2. Dotazník

1.2.2012 v Čtenáři 35

2. Dotazník

Odpovědi na otázky, které jste položili v prvním dotazníku, jsou na světě. Pokud vím, žádnou jsem záměrně nevynechávala.

Děkuji za vaši velikou účast a zájem, odpovídání mě bavilo přesně tak, jak jsem si to přála.

Vy co máte další nápady a otázky, položte je prosím do diskuze pod článkem, ale projděte si tento dotazník jako první, abyste se neopakovali. V takovém případě už budu otázky vynechávat.

Protože je dotazů opravdu moc, rozhodla jsem se je dělit do článků po dvaceti otázkách, takže ostatní vyjde později.


1. Kedy sa s TM znova chystáte do Bratislavy na prednášku a o čom by mohla byť?

Ačkoliv jsem jedna a z těch, kteří mají tyhle věci z první ruky, tak se všechna data dozvíte včas z plakátů. Hodně to záleží na tom, jak se kdo komu ozve, jestli je nápad na téma, jak má kdo čas a jestli vyjde zarezervování prostoru, takže dělat nějaký výhled do dálky je střílení naslepo.

2. Kde se dá sehnat levitovaná voda? Případně jestli máš doma filtr na kohoutek, tak jaký bys doporučila?

Napiš mi na mail a dám ti kontakt… Mimochodem můžu doporučit Brita filtry.

3. Na co by se měl člověk připravit během současné krize? – Tím myslím skladovat nějaké jídlo, do čeho investovat, někam se odstěhovat, jestli je ČR bezpečná, jak seš připravená ty aj.

Taky by mě zajímalo, jak se připravuješ na dění roku 2012, změnilo se u tebe něco nebo žiješ, uvažuješ a plánuješ tak jako do teď?

Já vím, že okolo roku 2012 panuje jistý zmatek a hysterie, protože co přesně bude nikdo neví, pokaždé to vypadá jinak. Ideální příprava je žít tak, jakoby se nemělo stát nic a plánovat si v klidu budoucnost, ale zajistit si zásoby jídla a zdroj pitné vody alespoň na rok, ideálně to uložit někde v přírodě na chatě, protože v případě Blackoutu to bude nejdrsnější ve městěch. Tam první začnou epidemie a nemoci, dále rabování a postupovat to bude postupně. Pak jsou na řadě vesnice a odlehlé chatičky až nakonec. Taky je důležité zajistit dostatek teplého oblečení a pevnou obuv, která se nerozpadne po prvním šlápnutí do bahna. – Když to máte, jste připravení na to že něco bude, i na to že nic nebude a není se čeho bát. Podle aktuálních zpráv je v Česku bezpečno, ale já nejsem dálnovidka. Řídím se tu pouze fakty a počítám dopředu se vším.

4. A abych se zeptal i na nějakou blbinu, tak jestli jsi byla někdy někde na dovolený u moře, jaký doporučuješ na prázdniny? 😀

Někdy někde ano, ale zatím mi život nedal moc možností cestovat dál než za Chorvatsko a BaH. Nejsem z těch akčních dobrodruhů, co si sami odletí někam do háje, tam slezou s výpravou nějakou horu, vykoupou se v moři a domů donesou hromadu fotek. Takže není z čeho doporučovat ani z čeho vybírat. Mě přišlo moře krásné všude.

5. Šla by jsi ráda na metalový koncert?:-)Třeba na Tarju,Nightwish nebo něco jiného?

Nightwish chystají na 30 duben 2012 v Praze koncert. Brousíme si s kámošem zuby, že se tam vypravíme, ale mám z toho fakt obavu, protože moje citlivé uši mě přinutí utéct odkudkoliv, kde jenom brzdí vlak, natož jít na takovou giga akci. To bysme museli stát někde úplně vzadu a koukat na naše miláčky dalekohledem… a možná bych ani nemusela kupovat lístky, já bych to měla dost hlasité i zvenku.

6. A ještě by mě zajímalo, jestli ráda tancuješ, jestli ano tak jak nebo co a jestli chodíš někam tancovat :))

Tancuji styl ,,Doma v teplákách hraje na kytáru, hází hárem a řve do rytmu Nightwish”… Ne opravdu, jestli se do něčeho takového občas pustím, tak v soukromí a osamělosti domova s osolenými repráky.

7. Kolik je 9+0+9+0x9+0+9 ?

Nic blbějšího sis vymyslet nemohl?

8. Zajímalo by mě jestli opravdu věříš všemu, co říká tm….podle toho co jsem zde četl, věci trochu zkresluje, tak aby se mu to hodilo ?? Díky Roman

Má tm vůbec nějaké publikace?

Já nevěřím, já jsem dost schopná na to, abych si ověřovala. Občas sice dojde se srážce mozků, ale jsou to takové nepodstatné věci stylu jak vnímáme ta či ona fakta. Jeden se vzrušuje, druhý mávne rukou, jednoho to podráždí, že dostatečně nechápe ten druhý situaci, proběhne temperamentní diskuze a nakonec stejně oba usoudíme, že jde o maličkost, která nebyla důležitá. A nestává se to často, protože když nás dva srovnáš, já jsem ten mladší, co se má chovat uctivě a ačkoliv to tak úplně nevypadá, úctu mám k němu velikou.

TM knihy nepíše.

9. Máš aj civilne zamestnanie? – Ak ano-aspon oblast…

-Ahoj, mě by zajímalo, jaké máš zaměstnání. Podle toho, co už jsi někde psala, bych řekla, že je to něco v administrativě. Říkala jsi, že je to fajn práce, tak by mě zajímalo, co to je, protože si teď taky hledám místo. Sice už něco mám, ale nevím, jestli to má budoucnost, to uvidím v březnu, tak se pořád poohlížím. Taky v administrativě, protože jsem studovala takovou školu.

– Mas jeste jinou praci krome stranek A tim myslim takovou tu, co je napichnuta na system/ ja ted planuju mit jednu na polovicni uvazek a dalsi veci kolem, z kterych se chci uzivit necht zustanou mimo, aby me system neodrbaval na danich atd 😀

Moje práce je obdobou toho, co dělám tady na webu v tom smyslu, že přes internet pomáhám lidem intelektuálně radami a povzbuzováním a v práci pomáhám lidem fyzicky. Takže celý můj den se točí okolo pomoci druhým lidem. Je to náročné, ale svobodné a nic blíž k tomu říkat nebudu, protože si chci chránit alespoň to málo, co mi zbylo z mého soukromí. O administrativu nejde, ale i tyto práce zvládám, když je to někdy náhodou potřeba.

10. Hovoríš anglicky?

Ano, jsem na úrovni intermediate,takže rozumím textu když si ho přečtu a umím se domluvit o základních věcech. Angličtinu v životě hodně používám, takže se nebojím, že bych ji zapomněla. Spíš postupně rozšiřuji slovní zásobu, ale nejsem žádný profík, co se nezadrhne v řeči a nepotřebuje slovníček. Přesto mi tato úroveň stačí pro běžné fungování.

11. Máš súrodencov-ak ano-si s nimi v kontakte? Si v kontakte s otcom?

Do toho nikomu nic není.

12. Ahoj, moja otázka znie: čítala si Malého prince? Ak nie, tak ti ho velice doporučujem. Ak áno, tak ako sa ti páčil?

Jednou jsem ho četla, když jsem byla ještě malinká, protože jsem si myslela, že jde o pohádku. Ale nechápala jsem ho, to přišlo až později.

13. Když jsem ti to tady tak probrouzdala, doporučiš mi něco jak se zbavit psychickyho strachu ze zubařu? nebo ho aspoň zmenšit?

Naposledy co jsem byla u zubaře, málem mě chytl infarkt, co to bylo za zážitek.. takže moje rada: Zatnout pěsti, stáhnout půlky a myslet na něco jiného…. anebo utíkat!

14. Tiež sa chcem opýtať aké máš zamestnanie, či sa plánuješ živiť prednáškami, radením a príspevkami od ľudí a nič iné nerobiť, alebo čím by si chcela byť.

Čím bych chtěla být už je v mém věku otázka mimo, protože už jsem tím čím chci být, ohledně práce už jsem psala, ale přednášky bych možná někdy v budoucnu dělat mohla, ale asi by to bylo až za pár let a vypadaly by jinak, pravděpodobně by se odehrávaly v létě za dobrého počasí v terénu. Teď na to nemám nervy, nesnáším být středem pozornosti a špatně se mi mluví, když na mě kouká padesát lidí. Někomu to prý dělá dobře, ale mě fakt ne.

Kdyby mi příspěvky za poradnu a web stačily k životu, tak bych asi stejně pracovala dál, protože v konečném důsledku nejde o prachy, ale o lidi a ti si potřebují pomáhat pořád…. tedy pokud nepřijde převibrování, to už bysme totiž mleli pantem zbytečně.

15. Či cvičíš niečo na telo i dušu a čo, a či si myslíš o prílišnom fyzickom cvičení že je to opotrebovávanie tela a lepšie je lenošiť na posteli.

Každý ať si cvičí jak chce, když mu to vyhovuje. Moje cvičení jsou tak maximálně domácí protahování vazů a loudání se přírodou.

16. Poznáš niekoho kto bol na niakom neuveriťelnom mieste?(v ufu a podobne)

Ugh… 🙂 Kdo se moc ptá, moc se dozví.

17. Šla by si do Mc Donaldu? Čo vlastne ješ a čo by si nám odporučila jesť/nejesť?

Do McDonalda ani heverem. Jednou jsem se nechala překecat na zmrzlinu abych nebyla kazič party, ale příště už se překecat nenechám. Mc Donald je zlo, já jím domácí staročeskou kuchyni z kvalitních surovin.

18. Počúvaš Solfeggiho tóny, alebo niečo podobné a čo si myslíš o takej hudbe? (http://www.antear.com/art_Solfeggio_harmonics.html)

Nepoužívám… ta hudba mi přijde zajímavá, ale znám lepší 🙂

19. A kedy sa dáš ostrihať a prefarbiť na čierno, predstavoval som si ťa skôr v štýle emo.

Nikdy neříkej nikdy, ale doufám, že mě nikdy taková blbost nenapadne a i kdyby napadlo, tak že mě nějaká vyšší moc zastaví a klepne paličkou po hlavě, aby se mi rozsvítilo. Černé vlasy a moje světlá plěť? Vždyť bych vypadala jako umrlec. Navíc by mi to ani nechytlo, barvit se má tak o jeden dva tony a ne o celé spektrum.

20. Jaké knihy patří k tvým nejoblíbenějším. 🙂

Všechno od D. M. Ruize, Radikální odpuštění a Vaši duchovní společníci.

Pokračování příštěKam dál:

Otevřít rubriku ,,Aluška.org – Ze Zákulisí” – Zde

Další obrázky Víl – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

Komentáře

Ikona diskutujiciho Tina 2012-02-01 10:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chodíš vonku do prírody, prípadne aj do hôr aj teraz v zime? Koľko času tam tráviš? Je to výrazný rozdiel oproti letu?

Ikona diskutujiciho Luc 2012-02-01 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký je tvůj názor na homosexuály?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-02-01 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fajčila si niekedy marjánku? Nemusíš odpovedať, stačí tvoj názor či je to teda zdravé a či si za legalizáciu.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-02-01 12:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ešte či sa ti páčia muži s bradou, a akou dlhou.

Ikona diskutujiciho Lilly 2012-02-01 13:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prečo na niektoré otázky odpovedáš blbo? Eh, myslím, že ak chceš napísať niečo ako "Do toho ťa nič nie je!" alebo "Väčšiu blbosť si nevedel vymyslieť?", tak radšej vynechaj tú otázku. Nejak si ma tým odradila -_-

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2012-02-01 13:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mého zubaře se bát nemusím…je moc fajn :o) vždycky vykládá vtipy a nebo má hlášky ve stylu, že mi všechny přední zuby zbrousí do špičky, abych si s mým předním ulomeným zubem nedělala hlavu … že prý to je v Africe moderní :o)))

Ikona diskutujiciho Alue 2012-02-01 13:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Nechtěla jsem pak číst, že schválně vynechávám, co se mi nehodí. 🙂

Ikona diskutujiciho Jindra 2012-02-01 14:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No myslím, že je lepší nepříjemné otázky vynechat, než někoho urazit. Ta matematická navíc nebyla nic špatnýho, jen drobnej chyták, násobení má přednost před sčítáním. A kolik máš sourozenců se dá dohledat ve starých článcích, co máš na blogu, takže nic ultra tajného to asi není. Když jsou politici a celebrity v readakcích různých časopisů a odpovídají na dotazy z chatu, tak taky dostávají nejrůznější blbý otázky nebo sprosťárny, ale většinou na to neodpoví, ani to od nich nikdo nečeká.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-02-01 14:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  Nepríjemné otázky alue maže, aj v prvom dotazníku ich zmazala zo 20 takže tie čo ostanú sú tie príjemnejšie.

Ikona diskutujiciho Lady Rovena 2012-02-01 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: ten vynález mám v puse taky :o) To víš, že to spravil a vypadá to pěkně :o) On je jen takový humorista, takže mi to musel patřičně obkecat :o)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2012-02-01 16:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zaujímalo by ma odkiaľ vlastne všetko vieš, ak ťa to učí t.m tak odkiaľ čerpá informácie, prípadne či nám môžeš odporučiť nejaké weby či iné médiá.

Ikona diskutujiciho Lily Addams 2012-02-01 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moje otázka je jednoduchá. Co si myslíš o filmu Harry Potter a Pán Prstenů a proč?

Ikona diskutujiciho Veronika 2012-02-01 17:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[Smazaný komentář]  ok, díky za odpověď =)

Ikona diskutujiciho Mirek 2012-02-01 17:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue: k otázce 3 v dotazníku.

Ikona diskutujiciho Leni 2012-02-01 18:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško. Seš opravdu velice vzdělaná (nemyslím to ve smyslu matika, čeština – na to tě neznám, ale v tom esoterickém smyslu) a milá osůbka, proto bych se tě chtěla zeptat (vím, že nejsi křesťan – to je jasný), co si myslíš o Bohu. Pochop, myslím Stvořitele, toho kdo to všechno postavil a tak. Trochu se v tom totiž ztrácím, protože když je vlastně Vesmír živí (já vím, chabé slovo) tak jakou funkci hraje Bůh?

Ikona diskutujiciho Alue 2012-02-01 18:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: To už tady fakt nebudu rozebírat…

Ikona diskutujiciho Kecal 2012-02-01 18:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Vím, že to asi bude znít odevzdaně a možná blbě… ale každýmu se stane, to co se má stát a přesně taková situace, ze který by mohl načerpat co nejvíce zkušeností, tedy pokud nemáš strach ze smrti, obavy z budoucnosti nemaj smysl… samozřejmě je dobrý se připravit… intuice tě povede, ale i tak – buď přežiješ anebo ne, avšak smrt je přece iluze :-) osobně doufám, že otázku drsně rabujících sedláků nebudu muset řešit :-D pokud to nebude celá vesnice a pár lidí by mě požádalo, tak je klidně i pohostím… ale obrázky toho jak sousedi pořádaj nájezdy na můj záhon mi přijdou morbidně vtipný :-D jestli by se to stalo, klidně bych se tomu i zasmál

Ikona diskutujiciho To je jednoduchý :) 2012-02-01 18:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Bůh je vesmír a Bůh je život

Ikona diskutujiciho Leni 2012-02-01 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Jasně, to zní rozumné. Ale já nemyslím tohle, já myslím toho "člověka".

Ikona diskutujiciho myshoolka 2012-02-01 20:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Často přemýšlím o tom, čemu mám věřit. Jakým lidem, jakým informacím atd. Jak mám poznat co je pravda a co ne? Vím že mi pomůže intuice ale někdy nevím, jestli si to jenom nenamlouvám, protože by se mi to "hodilo do krámu" – je na to nějaký způsob jak se neuvézt v omyl?

Ikona diskutujiciho Jana 2012-02-01 22:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak vsechno co je zive pochazi ze semena(tedy rostliny)u zivocichu se tomuze nazyvat taky spermie.To znamena,ze vsechno zive pochazi ze spermie,teda taky to znamena ze ve cloveku je cast Boha, se pak musim nutne ptat,co jsou vlastne lide(snad bunky v univerzu)?Na kazdy pad je to vsechno slozitejsi nez se zda a pritom by to melo byt tak jednoduche.Kdo zna definitivni odpoved aniz by vymyslel nejake plky?

Ikona diskutujiciho Sten 2012-02-01 22:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, k té otázce číslo 18. z dotazníku.  - mohla by jsi uvést jakou lepší? (nemyslím to, že ti nightwish zní lépe..)

Ikona diskutujiciho Luz 2012-02-02 00:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud by měly nastat nějaké pohromy v souvislosti se zhroucením systému, věříš tomu, že to hrozí případně jenom v průběhu tohoto roku a pak už bude vše fungovat v pohodě? Anebo vlastně na datumu nezáleží a kritický stav může  přijít, případně pokračovat i v dalších letech?

Ikona diskutujiciho Peter 2012-02-02 10:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co říkáš na myšlenku, že člověk/zvíře/jakákoli bytost může mít "cibulovitou" strukturu, tj. na povrchu – v kontaktu s okolím má nějaké vlastnosti, pak je další vrstva která již ale s okolím přímo nekomunikuje (leda nepřímo prostřednictvím "povrchové" vrstvy která ji – domněle či doopravdy – "chrání"), pak je vrstva ještě víc uvnitř atd atd. (tyto vnitřní vrstvy bývavali odhaleny v období dětství či v kojeneckém věku, kdy byl člověk/jedinec ke svému okolí nekonečně důvěřivý).

Ikona diskutujiciho No, teď už to tak jednoduchý neni.. 2012-02-02 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Asi vím, jak to myslíš, ale pořád to odděluješ. Původce je ve všem. Sice může existovat jako masa energie někde "odděleně", ale rozpíná se všude, kam vidíš i nevidíš, včetně tví duše a těla.  A jeho funkcí je řídit celý koloběh života tak, aby fungoval. Ale proč vlastně existuje, to netušim.

Ikona diskutujiciho Taurus 2012-02-02 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chci se zeptat jestli máš řidičák,auto a vibrátor?Předem díky za odpověď

Ikona diskutujiciho Alue 2012-02-02 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: To určitě do dotazníku nepatří 🙂

Ikona diskutujiciho Jana 2012-02-02 17:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zajímalo by mě jakým způsobem zdaňuješ dobrovolné příspěvky za svou poradnu :-). Díky

Ikona diskutujiciho Plojianko 2012-02-02 18:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:Tak tak…

Ikona diskutujiciho Miro 2012-02-02 23:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký typ kluků se Ti líbí?Jsi víc na mladé kluky nebo na starší?

Ikona diskutujiciho (Ta)jemná kakaová 2012-02-03 08:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobré odpovědi. 🙂

Ikona diskutujiciho Lucka 2012-02-03 08:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj:)já bych se ráda zeptala, jaký máš(ty i ostatní:)názor na esoterické časopisy jako třeba Enigma, nový časopis Záhady života nebo Phoenyx, popřípadě další.

Ikona diskutujiciho Tina 2012-02-03 10:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aké vonkajšie teploty sú Ti najpríjemnejšie a aké sú Ti vyslovene nepríjemné?

Ikona diskutujiciho Veronika 2012-02-08 22:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, mě by zajímalo, jak si udržuješ zdraví? Jestli máš třeba nějaké zaručené fígle jak na to, zůstat zdravá, a to hlavně teď v zimě. Případně kdy jsi byla naposledy nemocná se zvýšenou teplotou v posteli? Děkuji

Ikona diskutujiciho Lana 2012-02-13 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A v kolik tam na ten koncert plánujete čekat?Chceš se dostat do první řady?Co kdybychom se tam sešli,já nemám dospělý doprovod :-D.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek