176. Dotazník: Zajistí mi placení desátků a dobročinnost větší příjem a úspěch v podnikání? / Doporučuji

24.11.2016 v Čtenáři 40

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Bude tvá třetí kniha ještě o něčem jiném, než o andělech?

Kniha Anděl strážný je zaměřená na komunikaci s naším vyšším já, s naším duchovním vedením. Andělé jsou její hlavní téma, ale v knize je popsáno hodně věcí, které s tématikou souvisí a nezaměřuje se pouze na anděly odděleně, naopak je zasazuje do rozsáhlého komplexu dat, která na sebe vzájemně navazují. Protože vědomosti mají sílu a efekt jedině, když se nevytrhují z kontextu, ale když člověk ví hlavu i patu a umí to zasadit do souvislostí.

Velká část knihy je věnovaná nauce o energiích, protože na energii veškerý spirituální život, duchovní schopnosti a komunikace s anděly stojí i padá. Je to podrobný návod krok za krokem, který kromě andělů seznamuje člověka i s dalšími rovinami, které patří do duchovního vedení.

Kniha má hlavní cíl, propojit člověka s jeho přirozenou spirituální rovinou, najít svoji vlastní studnici dat, poznání a vedení. Zapojit intuici, sledovat znamení, aktivovat šišinku, obnovit své dary, naučit se efektivně komunikovat, naučit se principy, na kterých tohle všechno funguje a umět to použít ve svůj prospěch. Na všechno jsou v knize návody, doporučení a kniha je proložená několika hodně silnými zážitky z mého života.

Anděl strážný se tak nejmenuje jenom proto, že učí hlavně komunikaci s andělskými bytostmi. Kniha je udělaná tak, aby se stala fyzickým andělem strážným pro každého čtenáře, který se pro ni rozhodne a který ji bude chtít ve svém životě použít. Aby vědomosti, které v knize jsou, měly maximální přínos a schopnost člověka nejenom posunout, ale také chránit jeho životní cestu před nepříznivými vlivy.


2. Mimo téma, ale bylo to tu zmíněné, tak se zkusím zeptat. Jak je to s tou plochou zemí? Země je kulatá, přece jenom nám v některých věcech říkají pravdu (a myslím, že jich nebude až tak málo). Ale všechno vzniklo na nějakém pravdivém základu a myslím si, že stejně tak i teorie ploché země. Myslím si, že ani tohle nevzniklo jenom tak a něco na tom je. Co je teda plochého? Ty jsi Alue říkala, že máš na to svůj pohled, nechceš to vysvětlit? Nebo klidně může i TM. Protože mě by to zajímalo.

Na toto by se hodilo vysvětlení mé tehdy šedesátileté přítelkyně, která bohužel před pár lety odešla do jiné dimenze. Byla to velice vzdělaná paní ze Slovenska, uměla mnoho jazyků (i mrtvé) a měla přístup do archivů, které jsou veřejnosti přísně uzavřené. Kdybych věděla, že náhle odejde, nahrávala bych si její poznatky na diktafon, nebo alespoň zapisovala, bohužel si pamatuji jen to, co mi utkvělo v hlavě samovolně a velice toho lituji, že nemám žádné podklady, ke kterým bych se mohla vracet, jsem si jistá, že i pro vás ostatní by to bylo obrovsky přínosné, protože její vědomosti a rozhled byly naprosto neuvěřitelné.

Skutečná historie lidstva je totiž opravdu úplně jiná, než máme napsané v učebnicích. Existují pro to podklady a kdo se k těm starodávným svazkům má povolení dostat, to nesmí veřejně vypustit, aby nedělal bordel v pracně smyšlených učebnicích… A tato paní mi na dotaz, jak se vlastně vyvíjela představa lidí o planetě zemi – že ji nese želva, slon, že je placatá, kulatá atd – odpověděla velice jednoduše:

Lidé po tisíciletí věděli a ví, že je Země kulatá (jestli jsme uvnitř nebo venku necháme teď úplně stranou). Ale vždycky existovaly nějaké malé uzavřené skupinky, třeba o desítkách členů, které spekulovaly nad různými věcmi, viděly je jinak, vytvářely si vlastní víru a pochopitelně i vznikaly jejich alternativní spisy a dokumenty. A některé z těch dokumentů se podařilo uchovat do dnešní doby.

Aktuální lidé jsou tak zblblí, že si myslí, že lidé ve století XY věřili na plochou zemi, ale ve skutečnosti tomu věřilo jen třeba pár desítek spekulantů, co si o tom něco sepsali a uchovali tak svůj názor, ale jeden dochovaný dokument v žádném případě neilustruje mínění většinové společnosti…

Je to stejná blbost, jakoby třeba v roce 3000 někdo našel někde zakopanou a dochovanou moji knižní sérii a podle ní sestavil teorii, že všichni lidé v roce 2000 žili podle toho, co je v ní napsané a použil to jako mustr pro vytvoření představy o dnešní společnosti a sepsal podle toho učebnice. Takže by si lidé v roce 3000 mysleli, jak jsme byli úžasně mírumilovní, duchovní, jak jsme mluvili s bytostmi přírody, jakou jsme k nim měli úctu, jak jsme věřili na konstruktivní sílu Vesmíru, jak jsme překonali představu o náboženstvích, jak jsme si pomáhali a milovali se navzájem… A přitom je to tady hlavně o konzumu, živení obrovské hydry, bojíme se třetí světové války, krachu měny, a i když se doba posouvá a lepší, kdo je jiný, tomu se majoritní společnost posmívá. Problémů máme až nad hlavu.

Podle záznamů, ke kterým měla přístup ona, nikdy lidé ve skutečnosti na placatou zemi nevěřili, ani na jiné legendy o tom, že Zemi nese nějaké zvíře na svých zádech. To byly alternativní LOKÁLNÍ scénáře několika protiproudně smýšlejících alternativců. A tohle mi řekla před lety, ještě než tady plochozemě začala být v kurzu.

(… pokud chceš na tohle znát pohled TM, musíš se jít zeptat TM a ne mě v dotazníku 🙂 )

Tolik ke vzniku teorie plochozemě. Já osobně se dokumenty a videi na toto téma vůbec nezabývám a vůbec to nestuduji, protože celá ta myšlenka je pro mě jednoduše vtipná a dále ji studovat považuji za ztrátu času, který můžu využít konstruktivněji a na něco reálnějšího.

Kdo chce věřit, že lítáme na obří pizze, ať na to klidně věří, já mu to neberu a hádat se s ním nebudu, ale svůj čas do toho investovat nechci.

3. Co si myslíš o tzv. čepicích z alobalu? Někdo říká, že je to proti čtení myšlenek a nebo proti tomu, aby mohl být člověk ovládán na dálku nějakým přístrojem…

Alobalová čepice podle mě může částečně zmírnit zatížení elektrosmogem a ozáření Wifinou, sama alobal používám na ochranu homeopatik při cestě autem, aby je tolik neovlivňovala pole, kterými auto projede… Ale jsou lepší čepičky, než nějaký alobal. Možná o tom něco speciálně napíšu a udělám návod, když budu moct. Uvidíme… 🙂

4. Jaký je tvůj nejoblíbenější film a proč?

Nemám nejoblíbenější film. Řadím si filmy na ty co mi něco daly, na ty co se mi líbí a na ty co se mi nelíbí. Filmy, co se mi líbí nebo které jsou přínosné, najdeš v rubrice ,,Doporučuji – filmy“

5. Museli lidé z vyspělých civilizací projít podobnou historií a situací, ve které jsme teď my?

Ano, podle mně dostupných dat probíhaly předchozí systémy víceméně stejně.

6. Čtu hodně knihy o osobním rozvoji a lidé, kteří je píši a jsou úspěšnými často říkají, že jim k úspěchu pomáhá platit desátky. Čili deset procent ze svých příjmů, dají třeba na charitu, církev, dětský domov, útulek a jiné dobročinné účely. Chtěl by jsem se tě zeptat, jestli je možné, že když člověk pravidelně odvádí 10% ze svých příjmů na dobročinné účely, tak mu jsou konstruktivní síly vesmíru nakloněny a takovému člověku se pak daří ve všem (finance, rodina, vzdělání, přátelé atd.)? A jak jsi na tom ty? Dáváš taky pravidelně něco na dobročinné účely? Moc mě tato otázka zajímá.

To je hodně trefná otázka, i nám pěkně symbolicky vyšla na číslo 6 – číslo hmoty 😀

Princip je úplně jednoduchý. Vždy, když přijmeš větší množství peněz, přijmeš s nimi určitou energii. Ve Vesmíru funguje zákon, podle kterého dostáváš, když umíš dávat. To znamená, že nesmíš blokovat tok určité energie, pokud chceš, aby k tobě dál tekla. Peníze jsou druh energie a je potřeba nechat je odtékat a nesedět na nich pořád jako křeček. Neškrtit, nedělat si nikde dluhy, všechno řádně včas platit.

Ale volné odtékání energie peněz není o tom, že si po výplatě koupím boty. Volný odtok energie, který ti přinese další peníze, je právě dobročinnost. To znamená, že buď dáš část svých peněz někomu, komu pomůžou, nebo vykonáváš nějakou práci zadarmo. Nemusí to být nutně desátek, ta míra dobročinnosti není takhle přesně stanovená a i by se to blbě počítalo, když nemáš stabilní příjem, nebo když děláš dobročinnost zdarma a nedaruješ peníze přímo.

Já tento rituál dělám. Jednou jsem potřebovala cíleně nechat odtéct nějaké peníze z většího obnosu, ale nemůžeš darovat peníze jen tak někomu. Musí to být člověk chudý, potřebný, který je opravdu potřebuje a kterému pomůžou. Mělo by to být z ruky do ruky, bankovní převody nemají takovou sílu. Tak jsem si vybrala cizího člověka venku, který vypadal hodně přepracovaně a odrbaně a ten ze mě skoro dostal infarkt. 🙂

Dát peníze na útulek je taky dobré. Posílám občas peníze na depozita, ale jak říkám, z bankovního účtu to nemá takovou rituální sílu, jako když to dáš někomu do ruky… I to se ale počítá.

Jinak dobročinnost v mém životě probíhá na pravidelné denní bázi. Zadarmo píšu na web články už deset let – je to práce, která pomáhá lidem, ale neberu za ni žádné peníze, Zákon Vesmíru zde perfektně platí.

Další příklad je moje poradna. Je do 18ti let zdarma a zpoplatňuji jenom e-maily, nad kterými jsem strávila víc času. Pár řádků si neúčtuji. I to je forma denní dobročinnosti, opět práce, za kterou neberu peníze.

Pokud denně strávím několik hodin prací zadarmo a nic za ni nedostanu, představ si, kolik je to energie, která se mi potom nějakým způsobem musí vracet zpátky… Někdy přijde nárazově ve formě skutečných peněz, jenomže já žiju dost skromně, moc neutrácím a umím našetřit, takže Vesmír to sleduje. Když vidí, že mám málo, pošle mi nějakou nečekanou cestou peníze. Většinou na to stačí jenom pomyslet, poprosit a peníze přijdou, často mnohem víc, než kolik jsem potřebovala. Další forma zpětného návratu energie jsou různé služby a různá forma pomoci, když něco potřebuju, nebo když jsem v nouzi.

To jsou ty případy, kdy mi pokaždé někdo pomůže, když fakt o něco vážného jde, kdy mi několikrát byl zachráněn život, kdy jsem několikrát na poslední chvíli utekla před nějakým fatálním průšvihem.

Doslova to vidím a cítím ve svém životě, jak je nade mnou konstruktivní síla Vesmíru, která mě chrání, hlídá a vím, že se můžu na ně spolehnout, že mě nenechají padnout na hubu a posílají pomoc, když ji potřebuju.

Další forma je forma darů. Vděčný člověk, kterému řadu let přímo/nepřímo pomáháš poradnou nebo články, ti třeba pošle med… Nebo ti zadarmo spraví zuby… Nebo ti zajistí nějakou protekci… Nebo tě doporučuje dál a posílá ti další zákazníky na něco, co jemu pomohlo.

Ti lidé, co píšou o desátkách v knihách které čteš, se museli dostat k nějaké formě tajných dat, protože toto jsou věci, co se lidem nevykládají a které byly mnoho let před veřejností tajené… Běžné populaci se schválně neříká jak má správně zacházet s penězi, je to záměr.

Ale jak říkám, desátky nejsou jenom o penězích, je to prostě životní styl, kdy dáváš podstatnou část své energie nezjištně někam, kde je to potřebné a tato energie se ti pak vrací zpět. Když umíš pomáhat a myslet na druhé a snažit se tu pro ně být, aniž bys myslel na to co z toho budeš mít, nebo kolik tě to bude stát, Vesmír na tebe podle toho bude reagovat a budeš podporovaný, chráněný a bude ti přicházet štěstí, hojnost a pomoc do života.

Co naopak energie hojnosti zastaví, jsou situace kdy: děláš dluhy, kdy si bereš zboží nebo služby a nechceš za ně zaplatit.

Když pomáháš jedině za protihodnotu a protislužbu. Zadarmo ani náhodou.

Problém také je, dělat dobročinnost se záměrem toho, že se ti to vrátí jinudy, protože to už není dobročinnost. Musíš to zkrátka myslet od srdce a nesmíš lpět na penězích a nesmíš za nimi běhat, jinak ti budou utíkat.

7. Jaký máš názor na Pythagora a Pythagorejce? Dočetla jsem se že pěstovali „ezoterické úvahy o významu čísel“.

Já si o nich nic nemyslím.

8. Ještě mám otázku, co si myslíš o filmu Hunger Games.

Je hodně děsivý, destruktivní a v mnoha věcech pasuje i na naši dobu.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Gabby16 2016-11-24 05:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když chce člověk zjistit nějaké data o kterých napíšeš kvůli bezpečnosti, jak se k nim může dostat? (Pokud by si je nechal pro sebe, (též z hlediska bezpečnosti)

Ikona diskutujiciho Šiwa 2016-11-24 05:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dá se nějak ztratit umělecké nadání? Třeba jestli nějký člověk může z ničeho nic přestat tak dobře kreslit?

Ikona diskutujiciho sycho 2016-11-24 08:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tohle proste krasne sedlo: "…články, ti třeba pošle med… Nebo ti zadarmo spraví zuby…"

Ikona diskutujiciho Mischelle 2016-11-24 09:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

děkuju za odpověď :-) (první otázka)

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-24 09:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Jedině osobně, ale to automaticky neznamená, že odpovím každému neznámému člověku úplně na všechno na počkání.

Ikona diskutujiciho aneta 2016-11-24 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

uplně mě děsí jak v seriálu  futurama je uplně všechno (světovláda, čipy, čepičky z alobalu…)

Ikona diskutujiciho hanka 2016-11-24 11:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je pravda, že děti z umělého oplodnění nemají duši? Na jakém principu vlastně funguje lidská bytost, co nemá duši?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-24 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Ta otázka už tady byla a je pro spoustu lidí dost nepříjemná. V krátkosti, je rozdíl mezi umělým oplodněním a dítětem ze zkumavky. Lidské duše nechtějí vstupovat do těl, která jsou ze zkumavky, nebo naklonovaná. Vstupují tam jiné entity a nejsou dobré.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-24 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  Leda úrazem, nemocí, nebo že vyjde ze cviku, k tomu se není moc jak rozepisovat…

Ikona diskutujiciho romi 2016-11-24 12:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tem penezum…kdyz na ne clovek prestava myslet, tecou samy…zit ve strachu natoz zabyvat se co mi je zajisti..a je to samozrejme i zivotni styl, jeho zmena – dematerilizace…ale to je cesta kazdeho jedince, kazdy to ma jinak

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2016-11-24 15:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: To je ale cenná zpráva, myslím totiž, že je dobré vědět to, že tam tedy místo duše vstupuje jiná entita. Protože jsem si říkal, že samo tělo bez duše, bez žádné entity, že nemůže přece fungovat jako jakkoliv "nějaká" bytost. To by popíralo určité zákonitosti z oblasti spirituality.

Ikona diskutujiciho Ila 2016-11-24 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: podle mě je hodně důležité to vědět, protože děti ze zkumavky přibývají… ale není pravidlem, že všechny mají místo duše jinou entitu, že ne? A zajímalo by mě, jak poznat, že ten člověk nemá lidskou duši?

Ikona diskutujiciho All 2016-11-24 18:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vies si predstavit, ze by si zila pri plazi v nejakej tropickej krajine?

Ikona diskutujiciho Essceptina 2016-11-24 18:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, na otázku č. 6 jsi odpověděla moc hezky. Já ve zkratce říkám "Co do vesmíru pošleš, to se ti vrátí." 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-24 18:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Tu jsem doporučovala před mnoha lety, v seznamu určitě je také.

Ikona diskutujiciho Essceptina 2016-11-24 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:Omlouvám se, moje chyba 🙂 Nevšimla jsem si, že Tvůj seznam má dvě stránky. Koukla jsem rovnou i na seznam knih (a snad jsem se opět nepřehlédla) a vidím tam svou oblíbenou "Čtyři dohody", ale další dvě knihy, co mi hodně daly, nevidím. Zajímal by mě Tvůj názor na ně (pokud jsi je četla). Já jsem si je pustila jako audioknihy a jsou úžasné. "Alchymista" a "Siddhartha". Obzvlášť ta druhá je úplně dokonalá 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-24 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  Alchymista je velice moudrá kniha, hodně symbolická. Druhou neznám.

Ikona diskutujiciho Essceptina 2016-11-24 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:Děkuji za odpověď, jsem ráda za Tvůj názor. Druhou knihu doporučuji, pro mě předčila i Alchymistu 🙂 Měj se krásně

Ikona diskutujiciho Lori 2016-11-24 21:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: akurát mám knižku Siddhartha rozčítanú ( často sa o nej hovorí ako o "indickej básni" pretože, hoci je to próza, je písaná veľmi poetickou rečou…),ktorej dej rozpráva o mladom brahmánskom synovi Siddharthovi, ktorý verí, že životnú múdrosť spozná skrz vlastný život a osobné úsilie, nie cez rôzne náuky a doktríny.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-11-24 21:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za dotazník Aluško. S tou konstruktivní silou co nad člověkem bdí mám velice podobně. Mám v životě velké štěstí, ale zase když udělám něco špatnýho do hodiny to mám zpátky 5x silněj. Nemůžu si šlohnout ani žvýkačky :D

Ikona diskutujiciho Mued 2016-11-24 23:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jéé, odpověď na můj dotaz! :D Upřímně jsem byla v šoku, to jsem nečekala. TM jsem zmínila, protože se ozval v té diskusi, kam jsem pokládala tu otázku. Ale tahle tvoje odpověď je naprosto dostačující a úplně s ní souhlasím. Děkuji. 🙂 Když už jsme u toho, tak já pořád nevěděla, jak to dělají s tím vesmírem a společností NASA… A vlastně až nedávno jsem se dozvěděla, že místo NASA existuje Tajný vesmírný program. 🙂 Takže už je mi jasné, jak to dělají.

Ikona diskutujiciho leeth 2016-11-25 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, napsala bys někdy prosím svůj recept na detox na akné?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-25 11:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: tohle bohužel na internet jít nemůže.

Ikona diskutujiciho Macin 2016-11-25 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ráda bych všem doporučila pár skvělých videí

Ikona diskutujiciho Macin 2016-11-25 16:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zapoměla jsem přidat toto"

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2016-11-25 23:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:&nbsp;&nbsp;<:-O

Ikona diskutujiciho vanilková 2016-11-26 11:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: no když přestaneš procvičovat, tak ano:-) ale to se potom zase dá cvikem napravit. Můžeš ztratit chut´ do kreslení, takové to zaujetí. A to když není, na kresbě se taky projeví. Umět kreslit je dovednost stejně jako třeba běhání. Je třeba trénovat. Co už je ale něco navíc, je to, co se do kresby promítá z tvé osobnosti, náměty kreseb, … nebála bych se:-)

Ikona diskutujiciho ir 2016-11-28 19:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

když žena trpí pořád ženskými problémy a doktor už neví co s ní, nechá jí udělat autovakcínu na míru ve formě kapiček, asi je lepší to hodit rovnou do koše, že?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-28 19:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:&nbsp;&nbsp;jistě, doktoři nic vyřešit neumí, jenom lidi mrzačí a tráví

Ikona diskutujiciho ir 2016-11-28 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Já si to myslela. Bude stačit ten mletej hřebíček může vyléčit akutní spíš už chronický zánět? :)Děkuju.:)

Ikona diskutujiciho Jirka 2016-11-28 21:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do nového roku bych sobě i jiným pral aby dostali rentu či tzv. Zvláštní duchod kde pro přiznání postačí odpracovaných 10 galaktických let. Vše nejlepší a spoustu zdraví a peněz přeje Jirka.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-11-28 21:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]:&nbsp;&nbsp;na gyn. problémy hřebíček nepomůže

Ikona diskutujiciho A. 2016-12-02 14:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, neni to moc dlouho, co jsem zacala pravidelne navstevovat tvou stranku, ovsem "toto cele tema a jeho obsah" jsou mi velice blizke. Uz chvili uvazuji o tom, zeptat se te na par otazek, a konecne jsem se k tomu dostala, snad budou srozumitelne 🙂 Tesim se na pripadne odpovedi 🙂

Ikona diskutujiciho Irča 2016-12-04 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tahle otázka bude možná trochu pro někoho pohoršující takže se omlouvám, ale zajímá mě, jaký má vliv pohlavní styk když má žena menstruaci z duchovního/esoterického/energetického/ zdravotního hlediska. Jestli je to jedno nebo by se to třeba nemělo nebo mělo. Děkuju:)

Ikona diskutujiciho Lucka 2016-12-05 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná že se to zbytečná otázka, ale ..

Ikona diskutujiciho Malina 2016-12-07 21:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,mimo téma ale.. nedávno skončila jedna holčina na kolejích,skočila pod vlak,teď v neděli,byla z mojí školy, může za to zcela jistě Petr Chobot,už si tu o něm dost psala a varovala..hrozná věc..ale sem si jistá že ti to neuniklo,je to úplně všude

Ikona diskutujiciho Malina 2016-12-07 22:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když koukám ale na google obrázky,tak mi nějak nesedí podoba,takže si to ještě prověřím,kdo to vlastně je,každopádně člověk o kterém mluvím se dříve prý jmenoval Petr,dnes se jmenuje Chryzantém a je hodně nebezpečný,dost na něj tvůj popis Petra chobota sedí,jen ta podoba ne.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2016-12-10 21:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám takovou otázku na odlehčení. :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-10 23:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]:&nbsp;&nbsp;to nemá vliv na návštěvnost

Ikona diskutujiciho Mára 2016-12-19 01:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Ahoj, nemůžu nikde nic najít o filmu The last avatar. Bude to v kinech? Nebo už bylo? Dá se na to někde podívat?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek