživé předměty mají většinou bílou barvu, živé organismy už se mohou různit. Upřímně mě ale překvapuje, že vidíš každým okem jiné barvy. Může to být něco individuálně tvého, že se díváš každým okem na něco trochu jiného (každé oko je spojeno s jinou půlkou mozku), ale víc ti to asi nepřiblížím.

4. Poslední dobou mám příšerně moc nočních můr. Vlastně jsou tak děsivé, že jsem z toho úplně na prášky. Zkoušela jsem prosit anděly, ať mě chrání, ale prožila jsem další noc plnou hororů a vzbudila se nevyspalá. Co to se mnou je?

To se ze dvou vět těžko pozná, protože příčiny nočních můr jsou poměrně rozmanité. Nejčastěji je to reakce na stres, nebo noční můra přichází jako velice důrazné znamení, či varování ohledně nějakého problému, nebo děje.

Uvedu příklad: Jako malá jsem měla hodně noční můry, co se pořád opakovaly úplně stejné a po letech v nich vidím symboliku jako řemen. Jedna moje nejvíce chronická, co se mi zdála roky a roky stejná, byla o tom, že celé rodné město pohltila nemoc červených očí, všichni se postupně proměnili na zombíky a začali mě pronásledovat. Vždycky jsem utekla jinam, kde byli lidé normální, po chvilce se podívám – a už měl taky červené oči a šli po mě. Dokonce to chytl i náš pes, co mě chtěl pokousat… Sen končil tak, že jsem se snažila utéct – odletět – z města daleko pryč, ale pokaždé mě stáhl vítr zpět, přistála jsem těsně před domem, kde na mě čekal obrovský černý vlkodlak s červenýma očima, který si mě tam obcházel a vrčel, ale vždycky než mi stihl něco udělat, tak jsem se probudila… Řekneš si strašná noční můra, taky že jo, bála jsem se jako dítě usínat, klepala jsem se hrůzou a nechtěla zavřít oči.

Ta noční můra mi ukazovala, že tam mezi ně nepatřím, že mě tam nečeká žádné štěstí a neustále se snažím odtud nějak dostat pryč. Ale dokud nedozrál čas pro odchod, pokaždé mě to symbolicky stáhlo zpátky. Vlkodlak byl symbol zla/matrixu, který nade mnou na konci snu pokaždé zvítězil a kterého jsem se v podstatě snažila překonat, zbavit… Když jsem pak odtud opravdu odešla, už nikdy se mi tato noční můra znova nezdála, protože nebyl důvod. Etapu jsem úspěšně zakončila, symbolický vlkodlak už na mě pak nemohl.

Celkově od té doby noční můry hodně polevily, dneska je mám jen velice výjimečně a když už se mi nějaká zdá, tak si ji ráno rozeberu, popřemýšlím nad její symbolikou a snažím se z toho nějak poučit. Potom mám sny klidné, protože jim naslouchám a ony pak nemají tendenci do mě něco tlačit opakovaně.

Inspiruj se… Může ti hodně pomoci tato výborná kniha: Práce se sny

5. Jak je to s plejáďany? Výmysl hnutí New Age, nebo jsou to jedny z konstruktivních bytostí, co nám pomáhají?

Co jsem byla malá a poprvé slyšela o Plejáďanech, tak to všechno znělo hrozně hezky, ale nikdy jsem to moc neprožívala. Podle teorie dutozemě jsme navíc my lidé nikdy reálné Plejády neviděli, ale pouze jejich model. Takže kdokoliv se zkoušel na dálku na ta světýlka napojit a něco zjistit, mohl z toho vydolovat jenom nějaký svůj zasutý fantas, nebo mu to někdo našeptal – otázka je, kdo vlastně -, čili není žádná záruka pravdivosti těch tvrzení, zároveň však není ani žádný důkaz, který by to jednoznačně vyvrátil.

Od jednoho člověka, který je do tématiky velmi zasvěcen, jsem pak slyšela, že na Plejádách doopravdy žádní dobří lidé nejsou, ale naopak jsou to sídla šediváků.

Osobně se přikláním k té druhé teorii, protože mi připadá podezřelé, že víra v dobré lidi na Plejádách je tak moc globálně rozšířená a nevím o tom, že by si někdo dovolil to zpochybňovat. Taky mě fascinuje, že někteří lidé po nějaké meditaci získají dojem, že jsou vtělení lidé z Plejád a když o tom vyprávějí, vidím v tom rysy fanatismu, pomalu jak kdyby byli členové nějaké sekty, přitom nejsou. Zkrátka z toho někteří lidé docela blbnou, když budu mluvit pouze o těch, které jsem poznala osobně. Nemůžu mluvit za všechny na světě, se všemi jsem nemluvila…

Intuice mi v tomto říká, že nic není tak jak se zdá, že my lidé nevíme v podstatě nic, pracujeme s domněnkami a mnoho podobných alternativních teorií, kterým všichni věří, může být vytvořeno a používáno k blbnutí lidí. Což mi i celkem sedí na tento případ, protože vždycky, když jsem měla přístup k nějakým textům od lidí, co si mysleli, že komunikují s lidmi z Plejád (channelingy), mělo to strašně nepříjemnou energii a obsah slov byl opravdu… no jak to říct slušně… byl ujetý. Což jsou vlastně všechny podobné channelingy, co mi tak lidé různě posílají. Nemá to hlavu patu, už to vůbec nečtu.

Svůj osobní průzkum jsem kolem tohoto tématu nedělala, protože je mi zatím upřímně jedno, kdo tam doopravdy je. Až jednou ty vědomosti budu potřebovat, tak se to ke mně včas dostane, ale dokud jsem tady, dělám tuto práci jakou dělám a dokud trvá tato moje životní kapitola, k ničemu to nepotřebuji. Jediní lidé, kteří mě opravdu zajímají, jsou ti co žijí tady a lidé z povrchu planety. O další planety se nestarám, nechám to koňovi, ten má větší hlavu.

A jak stárnu, postupně ubírám i na své ostrosti. Možná jste si toho také všimli. Kdysi bych sebevědomě napsala ,,Jsou tam šedivci, každý kdo věří na dobré Plejáďany, je potroublé jelito“, ale dneska si říkám, proč vlastně tak ostře…? Na co…? Pár lidí tím naštvu a to je asi tak všechno. A dokud jsem na Plejádách nebyla a ty šedivce tam neviděla, tak správně můžu pouze říct ,,přikláním se k této teorii“ a můžu říct proč. Taky můžu říct, jaký dojem mám z channelingů. Energie a písmo jsou věci, kterým opravdu rozumím, ale radši budu s konečnými soudy o dalších planetách opatrnější, protože to už jsou věci, ve kterých se denně nepohybuji, a na které tudíž nejsem expert.

A pokud patříte mezi dlouholeté čtenáře a v minulosti jste si sebevědomého výroku o Plejádách všimli, ano, můj pohled se po letech nijak nezměnil, stojím si za ním pořád, ale už ne tak ostře. Pokud jednou v budoucnosti získám svoje data, která pro mne budou dostatečně relevantní, ideálně podložená mojí vlastní zkušeností, pak teprve budu moct říct, že jsem měla celou tu dobu pravdu, nebo naopak uznám chybu a řeknu, že tam skutečně jsou dobří lidé… Ale z historie mají data spíš tendenci se mi dodatečně potvrzovat, než vyvracet… Teď můžu říkat jenom svůj názor.

6. Mě by zajímalo, proč duše do toho Matrixu vůbec vstupují. Opravdu každá věří, že to tu může změnit? Nebo jsme chyceni v pasti i na nehmotné úrovni a jsme nuceni se sem neustále vracet jako otroci? Díky za názor.

Duše si určí svůj plán a jde do Matrixu s posláním a určitou misí. Pouze zde lze něco konkrétního získat a najít, nikde ve Vesmíru to není možné, proto se sem stojí fronty.

Pro uskutečnění plánu máš duchovní vedení, znamení, intuici, zkrátka vše je pro tebe připraveno, co ti vyznačí cestičku… Ale potom do hry vstoupí matrix a postupnou převýchovou ti všechno vezme, až oslepneš a svoji cestičku přestaneš vidět. Pak ti určí jiný osud. Budeš chodit do školy, do práce, budeš dřít celý život na systém, umřeš a nic nenajdeš.

A to je rozdíl mezi lidmi v systému, a lidmi mimo něj. Ti první se nechají oslepit, ti druzí se svého duchovního vedení drží, jdou podle něj a nenechají si ho nikým sebrat. Je to ale těžké, protože pak celý život plaveš proti proudu, ostatní lidé a systém ti hází klacky pod nohy, jsi za podivína, blbce a navíc výcvik poslušného matrixového ovčana začíná už ve školce a výchovou od rodičů (metoda cukru a biče).

Jako duše jsi svobodný, nikdo tě nenutí, abys sem chodil. Tvoje duše a vědomosti jsou to jediné, co ti tady patří, jinak vůbec nic. Ty jsi tady na určité misi, máš plán a něco hledáš. Nenarodil jsi se jen tak zbytečně. A teď záleží na tobě, jak ten svůj život použiješ. Jestli ho necháš jen tak proplout mezi prsty, nebo z něho vyrazíš maximum a splníš svůj úkol.

7. Zajímal by mě tvůj názor na kabalu a ty červené náramky, se kterými se roztrhl pytel a často se prodávají za šílenou cenu, nosí to různé celebrity s pochybným vystupováním, takže bych tomu nevěřila. Ale na druhou stranu mě překvapilo, že to používaly i žítkovské bohyně, což byly lidové léčitelky, které se řídily přírodou a křesťanstvím a až nad výjimky ( pár zlých lidí se najde všude ) nedělaly žádnou destruktivní magii, většina z nich neuměla číst, všechno měly z tradice a z přírody, o kabale nejspíš nikdy neslyšely, ale používaly ty náramky na ochranu. Tak jak to s tím je?

Pojem ,,Žítkovské bohyně“ je pro mne nový, snažila jsem se to googlit a jediné, co jsem našla, je nějaký román na toto téma, ale už jsem nenašla historické prameny, nebo nějaké souvislé rozumné pojednání o problematice, takže se k tomu nemůžu vyjádřit a nemůžu si na to udělat ani žádný názor. Takže to bych nechala úplně bokem.

Jediné, k čemu se vyjádřit můžu, je aktuální Kabala. Pokud tvoje formulace ,,takže bych tomu nevěřila“ byla myšlena jako že to je nějaký nesmysl, který nemůže fungovat, můžu tě ujistit, že Kabala funguje velice dobře. Je to černá magie a ve zkušených rukách praktikujícího se s ní dají dokázat opravdu velké věci v rámci matrixu. Ale s důrazem na ty zkušené ruce. To znamená, že když se ten systém víry aplikuje jak má, což je obvykle vstup do lóže, praktikování satanismu a dobře zvládnuté postupy a rituály, tak je to velice silné.

Já samozřejmě víc podrobností napsat nemůžu, protože se satanismem a černou magií až takhle dopodrobna nezabývám a přesné postupy by tě naučili až zkušení mistři z lóžích. Nějaké ty návody na černou magii, co jsou v běžně dostupných knížkách a na internetu, jsou výsměch, tam nenajdete skoro nic. Maximálně základní teorii a pár blbostí na hraní, se kterými si můžete pěkně zkomplikovat život, ale ty skutečné postupy si velice dobře střeží, k těm obyčejní lidé nemají v žádném případě přístup.

Takže jaký je závěr? Nehrajte si s červenými náramky, ani s Kabalou. I když tématice nerozumíte a neznáte postupy elitních satanistů, můžete si tím ublížit. Vždyť na světě je tolik lidí prokletých, posednutých a schizofrenních jenom proto, že si jen tak doma laicky zkoušeli magické rituály a vyvolávání ďábla a náhodou se jim to povedlo… Od tohoto je nejlepší dát ruce pryč, pokud možno co nejdál a pokud možno o tom neskladovat ani žádné metariály, abyste se tím zbytečně neušpinili.

Komentáře

Ikona diskutujiciho armag 2016-11-09 04:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad 6: To, co popisuješ je určitý případ toho, jak se sem duše mohou dostat. Bohužel existuje ještě další vyrianta, že duše se na zemi dostávají medoborovolnou formou jako vezni nebo otroci.

Ikona diskutujiciho Auri 2016-11-09 06:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, tady je hezky dokument o zitkovskych bohynich, pokud by ses chtela dozvedet vic. http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1102732990-folklorika/316292320040008-zitkovske-bohyne/

Ikona diskutujiciho Gabby(16) 2016-11-09 06:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je Akaša morfogenetické pole vesmíru?? Příjde mi, že ano, jen tomu říkají jinak.

Ikona diskutujiciho vanilková 2016-11-09 08:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, chtěla jsem se zeptat…když mám tvůj náhrdelník – krystal, stane se mu něco, když jdu například letištní kontrolou a on projde roentgenem? Je tím fungování nějak narušeno?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-09 08:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  díky za doplnění 🙂

Ikona diskutujiciho Irča 2016-11-09 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uděláš Alutalk zase někdy? 🙂

Ikona diskutujiciho M 2016-11-09 11:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka, i když s křížkem po funuse – Hillary or Trump? :D

Ikona diskutujiciho Lucka 2016-11-09 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Není to otáka, spíše to chci jen napsat.

Ikona diskutujiciho Mued 2016-11-09 16:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Takže se budeš muset spokojit s mým obecným osobním názorem, že 540 000 by asi bylo málo." – A odkdy je 540 000 méně, než 144 000? :D Není v té odpovědi nějaká chyba? Protože já tohle nějak nepochopila. :D

Ikona diskutujiciho Efs 2016-11-09 18:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad 3: A co takhle chromatická vada (aberace)? Fotografové znají, o čem mluvím. Viz např. https://cs.wikipedia.org/wiki/Chromatick%C3%A1_aberace

Ikona diskutujiciho Brusinka 2016-11-09 21:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:Dovoluji si okopírovat část textu Alue : Takže se budeš muset spokojit s mým obecným osobním názorem, že 54 000 je asi málo….je tam 54000, ne 540000, než začnu kritizovat, napřed si pořádně přečtu, co chci kritizovat, předpokládám, že Alue je gramotná a opravdu ví, že 540000 není menší než 144000 :-)

Ikona diskutujiciho Lorien 2016-11-09 21:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-11-09 21:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Sny jsou hodně zajímavý. Mě se často zdají sny o bývalé přítelkyni. Jsem z toho obvykle smutnej až zoufalej. Jako malýmu se mi jednou zdál sen kde byly dvě ženský a Tyranosaurus Rex, jenž pořád vybíhal a otevíral pusu plnou zubů. On vždycky vyběhl a ty ženský řekly dinosaurus je zlý!! Celej sen se odehrával tak v pětivteřinové časové smyčce. Bylo mi asi 7 let, možná míň a pamatuji si ten sen doteď. Nwm proč. A pak se mi ještě zdála noční můra v níž se mýmu hodnýmu dědovy měnil obličej ve strašlivě děsivý.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-11-09 22:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a pak se mi ještě když jsem byl malej zdál asi třikrát sen ve kterým jsem na ZŠ vysvětloval něco spolužačce, říkal jsem ji něco ve smyslu že jsem něco viděl, nebo že něco je jinak než všichni říkají, už přesně nevím. A ona mi to nevěřila, snažil jsem se jí přesvědčit jak to jen šlo, ale ona mi pořád nevěřila a jen na mě nevěřícně koukala. Celkem přesná předzvěst toho co zažívám často v dospělosti. Pak se mi ještě občas zdá že bloudím po naší základce či jiné budově. Zvláštní taky je když se mi zdá třeba pravidelně cca co 4 roky přesně jeden a ten samý sen.

Ikona diskutujiciho Terka 2016-11-09 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Od tohoto je nejlepší dát ruce pryč, pokud možno co nejdál a pokud možno o tom neskladovat ani žádné metariály, abyste se tím zbytečně neušpinili."

Ikona diskutujiciho Mára 2016-11-10 08:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky, na prvopodstatě píšou že Trump je mimozemský hybrid. Jaký je Tvůj názor?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-10 09:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-10 09:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:  Černá magie je zlo, které k ničemu nepotřebuješ a nemáš důvod se jí zabývat. Ale vědět co se na světě děje, je naopak důležité. A svět není jenom hezký.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-10 09:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Nejsem expert na původ Donalda.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-10 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Holotropní dýchání tady nedávno v dotazníku bylo, ale nepamatuju si číslo.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-11-10 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Ako mimozemské hybridy mi pripadajú obaja, Trump aj Hillary 🙂  Tak dúfajme že nebudú rovnakí a že Trump bude niečo trochu lepšie.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-10 10:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Hillary je reptilián. Pamatuješ na to zelené, co jí vyjelo z mordy, když pila? – To vylučují reptiliáni, otázka je, co to je.. Jestli jenom nějaký výměšek… nebo třeba klade vajíčka :D

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-11-10 11:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Jo a spomínam si aj na film Mars útočí, bol tam taký mimozemšťan s velkou hlavou ktorý sa chvílu maskoval za ludskú ženu. Neviem prečo Hillary mi pripomína toho mimozemštana.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-11-10 12:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Kde to je vidět? :DDD Prej vylejo z mordy :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ikona diskutujiciho Mára 2016-11-10 12:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Mued 2016-11-10 15:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Kdybys měla pravdu, samozřejmě uznám svou chybu. Ale než jsem napsala, co jsem napsala, chvíli jsem na ten text koukala, právě abych nenapsala nějakou blbost. Když se podíváš na otázku, tak tazatel tam uvádí 144 000 a 540 000, přičemž ta druhá cifra byla původně i v odpovědi. Mám okopírovanou tu samou část textu, co ty, jen s tou cifrou, co tam byla původně.

Ikona diskutujiciho Aťa 2016-11-10 16:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško,ďakujem,že si. Teším sa z každého dotazníka,prajem ti pekný a úspešný každučký deň.

Ikona diskutujiciho Anchor 2016-11-10 16:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: V předvolební kampani slibovala, že by nám řekla vše o mimozemšťanech, odtajnila všechny dokumenty či co… Co by nám tedy asi pověděla? :D

Ikona diskutujiciho Kač 2016-11-10 17:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A jaký máš na Trumpa názor? 🙂

Ikona diskutujiciho armag 2016-11-11 03:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trump není o moc lepší, protože globalisté by nedovolili,aby vyhrál někdo, kdo chce s nimi zatočit.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-11 08:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-11 08:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]:  Není to svatoušek, ale teď oddálil válku.

Ikona diskutujiciho Mary 2016-11-11 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chci se zeptat proč ve většině pohádek mají kouzelníci hůlky. Vážně jim k něčemu byly nebo je to pouze výmysl?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-11 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:  Tohle fakt nevím.

Ikona diskutujiciho h 2016-11-11 12:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Všichni tady víme, že krást se nemá, ale jak je to s lhaním? Také vesmír vyrovnává nějakým způsobem energie? Ono taky záleží na situaci, důvodech apod.?

Ikona diskutujiciho armag 2016-11-11 17:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hůlka umožňuje koncentrovat energii a potom ji i lépe usměrnit.

Ikona diskutujiciho Přemek 2016-11-11 22:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: V minulosti se u profesí jako kmenoví kouzelníci, šamani, druidi atp. hůlky skutečně používaly. Takže je to inspirace historií. (Současní wiccani je, tuším, používají též.)

Ikona diskutujiciho h 2016-11-14 10:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám další dotaz do dotazníku prosím: jak se můžeme preventivně bránit proti vzniku Alzheimerovy choroby?

Ikona diskutujiciho Gabby16 2016-11-15 11:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevim, jestli na můj dotaz pouzit spis dotazniky nebo poradnu, ale zároveň jsem se o to chtela alespoň v komentarich s nekym podelit a slyset treba i jejich nazor/zkušenost.

Ikona diskutujiciho Lenice Lesní 2016-11-17 11:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Malina 2016-11-17 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,nemáš nějaký typ kde sehnat velký křišťál do ruky?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek