184. Dotazník: Kdy má smysl (ne)pomáhat lidem?

4.2.2017 v Čtenáři 73

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Zajimal by me tvuj nazor na zakon pritazlivosti/film the secret… Vim ze tu mas clanek a doporucujes ho ale nijak si ho tu nerozebirala 🙂 pouzivas ho?

Věci nejsou tak snadné, jak ukazuje tento film, přestože je velice pravdivý. Pokud chceš něco dokázat, nestačí si to jen vizualizovat, ale musíš za tím tvrdě jít. Je v tom píle, dřina, know how, vytrvalost a musíš být připravený překonat jakoukoliv překážku. Teprve potom ti vizualizace pomůže přinést štěstí, které na své cestě budeš potřebovat. Nikdo na světě nic nedokázal jen tím, že by si pouze představoval, že už všechno má.

2. Od detstvi me trapi zarustani nehtu na palcich a byla jsem tolikrat na chirurgii, ze si nemyslim, ze by to bylo jen od bot. Delali mi na obou palcich typicky zakrok (vzali pulku nehtu) ale po opakovanych zarustani (nejprve jen strana z venku) mi delali plastiku, kdy mi zase vzal pulku nehtu, sesil nehtove luzko a vytahl tkan nehtu u luzka na obou palcich, ale na jednom se to udelalo zase takze znova a pak mi zacala zarustat i ta druha strana takze tam plastika taky (tam to hodne krvaci takze vzdycky tri tydny doma u techto zakroku.) Ted mam plastiku, tedy to luzko zavrene na jednom palci na obou stranach a na druhem jen z jedne a z te druhe mi to opet zarusta. Zajima me, jaky to ma fyziologicky nebo duchovni vyznam a jak ten nehet jeste zachranit, myslim, ze neni jeste moc zarostle, ale uz to hnisa.

Deformace nehtů na rukou i na nohou způsobují plísně. Většinou Candida albicans, která zaleze pod nehet. Mohla jsi se kdysi nakazit plísněmi, nejčastěji se to stává na veřejném koupališti. Pokud se zaměříš na léčbu plísní na nohách a budeš úspěšná, zarůstání by mělo úplně přestat.


3. Je možné, že když člověk na někoho hodně myslí (nemůže ho dostat z hlavy) se mu jakoby nějak energeticky otevře – i když se s ním neviděl osobně? Připadá mi, že se mi to stalo s jedním člověkem a teď mi nějak není dobře, není mi fajn ani když vidím něco, co s ním souvisí. Nevím, jestli mi třeba nějak nebere energii. Vážně už mi to leze na mozek a říkám si, jestli to je normální, nemoct někoho 24 hodin vypudit z myšlenek. Bojím se, že když na něj takhle myslím, otevřu si vůči němu nějaký energetický kanál, který bych nechtěla. Trvá to už tři měsíce.

Ano, je to možné. Když někoho intenzivně doprovázíš v myšlenkách, postupně se na něj napojuješ. Proto je pro známé lidi tak moc důležité umět se energeticky chránit a vědět, jak nežádoucí napojení přeseknout. Na druhou stranu pokud ty si někoho takto v myšlenkách neustále vizualizuješ a on není dobrý člověk, může tě pouto také začít poškozovat.

Pokud to chceš zastavit, přestaň podléhat své roztěkané mysli, nauč se ovládat své myšlení a dej mu jiný, konstruktivní směr. K přerušení vlákna stačí provést ochranný rituál s růží a bude opět všechno v pořádku… Ovšem za předpokladu, že se naučíš ovládat a přestaneš dělat nesmysly.

4. Zajímalo by mě, jaká míra nadhledu je ta správná? Jak ho správně používat? Očividně to totiž neumím, protože mi to dělá v životě potíže. Zatím mi připadá, že z toho není nic, akorát mně pak z toho není dobře. Když někoho chápu, vím, proč se chová, jak se chová, proč dělá, to co dělá a proč je, jaký je, tak je to jak oficiální potvrzení pro to, aby v tom svém destruktivním programu pokračoval. On je spokojený/á, protože ho někdo chápe a příště si pro to pochopení přijde zas. Ale ne proto, aby to změnil. A nebyl takový, nebo aby to mělo nějaký konstruktivní dopad. Já pak akorát zažívám vnitřní pocit zuřivosti, protože jsem včas neubránila svoje hranice a neposlala dotyčného k šípku. Sama to asi občas taky udělám, ale právě od té doby na to myslím a snažím se to nedělat. Chtít pochopení a účast je přece v pořádku. Nebo právě v tu chvíli je člověk v energetickém deficitu? Nevím, prostě pochopení pro lidi mě zatím jen vysává. Anebo sama něco dělám špatně a chovám se jak děcko..? Ale to si nemyslím, vždycky se snažím si všechno vyřešit sama a nikoho moc nezatěžovat ani nějakým vzdycháním.

Každé chování, jak konstruktivní tak destruktivní, má nějaký smysl a existuje nějaká logicky pochopitelná cesta, která člověka k jeho chování přivede. Proto jak zlo tak i dobro lze pochopit. To ale člověka neomlouvá a netvoří pro něj výjimku. Ať jsi na jakékoliv koleji, každou vteřinu svého života máš možnosti, právo i svobodu, učinit nové rozhodnutí a z nevyhovující koleje přestoupit na vyhovující kolej. Pro různé lidi to bývá různě obtížné a různě náročné, ale tu možnost máme všichni.

Takže pokud za tebou opakovaně někdo chodí, jenom proto abys ho politovala, řekla mu ,,no jo máš to hrozný, úplně tě chápu“ a on tak měl štempl na své špatné chování, rozhodně to není v pořádku. Ty ho polituješ, on ti tím vezme energii, odejde nabitý, spokojený – no a proč by nepřišel zase, když je ta injekce elánu zadarmo?

Děláš chybu, že pěstuješ takové toxické vztahy. Pokud za tebou někdo přijde se svými problémy, vyslechni ho, poraď mu, navrhni řešení a nabídni nějakou smysluplnou formu pomoci. Pokud tě dotyčný neposlechne, tvé dobře míněné rady ignoruje a pouze se chce litovat, prostě se s ním přestaň vídat. Nedělej nikomu dojnou krávu, když vidíš, že to nikam nevede.

Není dobré stavět si kolem sebe betonové zdi a snažit se s nikým necítit, hrát si na ledovou královnu ze strachu, že akorát přijdeš o energii a ničeho nedocílíš. Buď citlivá, buď dobrá, měj pochopení pro druhé lidi, jejich problémy a chyby. Neboj se pomáhat, protože radost ze štěstí druhého člověka, ke kterému jsi přispěla, ti vynaloženou energii mnohokrát vrátí. Být pomocná ruka druhému člověku a vidět, že díky tobě se druhý má dobře, je podle mě jediná věc, která má na tomto světě doopravdy smysl. Jakékoliv jiné štěstí je pomíjivé.

Ale přitom musíš umět být spravedlivá a pevná ve svých zásadách. Spolupracuj pouze a jedině s lidmi, kteří chtějí své problémy skutečně řešit, chtějí se dostat dál a jejich stížnost je pouze počáteční bod pro další konstruktivní vývoj, kde smíš figurovat jako pomocník. Takový vývoj má obrovský smysl.

Pokud ale vidíš, že se jen točíte v kruhu a nikam to nevede, přestaň do toho házet svoji energii, protože v této chvíli jakákoliv pomoc úplně postrádá smysl a dostáváš se do nerovné pozice, kde místo pomocného partnera děláš druhému akorát blbce.

Všichni lidé nejsou stejní. Někteří si z tebe opravdu jenom chtějí dělat dojnou krávu, budou se donekonečna litovat a jsou líní cokoliv udělat, aby se jejich problémy pohnuly. Ale kvůli nim nemůžeš uzavřít své srdce i pro lidi, kteří skutečně hledají řešení, stojí o tvoji radu a potřebují pomocnou ruku. Nelámej nad vším lidstvem hůl. Když tě někdo zklame, musíš se prostě z toho oklepat a jít dál.

5. Fungovala by kartička tm i na lidi, tedy že bych pro destruktivní lidi byla nepříjemná a vyhýbali by se mi na několik metrů?

Máme (tím myslím lidi co ty karty nosí) mnoho zkušeností, kdy silně destruktivní lidé neudrží kartičku v ruce a pokud ty začneš kartičku nosit, postupně začneš tyhle lidi dráždit, aniž by věděli, že ji máš na sobě. Jejich energie se začne s touto vysokou konstrukcí tak mlátit, že s tebou už vůbec nebudou chtít ani mluvit. Pro silně destruktivní lidi je kartička i fyzicky nepříjemná a opravdu jim nedělá dobře.

Vždy to tak bylo, že se silně konstruktivní lidé nesnesou se silně destruktivními, bez ohledu na jakékoliv energetické zářiče. Ale jakmile začneš nosit kartu (nebo jiný silně konstruktivní zářič), je to mnohem razantnější a výraznější.

6. Jak se díváš na eutanázii? Nebo vůbec na sebevraždu v případě, že není žádná naděje na přežití a jde jen o délku trápení?

Jsou to těžká témata. Můj osobní názor je, že pokud je někdo nevyléčitelně nemocný a opravdu trpí, měl by mít právo na důstojnou smrt, tak jako naši domácí mazlíčci. Jestli se to však považuje za sebevraždu, se spolehlivě nedá určit, asi to bude podle individuálního případu.

7. Aluško v knize píšeš, že palce člověka mají jiný energetický smysl, můžeš prosím napsat jaký?

Palec na ruce je jediný prst, kudy lidský organismus může vyzařovat destruktivní energii a dá se přes něj právě tato energie cíleně vytahovat, když člověk zná postupy. Proto je i ,,oddělený“ od ostatních čtyř, aby se toky energií nebily. Na tomto principu fungují právě některé popsané čistící rituály, popsané v knize Anděl strážný.

8. Dá se nějak trénovat intuice?

Rozhodně se dá trénovat (i stimulovat a cíleně zesilovat), jsou na to postupy. Píšu o tom také v knize Anděl strážný. Nelze to stručně vysvětlit v pár větách, tak aby to skutečně fungovalo. Je to otázka komplexních vědomostí, spojených s příslušnými změnami ve stylu života. Velice důležitá je i konstruktivní energie jedince.

9. Vadí na poznávací značce 66? A jaké auto s neutrální nebo dobrou symbolikou doporučuješ? Je v pohodě třeba peugeot, který má lva?

66 ještě není tak hrozné, i když to není ani dobré. Rozhodně bych ale řešila situaci, kdy by tam bylo 666.

Peugeot jako symbol je v pořádku, lev je symbol síly a dominance. A tak jak se zobrazován na této značce auta, je v pořádku.

10. Bylo mi řečeno, že mezi mnou a jednou další osobou by měla být dorovnána karma – ale my se spolu ani jednou neviděli osobně. Jak je to s tímhle ,,dorovnáváním karmy“? Příliš tomu nerozumím. To je opravdu možné, mít s někým karmu (nejspíš z minulého života?) a je reálná představa, že je třeba ji dorovnat? Je fakt, že pokud by to pravda nebyla, pak nerozumím, co daný člověk dělá v mém životě, ale to už sem nepatří – děkuji.

Nic takového jako dorovnání karmy z minulého života neexistuje. Tato tvrzení jsou jen manipulativní lži, které používají někteří šarlatáni na to, aby mohli dojit peníze na cizím neštěstí a strachu, které tito šarlatáni uměle vytváří. Vůbec se tím netrap. V životě potkáváš tisíce lidí, ale to neznamená, že se všemi máš něco společného, nebo nějaký úkol. Ať už teď, nebo z minulosti. Jsi zodpovědná pouze za věci, které jsou teď a tady.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mára 2017-02-04 06:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dotazníček jak víno 🙂

Ikona diskutujiciho bublifuka 2017-02-04 08:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Úžasný dotazník,skvěle odpovědi.Děkuji za odpovědi knížku dočtenou ještě nemám a těšim se až k tomu co si psala dojdu.

Ikona diskutujiciho Irča 2017-02-04 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

knihu dostanu příští víkend k narozkám, už se nemůžu dočkat!

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-02-04 10:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na to aby se destruktivnímu člověku způsobila nepříjemnost nemusí být ani něco tak silné jako kartička tm, ale stačí i "obyčejný" prsten atlanťanů. Když jsem si ho kdysi kupoval tak máti si aktivně vzala taky jeden. Po jednom dni nošení jí bylo extrémně blbě, migréna, ospalost, nesoustředěnost – sundala prsten a do 2 minut byla úplně v pohodě. Od té doby ten prsten nechce ani vidět :D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-02-04 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  :( To pro tebe asi bylo velice ,,příjemné" zjištění.

Ikona diskutujiciho Irča 2017-02-04 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

je možné, že podprahová data ovlivňují i tak moc chování, že člověk začne být sarkastický? Bylo mi řečeno, že když jsem jako malá začala koukat na seriál Witch tak jsem začala být hodně ironická.

Ikona diskutujiciho jirik 2017-02-04 10:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Kdysi jsem si pořídil přívěšek atlanťanů a po přečtení článku o prstenu atlanťanů jsem zjistil, že jsem si pořídil padělek (neodpovídaly úhly a zobrazení také nebylo zcela v pořádku).

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-02-04 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Opět hezký dotazník 🙂 Zaujalo mě, že když na někoho myslím, můžeme se propojit,ale nechtěla bych to ani za nic, budu si dávat pozor:D

Ikona diskutujiciho Raskal 2017-02-04 11:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je možné aby niekomu energetický kristal nerobil dobre? A po mesiacoch nosenia ked  si ho dal dole bol aktivnejsi a mal viac energie a zdravia a lepsiu naladu ako s ním ?

Ikona diskutujiciho Jirka 2017-02-04 12:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:Jistěže je to možné.

Ikona diskutujiciho Namasteen 2017-02-04 12:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za odpověď.

Ikona diskutujiciho Jirka 2017-02-04 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: V klidu :-). Že se nějak energeticky propojuješ s někým, na koho myslíš, je normální, přirozená věc, děje se to úplně běžně a vlastně samo. Jen jde o to, vyhnout se extrémům. Nenosit si zbytečně v hlavě lidi, se kterými bys nechtěla být, nenosit si zbytečně v hlavě lidi s negativními emocemi, nepřehánět fascinaci někým, aspoň ne záměrně …

Ikona diskutujiciho leeth 2017-02-04 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho anonym 2017-02-04 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Trápí mě (už od mala, není mi 70 aby to bylo u mě normální, je mi okolo 20) silně zrohovatělá kůže na nohách. Nefunguje nic, jednou to ořežu a obrousím a za týden je to tam zase, bez legrace. Nevíš z čeho to může být? Jen se ptám. Jsem z toho docela v háji, je to ošklivé a u nikoho jsem tohle neviděla ještě, kor v mém věku. Přemýšlela jsem o homeopatii.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-02-04 15:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  Jirko, odpovídáš na otázku, kde netušíš, o čem je ve skutečnosti řeč. Řeč není o brazilských křišťálech. Nechala bych si to jako materiál do dotazníku.

Ikona diskutujiciho Anchor 2017-02-04 17:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, prosím tě, nevíš, čím by mohlo být způsobeno, že jsem nějak nevnímala, že by na mě prsten Atlanťanů néjak fungoval? :D Nosila jsem ho někdy od konce roku 2012 asi do půlky roku 2014 nebo i dýl. Postupně jsem vystřídala dva – oba myslím koupené na stránkách Centrum regenerace, ale nejsem si jistá… Každopádně jednalo se o dva různé druhy prstenu – jinak byly široké, první snad měl cosi do činění s bronzem či mědí a druhý byl titanový pozlacený, jen kdyby ti to s něčím pomohlo :D

Ikona diskutujiciho J. 2017-02-04 18:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak zjistím jestli je někdo energeticky konstruktivní nebo destruktivní? Je to předem dáno nebo je to ovlivněno chováním daného člověka?

Ikona diskutujiciho ivi 2017-02-04 19:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Omlouvám se za odbočku, včera jsem byla v kině na filmu Psí poslání, moc hezký :-) i.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-02-04 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju! 🙂 Opět. Tohle byl opravdu skvělý dotazník.

Ikona diskutujiciho Jenny 2017-02-04 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: trailer mě taky celkem zaujal když jsem ho nedávno náhodně našla, ale když jsem pak viděla video z natáčení, to jak s těmi psy zacházeli hrozně, myslím že z toho museli mít slušný trauma..

Ikona diskutujiciho Mára 2017-02-04 21:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško bylo by super kdybys prodávala prsten Atlanťanů Ty na svým eshopu, byla by to záruka kvality.

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2017-02-04 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K problémům s nehty:

Ikona diskutujiciho Ellie Parrish 2017-02-04 23:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

The Secret jsem viděla více jak 10x vždy mě to přitahuje se na to dívat, zvlášť, když mám v sobě pochybení, subdeprese, nízké sebevědomí celkem mi to pomůže se na to dívat. Tak jako na film Miluj Svůj život. Ale stejně, lidi se jen zaměřují na blahobyt , jak zbohatnout apod, ale zapomínají se v tom filmu přiučit, že věci opravdu pocházejí vnitřně, že je nejlépe prvně zapracovat sám na sobě. Já to pochopila až po několika letech, protože jsem se taky prvně zaměřovala jak zbohatnout apod :D ale ty filmy jsou přínosné, jen jaksi člověk zapomíná na sebe.

Ikona diskutujiciho Mary 2017-02-04 23:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj aluško, dnes se mi zdal sen ze jsem byla ve vlaku a pozorovala jsem tebe jak mluvis s nekym s kym jsi mluvit nechtela, byl to asi nejaky spatny clovek. No a pote jsem se podivala na hodiny na kterych utikal cas strasne rychle, hodina byla pryc za par vterin. Nevis co to znamena? Nejak mi to nedava smysl

Ikona diskutujiciho Paty 2017-02-05 00:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:  Taky jsem to video viděla :/ Takže na film asi nepůjdu, raději si to přečtu jako knihu 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-02-05 09:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:  To je celkem zajímavý nápad, ale stejně bych ho odněkud musela nakupovat.

Ikona diskutujiciho A. 2017-02-05 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko take se pridavam s diky za odpovedi v dotazniku – zaujala me hlavne otazka ohledne zarustani nehtu. Sestra ted resila podobny problem, az na to, ze nehet ji vzali rovnou cely. Mela dlouhou dobu palec otekly, drzel se ji tam hnis a udelala tu chybu, ze na to namazala visnak. Ten sice hnis vytlacil, ale bohuzel i s nehtem. Snad uz se to opakovat nebude, ale dam ji precist clanek, at trochu prispeju do mlyna 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-02-05 14:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  Díky, jsem ráda 🙂 – Otázky použiju

Ikona diskutujiciho Mára 2017-02-05 15:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Ano já vím, nakoupila bys je někde, kde jseš si jistá že jsou dobrý a funkční, a dala bys je se svojí marží na e-shop. Mnoho lidí by to určitě ocenilo, zvlášť ti pro které je moc drahý krystal.

Ikona diskutujiciho Dana 2017-02-05 17:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co sa tyka bodu 10 – ja som raz soferovala jeden vecer v lete, ked sme este byvali na vidieku, a ako idem tak cesta stupa a potom klesa a zrazu ma uplne oslepilo zapadajuce slnko. Okamzite som spomalila ale bola som si vedoma, ze som zachytila cyklistu, ktoreho som tam predtym zahliadla a zatlacila som ho do vysokych krov, ktore lemovali ten usek cesty. Isla som este dalej, kde som rychlo odstavila auto a bezala dole modliac sa, aby tam nesli dalsie auta a aby ten cyclista bol v poriadku. Nastastie bol a podakoval sa mi, ze som sa vratila, ze ma zle skusenosti s inymi vodicmi. Pytala som sa ho, ci je v poriadku a ako odpoved mi ukazal svoju ruku, kde mu na jednom prste sedela jedina kvapka krvi. Ja sa na nu pozeram a akoby sa vtedy zastavil cas ako som tak cumela na tu kvapku krvi a taka myslienka mnou prebehla, ze medzi nami dvoma sa mala preliat krv, ale kedze sme aki sme, tak sa ta karma, co sa mala vyrovnat, zmensila iba na tu najmensiu jednotku -  symbolicku kvapku krvi.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-02-05 17:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Ono by teoreticky mohlo stačit si ten symbol vytisknout na papír a dát si to do kapsy, peněženky…

Ikona diskutujiciho Aja 2017-02-05 18:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Myslim ze Zdenek uz jenom svoji matku vidi jasne kdo skutecne je. Myslim ze moje matka by mela uplne stejnou reakci. Proste lide jsou takovy jaci jsou. Napsal to k cemu mel duvod se vyjadrit jako ted prave ja. Matce bych nikdy neudelala nic zleho je to matka ale videt jeji pravou tvar a napsat co si myslim snad neni takove rouhani

Ikona diskutujiciho :) 2017-02-05 19:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-02-05 20:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško:) Musím napsat ještě jeden komentář. Promiň, že píšu snad pod každý dotazník, připadám si pak otravně, ale tak třeba ten dotaz někdy v budoucnu využiješ. Už dlouhou dobu tíhnu k modré barvě očí, připadá mi nádherná, vždyť je to barva moře a nebe, barva klidu. Přirozeně mám zeleno-hnědé, ale hodně přemýšlím o tom, že budu poslouchat podprahové signály na změnu barvy očí na modré a změním si barvu očí na stálo na modrou. Psala jsi, že žena s modrýma očima má velkou sílu – platilo by to i v případě, že bych je měla modré díky podprahovým signálům?

Ikona diskutujiciho Mára 2017-02-06 08:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: wau oni existují podorahovky na změnu barvy očí? A dají se udělat u červený? :D

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-02-06 17:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve škole jsme nejčastěji v učebně číslo 24 (2+4=6, to mě trápí) a s oblibou jsme tam velmi často právě tři hodiny po sobě  (666).

Ikona diskutujiciho Alue 2017-02-06 19:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: tím bych se fakt nezatěžovala…

Ikona diskutujiciho Lenka.L 2017-02-06 22:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

34) to by mě též zajímalo 🙂

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2017-02-06 22:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš, že při poznávání a získávání správných vědomostí a vytváření úsudků vždy důležitý černobílý přístup? To znamená- buď je to prospěšné anebo škodlivé, správné anebo nesprávné… (… konstruktivní anebo destruktivní…) a  nic mezi tím?

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2017-02-06 22:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Důležitý dotaz :D máš ráda, když se českým způsobem skloňuje tvé jméno Alue? (vidím Alui, souhlasím v tom s Aluí…) :D

Ikona diskutujiciho Tom 2017-02-07 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, som v 6. dni mojej druhej jaternej očisty (prva bola uplne bez problemov),keď pijem mušt (Bohemia v 5l baleniach)  mám krče v bruchu, reflux mám tak často a v takej sile, že som to ešte nezažil, jazyk mi celý zbelel, aj vo vlasoch sa mi vytvorila najaká červená lézia. Myslíš, že mám v jaterke pokračovať? Kvôli budúcotýždňových štátniciam som v miernom strese, ale  v živote sa stále niečo deje a keby som čakal na ideálne podmienky, tak by som tu očistu neurobil asi nikdy.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-02-07 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:  Rozhodně bych nepokračovala. Buď tělo má problém s moštem, nebo je něco špatného v té šarži. Mošt je hodně kyselý, můžeš mít podrážděné citlivé zažívání. Odlož to, nedělej to když ti to až takhle nedělá dobře.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2017-02-07 16:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Přidávám se, kdysi jsem tu psala dotaz na postupnou změnu barvy očí z modré na zelenou. Zajímá mě, jestli to něco znamená, jestli to třeba nějak odráží celkovou energii nebo směřování člověka, nebo třeba nějaké zdravotní záležitosti apod.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2017-02-07 16:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Tak ono jde asi hlavně o to, že spousta lidí nepozná, jestli to správně funguje, a pak musí věřit těm, kdo to prodávají. A tobě věříme, že bys žádné šmejdy neprodávala :-) Taky jsem pro :-)

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2017-02-07 19:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: Já mívám úplně stejné problémy od kvasinek. Křeče ve střevech, pálení žáhy, akné a boláky. Bíle povleklý jazyk mívá od kvasinek hodně lidí (já ne, ale dost jsem o tom četla). Pokud máš stejné problémy i po sladkém, bude to nejspíš ono, na tvém místě bych to prozkoumala (candida albicans – příznaky). První očista mohla být bez problémů proto, že kvasinkám nějakou dobu trvá, než se namnoží a začnou dělat binec.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2017-02-07 20:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš, že člověk může astrálně vycestovat do prostředí kde se odehrává jeho vlastní povídka? Kdyby ano, mohla yb to být sranda. :-)

Ikona diskutujiciho Ameline 2017-02-07 21:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázečka: Co říkáš na novodobý pohany?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-02-07 21:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[44]:  Tak je pravda, že bych ty prsteny mohla snadno přeměřit… ten co jsem koupila ve světlušce v brně změřený mám a je velmi dobrý.

Ikona diskutujiciho Kristina 2017-02-09 15:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[49]: A jak je prosím měříš? Podle toho jaké mají trojúhelníky úhly? Většinou mají 60 nebo 51 stupňů.. Takže správných je těch 51 podle Cheopsovy pyramidy?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek