175. Dotazník: Co ve fyziognomice symbolizuje brada a jak poznat lháře?

18.11.2016 v Čtenáři 40

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Upozornění: Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Tak mě napadlo – existují ve skutečnosti černé díry, nebo je to jen další výmysl vědy? A pokud ano, jakou mají funkci? Jsou to nějaké brány do jiných dimenzí, nebo něco jiného? Díky 🙂

Podle teorie dutozemě (se kterou sympatizuji) černé díry neexistují.

2. Jedna otázka mi dlouhodobě vrtá hlavou, tak se musím zeptat 🙂 Jak je možné, že strach zvyšuje vibrace? Neměl by je logicky spíš snižovat, když láska je zvyšuje? Díky.

Strach člověka oslabuje a vysává z něj energii. Nevím, kdo tvrdí opak. Leda by sis pletl energii se srdečním tepem a adrenalinem, to už jsme ale jinde.

3. Ahoj Alue, chtěla bych se zeptat, zda inhaluješ sůl dle rad TM a jestli nevíš, kde sehnat ten správný KCL? Děkuji.

Ano, snažím se dýchat. Před lety jsem s tím léčila zápal plic… Draslík musí být bez protihrudkujících látek, to znamená, že v něm po koupi musí být hrudky. Jakmile se krásně sype, nesmí se dýchat. KCL dostupné na internetu nejsou OK, obsahují protihrudkující látky. Jediná jistota je farmaceutická kvalita a na to potřebuješ mít dobré kontakty.


4. Zajímalo by mě ještě k těm čárovým kódům… Pokud si objednám zboží z eshopu (kde ho neskenují) poštou nebo pplkou, kde na každé krabici dopravní služba používá klasické EANy, jestli to zboží uvnitř (neoskenované) dostává rázem destruktivní energii tím, že se nachází v té ocejchované krabici přepravní služby?

Teoreticky by to tak mělo fungovat, že když je zboží v nějakém obalu a na tom se oskenuje EAN, tak to pak uvnitř chytne energii z kódu.

5. Totemové zvíře má člověk celý život jedno a to samé, nebo se mění s tím, jak se vyvíjí ten člověk?

Vzhledem k tomu, že je to věc hodně subjektivní a niterná, je možné absolutně všechno. Můj symbol, když jsem byla malá, byl motýl. Dneska je to bílá sova, kdybych tehdy dělala meditaci na totemové zvíře, nevím nevím, jestli by tam už tehdy byla. Nemyslím si to.

6. Chupacabra je taky výtvor reptošů?

Chupacabra by měl být výsledek genetických pokusů, otázka je, komu ty konkrétní laboratoře, odkud ji vypustili, patří. Jestli Američanům, nebo někomu jinému… Protože výzkumných center, která se zabývají genetikou a křížením různých druhů, je v podzemí vícero a jsou obývány různými bytostmi, nejenom lidmi.

7. Prosím, nevíš něco o cystách, příp. můžeš mi doporučit nějakou literaturu? Mám už několik let malou cystu na vaječníku o průměru 26mm, ještě před dvěma lety tam byly dvě, takže je bezva, že zbývá jen jedna, jenže mi nejde se jí zbavit. A já ji potřebuju odstranit, protože kvůli tomu (gynekoložka to tvrdí) mám nepravidelnou menstruaci, naposledy jsem ji měla v červenci a pořád nic a při poslední menstruaci jsem krvácela skoro 20 dní a bylo to to hrozné, i když zajímavé je, že jsem zpozorovala zhoršení po tom, co se mi malinko zlepšila snížená fce štítné žlázy, tak že by to nebylo tou cystou? Několik let dělám jaterní očisty, očisty střev, snažím se stravovat zdravě. Myslela jsem si, že to na cysty pomůže, ale možná bych měla zkusit něco dalšího, jen nevím co. Napadlo mě zkusit bachovky, ještě jsem je nezkoušela a vyšlo by mě to celkem draho, tak bych ráda zjistila, zda neexistuje levnější řešení, než se do bachovek pustím.

Cysta může mít několik různých příčin. Může to být zapouzdřený parazit, tuková bulka, vyléčená rakovina, která se v raném stádiu sama spravila, nebo se také může dělat po zásahu ,,lékařem“. Znám lidi, co se jim začaly dělat cysty a srůsty poté. Co si na gyndě nechali píchat injekce, například na oddálení menstruace, nebo užívali jiné jedy. Cysty také souvisí s hormonálními poruchami a toxiny v těle. Vzhledem k tomu, že nemám v ČR uznaný štempl na své znalosti a nikdy jsem tě neviděla, ti přes dotazník o tvém zdraví radit nemůžu, ale ano, řešit se to určitě dá. Byla by to ale opět investice, zdraví už dneska není zadarmo. Za jaterní očisty tě velice chválím, ale bachovky si nemyslím, že s tím pohnou.

8. Může se mms, koloidní stříbro, kapičky od Joalis podávat i hooodně malým dětem? Třeba 1-3 ročním?

Nepleť jablka a hrušky, protože každá jmenovaná věc je úplně jiná a nedá se to házet do jednoho pytle.

MMS bych malým dětem rozhodně nedávala, leda v případě absolutní krize, kdyby nebylo nic jiného, maximálně půl kapičky denně. Je to totiž zabíračka, má to vedlejší účinky při špatném dávkování, nesmí se to přehnat. Svému dítěti bych to nedala. Určitě bych vzala něco šetrnějšího a přírodnějšího, sama už mms taky neberu, když mám lepší věci.

Koloidní stříbro – otázka je v kvalitě a koncentraci ppm. Pro malé děti je bezpečné určitě, ale taky tam platí, že se po něm musí doplnit střevní bakterie pokud se bere několik týdnů, protože i když se bere správně ráno na lačno, do střev se část dostává a tam vybíjí všechno hlava nehlava. Ale bavíme se minimálně o 100 ppm a víc, nižší je na nic, s tím leda tak potírat uhry.

Joalis – už je to pár let, co jsem ho brala – pro děti vhodný určitě je (ale otázka je, pro jak malé děti?), ale to by měl určit a zvážit detoxikační poradce, jak, co a kolik toho brát. Protože některé detoxikační projevy jsou občas celkem děsivé 🙂

9. Jak a čím kromě tvých krystalů a kartičkou TM se chránit? Jedeme ted se školou do Osvětimi a nechci jet bez ničeho.

Trochu energeticky chrání i prsten atlanťanů, výborné jsou surové brazilské křišťály, ale ne ty malé vyhlazené oblázky, ty nemají sílu. Ale s tím bych se do Osvětimi netahala, jeden váží třeba kilo a víc… Proto je na cesty lepší tebou zmíněný krystal na krk, nebo kartička.

10. Aluško co podle fyziognomiky znamená, když člověk nemá bradu?

Brada ve fyziognomice souvisí s dolní čelistí a lícními kostmi, jsou to spojené nádoby. Symbolizuje sílu vůle, schopnost a potřebu lásky a osud člověka mezi 61. a 70. rokem věku.

Jsou různé typy a tvary, které se podle toho rozlišují významem. Ustupující brada je asi typ na který se ptáš, to je, že člověk bradu fakt nemá, obličej rovnou navazuje na krk. Je to tvar, který se často i plasticky operuje, protože majitelům často vadí a podle fyziognomiky je to nejsmolnější možná varianta. Žádná plastická operace však nemá vliv na osud člověka, ani na jeho charakter.

Ustupující brada je nedobré znamení. Ukazuje na nedostatek sebedůvěry, nerozhodnost, nejistotu, nedostatek energie. V pozdních letech 50+ ukazuje na nemoc, chudobu a samotu. (Oblast 50+ totiž začíná od žlábku pod nosem)

Fyziognomika je však komplexní věda. Sílu vůle, schopnost se prosadit, potřebu lásky, sebejistotu a osud ve stáří totiž symbolizuje celá řada dalších rysů v obličeji, které mohou ustupující bradu a její smutnou předpověď značně zmírnit. Proto se vždy posuzuje obličej jako celek a bere se v úvahu každý rys, protože člověk není jenom jeho brada a jednotlivé významy se mohou sčítat i vyrovnávat.

Dost taky záleží na tom, jak moc je daný rys výrazný, například brada na ilustračním obrázku je poměrně dost markantní, existují i mnohem jemnější varianty ustupující brady a zároveň je tam i vyšší možnost, že to jiný rys ve tváři vyrovná.

Nikdy není dobré posuzovat člověka na základě jednoho rysu, který známe. Ve fyziognomice je jen několik znamení, která jsou jednoznačně zlá a která žádný jiný rys nemůže vyrovnat, jako je výrazně křivý nos, křivá ústa, křivé oči, sanpaku atd. To jsou jasné symboly vrahů, zločinců, lhářů a násilníků, ale většina rysů v obličeji se naopak musí sledovat komplexně. Taky se musí vzít v úvahu, že každý obličej je do jisté míry trošku nesouměrný, nebezpečné jsou pouze křivosti, které jsou na první pohled jasně patrné. Podle pravítka není nikdo… Fyziognomika je moc zajímavé téma.

Když už jsme u těch křivých obličejů a ustupujících brad, mohla bych vám sem nadrzo dát příklady z řad vám známých osobností/osob, asi byste se nestačili divit, jaké křivé ksichty mezi sebou máme a jak jsou to ve skutečnosti zlé osobnosti. (přešité celebrity na mysli nemám, ty se dobře maskují) Ale nebudeme si dělat zlou krev, pana Grygara stejně nedávno odhalil TM na prvopodstatě, to byl perfektní příklad, ale já raději vyberu zahraniční foto. (Ale všímejte si těch křivých obličejů sami, nebudete se stačit divit)

Tady vidíte dokonalý příklad křivého obličeje. Oči úplně křivé, nos křivý, ústa křivá, celá čelist křivá. 3 výrazné nesouměrnosti v obličeji ukazují na potenciálního vraha. Křivý nos mají zase chorobní lháři a tito lidé bývají i dost zákeřní, vypočítaví. Nedá se jim věřit, když se jim to hodí, klidně vám vrazí kudlu do zad.

Všechno je to o symbolice. Jak člověk křiví pravdu, zkřiví se mu podle toho nos. Jak člověk křivě myslí, zkřiví se mu oči… Křiváci jsou křiví.. A kdo není průbojný, nemá bradu, kterou sebevědomí lidé vystrkují vpřed a symbolicky si s ní razí cestu.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ivour 2016-11-18 08:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce 7. Mě zajímají nemoci spíše z hlediska psychosomatiky a tipla bych si že taková cysta symbolizuje touhu po dítěti. Když uvnitř není skutečný plod, je tam alespoň něco. Aspoň mám tu zkušenost ze svého okolí.

Ikona diskutujiciho felicitas 2016-11-18 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měla jsem možnost posoudit z určitého množství foto kolik jedinců má na svědomí vraždu. Podle úst jsem měla 70% úspěšnost. Co říkáte tomu, že lidé trpící špatnými sny si dávají pod postel alobal, který by měl zasahovat oblast od hlavy po bedra? Neodříznou se tak od toků informaci?

Ikona diskutujiciho Jana 2016-11-18 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A Alue, vies odporucit nejaku literaturu o fyziognomike? Inak aj u nas v SR ma jeden byvaly politik na prvy pohlad nesumernu tvar – Radoslav Prochazka.. Vela slovakov si z neho isty cas robilo zarty, ved sa ani niet comu cudovat. A tu je jeho loz dokazana.. https://m.youtube.com/watch?v=U1BYWXUS_Rc

Ikona diskutujiciho Mary 2016-11-18 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě moje malá brada vždycky hrozně štvala a když jsem byla mladší, tak na mě skutečně sedělo, že jsem byla neprůbojná a nesebejistá, ale řekla bych že spoustu věcí se člověk dokáže odnaučit a postupně to na obličeji bude znát. Co se týká fyziognomiky jako takové, tak mi přijde, že jí každý člověk ovládá i bez teoretických znalostí. Já jí umím velice dobře i přesto, že téma jsem nikdy nestudovala , ale to je už i o intuici.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-18 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Já měla podobnou věc s nosem pršákem. Trochu mi vadil, seděl na mě, ale během puberty jsem se změnila, zmoudřela, přestalo to na mě sedět a dětský pršák zmizel sám.

Ikona diskutujiciho Hanz 2016-11-18 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Křivej nos má třeba Martin Rota, kterýho ses tu zastávala. Myslíš že je fakt ulhanej? Mně zas tak nesympatickej není :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-18 12:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  Zastávala? V čem? Nemám dojem, že by kolem něj byla nějaká kauza a nějaké zastání by potřeboval. Maximálně léčitele, ale teď už je pozdě, noha je bohužel pryč, to je hrozné…

Ikona diskutujiciho Irča 2016-11-18 13:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Asi myslí tu diskuzi o tom, že Martin Rota má křivej nos a tys napsala, že neměl jednoduchej osud viz noha.

Ikona diskutujiciho Siren 2016-11-18 13:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce číslo 9.

Ikona diskutujiciho S 2016-11-18 13:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Su nejake weby, ktore prinasaju spolahlive informacie o fyziognomike?

Ikona diskutujiciho Hanz 2016-11-18 16:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  Ahoj, no možná to nebylo přímo zastávání, souviselo to s tou nohou. Každopádně pomiňme konkrétně jeho ať to není drbání – jen si vemme úhel vyhnutí jeho nosu (no dobrý, úplně ho pominout tedy nemůžu :P) – když to má člověk takhle, je to eště pořád ok?

Ikona diskutujiciho Mára 2016-11-18 16:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: [7]: Rota je pán, ale určitě není svatoušek 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-11-18 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bolo by dobré keby človek na sebe nosil viacero predmetov naraz? Napr. tú kartičku TM, kryštál, atlantský prsteň, kríž ankh, orgonit a šungitovú čapicu. Bola by to silná energetická ochrana alebo by sa to nejak rušilo a bilo a skorej to neodporúčaš?

Ikona diskutujiciho ela 2016-11-18 20:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Krivy nos byva casto zpusobeny jeho zlomenim,napr.muj bratranec,zustal mu tak krivy,jako ten chlapek na fotce,pretim mel nos rovny.

Ikona diskutujiciho Jenny 2016-11-18 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to já mám bradu výraznou až dost a neprůbojná jsem i tak :-/

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-18 20:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Určitě nějaké učebnice ke koupi budou, pohledej. To co mám já, se už dávno neprodává.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-18 20:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:  Existuje celá řada ochran, některé jsou silné, jiné jsou úplně slabé a dělí se taky podle účinku na konkrétní problém. Vždy doporučuji tu nejlepší a nejsilnější ochranu na daný problém, nebo k danému konkrétnímu účelu. Spousty postupů na ochranu mám tady na webu, další velice zajímavé a funkční jsou rovněž v mých knihách.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-18 20:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  Weby neznám, spíš pohledej v knihkupectvích.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-18 20:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  To v žádném případě není ok, toto vyhnutí je extrémní a lidé s takto křivými nosy jsou už potenciálně nebezpeční… Však jsem taky měla tu čest s křivým nosem (nemluvím o Martinovi, nic proti němu osobně nemám a spíš je mi líto jak dopadl s tou nohou) a to byla pěkná kudla do zad. Takovou pijavici a zrádného hada už jsem dlouho nepotkala…

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-18 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář]

Ikona diskutujiciho ifka:-) 2016-11-18 23:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím Alu a jak to může byt u pětiletého  dítěte , když má zduřelé nosní slyznice a  zvětšenou nosní mandli, kterou chtějí hned odstranit jako každému dítěti..nesouhlasím s tím. Dítě mi špatně spí a chrápe. Je možné mi poradit ? Věřím, že spoustu rodičů chtějí dítě uzdravit jinak, než hned řezat. Moc děkuji za jakoukoliv radu.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-18 23:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Je potřeba vyléčit tento zánět. Odstranění mandle nevyřeší zánět, naopak to poškodí imunitu dítěte.

Ikona diskutujiciho ifka:-) 2016-11-18 23:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji, určitě se ozvu , je to pro mě důležité.

Ikona diskutujiciho Kač 2016-11-19 07:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znamená ve fyziognomice něco, když někdo vypadá výrazně mladší, než je jeho skutečný věk? Mně je třeba 17, ale vypadám sotva na 12-13, tak by mě to celkem zajímalo…

Ikona diskutujiciho Amálka 2016-11-19 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K odpovědi 2 – Chápu, že strach vysává z člověka energii, oslabuje ho. Jak je ale možné, že když se člověk bojí, rychleji se rozvibruje, vidí a cítí energie a lépe se uvolní z těla při AC? Promiň, jestli se ptám nějak blbě, ale pořád mi to není jasné.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-19 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:  Nevím o tom, že by tyto popisované věci strach uměl.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-11-19 15:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Pretože strach, stres sú emócie a proste niekedy nám emócie môžu pomôcť. Preto v rôznych zamestnaniach kde ľudia pracujú býva umelo vytváraný stres, pretože sa zistilo že ľudia v strese podávajú lepšie výkony než keď sú v pohode. Tak možno strach môže niekoho nakopnúť k astrálnemu cestovaniu.

Ikona diskutujiciho Jindra J. 2016-11-20 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Strach, pokud ho beru tak jak se často bere, je pěkná brzda a bylo by fajn se ho zbavit, pokud ho budu brát z jinýho úhlu v jiných případech, tak je dobře že je.

Ikona diskutujiciho Kdosi 2016-11-21 01:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Strach neexistuje:D existují lidi s 5 hlavama, 13 rukama a 24 nohama? Neexistují tak co by mohli umět.

Ikona diskutujiciho Kdosi 2016-11-21 01:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Strach nejsou emoce. Jen člověk v nečem co není pojmenuje i to co není, třeba sám sebe napoleonem. A může se tak i cítit a mluvit jakože francouzsky, sice žádnej francouz mu nerozumí ale on prostě tou francouzštinou mluví:D

Ikona diskutujiciho Dara 2016-11-21 09:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-21 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: barevně, velké na celou A4

Ikona diskutujiciho :) 2016-11-22 02:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, co si myslis o sungitovych pyramidach? Jsou ucinne a doporucila bys je? Dekuji.

Ikona diskutujiciho :) 2016-11-22 02:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeste k tvym kniham, neplanujes trebas nekdy udelat napriklad celkovy komplet svych knih? Tak me to ted napadlo, ze si to umim zive predstavit a myslim ze jako darek nekomu by to bylo krasne a ze by to lide opravdu ocenili..

Ikona diskutujiciho :) 2016-11-22 16:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co bys doporucila na zlepseni se stavu  po strevni chripce? Dekuji

Ikona diskutujiciho aneta 2016-11-22 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: probiotika 🙂 koupíš v lékarně

Ikona diskutujiciho Triss 2016-11-25 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Takže jestli to chápu správě člověk který se narodí dvěma lidem co mají křivé nosy a podědí jejich vadu na kráse, podědí i vadu na charakteru a bude z něj od narození lhář. A co když se ten člověk během života napraví a lhát přestane? To se mu jako nos narovná? A když nenarovná je odsouzený být do konce života lhářem?

Ikona diskutujiciho Mára 2016-12-11 00:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Já taky vypadám mladší. Když jsem oholenej a s melírem tak mi lidi hádají tak 19. Je mi 25. Nemám znalosti fyziognomiky ale podle mého názoru to značí že člověk je prostě duchem mladší než jak by podle data narození měl být. Což u mě teda perfektně sedí 🙂

Ikona diskutujiciho mujtatavrah 2017-09-10 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ach jo… Vím, že to teď přesně vypadá, že se potrefená husa ozvala. Ale mám křivý nos a celé okolí mi naopak tvrdí, že na mě hned každou lež hned poznají, ať radši nelžu, protože mi to nejde. A tak tedy radši ani nelžu.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-10 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: nikdo není dokonale symetrický… otázka jenom je, jestli to jde do extrému.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek