179. Dotazník: Jak předcházet nočním můrám?

25.12.2016 v Čtenáři 36

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Mám další dotaz do dotazníku prosím: jak se můžeme preventivně bránit proti vzniku Alzheimerovy choroby?

Kompletní, celoživotní, pravidelnou a kvalitní detoxikací organismu a správnou životosprávou. Nepoužívat mobil, nedávat si ho nikdy k hlavě, detoxikovat těžké kovy, odčervovat se. Jakákoliv závažná nemoc je způsobena chybnou životosprávou a toxickým organismem. Alzheimera a jiné poruchy v mozku nejvíce způsobují právě těžké kovy, viry, bakterie a toxiny, které tam nemají co dělat. A tomu nejenom lze zabránit, ale do určité fáze se dá stav i zlepšit, případně léčit. Ale tak jako u všeho, i u nemocí platí, že vše je potřeba léčit včas a ideálně preventivně, protože existuje určitý bod zlomu, ze kterého už se nedá vrátit do původního stavu, po kterém už nic vyléčit nejde.

2 Alue, nemáš nějaký tip, kde sehnat velký křišťál do ruky?

Ano, ale není to věc na napsání do veřejného dotazníku. Člověk ale může najít i sám na vlastní pěst, když bude chodit po prodejcích a chytat křišťály do ruky. Je to pak otázka času, než se nějaký výjimečný kousek objeví. Sama tímto způsobem namátkou občas něco velmi zajímavého potkám.


3. Co říkáte tomu, že lidé trpící špatnými sny si dávají pod postel alobal, který by měl zasahovat oblast od hlavy po bedra? Neodříznou se tak od toků informaci?

Osobně bych nad alobalem rozhodně nespala.

Proti zlým snům funguje pohlídat si tyto věci: Před spaním přiměřeně pít. Zlý sen může být i ze žízně, v podstatě jakékoliv nepohodlí to vyvolává. Nespat v horku, ani v přílišné zimě. Před spaním vyvětrat, aby bylo dost kyslíku, ideálně spát s pootevřeným oknem. Mnoho nočních můr vzniká, když je člověku horko, má žízeň a nedostává se mu kyslík. Takže sklenička vody a ventilačka to jistí.

Před spaním se pomodlit ke svým andělům strážným za dobrý spánek a ochranu.

A pokud chci vyloženě nějakou fyzickou pomůcku, která mě bude chránit energeticky, protože mé zlé sny bývají způsobeny třeba nějakými zlými bytostmi, nebo destruktivními energiemi, tak se dá nakoupit a používat šungit podle postupu který tu nedávno vyšel, případně spát s brazilským křišťálem v ruce, nebo energetickým krystalem na srdci, nebo kartičkou od tm, rovněž na srdci.

Všechno toto praktikuji a zlé sny už nemám. Je ale potřeba myslet na to, že mnohé noční můry k nám přicházejí jako poselství, souvisí často s naším psychickým stavem a s problémy, které v životě řešíme. Když vyslechneme poselství, které nám přináší zlý sen a urovnáme si myšlení i život, noční můry odejdou přirozeně. Většinou i destruktivní energie a bytosti, které by je podporovaly, protože nás opustí daný druh rezonance, který je k nám přitahuje.

4. Bolo by dobré keby človek na sebe nosil viacero predmetov naraz? Napr. tú kartičku TM, kryštál, atlantský prsteň, kríž ankh, orgonit a šungitovú čapicu. Bola by to silná energetická ochrana alebo by sa to nejak rušilo a bilo a skorej to neodporúčaš?

Každá ta věc vyzařuje nějakou energii a domnívám se, že pokud by ses ověsil vším naráz, velice rychle by tě to přebilo. Přebití energií se projevuje neschopností spát a přemírou aktivní energie. Je dobré mít energii a být přes den aktivní, ale když je člověk tak rozjetý, že nepotřebuje už ani spát, to taky není dobře. Mozek a tělo potřebují spánek k regeneraci.

Taky nemůžeme plést jalbka a hrušky. Energetické krystaly a karta od tm se nedají absolutně silou porovnat s nějakým křížem, nebo prstýnkem. To jedno jsou energetické pomůcky, vzniklé použitím velice specializované technologie, to druhé jsou symboly. Takže jestli si člověk ke kartě navlékne i prstýnek, už moc nehraje roli, protože oproti kartě je to jako kapka v moři. To je fakt jedno.

Zase ale nosit naráz kartu i krystal se mi zdá moc. Jedna nebo druhá věc člověku stačí, protože je to dost silné. Já to střídám, někdy nosím kartičku a jindy jenom krystaly, to samé se spaním. Spím na srdci s kartou, nebo s krystalem a když se po měsíci přebiju, tak je dám pryč a zase za týden až dva s nimi začnu spát. Ale nekombinuju oboje dohromady. Každá věc vyzařuje výbornou energii, oboje mi prospívá, ale dávkuju si to přiměřeně. Ani moc, ani málo. To je věc, kterou časem vypozoruješ, když cítíš energie.

Šungit je zdravý kámen, čistí a vylepšuje vodu a chrání před mnoha typy škodlivého záření. Čili to není stejná pomůcka srovnatelná např. s kartou tm a zase tady není moc řeč o nějakých kombinacích. Je to prostě něco jiného. Šungit se hlavně dává do vody, do čepice, pod postel… A samozřejmě že když si člověk ke kartě nebo krystalu navlékne čepičku, tak je to jenom dobře. Šungit totiž plní jinou úlohu, působí na jiné spektrum.

5. Znamená ve fyziognomice něco, když někdo vypadá výrazně mladší, než je jeho skutečný věk? Mně je třeba 17, ale vypadám sotva na 12-13, tak by mě to celkem zajímalo…

Když někdo pomalu stárne a vypadá mladší než jeho vrstevníci, znamená to hned několik věcí. Za prvé jsou to konstruktivní energie. Obecně lidé destruktivní a lidé kteří mají málo energie, mnohem rychleji stárnou, zatímco konstruktivní a energeticky nabití lidé jsou vitální a dlouho mladí. To samé platí pro charakter člověka. Dobrý charakter stárne pomaleji a s postupujícím věkem spíše zraje jako víno, než aby vysychal jako pomeranč. 🙂

Také to souvisí s dobrým zdravím. Když je člověk zdravý, obličej je svěží, ale jakmile těžce onemocní, všechno se změní a to i ve velice krátké době.

Vůbec se tím proto netrap, že vypadáš mladší, protože to o tobě vypovídá pouze v dobrém směru.

6. Ahoj Alue, co si myslis o sungitovych pyramidach? Jsou ucinne a doporucila bys je?

Šungit, jako materiál, je opravdu výborný a má širokospektrální využití. Šungitové pyramidky, na to jak jsou malé, jsou poměrně drahé a určitě stačí i obyčejný šungit, který není tvarovaný ani leštěný. Na úpravu vody a odstínění nežádoucích záření, funguje obojí stejně dobře. Rozdíl neurčuje ani tolik tvar, ale KVALITA vytěženého šungitu.

7. Jeste k tvym kniham, neplanujes trebas nekdy udelat napriklad celkovy komplet svych knih? Tak me to ted napadlo, ze si to umim zive predstavit a myslim ze jako darek nekomu by to bylo krasne a ze by to lide opravdu ocenili..

Něco takového neplánuji, ani by mě to samotnou nenapadlo.

Většinou lidé začínají od nějaké knihy a pak až zjistí že je fakt dobrá, tak ji objednají znova pro lidi ve svém blízkém okolí aby jim kniha také pomohla, nebo dokoupí i další knihy, nebo oboje naráz. Takových, co nikdy mou knihu nedrželi v ruce a rovnou vezmou všechny tři, moc není. Naprostá většina se první chce přesvědčit o tom, že je konkrétní kniha skvělá, aby pak měli zájem o další. To jsou noví lidé… Stálí čtenáři zase berou vždy tu novou knihu, protože předešlé už pochopitelně mají.

Knihy navíc ani nejsou série, není to sedm dílů Harryho Pottera, ale každá kniha je jiná, na jiné téma, tudíž nevím proč je chtít prodávat jako jeden balík.

8. Vies si predstavit, ze by si zila pri plazi v nejakej tropickej krajine?

Je to můj sen odmalička, protože nesnáším zimu. Chtěla bych takto v budoucnu žít, ale zatím na to nemám možnosti. Třeba později.

9. Takže jestli to chápu správně, člověk který se narodí dvěma lidem co mají křivé nosy a podědí jejich vadu na kráse, podědí i vadu na charakteru a bude z něj od narození lhář. A co když se ten člověk během života napraví a lhát přestane? To se mu jako nos narovná? A když nenarovná je odsouzený být do konce života lhářem?

Křivost nosu neurčují rodiče, ale charakter člověka. Charakter je něco, s čím se člověk narodí a co se projevuje už když jsme malé děti. Samozřejmě to ovlivňují věci, které během té doby prožijeme. Je to takové naše základní nastavení, náš vnitřní kompas a ten se v dospělosti téměř nedá překopat, a pokud ano, tak jen minimálně. Křivý nos se nedědí geneticky, maximálně to může být podědění návyku, myšlenkového programu, čili převzetí energie od rodičů a z okolí. Děti většinou rezonují na svých rodičích a přebírají jejich vzorce myšlení i energii.

Náš mozek automaticky povoluje a napíná určité svaly v obličeji podle toho, jak rezonujeme a myslíme, podle toho pak člověk vypadá… krásní, nebo se postupně zkřiví.

Nepaušalizovala bych úplně to s tou neměnností charakteru člověka, je to obecné, ale ne ve všech směrech a ve všech případech 100% platné na všechny lidi… Lidé nejsou roboti, ale originální živé bytosti, takže veškeré tabulky jsou jen orientační. Avšak tomu, že je někdo odmalička charakterem podrazák a pak se najednou napraví, upřímně moc nevěřím a takového člověka jsem zatím nepotkala. – Ty ano?

10. Mam temer dvou leteho chlapecka, od narozeni je trosicku divocejsi, ted uz nabyva veku, kdy zkousi, co si muze dovolit, co mu projde a co naopak vyvola reakci a jakou. Je to zkratka raubir. Presto se k nemu snazim promlouvat s klidem, hodne mu vysvetlovat… Chci mu ale taky predat nas svet uz jinak, nez jak ho kodovali nam. Chci mu predavat pravdu, jak to tady funguje, jak funguji nase tela, vesmir. Tak aby pro nej toto vsechno bylo normalni, aby se nenechal manipulovat tak jako jsme manipulovani my. Moc by me zajimalo, kdybys mela dite/deti, jak bys mu toto podavala? Co by ses snazila zduraznit, vysvetlit, jak ho smerovat?

To zcela záleží na povaze dítěte, na tom co ho bude konkrétně zajímat, na tom jaké otázky bude klást a na situacích, ve kterých se ocitne. Já osobně jako rodič bych taky vysvětlovala, ale dítě se nejvíc naučí odpozorováním a opakováním po rodičích, takže základ je, jít mu dobrým příkladem. Určitě bych do něho nic nehustila násilím, když stejně už bude v tom prostředí a stejně bude vidět jak žiju.

Velice se mi líbí filozofie jednoho mého oblíbeného manželského páru: ,,Když se tě dítě na něco konkrétního samo od sebe zeptá, je připraveno na pravdivou odpověď.“

Takže svým dětem například nevykládali žádné legendy o čápech a vránách, když ratolesti došly s tou otázkou… Je to super systém.

Pamatuju si na jeden moment, když mi bylo tak 6-7 let. Našla jsem v koupelně vložky. Vytáhla jsem jednu ven, koukám na to a absolutně nechápu, co to je… Pamatuju si jak jsem tam stála a zkoumala to jako organismus z jiné planety. Chodila jsem takhle kolem toho balíčku několik dnů a prostě jsem ten rébus nevyřešila, tak jsem se šla nakonec zeptat.

Jednu vložku jsem vzala, donesla mamce a zeptala se, co to je a na co se to používá. A máti zrudla, vzala mi to z ruky a naštvaně mi řekla: ,,Na to máš ještě času dost!“

Když jsem nemohla pochopit proč mi to nechce říct, naštvala se víc a od té doby si vložky schovávala na nejvyšší poličku, abych na ně nedosáhla. Nerozuměla jsem, co jsem udělala špatného.

A takhle mi to utkvělo v hlavě, protože jsem se naprdla, že se mi OPĚT zatajují věci, které mě zajímají. Ocenila bych tehdy otevřenější přístup. A na tuhle blbou zkušenost se to pak už nabaluje, že si člověk začne radši věci zjišťovat sám, protože od rodičů se stejně nic moc nedozví. Tak jsem si v pozdějším věku všechno googlila, protože internet neodmlouvá, neuráží se, nerudne a nedělá caviky, když se na něco ptám. Tehdy byl net v plenkách, moc tam toho nebylo, ale pořád lepší než se ptát rodičů.

A vůbec ten systém ,,Na tohle jsi ještě malý, na tohle máš času dost, to ti řeknu až budeš starší“ jsem vždycky jako dítě vnímala v překladu tímto způsobem: ,,Nerespektuji tě jako plnohodnotnou rozumnou bytost, nejsi dostatečně kompetentní na to abych se s tebou mohl pravdivě o něčem bavit.“ A to je hodně, ale opravdu HODNĚ silný a nebezpečný program.

Je to vytváření komplexu méněcennosti, se kterým se pak to dítě musí zavčas poprat a kterým se musí prokousat. Protože v dospělosti už to jde ztuha a často bývá pozdě.

Celé dětství se se mnou zacházelo jako s méněcennou, nekompletní, nekompetentní a nedůležitou bytostí, vždycky jsem si v té rodině připadala jakoby navíc, malá otrava otravná co se tady prostě objevila, nikdo ji sem nezval, pořád se na něco ptá a v jednom kuse kvůli něčemu bulí… A dávali mi to dost hnusně najevo. A to je jedna z takových nejdůležitějších věcí, které jsem si z toho odnesla. Že jestli někdy budu někoho vychovávat, tak rozhodně ne tímto debilním stylem ,,jsi ještě děcko, o tom si promluvíme až budeš starší, až budeš mít rozum… protože teď ho nemáš. Deal with it.“

V podstatě je tento zatajovací přístup u rodičů ,,normální“, určitě ho zažila většina z nás. Ale divíte se potom, proč má většina lidí komplexy méněcennosti? Kdo by je pak neměl… Taky mi dalo dost práce všechny tyhle programy překonat a přemazat. Kdyby se se mnou ale zacházelo jinak, mohla jsem si ušetřit spoustu práce.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Helene 2016-12-25 08:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aneb nejčastější odpověď mojí mamky byla: ,,No prostě protože to tak je, Helenko. To pochopíš až budeš dospelá.'' Prostě to tak je :D:D Krásná odpověď no..

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-25 10:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  … a pak jsi dospělá a nechápeš to stejně :D

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2016-12-25 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nebo to, jak mi rodiče nechtělo vysvětlit, jakým způsobem se dostane miminko do maminčina bříška, aby se pak mohlo narodit.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-25 11:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: :D … teď jsem si vzpomněla, jak mi sestřenice kdysi řekla jak doopravdy vznikají děti.  I s názornou ukázkou kopulace. :D Bylo mi 8 a tak šíleně mě s tím znechutila, že si to pamatuju dodneška :D

Ikona diskutujiciho Irča 2016-12-25 13:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je [email protected] adresa tm? Nedávno jsem mu psala email ohledně jeho karty abych se dozvěděla na co je, informace atd. a žádná odpověď. :-(

Ikona diskutujiciho Mára 2016-12-25 13:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě řekla babička že se tampóny strkají do nosu :DDDD POHODA

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-25 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  asi nemá čas odpovídat… ale data na karty ti můžu poslat taky, napiš to na mě.

Ikona diskutujiciho Ameline 2016-12-25 15:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé, já si vzpoměla, jak jsem to měla já. Byla jsem zvídavé, čtivé dítě. A prostě jsem v naší knihovničce narazila na knihu "naše dítě". Byla to věc spíše pro budoucí maminky, jakože jak miminko roste, jak se o něj asi do jednoho roku starat, ale taky, jak funguje cyklus a co se děje při sexu. A mělo to velký písmena, spoustu decentních obrázků, fotek miminek a náčrtků a bylo to tam celkem pěkně věcně vysvětlený. A já se cítila strašně dospěle :D Tu knížku si koupila máma, když mě čekala, a dodnes nevím, zda mi ji rodiče nastrčili nebo ji prostě neschovávali.

Ikona diskutujiciho Libuška 2016-12-25 16:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško, koupila jsem si u Tebe křišťal s modrou tkaničkou. Ten mi upadl v koupelně na dlažbu .vylomil se z přívěsku a ještě kousek odštíplo. Chci se zeptat, zda má ještě energetickou sílu, nebo jej mám vyhodit. Stal hodně peněz, je mi to líto, zatím jej mám v posteli pod polštářem. Prosím o odpověď. Předem děkuji Libuška

Ikona diskutujiciho Mona 2016-12-25 16:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co přesně je ta karta tm a kde se to dá sehnat? Pořád o tom slyším ale… :D

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-25 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Lépe poslat fotku. Pokud jde jenom o uražený konec, krystal pořád funguje – Pokud se rozbil na třetiny nebo půlky, je to na vyhození a slepení nepomůže.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-25 17:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  To kdyžtak soukromě. Na internetu to stejně není.

Ikona diskutujiciho Jarka 2016-12-25 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu k té otázce číslo 5. Manželova sestra vypadá mladší na svůj věk, ale je to děsně zlá, závistivá, nepřejícná baba. Že by to byla vyjímka?

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-25 21:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:  může být.. nebo se jí pravý charakter otiskne do obličeje později 🙂

Ikona diskutujiciho Anna B. 2016-12-26 06:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji, ta Alzheimerova choroba mě moc zajímala, pojedu to hned vysvětlit dědečkovi (ten má Parkinsona)…

Ikona diskutujiciho Irča 2016-12-26 09:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Má Criss Angel smlouvu s iluminátama nebo má jen talent, ale to by asi nebyl takhle podporován médii, ne?

Ikona diskutujiciho Jiskra 2016-12-26 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, odkud čerpáš znalosti o fyziognomii? Poslední dobou se na to ptá mnoho lidí, možná by stálo za to tu zmínit, odkud to vše víš. Hledala jsem o tom nějaké knihy, ale moc jsem toho nenašla.

Ikona diskutujiciho Jarka 2016-12-26 16:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: a to ještě denně vykouří 20 cigaret a více. Je jí něco přes 50 let.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-26 18:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:  normálně z literatury…

Ikona diskutujiciho Sisi 2016-12-26 21:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den Alue, také mám ve svém okolí více osob, u kterých můžu tvrdit, že jejich charakter nejde ruku v ruce s jejich vzhledem, u někoho je to spíš naopak…

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-26 22:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:  Každý člověk, pokud sleduješ fyziognomiku, se musí sledovat jako komplex. Je mnoho rysů, které nejsou na první pohled tolik patrné, ale jsou přitom velice důležité. Co se týče fyziognomiky, tak ta sedí vždycky, ale pouze pokud to člověk sleduje jako obraz  a nevytrhuje jednu věc z kontextu a jeden rys z celé tváře. O tom jsem psala i předtím, že jedna věc kterou najdeš, se klidně/často vyruší jiným rysem, kterého si musíš také všimnout, jinak se nedá nic vyčíst pravdivě.

Ikona diskutujiciho ohbriel 2016-12-26 23:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rád bych se aluško zeptal na synagogy. Jak fungují energeticky kostely už někde psáno bylo, ale jak je to se synagogy, které mají na střeše šesticípou hvězdu místo kříže ?

Ikona diskutujiciho A. 2016-12-27 14:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc dekuji za odpoved v dotazniku, potesilo me to 🙂 Myslim ze presne tento pristup se pouziva temer vsude, nejhorsi ale je, ze ho nekdy pouzivam take, ze to mame tak zakodovane, ze si to ani neuvedomime…

Ikona diskutujiciho sasanka 2016-12-28 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško.Sestra byla dnes na výletě s rodinkou na Hřebči.Je to vyhlídkové místo kousek od Mor.Tř.Také tam občas rádi jezdíme,vždy je tam krásná energie.Ale dnes mi sestra poslala fotky z tohoto místa,které jsou fascinující,tím co zachytily.Ona i manžel mají nad hlavou jakoby zářivou bílou čepičku a jejich čtyřletá dcera má nad hlavou jakoby dlouhý světelný tunýlek.Sestra má v plánu Ti fota,zaslat,nevím jak dlouho to potrvá,ale jsem přesvědčená,že na tom místě nabraly nějakou(ochrannou?) energii a moc mě zajímá Tvůj názor.

Ikona diskutujiciho sasanka 2016-12-28 22:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta desítka je hodně dobrá.Mám už toho sice dost vyřešené,ale občas mě ještě dokáže překvapit něco,s čím je potřeba se poprat.Pamatuji když jsem syna v jeho šesti letech přivedla do DDM a tam byla na dveřích nalepena definice šikany.Úplně mě to rozlomilo.Vše jmenované jsem znala z domu od otčíma.Hrabala jsem se z toho dlouhé roky.Mezi jeho mírnější projevy patřila hláška:"Když mluví dospělí buď ticho a šoupej nohama."Jiné děti chodily domů skrýt se do bezpečí.My jsme utíkali ven,protože tam bylo bezpečněji.Špatně volená slova dokážou dělat šrámy na celý život.

Ikona diskutujiciho L 2016-12-29 02:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ano,ano. V Mor. Tř. tam jsou krásné energie. Často tam jezdím hlavně v létě. Ochranitelské energie to vzbuzuje i ve mě. Byla tam dívenka, které jsem si všiml až po tom, co pořád na mě volala lásko a posílala mi letecké pusinky. Pak jsem si uvědomil, že mi připomíná jinou, starší ale mladou nepředstavitelně krásnou, kterou moc miluji. Asi to ze mě všude vyzařuje. Jí jsem si nevšiml totiž. Moc se ve mě vzbudily energie ochraňovat.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-12-30 16:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Otčímové a otcové jsou většinou akorát pro zlo. Podle mě by dítě mělo žít jen s mámou, ten otec je v 90% pěkně zlej.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-30 16:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Nevědět že jsi chlap, tak tě nazvu zaujatou feministkou 🙂 Máro, musíš se umět přenést přes svou minulost a hledět dopředu. Tímhle neustálým stěžováním si se dopředu nedostaneš, první to musíš hodit za hlavu. Poslechni mě, vždyť jsem to taky zažila a ne jednou.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-12-30 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Já si nestěžuji Aluško, nenarážím na svoji minulost, jen píšu to o čem jsem přesvědčen a v čem jsem utvrzen 🙂

Ikona diskutujiciho Ježovka 2016-12-30 17:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč když někoho milujeme nás bolí, že je ten druhý s někým jiným?

Ikona diskutujiciho L 2016-12-31 02:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Musíš si tu minulost vyříkat s tím s kým ten problém máš, aby se něco nepodělalo. Pak to můžeš upřímně hodit za hlavu.

Ikona diskutujiciho Mára 2016-12-31 14:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: moudré 🙂 děkuji

Ikona diskutujiciho Kpp 2016-12-31 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemyslim ze je ale uplne v poradku vysvetlovat sestiletemu co jsou to vlozky. Jak vubec by jsi mu to vysvetlila? Tohle mi pripomelo jeden incident z Nemecka z pred par let, kdy meli sexualni vychovu uz od maleho veku a skoncilo to tim, ze ti mali kluci byly nasilni vuci holkam a celkove byly zmateni sami ze sebe.

Ikona diskutujiciho Alue 2016-12-31 16:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:  vložka přece není sexuální výchova.. to je spíš biologie, když už.

Ikona diskutujiciho Mary 2017-01-04 19:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímá me zda používáš orgonity a jaky na ne mas názor. Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Lucka 2017-01-07 21:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek