2. Alušpacír – Žebětín (fotodokumentace)

1.6.2012 v Zážitky 8

A je tu opět vaše oblíbená reportérka, aby vám přiblížila dění z Alušpacíru, který se konal.. již, nebo teprve? .. no zkrátka se konal 26. května a užili jsme si ho jako minule.

Měli jsme také lepší počasí ve srovnání s první akcí. Zaplaťpánbůh za to.

V dnešní reportáži můžete vidět kozí mazlení (nepředstavujte si pod tím laskavě nic jiného než zvířátka) a samozřejmě skupinové foto, což se doufám stane zvykem, protože to je taková ta hezká vzpomínka, že člověk tam byl s těmi všemi a už mu to nikdo nevezme, která je tak pěkně vyjádřená na fotce. A také je zajímavé, že přesně tak jak kdo k té akci přistupuje, jak se i postaví na fotce. Výstižné, tak třeba se nám přístě budou už usmívat všichni a bez obav, bylo by to super.

Tentokrát se nás sešlo 17. Jestli to tak půjde dál, to už abysme na ty naše srazy objednávali speciální autobus 😀

Tak začneme těma kozama:

Já vím, že by mělo to nejlepší přijít až nakonec… pro mě je prostě nejlepší tahle fotka:

Dívejte se na, ně nejsou krásní? A to jste je neviděli naživo.


Kozy byly skutečně hned na samém začátku naší výpravy, hned co jsme prošli uřvaným davem na přehradě, kde hýřily kolotoče a odevšad samé ,,tuc duc tuc duc tuc duc..“ Fujtajbl, ale kozičky všechno vynahradily.

Mimochodem se nám na akci sešlo dost vegetariánů, zvěčněný hrdina na první fotografii pravděpodobně dostával od němé tváře tichý dík, který si my masožrouti právem nezasloužíme. (… dělám si srandu, klid, nebijte mě 🙂 ..)

Zde, jak vidíte, vyschlá studánka, ale hele, co to tam sedí? – Tuhle vílu ještě neznám… beztak seděla na prameni, protože to vůbec neteklo! – Nene, i teď si dělám srandu, toto je zvěčnění pěkného okamžiku u studánky, kde jsme potkali i studentku, která se tam snažila najít klid na učení na zkoušky, tak jsme jí popřáli upřímnou soustrast a šli dál…

A tu je naše společné foto… jelikož každý z nás vypadal dobře na jiné fotce, tak máme dvě verze a každý z nás ukazuje kamarádům tu fotku, na které vypadá dobře.. A tu druhou, kde vypadá blbě, radši smazal 🙂

Celkově je ale lepší ta druhá, na první jsme ještě nestihli roztáhnout pusy do úsměvu, fotograf na nás šel moc rychle.. (Na někoho se to svalit musí)

A zde již cíl naší cesty, restaurace. – Jídlo super, obsluha pro tento den, absolutně strašná a jestli to zrovna někdo od vedení čte, tak jsme byli nuceni chodit platit zvlášť ke kase, což je tedy ostuda a co bych od takového slušného a pěkného podniku ani nečekala. To mi dělají v horších hospodách, ale ne tady. Holt jsme neměli štěstí na toho super hodného číšníka, co nás obsluhoval minule a s tím to jelo jako po másle… kdežto ti mladí kluci, to než se hnulo, tak už jsme byli vysušení 🙂 Takže jestli si hodláte zajít sem do Žebětína na oběd, tak se první podívejte, jestli tam jsou ti mladí kluci a pak až se rozhodovat.

Mimochodem se nám právě na tomto posvátném místě podařilo z naší právoplatné členky Gray vytlačit úsměv a parádní začervenání, tak svorně doufáme, že ji příště víc rozdovádíme… a Míru taky.

No a jelikož můj spolusedící pronesl cosi v tom smyslu, že naši přátelé za obrazovkou budou prskat, že jdeme na špacír a místo toho nasáváme v podniku, tak jsem vám tu vyfotila svoji skleničku, abych prověřila vaše reflexy a abych vás taky trochu poškádlila 🙂

Ano, je to víno.. Víno! – A moje! ..a ještě k tomu alkoholické! – To znamená, že je v něm alkohol, doopravdický… – Tak! 😀

Dost fotek jsem z tohoto dne přeskočila, takže kdo by se rád kouknul na všechny, může tak učinit zde:

– 2. / Žebětín, květen 2012 –


Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Zážitky – Z cestování“ – Zde

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Pavel 2012-06-01 08:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koukám že vílet se vám opět vyvedl. Snad se taky někdy přidám. :))

Ikona diskutujiciho Míša 2012-06-01 09:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc pěkné. Je fajn, že se takhle pěkně můžete sejít.

Ikona diskutujiciho katrin 2012-06-01 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

hezký, tenhle výlet vypadá velmi vydařeně:) !

Ikona diskutujiciho Alue 2012-06-01 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: No, a pak už budeme přistavovat ten autobus :D

Ikona diskutujiciho Moonscream 2012-06-01 13:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé, já miluju kozy! Jsou to ty nejúžasnější zvířata pod sluncem! (A ještě potkani ;))

Ikona diskutujiciho Ivo 2012-06-01 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skoda ze nemas vyfocene to zacervenani :))

Ikona diskutujiciho Pavel Topič 2012-06-01 17:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak ta alhokolická provokace mě opravdu rezesmála. A na závěr tam snad už chybí jen smutná, zádumčivá alue jdoucí po chodníku, kterou samozřejmě neměl kdo vyfotit.

Ikona diskutujiciho Lari 2012-06-13 21:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uz davnejsie na CHAT-e, o sebe Gray prezradila, ze je diablica-certica :), ja si to ale pri jej milom, vludnom a stydlivom vyzore ani pri najlepsej voli, zamak neviem predstavit :))

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek