198. Dotazník: Kde najdu ty správné přátele a za jakých podmínek?

22.8.2017 v Čtenáři 48

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Kdyby ti někdo napsal do dotazníku otázku plnou hrubek, nechala bys to tak? Nebo bys je opravila? 😀

Snažím se vše gramaticky i pravopisně opravovat, s tím že samozřejmě zachovávám významový obsah. Uvědomuji si totiž, že krásná spisovná čeština se v člověku upevňuje tím, když ji často čte a pokud budu hodně opakovat určitou chybu nebo hrubku a někdo ji bude pravidelně číst, tak ji začne nevědomky opakovat později i ve svém psaném projevu.

Myslím si, že umět správně psát česky je základ a že bychom si našeho krásného jazyka měli vážit a věnovat mu ten čas a péči. Takže se snažím nepouštět ven neopravené texty, když vím kolik lidí si je po mně – nebo po nás – přečte.

2. Ahoj Alue, jak a kde si hledáš nebo sis našla skutečné přátele? Přijde mi, že to buď neumím, nevím jak na to kde je hledat, nebo když jsem z někoho na začátku unesena tak později zjistím, že ten člověk vlastně vůbec není takový za koho se vydává… Kor když se jedná o ženy. Chtěla bych potkat někoho fakt milého, příjemného který drží slovo, který má o druhé skutečný zájem a který se o sebe stará jak fyzicky tak psychicky a někoho kdo jaksi nemá nějakou velkou „úchylku“ odchylku či nejede v nějakém extrému nebo není nějak mimo či má nějaké nutkavé, podivínské chování ale přijde mi že to nejde, že každý člověk má nějaký problém a není jaksi úplně „normální“ a zdravý v dobrém slovasmyslu. Děkuji

Když se zamyslím, tak všichni moji dobří přátelé souvisí s mojí prací. Obě své aktuální nejlepší kamarádky jsem poznala osobně na přednáškách. Tu jednu jsem začala obletovat já protože je strašně krásná a ta druhá za mnou přišla sama ve dvojici když byla ještě malá ťuťka, poděkovat mi jako dlouholetá čtenářka… A tak nějak postupem let jsme se párkrát viděli a vyvrbilo se to postupně samo. Umím se samozřejmě snadno seznamovat i mimo svou práci, mimo web, mimo přednášky a setkání se čtenáři, jenomže bohužel narážím na problém, že i když jsou to hodní lidé a je mi s nimi relativně dobře, tak žijí v matrixu a jejich přítomnost mi začne ubližovat, takže se to rychle rozpadá.


Mám velkou výhodu v tom, že se vlastně přirozeně potkávám s lidmi, kteří rezonují na stejné vlně a obvykle si s dlouholetými čtenáři i dobře rozumím, takže se ty kontakty rychle rozrůstají a všechno jde tak přirozeně, že nad tím ani moc nepřemýšlím… A o tom to asi je. Nehledat lidi úplně náhodně, ale hledat si lidi v okruhu svých zájmů, tam kde se sdružují ti, kteří mají podobné hodnoty.

Ještě na něco jsem přišla během hledání přátel: Dokud jsem zoufale hledala přátele, narážela jsem jenom na pitomce. Ale když jsem dospěla do stádia kdy jsem si uvědomila že svoje nejlepší kamarádka jsem jenom já a že mi je vlastně úplně jedno jestli nějaké kamarády budu nebo nebudu mít, tak se mi ti lidé začali hromadně hrnout do života a najednou všechny fajn kamarády vůbec nestíhám vídat, ani je nespočítám.

Dokud za něčím běháš, tak ti to matrix vždycky na poslední chvíli sebere, vždycky ti nakonec skopne židlu pod zadkem, když už si myslíš že sedíš bezpečně… Ale když přijmeš realitu takovou jaká je a naučíš se být úplně v pohodě sama se sebou, psychicky nezávislá na kamarádech, tak přijdou sami. Až když je přestaneš potřebovat, tak je dostaneš úplně snadno a přirozeně.

3. K tomuto článku ,,Proč nesmíme nikdy spáchat sebevraždu“ mě napadl dotaz: Jestli se do těla vtěluje pouze část duše, znamená to, že pokud někdo spáchá sebevraždu, uvízne v astrálu „pouze“ ta část, ne celá duše? Může zbytek duše volat a nabádat tuto část k tomu, aby zachránila 10 lidí a dostala tak novou šanci se vtělit?

Já si to vtělení lidské duše symbolicky představuji jako nějaké kořeny, které se noří do hloubky skrz dimenze a to kde jsme teď je jakoby ten nejhlubší konec kořene, který je v té nejtvrdší zemi. Ten ale musí správně fungovat, aby komunikoval směrem nahoru, čili stav spodního kořene určitě ovlivňuje stav i těch horních částí a naopak horní ovlivňují spodní, energie musí proudit nahoru i dolů na oba směry. Je to zákon Vesmíru.

Je to jeden provázaný systém a jeden organismus napříč několika úrovněmi. A pokud se duše v té spodní úrovni nějakým způsobem zablokuje a zastaví se její vývoj (například tedy zmíněná sebevražda), musí to zákonitě blokovat i zbytek horního kořene. Taky si myslím, že pokud se někdo zabije, tak setrvává v iluzi rozpolcení, není ve stavu jednoty, protože to už by byl ve spojení se zdrojem, jenomže není, uvízl přece v temnotě. Ztratil tedy kontakt se svým Zdrojem a ten kdo se snaží o nápravu tedy nemůže být horní Zdroj, ale bude to ta oddělená část v temnotě. Takhle pak vznikají lidské duše co za leta potemní, bloudí v astrálu, straší v barácích a hledají světlo – to světlo není nějaký náboženský bůh, ale musí to být ono napojení na sebe sama, na svůj vlastní Zdroj. Skutečný bůh je totiž každý z nás a bůh je v každém z nás, je to náš Zdroj. Jakýkoliv jiný bůh představovaný jako entita oddělená od naší bytosti je falešná slepá ulička a manipulace s lidským vědomím. Světlo osvícení jsme my, každý sám pro sebe a za sebe…. Pohybujeme se tady opravdu ve velice hlubokomyslných filozofických úvahách, na tohle fakt učebnice není a nedá se to nikde vyčíst. Můžeme nad tím jenom přemýšlet. Takhle to vnímám já, když se nad tou otázkou zamyslím, protože jiný druh vysvětlení by nedával smysl a buď by popíral sám sebe, nebo realitu, nebo Zákony Vesmíru.

4. Pokud „Tam nahoře“ není čas lineární, znamená to, že tam nahoře jsme již ve stavu kdy jsme si prošli všemi lekcemi (tedy i „budoucími“ – budoucími z našeho pohledu – životy)? Protože když zemřu a pak se tam nahoře rozhodnu že si prožiju další lekci, opět to předpokládá lineární čas (prožila jsem jeden život, dále prožiju jiný), takové uvažování ale asi nemá smysl pro vyšší dimenze, že? 🙂 nebo tam duše také žijí lineárně, ale s tím, že tu linearitu dokážou dle vůle porušit a vracet se do minulosti / budoucnosti? Tuhle věc jako technicky založený člověk nějak nedokážu pojmout.

To dělá problém všem a není to otázka toho jestli jsi nebo nejsi logicky založená. Vezmi to tak, že vše se děje tady a teď. Nic není a nebylo, je jenom přítomný okamžik. Vše ostatní co si přehráváš dozadu i dopředu už existuje jenom ve tvé hlavě, je to nějaký příběh a není skutečný. Skutečnost je jenom tady a teď. Podobně můžeš vnímat čas z pohledu jsoucna a Vesmíru, který existuje jenom v rezonanci TEĎ. Není předtím a není potom. Když si tohle uvědomíš, tvoje pojetí času nezmizí protože jsi v této časově spoutané dimenzi, ale dá ti to prostor trochu lépe celou ideu pochopit. Lidstvo je v podstatě v zajetí náboženství času, víry v čas a uctívání času.

Jedině díky tomu že čas neexistuje, může být tvůj Zdroj studnicí všech znalostí a vší moudrosti, protože v sobě obsahuje vše co bylo je a bude. Jenom díky tomu může fungovat tak jak funguje a jenom díky tomu může jeho světlo a moudrost svítit na tvůj střípek duše, který je vtělený zde a hraje si na čas a hraje si na minulost a budoucnost. Kdyby ve Vesmíru existoval čas, byl by nedokonalý.

5. Alue, ráda bych se tě zeptala, jestli máš nějaký tip na léčení hyperhidrózy. Trápí mě odmala (cca 11 let) opravdu silné pocení. Občas bych se kvůli tomu nejraději úplně zahrabala. Hlavně když něco řeším (na úřadech, atd.) a mám celý mokrý obličej. Opravdu hodně mě to omezuje v běžném životě a na psychice mi to taky nepřidává… Vím, že potit se je přirozené, zdravé a důležité, ale v mém případě je to extrém a děje se to i když je zima.

Domnívám se, že nadměrné pocení musí souviset s hormonální nerovnováhou, nebo s překyselením, nebo s velice toxickým organismem. Všechny tři varianty jsou běh na dlouhou trať a určitě tady v dotazníku nemůžu popsat co s tím. Jsou to jen vodítka, ale nejsou ověřená, protože s řešením konkrétně tohoto problému zatím nemám přímou zkušenost. Ještě zkrátka nebyla příležitost, abych si mohla svoji teorii prakticky ověřit.

Ještě mi k tomuto tématu přišel e-mail s prosbou o zveřejnění:

,,… cetla jsem o problemu te pani s hyperhidrozou, o nadmernem poceni. Vycetla jsem na nemeckych a svycarskych strankach, ze prava pricina neni jeste zjistena. Tech pricin muze byt nekolik.
Jeden rusky lekar doporuceje mimo jine i salvejovy caj, ktery ma vliv na stitnou zlazu, kterou stahuje/smrstuje a poceni trochu ovlivnuje. Potom doporucuje uplne obycejny pudr na mista, kde se clovek nejvic poti.
Jsou i jine terapie, ale ty jsou prilis narocne.
Dalsi, to je pacient, pouziva lek proti Parkingston, SORMODREN 4mg, ktery pry pouzivaji i pacienti s nadmernym pocenim.
Samozrejme by se ta pani musela poradit s lekarem.“

6. Alue, myslíš, že během toho konstruktivního období na jaře je příčinou jarní únavy u mnoha lidí z části právě ta energie, která s nimi, pokud jsou spíše destruktivní, nerezonuje?

Taky mě to už párkrát napadlo, protože já osobně nic jako jarní únavu nemám, naopak vždycky ožiju, protože začne být teplo a příroda pučí. Vlastně ani podzimní únavu nějak nemám, jenom jsem naštvaná že je zima… Je to ale dost odvážné tvrzení a netuším, jakým způsobem by se dalo ověřit nebo vyvrátit, leda postupně sbírat data a zkušenosti od energeticky různých lidí. Třeba se někdo svěří do diskuze, jak to má s jarní únavou.

7. A ještě, jedna zajímavá postava z historie… Nevíš, kým byl doopravdy ten podivínský léčitel carské rodiny Rasputin?

O toho jsem se zatím nijak speciálně nezajímala. Historie zná mnoho zajímavých léčitelů a jasnovidců.

8. Jaký je skutečný význam slova aleluja? Přijde mi, že je konstruktivnější, než některá jiná slova, která se používají v náboženských modlitbách. Dík 🙂

Aleluja (latinsky Alleluia, anglicky Hallelujah) pochází z hebrejského výrazu הללויה‎‎ (haleluja), který znamená Chvalte Hospodina nebo Chvalte Pána. Skládá se z imperativu plurálu slovesa הלל hll, „chválit“, a Božího jména v jeho kratší podobě יה (Jah).

Je to v podstatě to samé co ámen. Nepoužívejte slova, která oslavují náboženské bohy, protože tím uctíváte ďábla.

9. Alue co si myslis o homosexualech? Jsi pro aby mohli mit deti a vychovavat je?

Co si myslím o homosexuálech je celkem jedno, protože to stejně na věci jako takové nic nezmění. Pokud jde o adopce, jednoznačně jsem pro tradiční model rodiny, ale pokud by nějaké dítě mělo být samo a žít v dětském domově jenom proto že si ho žádný normální pár nevyhlédl, je homosexuální pár lepší varianta. Jelikož se ale v tomto oboru hlouběji nepohybuji, je to jenom teoretická úvaha a netuším jaký je skutečný poměr normálních a gay zájemců o dítě.

Nějak jsem si v souvislosti s touto otázkou vzpomněla na zajímavý vlog jedné slečny, která má gay rodiče. Mluví o tom, jaké věci byly v jejím životě jinak, jak se za to styděla před svými vrstevníky, bála se je zvát na návštěvu, jestli ji to nějak mentálně ,,zdeformovalo“ nebo ne… Myslím si, že je to dost odvážná zpověď.

Musíme si uvědomit, že tento svět není, ani nikdy nebyl dokonalý a když se dějí takové hnusné věci, že děti končí v domovech a nejsou se svými rodiči, musíme se umět těm situacím přizpůsobit. Když už tedy máme opuštěného člověka a je pro něj domov kde se může mít dobře, připadá mi že je pak otázka gay/negay podružná. Nemyslím si totiž, že by gay rodič musel být automaticky špatný rodič, podle mě kvalita výchovy závisí především na charakteru a lásce jedince k dítěti, takže by se každý potenciální adoptivní rodič měl posuzovat individuálně.

Jaké to je mít gay rodiče

https://www.youtube.com/watch?v=KbiwL4CkZjE

10. Ještě bych se chtěla zeptat. Dnes jsem byla na rentgenu nohy (chodidla) a nedali mi ochranné věci, co se prý dávají. Myslíš, že mi to mohlo nějak ublížit? Byl to můj první rentgen.

To záleží na tom, jestli rentgenové paprsky zasáhly pohlavní orgány a štítnou žlázu. Mně kdysi rentgenovali zraněné koleno a ochrannou destičku na břicho mi taky nedali. :-/ Tohle je asi spíš dotaz na nějakého doktora, jaké jsou standardní postupy v různých případech ošetření a diagnostiky.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Jaroslav Rektoris 2017-08-22 07:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můj názor je,že oba jak kočka,tak pes,mají vlastnosti jako lidé.Jsou mezi nimi hodní,i zlí.Přesně jako u lidí.Na čem to záleží,co u nich převáží,jak u zvířat,tak u lidí,by mne docela zajímalo.Je to dáno už při jejich narození? Co si myslíte?

Ikona diskutujiciho jirik 2017-08-22 09:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Něco k hyperhidroze

Ikona diskutujiciho Čoko 2017-08-22 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zajímal by mě tvůj názor na plačící sochy panenky Marie. Díky ^.^

Ikona diskutujiciho hanka 2017-08-22 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímal by mě tvůj názor ohledně situace, kdy má starší žena dítě, třeba po 35 letech, znám například ženu která má miminko ve 42 letech. Je to podle tebe zdravé, jaká vidíš rizika nebo výhody? Podle mého je to hodně individuální, záleží hlavně na zdravotním stavu a kondici. Údajně děti, které se rodí v pozdějším věku svých rodičů, jsou chytřejší a nadanější – je na tom něco pravdy?

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2017-08-22 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týče té jarní únavy, mám teorii. Lidé mají v zimě spíš odpočívat, ale jako naschvál pracují v to období nejvíc z celého roku. Proto to na člověka na jaře dolehne. Je to pak jak ráno po probdělé noci. Ale třeba se mýlím a je to ještě jinak.

Ikona diskutujiciho M. 2017-08-22 16:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taky jsem s tou "únavou" na jaře a na podzim v pohodě, nikdy nic. :D Zima mi nevadí, ale nemám ráda léto – horko. Léto samo mi je šumák, třeba když je často a vedra jsou tak max. celkově 2 týdny, je to celkem v pohodě. :D

Ikona diskutujiciho :) 2017-08-22 22:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj co si myslíš že může stát za selháním nadledvin a hormonální nerovnováha?jak nejlépe bys to ty řešila?

Ikona diskutujiciho Sin Le Noble 2017-08-23 00:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

2. Jak si najít skutečné přátele v matrixu? To je zajímavá otázka. Ve filmu hrdina následuje znamení, která ho dovedou k přátelům. Z nadhledu to vypadá logicky, ale v životě není pro takový nadhled většinou prostor. Udržet se na zemi vyžaduje práci, peníze(čest vyjimkám) a kolotoč věcí, které vás svazují, většinou. V tom malém prostoru co zbývá není lehké najít přátele a lásku, ale někde jsem četl, že pokud to nedopadlo dobře, tak to ještě neskončilo ;-)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-23 09:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  To může být cokoliv, nemá smysl rozmazávat v dotazníku, s tím stejně člověk musí k odborníkům.

Ikona diskutujiciho aishajayne 2017-08-23 14:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj……

Ikona diskutujiciho DaniElla 2017-08-23 19:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: No, neviem, neviem, koľko ľudí, toľko chutí, mne však prejav Alue nepripadá práve ukážkový a stále je čo zlepšovať. Hlavne to: "ááááá", "ééééé" počas premýšľania. Mňa, ako Slovenku však ruší hlavne jej šušlanie, slabá artikulácia a nudný, uspávací tón hlasu takmer bez dynamiky. Je to naozaj skvelá kombinácia na počúvanie pred spaním – spoľahlivo upokojuje a uspáva, tak v tomto smere by to možno Alue mohla viac využiť. Ja nemám nejaké veľké problémy porozumieť češtine, ten jazyk zbožňujem, ale keď niekto trochu šušle, ako Alue, musím sa sústrediť na jeho pusu, aby som všetkému správne porozumela, no ak ani tie ústa nevie poriadne otvárať pri vyslovovaní, len si akoby mrmle popod nos, tak je to ťažké. Možno je chyba aj na mojej strane, ktovie? Možno nemám dostatočne otvorené srdce. :D Chybou by tiež bolo, keby Alue teraz začala rozprávať rýchlo, to by jej už asi nerozumel nik ;-) Hlavne, nech stále zostane taká milá, prirodzená a sama sebou, tým osloví každého a kto má, ten jej porozumie vždy, no nie? :-)

Ikona diskutujiciho Sin Le Noble 2017-08-24 02:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: ktovie? Ještě jsem neviděl žádný morčoseriál, tak jsem si ho na doporučení DaniElla pustil. Neuspalo mě to :-D . Tvůj komentář je zajímavý v tom, že obsahuje hodně pravdy s cílem ranit. Viděl jsem chyby o kterých píšeš, ale nic k tomu o čem autorka mluví. Učí lidi a hlavně děti jak pochopit a netrápit zvířata. Každý má šanci začít něco tvořit pro lepší společnost a začátky jsou improvizace, učení z chyb, není čas, peníze, ale pokud to nevzdáš, časem doladíš celek a můžeš tak svým střípkem přispět k tomu, že svět bude hezčí a z dětí neporostou jenom pařezy.

Ikona diskutujiciho Veronika 2017-08-24 23:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:Dávám za pravdu! :-)

Ikona diskutujiciho Aria Keboke 2017-08-25 01:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Mně naopak její vyjadřování vyhovuje. S porozuměním nemám nejmenší problém, ani mě to neuspává, příjemně se poslouchá, vydržím ji naopak poslouchat hodiny. U jiných youtuberek mám třeba problém, že mají příliš ostrý hlas, moc razantní vyjadřování, tak zřetelné až mi to tahá uši a nevydržím poslouchat ani 5 minut. Každému asi vyhovuje něco jiného a vyhovět všem nejde. Alue má skvělá videa, která mají hlavu a patu a chovatelům morčátek určitě pomůžou. Koukám na ně se zájmem i já a to morče nemám.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-25 08:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Sin Le Noble 2017-08-25 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: jen doplním svůj komentář [12]:páč to z něj vypadá, že kritizuju Tvůj projev. To bych si nedovolil, každý má právo zůstat sám sebou a Tvůj projev je ok. Seriál je podle mě skvělá myšlenka a Tvoje cílevědomost to posouvá výš, roste to. Bylo by hezké kdyby jsi měla nárůst z 11 tisíc odběrů třeba na 110000 a víc. Máš co nabídnout pro dobrou věc. Nechci z Tvojí práce dělat obchod, vidím, že se snažíš lidem, zvířatům… pomáhat a těší tě když se to daří. Já se dívám na projekty tak, jak by vypadaly kdyby se rozviuly třeba v horizontu tří let a co je potřeba k tomu, aby se to realizovalo a co to přinese. Zisk není to hlavní, to je myšlenka, zisk pokrývá náklady, rozvoj a zajišťuje časovou svobodu. Můj pohled tedy nebyl kritikou projevu, ale co by kdyby :-)

Ikona diskutujiciho áťa 77 2017-08-27 00:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha, O není 6? Já myslel, že ano, protože jméno jednoho zdejšího čtenáře bylo FOX

Ikona diskutujiciho ocelot 2017-08-27 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, jaký je tvůj názor na breathariánství? Myslíš, že je opravdu možné být živ pouze z prány? Díky.

Ikona diskutujiciho mona 2017-08-27 23:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Já jsem taky Slovenka  a rozumím skvěle, a citoslovcia mi vobec nevadia!!!  S dcerou se vždy pobavíme a nasmějem koukáním na videa . Je skvělá ,milá , vtipná, a kostruktivní.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-08-28 01:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:Tak ono je vícero možností jak převést písmeno na číslo, každé má své využití.

Ikona diskutujiciho :) 2017-08-28 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To já vím že když za něčím běhám tak o to víc mi to bude unikat, to jsem nedělala a ani nedělám, nikoho nehledám a stejně se na mě lepí sami potomci….lidí s mými zájmy znám vždycky jediné z dálky, nikdo kolem mě se nezajímá o takové věci jako já a i když jo tak jen naoko aby tím zakryl že je vlastně plný problémů a že tím co hlásá nakonec vůbec nežije 🙁 to zjišťuji docela často a pak jsem z toho zklamaná…

Ikona diskutujiciho áťa 77 2017-08-28 19:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl bych se naučit nějaký kineziologický test. Například pro potvrzení, jestli číslo 666 stahuje z člověka energii a 405 naopak nabíjí (nebo pro změření energie symbolu, např. †, ○ …) nebo jestli je nějaký předmět konstruktivní nebo destruktivní (přívěšek, náramek…) a chtěl jsem se zeptat, zda tento test tety kateřiny http://www.tetakaterina.cz/132-potvrzovani-informaci/20-kineziologicky-test.html je funkční?

Ikona diskutujiciho Lenka 2017-08-30 23:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímalo by mě, proč si musí většina lidi nechat odstranit zuby moudrosti? Přece si tělo nevytvoří něco, co ve většině případů musí jít ven.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-08-31 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  Já mám zatím v puse všechny 4 a jsou normálně ploškou nahoru, problém je méně místa v puse, tak se tam celkem tlačej a blbě se mi to čistí zezadu :-/ … Mám skvělou zubařku, jeden už mi krásně spravila a nechala ho tam.

Ikona diskutujiciho Adailis 2017-08-31 17:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho áťa 2017-09-03 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slyšela jsi o tachionizovaném telefonním mikrodisku http://tachyon-ostrava.webnode.cz/products/tachyonizovany-TM-telefonni-mikrodisk-tachyonized-phone-micro-disk-TM/ ? Nemáš od někoho nějakou recenzi, zda to funguje?

Ikona diskutujiciho M. 2017-09-04 16:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Morče divoké je prý nejvíce aktivní za soumraku a v noci. A co morče domácí, podle mě je to taky noční tvor, ne? Když jej budu chovat jako mazlíčka, tak se mu třeba můžou přehodit chvíle, kdy spí a kdy je aktivní, ne?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-04 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  Morče je nejvíc aktivní ráno a večer… je to denní tvor. V noci spinká, ale asi 1-2x za noc vstane, napije se, trochu posvačí a zase si jde lehnout. Vstává asi o půl sedmé ráno.

Ikona diskutujiciho M. 2017-09-05 15:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Díky. ;-)

Ikona diskutujiciho romča 2017-09-07 12:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, niekde si spomínala, že deti z umelého oplodnenia nemajú dušu a chovajú sa podľa nejakého vzorca alebo čosi také. Viem, že sa po zemi hemžia taký ľudia a nemusia to byť deti z umelého oplodnenia. Myslíš, že by sa táto téma mohla dostať do samostatného článku, trošku ju rozviesť? Alebo k tomu netreba nič viac dodávať?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-07 13:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: nebudu o tom psát článek, to téma je strašně kontroverzní.

Ikona diskutujiciho Aston z Křišťálového vodopádu 432Hz 2017-09-07 22:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tvých stránkách se kdysi vyskytoval jakýsi zajímavý článek o nějakém vědci, kterému se podařilo vyfotografovat duši… Nemohu jej najít, ten článek byl smazán?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-08 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]:  asi ne, ale nevím který myslíš

Ikona diskutujiciho áťa 2017-09-09 09:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je možné, že přírodní kulový blesk není jen koulí plazmy, ale může být vědomou energií- něco jako Anastasia (knihy Zvonící cedry Ruska) mluvila s vědomou zářivou koulí, kteoru nejmenovala, jen ji nazývala Dobrý a byla s ní už od malička https://www.youtube.com/watch?v=cIB3NPTdwmc

Ikona diskutujiciho áťa 2017-09-12 11:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jsi někdy viděla motýla přistát na čele flétnistky? https://www.youtube.com/watch?v=5I60gr0ZQfw

Ikona diskutujiciho sunrise 2017-09-12 11:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Četlas knihu od Davida Ickeho Život v přeludu (… a jak se z něj probuti!) ?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-13 11:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]:  Mám v knihovně jednu jeho knihu o matrixu, ale ještě jsem ji nepřečetla. Ale diskuze a přednášky jsou moc zajímavé.

Ikona diskutujiciho Aston z Křišťálového vodopádu 432Hz 2017-09-18 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Už jsem to našel, mám pocit že to byl prof. Korotkov http://www.tomasmultana.cz/fotografie-duse-opoustejici-telo-umirajiciho-cloveka/ , fakt si vybavuju, že jsem to viděl tady u tebe 8-O

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-18 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]:  tyjo tak tohle vidím fakt poprvé… no sakra, to video smazali, nemáš ho někde? 🙂

Ikona diskutujiciho Aston z Křišťálového vodopádu 432Hz 2017-09-18 23:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Vážně poprvé :OO ?? Přísahal bych, že jsem ten článek četl u tebe!!! I to jméno mi seplo, když jsem si jej znovu přečetl. To nechápu, ale vůbec… Tím pádem jsem ho asi četl jinde, ale opravdu nechápu, jak se mi mohl stát takový silný paměťový kix O_O fakt bych přísahal, že jsi ho tu v minulosti vydala…..

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-19 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:  dobře děkuju zkusím ho někde najít…

Ikona diskutujiciho Alue 2017-09-19 09:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:  No takže jsem kolem toho začala čmuchat.. ta fotografie se nikde nedá najít a jiná videa operují jenom se snímky které pocházejí ze sauny, je tam tělo měnící teplotu po ,,teplotní terapii" … Takže YT je plný shitu od lidí co jsou tak strašně duchovní že ani nepřemýšlí selským rozumem a fotky ze sauny spojují s výzkumem Korotkova a říkají že to je tělo opoštějící duši, wtf. A ta žlutá fotomontáž je samozřejmě umělecké dílo, v žádném příaldě ne skutečný snímek…. celkem mě to štve, mohl to být supr zajímavý lčánek, ale jelikož to hlavní – ta fotografie – neexistuje, tak bohužel nic, hážu do koše :-|

Ikona diskutujiciho Aston 2017-09-19 11:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[43]: Jé, to je škoda :/. Máš pravdu, byl by to skvělý článek. No a to, co si "pamatuji", vůbec neumím vysvětlit- vybavuji si ve spojení s touto fotkou tvé stránky…

Ikona diskutujiciho áťa 77 2017-09-25 22:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-09-28 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu… Nevím úplně, jak bych tu otázku formulovala, ale – jak bys popsala "jít za svým srdcem"? Respektive když se člověk tak trochu ztratí sám v sobě a tápe, kam to má vlastně směřovat a co je správné. Čeho se pak chytit, jak uvnitř sebe najít, kudy se vydat? Já už poslední dobou nepoznám, co je můj mozek, co srdce a co ego. Těžko říct, jestli tohle není skoro spíš otázka na samostatný článek. :-?

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-09-29 02:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: Tak tohle mě dostalo :D Ta představa Alušky, jak dělá tohle :D :D :D

Ikona diskutujiciho áťa 2017-10-04 23:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se dnes má ponožka agátka? Budou následovat další díly; vydáš i knižní podobu? A co na to Jan Tleskač?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek