183. Dotazník: Představuje Aluška.org systém víry?

26.1.2017 v Čtenáři 104

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Když se tě někdo zeptá, jakého jsi vyznání, co odpovídáš? Co píšeš do těch statistických dotazníků? Jak se vlastně „oficiálně“ říká víře v konstruktivní sílu vesmíru, nehmotné bytosti a přírodu? Teď samozřejmě nemyslím urážky od skeptiků. Ateismus to není, žádné oficiální náboženství to taky není, tak co vlastně všichni tady jsme? 😀 Odnož New Age? Pohani?

Jakýkoliv ,,-ismus“ je špatný, odvádí člověka pryč od pravdy a vymývá mu mozek. Náboženství je systém víry, kdežto úhel pohledu, který mám já, je stupeň poznání, vědomí / vědomostí. To, co předkládám, má blíže k životnímu stylu, než k systému víry.

V náboženství věříš, že kostka ledu plave na vodě. V reálném světě to víš, protože to máš ověřené. Nepředkládám nikomu žádný systém víry. Nejsem žádného vyznání a nevím, co bych měla vyplňovat do jakých dotazníků. Co vím a co si uvědomuji, jako pravdu o světě ve kterém žiji, je čistě moje věc a nepotřebuji tomu dávat oficiální jméno a nepotřebuji to dávat do žádné škatule. Já nepotřebuji škatuli, protože nemyslím ve škatuli. Člověk který pořád hledá škatuli, do které by se zařadil a název, který by na sebe nalepil, pořád nepochopil tu základní podstatu celé věci. Jak řekl kdysi Morpheus Neovi: ,,OSVOBOĎ SVOU MYSL.“

Já nemám žádnou ,,víru“ v konstruktivní sílu Vesmíru, ani přírodu, ani bytosti přírody. Já s nimi celý život žiju, jakoby to byla moje levá ruka. Nevěřím na UFO, když jsem ho mnohokrát viděla na vlastní oči. Já vím, že existuje, protože je to moje prožitá zkušenost. To je pohled, který předkládám a o který se dělím. Není to žádný systém víry, není to žádné náboženství, ani ,,-ismus“. To co mám já, je zkušenost. Ne víra.

,,Co tady všichni jsme“ je taky zajímavá formulace. Já kolem sebe neshromažďuji žádnou organizovanou skupinu, do žádné speciální skupiny nepatřím a k žádné se ani nehlásím. Mám přátele a mám čtenáře, kterým to, o co se dělím, pomáhá a co je nějakým způsobem oslovuje, nebo mají shodnou zkušenost. To z nich však nedělá členy nějakého útvaru, či systému.

Představuji určitý druh nezávislého svobodného média, které nepřivádí lidi to systému víry, ale naopak jim pomáhá se ze systému osvobodit.


2. Cely zivot jsem velkym milovnikem kocek, uz od detstvi, ziju s nimi tedy porad, doma jich mam 7… Vzdycky jsem milovala zvirata a nejspis to tak bude cely muj zivot. Ale toxoplasmoza me tedy hooodne desi a myslim, ze v tele ji mam na 100%. Napada te Alus, jak se ji zbavit? Nebo uz to mozne neni?

Samozřejmě se to řešit dá. Homeopaticky v kombinaci s nějakým přírodním druhem antibiotika, klasicky koloidní stříro, nebo levnější MMS. Ale ta speciální toxoplasmoza, o které byla nedávno řeč, nepochází z koček. Jsou to odolné, v laboratoři vyvinuté viry, které jsou mezi lidmi šířeny uměle. Není to otázka toho, jestli má člověk doma kočku. Kočky a psi jsou spíš problém z hlediska parazitů (červů) přenosných na člověka.

3. Poslední dobou jsem začal potkávat lidi, kteří začali nosit žluté reflexní náramky. Začal jsem se o to zajímat a zjistil jsem, že od 1.1.2017 musí lidé ze zákona nosit žluté reflexní náramky pod hrozbou pokuty 3 000 Kč. V minulosti lidé žluté náramky nenosili a nějak přežili, tak nechápu, proč je to teď povinné a ještě pod hrozbou pokuty. K podstatě otázky: Jde mi o to, že mám z toho blbý pocit, když vidím lidi ty náramky nosit. Trošku to u mě symbolizuje omezení osobní svobody a říkám si, že když lidé kývnou na nošení těchto žlutých reflexních náramku, tak už je kousek od toho, aby kývli na nošení chipů. Co si o tom myslíš?

Není to tak úplně přesně. Správné znění vyhlášky podle Ministerstva dopravy zní takto:

Dne 20. února vešla v platnost novela zákona 361/2000 Sb., o silničním provozu. Chodci mají nově povinnost nosit reflexní prvek, pokud se za snížené viditelnosti pohybují mimo obec po krajnici nebo okraji vozovky v místě, které není osvětleno veřejným osvětlením.

Cílem je především prevence vážných a smrtelných nehod, způsobených tím, že chodec nebyl na silnici dostatečně viditelný. Mezi roky 2012 – 2015 zemřelo na silnicích 523 chodců, z toho 303 v noci. Jenom v minulém roce takto zemřelo 72 lidí, kteří nebyli v noci vidět. Vhodný reflexní prvek tak může zachránit nemalý počet životů. Vidět a být viděn je základní pravidlo bezpečnosti na silnicích.

Řidič, který v noci potká chodce v černém oblečení, má zhruba 18 m na adekvátní reakci. Při rychlosti kolem 70 km/h má tak pouhou necelou vteřinu na provedení příslušného manévru a odvrácení srážky. Za takových podmínek tak záleží z velké části na náhodě, zda k tragédii nedojde. Pokud je ale chodec vybaven reflexním prvkem, zvyšuje se vzdálenost, na kterou je řidič schopen rozeznat chodce (reflexní předmět) až na 200 m. Tato vzdálenost mu již poskytuje při zmíněných 70 km/h dostatek prostoru na to, aby se chodci bezpečně vyhnul.

zdroj: http://www.mdcr.cz/Media/Media-a-tiskove-zpravy/Od-20-unora-plati-pro-chodce-nova-povinnost-nosit

Takovou vyhlášku osobně vítám. Mnohokrát mi stály vlasy na hlavě, když jsme takto v noci jeli skrz les, kde není chodník a najednou se ze tmy vynořila postava, co šla po silnici. Stačilo by jet o půl metru vedle a chodec mohl být na kaši… Když má na sobě reflexní prvek, člověk hodně dlouho dopředu ví, že tam někdo je. Nejhorší jsou opilci, co se potácí v jednu ráno z hospody domů, někdy z vesnice do vedlejší vesnice. Nemají stabilní chůzi a kdykoliv můžou spadnout pod auto, takže když ho nevidíte a on se zapotácí blbým směrem, nemáte šanci uhnout. Že je někdo tak trošku ,,sebevrah“ a jde ožralý nebo neoznačený v noci po neosvětlené silnici, je jedna věc. Je to jeho život, když chce hazardovat se životem ať hazarduje, jenomže ve chvíli, kdy ho přejede auto, už to není jenom jeho věc a uhrožuje tím na životě další lidi.

Každý z nás by měl žít tak, aby jeho chování neohrožovalo a nepoškozovalo druhé.

4. Co znamená (jako znamení), když všude potkávám pavouky?

Pavouk je symbol štěstí a nosí štěstí do domu i do auta. Je to bytost, ktera chytá a žere otravný hmyz a proto se s ním pojí symbolika štěstí. Asi není náhoda, že i lapač snů má podobu pavučiny. Takže doporučuji nezabíjet a pokud je nechceš doma nebo v autě, šetrně vynést do přírody.

5. Jak je to s jednorožci?

Je to jedna z podob konstruktivních spirituálních bytostí. Někomu se takto mohou zjevovat i jeho strážní andělé.

6. Zkoušela jsi někdy (podpůrnou) léčbu Bachovými esencemi?

Nikdy jsem je zkoušet nepotřebovala, takže s nimi nemám zkušenost.

7. Je normální, když mám extrémně živé sny a prožívám je tak, že ráno mi i chvíli trvá než mi dojde, že to opravdu nebyla skutečnost (sebe víc bláznivá) ale jen sen?

Definuj slovo ,,Normální“. Každý člověk má jinou schopnost snít, nebo ve spánku cestovat mezi dimenzemi. To, co je úplně normální pro mne, nebo pro tebe, nemusí být normální pro 80% ostatní lidské populace. Jsou lidé, co si myslí, že se jim sny ani nezdají, protože si nikdy nepamatují, že by se jim vůbec něco zdálo.

Normální jsi určitě, alespoň podle mého úhlu pohledu. Tvoje schopnost barevně, živě snít, nebo ve spánku cestovat, je přímo závislá na tvé šišince mozkové. To, co prožíváš, je projev jejího zdraví a dobré funkčnosti.

8. Ahoj Alue, chtěla bych se prosím tě zeptat. Rodičům vykradli sklep v paneláku. Já bydlím od rodičů daleko a měla jsem v úmyslu, si tam nechat věci. Typu památník, náhrdelník po babičce, odznaky jiskřičky. Barbíny, dvd, fotky, retro věci jako meoskop… A tak dále … Čím víc na to myslím, tím víc si vzpomenu co tam všechno bylo. Takže mám prostě to hodit za hlavu, nebo jen tak vzpomínat a doufat, že ty lidi co si to vzali maj z toho radost? Jsou to materiální věci, ale přece jen dost vzpomínek a já jsem byla ráda i za ty retro věci. Prostě taková nostalgie nebo nevím. Hlavně mne štve ten náhrdelník po babičce. No snad mne nějak chápeš co mám na mysli. Měj se pěkně.

Když jsem já odcházela z domova, vzala jsem si jenom to nejnutnější a jenom pár vzpomínek, které mám dodneška doma. Jinak se tehdy veškerý můj ,,majetek“ vlezl do čtyř banánových krabic, víceméně dvě byly oblečení, dvě byly knihy. A tehdy jsem opravdu přemýšlela, co je pro mne cenné a co má pro mne skutečnou hodnotu bez ohledu na čas. Nejcennější vzpomínkový předmět, který mám, je malá kresbička, kterou udělala moje máma, když mi bylo asi 6. Na obal kazety, na které byla nahraná pohádka O Slavíkovi. Kdysi jsem ten obrázek vystřihla a schovala, protože mě napadlo, že už mi nikdy nic nenakreslí. Což se stalo. Všechno ostatní, co patřilo k mému dětství, vzal ďas… A není mi to líto, protože člověk by neměl příliš lpět na hmotě, ani naminulosti. Člověk by se měl dívat dopředu a neskladovat staré harampádí, které nepotřebuje.

No a co tím chci říct, nebo co je jádro toho pudla: Co je pro tebe opravdu cenné, ale opravdu moc, to si s sebou z rodičovského domova vezmeš, ať už odcházíš s jejich požehnáním, nebo ať tě ženou ve zlém. To opravdu cenné tam zkrátka nenecháš. A pokud necháš, potom to znamená, že to pro tebe až tak moc cenné nebylo. 🙂 A nemluvím o hodnotě za kolik byla daná věc koupená. Některé věci v penězích nemají hodnotu žádnou, ale v rukách správného člověka se vyrovnají milionu.

9. Je 6-uholník tiež deštruktívny tvar, keď včely vytvárajú plastové bunky v úľoch v tomto tvare prirodzene? (pretože je priestorove pre ne najúspornejší)

Včely staví plástve ve tvaru kruhových komůrek. Ale tím, že včely vyzařují teplo, v úlu se udržuje konstantně cca 34 stupňů celsia a ty rourky jsou z vosku, postupně vosk povolí a zformuje se do tvaru šestiúhelníků, jak jsou trubičky naskládané na sebe. Ale včela nemá primárně naprogramovaný šestiúhelník, ve skutečnosti staví KRUHY.

10. Možná je to hloupý dotaz, ale zajímalo by mě, jestli můžou mít dva lidé v životě určené, že budou partnery. Tím chci říct, že by to byl jejich (skoro nevyhnutelný) osud (asi vybraný ještě před narozením?). Už nad tím nějakou dobu přemýšlím a všude píšou něco jiného, případně něco „o dorovnávání karmy“. Pokud tomu dobře rozumím, stává se to vzácně. Děkuji za případnou odpověď a hezký den 🙂

Vyhoďme z toho nějaké pochybné teorie s karmou (už na to slovo začínám být alergická) a potom to bude pravda. Pokud si tvoje duše vybrala osud, vybrala si i lidi, kteří ti na tvé cestě budou pomáhat. Jinak to ani není možné. Člověk se sice narodil sám za sebe, ale po celý život je do určité míry vždy závislý na svém společenství a své lidi kolem sebe potřebuje. Ať si myslí co chce.

11. Alue, jaký máš, prosím, názor na Františka Bardona, pokud ho znáš? Děkuji

Velice zajímavý a znalý člověk. Četla jsem jeho knihu Frabato, a mohu ji doporučit.

12. Je růžová barva ochrany?

Ano… Je to výborná barva.

13. Zajímalo by mne, zda je óm neškodné, nebo je to s ním nějak podobně jako s amen? Mluví se o něm v superlativech, ale mě mručení óm nijak dobře nedělá…

Mně óm nic nedělá, pro mne je to zkrátka zpívání. Ale jestli máš na mysli to, že když budeš sedět hoďku v pozici lotosového květu a budeš zpívat pořád dokola jednu a tu samou věc a že ti to něco dá nebo odblokuje, tak nedá a nedblokuje. 🙂 Mručet óm opravdu užitečné není, to už si raději pustit nějakou pořádnou hudbu a jít uklidit, nebo si zacvičit, z toho budeš mít více užitku.

Komentáře

Ikona diskutujiciho m. 2017-01-26 07:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu, kdysi jsi všude psala, že tvá barva je přírodní, a najednou BUM, začly vycházet články jak necháváš odrůstat a jak jaou barvy škodlivé atd… PROČ?

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-01-26 09:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuju za všechny dosavadní odpovědi! 🙂

Ikona diskutujiciho hanka 2017-01-26 09:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k otázce č. 13, o mantře óm píše Margot Ruis v knize Bytosti přírody a léčení země. Píše, že vibrace óm dělá dobře přírodním bytostem a přírodě a doporučuje mantru zpívat, třeba i v duchu. Já óm zpívám když mám chuť a dělá mi dobře, zklidňuje a harmonizuje, když vím že nebudu moct v noci spát, třeba na cestách, tak v duchu zpívám óm a cítím se svěží. Anebo když jsem ve stresujícím prostředí, třeba v MHD kde je plno lidí a není mi tam dobře, začnu v duchu zpívat óm a uklidním se, mám pocit že i ti lidi jsou pak veselejší 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-26 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Nesmysl. To jsem nikdy netvrdila a už vůbec jsem to ,,nepsala všude". Maximálně jsem byla terčem kobercového náletu neustále se opakujících otázek, které jsem nechávala plavat, protože je to moje soukromá věc.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-26 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Knihu jsem četla… pro mě je óm na stejné hodnotě jako jakýkoliv jiný zpěv.

Ikona diskutujiciho Blaf 2017-01-26 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Uz se to tu tenkrat jednou resilo, kdyz se o tom rozjela  mensi diskuze.

Ikona diskutujiciho felicitas 2017-01-26 11:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejsem od přírody podezíravý člověk, ale první dotaz na mne působí jako malá provokace.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-01-26 11:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tohle byl hodně hodně moc dobře napsaný a inspirující  dotazník 🙂 Neumím si tě představit jako vůdkyni sekty :D Potěšila mě mě odpověď o pavoucích, mám je ráda a nelíbí se mi, že je tolik lidí zabíjí ahoj považuje za děsivá zvířata. K 6. otázce, já sama jsem Bachovky nezkoušela, ale člen mé rodiny ano. Trochu to zabírá, hlavně ze začátku, než se vytvoří návyk. Ale moc silný efekt to nemá, je to spíš placebo nebo pomoc při menších problémech.

Ikona diskutujiciho Myshelka 2017-01-26 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napadla mě jedna šílenost. Kdyby ve foťáku byly speciální čočky z křišťálového skla, mohly by posílit zachycení nehmotných bytostí? :D

Ikona diskutujiciho Fellien 2017-01-26 13:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já teda cvičím jógu a zajímám se hodně i o různé mantry a samozřejmě i o ten óm. Ono je to totiž blbě vyložené. Óm nemá nic dělat, on má člověka jen "vyladit" a připravit ma meditaci. Ale rozhodně to není něco, co by někoho zbavilo stresu nebo nějak jinak pomohlo. Jen to prostě připraví mozek na to, že by se měl dostat do většího klidu. Ale samo o sobě mě to teda taky nezklidní. Důležitým prvkem jsou tu pro zklidnění při tomto druhu meditace mala korálky. Mají určitý počet korálků a člověk to při této meditaci pořád postupně probírá a ty korálky obkružuje prsty. Jelikož se jedná o monotónní činnost, začnou se při ní uvolňovat endorfiny a člověk má pak pocit štěstí. Endorfiny se ale uvolňují při všech druzích monotónních činností. Stejně je to třeba i s běháním apod. Ale že bych si párkrát jen tak broukla óm a pak bylo všechno super, tak to určitě ne :D.

Ikona diskutujiciho vanilková 2017-01-26 13:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, mohla bys udělat prosím nějaký menší článek o barvách? Myslím, že by nás mohlo být více, které toto téma zajímá:-)

Ikona diskutujiciho Lori 2017-01-26 14:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Starých vecí, harabúrd je dobré sa zbavovať, niekedy si spravím takú symbolickú "očistu obytných priestorov" a vyhodím všetko, čo nepoužívam. Mala som niekedy tendenciu odkladať veci " čo ak sa niekedy zídu" … nuž a takmer nikdy ich treba nebolo 🙂

Ikona diskutujiciho ondřej 2017-01-26 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dotaz týkající se mé osoby. Jde zjistit, jestli byl některý předek vrah, upír, černý mág nebo antikrist?

Ikona diskutujiciho Andrea V. 2017-01-26 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Přesně!! Co odložím "co kdyby náhodou někdy" , tak si na to roky rokoucí zaručeně nevzpomenu 🙂

Ikona diskutujiciho Irča 2017-01-26 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

čtyřlístek je taky symbol štěstí, že? Jak nosit náhrdelník ve tvaru čtyřlístku, aby nebyl v pozici, aby nesymbolizoval kříž – třeba takhle? http://1.bp.blogspot.com/-Btg3pyTyTwM/TbIDAVwiluI/AAAAAAAAAK4/5eEWQvM6Ppo/s1600/ctyrlistek.JPG  :)

Ikona diskutujiciho Peace 2017-01-26 20:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Nespletla sis slovo monotónní s nějakým jiným? Nemyslím si, že třeba by lidi co ve fabrice dělají pořád dokola jednu činnost by z toho byli šťastní :-D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-26 20:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  Taky mi to nějak nesedí, některé monotonní činnosti sice uklidňují, ale jiné naopak rozčilují. Protože není jedno co člověk konkrétně dělá. Něco tě baví  a něco ne.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-26 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  To s tím časem jsem určitě neříkala já. Taky mám normální čas ve snech i v AC.

Ikona diskutujiciho janina 2017-01-26 21:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Je to úplně fuk s těma vlasama , ale prostě já to taky četla, žes tvrdila, že máš světlou barvu vlasů přírodní. Když jsi pak psala, jak ne a že si to necháváš odrůstat, taky mě to zaskočilo. Můžeš mít vlasy,jaké chceš, barvit je, nebo ne, stříhat je, nebo ne, na to máš právo po svém,a je to tvoje svoboda a máš v tom i soukromí. Nemuselas svoje vlasy vůbec komentovat, ale dělalas to. A to tak, aby to vyznělo, že si je nebarvíš, i když jsi si je barvila (odbarvovala).A o to tu tomu "m" šlo. Bezdůvodně jsi v tom nebyla upřímná. Proč jsi to měla zapotřebí?

Ikona diskutujiciho ondřej 2017-01-26 21:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-26 22:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: No však mám světlou barvu vlasů od přírody :D To ale není otázka na barvení. – O čem se tady vůbec bavíme?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-26 22:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:  Já jsem vždycky upřímná. Nemůžu za to, že je někdo jelito a domýšlí si věci, které jsem neřekla. A také mě fascinuje, kolik lidí řeší, že jsem si před pěti lety zesvětlovala vlasy, jakoby to bylo strašné terno. To nemáte nic zajímavějšího k diskuzi?

Ikona diskutujiciho Mára 2017-01-27 01:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Já mám ve snech čas obvykle jiný než tady, v tom smyslu že v jedné chvíli je na hodinkách 12:38 a za vteřinu 38:64

Ikona diskutujiciho Mára 2017-01-27 02:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško znáš seriál The Walking Dead? Můžeš na něj říct prosím svůj názor? Pokud neznáš moc Ti doporučuju se na něj kouknout, já od toho nemůžu odervat oči :D

Ikona diskutujiciho Jarda 2017-01-27 09:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:Vanga řekla, že až padne Sýrie nastane apokalypsa.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-27 09:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]:  Prosímtě hadí sílu neprobouzej, jestli nechceš mít problémy.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-27 09:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]:  Neznám. Ale existuje i herní série založená na příběhu.

Ikona diskutujiciho raja 2017-01-27 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: taky jsem si odbarvila vlasy…nechceš mi na to něco napsat? :D

Ikona diskutujiciho Fellien 2017-01-27 10:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: [17]: Nene, opravdu to tak je jenomže člověk musí brát v potaz monotónní činnosti, které ho právě baví a jsou pro něj přirozené :). Třeba ten běh, přebírání korálků, nebo někoho baví zase pletení a taky je to monotónní činnost a je to přirozené, protože to toho člověka baví a dělá to rád. Práce ve fabrice je dost monotónní, ale rozhodně ne přirozená, protože nevím o tom, že by někoho tohle přirozeně bavilo nebo by to měl rád :D. Kdyby mě někdo monotónně škrtil, taky z toho nemám pocit štěstí :D.

Ikona diskutujiciho Mára 2017-01-27 10:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: jjj jasný vím o ní 🙂 je to super, musíš činit rozhodnutí které mají vliv na hru. Fatty ji streamoval na twitchi.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-27 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:  No tak to sis dovolila moc jako. Ty nemáš právo se barvit a už vůbec nemáš právo mít nějaké osobní tajemství. Je tvojí povinností sdělit tady všem veřejně značku, odstín, přesné datumy od kdy do kdy a pokud to nenapíšeš než odsypou moje přesýpací hodiny, tak jsi nedůvěryhodná a neupřímná osoba. Howgh. 🙂

Ikona diskutujiciho Blaf 2017-01-27 11:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:Už jsem se k tomu nechtěla vyjadřovat ale po tvé odpovědi mi to nedá.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-27 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: A ty mi taky povinně napiš barvu svých vlasů, značku a odstín, jinak jsi neupřímná osoba, já si to domyslím bez ohledu na to co napíšeš a pak ti po pěti letech budu psát, že jsi to někde řekla. A když to popřeš, tak jsi to stejně řekla a hotovo.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-27 12:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fakt lidi… zamyslete se někdy nad svým chováním, když někomu takhle lezete do soukromí a on se s vámi o tom nechce bavit, tak místo abyste mu dali pokoj, tak se ptáte pořád dokola.

Ikona diskutujiciho micka 2017-01-27 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]:no ono jde hlavně o to, že to vypadá, že jsi lhala. Že jsi říkala, že máš přirozenou barvu vlasů ale ve skutečnosti jsi si je barvila. O samotné barvení vlasů by asi nikomu nešlo, to je každého věc.

Ikona diskutujiciho micka 2017-01-27 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:Můžeš o tom napsat něco víc? Čím je to nebezpečné? Děkuju.

Ikona diskutujiciho micka 2017-01-27 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]:člověk tyhle monotónní činnosti hlavně dělá tehdy, kdy si sám zvolí, a pak je to pro něj opravdu relax a meditace. V továrně si ale nemůžeme vybrat, hákovat se prostě musí, od 6 do 14.30 a basta, a proto to je utrpení. A musí to dělat každý den, ne ve dny, které si vybere/jakou potřebu té monotónní činnosti cítí.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-27 12:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]:  Přečti si komentáře 4 a 34.  Netvrdila jsem to nikdy a schválně to zkus někde najít. Nenajdeš.

Ikona diskutujiciho Blaf 2017-01-27 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-27 13:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Nejsem postižená, pamatuju si co dělám a nejsem hloupá, abych nechápala o co jde. Natočte o tom film, koukám že to je úžasně zajímavé téma. Kdo by četl nějaký dotazník, když se můžeme hádat o tom, jestli jsem něco řekla nebo neřekla před více než pěti lety a kdo tu fámu vlastně vypustil a kdo ji potvrdil. Uděláme z toho detektivku na pokračování.

Ikona diskutujiciho Fellien 2017-01-27 13:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak já se do debaty o obarvených vlasů Alue taky vložím, ačkoliv jsem nechtěla. Její blog čtu pravidělně někdy od roku 2007 cca. Pamatuju si hodně z článků co napsala a pamatuju si i to, že nikde nenapsala, že je tohle konkrétně její přirozená barva vlasů, ale psala že její přirozená je blond. Ale určitě nikde nepsala v době kdy měla vlasy odbarvené že to konkrétně je její přirozená barva. Myslím si, že si to opravdu jen někdo špatně vyložil. A musím podotknout že debata ohledně odbarvování vlasů a takové nimrání se v tom mi připadá fakt naprosto zbytečné. Upřímně mi to opravdu připadá, že asi lidi nemají nic jiného na práci než řešit takové věci. Jestli chcete řešit barvy vlasů, nebylo by pro to lepší třeba Omlazení nebo dlouhevlasy nebo jiná fóra? Mně tato debata připadá fakt off topic. Já nevím, ale jako čtenář sem vlezu, čtu si komentáře protože sem tam čekám nějaké zajímavé nebo obohacující příspěvky když jsem na esoterickém webu, a místo toho se tu začne probírat barvení vlasů :D.

Ikona diskutujiciho bnt 2017-01-27 13:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Ahoj Aluš, můžeš prosím napsat víc o hadí síle. Je vhodné se jí zabývat, snažit se ji aktivovat? Co její spontánní probuzení? Jak s tímto fenoménem zacházet? Díky.

Ikona diskutujiciho Jarda 2017-01-27 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:opak je Pravdou. Přece nebudu čekat na smrt těla? – k)

Ikona diskutujiciho raja 2017-01-27 13:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zprvu mě ta konverzace bavila, ale teď mě začínáte celkem ****. Jestli stojíte o vzrůšo v podobě naprosto nesmyslných hádek o *****, tak velmi doporučuji nějakou kvalitní reality show, třeba Výměnu manželek :). Tam můžete zkoumat, jestli třeba někdo nemá umělé nehty nebo umělé řasy. Normálně jí napište dopis: "Jakto, že předstíráš, že máš dlouhé řasy?! Určitě jsi tvrdila, že máš řasy od přírody." A když se k tomu ten někdo nebude chtít vyjádřit, protože je to jeho osobní, soukromá, osobní věc, tak tyjo…asi návrh na trestní stíhání nebo ho rovnou ukamenujte :). Co s ním žejo…Třeba to pak zvýší jeho důvěryhodnost.

Ikona diskutujiciho Jarda 2017-01-27 13:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]:předčasné spojení hadí síly s Kamešváre-Kamešvárí, respektive nespojení, jen pozvednutí a přílišná koncentrace na první čakru může způsobit samovznícení těla. Mysl musí být upřena na vyšší čakry..

Ikona diskutujiciho Alue 2017-01-27 14:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]: Kamenování je taková celkem náročná věc na organizaci, odstřelit u zdi za nedodání uspokojujících odpovědí by bylo efektivnější a levnější. Co na tom, že by člověk mohl mít právo na soukromí, nebo právo nevypovídat. Takové věci se už dneska dávno nenosí, to není v kurzu… Mimochodem jsi mi stále nedodala přesný soupis dat o své barvě vlasů, takže… to máš za pár.

Ikona diskutujiciho Jarda 2017-01-27 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]:když cítíš teplo v oblasti první čakry, tak nesmíš upírat na toto místo svoji mysl, nýbrž nejlépe na šestou čakru Adžnu a pocitově výš. Poznáš svůj cíl při pocitu nepopsatelné blaženosti, někdo slyší tzv. Boží flétny. viz. Reakce25.

Ikona diskutujiciho Jarda 2017-01-27 14:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: není to fenomén, hadí síla je částí každé duše, jen při vaší smůle zažijete její podstatnou energii a Poznání Světla či božské Extáze až ve chvíli smrti těla. Proto se lidem v poslední vteřině života objeví v tváři úsměv a vzrušení. Vzrušení i jinde na těle. -)

Ikona diskutujiciho Lilio 2017-01-27 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja si len tak rozkliknem diskusiu,s očakávaním nových zaujímavých poznatkov k témam dotazov ale 3/4 komentárov je o obviňovaní toho,či a ako si farbí Alue vlasy,no krása :D :D :D

Ikona diskutujiciho romča 2017-01-27 16:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ludé… Aluška raz rekla, že má svoje vlasy od prírody svetlé. A už je jedno či ich mala odfarbené alebo ne. Proste její vlasy sú od prírody svetlé bez ohledu na to jakú farbu mali vtedy ked to rekla. Keď to ktosi pochopil tak že ten peroxid je jej pravá farba tak bol trochu mimo… Na zosvetlených vlasoch je videt že sú zosvetlené (Mimochodem aj ja furt ríkam že su prirodzená plavovláska aj keď mám momentálne na hlave hnedú hennu – teda sú tmavé 😉 )

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek