195. Dotazník: Ovlivní člověka prodloužené vlasy i po energetické stránce?

27.6.2017 v Čtenáři 31

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Asi před dvěma týdny jsem vysadila hormonální antikoncepci, odevšad už to na mě přímo křičelo, že je špatná, uvědomila jsem si to pak i sama na sobě. Brala jsem ji 5 let, myslíš, že se moje tělo může ještě „opravit“ po takové době? (Jsem mladá, je mi 22).

Já nejsem gynekolog ani farmaceutický lékař, užíváním jedů a hormonů se cíleně nezabývám. Avšak údajně jsou neplodné ženy, které užívaly trvale HA po dobu 20ti let. U nich údajně není možnost, že by ještě mohly mít děti. Podle mě však záleží i na konkrétním organismu, a na jedovatosti daného konkrétního přípravku. Když člověk ví jak opravit své tělo a jak opět nastolit v těle hormonální rovnováhu, lečit se dá prakticky všechno. Jediný stav, který je neléčitelný je ten, kdy z člověka doktoři něco vyřežou. Pak už se nedá léčit něco, co v těle není. Dokud do člověka nikdo neřezal a všechny orgány má tam kde mají být, dá se léčit cokoliv. Když člověk ví jak na to a neváhá investovat čas a finance. Jeden případ opětovné nápravy po 20ti letech HA znám ze svého okolí. Dotyčná má zdravého synka.

Je tady ale ještě jeden faktor a to je bod ze kterého není návratu. Každá nemoc, každý stav i osudová kolej mají čas, kdy se ještě dají zachránit a zvrátit, ale když člověk prošvihne nenávratný bod, už ho nic nezachrání. To jsou třeba ty případy, kdy pacienti co jim zbývá poslední týden života, skončí s chemem a chtějí na to jít přírodně… a zemřou. Člověk se prostě nesmí probrat moc pozdě….

Konkrétní návod jak něco léčit sem napsat nesmím, takže odpovídám jenom takhle všeobecně.

2. Dále bych chtěla znát názor na odčervování pomocí tabletek, které jsou dostupné v lékárnách. Často píšeš o zbavování se parazitů, nikde jsem však nepostřehla, jak na to, proto jsem jednou vyzkoušela „WurmEx“ z lékárny, ale nevím, jestli je to ten správný způsob. Žiji s pejskem a celkově zvířata miluju a neštítím se jich, proto vím, že 100% nějaké parazity v sobě mít budu.

Je mnoho druhů preparátů a způsobů, jak se odčervit. Když si člověk koupí nějaký lék nebo preparát, musí počítat s tím, že je vždy na určité spektrum a nevytáhne z těla všechno. Hlavně tedy člověk musí dopředu vědět co konkrétně má, než na to něco nasadí. Já mám dobré zkušenosti s Trigelm a Paracleanse, ty jsou bylinné a dají se běžně koupit na internetu.


3. Dočetla jsem se, že ibalgin na bolesti je pomalý zabiják a dlouhodobě škodí organismu. Máš nějaký trik na rychlé zastavení, který používáš, když tě začne po dlouhém dni hodně bolet hlava, i když dodržuješ pitný režim a jíš zdravě..?

Migrény bývají i ze stresu, únavy, ale většinou je to něco s krkem. Zatuhlé svaly, nebo zablokovaná krční páteř. Takže je potřeba se hýbat, rozdýchat, rozcvičit a nechat si natáhnout krk. Lepší fyzioterapeuti to umí. A samozřejmě dobře spát, pít a nestresovat se. Já na migrény netrpím a ibalgin je až taková úplně poslední možnost. Radši si vezmu do ruky křišťál, nebo si oblíknu energetický krystal, nebo kartičku TM. Něco z toho většinou zabere. A hlavně se snažím řešit, proč mě vůbec něco bolí, nepřehlížím to.

4. Aluško, ráda bych se zeptala jak je to s prodlužováním nebo zahušťováním vlasů? Myslím po energetické stránce apod. (třeba jako při transplantaci srdce)? Nemůžou se pak na toho daného člověka přenést jisté vlastnosti/data od osoby, které vlasy patřily? Mám něco o vlasech už načteno, ale nevybavuji si, jestli jsem se s touto informací už setkala.

Každý předmět, kterého se člověk často dotýká, nebo který stvoří, vyzařuje jeho energii. Vlasy u člověka fungují jako energetické antény a jejich délka částečně moduluje energie, na kterých rezonují. Proto má délka vlasů nejenom symbolický ale i energetický význam a různí lidé vyhledávají různou délku vlasů, intuitivně, tak jak to potřebují a jaké energie v sobě chtějí podporovat. Spirituálně založení lidé mají většinou vlasy dlouhé, ale neplatí to pevně ve všech případech.

Když si na hlavu necháš navěsit cizí vlasy, bude tě ovlivňovat energie dotyčného člověka. Nakolik to je nebo není problém, si asi musíš rozmyslet ty sama.

Pokud jsi vysoce senzitivní, vysoce konstruktivní, pokud vnímáš energie lidí a pokud pro tebe je cca 80-90% populace příliš destruktivní, potom by to pro tebe mohl být velký problém. Protože nikde nemáš jistotu, že zrovna ty vlasy které dostaneš, jsou od silně konstruktivní bytosti. Mohou být, ale ta šance je dost malá.

Pokud ti ale energie jiných lidí většinou nedělají žádné problémy, jsi s nimi v podstatě na podobném levelu, potom bys to neměla cítit a nemělo by ti to dělat problémy. I tak tě to ale může v něčem měnit.

Pro většinu populace to není problém, ale pokud je někdo vysoce senzitivní, musí si dávat pozor, protože pro něj platí v Matrixu jiná pravidla a nemůže si pokaždé dovolit mít nebo dělat to samé co ostatní. Nejsem proti zahuštování vlasů, vlastně se mi ta metoda moc líbí, ale osobně bych do toho nešla právě z tohoto důvodu. Měla bych problémy s cizí energií, která by rušila tu moji.

Před / Po prodlužování vlasů

https://www.youtube.com/watch?v=KDRxvJvESCw&t=149s

5. Jiz od mala mam velmi slabe a zplihe vlasy, pouzivam bio kosmetiku obcas kokosovy olej, ale moc to nepomohlo. Lze udelat neco proto, aby me vlasy byly opravdu silne nebo je to podmineno geneticky a uz s tim nejde nic udelat? Dekuji mockrat za odpoved 😉

Abnormálně řídké vlasy u žen jsou většinou způsobeny hormonálními problémy. Pokud jsou i na kůži hodně hluboké strie, brzy povislá prsa, neplodnost, problémy s menstruací, návaly teplot, náladovost, zduřená štítná žláza a podobné příznaky, bude potřeba hledat řešení v hormonálním systému. Druhá rovina je stres + celkové zdraví (vyčistit játra, spravit štítnou žlázu) a třetí možnost je výživa. Doporučuji začít brát buď HaarVital z drogerie DM který stojí pár šupů, nebo dražší DonnaHair. Mně po tom úplně přestaly padat vlasy a kudy chodím, všude to velice doporučuji.

6. Přinášejí pavoučci štěstí nebo je to jen pověra? Je vhodné je doma chovat, třeba sklípkany nebo záleží na druhu pavouka?

Potkat někde pavouka je dobré znamení. Dokonce i když člověka překvapí doma. Neměli by se zabíjet nebo vysávat vysavačem když je doma člověk nechce, lepší je vynášet a zaživa vypouštět venku u domu. Když ho člověk doma cíleně chová, tak se to jako znamení nepočítá… a určitě bych si radši dala do terárka něco hezkého.

7. Četla jsem tvůj poslední článek o snu (tyto tvé snové zážitky mě mimochodem moc baví číst) a došlo mi, že poslední dobou mívám velmi, velmi hodně živé sny. Připadá mi, že právě s lidmi v tom snu jakoby opravdu trávím čas a hodněkrát spolu zažíváme fakt zajímavý věci. Lucidní sen jsem bohužel nikdy nezažila a tak mě napadá – je i v mém případě obyčejného snu možnost, že ty lidi mě opravdu nějakým způsobem ve snu přišli navštívit?

Ano, je to možné. Sny jsou brány do jiných světů a pokud si je pamatuješ, byly důležité a často jde o děj v jiné dimenzi. Všichni lidé ve spánku cestují po Vesmíru, rozdíl mezi nimi je akorát v tom, že někteří jsou u toho vědomí, umí to do určité míry ovládat a zbytek cestuje nevědomě, bez schopnosti to nějak řídit, nebo ovlivnit.

8. Pokud člověk čte tvé stránky, je uvědomělý a ví o čem je tenhle matrix, jaký to má účel, prostě ví i hodně věcí ze svých zkušeností, snaží se vymanit matrixu, atd. atd. Ale protože mu matrix pořád háže klacky pod nohy, aby ho dostal zpátky na špatnou kolej a toho člověka to už přestává všechno bavit (protože jak víme, lidé, kteří se snaží vyměnit z matrixu jsou prostě jiní a často osamělí něco za něco ) tak se nechá byť i dobrovolně stáhnout zpátky do matrixu a začne myslet materialisticky, být ovce atd atd. (pokud tahle destruktivní změna možná je) tak jak to dopadne po smrti? Nebude to mít stejné důsledky jako sebevražda? Přece jenom ten člověk šel dobrovolně do destrukce a věděl hodně věcí.

Předně děkuji za poklonu, že kdo mě čte, je uvědomělý. Snažím se o to, aby k takovému účelu stránky sloužily.

Mezi ,,vědět“ a ,,uvědomit si“ je obrovský rozdíl. Když něco víš, nemusíš se tím řídit, ale když si něco uvědomíš, řídíš se tím. Takže je mnoho lidí, kteří spoustu věci ví, ale v životě je vůbec nedělají a žijí v Matrixu. (Například si přečtou že televize zotročuje jejich mysl, ale dál se na ni dívají. Například si přečtou že mobily jim snaží mozky, ale dál si je dávají k hlavě. Například slyší, že jídlo z mikrovlnky těžce poškozuje střeva, ale dál si v ní jídlo ohřívají… Oni to všechno ví, ale neuvědomili si to, proto dál pokračují v zajeté koleji.) Skutečně uvědomělí lidé se snaží stát co nejvíce mimo Matrix a nebýt otroky a na ty – jak sám píšeš – se chystají léčky a hážou se jim klacky pod nohy, aby se nechali zpátky strhnout. Většinou však nevědomě, protože dobrovolně by to nikdy neudělali. Pokud se to u někoho povede, žije v Matrixu jako všichni ostatní. Přijde ,,pouze“ o to, že nesplní svoji posvátnou misi kvůli které se inkarnoval, ale jeho duše patří stále jemu a po smrti přejde do dimenze, která mu energeticky odpovídá.

9. Ako energeticky očistiť nejakú vec? Napr. darované oblečenie či oblečenie zo second-handu?

Umí to kartička od TM. Jednoduše se s ní pár minut přejíždí po dané věci a ona stáhne cizí otisky. Možná existuje i nějaká jiná metoda jak to udělat, ale já ji neznám, resp. nevím, jestli je dostatečně účinná, aby to fakt udělala pořádně.

Částečně se z prádla otisky vymývají praním a když je člověk nosí, postupně přeberou novou energii, ale je to změna, která se děje třeba několik měsíců a také záleží, jak často se ta daná věc nosí a pere.

10. Nutně se tě potřebuji zeptat, zdali nevíš, co se může dít mezi mnou a dcerou.Zažíváme skoro stejné věci ve stejnou dobu.Nejdříve když spadla z koně na táboře, tak jsem doma cítila, že se něco stalo. Nebo blbost, řekla mi, že jí bolí jazyk a já jsem jí také řekla, že mě také bolí jazyk. Nebo začala zpívat písničku, když jsem na ní zrovna pomyslela a je to i obráceně. Dnes jsem slyšela venku divné praskání a když jsem přišla domů, tak mi dcera řekla, že slyšela doma divné praskání.. prostě tomu nerozumím.. co se děje.. takových stejných věcí máme mnoho.. Moc Tě prosím, můžeš mi prosím napsat co to je a jak je to možné ? To praskání bylo strašidelné..

Když k sobě mají dvě duše blízko, jsou telepaticky a energeticky propojeny. Funguje to mezi milujícími členy rodiny, mezi nejlepšími přáteli, mezi jednovaječným dvojčaty, mezi pánem a jeho oddaným mazlíčkem, mezi milenci a milujícími partnery.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2017-06-27 02:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce číslo 3:

Ikona diskutujiciho Jitka 2017-06-27 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, s těmi vlásky mám hned dvě otázky: Sice si je prodlužovat nemusím, což jsem ráda, protože bych to taky nemohla s tou jinou energií ustát (a mám je pod zadek ;-) ) – ale co s jejich zastřihnutím konečků? Rostou mi teda dost rychle, tak 25cm za rok a postupně na konečkách je to po roce třepící v těch posledních 10cm, tak ty vždycky odstraním. Je pravda, že tím také energeticky odstřihnu část minulosti? Cítím se vždycky tak nějak osvěžená, tož by to asi mohlo být tím. A druhá část otázky: Vidím, že záleží na tvrdosti vody, v jaké si vlasy myji a podle toho se dá použít druh šamponu, případně kondicioneru/masky. Tvrdá voda hodně vysuší, ale i odmastí, což mi tu nesedí moc ty šampony s dalším extra odmašťujícím efektem, to spíš radši něco bylinného/kopřivového či heřmánkového, co nevysuší, vyživí a je lehké. Jak se to ale má řešit u moře? Tam schnou vlásky moc dlouho, neb tam je přirozeně větší vlhkost vzduchu, zkracovat je kvůli tomu nechci. Fénu se vyhýbám. Ale co mohu udělat, aby se každodenním vymýváním soli z vlasů od moře vlasy neoslabovaly a přitom volit kosmetiku na ně tak, aby se nezatížily. Je na to nějaký vyživující sprej, co se na polosuché vlásky nanese? Protože když dám něco normálně vyživujícího, zpravidla to bývá olejovité, vlas jednak ztěžkne a vypadá celý mastný a zplihlý, no ale ani by neuschnul. Děkuji za případný tip, jestli o něčem víš.

Ikona diskutujiciho jak je dnes 2017-06-27 11:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co způsobuje třepení konečků vlasů a dá se s tím něco dělat?

Ikona diskutujiciho Verča H. 2017-06-27 14:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce č.4: děkuji Ti Aluško za odpověď 🙂 popsala jsi to, co jsem vnitřně tušila. Tato otázka mě zajimala z toho důvodu, protože když vidím, kolik žen v dnešní době neváhá utratit nemalý peníz za prodlužování nebo zahušťování vlasů, tak mi něco říká, že je to špatně.. tím se ale nechci dotknout nikoho, kdo má vlasy takto upravené. Je to přece jen každého věc 😉

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-06-27 14:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

otázka do dotazníku č.1. – Ty se Aluško vyznáš v bytostech přírody víc a proto bych měl dotaz – proč bytosti přírody neudělají něco proti chemtrails ? Nebo se něco plánuje ?

Ikona diskutujiciho fluttershine 2017-06-27 19:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Já nějak pořád nechápu, co to ty chemtrails mají být, vždycky to šlo nějak mimo mě… ty bílé čáry na obloze? Vždyť to jsou přece kondenzační stopy letadel. Co tedy?

Ikona diskutujiciho Čokoláda 2017-06-27 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, měla bych příspěvek k minulému dotazníku, kde se probírala škola a taky školní šikana. Vzpomněla jsem si na přednášku právě na toto téma, které je zaměřené na sebeobranu. Přednáška je perfektní a vtipně udělaná…

Ikona diskutujiciho Brusinka540 2017-06-27 21:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Já ho nosím, třeba mne potkáte :-)

Ikona diskutujiciho Namasteen 2017-06-27 22:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je možné, že duchovní jméno dotyčnému zní jako čistá emoce?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-06-28 08:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  Je toho plný internet, přečti si to…

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-06-28 09:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Třeba tento blog není zlý … http://orgo-net.blogspot.cz

Ikona diskutujiciho Ali 2017-06-28 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2017-06-28 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Malina 2017-06-28 13:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:tak sem to chtěla zkusit a zjistila sem že vydržím v této poloze tak maximálně 10 vteřin, myslím že sem na tom špatně :D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-06-28 14:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: To chce víc potrénovat. Fyzicky je to náročná poloha, i když se to nezdá.

Ikona diskutujiciho Tara 2017-06-28 21:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazníku

Ikona diskutujiciho Moudrávrba 2017-06-28 22:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Stačí se zbavit břicha a přebytečných tuků. Pak to půjde snáz :D

Ikona diskutujiciho Kmet 2017-06-28 22:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Chtel bych se Te zeptat jak se Ty sama ocistujes od diskarnatu nebo jinych entit ktere se mohou dostat cloveku do aury? Mas na to nejakou metodu? Diky za odpoved..

Ikona diskutujiciho Malina 2017-06-29 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]: to bych neřekla,tím to nebude, vážím 54 :D budu muset potrénovat

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2017-06-29 23:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou tu padl článek o tom  jestli jsou děti rok od roku hloupější ( rok 2014), tak co si o tom myslíš ted?:)

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2017-06-29 23:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také jsem se zapoměla zeptat na sen. Zdálo se mi o kamarádce např -  Kláře, jak ji někdo zavraždí v autě. U toho jsem nebyla, ale cítila jsem pocity viny, protože jsem z toho auta odešla s pocitem, že jsem věděla, že se něco stane. Musela jsem si jít něco zařídit a když jsem se vrátila zpátky, tak jsem ji viděla. Bylo to dost silný, živý, emoční. Zvláštní je ale to, že se Klářině kamarádce zdálo také o její smrti a že tomu mohla zabránit kdyby ji dala na testy štítné žlázy. Klára si je teda nechala udělat. ( vyšli velmi trefně!)

Ikona diskutujiciho A. 2017-06-30 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mela bych otazku do dotazniku:

Ikona diskutujiciho Maruška 2017-06-30 15:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když je Miley Cyrus reptilian, jak ted mohla vydat tak úzasnou písničku (Malibu)? Je možné, že se nějak "osvobodila"?

Ikona diskutujiciho Lucka 2017-06-30 15:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Hanka 2017-07-02 11:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, poslední dobou cítím, že si potřebuju ostříhat vlasy. Mám dlouhé blond kadeře a každý den si je svazuju do culíku tak, aby ze předu vypadaly jako mikado. Citím se tak lépe, nevím proč. Vypadám starší, mám pocit, že mi více sluší ktátke a dlouhé mě štvou.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-02 12:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:  Máš nějaké období, kdy se chceš osvobodit od minulosti. Krátké vlasy také více souvisí s logickým analytickým přístupem k životu. Se stříháním raději počkej, za pár měsíců by tě to mohlo ošklivě mrzet. Možná tě to pustí. Případně můžeš zkrátit do půli zad, udělat kompromis.

Ikona diskutujiciho Michaela 2017-07-14 13:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue chci se zeptat jestli jde léčit i jinak než chirurgicky cysta na kostrči,píštěl nebo synus nevim co z toho by to mohlo byt ale tim ze jen jednou za čas teče trošku krev tak to muže byt ten chloupek/y nebo cysta co sem tam praskne a vyteče krev díky tomu aspoň co sem se dočetla, tak se chci zeptat jestli náhodou nevíš o nějaké alternativě než je operace chirurgická většinou co sem se dočetla tak se to těm lidem vracelo nebo to měli znovu a potom jim i vyřízli kus tkáně u kostči  a člověk se pak doma hojí i půl roku no i když je to menší zákrok tak je to na nějakých 8 týdnů  a to v dnešní době si člověk nemůže dovolit vždyť pak skončí na ulici, tak nevím co s tím dal řešit, doktorům nevěřím vůbec byla jsem na strhnutí nehtu kvůli zarůstání a i tak se to může zase vrátit ….. Děkuji za každou odpověď od tebe idkyž nebudeš vědět nebo tak tak ti moc děkuji, A chci ti poděkovat za tvé knížky dočetla sem Anděl strážný a j to nádherná knížka a hodně mi toho dala ještě jednou děkuji a už teď se těším jestli někdy v budoucnu vyjde tvá 4 knížka. S Pozdravem Michaela

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-14 14:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:  Ahoj, omlouvám se, ale to s tou cystou fakt nevím. Protože existuje mnoho druhů útvarů, některé se i po čase vstřebají samy. jiné ne.

Ikona diskutujiciho Eva Svobodová 2017-07-25 17:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško,prosím o Váš názor. Po přechodu mi začaly velmi řídnout vlasy, prakticky mám na temeni pleš. Zkoušela jsem užívat některé preparáty z lékárny, bohužel výsledky nebyly žádné. Nyní jsem se dozvěděla o klinice, kde tento problém řeší laserem a na přiložených fotkách klientů jsou vidět dobré výsledky. Můj dotaz je hlavně ohledně toho, zda laser nenaruší energie, čakry apod. duchovní záležitosti. Jdu touto cestou, ale jsem ještě hodně na začátku. Děkuji za Vaši odpověď.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-07-26 10:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]:  Dobrý den, nejsem kosmetička a nevím co taková terapie dělá a jaké má dopady, nerozumím tomu dostatečně abych to mohla nějak posoudit.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek