185. Dotazník: Jak správně probudit hadí sílu Kundalini?

6.3.2017 v Čtenáři 57

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Může vstávání v 5:40 ovlivnit člověka konstruktivním způsobem? 😀 nebo je ještě nějaká lepší kombinace čísel na vstávání? Někde na tvém blogu jsem četla, že i ranní vstávání v určitou dobu dost ovlivňuje člověka (a že v 6:00 není dobré vstávat)

Určitě to má na člověka energetický vliv a vím o tom, že lidé kteří se vyznají v symbolice, přesně tyto principy používají. Když mají vstávat v 6, nařídí si budík a vstanou v 5:54, nebo 5:59, protože vědí, že jim to přinese do dne více štěstí a konstruktivní energie, než kdyby vstávali přesně v 6. Nebo když mají vstávat v jinou celou hodinu, automaticky to nastavují 4:54, 7:54 atd. Sama se tím také řídím.

2. Ahoj Alue, dlouho mi vrtá hlavou otázka posednutí. Je nám vykreslováno, že lidé, kteří se mohou dostat do takové situace špatně reagují na církevní symboly. Není to naopak tak, že tito lidé nejsou ničím posedlí, ale že jim to nedělá dobře, stejně jako jim nedělá dobře vliv lidí, kteří jsou věřící? Skoro každý případ, o kterém jsem četla je doprovázen právě tím, že dotyčný vyrůstal v křesťanské rodině nebo že pravě reaguje velmi citlivě na tyto církevní symboly. Mohla by jsi o tom napsat něco více? Děkuji

Známé případy posednutí se právě vyskytují hlavně u lidí, kteří jsou z nábožensky založených rodin a v žádném případě to není náhoda. Církev od svého prvopočátku slouží Ďáblovi, její Bůh je Ďábel a ovečky, které se odevzdávají církevnímu bohu, se ve skutečnosti svěřují Ďáblu. Potom logicky dává smysl, že do nich snadno vstupují démoni, nebo samotný Ďábel. Osobně nejsem expert na exorcismus a posednutí, ale z toho co jsem zjistila, to dává krásnou a jednoduchou logiku.


Na druhou stranu nevím o tom, že by posednutým lidem vadily kříže. Ukazují nám to sice ve filmech, ale jelikož jsou známy případy kdy církevní kněz úspěšně, nebo alespoň částečně úspěšně pomohl od posednutí, bude to spíš tím, že se démon může v osobě vzpouzet ve chvíli, kdy ví, že by měl poslechnout žádost a tělo opustit. Protože tak jako je ovečka zasvěcena církvi, je jí zasvěcen i démon a také kněz. Je-li kněz služebník Ďábla, měl by mít logicky moc nad některými níže postavenými démony. Je to všechno jedna a ta samá pakáž. Také se říká ,,Čím ses zkazil, tím se napravíš.“ Symbolice kříže bych v tuto chvíli vůbec nepřikládala váhu a nenechávala bych si vymývat mozek horory a odpornými filmy na toto téma.

To, že osoby, které velmi inklinují k církvi, mají spojení s ďábly jsem prožila ve vlastní rodině. Ne přímo na sobě (já to příliš neprožívala), ale člověk z mé blízké rodiny, který chodí 3x denně do kostela co jsem živa a chodí dodnes, prožil několik velice nepříjemných i zdraví nebezpečných incidentů, kdy na něj démoni útočili přímo fyzicky. Bohužel si to dotyčný nespojil a pokračuje v sebedestrukci dodnes, i když ví, že ho na schodech napadl a mrštil s ním ďábel… Ví to přesně. Řekne to i nahlas. Ale bod A si nespojí s bodem B a církvi se stále odevzdává.

3. Poslední dobou jsem čím dál více propojená se zvířaty. Přijde mi, že cítím všechny živé tvory a jejich utrpení a je mi z toho hrozně. Nevím jak to dobře popsat. Začala jsem komunikovat se zvířaty. Čím to může být, že tomu tak je? Děkuji

Bylo mi opakovaně řečeno, že od roku 2012, v době kdy bude Země procházet pásem fotonových energií (to jsou ty Bovisy jak jsem je tady 4 roky denně psala), bude docházet k částečné aktivaci různých mimosmyslových schopností jak u lidí, tak u jiných živých tvorů. Proto budou lidé rozumět zvířatům a zvířata budou rozumět lidem… I proto opakovaně apeluji na diváky svého morčičího seriálu, aby si dávali pozor, jak na svá zvířata mluví. Protože ona slyší, rozumí a ví dnes mnohem lépe než dříve, co se jim říká.

Já osobně necítím moc rozdíl, se zvířaty jsem vyrůstala, vždycky jsme si rozuměli a myslím si že je to vše jen o správném přístupu, ohleduplnosti, otevřenosti, empatii a ochotě, které se lze naučit časem… Zato jsem našla jiné zajímavé vlastnosti, které jsem dřív neměla. Takže se přikláním k tomu, že je to pravda. Jiné vysvětlení pro takové děje snad ani není.

4. Aluska, co konkretne znamena: „fotografie jsou energetická propojení“

Vše, čeho se jako bytost v Matrixu dotýkáš, tedy věci tvé denní potřeby, oděv, nábytek, prostor kde žiješ. Ale také věci, které zachycují tvoji bytost v obrazech, či zvukem, obsahují tvoji energii. Buď tuto energii do věcí přirozeně vtiskneš, tím že jsi s nimi osobně ve styku, nebo svou energii zaznamenáš. Fotografií, kresbou, nahrávkou, videem.

Věci, které vytvoříš, také obsahují tvoji energii. Když napíšeš knihu, tvoje energie, pokud není přeložena do jiného jazyku, se dotýká tvého čtenáře. Když natočíš video, tvá energie přirozeně přechází na diváka… A buď mu dělá dobře, nebo špatně, podle toho jak se vaše energie shodují. Když natočíš svůj zpěv, tvá energie přechází na posluchače. Když posloucháš zpěv své oblíbené umělkyně, nejsi v kontaktu jen s hudbou a zvukem, zprostředkovaně jsi v kontaktu i s ní. S její energií.

Je to také jedno z vysvětlení, proč tě někdo miluje a nikdy tě osobně neviděl a proč tě někdo nenávidí a přitom nemá proč. Tvoje energie se k lidem tímto prostřednictvím dostává a buď s nimi rezonuje, nebo jde proti nim. Někoho pozvedne a osloví, jiného popichuje a není mu příjemná. Vše jsou to energetická napojení, nebo energetické zářiče.

Fotografie je proto velice zajímavá věc, dá se použít mnoha způsoby k dobrým i špatným účelům, ale stejně jako spojení poslouží i jiná věc denní potřeby, nebo jiný druh záznamu, či kresba z tvé tvorby. Ti nejmoudřejší z nás se nikdy nenechají vyfotit, tak jako indiáni, kteří říkali, že focení krade duši… Ve skutečnosti nekrade duši, ale otiskne do sebe obraz tvé duše, tvoji energii.

5. Chtěla bych se zeptat, jestli je vhodné provádět masáže, protože je to taky svým způsobem léčení. Je to bezpečné nebo na sebe člověk může přitáhnout problémy toho, koho masíruje? Existuje nějaká prevence nebo očista, pokud se někdo věnuje masážím?

Bez ohledu na to jestli je nebo není masáž léčení, jakýkoliv fyzický kontakt s druhým člověkem propojuje energie. Pokud je dotyčná osoba destruktivní a má psychické problémy, přechází na toho, kdo ji masíruje, nebo kdo se jí dotýká. Proto silně konstruktivní lidé nevyhledávají příliš kontakty s velkým počtem lidí, protože vědí a cítí, že přijdou o energii, do jejich energ. pole vejdou cizí rezonance a pak jim nějakou dobu trvá, než je vyčistí a než se zase dobijí zpátky na svoji úroveň.

Teoreticky by se to dalo ošetřit výběrem pacientů, jenomže na masáže chodí nejvíc právě nemocní, rozlámaní a unavení, kteří je potřebují. Zdravý, vitální a konstruktivní člověk bez nějakého problému se tam objeví málokdo.

Dá se to částečně řešit nošením energetických pomůcek, jako je Energetický krystal, který člověka chrání a dobíjí. Jako energetickou očistu po každé masáži bych doporučila očistné postupy, které jsou popsané v knize Anděl strážný. Ale i když se člověk bude po každé masáži energeticky čistit, neznamená to, že to na něj nemá dopad a vliv. Pokud člověk chce, aby na něj něco nepůsobilo vůbec, musí s tím přestat úplně. Jakákoliv očista/ochrana následek zlepší, zmírní, oddálí, ale neošetří to úplně na 1000%, vždycky tam něco zůstane a trvá delší dobu (min. pár dnů), než se to úplně srovná.

6. Mám dotaz týkající se mé osoby. Jde zjistit, jestli byl některý předek vrah, upír, černý mág nebo antikrist? Může v tomto pátrání pomoct kabala?

Velice ti doporučuji do takového tématu vůbec nešťourat. Kabala je černá magie, pokud si chceš za každou cenu ublížit a způsobit si problémy, jen do ní. Pokud se máš rád, vyhni se jí kilometrových obloukem. Po životech předků také nepátrej skrze magické metody a už vůbec ne prostřednictvím např. regresí a zjišťování karmy. Jsou to velice nebezpečná pole, která když aktivuješ, vyvalí se na tebe dávno mrtvé věci a energie, které nebudeš mít šanci nijak vyřešit.

7. Ahoj Aluš, můžeš prosím napsat víc o hadí síle. Je vhodné se jí zabývat, snažit se ji aktivovat? Co její spontánní probuzení? Jak s tímto fenoménem zacházet? Díky.

Probouzení hadí síly je extrémě nebezpečná metoda (spadá také do černé magie), kterou se člověk napojuje na velice destruktivní energie. Je to jedna ze slepých uliček newage vymývání mozků. Ďábel si přeje, abychom do svého těla a do své páteře pozvali hadí sílu a probouzeli ji, protože do nás takto bude vstupovat a bude s námi manipulovat. Za to nám slibuje duchovní schopnosti, které nikdy nedostaneme, místo toho s námi budou mluvit jen démoni. Proto tuto metodu vyvinul a proto vyvinul newage. Je pro ovečky, na které nezabralo žádné náboženství…

Jsou známy případy, kdy lidé, kteří tyto praktiky dělali dlouhodobě a pravidelně, přišli o rozum. V žádném případě takové věci nedělejte a nepokoušejte, jinak na ně doplatíte. A nenechte si nakecat takové nesmysly, že díky tomu budete víc duchovní.

Had je sice symbol moudrosti a vědomostí, ale také je to zrádce a nebezpečí. Když se člověku v noci zdá o hadech, znamená to, že má kolem sebe nepřátele a zrádce, kteří to s ním nemyslí dobře a vrazí mu kudlu do zad. Je to důrazné varování před nepřítelem. Společnosti a lidé, kteří se obklopují symbolikou hada a nebo se s nimi fotí, tím dávají vědomě i nevědomě najevo, za koho kopou a na čem rezonují. Kdo má hada v symbolu, je zrádce a nebezpečný člověk, kterému je lepší se na míle vyhnout. Stejně tak jakákoliv metoda či nauka obsahující hadí symboliku.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Teri 2017-03-06 07:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, poslední dobou mi vrtá v hlavě proč je symbol lékáren/lékařství had v kříži… náhoda?

Ikona diskutujiciho Marie 2017-03-06 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ptala jsem se europoslance Zdechovského (KDU-ČSL)zda neví proč ho lidé kladně hodnotí, když jeho politické kroky jsou protičeské. A jaké má vlastně vzdělání. Odkázal mě na Wikipedii, kde jsem se dočetla, že do vedení politické strany se dostal plamenným proslovem s mnohonásobně užitým číslem 3. Vystudoval samé manipulativní techniky. Teď (minulý týden)jsem někde četla, že KDU-ČSL vyhlašuje soutěž pro fotografy, do 30 let o 33 cen. Prosím Tě Aluško, co ty trojky znamenají?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-06 09:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  Náhody přece nejsou 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-06 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  3-třídimenzionální prostor… někde tam u něj budou ještě figurovat šestky, které působí na hmotu. Protože samy o sobě nic moc nedělají, spíš v kombinaci.

Ikona diskutujiciho ivi 2017-03-06 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pět let jsem masírovala, ale nakonec jsem s tím právě z těchto důvodů přestala, už jsem předem věděla(podle toho kdo měl přijít) jestli mě pak bude bolet hlava, záda nebo něco jiného O_O

Ikona diskutujiciho Kirma Lee 2017-03-06 10:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Možná proto máme pro zdravotnictví název "bílá mafie"? 🙂

Ikona diskutujiciho Gummídková Míša 2017-03-06 10:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odpověď (první otázka) :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-06 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  jj… ten problém je na obou stranách… to už je lepší naučit se cvičit tak, aby sis ty záda uměla rozvolnit a uzdravit sama doma.

Ikona diskutujiciho atrej ystma 776 2017-03-06 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vytvořil jsem si přezdívku s číslem 776, protože mi přišel sympatický výklad Doreen Virtue "Kombinace čísla 7 a 6". Teď si však říkám, jestli je moudré kamkoliv cpát šestku? :-|

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-06 11:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:  Tož 540 by bylo rozhodně lepší! :D

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2017-03-06 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohledně zvířat. Alue, jíš tedka maso ? nebo už dlouhodobě nejíš? Já jsem se trochu k masu vrátila, vážně v malé míře – ale i tak se cítím znechuceně a provinile. Asi mi to dlouho nevydrží  Přece jen, zvířata vycítí jestli je jíš, no že ano ? Jeden chlápek jedl psy a kamarádky pes ho nemohl vystát. Když se lidé více spojují se zvířaty, tak by je měli přestávat postupně jíst.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-06 12:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  Jím. Musela jsem… jestli tě ten můj příběh a moje důvody zajímají podrobněji, pusť si tohle povídání:  https://www.youtube.com/watch?v=BSu76O265OM

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-06 12:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: … mimochodem u těch psů se to má tak, že psi mají extrémě vyvinutý čich a když sníš maso, tak z tebe cítí ten pach ještě dva roky poté a pak tě nenávidí všichni psi. Protože cítí že jsi nějakého měla. Ale není to dáno energeticky, je to o pachu který cítí.

Ikona diskutujiciho Jarda 2017-03-06 13:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K nesmyslům o Boží jiskře. 7:Smůla, už nebudu plýtvat perlami . Hloupému napověz, blbého trkni. Býk když trkne, to je jako když auto nedobrzdí.. :D  O_O  :-D  ;-)  :-)

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-03-06 14:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím hadem jako symbolem bílé mafie je to fakt "hezká náhoda" :-? Mluvení se zvířaty by bylo super, to by je už snad vážně nikdo nedokázal jíst, ale zmizely by tím jediné hmotné bytosti, kterým můžete říct cokoliv a nikdo se to nedoví a nebudou se s vámi hádat :D

Ikona diskutujiciho ma.ni. 2022-07-31 09:13:46
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, s Kundalini máš pravdu, ale zkus si přečíst tento článek
https://ascensionglossary.com/index.php/Kundalini

A k tomu článek

https://circleofthedolphins.wordpress.com/2022/07/29/lisa-renee-awakening/

Ten první odkaz je co by jak tomu říkám slovník, přečti si o tom více. Není to žádný new age, v tom jsem za jedno.

Ikona diskutujiciho Mm 2017-03-06 14:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No a Jay-Z caravan v 5:30 he to v poise

Ikona diskutujiciho Fellien 2017-03-06 15:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  My jsme se teda učili, že to není had, že si to lidé mylně jako hada vykládají. Jedná se o parazita, který vleze lidem do těla a vyvíjí se a roste ve svalech do úzké a dlouhé podoby. Jelikož se rozmnožuje tak, že klade vajíčka do vody, provrtá se ven přes kůži a zůstane ho kousek trčet ven. Tohoto parazita se člověk zbaví jeho postupným a velice pomalým namotáváním na klacík či dřívko a musí se postupovat tak, aby se parazit nepřetrhnul. A znak zdravotnictví symbolizuje právě tohoto parazita namotávaného na dřívko nebo jehlu. To, že jde o hada, je prý jen velmi rozšířená pověra a údajně o něj absolutně nejde. Ptala jsem se na to několika lidí, doktorů (v nelékařských oborech), ale i klasických lékařů a pána s doktorátem, který ale dělá alternativní medicínu. Ale je to sporné, na každou věc je v dnešní době tolik teorií, že už člověk neví čemu věřit.

Ikona diskutujiciho Lucie P. 2017-03-06 15:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To o kabale mi připomnělo Madonnu, která se s tím veřejně prezentuje a nikomu na tom nepřipadá nic zvláštního, maximálně si lidi pomyslí něco o hvězdných manýrech. Před časem jsem slyšela audio záznam z devadesátek, ve kterém Michael Jackson říká o Madonně, že je "witch". Asi by něco takového neřekl jen tak… Myslím, že Madonna byla jedna z prvních illuminátských popstars vůbec :-D Akorát, že se mi její (hlavně starší) písničky líbí už od dětství a často nevím, jak je dostat z hlavy. Kdo ví, jestli to není způsobené nějakou skrytou manipulací obsaženou v textech a hudbě… Nedávno o Madonně bylo dost slyšt jako o velké podporovatelce Hillary. Narazila jsem v té souvislosti na článek s názvem "I Tried Witchcraft To Make Trump Lose" – tohle řekla veřejně a nikoho to nezaráží. Asi bude něco na tom, že se nám pravda všude ukazuje, ale často až tak okatě, že to lidi považují za výmysly…

Ikona diskutujiciho Kaia 2017-03-06 17:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co rikas na youtuberku Poppy? Jak na tebe působí s jejími videi?

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2017-03-06 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Oh, děkuju. Tohle video mě nějako minulo, určitě si to poslechnu. Díky :).

Ikona diskutujiciho Anežka 2017-03-06 18:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fuhaa…,jednou jsem byla hodně nemocná už to nechci zažít a dostala jsem antibiotika,která sice léčila danou část těla.Ale,měly neskutečně mnoho negativních dopadů:bylo mi zle,motala se mi hlava,měla jsem závratě,na vzracení mi bylo..no strašný připadala jsem si jak na drogách ůbec nic pěkného.Radši sem dopíšu název antibiotik aby jste si na ně mohly dát pozor "Augmentin,,.

Ikona diskutujiciho ma.ni. 2022-07-31 09:15:49
Ikona diskutujiciho
sipka

O té kanále, toho stromu života https://ascensionglossary.com/index.php/Artificial_Tree_of_Life

Je to dobrý článek.

Ikona diskutujiciho Marie 2017-03-06 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, dočetla jsem právě Tvoji úžasnou knihu do konce a ráda bych se ještě na něco zeptala, jestli můžu tady…(Možná by to mohlo doplnit informace i ostatním)

Ikona diskutujiciho All 2017-03-06 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mne sa raz snivalo, ze som sa citila strasne zle, narezala som si na ruke zilu a vyliezol mi z nej obrovsky zeleny had. O par dni na to som skoncila v nemocnici, kde som stravila tyzden. Znama, ktora vidi energie mi bez toho, aby som jej vravela o sne povedala, ze niekto mi chcel velmi ublizit a mala som uplne akokeby "otravenu krv". Takze ja osobne suhlasim s tym ze had – nepriatel nablizku

Ikona diskutujiciho Aurélie 2017-03-06 20:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dá se posoudit osobnost člověka podle toho, co poslouchá za hudbu? Jako například: ''Člověk, který poslouchá hudbu od Enyi, je citlivější a vyspělejší, než člověk, který poslouchá hudbu Nicki Minaj.'' Dají se lidé takhle zaškatulkovat? Děkuji.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-06 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:  Parazita potvrzuji, opravdu se to tak říká a učí. Ale Fellien, ruku na srdce, je to jenom záplata, abys nepokládala nepříjemné otázky. Protože to fakt je had a ten symbol má dokonce další pokračování, není zobrazený celý, ale i když se přísahá na jeho část, tak to platí symbolicky na celek… mám takovou hodně zajímavou knížku v němčině, která není úplně košér a tam to je pěkně syrově ukázané a popsané. Doktor by se pěkně kroutil, kdyby to viděl. :D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-06 20:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:  Madonna je totiž satanistická velekněžka.. taky už o tom bylo několikrát v dotazníku.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-06 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:  Býložravci nemají tak citlivý čich, aby to cítili.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-06 20:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  Jardo, ty si klidně probouzej hada v páteři když na tom tak visíš, ale prosímtě upřímně, už k tomu nenaváděj zdejší čtenáře. Nechci mít nikoho na svědomí a tahle část dotazníku je taky napsaná kvůli tobě. Aby si náhodou někdo nemyslel, že s tím nedejbože souhlasím.

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2017-03-06 20:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Sice se to říká, ale je to pěkná kravina.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-06 20:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]:  Buď jsi lékař, nebo s nimi nemáš skutečné zkušenosti… alespoň tak se mi to jeví. Protože má zkušenost je opačná. Jeden z mnoha tisíců je zlatý člověk se kterým je rozumná řeč, zbytek řezníci, nebo nezohlední nafoukaní zmetci.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-03-06 21:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jeden ze státních symbolů je dvouocasý lev. Co ze symbolického hlediska znamenají ty dva ocasy? :-)

Ikona diskutujiciho bublifuka 2017-03-06 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško plánuješ už další knihu? Myslím zatím v hlavě,o čem by byla a tak. Vše od tebe je úžasné a co můžu sdílím.

Ikona diskutujiciho Fellien 2017-03-06 21:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Já právě nevím co si myslet. Na základce nás všichni učili že je to had. Na vysoké všichni že parazit. Já už si radši nemyslím nic asi. Protože o zdravotnictví si taky myslím už své (a ne zrovna hezké věci), ale zase věřím, že to hodně záleží i na konkrétních lidech. Když vidím, co jsou někteří doktoři schopní říct pacientům a jak s nimi jednají, chce se mi někdy fakt brečet. Na druhou stranu já mám třeba super doktorku, která mi zatím vždy dala pouze léky na přírodní bázi, žádná antibiotika a chemické srajdy. To samé moje sestřenice – má doktorát z farmacie a ačkoliv si myslím, že farmacie je jedna velká žumpa, tak sestřenice ti skoro na každý problém doporučí homeopatika. Podle mě jsou tito lidé ale jen výjimky potvrzující pravidlo. Kdyby lidi věděli, co vše se ve zdravotnictví děje, asi by si každou návštěvu lékaře dost rozmysleli.

Ikona diskutujiciho Jarek Van Ek 2017-03-06 21:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Lékař nejsem, tedy vystudovaný, i když jsem byl obdařen jakýmysi snad mimosmyslovými schopnostmi pro tuto oblast. Strávil jsem velmi mnoho let ve zdravotnictví a poznal systém v celé šíři a hloubce. Mimosmyslové schopnosti, fakta, intuice, dohromady to znamená pochopit celou podstatu až do mrtě.

Ikona diskutujiciho hanka 2017-03-07 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji moc za odpověď o masážích! To jsem si myslela. Na masírování mám talent, nikdy jsem se to neučila a přesto vím kam sáhnout a jak. Ale po zkušenostech si to teda nechám jen pro moji nejbližší osobu, protože to mi nevadí. Jinak je fakt, že různé potíže a bolesti jsem mívala vždycky když jsem dala masáž někomu z rodiny. A to si to tak chválili. No nedá se nic dělat.

Ikona diskutujiciho Jarda 2017-03-07 10:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:pro ty kteří Ti nevěří-ohledně Kundalíníshaktí – jsem poslal nějaké vysvětlení od Ivanky Radulayové. Asi to spadlo do spamů. :-P  :-P

Ikona diskutujiciho Targa Gargantua 2017-03-07 12:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka 7.

Ikona diskutujiciho Virla 2017-03-07 14:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslední dobou pociťuji takový nepříjemný tlak ohledně toho, jaké mám na sobě oblečení. Mám potřebu si neustále kupovat pořád nové a nové kousky, protože mi přijde, že chodím jako trhan v pořád tom stejném, ale vím, že to není pravda.. čím to je? Zmanipulovaly mě nějak reklamy (na televizi se ale nedívám) nebo je to kvůli tomu, že se pohybuju mezi dokonale nastrojenými holkami (ale štve mě, že chodí většina oblékaná tak nějak podobně) a pak se cítím méněcenná? :-|

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-07 15:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]:  Myslím, že to je fakt jen tlak z okolí a společnosti, ve které se pohybuješ. Já skoro přestala nakupovat hadry, co jsem na vesnici, kde většina chodí v teplákách a kde naopak moje pěkné oblečení vystupuje mezi ostatními…. přitom ve městě jsem si pořád říkala, že chodím ne dostatečně dobře oháknutá :D

Ikona diskutujiciho @ 2017-03-07 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]: Já si "medím",když jedu do Kaufu v teplákách,na boso a ve flanelce.Nehodlám se kvůli pár rohlíkům převlékat do "civilu".

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-07 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]:  …. aneb How to protect my virginity forever 🙂

Ikona diskutujiciho atrej ystma 77 2017-03-07 20:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak ty osobně vnímáš situaci, když se někdo mladý se zdarem pokouší o to, aby se do něj zamiloval někdo, kdo je už zadaný? Dokázala bys si někdy představit sebe samu v téhle situaci a jak bys jednala? (Záměrně jsem nenapsal "pokouší svádět", protože to je podle mě příliš manipulativní slovo, mám totiž na mysli nevtíravý způsob.)

Ikona diskutujiciho atrej ystma 77 2017-03-07 20:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]: :'DDD

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-07 22:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Na tohle snad není odpověď, to je přece na lidech, co chtějí 🙂

Ikona diskutujiciho kalia 2017-03-08 14:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: kdyby jsi to napsala o 14 dní dříve, tak bych se tomu možná vyhnula, jelikož bych si nechala napsat jiná antibiotika – v sobotu jsem dobrala Augmentin (brala jsem je týden) a bylo mi hrozně jak během užívání, tak i poté (až do včerejška). Dneska jsem se naštěstí probudila s tím, že mi je dobře, tak snad už to bude dobrý. Já jsem je brala "preventivně" (zubař mi je předepsal, abych po složité extrakci zubu nedostala zánět, což je dobré, ale ty vedlejší účinky byly zlé – pocity na zvracení, nechutenství, hnědá moč a tmavě hnědá stolice, tlak v oblasti jater, motání hlavy atd.).

Ikona diskutujiciho Vic 2017-03-09 13:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: Doporučuju příště v takovém případě hned kontaktovat doktora, který ti je předepsal. Určitě by našel jiné řešení, aby ses nemusela trápit.

Ikona diskutujiciho A. 2017-03-10 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: To mi prijde trosku jako blbost. Vzdyt psi preci take ji maso, tak proc by nas za to meli nenavidet?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-10 16:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[47]:  Blbost neblbost, to není otázka víry nebo diskuze, je to známý fakt. A smysl to dává. Psí maso není jakékoliv maso. Minimálně ne pro toho psa, který není kanibal a žraní psů očividně neschvaluje u nikoho.

Ikona diskutujiciho market 2017-03-11 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-03-11 09:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[49]:  Fakt nevím, to je dost blbý místo na to tam něco agresivního patlat.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek