201. Dotazník: Postupuje tato doba k lepšímu, nebo k horšímu?

30.10.2017 v Čtenáři 14

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Chtel bych se Te zeptat jak se Ty sama ocistujes od diskarnatu nebo jinych entit ktere se mohou dostat cloveku do aury? Mas na to nejakou metodu?

Hlavní je prevence. Nestýkám se vůbec s destruktivními lidmi a nepohybuju se na místech kde jich bývá hodně. Pokud občas projdu velkým městem, nebo se setkám s něčím nepříjemným co mě vysaje nebo rozladí, dám si doma na krk kartičku, nebo Energetický krystal (ideálně jdu samozřejmě přímo s nimi na inkriminované místo, mám to na krku rovnou a nenechávám doma ležet), nebo spím s brazilským křišťálem v ruce a do druhého dne jsem zase dobrá. Ale je to věc občasné potřeby jednou za čas, ve svém běžném provozu tyhle problémy nemám, protože nevyhledávám destruktivní věci a místa, naopak se jim – většinou efektivně – vyhýbám a sama o sobě, pokud na mě nic konkrétního neútočí, žádné energetické problémy nemám. O čištění své energie a opětovné harmonizaci píšu i v knize Anděl strážný, kde jsou také užitečné návody.


2. Jednou tu byl článek o tom jestli jsou děti rok od roku hloupější (rok 2014), tak co si o tom myslíš teď? 🙂 Co si vůbec myslíš o téhle době? Ve srovnání s minulostí, matrixy. Čím je tahle doba jiná? Nevím proč, ale mam takové tušení, že už je toho prostě dost. Té techniky, politiky ala žvanění, systému ve školství, společnosti… takové stupňování něčeho, co se zhroutí. ( co se musí zhroutit ) Možná se mám více zaměřit na sebe, ale i tak to okolí musím brát v potaz.

Kdyby mi bylo 70-80, tak bych určitě měla mnohem lepší srovnání. Když to vezmu ze svého krátkodobého časového úseku kterého jsem byla svědkem, tak to vidím tak, že každá doba je v něčem horší a v něčem lepší. Minulé matrixy do toho plést vůbec nebudu, protože jsem tam nežila.

Je spousta věcí na které bych mohla nadávat, ale taky spousta věcí, které jsou nové a které můžu převelice chválit a ze kterých se můžu radovat. Mám pocit, že lidé se čím dál tím více oddělují jedni od druhých, podle způsobu myšlení a rozbíjejí se staré vzorce i staré systémy, dřív spolu třeba lidé žili až do konce života, přestože spolu byli nešťastní a nemilovali se, zatímco dneska tu rodinu rozbijí a jsou hledat jinam. To má svoje výhody i nevýhody, každopádně rozdíl je to obrovský.

Stále více lidí se odděluje od stáda a dává svému životu nějaký lepší a větší smysl, zatímco kdo je ve stádu, ten je ještě více otupěný a zdebilizovaný, než dříve. Znamená to, že obě strany se stále více profilují a odlišují.

Kdo byl idiot ve stádu dřív, ten je dnes mnohem větší idiot a kdo hledá cestu, ten ji najde spíš než kdysi, jelikož ta data pronikla i do dostupných zdrojů (a teď fakt nemyslím esoteriku).

Ty shrnuješ hlavně to co je špatně, tak já se podívám pro vyvážení na to co je dobré. Mně líbí, že moje dorostlá generace zavádí spousty super změn. Například teď začalo být v modě být fit, jíst zdravě, žít bio, používat všechno eko, třídit plast, být minimalista, nekonzumovat zboží více než je nutné, zkusit si vegetariánství… Tak vznikají firmy jako Ugo, Salatérie, prodejny zdravé výživy na každém rohu, vegetariánské restaurace a jídelny… to dřív vůbec nebylo!!! A o nových přístupech k dětem, kdy je rodiče začali nosit, chtějí je vzdělávat i doma, hledají alternativní způsoby vzdělávání… A vycházejí o tom takové krásné knížky, že je nestačím studovat. Také se mi líbí nový trend, kdy maminky těhotní schválně později kolem třiceti let a dítě si plánují. Takže ta doba, kdy děti vychovávaly svoje děti, kdy duševně nedozrálé matky rodily v osmnácti protože je někdo omylem zbouchl v sedmnácti a pak to musely všechno suplovat babičky, konečně odchází (je řeč vyloženě o této lokalitě a civilizovaných zemích, samozřejmě že situace bude jinde na světě odlišná).

Je tady mnoho moc pěkných změn které se mi líbí, se kterými souzním a které mi ukazují, že lidstvo jako celek není zcela ztracené a že některé věci opravdu jdou dopředu. Možná i to je důvod, proč nás ti z povrchu pořád chrání. Když se podívají na všechy ty lidi co se opravdu snaží udělat svět lepším a zajímají se o ekologii a o blaho zvířat, prostě nás v žumpě nenechají.

Pokud bychom se bavili vyloženě o malých dětech nakolik (ne)jsou chytřejší, tam nemám srovnání, to bych musela jít zpátky do nějaké základní školy a dívat se co se změnilo… Hlavně by tu hloupost měl posoudit nějaký pedagog, který dlouhodobě učí a ne já. To co potkávám na vesnici jsou moc milé a hodné děti které hezky zdraví, pořád běhají venku, ale asi to bude velký rozdíl oproti dítěti z centra Prahy, které od kočárku vyrostlo s mobilem v ruce. U nás jsou poměry poněkud skromější a jde vidět, že rodiče si moc luxusu dovolit nemohou, paradoxně je to jejich dětem ku prospěchu, protože nemají ozářené mozky a jejích tělíčka se hezky vyběhají venku, takže jsou pěkné a štíhlé. Je radost se na ně dívat.

3. Ma nejaky zvlastni vyznam znaminko na dlani? Konkretne na leve ruce, mezi carou srdce a carou hlavy. Jedna se o dite. Poridila jsem si knizku Cteni z detske ruky, ale odpoved jsem nenasla, proto se obracim s dotazem na tebe.

Všechno má nějaký symbolický význam a smysl, ale také jsem zatím nenarazila na literaturu, která by popisovala rozmístění znamének na ruce. Možná by se dalo něco najít v chiromantii. Zatím jsem dala na web knihu o fyziognomice, která popisuje rozmístění znamének nebo bradavic v obličeji.

4. Když se člověk narodí například s velkým talentem pro umění, musí si to před svým zrozením nějak „zasloužit“? Třeba předtím odžít několik životů, kdy byl opravdu dobrým člověkem? Mám pocit, že když někdo může v životě dělat něco výjimečného, třeba umění na vysoké úrovni, tak že to je výsada a že by si toho měl vážit a patřičně to rozvíjet, a že se to nedává do vínku jen tak.

Já mám takový názor, že každá duše má nějakou svoji specifickou rezonanci a energii, která jí propůjčuje určité vlastnosti. A tyto specifické vlastnosti se projevují jako různé kvality, nejenom povahové a duševní, ale také intelektuální, umělecké a jiné dary či nadání. Je to prostě specifikum dané duše a samozřejmě to jde i ruku v ruce s jejím úkolem, který je dle toho na čem ta duše rezonuje, co chce prožít, co chce najít, co chce dokázat. Dává to i logický smysl, přece si nebudu vybírat úkol, ke kterému nemám žádný vztah a nezajímá mě. Proto jsou talenty cesta, jak najít svůj smysl a umělecký projev je projev duše a cesta spojení se svým Zdrojem.

5. Jak je to s rozdvojenou osobnosti? Ma telo vice dusi nebo se napojuje na jine kanaly? Ted se divam na jeden serial a je to tam a me by zajimal tvuj pohled. Prijde mi to docela desive.

Pokud bychom se bavili laicky o jedinci který se chvilku chová normálně a pak zase nějak úplně jinak, jeho duše je stále jedna jediná, ale mohou ho chvilkově ovládat různé destruktivní entity, démoni, které si do sebe nějakou cestou vpustil. Tyto stavy, ale také schizofrenii, často způsobuje požití drog nebo satanistický rituál, ale člověk k tomu musí mít jisté předpoklady, to znamená že je nějakým způsobem energeticky a duševně oslabený, disharmonický. Poté stačí aby se setkal s dostatečně silným spouštěčem či stresovým faktorem, který aktivuje jeho předpoklad, temné bytosti o něj vejdou a začnou dělat neplechu.

Duševně vyrovnaný jedinec, který nepožívá drogy a nevyvolává ďábly, nemá důvod ke spouštění takové nemoci.

Druhá varianta je otrava mozku nějakou toxickou látkou, kdy mozek přestává správně fungovat a vypínají se mu jeho přirozené ochrany proti těmto bytostem, nebo nákaza mutovanou formou toxoplasmozy. Těch možností je poměrně hodně.

6. Chtěl by jsem se zeptat, jestli různí lidé rezonují s různými metodami věštění. Například mně se zdá, že se mnou nejvíce rezonují metody věštění jako I-ting, nebo Runy. Naopak třeba andělské karty se mnou nerezonují, protože vždycky ta odpověď na mou otázku je trochu mimo, a nebo je to taková fádní odpověď, která mi nic neříká např. ,,andělé tě milují, stojí při tobě a poskytnou ti podporu“. Čili žádná odpověď, která by mi přímo říkala jak mám situaci řešit a kterou cestou se vydat. Takže je možné, že někteří lidé více rezonují na určité metody výkladů, než na jiné?

Spíš existují různé cesty a různým lidem vyhovují různé metody. Andělské karty nejsou od toho aby ti řekly co máš dělat, jsou od toho aby tě ujistily o tvé správnosti a podpoře z vyšších sfér, abys měl sílu pokračovat, nebo aby ses uklidnil v krizové situaci. ROZHODNUTÍ VŽDYCKY MUSÍ LEŽET POUZE NA TOBĚ. JE TO TVÁ ZODPOVĚNOST A TVŮJ VÝBĚR, NEMŮŽEŠ HO PŘEDÁVAT NA NĚCO VNĚJŠÍHO.

7. Jak to vypadá s tím tvým novým blogem na wordpressu? Bude někdy hotový, nebo jsi to vzdala?

Nevzdala jsem to. Pořád se nenašel nikdo kdo by opravdu splnil to co slíbil a kdo by to uměl. Už ani nepočítám, kolik lidí to mělo v ruce a kolik jich po pár dnech odpadlo. Pokud by se tady našel někdo solidní, ať se mi klidně ozve.

8. Můžeš prozradit, co nosíš častěji, sukně nebo kalhoty, případně kdy nosíš kalhoty a kdy sukně? A je pro ženy z energetického hlediska lepší nosit sukně nebo je to jedno?

Je to úplně jedno, záleží na tom v čem se líp cítíš. Kalhoty a sukně nosím podle toho jestli se chci cítit pohodlně, jdu na hezko, nebo jestli je venku zima.

9. Ahoj Alue 🙂 Přemýšlela jsem, proč se často kreslí víly a anděly jako hodně obnažené ženy většinou s větším poprsím ? Tak nějak si myslím, že to jsou milé a něžné bytosti.

Asi proto, že se na to dobře kouká a že se to lidem líbí. Já třeba prsaté víly nekreslím, moje víly mají většinou dvojky. 😀

10. Aluško, plánuješ ještě někdy udělat Alušpacír, nebo už je to prakticky ,,mrtvé téma“?

Je to prakticky pohřbené. Důvody proč jsou jednoduché a praktické. Tehdy jsem na to měla čas. Dneska už ho nemám.

Druhý důvod taky je, že zatímco na ty první došla kopa lidí, postupně jsme se nějak protřídili, ti starší nebo neprůbojnější přestali chodit, zůstali jenom komunikativní mlaďoši, nakonec se scházeli pořád ti samí, kdo byl nový toho asi odradilo že už se všichni dobře známe, když se neuměl zařadit, tak zase odpadl. Až nakonec přestalo dávat smysl to inzerovat na webu, protože nás bylo asi 10 stálých a už jsme věděli kdo může nebo nemůže. Takže se to přesunulo do soukromého sektoru.

Teď po letech odmlky by se určitě skupina změnila i když by šlo o totožné destinace, ale už nemám čas to organizovat.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Siren 2017-10-30 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta otázka s těmi vílami mě vážně rozesmála :D. A to, že je kreslíš s dvojkami. To je super! Nic se nemá přehánět, že? :D

Ikona diskutujiciho Honza 2017-10-31 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K bodu 5:

Ikona diskutujiciho áťa 2017-11-01 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš na své vizitce napsáno, že jsi terapeutka. Proč sis tam místo toho raději nenapsala, že jsi senzibilka (senzibil)? Podle mě by to slovo skutečnost vystihlo lépe :).

Ikona diskutujiciho Mára 2017-11-02 17:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: To může být zajímavý. Chtěl bych zkusit mít dvě osobnosti :D třeba by ta jedna byla trochu normální :D

Ikona diskutujiciho :) 2017-11-03 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtela jsem se zeptat Alus jak to je s kříšťály, s krystalem, protože jsem uz narazila na mnoha protichudna tvrzeni a vim co tvrdis ty, ale chci v tom mit plne jasno. Dost lidi mi rika, ze kdyz je ten krystal, kamen obrouseny, tak to je to prave orechove, tak takovy kamen ze ma vetsi silu, ze tam je ta bytost v nem a jini zase rikaji, ze to je jen v cistem, neobrousenem ksystalu, tak potom nevim co si myslet. Nicmene, krystal od tebe mam, moje dvouleta neterinka ho uplne zboznuje, nejsme spolu moc casto, ma hrozne problemy se spanim, vzdy kdyz jsem tam byla tak jsem ji dala krystal na krk a do 5ti minut spala uplne sladce a nerusene, vzdy jsme si rikali proc usne jenom semnou :D protoze ja ho furt nosim na krku no a vzdycky se s nim hrala, divala se na nej, na to ze je tak mala a knizky trebas cas od casu znici, tak tohle ochranovala jak mohla a mezi reci jen tak rekla, ze je tam prej vila…Bylo i znat ze se s nim mnohem min boji, protoze ma urcite strachy a fobie…Tak to se mi moc libilo, me se od te doby zdravi lepsi taky mnohem rychleji. A jeste jsem se te chtela zeptat jak mohu ocistit neopracovany citrín, dekuji moc za odpovedi :-*

Ikona diskutujiciho Brusinka 540 2017-11-03 21:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:ahoj, citrín čistit nemusíš, stačí mu ledová voda, tu miluje jako křišťál ?

Ikona diskutujiciho :) 2017-11-04 14:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: no ja ho prave koupila po netu a vim, ze ma byt i proti zlym snum a nocnim muram, ale ja s nim naopak ty blbe sny mam…tak si myslim, ze by bylo dobre ho nejak ocistit pac nevim od koho presne je jako neznam cloveka co ho drzel v ruce, balil atd…

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-11-04 16:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Připadá ti plynová maska jako destruktivní symbol(resp. když je někde vyobrazená nebo tak, určitě chápeš)?

Ikona diskutujiciho Dvě otázky 2017-11-05 17:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do diskuze, to jako sem? No zkusím to ? mám vlastně dvě otázky – pořád se setkávám s číslem 12. Už několik let. Má tohle číslo nějaký symbolický význam? Je pro esoteriky nějak zajímavé? A druhá otázka – říká se, že podle barvy očí lze poznat charakter člověka. Ale co když má někdo heterochromii? Což je i můj a rovněž mé kamarádky případ, proto mne to zajímá. Je to pěkná mutace, ale co to o nás vypovídá z toho "duchovního" pohledu? Z pohledu lidí, co těmto věcem věří, z pohledu esoteriků apod. Nevěřím na tyhle věci, jen mne zajímá tvůj názor.

Ikona diskutujiciho tweety 2017-11-06 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pomerne často narazím na číslo 66 alebo 606 v spojení s mojou osobou majú tieto čísla nejaký hlbší význam? Ďakujem 🙂

Ikona diskutujiciho áťa 2017-11-07 15:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jim Carrey se už asi zbláznil… https://www.youtube.com/watch?v=-JmNKGfFj7w (nedivím se, po tom co mu udělali s jeho přítelkyní)

Ikona diskutujiciho aston z Křišťálového vodopádu 432Hz 2017-11-07 15:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koupil jsem si krásné mechanické natahovací hodinky za neuvěřitelných -podržte se- 405,- Kč. Vážně tam je taková cena! A jsem z nich naprosto na věži, protože jsou naprosto nádherné, mají průhledný mechanismus a krásně tikají.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-06 01:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Toto? Zblázněním to můžou nazvat jen někteří(nic proti, narážím spíš na Američany kteří pro něj mnohdy nemají pochopení)… On jen došel k trochu jinému stupni mentality. to se nedá jen tak vysvětlit(nebo jo, ale nechce se mi psát).

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-06 01:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: hah, nacházet tu své staré komentáře je sranda:D vidím, jak se i někde po roce plácám furt v tom samém, co už.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek