177. Dotazník: Co způsobuje stigmata?

13.12.2016 v Čtenáři 45

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Ve škole občas máme nějaké nudné téma a asi ne jako jediný si občas pospím na lavici. 😀 Všiml jsem si, že když si lehce zatlačím na obě oči tak se mi začnou vyjevovat obrazy, podobné fraktálům. Někdy jsou to symboly (nedokážu pojmenovat). Na moje myšlenky a přání ty obrazy nijak nereagují. O co jde? Je to nějaké nahlížení do paralelních světů nebo si se mnou mozek hraje? 😀 Vidím to velice živě, jako by to byla ta „realita“ co pro mě existuje a třída pro mě zanikla. Dokážu si to vyvolat jen ve škole, doma se mi to ještě nepodařilo. Docela si to užívám pozorovat ty obrazy, jsou velice příjemné a uklidňující.

Na oči už si prosím žádným způsobem netlač, máš to z toho. O žádné paranormální schopnosti se pochopitelně nejedná.

2. Otázka: je nejaké chovanie/ fyzická črta na tvári, ktoré ak postrehneš u inak milo spracúvajúceho sa človeka, začneš byť ostražitá a držať si od neho určitý odstup?

Podle fyziognomiky jsou to všechny typické znaky zločince. Minule jsme si ukázali křivosti v obličeji, ale je mnoho dalších znaků, které ukazují, že je dotyčný méně duševně zámožný, v horším případně primitiv, v nejhorším případě potenciálně nebezpečný. Kromě křivého obličeje a nosu (nechci teď opakovat, co už bylo řečeno v předešlém Dotazníku) je to například srostlé obočí, které symbolicky ukazuje, že duševní a lidský aspekt člověka spolu nekomunikuje. Takoví lidé často postrádají svědomí, sebereflexi, a bývají jednodušší. Zatím co jsem si všimla, tento rys na lidi seděl velice dobře.

Jsou to i různé podivné tiky v obličeji, které ukazují na duševní problémy, v horším případě duševní nemoci. Ne třeba to, že si někdo mne oči, nebo víc mrká, protože je unavený, nebo je má suché. Ale jsou to podivné škleby a cukání víček a očních svalů, když na tebe člověk kouká, když tě poslouchá, je z něčeho nervozní, nebo se na něco soustředí.


Dost o člověku řekne i to jak mluví, jestli umí mluvit souvisle, nezadrhává se , nekoktá, neráčkuje, nešlape si na jazyk a jakým hlasem mluví, v jaké výšce. Uklidňující příjemné hladivé hlasy mají většinou lidé, kteří takoví skutečně jsou. Naopak hodně vysoké (u žen), upištěné, nebo nepříjemné, skřípavé, nejsou dobré znamení.

No, teď tak přemýšlím, jestli mám pokračovat dál, aby se tady nesnesla vlna kritiky, protože čím víc toho napíšu, tím víc lidí se v tom najde 😀 Když se v tom najdete, tak mě prosím nehejtujte, já mluvím v obecné rovině, pochopitelně to má souvislost i s mými osobními zkušenostmi, ale na nikoho záměrně neukazuji prstem….. Koho tématika zajímá, lepší bude nastudovat si příslušnou literaturu.

3. Mám otázku do dalšího dotazníku. Co si myslíš o EVP tedy nahrávání hlasu od zemřelých nebo prostě různých bytostí? Je to podle Tebe blbost nebo to nefunguje, nebo prostě jestli s tím máš osobní zkušenosti.

Opravdu to funguje a obvyklý postup, který radí jak na to, je funkční. Já s tímto osobní zkušenost nemám v tom slovasmyslu, že bych záměrně šla a něco nahrávala. Nehraju si s duchy, nevyvolávám je a nevyhledávám s nimi žádný kontakt, protože je to dobrý způsob, jak si zbytečně udělat problémy, nabalit tyto duchy na sebe a nechat si od nich pak ničit život a psychiku.

Fenomén elektronického hlasu je realita, ale prosím, právě proto že to je realita, to rozhodně nezkoušejte, neubližujte si. Raději dělejte věci a postupy, které vám prokážou konstruktivní službu a účinek, než na sebe přivolávat destrukci, bídu, nemoci a neštěstí, což právě bludné duše dělají. Za tu trochu adrenalinu vám ty problémy opravdu nestojí.

4. Milá Aluško, jsem zoufalá z toho jak moc mi padají vlasy. Opravdu nevím co mám dělat. Čím je to způsobené? Jaké potraviny bych měla začít jíst popřípadě znáš nějaké dobré produkty ke zhuštění a aktivaci růstu? Jsem mladá a ráda bych s tím začala dělat něco teď, dokud to jde.

U ženy, speciálně pokud je mladá, můžou být důvody různé: nevyhovující složení mycích přípravků (SLS způsobuje u citlivých osob padání vlasů a vřídky na pokožce), barvení vlasů (to se mi stalo), játra zanesená toxiny (po očistě jater obvykle přestane problém s padáním, tělo se ozdraví), hormonální nerovnováha (vyhodit všechno, co jakýmkoliv způsobem ovlivňuje hormony v těle a sehnat si nějakou biologickou hormonální léčbu, pochopitelně žádný chemický sajrajt), stres, oslabení štítné žlázy, roční období (padají na jaře a na podzim) ale svou roli sehrává i genetika. Někomu nejvyšší konstruktér bohatě nadělil, někomu nedal.

Všechno podrobně rozepisovat je nad možnosti dotazníku, mnoho z těch věcí ani nemůžu dát na internet, navíc jako nelékař ti léčbu radit nesmím. V tomto státě nesmíš skoro nic 🙂 Takže se musíš samostatně vzdělávat a pídit.

Co se týče potravy, nebo doplňků výživy, jsou dvě varianty. Buď to nepomůže, nebo pomůže a pokud pomůže, tak jenom po dobu, kdy něco užíváš a pak se to zase vrátí do původního stavu. Takže trvalé řešení je jedině v postupné a systematické detoxikaci a opravě svého organismu.

Za sebe můžu z konkrétních pomůcek doporučit používat hennu, vysadit SLS, přestat se barvit, dělat olejové zábaly, jíst doplňky stravy, nestresovat se, pravidelně patlat na hlavu ricinový olej. Také jsem dostala výborné doporučení na přípravek Donna Hair, ženy si ho velice pochvalují. Odzkouším si ho také a napíšu recenzi, už to mám koupené a jenom to čeká, až balení načnu. Dobré doporučení jsem dostala také na Haar vital komplex z drogerie DM, je to dost levné, beru to tak dva měsíce, ale rozdílu jsem si zatím moc nevšimla. V tom jsou vlasy mršky, na každého zabere něco jiného. Ale dokud je člověk nezdravý a toxický, musí začít u toho, všechno ostatní je jenom doplňková podpůrná péče.

5. Ahoj Alusko, ma kamaradka se narodila do muslimske rodiny, tudiz byla odmala vedena k Islamu. Jiz od detstvi citila, ze nechce jit touto cestou viry a proto se v dospelosti rozhodla hledat takovy druh nabozenstvi, ktere ji bude oporou a ne jako Islam,kde za vse spatne jde duse do pekla. Jednoho dne narazila na pritelkyni, ktera ji vybasnila baptismus jako neco bozskeho…a ze jeji dcera pri konvertovani na tuto viru dokonce zacala mluvit jinym jazykem. Pote se jeji prospech ve skole zlepsil a citi se stastnejsi apod. Na zaklade teto skutecnosti se ma kamaradka rozhodla taktez konvertovat na Baptismus.

Pri konvertovacim ceremonialu v jeji koupelne, kde na ni knez mluvil absolutne jinym jazykem (udajne komunikace s bohem) zacala s sebou trast a v okamziku kdy ji vynoril hlavu z vody, mela rict slova: BUH je muj pan. Citila na svem krku neci dlan, ktera ji skrti hrdlo, nemohla to ani vyslovit, natoz se nadechnout. Po velkem premahani to nakonec vyslovila a jak sama rika… od te doby se citi lepe a taktez citi ze je buh pri ni a podporuje ji. Chci se zeptat, jestli nahodou cela ta ceremonie nebyla nejaka satanisticka habadura do ktere spadla? A jestli se nahodou timto nezaprodala dablu? Mam o ni strach. Muze se toho nejak zbavit?

Říkám to roky, stojím si za tím a řeknu to zase: VEŠKERÁ NÁBOŽENSTVÍ CELÉHO SVĚTA NESLOUŽÍ BOHU, ALE ĎÁBLU. A nejsou mezi nimi žádné výjimky. Zbavit se toho samozřejmě může. Vystoupit ven ze sekty a energeticky se očistit, postupně to ze sebe setřese.

Mám spoustu známých, co byli dřív fanatici do nějakého systému víry, pak zjistili jaká to byla chyba, poučili se, setřásli to ze sebe, dneska jsou zlatí a úplně normální. O kamarádku se neboj. Pokud je rozumná, je jenom otázka času, než na to sama přijde a pak to pro ni bude hodnotná zkušenost, na které bude moct dál stavět ve svém duchovním rozvoji. Spousta lidí začala právě tímto způsobem.

I mě jako malé dítě zkoušeli uvrtat do katolicismu, pak do protestantství a nenechala jsem se, nepovedlo se, i když to dělali fikaně, dokud jsem byla ještě úplně malá a neměla z toho rozum. Což je ta nejlepší vymývárna mozku, cpát to malému dítěti a nenechat ho, aby se v dospělosti svobodně rozhodlo. Ale když to není tvoje cesta a máš své vlastní spirituální vedení, žádná taková pastička na světě na tebe nezabere… A je fakt úplně jedno, kdo ti co cpe, nechytne se to v tobě.

Pokud to ale je její cesta a nevystoupí z toho, nech ji být. Můžeš jí zkusit něco nastínit, ale pokud bude reagovat defenzivně a popudlivě, zbytečně to nedráždi, protože bys ji tím jenom naštvala a ničeho nedocílíš, naopak by se mohla víc zakousnout.

Je to svobodná duše a má právo vybrat si špatně. Vybíráš si mezi dobrem a zlem, někdy uděláš chybu, jindy se rozhodneš dobře a každé tvé rozhodnutí musí být respektováno. Nezachraňuj nikoho, kdo tě o pomoc nepožádá a kdo ji nechce. Nech lidi, ať jdou svou vlastní cestou a nech je, aby jejich čas uzrál. Protože všichni nemůžeme dojít stejnou cestou ke stejnému cíli, každý má svůj originální osobní příběh. Mnoho nepříjemných a zlých zkušeností slouží k tomu, aby si člověk některé věci uvědomil, aby na nich zmoudřel a rostl. Někdo takové lekce nezvládne a nechá se jimi udolat, ale je to jeho život, volba a jeho zodpovědnost.

6. Ahoj Alue, ráda bych se zeptala, zrovna jsem prošla kolem TV, kde se můj přítel kouká na nějaký bláznivý horor, já tyhle filmy nemám vůbec ráda… Zrovna tam byla dívka se znamením ukřižování J.K.- tzv. Stigmata. Vygooglila jsem si, že opravdu takoví lidé žili a žijou, co to znamená? Intuice mi říka, ani se Alue neptej :-), stoprocentně něco hodně špatného, ale ze zvědavosti mi to nedalo. Děkuju.

Aha, nám tato otázka vyšla symbolicky na číslo 6. To je zajímavé, jak synchronicita krásně pracuje.

Stigmata jsou fascinující fenomén. Objevují se zejména u lidí, kteří jsou hodně hluboce nábožensky založení, zasvětili svůj život církvi a jejímu poslání. Lidé, kteří mají stigmata, jsou považováni za svaté a toto má být projev jejich spojení s Bohem, symbolicky trpí jako Ježíš.

Samozřejmě, že je to nesmysl. Pokud jste zeshora požehnaní, říkám tomu Konstruktivní síla Vesmíru, tak se to projevuje jako dobré věci. Máte štěstí, pevné zdraví, cítíte, že jste pod ochranou. Požehnání rozhodně nemůže nikdy přijít ve formě stigmat, která strašlivě bolí, jsou to hluboké rány, některá jsou opravdu skrz celou ruku a takto postiženého člověka to úplně vyřadí z normálního provozu. Není to požehnání a důkaz Boží milosti, je to prokletí.

Církev neslouží Bohu, ale Ďáblu. A pokud jí někdo zasvětí svůj život a dovoluje svému pánu aby do něj vstupoval (V církvi je Bůh=ďábel, ,,přijímání ducha svatého“=přijímání ďábla), může být těmito bytostmi posednutý a ty ho poté tímto způsobem týrají a ubližují mu. Když je ale někdo nábožensky zfanatizovaný, tak místo aby se zamyslel nad tím, že mu to činí bolesti a ničí život, tak to naopak přijme s hrdostí, že je svatý.

Teoreticky se tedy dá stigmat zbavit, ale dotyčný by musel nadobro opustit církev, vyházet všechny kříže, sejmout ze sebe všechna církevní prokletí včetně křtu a podstoupit pořádnou očistu, ideálně exorcismus u specialisty, ale těžko říct, jestli by ďábel pustil někoho, v kom je tak dokonale zažraný a má moc i nad jeho tělem.

Když si připomeneme německý případ Anneliese Michel, tato dívka posedlá hned několika ďábly, nakonec zemřela a velký exorcismus ji nezachránil. Neměla stigmata, ale také pocházela z katolické rodiny a církev na ni odmala působila. Ty její nahrávky, co najdete na youtube, jsou skutečné a pravé. Podobně jako ona by se svíjeli i lidé trpící stigmaty a podobně jako u ní, i tady by bylo vysoké riziko, že by se je už nepodařilo zachránit. Jsou v životě určité fáze, přes které když překročíš, tak už není cesta zpátky a nedá se to napravit.

Na fotce vidíte závažný případ, kdy krev vytéka i z očí. Theresa Neumann musela strašlivě trpět. Nikdo, kdo normálně přemýšlí, nemůže být spokojený a vidět Boží zázrak, když před sebou vidí ženu, která je zalitá ve vlastní krvi a trpí strašnými bolestmi.

7. Proč se UFO často vyskytují v okolí jaderných elektráren?

V případě havárií pomáhají. Nad Černobylem se kdysi objevilo velké UFO a velice pomohlo zmírnit dopad této katastrofy… Domnívám se, že mají ohledně těchto staveb přirozenou opodstatněnou starost a snaží se je monitorovat. Běžně u nich stojí, ale v Disclaim modusu, takže nejsou viditelná.

Už jsem viděla klasické hladké UFO i u normálního vysílače, jaké bývají na vysokých kopcích. Chvíli na to hledím, ale asi za 5 vteřin prudce odletěli. To tak bývá, když zjistí, že jsou pozorováni. Zmizí obvykle dřív, než zapnete foťák… Bylo to odpoledne, v létě. Očividně sledují i frekvence, které se na lidi pouští z těchto vysílačů.

8. A prosím mohla bys udělat něco jako přehled typů UFO?

K takovým seznamům samozřejmě nemám přístup, můžu maximálně nakreslit co jsem kde viděla, ale takový seznam by rozhodně nemohl být ani zdaleka kompletní. UFO se stavěla i na zemi za dob druhé světové války, mají je teď i Rusobé a Američani a ten design se bude lokálně všelijak lišit. Jedno UFO i s příběhem co se tehdy stalo, mám namalované ve své třetí knize a to bylo UFO lidí z povrchu planety Země. Žádná nudná šedá pecka, ale jakoby bylo ze zlata. Svítilo jako slunce na noční obloze.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Kristy 2016-12-13 08:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo sa týka vecí okolo UFO, tak myslím, že mám z toho fóbiu a neviem si vysvetliť prečo. Vždy keď vidím len ten názov tak sa vo mne vytvorí strach a aj keď som bola menšia, tak nikdy sa mi to nespájalo s ničím dobrým.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-13 08:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Může to být normální strach z neznámého.

Ikona diskutujiciho Marie 2016-12-13 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Námět do diskuze:

Ikona diskutujiciho Mára 2016-12-13 10:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc díky za odpovědi 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-13 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Milá Marie, nevděk, kudly v zádech, zlo, nenávist a závist tady očividně pořád vládnou. Navíc lidi mají nepochopitelnou představu, že ti živnostníci co mají podniky, jsou bůhvíjak bohatí a strašně si nakradli, přitom kolikrát mají sotva na žrádlo a na daně.

Ikona diskutujiciho lissabonka 2016-12-13 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V lete stromy svietia, tak som im zvykla želať, nech sa všetky ich bunky rozsviecujú a nádherne žiaria a podľa ich reakcií odhadujem že sa im to páčilo, avšak zaujímalo by ma, čo by si odporučila želať stromov teraz v zime? Nechcem ich nejak vyrušovať a pripadá mi, že toto rozsviecovanie by momentálne nebolo správne, no aj tak by som ich rada nejako podporovala keď okolo nich idem O:)

Ikona diskutujiciho hanka 2016-12-13 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce č. 4 – vlasy, měla jsem ten samý problém a můžu doporučit produkty Medavita – tonikum proti padání vlasů, nebo i obyčejné tonikum, složení to má podobné a velice účinné, jen z bylin.

Ikona diskutujiciho Irča 2016-12-13 13:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jede někdo na představení knihy v sobotu přes Jihlavu? :-)

Ikona diskutujiciho Alchemi 2016-12-13 13:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám jednu otázku 🙂

Ikona diskutujiciho Siren 2016-12-13 14:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nepocitujete ted nějaké změny? Lidé mě přijdou pomatení. Čím to může být? Dnes je to docela extrém.

Ikona diskutujiciho Macin 2016-12-13 15:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle antropologické biotypologie, jsou také znakem agresivity špičaté uši, a vodorovná čára na kořeni nosu, takový člověk, pokud ho naštvem, by i hlavu usekl.

Ikona diskutujiciho [email protected]€k [email protected]$mid 2016-12-13 16:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten obrázek u první otázky je vymakanej, připomíná mi, jak jsem vnímal svět na LSD. Krása.

Ikona diskutujiciho Nikol 2016-12-13 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Víš něco o Bechtěrevově nemoci? Popřípadě jak se jí zbavit? 🙂

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-12-13 18:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Může to být bovisy a nebo neustále se snižující intenzitou magnetického pole, za poslední dobu (asi měsíc a půl) se průměr snížil o dalších 30%.

Ikona diskutujiciho df 2016-12-13 18:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Nevím co Ti odpoví Aluška, ale jestli myslíš tu bývalou modelínu Teal Scoot (Swan) tak její obrázky sem vydržel asi čtyři vteřiny a dost. Všude tam na mě čuměl rohatej. Jednu dobu dělala sbírku na umístění svých výtvorů na billboardy k silnicím v ČR, naštěstí to nedopadlo, to by bylo bouraček. Tak takhle působila na mě.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-13 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: To já byla otrlejší, vydržela jsem tak dvě minuty a proklikávala. Pak už jsem tu destruktivní energii nevydržela. Satanistické symboliky jsem si ale všimla. Tím pádem nevím co hlásá či káže, ale nebudu se přece na něco dívat, když mi to nedělá dobře.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2016-12-13 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Známá mi vyprávěla, že nějakou dobu zpět viděla každý večer ona i její sestra na stěně stíny, které nemohlo způsobovat nic, co bylo v místnosti (kontrolovaly i to, jestli něco není na/ve světlech), navíc byl pokaždé ten stín jiný, velký přes celou zeď (např. říkala myslím hrot šípu nebo podobný tvar), později to vyřešila tak, že tam pověsila kříž a od té doby nic…co to mohlo být? Bylo to dobré, nebo špatné?

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-12-13 20:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazníku: Co je to kulový blesk?

Ikona diskutujiciho Evik 2016-12-13 21:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli se dá nějak bránit proti únosu UFO – šedivákům.

Ikona diskutujiciho Alchemi 2016-12-13 21:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-12-13 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Obrazy od Teal Scott sa ani mne nepozdávajú. Na Teal je niečo diabolské, temné, možno je to tým že do svojich 19 rokov bola Teal 13 rokov rituálne mučena a mentálne programována v sekte.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2016-12-13 22:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

UFO alebo lampion?

Ikona diskutujiciho Vénya 2016-12-14 06:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho gretka 2016-12-14 09:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já ty tvoje dotazníky prostě miluju?

Ikona diskutujiciho Mára 2016-12-14 11:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neznám Teal, ale přijde mi že má křivou pusu (podle fotek). BTW na youtube je slečna která si říká "Šílená Youtuberka" a ta má velmi výrazně křivou pusu, ale je zvláštní že jí to dost podle mě sluší :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-14 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:  Mně Teal v obličeji moc křivá nepřijde, ale má jiné rysy v obličeji, které jsou docela zajímavé. Ovšem překvapilo mě, že prý o sobě říká, že je reinkarnovaný Sai Baba. Jestli je to pravda, tak přiznala, za koho kope a kdo ve skutečnosti je. Všechno začalo dávat smysl.

Ikona diskutujiciho Anchor 2016-12-14 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Ta její historka o tom, že byla 13 let mučena a mentálně programována v sektě, je lež. Vyhledej si jméno Teal Scott na Googlu a uvidíš. 🙂 Jo a jestli tomu nebudeš věřit, tak si můžeš na web.archive.org vyhledat tealeye.com (víš o Tealině společnosti – či co to je – Teal Eye, ne?) a podívat se, jak stránka tealeye.com vypadala v roce 2005 a můžeš se tím pěkně proklikat. A nejen ty! 🙂 Zajímavé na čtení také jsou zkušenosti jejího manžela s ní, které vypisuje na sarbswan.com. Tolik můj investigativní pohled. :D

Ikona diskutujiciho Alchemi 2016-12-14 16:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak už vůbec nevím co si myslet :D Ale co jsem tak projela názory na ní, tak jedna strana tvrdí, že si ten svůj příběh vymyslela, druhá zas je proti tomu.. Kde je pravda se asi stejně nedozvíme. Asi jsem nikdy nečetla tolik rozporuplných názorů na nikoho z jejího "branže" jako na ní. Ale je pravda, že mi její videa hodně osvětlila některé věci, na které jsem i dlouho hledala odpověď… Teď mi to tak nějak zapadlo. Jen si říkám, že možná budí tak různé názory kvůli tomu  jak vypadá a že se třeba nebojí i sprostých slov? Každopádně si říkám, proč by hezká mladá holka nemohla mít tolik vědomostí a co na tom, že třeba byla modelka… To taky někteří nemůžou úplně zkousnout co tak čtu diskuse (a nemyslím tuhle) – asi prostě protože nezapadá do té představy "perfektního duchovního učitele"?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-14 16:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: No někde jsem to viděla.. mám to uložené.. použiju do dotazníku… já se o drby kolem Teal vůbec nezajímám, mně zajímají jenom energie člověka, ty říkají pravdu vždycky.

Ikona diskutujiciho Alchemi 2016-12-14 16:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Rozumím, mám to podobně…

Ikona diskutujiciho df 2016-12-14 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: No, bábovka je to hezká. Ukecávat by mě dlouho nemusela, ale má smůlu, stojí na špatné straně hřiště. Mě stačily obrázky a pak už sem se o ni přestal zajímat. O Tollem nic nevím, znám to jméno, ale nečtu všechno, asi to nepotřebuju. Mě dost věcí osvětlil a připoměl Sidorov.

Ikona diskutujiciho Lara 2016-12-14 18:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Alue a na tebe třeba někdo podal anonymní udání, třeba kvůli neplacení daní? A pokud ano, tak jak jsi to řešila a do jaké míry ti to zkomplikovalo život?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-14 18:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]:  Elektronická evidence tržeb se zatím týká pouze restaurací a pohostinství a netýká se to placení daní, ale těch účtenek… že ji někomu někdo nevystavil.

Ikona diskutujiciho Daniela 2016-12-14 23:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]:Už jsem to tady myslím jednou do komentářů k ní psala. Mi se ze začátku docela líbila. Hodně věcí říká i stejně, jako třeba Alue. Prostě tak, jak podle mě jsou ve Vesmíru a jak fungují. Dává mi to smysl. Ale něco mi na ní od začátku vadilo v těch videích. A to jsem myslím i napsala do toho komentáře, že mi na jednu stranu přijde, že se snaží vypadat dost "sexy" a to mi nejde k duchovnímu člověku. Ok, já se taky občas hezky namaluju a vymódím, ale jde z ní ke mně taková energie, jakoby se snažila být "svůdná dračice" s prominutím. Nevím, jak to jinak vyjádřit, ale mám tyhle pocity a občas jakoby z ní šla i faleš. Ikdyž se mi spoustu věcí, co říká, líbí.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-15 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Přesně tak, snaha vypadat sexy, točit videa s odhalenými rameny… to je levná prodejní strategie. Vystavuju se snad já nahá, abyste se na mě dívali????

Ikona diskutujiciho ela 2016-12-15 11:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jednou jsem poslouchala jeji rozhovor(teal) s jurajem na skypu a tam zas rikala ze je arkturianka,podle mne se dost zamotava,jednou tak a podruhe onak.

Ikona diskutujiciho Lara 2016-12-15 18:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Já jsem se ale neptala na EET. Přece i když máš e-shop, tak musíš platit daně a vystavovat faktury. Nebo se pletu?

Ikona diskutujiciho Mued 2016-12-15 20:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, co na tu otázku ohledně duchovních učitelů pak odpoví, nebo neodpoví Alue, ale já některé duchovní učitele, nebo projekty sleduji. Badatele v oboru, o kterém potom mluví. Což je i důvod, proč tady nesouhlasím se vším… Docela mě mrzí, že na některých věcech se tu neshodnu. Ale i to je v pořádku, holt v něčem jsem opravdu trochu napřed (a v něčem zas trochu pozadu).

Ikona diskutujiciho Mued 2016-12-15 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Říkám si, že když by se ta náboženství očistila od církve, která s tím manipuluje, dostali bychom něco nádherného. Příkladem je třeba Ježíš a skutečná symbolika Vánoc. Takhle jak to známe je to zmanipulované a neslavíme to, co si myslíme. Přitom stačí slavit o den dřív, místo kapra třeba řízek… Stačí přestat přibíjet Ježíše na kříž. A tak.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-15 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[37]:  Normálně jako každej… ale proč by na mě chodilo nějaké udání, když jsem nic neprovedla? Vůbec nechápu co to je za divnou otázku.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-12-16 16:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zvažuju koupi starého Subaru, ale docela mě zneklidnil znak, doteď jsem si toho nevšiml. Šest čtyřcípých hvězd. Dá se to považovat jako kříž? Souvisí to nějak s padlými anděly (když je jich 6) ?

Ikona diskutujiciho Hanka 2016-12-16 19:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:… Subaru je název otevřené hvězdokupy (číslo v Messierovo katalogu M-45, hvězdná velikost 1,6 mag., vzdálenost od země 400 světelných let) v souhvězdí Býka, pro nás Evropany známé jako Plejády (Kuřátka), pro číňany známé jako Mao (v překladu znamená Subaru "vládnout" nebo také "držet pospolu"). Šest z jejích hvězd jsou viditelné pouhým okem, dalších přes 250 malých, namodralých hvězdiček je vidět dalekohledem …

Ikona diskutujiciho zdeněk 2016-12-17 08:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Ano, znám to, že to údajně vzniklo na základě hvězdokupy Plejády (tedy M45). Jenže mě jde o symboliku toho loga automobilky.

Ikona diskutujiciho A. 2016-12-19 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Zajimava otazka, take by me to zajimalo. Subaru vlastnime a jsme s nim navysost spokojeni, znak neznak :D

Ikona diskutujiciho Irča 2017-01-05 09:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A kde mohla skončit duše Anneliese Michel, když byla posledná ďáblem? Kde končí tyhle duše, když je posedne ďábel nebo mají stigmata? po smrti jdou normálně do světla nebo si je vezme ďábel?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek