20 věcí, které mě odpuzují na chlapech

20.5.2017 v Psychologie 68

Aneb článek tak trochu mimo hlavní téma, nebo odpověď na otázku, proč jsou někteří navždy v přátelské zóně. Tento článek berte s nadsázkou, je hlavně pro pobavení, i když ze života.

1. Hloupost

Stačí mu, že trefí do práce, do hospody, v supíku si koupí levný salám a má funkční telefon. Jakýkoliv nový podnět, který by od něj vyžadoval aktivitu, rozšíření obzorů nebo změnu omezeného pohledu na nějaké téma, je pro něj nežádoucí. Reaguje ironicky, posměšně, nebo vůbec. V podstatě nevíte, o čem se s tímto kusem hověziny máte bavit, protože zná jenom fotbal a hokej. Tihle balíci jsou dobře identifikovatelní od pohledu, mají většinou specifický prázdný výraz, pivní pupík a vyskytují se houfně v hospodách.

2. Neschopnost

Je mu 25-35, bydlí u mamky, není schopen najít si pořádnou práci, možná chodí trochu po brigádách a když jste s ním náhodou někde venku, připadáte si jako jeho matka, protože neví co chce, neumí si ani vybrat z jídelního lístku protože neví co mu chutná a nic si neumí naplánovat. Takových chlapíků už jsem poznala spoustu a věru není nic horšího, než potkat dospělého chlapa, který se chová jako kdyby mu bylo 12 a vy mu musíte velet, jinak když mu dáte na výběr a chcete ho nechat o něčem rozhodnout, tak zmatený stojí deset minut na místě a nevymáčkne ze sebe kloudnou větu, dokud ho z té situace nevysvobodíte. Asi je to i tak trochu bod jedna.

3. Smrad

Chlápek je skvělý, je docela chytrý, je s ním sranda, ale když se zuje, jdete otevřít okno a snažíte se u toho tvářit strašně nenápadně, protože nevíte, jestli se neurazí, kdybyste ho požádala, aby si šel k vám do koupelny alespoň vydrbat nožky mýdlem…


Jistě, každý den není posvícení. Člověk se někde venku zapotí, dojde večer domů utahaný a smradlavý, občas si dáte fazole a pak celý den střílíte, tak taky nevoníte po fialkách. Ale ráno a večer se alespoň osprchnout nikoho nezabije a pokud vám smrdí nohy a nevíte co s tím, není úplně na škodu používat antimykotické a dezinfekční prostředky (koloidní stříbro je super, i na podpaží), zasmrádlé boty vystříkat sprejem do bot a určitě i během dne by se našel prostor, kde se dá trochu přetřít dežodorantem, nebo si vyměnit zapocené ponožky. Nikdo nemusí smrdět, i když maká venku. Problém je, že smraďoši svůj smrad necítí a bývá problém s tím něco dělat. Bývají líní, tak se snahám o zkulturnění brání, jelikož to vyžaduje změnu návyků a snahu navíc.

4. Vyhnilé zuby

Brutální vypínač jakékoliv ženské touhy je, když se chlap usměje a vy koukáte, že je má jako noty na buben, i když je ještě relativně mladý. O kazy se nestará, ,,joo tady mi před rokem nebo dvěma upadl kus zubu tak chodím s dírou“… a jsou neuvěřitelně žluté… Zuby symbolizují jednak naše zdraví, ale také to, jak se o sebe staráme a jak o sebe dbáme. Chodit pravidelně k zubaři, nebo minimálně si k němu dojít alespoň když víte že vám upadl kus zubu, je prostě základ. Zubař je jediný doktor, který má pro každého smysl a bez kterého se člověk jen tak neobejde. Když se chlap nepostará o svoje vlastní zuby, žena předpokládá, že by se do budoucna nepostaral ani o jiné, mnohem těžší úkoly.

5. Příliš nízké sebevědomí

Bojí se říct svůj názor. Bojí se vám podívat do očí. Bojí se zeptat na cestu. Skoro nemluví. Když už otevře pusu, zní slabě a tiše, i když nešeptá…. Celou dobu jde s rukama obalenýma kolem břicha, jakoby každou chvilku měl odněkud přijít kopanec. Přesto má dost odvahy na to si myslet, že o něj budete mít zájem. Jak byste mohla? Kdyby vás v lese přepadl medvěd, musela byste toho medvěda přeprat sama, protože tenhle kluk by odpadl jenom při pohledu na něj.

6. Ignorance a sobectví

Chcete něco říct. Skočí vám do řeči a mluví půl hodiny. V mezičase se znova opatrně pokusíte převzít slovo. Nepustí vás k němu, ke slovu se stejně nedostanete a nakonec vám ještě vynadá, co mu skáčete do řeči. Zásadně se zajímá jenom sám o sebe a svoje potřeby. S nákupní taškou nepomůže, odtáhněte si ji sama, no jako a co že tam máte pět kilo mouky, já mám v ruce kafe, to ho mám zahodit a já dneska makal celý den, tak si kurnik aspoň teď můžu dát voraz. No a co, že potřebujete doma spravit to či ono, si to spravte, on na to nemá čas a vůbec, neotravujte ho s takovýma hovadinama. On má důležitější věci na práci než poslouchat vaše kňourání, nebo vaše názory.. A nechává prkýnko nahoře.

7. Povrchnost

Pochválí vám sice zadek, ale řekne že prsa by vám mohla ještě povyrůst… přitom už máte po pubertě a tlustou vás nechce. Občas si říkáte, že by nebylo na škodu se trochu víc zajímat o to jaká jste povaha a co vás v životě zajímá, než řešit takové hověziny, jestli vám příroda nadělila lentilky pod kobercem. Milujete ho i s pupkem a taky se ho neptáte kdy konečně zhubne, tak proč on se přes tyhle drobnosti taky neumí přenést a taktně je přestat komentovat? To si máte jít přešít hrudník a pro jistotu i ksicht, aby byl spokojený? …. Speciální oddělení jsou muži, které pořádně ani neznáte, ale nahlas vás zhodnotí, jako byste u toho nebyla. Posedlost některých chlapů velkýma prsama mě fascinuje, pomalu jakoby to snad snižovalo kvalitu jejich života. 😀 Každý jsme svým způsobem povrchní a posedlí tím jak vypadáme, ale když je toho moc, leze mi to na nervy.

8. Má debilní poznámky k vaším koníčkům a domácím mazlíčkům

Vstupní prověrka pro každého muže je v mém životě ten moment, jak spontánně zareaguje na to, čím se zabývám, nebo co chovám doma za zvířata… Kreslení, hudba a četba je ztráta času, spiritualita je pro mentály, zdravý životní styl pro trapáky. A nazve-li moji kočičku hanlivě, nebo že morčata jsou dobrá akorát tak do guláše, v tu chvíli končí. KONČÍ!

Já taky nenadávám na jeho fotbal, že si za barákem pěstuje marjánu a neříkám mu že jeho chameleon nic neumí, jenom čumí… Každý máme svůj život a když vám to někdo od první chvíle poplive, víte hned, že ten člověk je pro vás ztráta času a že se neshodnete. To platí i pro přátele.

9. Lenost

Lenost je strašně zhoubná houba, která prorůstá mužskou populací a jakoby na ni nebyl lék. Jen málo mužů jí zatím netrpí a ty ostatní mezitím přehazujete na hromadě vidlema a modlíte se, abyste toho nelenocha našla… Doma zásadně nepomůže s ničím. Nádobí neumyje, nevysaje, pračku nezapne, prádlo nepověsí, nikdy nevaří. Ani koš nevynese, ale má tu drzost neustále vám vyčítat, kde máte bordel a co máte kde uklidit. Jste služka. Než aby si uvařil sám v době kdy jste nemocná nebo nejste doma, radši bude celý den o hladu, nebo se někam vetře. Na konci dne vám vyčte že nedostal najíst jakoby neměl svoje ruce a argumentuje tím, že má moc práce, přitom víte, že celý den seděl u televize a nedělal ani prd.

10. Hysterie

Chlap by měl být ten velký dobrý a silný statný medvěd, o kterého se můžete opřít, když vám život vrazil pěstí do žaludku. Měl by to být váš ochránce a zachránce, u kterého se cítíte bezpečně. Ale když reálně přijdou problémy, tak první kdo udělá hysterickou scénu je váš vyvolený miláček, který začne lítat po obýváku a vyšilovat doprdkrucifixjásenatovysetosnemohlaněcoudělat!, zatímco vy jste celkem klidná, ale teď vás vytočí, že se chová jako pitomec a uklidňujete vy jeho, místo aby uklidňoval on vás. A místo aby problém usadil a zmírnil, nafoukne ho ještě víc a hodí vám ho na záda. Kvůli něčemu, co by se jinak vyřešilo v klidu, ztropí takovou šílenou scénu, že jste z toho na prášky ještě týden poté.

11. Šupák ošoupaný

Máte rande. Když jste hodně blbá, tak naslepo… Čekáte normálního člověka. Nemusí to být nějaký seladon nebo lázeňský švihák, ale normální týpek se kterým bude nějaká řeč. Myslíte si, že vaše očekávání snad není příliš vysoké, že by to reálně mohlo být… Před vámi se poté zjeví bytost matně připomínající mužské pohlaví, zahalená do starého vyglajdaného umaštěného propoceného trika, s mastnými neupravenými vlasy, tepláky, fusekle v sandálech a nepadnoucí mikině… Zatímco vy jste v šatičkách, vyčesaná, namalovaná, vyvoněná a teď se s ním stydíte někam jít, protože na vás okolí čumí divně. – Yep. To se mi fakt stalo. A ne jednou, protože jsem byla hodně blbá… Šupák ošoupaný je i člověk, který se prostě neumí normálně oblíct, adekvátě k dané příležitosti. Asi je mu to jedno, nějak to neřeší.

12. Příliš alternativní, příliš duchovní

Je vegan. Nosí jenom lněný oděv. Používá pouze veganskou kosmetiku. Pravidelně drží půsty. Žije v chatě mimo civilizaci, pro vodu si chodí do studánky, třídí odpad, chodí na suchý záchod, elektřinu má na solární panely, jezdí na kole, zásadně nechodí nakupovat do supermarketů, pravidelně v lese medituje, chodí bos po trávě, hledí každé ráno do slunce, aspiruje na breathariána, nekouří, nepije, sprostě nemluví, otužuje se, nesměje se vašim úchylným vtipům…. A vy se bojíte před ním u vás doma vyhodit lahev od oleje rovnou do odpaďáku, abyste jeho duchovnost, ekologičnost a dokonalost náhodou nepobouřila. Když se přiznáte ke konzumaci masa, na jeho obličeji se objeví nepředstíraný výraz bolesti a zklamání. Jste špatná… příliš špatná a příliš matrixová pro tuto křehkou něžnou bytost z jiné planety.

13. Nejchytřejší na světě a panovačný

Všechno ví líp než vy, takže všechno bude podle něho. Váš názor je k ničemu, protože vy nemáte potřebné znalosti ani zkušenosti, vy tomu nerozumíte, tak radši buďte zticha. Kdybyste se milá paní náhodou snažila prosadit svou vůli oproti jeho, odvděčí se vám týdnem tiché domácnosti a bude s vámi zacházet jako se zrádcem. Jakékoliv odlišení od jeho názoru bere jako útok proti sobě. Nekritizujte, a nemějte svůj názor. Poslušně odkývejte všechno co řekne a zbožňujte ho. Protože on je tááák chytrý! … na rozdíl od vás.

14. Deprimovaný průserář

Celý život se mu sype na hlavu. Skoro nic u něj nefunguje jak má. Potácí se od jednoho extrému ke druhému, z bláta do louže, z deště pod okap. A nikdy vám o tom nezapomene podrobně poreferovat, jakou má v životě smůlu, jací jsou lidi šmejdi, nikdo ho nemá rád, všichni jsou jenom nevděční, hážou mu klacky pod nohy, využívají ho a on není strůjce, ale chudáček, co k tomu přišel jako slepý k houslím. Když vám takový člověk řekne, že bude v životě šťastný jedině díky vám, utíkejte. A hodně rychle. Nebude a nebudete ani vy.

15. Je neodolatelný

Je urostlý, pohledný, má pěknou postavu, umí se dobře oblíct. Má podmanivý pohled, hluboký hlas a charisma. A je to chytrý zmetek, co si je toho velice dobře vědom a nebojí se všechny své zbraně použít proti vám. Ideálně ten nejtěžší kalibr hned napoprvé, protože je z nějakého nepochopitelného důvodu skálopevně přesvědčený o tom, že je naprosto neodolatelný a může mít jakoukoliv, na kterou si ukáže. Takže vás zasype sprška oslizlých návrhů. Čím pokročilejší večer, tím oslizlejší. Pak na vás začne makat a vy berete nohy na ramena. Druhý den vám píše dlouhé liebesbriefy po mailech, abyste mu dala ještě šanci, že ve skutečnosti není takový… Když jste dost blbá, abyste mu tu druhou šanci dala, ujistí vás, že fakt je takový… Druhý ,,Neodolatelný typ“ je boreček, na kterém není vůbec nic co by vás zaujalo, ale od první vteřiny na vás mrká a líbe vám ruku tak, že vám ji vlastně líže.

16. Kuřák

Nejde jenom o to, že díky kouření smrdí a líbání s ním je jako žvýkat vajgl protože tím chutnají jeho sliny… Nemůžete prostě odehnat myšlenku, že ten člověk si neváží svého těla a svého zdraví, dobrovolně a ještě za peníze si je huntuje… Bude si vážit i vás? A je vůbec rozumný, když tohle dělá? A chcete vlastně být s člověkem, který nemá rozum?

17. Nemá hudební vkus

Poslouchá Řiťmuse, Eminema a techno… Ať si poslouchá co chce, ale když mu tohle intelektuálně stačí, tak asi nebude stačit mně.

18. Je ortodoxní věřící

Asi každý člověk, co je v něčem ortodoxní, nebo pevně kovaný, nebo fanatik, vám to bude cpát pomalu i ušima a prostě se s tím nesrovná, že nejste stejní jako je on, máte jiné hodnoty a ne, opravdu se nezúčastníte večerního čtení Bible a modlitby na dobrou noc. Pokud nejsou dva lidi stejným způsobem máklí, neměli by si spolu začínat, protože dřív nebo později je ta odlišnost stejně rozežene.

19. Nemá sociální inteligenci

Ten člověk se asi kolem sebe nedívá, nebo se soustředí jenom na sebe, jinak nechápu jak je to vlastně možné. Ale vůbec nečte vaše signály. Nepozná že vás nudí. Nepozná, že vám leze na nervy, dokud mu to přímo neřeknete. Nepozná, že nějaké věci se tak úplně nehodí přímo rozebírat. Pokládá nepříjemné intimní otázky v nevhodných momentech nevhodným lidem. Říká blbosti a nezastydí se když si o něm celý stůl začne potichu myslet že je pako protože to nepozná… Nedojde mu to ani ve chvíli, kdy si ti lidé začnou sedat k jiným stolům. Má neadekvátní požadavky a domáhá se svého, i když na to nemá právo, nebo byl několikrát slušně odmítnut. Nepozná, že nemáte zájem a nepochopí to, ani když mu to řeknete. Připomíná mi to lidi s diagnostikovanou mírnější formou autismu, ve skutečnosti je to prostě nízká sociální inteligence, která se však dohání a zpětně rozvíjí dost blbě, když už jste dospělí a celé dětství jste strávili někde u počítače, kde se tato dovednost nerozvinula.

20. Flegmouš

Všechno je mu jedno. Sám si ničeho nevšimne, na všechno ho musíte upozornit. Je líný vymýšlet řešení, musíte mu i říct jak to má udělat a jak to má řešit, aby vůbec něco udělal. Že má v kuchyni myši, že protéká záchod, že došlo dřevo na otop… no a co. Na všechno totálně peče a dokud ho na to neupozorníte a netrváte na nápravě, všechno přejde bez pozornosti, bez snahy, bez invence. Máte pocit, že je rezignovaný. Nic moc neřeší, na problémy odpovídá stylem ,,Co už“. Oproti hysterikovi je to relativní úleva, ale tohle je zase přesně ten opačný extrém, kdy tenhle člověk je taková laxní brambora co se občas provalí kolem bez jakéhokoliv efektu, zatímco vy jste na všechno sama a tečou vám z toho nervy.

Co leze na nervy vám a v článku to nezaznělo? Pochlubte se 🙂

Komentáře

Ikona diskutujiciho ľuboško 2017-05-20 06:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je tak špatné s tým "silnejším" pohlavím? Určite sa nájde množstvo chlapov, ktorí majú temer všetky spomínané atribúty, ale…nájde sa aspoň desať spravodlivých (ktorí by nemali ani jednu z tých spomínaných vlastností) ?

Ikona diskutujiciho sluníčko 2017-05-20 09:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě štve, když je kluk až moc hodnej… jako nic proti hodným klukům ale když nemá svůj názor, všechno je po mém a všechno nechává na mě tak se fakt nudím.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-05-20 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to článek o chlapech ale tak….. :D

Ikona diskutujiciho Jarda 2017-05-20 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Naštěstí už mám věk na To, hledat si na těch dalších tisíc let nějakou útulnou jeskyňku. Kde budu pozvedat Kundalíníshaktí k vyšším sférám bytí, není zbytí a žabák se transcedentuje v princeznu nebo prince?  Spíše v roztomilého  králíčka. -) :-)  ;-)

Ikona diskutujiciho Hanka 2017-05-20 11:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, opět výborný článek, moc jsem se pobavila!!A zároveň jsem si při jeho čtení znovu uvědomila, jakou jsem měla v životě kliku, když jsem potkala tak báječného muže,jakého mám doma!Jinak, za sebe bych dodala, že bych nemohla mít partnera, který postrádá smysl pro humor..ten považuji za hodně důležitý-my jsme spolu s partnerem 25  let a mnohé situace jsme překonali právě díky humoru.A pak bych ještě nesnesla muže-uzurpátora…Mají takového hned dvě moje kamarádky a  je to děs-všechno doma dopodrobna hlásit, kde jsem byla, co jsem dělala, o čem jsme se bavily s kamarádkou na kávě, každou hodinu "kontrolní" smska a jedna z nich dokonce nemůže telefonovat a odpovídat na smsky v přítomnosti partnera, protože "jim to krade společný čas"..Myslím, že sdílení je v pořádku, ale každý potřebuje svůj osobní prostor a určitou svobodu..A ještě jsou otravní partneři žárliví, ti můžou taky udělat člověku ze života peklo..Krásný den!h :-)

Ikona diskutujiciho Coco 2017-05-20 11:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě instagramový šampón, co si jen fotí své kafe ze Starbucksu, sebe v zrcadle, své nové hodiny (a když se ho ptáte na čas, neřekne vám kolik je, ale okázale vám nastaví svou levou ruku abyste se mrkly samy), své nové hadry (svetříky, kalhoty s rozkrokem u kolen) a na svátek matek postuje fotku své maminky s popiskem jak ji miluje a pak vám řekne že to je jen proto, aby zapůsobil na ty přemalované, s melíry nebo na černo obarvené štětky (pardonek). :-P

Ikona diskutujiciho Tara 2017-05-20 11:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Satakieli 2017-05-20 12:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Boží, nasmála jsem se :-D Ještěže můj muž nesplňuje ani jeden bod :D Jinak na chlapy jsem v poslední době dost negativně vysazená. Co vidím kolem sebe je děs. Nejvíc mi vadí oplzlost, očumování skoro až s vyplazeným jazykem, přelétavost, přízemnost, lenost, absence smyslu pro romantiku a vztah… No našlo by se toho dost :-?

Ikona diskutujiciho Kirma Lee 2017-05-20 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když je až moc hodný, až je blbý. Pak mi vyložené vadí ty vlezlé typy, které nedají pokoj, neustále píšou, chtějí se sejít a já nevím, co všechno.

Ikona diskutujiciho Lori 2017-05-20 13:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja som si vždy bola zadaná s mužmi na základe spoločných záľub – mali sme radi rovnaké kapely, pozerali rovnaké filmy a páčili sa nám rovnaké knihy.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-05-20 14:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zřejmě nám na mužích vadí stejné věci :D Většinou souhlasím, i když si nemyslím, že by to s chlapy bylo celkově tak zlé, doufám, že existují i takoví, kteří nemají jmenované špatné vlastnosti v nějaké nesnesitelné míře 🙂 Já jsem se relativně nedávno setkala s čísly 1. ,14. a 19. No, stálo to za to 🙁 Jen nevím, proč ti vadí, že má někdo jiný hudební vkus. Každému se líbí něco jiného a je to tak dobře, nezáleží to na inteligenci. Znám i chytré lidi, kteří poslouchají hip hop, předsudky mám snad jen proti lidem, kteří poslouchají Ortel.

Ikona diskutujiciho Fellien 2017-05-20 14:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

He, s těmito typy zkušenost naštěstí nemám :D. Asi jsem šťastlivka :D. Dokonce jsem nejspíš větší lenoch, než můj přítel :D. Ale můj bývalý mě dost štval tím, že se choval jako ženská. Jakože měl takové ty divné dedukce, co mají ženské při PMS. Například se mě ptal, co si myslím o oboru co studuje. Řekla jsem mu, že nevím, protože v tomto směru nemám přehled a nevím ani, co diskrétní matematika znamená, ale nevim jak slavné to bude s uplatněním v praxi. No a on spustil: "No jasně, takže můj obor je na nic, moje škola je na nic a já jsem taky na nic! A v životě si nenajdu dobrou práci! Hlavně že tvoje škola je nejlepší co??" "No, nic z toho jsem vůbec neřekla a ani si to nemyslím." "Přesně to jsi řekla!" "Hele, já už musim tak čau!" :-D

Ikona diskutujiciho Amálka 2017-05-20 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pěkný výčet! Není to zrovna povzbudivé, ale u každého Tvého bodu se mi někdo známý vybavil 🙂

Ikona diskutujiciho Stefan 2017-05-20 14:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

20 dovodov, preco som bez chlapa a chovam radsej kocura a morcata 🙂

Ikona diskutujiciho áťa 2017-05-20 18:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý článek, u 12 jsem se musel smát :D.

Ikona diskutujiciho martin 2017-05-20 18:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a z toho si mam vybrat? dyt to neni mozne…

Ikona diskutujiciho 7Lily7 2017-05-20 21:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluš, skvelí članok :D :D aaach jaaj. A tie fotky k tomu uf. Hlavne posledná (slint) :D

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-05-20 21:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Som flegmouš. Nerozhodí ma ani černoch čo bol teraz v slovenskom letáku od Lidlu, ani hrozba 3. svetovej vojny či koniec sveta. Aspoň sa stále nerozčulujem nad politikou či neúspechoch našich v športe (ani to nesledujem), je mi fuk či pred domom rastie burina a či sa tam prebehol a vykadil túlavý pes a podobne. Neviem prečo by som mal furt niečo riešiť a rozčulovať sa, v podstate nad malichernosťami.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-05-20 21:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otvorili nový obchodný dom, ktorý predáva nových manželov. Ženy tam môžu ísť a vybrať si manžela, ktorý im vyhovuje. Pravidlá sú jednoduché: – Každá žena môže do obchodu vstúpiť len raz a má len jednu voľbu manžela – Obchod má šesť poschodí a s každým ďalším poschodím sa zvyšuje hodnota tovaru – Zákazníčky si môžu na danom poschodí buď vybrať manžela, alebo ísť o poschodie vyššie – Vracať sa na nižšie poschodia nie je možné, je možné iba odísť Zákazníčka vstúpila do obchodu na prvé poschodie, kde bolo napísané – Títo muži majú zamestnanie. Páči sa jej to ale ide na druhé poschodie kde je napísane – Títo muži majú zamestnanie a majú radi deti. To sa jej rovnako páči, ale rozhodne sa ísť ešte vyššie, kde je napísané – Títo muži majú zamestnanie a majú radi deti a sú pekní. Je nadšená, ale rozhodne sa skúsiť ísť ďalej – Títo muži majú zamestnanie a majú radi deti, sú pekní a pomáhajú pri domácich prácach. Žena si pomyslí, že je to úžasné ale nedá jej a ide o poschodie vyššie – – Títo muži majú zamestnanie a majú radi deti, sú pekní, pomáhajú pri domácich prácach a sú romantickí Žena je vo veľkom pokušení si vybrať a hovorí si čo by si ešte mohla priať, ale napriek tomu jej to nedá a ide na posledné poschodie – Ste 43 113 341 návštevníčkou tohto poschodia. Tu už žiadni muži nie sú. Toto poschodie existuje iba ako dôkaz, že vyhovieť žene nie je možné. Ďakujeme za návštevu nášho obchodného domu. Aby majiteľ nebol označený za sexistu otvoril oproti ďalší obchodný dom, kde si môžu muži vybrať manželku. – Na prvom poschodí sú manželky, ktoré majú radi sex. – Na druhom poschodí sú manželky, ktoré majú radi sex, pivo a grilovačku a majú peniaze. – Na tretie, štvrté, piate a šieste ešte žiadny chlap nevkročil.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-20 22:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:  … nebo když dělá tohle. To je ultra nechuťák.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-20 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  O mém osobním životě víš guvno.

Ikona diskutujiciho lenka f 2017-05-20 22:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Každý stejně nakonec dostane takového partnera, JAKÉHO SI ZASLOUŽÍ. :D

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2017-05-20 23:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, to je výčet, jako bys randila se všemi obyvateli Sovětského svazu a bylo Ti pětačtyřicet :).

Ikona diskutujiciho :) 2017-05-20 23:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě teda štve, když má oplzlý řeči, používá až moc dvojsmyslů při domnění, že mě tím snad sbalí. Nebo si myslí, že mě sbalí jenom na to, že posiluje.

Ikona diskutujiciho roman 2017-05-21 00:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,

Ikona diskutujiciho Martin Martin 2017-05-21 03:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Alusko tak s timhle si me dostala :-D  no projit u tebe testem bude peklo :-D

Ikona diskutujiciho Amálka 2017-05-21 07:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: ale nééé! Tož to je výživný kousek, ultrameganechuťák 🙂

Ikona diskutujiciho sunrise 2017-05-21 08:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a ještě co je hrozný je to, když je  škrblík a ikdyž má peněz dost nebo normálně tak si nechá všechno zaplatit na půl nebo na nic nikdy nepozve.. :D

Ikona diskutujiciho Mili 2017-05-21 08:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Este dobre, ze za cely zivot nemusime prejst vsetkymi skusenostami 1-20, ale pravdou je,ze sa zatial malokomu podarilo uspesne vsetkym typom vyhnut. Skoda, ze len skusenostami a vekom clovek pochopi, ze mytus, ze v partnerstve sa ten"druhy"moze zmenit a tak strati tym "premienanim partnera" rozne dlhy cas.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-21 09:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:  .. to jo, kafe za 40kč je drahý a když dopiješ tak po tobě aspoň vysrkne pěnu od kapučína naspod hrnku a sedí nasucho. Ježiši co já to měla za divný kamarády! :D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-21 09:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já ještě zapomněla na jeden strašně důležitý bod 21:  TO JÁ DĚLAT NEBUDU, TOHLE JE ŽENSKÁ PRÁCE.

Ikona diskutujiciho Katrin 2017-05-21 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak to čtu, tak skoro ve všech bodech jsem poznala svého bývalého :-D Ale tento týpek byl ještě ozvláštněn tím, že mi sledoval, jestli mám oholené ruce a nohy a když jsem si ruce třeba dva dny neoholila, tak byl znechucen, řekla jsem mu, že jsme lidi a nikdy prostě nebudeme úplně perfektní a on na to:"No jo právě. my jsme lidi a ne vopice." A nebo považoval extrémně nechutné to, že se při sportu potím :-D  

Ikona diskutujiciho Stefan 2017-05-21 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-21 12:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:  Když tě nezajímá, tak na něho nenarážej.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-05-21 13:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]:  …. O_O  Tak to bych udělala rebelii a nechala si naschvál na měsíc zarůst úplně všechno co mi kde roste. A bavila bych se tím jak zešílí :D

Ikona diskutujiciho sunrise 2017-05-21 13:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:fuj……. 8-O

Ikona diskutujiciho Katrin 2017-05-21 13:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]:: To jsem ho jednou vyzvala, že si můžeme udělat soutěž, kdo bude mít chlupatější nohy :-D Asi se ho to dotklo a pár dní se se mnou nebavil :-D

Ikona diskutujiciho fluttershine 2017-05-21 13:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se nikdo žádný návrhy dělat nepokouší a přijde mi, že o mě není zájem. :D Ale když už na někoho narazím, je to tak divný člověk, který mě i mírně děsí, že uvažuju nejlepší způsob, jak zdrhnout.

Ikona diskutujiciho Jara 2017-05-21 14:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dámy,ale uvědomte si,že vždy rovný rovného hledá.Vybere si svůj obraz,zrcadlový odraz.Je směšné takhle hovořit o svých protějšcích.A kdo hledá,najde.

Ikona diskutujiciho verča 2017-05-21 16:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: to je výtečné :D  :D  :D

Ikona diskutujiciho verča 2017-05-21 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

článek je zábavný!

Ikona diskutujiciho Luz 2017-05-21 18:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: To je tedy magorina! Takze on si pravidelne holil cele telo (predpokladam podle toho jeho komentare)? :O

Ikona diskutujiciho Malina 2017-05-21 22:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue skvělý odpočinkový článek! :D mě osobně hodně vadí několik věcí,je to zřejmě všechno zmíněné už u tebe. Vadí mi když se chová jako dítě,nějaká práce ho nezajímá, nic neplánuje, všechno prostě nějak dopadne..nebo když mi stále jen psal nebo říkal jak je všechno proti němu a on je vlastně ten největší chudák pod sluncem, místo toho aby se choval jako chlap, něco začal řešit.

Ikona diskutujiciho beauty-related 2017-05-22 13:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak tohle je super článek, trefnej, chlapi jsou fakt někdy jak z jiný planety :D je jasný, že nikdo není dokonalý, ale zase čeho je moc, toho je příliš a chlapa co by mi řekl, že tohle dělat nebude, protože to je ženská práce, bych kopla do pr… zadku tak, že by vzal druhou o zem :D

Ikona diskutujiciho máťa 2017-05-22 14:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:: proboha fuj, co to je?? :D blé

Ikona diskutujiciho ginze 2017-05-22 16:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten bod číslo jedna mi vadí na lidech celkově. Takový ten životní styl – přetrpím týden v práci a o víkendu budu chlastat. S takovými lidmi se opravdu nedá o ničem bavit :D

Ikona diskutujiciho Milan 2017-05-22 20:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajimavé, a když náhodou někdo z takového testu projde, tak zůstává sám páč pro ženy není vůbec zajimavý a je tedy až moc normální, tak se nedivím jakpakto že se mi ženy vyhýbají… měl bych se naučit jednu či dvě šílenosti abych byl konečně alespoň trochu zajimavější…

Ikona diskutujiciho BED 2017-05-23 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

musím prihodiť – svalnáč, zkerkovaný, holohlavý, či s kohútikom ala Hurvajs. Lež babička říkala – Proti gustu žádný dišputát. Užsomticho …:-D

Ikona diskutujiciho Ivour 2017-05-24 14:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to jsem asi ulovila posledního skvělého muže na Zemi ;-)

Ikona diskutujiciho fred 2017-05-25 13:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: To je trenér německé fotbalové reprezentace. Pod jeho vedením získali Němci titul mistrů světa v Brazílii 2014.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek