2. / Moje kúra MMS: Začínáme kapat

10.4.2013 v Zdravověda 22

_____ Tento článek je pokračováním seriálu ,,Moje kůra MMS” _____

-Zpět na první díl seriálu zde: ,,1. / Moje kúra MMS”-

Já nejsem žádný superman a nikdy jsem neměla tendenci se nadhodnocovat, tuplem pokud jde o moje zdraví. Proto ačkoliv na všechny mé neduhy v knize vychází ten samý protokol (8x denně tři kapky po hodině dokud problém nezmizí), na tři kapky naráz jsem nenastoupila. Rozhodla jsem se začít na jedné a zvyšovat jedině tehdy, kdy to bude možné.

Předpokládala jsem, že hned první den budu mít z MMS ve střevech pořádné představení, jelikož všechny očistné kůry u mne takto probíhají. Jakmile tělu něco nesedne, projede to vždy stejnou cestou a stejným způsobem. Na tuto možnost jsem byla psychicky dopředu připravená, ale nakonec mě to velmi mile překvapilo.

V Deníku poradce jsem vyčetla ze zkušeností paní Bláhové, že MMS je velmi dobré na likvidaci problémů v krvi, lymfě a podkoží. To mi dalo velkou naději, protože přesně tyto okruhy potřebuji čistit. Jsou tu ale i rozpory. Podle Humbla se MMS dostane do mozku a má potenciál léčit zde zhoubné nádory. Podle zkušeností paní Bláhové se MMS do mozku moc daleko nedostane. – Kde je pravda?


Zajímavostí je, že ačkoliv sama sebe podezřívám z dirofilárií, podle popisů bych měla mít deprese. Filária dráždí nervovou soustavu… Já se však cítím psychicky naprosto perfektně. Poslední dobou jsem však trochu unavená, ale přikládám to mnoha povinnostem a pracovní vytíženosti. Mám větší potřebu odpočívat, ale moc nerozumím proč je tomu tak, protože to co dělám, nepochybně miluji. – Možná, že to může mít s dirofilárii spojitost. Depresivní ani úzkostná nejsem možná z toho důvodu, že mám čistý mozek. Nepoužívám mobil, tím pádem mám uzavřenou hemoencefalickou bránu a paraziti ani jiné patogeny se tím pádem nemohou do mozku dostat. Leda by prošli přes čichový nerv, ale to se, pokud vím, úplně běžně neděje. Proto u mne filária mohou způsobovat menší únavu, ale do myšlení mi nelezou.

Díkybohu, že mobily tak nenávidím, možná jsem se ušetřila zdravotních problémů, které si asi ani neumím představit.

To ale neznamená, že jsem vyhrála. Je možné, že mi jistý druh filárií sedí na srdci – odtud bušení… A jejich jiný druh mi zase způsobuje potíže s ušima. Podle Léčení nemocí od Huldy Clark mají filárie spojitost i s potížemi na kůži. Aj aj aj… že bych právě odhalila svého úhlavního záškodníka? Kdyby se mi podařilo zabít všechna filária, třeba budu tak zdravá, že mě ve sto devadesáti budou na vlastní přání odstřelovat. 🙂

Problém je, že pocházím z jižní moravy, ta je líhništěm právě filárií srdečních a podkožních. Roznáší je hmyz, a mě každý rok poštípalo tak 80 komárů. – Mám pro ně moc dobrou a voňavou krev. Nakazit jsem se jimi musela takřka zákonitě. A byla tedy jen otázka času, než zjistím, že je asi mám.

Máme tedy stanovený hlavní cíl: Zabít filária a s nimi spojené všechny průvodní potíže. Nasadím MMS a uvidím, co to udělá. Kdyby nic, tak mám jinou metodu kterou to dám snadno dohromady, ale to už bych se okradla o možnost dělat tento pokus za určitým cílem. Nechám tedy tyto parazity na MMS, uvidím jestli se s tím popere a nebudu mezitím aplikovat svoje postupy, abych pak neměla zkreslené výsledky.

Pouštím se tedy do MMS. Budu si zapisovat svoje reakce, dávky které jsem vybrala a časová rozmezí. Jelikož se dobře znám, vím, že nejsem schopná dodržovat protokol každý den na plno, ale pokud bude ta možnost zůstat celý den doma a brát kapky, určitě jí využiju. Moje kůra by teoreticky měla být dlouhá tři týdny, já si však myslím, že budu potřebovat více času, takže svoje poznámky případně nechám otevřené, zapíšu si svoje začátky a pokud nakonec s trvalou platností zvítězím, tak si to doplním 🙂

19.2.2013

Pro začátek své kůry jsem vybrala tento den. Byl speciální tím, že mě chytl záchvat extrémní aktivity, takže jsem uklidila celý barák, upekla bábovku (Která mi pak spadla :D!! – ale ne mojí vinou, kuchařka měla špatně napsané ,,pečte při 160 na 45 minut” a to je málo! Příště se jí určitě nebudu řídit.. Druhý pokus mi snad už vyjde… A nevyhodila se, někdo nejmenovaný ji i nedopečenou snědl, protože těsto bylo jinak špičkové. Valila jsem oči, div mi nevypadly z důlků, jak to v něm zahučelo. Původně jsem ji chtěla rovnou vyhodit, ale pak si říkám, že mu ji ukážu… Čistě pro studijní účely, jak vypadá scvrklá nedopečená bábovka… Noa on ji mezitím snědl a uchlácholil mě, že to není nedobré a ať mu ji nechám. Svět má zvláštní smysl pro humor.) a u toho jsem ještě zahájila svoji kůru MMS. Kdybych byla takto radioaktivní každý den, bylo by to skvělé. Odvedla jsem za jeden den práci za tři lidi.

Dopoledne sedím nad materiály a čtu, co se dá. Snažím se zjišťovat podrobnosti. S MMS jsem začala hned po obědě, podle doporučení, že MMS může někdo špatně snášet a nemělo by se tedy brát na lačno. Z nevolností mám obavu, takže to nepodceňuji. Ještě totiž nevím, co mě čeká a jak budu reagovat. Každé tělo je jiné, jdu na to pomaličku.

Moje první ochutnání MMS nebylo úplně příjemné. Dost jsem se zarazila a smrdí mi to, ale nebudu si to ošklivit hned na začátku, snad si zvyknu.

Dobrala jsem celou dávku. Po jedné kapce, každou hodinu, osmkrát. – Žádné obtíže nemám, střeva klidná, nic mě nebolí. Akorát už po třetí dávce mám zvláštní stav otupělosti. Připadám si mírně utlumená, jakobych vypila dvě deci vína. Jsem z toho více roztěkaná a na všechno co dělám, se musím soustředit. V knize o tom nic napsané nebylo, ale nijak mě to neznepokojuje.

20.2.2013

V tento den jsem bohužel dala pouze tři dávky po jedné kapce. Odpoledne jsem měla nabitý program, takže jsem to nějak lépe nestihla. Jelikož mi ale po MMS není špatně, začnu ho brát nalačno už dopoledne, abych líp stíhala. Tento den se mi zapsal do dějin dost černě a přišel v dost nevhodnou chvíli. Přišla zpráva, která byla dost vážná a bylo nutné ji neodkladně řešit. Jsem z ní nešťastná a mám toho plnou hlavu, takže MMS šlo trochu na druhou kolej.

21.2.2013

Zvládla jsem pět dávek po jedné kapce, ale není mi dobře. V noci jsem vůbec nespala (bylo to peklo) a nic mi nechutná. Mám stažený žaludek, jsem bez nálady. Bohužel se v tento den nedá posuzovat, jaký vliv mělo na mě MMS, jelikož to jsou všechno reakce na včerejší stres a na to, co ještě všechno musím zařídit. Všimla jsem si ale, že ten zvláštní pocit otupělosti je tu pořád. Po třetí dávce si připadám trochu opile, ale hodinu po dobrání poslední dávky se vracím zase do normálu.

22.2.2013

Druhá bezesná noc, den bez chuti na jídlo a ve stresu. MMS jsem nevzala ani jednou. Jsem vyřízená a ještě využívám pátku jako pracovního dne, abych rychle dohnala, co je ještě potřeba dodělat. Náladu mi však zvedlo večerní setkání s člověkem, který situaci rozumí a potvrdil mi to, co říkal Laurej už večer předtím: Že jsem se zděsila zbytečně moc… Pravda, včera večer jsem totiž měla moc krásný zážitek. Přišla za mnou máma a mluvila se mnou. Taky u mě byla Kerien, se kterou mluvím jen občas. Jsem ráda, že mě tyhle schopnosti neopouští když je mi úzko, ale právě naopak, že mě to podrží a povzbudí. Maminka mi řekla, že tu situaci moc dobře zná a že všechno bude v pořádku, že můžu být klidná. Hladila mě po vlasech a já byla fakt ráda, že za mnou může občas přijít, i když už ji tady na světě nic nedrží. Těší mě, že mě má ráda a snaží se mě hlídat. Vlastně mám o jednoho anděla navíc a taky máme teď mezi sebou úplně čistý vztah. Čistý od všeho, co kdysi bylo. To je pro mne moc důležité. Jiní lidé, kteří nekomunikují se zemřelými, asi takové výhody nemají, ale my jsme si už všechno důležité vysvětlily. Za ten večer jsem jí vděčná, potřebovala jsem to.

Andělé mě ten večer sice uspali, ale za dvě-tři hodiny jsem zase ve snech začala stresovat a zbytek noci jsem zase probděla. Nefungovalo mi vypínání myšlení, protože mi před očima dál jely obrazy a vzpomínky. Fujtajbl… Dnes jsem už ale trošičku klidnější. Celou tu dobu jsem vydržela na větě, že je to všechno jen přechodný stav, který se musí překonat a pak zase bude dobře. A byla to samozřejmě pravda. Mimojiné jsem si včera odblokovala jeden můj strach, se kterým jsem bojovala celý život. Strach z volání na úřady a cizím lidem. Tahle situace mě donutila obvolat asi půlku ČR a ten strach mě pustil někde u desátého telefonátu. Tak jsem ráda, že mě to takhle posunulo dál. Do budoucna se mi to bude hodit.

Taky jsem zažila to typické ,,Vydržte, přepojíme vás…” pak debilní, na nervy lezoucí pípající melodie, co jede pořád dokola, pak se člověk třikrát dovolá špatně, aby mu nakonec nepomohli. A bavím se tím, že zavolám na jednu pobočku nějakého úřadu a oni mi nejsou schopní dát číslo pro město, ani pro region, pod který spadám, že ty kontakty nemají. Čili já zavolám do špatné budovy a oni mi nedají kontakt na tu správnou budovu… Přitom je to všechno jedna jediná společnost. Ani mi nejsou schopní říct, kde se dovolám kompetentní osobě, která by mi zodpověděla moje základní otázky. 🙂 To už si fakt říkám, jestli mluvím s inteligentní osobou, nebo s cuketou. Všichni sedí v kanclu, umí A, umí B, ale vůbec tomu nerozumí a aktivitu po nich přátelé nikdo nemůže chtít, oni svůj plat i tak dostanou z našich daní, co by se potom namáhali 🙂 A když jim řeknu, že v tom mají binec a že jak se v to mám já vyznat, když oni sami se v tom nevyznají, tak mi řeknou ,,No jo, to máte pravdu, co už…”

23.2.2013

HURÁ. Třikrát sláva. Konečně jsem začala spát, zase mám chuť k jídlu a mám…. no radši nic. Mám radost, že jsem zase na koni, ale jelikož je mi blbě, neberu MMS ani jednou. Je toho na mě moc naráz, odpočívám, regeneruji. Ta předchozí záležitost mě úplně vyřadila a udělala mi čáru přes program.

27.2.2013

Po několikadenní pauze a nervové regeneraci se dávám znovu do práce a začínám brát MMS. Vybrala jsem čtyřikrát jednu kapku, víc jsem nestihla. Jinak se už ale cítím dobře. Začala mě lokálně svědit kůže. Říkám si, že jsem asi konečně probudila nějaké staré problémy v těle. Nejvíc mě kouše na hlavě. Podezřívám dirofilária a mám radost, že se ve mě konečně něco děje. Zvýším dávku, jen ať paraziti poznají, kdo je tady šéf.

28.2.2013

Osmělila jsem se. MMS beru od dopoledne, klidně na lačno (nesnídám). Zvýšila jsem si dávku a vybrala jsem sedmkrát po dvou kapkách. Není mi špatně, ale kůže mě svědí pořád na těch stejných místech. Navíc mě začaly kousat a pobolívat uši i vevnitř, to budou asi ty staré bolístky a záněty středního ucha z dětství. Taky jsem zaznamenala mírné tupé bolesti v tlustém střevě a krátce v pravém loktu. Dál se ale nic zajímavého nedělo. Psychicky se cítím dobře, stav otupělosti po třetí dávce MMS pořád trvá.

© Aluška.org, Alue K. Loskotová 2013. Článek není určen k volnému šíření.POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ

Kam dál:

Otevřít rubriku ZDRAVÍ: ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Problick 2013-04-10 08:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro všechny povinné přečíst aspoň tohle:

Ikona diskutujiciho Renata 2013-04-10 08:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemám s MMS žádnou zkušenost, podobně se zkouším léčit kapkami od Diochi a co na mě teda má ihned účinek je, že je mi špatně, jsem unavená, otupělá, všechno mě bolí a nálada hluboko pod bodem mrazu, až záchvaty úzkosti a strachů. Migrény šílený. Po pár dnech či týdnech tuhle "léčbu " vzdávám, protože se nějak ne a ne dostal ke ZLEPŠENÍ. Tak jsem zvědavá, za jak dlouho se z toho dostaneš po MMS, protože to je taky driják.

Ikona diskutujiciho Lekno 2013-04-10 09:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zozen si antihelmintika. MMS je skvele, ale nestaci. Ak chces rozspis davkovania antihelmintik, najprv sa chod namerat (Metatron, Salvie…)

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-10 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: No ano, ale antihelmintika by mi pomíchaly výsledky, to bych pak celý výzkum MMS mohla zabalit. Abych mohla změřit jestli funguje, musím mít první něco, co chci pořešit.

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-10 14:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Problocku, pár takových "zasvěcených a odborných" kritik na internetu najdeš. Nemáš pravdu, že je to byznys (ale ten lze udělat ze všeho), protože já si vyléčil celoživotní astma za 50 korun do 10 dnů, jakákoliv jiná léčba – pbyt v lázních, roky užívání bylinek a chození po doktorech nepomáhalo. Byliny slábnou, přesto jim fandím!

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-10 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Základní fakta o MMS – nový článek :

Ikona diskutujiciho banditka 2013-04-10 21:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak jsem patrala, ze Ivermectin se u nas dostane jenom pro kone

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-11 07:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Základní rada k pití MMS :

Ikona diskutujiciho Lekno 2013-04-11 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-04-11 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Přeju Ti k narovnanému vztahu s maminkou

Ikona diskutujiciho Jura 2013-04-12 02:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle A.Kalcknera ClO2 vyprchá úplně z krve do 2 hodin. Podobně jsem to vypozoroval i já. Když jsem bral MMS méně často (třeba po 2 hodinách), tak to vůbec nic nedělalo. Nutné je brát ty dávky, opravdu po hodině. Mě to vyhubilo streptokoky, během jediného dne. Poznalo se to tak, že mi krční mandle úplně splaskla a zmizely z ní hnisavé čepy. Jako největší problém se ukázalo, že napříště, jsem zkoušel snížit dávky a brát to méně často a pak to nezafungovalo vůbec.

Ikona diskutujiciho Marie 2013-04-12 09:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Chtěla bych se zeptat, jestli ten sprej na komáry je složený jen z MMS + voda. Anebo je MMS aktivováno a pak smícháno s vodou. Děkuji M.

Ikona diskutujiciho Lekno 2013-04-12 11:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Má reakce, no, nezvládla jsem to a přímo u HB se rozbrečela:

Ikona diskutujiciho lekno 2013-04-12 13:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Q. 2013-04-13 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bábovka Tomovi chutnala jo? :D A Alue chtěla jsem se zeptat, přidáváš si do toho i tu sodu, aby to nechutnalo tak špatně? Nebo je to hnusné i s ní? 🙂 Jinak pěkný den 🙂

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-14 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Marie, klasicky se namíchá – aktivuje – neutralizuje MMS kyselinou do spreje.

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-14 11:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zlepšení chutí MMS k pití :

Ikona diskutujiciho Ota 2013-04-17 07:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: A.Lekno, přečetl jsem si tvé dotazy z odkazu.

Ikona diskutujiciho Marie 2013-04-17 19:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Děkuji za info.

Ikona diskutujiciho Lekno 2013-04-18 10:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Pavel 2013-06-10 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, rád bych se zeptal v této komunitě, zda má někdo zkušenosti s léčbou cervikální distonie, která je rovněž dle klasické medicíny (která ji neumí léčit), důsledkem nějaké poruchy CNS, nebo-li mozku. Děkuji za jakoukoli zkušenost či návod k léčení.P.

Ikona diskutujiciho Kailina 2014-03-09 12:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:MMS nezabiji parazity,pouze viry a bakterie,takze to je asi zbytecny pokus..

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek