18. Dotazník

27.1.2013 v Čtenáři 51

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂

1. Keby si si vytvorila nový blog, a nemohol by byť o esoterike, o čom by bol?

Za prvé se tu rozhodně nezabývám jen esoterikou. Hodně velké téma, jak určitě všichni vidí, je i zdraví. Velkou část obsahu tvoří i texty (dopisy) čtenářů a články deníčkového typu… Kdybych tedy nemohla mít stránku o tom všem co píšu tady, nezakládala bych radši nic, protože by nebylo o čem psát.

Jak s oblibou říkám: ,,Mám dlouhé články, protože mám co říct k danému tématu.”


2. Čo si myslíš, o vedení blog.cz?

Nic špatného. Naposledy mě šokovala extrémní agrese, se kterou ,,přivítali” nevděční uživatelé novou úvodní stránku… Co mají lidé zadarmo, toho si nikdy neváží. Je mi stydno za uživatele tohoto serveru, kteří si neváží změn a vylepšení, které vedení Blog.cz neustále realizuje. Prázdné hrnce dělají největší randál… A právě ti, co o dané problematice (Tím mám na mysli kompletní údržbu a vývoj celého serveru), podmínkách a realizaci neví vůbec nic, nejvíc řvou na všechny strany, peskují, buzerují a ,,ví všechno nejlépe”. Vždy když tyto situace přijdou, tak ačkoliv vím že vedení blog.cz mi kvůli mému zaměření asi moc nefandí, soucítím s nimi. Protože sama moc dobře vím, jaké to je, se s něčím piplat, investovat do toho hromadu času, nervů nebo peněz a nakonec přijde někdo, kdo je strašně chytrý a úplně to rozcupuje.

Neříkám, že je vše podle mých představ, ale jasně vidím, že tady se neustále snaží o vylepšování a vycházení lidem vstříc, kteří to ale odmítají vidět.

3. Máš na blog.cz nejakých obľúbencov? Prečítaš si sem-tam nejaké ostatné blogy?

Dřív jsem je měla, dneska už nechodím ani k jednomu. Hlavní důvod je nedostatek času. Snažím se u počítače sedět pouze tak dlouho, dokud je to vysloveně nutné. A tehdy pracuji na webu, nebo spravuji objednávky knih. Na zábavu nemám čas, stejně tak ani na případné ,,hádky” se svými odpůrci. To vše mě neskutečně zdržuje od toho, co je doopravdy důležité, takže to eliminuji, jak se dá.

Druhý důvod je, že mě dřív oblíbení bloggeři přestali oslovovat natolik, aby mi četba za to stála. Asi mě holt začaly zajímat trochu jiné věci. Aktuálně se tedy věnuji hlavně spisům čtenářů v mailech… A těch je pořád drtivý nadbytek, nemám o čtení nouzi.

4. Ahoj Alue, zajímalo by mě, když už tu byla otázka na j-rock, jestli znáš k-pop neboli korejský pop (a nemyslí se tím PSY a jeho Gangnam Style, ale např. Super Junior, SHINee, Girls’ Generation apod.) a jestli se ti taková hudba případně líbí 🙂

Pop, rock ani jeho odvětví mne opravdu moc nezajímají ani neoslovují, takže vyjmenované skupiny jdou mimo mě.

5. Co znamená rukama vytvořený trojúhelník přiložený k oku? Děkuji za odpověď 🙂

Najeď si na youtube.com, zadej tam heslo ,,subliminals” a vyskáčou ti desítky videí, které se tím zabývají. Ve zkratce: Trojúhelník okolo oka je v mainstreamovém videoklipu znamení, že umělec patří k illuminátům.

6. Proč nesnášíš techno? Chápu, že se Ti nelíbí, ale nesnášet ho?

Přece mám právo nemít ráda nějaký druh hudby.

7. Nasiel som tu anketu o hriboch a ja sa ti priznam mam fobiu na hriby hlavne muchotravky a dive hriby jednoducho ma desi ich predstava a na prechadzkach lesom sa ich proste bojim – co to znamena? zomrel som v minulom zivote na ich otravu? nic lepsie ma nenapadlo dakujem vopred. som rad ze si spet 🙂 tak dobre sa ta cita a superne sa s tebou suhlasi

Teď vlastně jenom přemýšlím nad tím, jestli si ze mě neděláš dobrý den 🙂

8. Jak konkrétně by se dala léčit maniodepresivita?

To je na velmi dlouhou a obsáhlou osobní schůzku. Na web to nemá smysl psát.

9. Věříš, že lidé jsou schopni cítit emoce druhých? Může být ta,,Empatie”jeden z nejstarších jazyků? Komunikace na základě vnitřních pocitů?

Empatie je schopnost vcítění se a telepatie je o komunikaci, aby nebyl chaos v pojmech. A na empatii není moc v co věřit, to je v podstatě jedna ze základních schopností civilizovaného člověka. Kdo neovládá empatii, ten je netaktní, sobecký a často i surový.

– Nejstarší jazyk pro všechny bytosti je o zvuku, má konkrétní slova. Objevil ho před časem jeden Rus, dá se s ním domluvit s čímkoliv živým.

10. Jak by sis představovala ideální společenskou akci? (př.: návštěva divadla, domácí mejdan, okultní seance:D )

Ideální ,,společenská” akce podle Alue: Vlastně nic.

Ideální SPOLEČNÁ akce podle Alue: Sebrat 2-3kámoše a vzít je na něco dobrého do mého oblíbeného podniku… A samozřejmě se trošku ovínit, aby bylo veseleji.

Davům se vyhýbám, i když jednou za čas nějaké to divadlo, opera nebo kino, mi udělá velkou radost… Naopak mě ,,zabije” cokoliv, kde hraje dechovka a chodí se v krojích.

11. Jak daleko sahá tvoje kulinářské umění?

Moc daleko ne… Můj majstrštych je pořád jablečný štrůdl z doma dělaného listového těsta, jinak se vařit v podstatě učím. Ne že bych byla gramlavá, ale většinou se mi podstrojuje a když mi nikdo nepodstrojuje, tak si vystačím se svým zelenáčským uměním. Takže se učím vééélmi pomalu nové věci. Ale když už se naučím, tak je to moc dobré 🙂

12. Zdravím… možná to tu už zaznělo, ale zajímalo by mě, co si myslíte o Jin a Jang?

No, co si o tom myslím… Takový černo -bílý kruh se dvěma tečkami, co znamená harmonii. (Nic jiného mě k tomuto dotazu fakt nenapadlo.)

13. Skúsila si vodnú fajku?

Asi dvakrát ze zvědavosti. Ale protože nekouřím a ani to neumím, tak stejně naberu jenom trošičku do pusy a pak to zase ,,vyplivnu”, počítá se to vůbec?

A jelikož už jsem si to ,,zkusila”, zvědavost byla ukojena a moc zajímavé to stejně není, tak už zkoušet nebudu.

14. Líbí se ti nový (ted už ne tak nový) vzhled blogu.cz?

Moc ne, protože vypadá skoro stejně, jako ten starý. To už ho tam mohli nechat.

15. Proč už v menu nemáš rubriku Astrální cestování?? (pokud tam vůbec předtím byla, jen jsem na ni nedávno narazila, tak jsem si říkala :D)

Je tam pořád, akorát musíš líp hledat. V rubrice ► PŘEVZATÉ ČLÁNKY je podrubrika: ♣ Astrální cestování. Nic jsem nesmazala, akorát je schovaná, protože je stará, už do ní nic nedávám a bylo to v rámci zmenšování menu.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Honza 2013-01-27 08:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-01-27 10:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, kolik hodin v noci spíš abys byla odpočatá? Řídíš se starou pravdou že slunce určuje dobu odchodu do pelíšku a vstávání, nebo to už z principu není možné a často chodíš spát později než je zdrávo? A stává se ti někdy že bys celou noc oka nezamhouřila? Používáš nějaké přírodní prostředky k lepšímu spánku( meduňka, kozlík atd.)

Ikona diskutujiciho Black Blako 2013-01-27 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o novom českom prezidentovi?

Ikona diskutujiciho Štěpánka 2013-01-27 11:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ad 7.: Alue, nemám pocit, že by si z tebe pisatel dělal legraci, fobie mohou být z nejrůznějších věcí,  např. jeden můj kamarád měl fobii z ryb, druhý mimo jiné z lučních kobylek, z nožů, z knoflíků a úplně nejvíc z můr.. pokud to není moc vědecká teorie, obecně fobie vznikají (pokud nejde o děsivý zážitek jako např. pokousání psem) tak, že má člověk (zpravidla malé dítě) v sobě nahromaděnou úzkost a ta se v mysli spojí s nějakým v té době působícím, mnohdy zdánlivě zcela neškodným objektem.

Ikona diskutujiciho Dom 2013-01-27 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já mám zase fobii ze zvracení druhých lidi…to taky nikdo nikdy v životě neslyšel, ale je to prostě tak…takže chápu kohokoliv s jakoukoliv fobii…

Ikona diskutujiciho all-is-magic 2013-01-27 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do čeho v poslední době vrážíš nejvíce času?

Ikona diskutujiciho Ana "Knihofil18" Syringa 2013-01-27 13:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako sa má Moristek? 🙂

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-01-27 14:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky si nejsem úplně jistá, jestli si 7. dělal srandu. Opravdu existují i fóbie na věci, které by člověka v životě nenapadly a většině lidí to přijde totálně na hlavu.

Ikona diskutujiciho Marry 2013-01-27 14:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o prezidentských volbách, o Karlu Shwarzenergrovi jako o součásti Bilderberg group a o výhře Zemana?

Ikona diskutujiciho Jíťa 2013-01-27 14:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o roztoku MMS (roztok chloritanu sodného s kys. citronovou)? Jim Humble s ním  prý léčí všechny možné i nemožné nemoci. Je možné, že je opravdu až tak zázračný?

Ikona diskutujiciho Foxie 2013-01-27 14:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsi byla malá, o jakém povolání jsi snila? 🙂

Ikona diskutujiciho Lay 2013-01-27 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Zajímalo by mě, co si myslíš o novém prezidentovi? Jsi spokojená? Koho si volila ty?

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-01-27 17:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Být vámi netahal bych sem dotazy ohledně prezidenta, každý si udělá obrázek sám a chtít po Alušce aby se k nečemu takovému vyjadřovala.. zajděte na fóra a dozvíte se, nic moc se stejně nezmění touto volbou která proběhla, co se týče samotných kandidátů radši pomlčet a kdo koho volil je jeho věc, být Aluškou tak vám to stejně neřeknu, a stejně si myslím že na to nemohla mít v tu dobu zrovna čas, ale tak třeba se pletu, a třeba se vám i rozepíše:)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-01-27 18:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… První otázku dávat nebudu, protože na ni odpovídám pořád dokola.. A duplicitní dotazy na volby prezidenta? Hm… nějak je splácnu dohromady.

Ikona diskutujiciho Nika 2013-01-27 19:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue viem že tiež počúvaš Nightwish 🙂 Čo vravíš na to že Anette opustila kapelu a nahradila ju Floor?A páči sa ti jej spev?

Ikona diskutujiciho Eva77 2013-01-27 19:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zajímalo by mě, jaký máš názor na léčitele. Na jednu stranu mám s nimi dobré zkušenosti, dobrý léčitel opravdu umí pomoct, na druhou stranu jsem narazila a na názor, že pokud je daný problém člověka výsledkem jeho (narušené) psychiky a životního stylu, tak léčitel sice vyléčí danou nemoc (důsledek), ale ne příčinu nemoci. A problém se pak projeví někde jinde, třeba jako nemoc něčeho jiného. Jaký na to máš názor?

Ikona diskutujiciho Luboš 2013-01-27 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je mi luto ze to tak vidis ale tie hriby myslim vazne

Ikona diskutujiciho Bubble 2013-01-27 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jíš maso?

Ikona diskutujiciho Tralala 2013-01-28 00:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: najdou se tam i slušní jedinci, i když je jich pramálo 🙂

Ikona diskutujiciho tarantule* 2013-01-28 11:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co jsi za zvíře podle tvého testu?:

Ikona diskutujiciho Alue 2013-01-28 11:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: V tom případě mě napadá, že bys měl zajít na regresní terapii. Tam ti to snad pomůžou rozuzlit.

Ikona diskutujiciho Anicka 2013-01-28 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Povieš nám viac o tom Rusovi, ktorý objavil najstarší jazyk pre všetko živé? 🙂

Ikona diskutujiciho Black Blako 2013-01-28 20:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš, o Janovi Zelenkovi? :D

Ikona diskutujiciho Ananas 2013-01-28 20:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám pár dotazů ohledně čárkových kódů:

Ikona diskutujiciho Anne 2013-01-28 22:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaká písnička ti vyšla, že vypovídá o tvém charakteru a jaká má vyjadřovat tvůj životní pocit? 🙂

Ikona diskutujiciho Kallis 2013-01-29 17:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho junior-star 2013-01-29 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

znáš skupinu AKB48? :D

Ikona diskutujiciho maki 2013-01-29 19:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

líbí se ti asiaté ????? :-D

Ikona diskutujiciho anička 2013-01-29 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

chtěla bys školní uniformy?:)

Ikona diskutujiciho Gorila 2013-01-29 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ktery druh libani mas nejradsi?:D

Ikona diskutujiciho lyra 2013-01-29 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

líbí se ti tahle písnička ?? 🙂 http://www.youtube.com/watch?v=QxYemY8CQaw

Ikona diskutujiciho spajda77 2013-01-29 22:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, přidávám se k dotazu ohledně nejstaršího jazyka pro všechny bytosti. Rád bych se dozvěděl více.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-01-30 00:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žili tu kedysi obri? Videl som fotky na ktorých robili nejaké vykopávky a archeológovia sa tam fotili na obrovských ľudských kostrách, tak neviem či to bola fotomontáž, vyzeralo to reálne.

Ikona diskutujiciho benetka 2013-01-30 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, myslíš, že naše společnost dospěje k totalitě NWO, anebo současný destruktivní systém který k tomu směřuje máme šanci zvrátit? Je to vůbec možné, vzhledem k situaci ve které se lidstvo nyní nachází? Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho Myšák 2013-02-01 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedá mi to přebírám nezodpovězený dotaz z článku z dubna z roku 2008, takže :

Ikona diskutujiciho Alue 2013-02-01 10:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Do dotazníku se musíš ptát celou větou. Nechápu o jaký článek ani o jaké lidi jde.

Ikona diskutujiciho kuliego 2013-02-01 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

už dlouho mi vrtá hlavou…., když se člověk v noci pokouší astrálně cestovat tak je v astrálu taky tma nebo ne??

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-02-01 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Neviem či to je ono ale marí sa mi že na to ako je to po smrti s psychicky chorími ľudmi a karmou alue odpovedala v tomto videu (neviem či to ešte ide stiahnuť): http://karolinaloskotova.blog.cz/1108/odpovedi-alue

Ikona diskutujiciho Aneta 2013-02-02 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč jsou subliminals tak zaměřené na sex?

Ikona diskutujiciho spajda77 2013-02-03 19:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho light7 2013-02-04 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue co si myslíš o Bibli?

Ikona diskutujiciho anika 2013-02-05 12:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o bílém rafinovaném cukru? Co dělá v těle? je lepší používat třtinový cukr anebo alternativní přírodní sladila jako med, javorový sirup nebo stévii?

Ikona diskutujiciho návštěvnice 2013-02-05 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chtěla bych se zeptat na dotaz ohledně blanických rytířů, tedy jestli existují a pokud existují, co je to za bytosti. Také by mě zajímalo, co se děje po smrti s člověkem, když ho někdo zabije. Děkuji, přeji hezký den:)

Ikona diskutujiciho Lil 2013-02-05 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o menstruačních kalíšcích? Je ten silikon ze kterého jsou vyrobeny pro tělo nějak nebezpečný?

Ikona diskutujiciho Chessie 2013-02-05 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky,

Ikona diskutujiciho *Veronika* 2013-02-05 22:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, napadla mě jedna věc, na kterou si nedokážu odpovědět. Když někdo zjistí, že má smrtelnou nemoc, třeba rakovinu, a odmítá se léčit s tím, že chce prostě umřít, je to z esoterického hlediska to samé, jako kdyby prostě a jednoduše spáchal sebevraždu?? Předem díky za odpověď, vrtá mi to hlavou už docela dlouho.

Ikona diskutujiciho anika 2013-02-06 13:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, ještě mě napadlo, jak jsem četla na tvém webu že máme v těle spoustu parazitů a tak, jestli můžeš poradit, jak se jich zbavit nebo jak celkově detoxikovat tělo… můžeš doporučit nějaké přírodní očistné prostředky? anebo jestli už jsi k tomuto tématu napsala nějaký článek, můžeš sem hodit odkaz, prosím:-) díky moc

Ikona diskutujiciho Jeku 2013-02-07 10:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky :3

Ikona diskutujiciho koník 2013-02-09 01:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč tak často při poslechu hudby mrazí v zádech?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek