19. Dotazník

20.2.2013 v Čtenáři 55

Další dotazník je na světě 🙂

Tentokrát hlavně o politice a Nightwish… Holt aktuální témata.

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂

1. Chtěla bych se tě zeptat, jaký máš názor na film/knihu Matrix? Myslíš si, že je to všechno vymyšlené, nebo na tom bude něco pravdivého?

Matrix je vteřinu od vteřiny prošpikovaný symbolikou a jsou v něm neuvěřitelná poselství. Jednou jsem na to dělala soukromou přednášku a dotyčným div nevypadly oči z důlků.

2. Jak se cítit “maximálně šťastná a naplněná”??

Milovat sama sebe, milovat lidi a být tu pro své bližní.


3. Kolik hodin v noci spíš abys byla odpočatá?

Spím moc ráda. Nejlépe mi dělá 9 hodin spánku. Dokonce i když přetáhnu, tělo si to ,,spočítá” a vzbudí mě později, aby těch 9 hodin bylo splněných.

4. Řídíš se starou pravdou že slunce určuje dobu odchodu do pelíšku a vstávání, nebo to už z principu není možné a často chodíš spát později než je zdrávo?

Slunce to skutečně určuje velmi dobře, ale vstávat se slepicemi se mi nechce, protože takhle brzy ráno je všude mrtvo a není co dělat. Většinou musíš čekat, až se vzbudí ti ostatní, abys je nerušila. Když jsem přes den aktivní, zhasínám v 10 a usnu do půl hodiny. Když se přes den flákám, chodím spát i později, ale nikdy neponocuji přes půlnoc. Nedělá mi to dobře a pak navíc přijdu o velký kus dopoledne, když si to tělo nahrazuje.

5. A stává se ti někdy že bys celou noc oka nezamhouřila?

Když spím v rezonančním poli, v dosahu Wifiny, nebo mám hodně velké starosti, tak ano.

6. Používáš nějaké přírodní prostředky k lepšímu spánku( meduňka, kozlík atd.)

Naštěstí nic takového nepotřebuji. Mě uspávají andělé. Lepší než jakýkoliv čaj.

7. Čo si myslíš o novom českom prezidentovi?

Pořád lepší, než upír Schwarzenberg, ale stále je to jako z tekutého lejna do tuhého. Žádný velký rozdíl, akorát jen to jedno víc smrdí a hůř se čistí z boty… Až dostaneme euro, padneme do toho lejna rovnou obličejem. Kdo nerozumí, nechť se jde podívat ke Slovákům a zeptá se jich.

Ovšem důvod, proč považuji Zemana za vhodnějšího než Schwarze, je prostý: Český prezident musí splňovat minimálně to, že musí být ČECH. A to že je někdo čech se nepozná podle toho co má napsané v papírech, ale podle toho, že UMÍ ČESKY a ZNÁ ČESKOU HYMNU. Když ne, může si tvrdit co chce a Schwarz neumí pořádně ani jedno ani druhé.

Mít prezidenta, který blbě mluví, nezná hymnu a ještě pořád všude jenom chrápe, to je na emigraci. Taková ostuda…!

8. Hlasovala si vôbec za niekoho?

V politice se neangažuji. Vůbec mě nezajímá, protože celý život věřím, že volby jsou manipulované. Není přece možné, aby 90% všech voličů byli takoví nesvéprávní hlupáci a volili Zemana, nebo Schwarzenberga, když tam mají Táňu Fisherovou, jedinou inteligentní bytost, kterou bych na hradě viděla opravdu ráda. A kdo si myslí, že je lepší Zeman nebo Schwarz než Táňa, je u mne opravdu blázen. Nesvéprávný blázen a měli by ho někde zavřít na léčení. – Výsledky prostě musí být zmanipulované, jinak ztrácím všechny optimistické představy o mentální úrovni lidstva. Nikdo normální přece nebude pořád dokola volit ty samé lháře a zloděje… nebo ano? Jak moc blbý by musel být? Každý inteligentní člověk si tam nacpe někoho jiného a bude doufat, že se z něho nestane tekuté lejno, o kterém jsem psala v otázce 7.

A nebudu nikomu dokazovat, že výsledky všech voleb jsou zmanipulované… Ať někdo dokáže mně, že tomu tak není!

Navíc celý systém je postaven tak, aby vyhovoval těm nahoře, ne slušným lidem. Nejsem ani registrovaný volič. Já razím jediné motto: Defenestrace, vláda se zruší, daně se zruší, všechno bude soukromé a lidi budou mít konečně pokoj od téhle buzerace. Byli bysme potom svobodní. Dokud jim to budeme žrát, bude to vypadat pořád hůř a hůř, což se už dlouho děje. Nechápu ty lidi, co pořád takovému systému věří a dosazují si tam lidi, kteří nám pořád diktují jednu blbost vedle druhé a my si klidně necháme všechno líbit. – Kdy už se lidi proberou? Až se zavede daň z vydýchaného vzduchu a daň z prdu?

9. Do čeho v poslední době vrážíš nejvíce času?

Dlouhodobě do e-mailové poradny a tvorby webu.

10. Ako sa má Moristek? 🙂

Velmi dobře, je to vzorný kocourek, milý, mazlivý a na návštěvy velmi hodný. Myslím, že má na lidi i silnější nervy než já. Já už bych na jeho místě v určitých situacích vyletěla, ale on pořád drží. Fakt má trpělivost.

11. O jakém jazyku pro všechny živé bytosti ses to zmiňovala? Mohla by jsi to prosím trošku rozvést, popřípadě link na nějaký článek sem hodit?

Na internetu o tom stoprocentně nic nenajdeš. Víš, všechny věci se nemůžeš dočíst, potřebuješ kontakty. Ten pán je velice zajímavý, je toho strašně moc na co díky tomu přišel. Ale nemá čas to sepisovat ani někoho učit a ani nemá ego, které by ho k tomu tlačilo, aby se přes to nějak prosadil.

Jak říkám, ti nejmoudřejší lidé, kteří znají ty největší poklady, jsou zalezlí někde v ruské vesnici, jedí starý chleba, chodí v odrbaných hadrech, nic nepotřebují, nechtějí mít s lidmi nic moc společného a jsou spokojení sami se sebou… Uznávám, že na lidi se musí mít hodně velké nervy a velká trpělivost…. a tu nemá každý.

12. Co si myslíš o roztoku MMS (roztok chloritanu sodného s kys. citronovou)? Jim Humble s ním prý léčí všechny možné i nemožné nemoci. Je možné, že je opravdu až tak zázračný?

To není možné, ale je to dokázané. Zkus a uvidíš, nebudeš litovat. MMS funguje opravdu perfektně, když se správně dávkuje a aplikuje.

13. Když jsi byla malá, o jakém povolání jsi snila? 🙂

Když jsem se před asi sedmi lety hrabala v krabici se svými starými věcmi, zjistila jsem, že někdy ve 2.-3. třídě jsem si napsala, že chci být učitelka… To mě hodně udivilo.

Co si ale pamatuji, tak později jsem chtěla být ilustrátorka knih nebo výtvarnice (jakákoliv, klidně i keramička)… A dnes je ze mne spisovatelka a ilustrace si dělám svoje. Lidi navíc učím každý den, takže se mi vlastně splnily úplně všechny dětské sny a fantazie. Jsem šťastná, že to všechno mám.

Kdybych se vrátila do minulosti, potkala sebe samu na prvním stupni ZŠ a řekla třeba: ,,Ty hele, buď úplně v pohodě, na všechny zlé lidi se zvysoka vyprdni i na všechno špatné co tě potkalo nebo ještě potká, protože až budeš větší, budeš se mít skvěle, splní se ti všechny sny po kterých toužíš,” asi bych tomu ani nevěřila! 😀 … Dneska je to realita.

14. Viem že tiež počúvaš Nightwish 🙂 Čo vravíš na to že Anette opustila kapelu a nahradila ju Floor? A páči sa ti jej spev?

Já proti Anette pořád něco měla, jen do té doby, než jsem byla v Praze na koncertě a viděla, že ona opravdu zpívat UMÍ i ČISTĚ. Tak jsem to všechno smazala a byla s ní spokojená. A najednou BUM, Anette je pryč a turné objíždí Floor. – Málem jsem dostala infarkt, když jsem se to dozvěděla (Chápej, Nightwish já poslouchám celý svůj život a tím pádem jsou i součástí mého života. – Dost důležitou součástí, protože hudba je moje vášeň.), ale jak jsem pomaličku slídila o koho jde a pak když jsem slyšela s ní nové nahrávky a viděla jak umí krásně interpretovat i staré písně od Tarji, na které Anette vůbec nemá, mám radost.

Taky jsem při tom pátrání narazila na výborný rozhovor s Tuomasem a Floor. Tuomas mluví velmi dobře srozumitelnou a pomalou angličtinou, takže se mu skvěle rozumí…. Tuomas dělá strašně tajného a záhadného, že Floor je jenom záskok na turné a že skutečná zpěvačka se bude potom hledat, ale já doufám, že si Floor nechají. Snad bude chtít. Já to tedy chci 🙂 – Nepochybuji, že to myslel vážně, ale sakra, proč hledat, když už našli? – A na tom záznamu mě oslovila samotná osobnost Floor. Nejenom vystupování, úsměv, ale je to taky krásná ženská. Taková lehce – jak to říct – ,,robustní”, zjevem i tváří se podle mě skvěle hodí k hudbě Nightwish.

Anette bohužel ne, nevím proč, ale vždycky když vidím její tvář, vidím v ní slepici. – To asi abych trochu vysvětlila, protože to nemyslím hanlivě: Já v každém obličeji všech lidí vidím nějaké zvíře (výjimečně i bájnou nadpřirozenou bytost), které mi připomínají a z 95% to také vypovídá o tom jací jsou. Někdy jsou tam ty zvířata i dvě. Je to nejenom podle hmotné podoby, ale dost i o energii, kterou člověk vyzařuje. Tato energie se dá personifikovat a přirovnat ke zvířeti. Funguje to jednoduše.

Někdo vypadá jako žába, hyena, někdo jako prase, někdo jako vlk, někdo jako medvěd, někdo jako liška, kočka, nebo jako myš… Anette je slepice. Speciálně když začínala a měla takové zrzavé jakoby ,,oškubané” vlasy. Perfektní slepice i zjevem.

Noa když mi něčí tvář připomíná slepici a zpívá v Nightwish, tak mě to úplně ruší… Slepice patří třeba k popu, ale ne k Gothic/Symphonic metalu. Tam musíš mít nějaký hrubší, poetičtější, tajemnější, nebo ,,temnější” charakter.

Tarja byla jasná sněžná sova a Floor je spojení býka a Succuby. – Síla, krása, ale i něžnost. Má velký sex appeal, který například Anette neměla.

Zkrátka je rozdíl když mi zpívá sněžná sova nebo succuba a když mi tam dá někdo slepici. – Anette jsem měla ráda, ale Floor se na to místo hodí lépe nejenom zpěvem, ale i charakterem. Ona na té hudbě doopravdy rezonuje.

Co je mi na Floor osobně velmi sympatického, jsou i její gesta při zpěvu. Neukazuje Bafomety jako to dělala Anette. – Dává ruce před sebe dlaněmi k nebi. – Nabírá kosmickou energii a zpěvem ji vyzařuje do publika, když obrátí dlaně k lidem. Pak si přikládá ruce na srdce – Jde jí to od srdce.

Jde to i přes elektronické záznamy, až se mi ježí chloupky po celém těle. Tomu říkám ZPĚVAČKA. – Uměla to perfektně i Tarja.

Pokud tohle nějaký zpěvák umí, má moje srdce. Dobrá hudba je ta, ze které nasaji energii… která mi postaví chloupky.

Dokonce jde vidět, jak umí špatnou energii uzemnit. – Má na to speciální gesto. Chvilku energii sbírá, kumuluje, pak ji posílá lidem a zase znovu. A přesně v těch posílacích chvílích se zježím.

Dělá to nevědomky, má to zakodované v sobě. To se mi na ní velice líbí. Schválně sleduj její ruce, je to jakoby kouzlila…. Úžasné!! Speciálně v tomto klipu je nabíjejících chvil hodně. Vždycky když ho pustím, tak mě to přiková a úplně zhypnotizuje… Určitě to není jen umění zpěvaček z Nightwish. Tohle naprosto perfektně umí i AZIZA. Ta je v tom opravdu skvělá.

15. Ahoj Alue, zajímalo by mě, jaký máš názor na léčitele. Na jednu stranu mám s nimi dobré zkušenosti, dobrý léčitel opravdu umí pomoct, na druhou stranu jsem narazila a na názor, že pokud je daný problém člověka výsledkem jeho (narušené) psychiky a životního stylu, tak léčitel sice vyléčí danou nemoc (důsledek), ale ne příčinu nemoci. A problém se pak projeví někde jinde, třeba jako nemoc něčeho jiného. Jaký na to máš názor?

Otázka je, které léčitele máš na mysli.

Ti, kteří přikládají ruce a léčí energií, jsou na tom přesně jak píšeš. Příčina způsobí, že se nemoc bude vracet a někdy přeleze i na léčitele. Není to chyba léčitele, protože i když poučí pacienta o tom co je potřeba se sebou mentálně udělat a pacient to neudělá, nemůže za to léčitel zodpovídat.

Pak se mezi léčitele někdy řadí i například homeopaté: To jsou ale skuteční ,,doktoři”, kteří nezabíjí, ale doopravdy léčí. Přírodně a na základě biofyziky. Ne biochemie jako alopatická medicína. Homeopaté mají možnost nasadit i preparáty na psychiku, stres, strach, fobie a podobné. Když mají frekvenci, nebo ta data, dá se upravovat i myšlení pacienta, což je velmi dobré. Preparát povzbudí léčivý proces v duši, pacient pak mnohem snadněji řeší svoje příčiny.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho malé srdce 2013-02-20 06:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týká toho eura, mohu to jen potvrdit, nakolik bydlím na Slovensku už bezmála 20 let. Politici vás budou přesvědčovat, jaké úžasné je mít euro a když ho budete mít, všechno u vás postupně bude zdražovat. Na začátku po přijetí Eura mělo 1 Euro na Slovensku hodnotu 30 slovenských korun. Nyní má hodnotu 1 slovenské koruny. To mluví samo o sobě. O neustálém zdražování, o snižování mzdy nebo několikaletém mrazení platů už ani nemluvím. Opravdu úžasná životní úroveň, kterou nám ti kokoti politici slibovali. Být Vámi, nechám si Vaši českou korunu. Za malou chvíli bude mít daleko vyšší hodnotu jak to zasrané euro, kterou nám politici vnutili. Každopádně jedno je jisté, s přijetím eura vám neuvěřitelně poklesne životní úroveň, tím si můžete být více než jistí.

Ikona diskutujiciho Václav 2013-02-20 07:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

…..ale stále je to jako z tekutého lejna do tuhého… Zatím nejlepší definice, jakou jsem slyšel.

Ikona diskutujiciho Babe 2013-02-20 07:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Od Azizy se mi týden po tom, cos zvěřejnila článek, povedlo stáhnout album, které vydala :D. Chceš ho poslat? 🙂

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-02-20 09:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, líbilo se mi jaký si napsala názor na českého prezidenta a politiku obecně, v podstatě se shoduje s tím mým, napsala si to výstižně..

Ikona diskutujiciho light7 2013-02-20 09:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem si u Floor taky všimla jejich gest. Jak ji vidím zpívat jsem u obrazovky jak přikovaná.

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2013-02-20 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jáj 9 hodin spánku, to by se mi také líbilo :o)

Ikona diskutujiciho Luz 2013-02-20 10:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K odpovědi č. 15: Nevadí ti, že zakladatel homeopatie byl zednář a na těchto principech homeopatii vytvořil?

Ikona diskutujiciho Adelaine 2013-02-20 10:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak s tou věcí ohledně politiky a hlavně Táňy naprosto souhlasím. NECHÁPU, NE-CHÁ-PU jak ji někdo mohl nevolit. Tak skromná, dobrá bytost. A za argumenty že je to žena, že je moc neprůbojná a hodná, za ty bych kopala do obličeje pomalu.

Ikona diskutujiciho Marry 2013-02-20 11:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje máma je psychicky nemocná(schizofrenie) tak mě tak zajímá, je tu možnost že jsem taky nemocná? Pamatuji si že babička(její máma) se zajímala o magii tak mě napadlo, že je to třeba nějaký karmický trest na její děti protože i její bratr je mentálně postižený.. Co myslíš? Děkuju 🙂

Ikona diskutujiciho Lenka 2013-02-20 11:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen se chci zeptat. Proč už vaše stránky nejsou na www.pravednes.cz. Odešla jste sama nebo byla "odejita". Docela by mě to zajímalo.

Ikona diskutujiciho Mike 2013-02-20 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue.Otázka: Sepíšeš někaký článek o poselství v filmu Matrix? Alespoň něco co tam hledat? Děkuji

Ikona diskutujiciho night.shine 2013-02-20 12:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlasím 100% s Nightwish 🙂

Ikona diskutujiciho Domča 2013-02-20 12:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé, tak tenhle dotazník mi zvedl náladu, fakt perfektní. Na volby a prezidenta mám úplně stejný názor…Děkuji:-*

Ikona diskutujiciho Tesinga 2013-02-20 13:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, čo presne si videla na tejto fotke (http://karolinaloskotova.blog.cz/galerie/alusciny-fotografie/vylety/arboretum-smelcovna-kveten-2009#45930040)? Viem, že to je totálna blbosť, čo sa teraz pýtam, ale mala som sen, že som sa ťa toto presne opýtala v dotazníku. A keď už som si to vôbec zapamätala, asi ma tá fotka podvedome hlboko oslovila. (Dúfam, že to neznie veľmi čudne :D) Keď jednoducho ty sa tam pozeráš s takou nehou a láskou, že si predstavujem, že tam musí byť niečo veľmi milé a nádherné. Tak či tak tá fotka pre mňa predstavuje akýsi ten nádherný svet za oponou. A hoci to bol „len“ kvietok, na ktorý si sa tak usmiala, budem si priať, aby som aj ja raz vedela precítiť to isté, keď sa pozriem na kvetinu. 🙂

Ikona diskutujiciho K. L. 2013-02-20 14:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hezká úvodní fotka u článku 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-02-20 14:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja si nemyslím že by výsledky volieb boli zmanipulované, čítavam diskusie na českých weboch a väčšina čechov bola za Zemana alebo Schwarzenberga. Naopak moc nemuseli Fischera ani Fischerovú (niežeby bola zrovna zlá, ale ona je hrozne nenápadná a väčšina voličov ju proste nezaregistrovalo), a tak to aj dopadlo vo výsledkoch, prví dvaja viedli a Fischerovci prepadli. Takže volby boli demokratické a každý demokrat to musí rešpektovať. Tak dúfam, že vám Zeman neprinesie Euro, jak náš Fico ktorý sa s eurom ponáhľal a prijal ho v nie najlepšom kurze.

Ikona diskutujiciho Eva 2013-02-20 14:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

MMS je chemka,já bych do toho nešla.Ničí DNA,je to duchovní sebevražda.Zrovna u vás mi nesedí to,že to doporučujete.Prosím,nechcete ten svuj názor přehodnotit,nožná doporučujete něco co lidem znesnadní nebo znemožní duchovní rust.

Ikona diskutujiciho v 2013-02-20 17:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chcela by si mať okrem Moristka aj iné zvvieratko?

Ikona diskutujiciho arny 2013-02-20 17:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

prosím,

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2013-02-20 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nevím. Floor má pěkný hlas, ale nějek mě to nebaví poslouchat. Ani nevím proč. Ale ta Aziza je dokonalá. A navíc pochází z Ruska. A ruští zpěváci jsou vždycky dobří.

Ikona diskutujiciho woodpecker 2013-02-20 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Taky tady v ČR nechci euro, nikdy jsem ho nechtěla ani do tý pitomý EU. Když bylo referendum, hlasovala jsem proti. To jsou pořád samý nařízení, příkazy, zákazy kolik čeho mužem a nemužem dovážet a vyvážet atd. Je to fakt na hov.. Nechci být sprostá, ale tohle mě vždycky vytočí.

Ikona diskutujiciho Ápela 2013-02-20 19:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V profilu jsem viděla, že posloucháš i Evanescence a chtěla bych vědět tvůj názor na jejich hudbu, na Amy Lee a ráda bych věděla, jaké písně od nich máš nejraději.

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-02-20 20:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aj vzduch nam budu predavat a taky budu bohaty

Ikona diskutujiciho Merrie 2013-02-20 20:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak otázka do dotazníka 🙂

Ikona diskutujiciho Martin 2013-02-20 22:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dali aj tolik symboliky co do Matrixu, tak do Atlasu Mraků? 🙂

Ikona diskutujiciho BaraCornellia 2013-02-21 00:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Mně ta první otázka vyznívá, jako by Alue snad ani nebyla člověk O.o I přes to, že je to úžasná osoba a má spoustu zkušeností, které jiní nemají, je stále smrtelná a má lidské city, takže… je člověk 🙂

Ikona diskutujiciho klub-zahad 2013-02-21 08:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nerozmýšľala si o tom, že si vytvoríš ask.fm?(jednoducá služba na ktorom ti dávajú ľudia otázky, a ty len odpovedáš) Je to strašne jednoduché, a ušetrilo by ti to čas :D

Ikona diskutujiciho Bett 2013-02-21 09:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechystáš nějaký článek o zmiňovaném roztoku MMS? Nikdy jsem o něm, myslím, neslyšela a podle všeho jde o velmi zajímavou věc 🙂

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-02-21 11:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: V pohodě, je to tvůj soukromý postřeh:) Já neřekl že není člověk:)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-02-21 13:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Môžme predpovedať svoju smrť? (Trebars podľa nejakých znamení)

Ikona diskutujiciho ŽeruHmyz 2013-02-21 14:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Reaguju na otázku o politice. Všechno je to samozřejmě zmanipulovaný a to celosvětově. Ti co tahají za provázky jsou nesvéprávní psychopati a je na čase je přestat poslouchat. Funguje jim to jenom, protože tomu věříme. Už je dokonce i vědecky dokázaný, že jsme duchovní bytosti (neboli věčný vědomí), viz např. zde: http://www.63plus1.cz/3211/

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-02-21 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky by mě zajímal tvůj názor na Atlas mraků, pokud jsi ho viděla :-) Já jsem ho zatím viděla jednou, ale nestačila jsem ani zdaleka vstřebat všechno, ten film je tak nabitý informacema, že to snad napoprvé ani nejde. A taky si chci přečíst knihu.

Ikona diskutujiciho Skřítek 2013-02-21 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško :-) Mě by zajímalo, co si myslíš o zpěváku jménem Revolta a jeho názorům 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-02-21 21:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kto, a kedy vytvoril matrix?

Ikona diskutujiciho Pavel 2013-02-21 22:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl bych se zeptat, Alue, četla jsi "Návrat domů k Bohu" od N. D. Walsche a co na ní říkáš? Pokud nečetla, doporučuji. Vůbec neříkám, že je vše tak, jak píše on, ale už jen k zamyšlení ti jí doporučit musím.

Ikona diskutujiciho Lori 2013-02-21 22:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taký krásny dotazník, veľmi sa mi páčili odpovede 🙂

Ikona diskutujiciho Jíťa 2013-02-22 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Brala jsem to normálně, tak jako ty a to celé ty tři týdny, jak je doporučeno. Problém jsem měla leda s tím zápachem chloru. Jde zřejmě o to, že čím víc je člověk zaneřáděný, tím víc to s ním cloumá. Zvracet se mi nechtělo. Jen po několika dnech jsem měla asi dvě hodiny průjem, prostě ty špína potřebovala pryč. Musím říct, že mi to s mým problémem hodně pomohlo. Teď ještě zkouším MMS2, abych se doléčila úplně.

Ikona diskutujiciho Petr 2013-02-22 15:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na MMS se přeptejte Jiřího Wojnara. Psalo se o tom párkrát v WM magazínu a co si tak vybavuju, tak se mělo začínat s jednou kapkou po cca šesti až osmi hodinách a pomalu přidávat, ale osobní zkušenost nemám.

Ikona diskutujiciho Honza 2013-02-22 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Venčila jsi někdy Moristka ? Zajímalo by mně, proč se venčí hlavně psi a ne další domácí zvířata.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-02-23 02:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Má sneh nejaký význam, napríklad čistí prostredie či pohlcuje negatívne energie, alebo je len na okrasu?

Ikona diskutujiciho Luz 2013-02-23 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]:  Proč potřebuješ řešit, jestli to je "normální", každý je přece jiný.

Ikona diskutujiciho Kačka H. 2013-02-23 17:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Daň ze vzduchu, Alue to je dobré :D (mám pocit, že jsem to slyšela v nějaké pohádce, na kterou koukali sourozenci… asi před rokem a půl).

Ikona diskutujiciho Luboš 2013-02-23 22:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

skoda ze si ludia najprv nedaju do vyhladavaca ked sa chcu nieco spytat ale namatkovo hned napisu len aby "nieco" bolo

Ikona diskutujiciho Bára 2013-02-24 01:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aneb ať žije tolerance.. já osobně taky nevolila, protože jsem s žádnym kandidátem nesouhlasila, ale přece každej, kdo nemá stejnej názor jako ty, není hned nesvéprávnej blázen a blbec.

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-02-24 09:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

nie euro ale zlodejska okupacia Slovenska.Zlodeji to nicia vsade.

Ikona diskutujiciho Honza 2013-02-24 11:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Fénix mi přijde docela zajímavé téma, mohla by jsi ho srovnat s jeho analogií Garudou ? Případně dalšími analogiemi ?

Ikona diskutujiciho Michal 2013-02-24 13:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue co si myslíš o Tomáši Klusovi a jeho písničkách? Děkuji

Ikona diskutujiciho Emon 2013-02-24 13:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Víte že cena 9mm munice je menší než cena vajec? :-) Takže až bude pořádná demonstrace tak bude výhodnější polityky střílet. Jak říká můj děda: mezi lidma je tolik zbraní, že až se nase…. tak se budou politici divit:-).

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-02-24 19:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: Tak to kecáš, určitě není cena 9mm munice menší než cena vajec:D, takovej 1 blbej 9mm náboj je celkem docela drahá záležitost, ale s tim druhým tvrzením souhlasím, asi by se divili kdo všechno má u sebe zbraně:))

Ikona diskutujiciho Zayra 2013-02-24 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě co je na tom že se v zimě nemají jíst pomeranče a citróny, prý čerstvé ovoce a zelenina ochlazuje organismus.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek