202. Dotazník: Jak vznikají plačící sochy? / Fungují Tachyony?

14.11.2017 v Čtenáři 64

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Jak to je s tou kávou? Který druh je nejlepší? Já piju nejčastěji espresso… ale ty se zmiňuješ o české specialitě „turkovi“. Máš nějaký doporučený druh kávy? Má nějaký vliv jestli je čerstvě namletá? A vůbec, která káva je podle tebe ze zdravotního hlediska nejlepší? Nejsem moc kávový expert, takže přiblížení by se hodilo.

Pokud je řeč o článku na přirozenou léčbu toxoplasmozy, měla by se používat pokud možno čerstvě namletá káva, do které se nepřidá mléko. Jestli to bude turek, nebo se to prožene přístrojem, je úplně jedno.

Odrůda či původ kávy je otázka osobních preferencí, jediný druh kávy který není vhodné pít, je instantní.

2. Ahoj, zajímal by mě tvůj názor na plačící sochy panenky Marie. Díky

Člověk má schopnost i do neživého předmětu vtisknout ducha. Dá se to udělat pomocí magického či hermetického rituálu, takový rituál se může použít k umístění bytosti do neživého předmětu aby sloužila k dobru, nebo aby naopak škodila. Takto vznikají různé pověstné zabijácké starožitnosti, o kterých se hodně píše a mluví. Panenka co se sama v muzeu přemisťuje a všichni její bývalí majitelé zemřeli, křesla do kterých když se člověk posadí tak brzy záhadně umírá atd. Všechno jsou to prokleté předměty, ve kterých je nějaká bytost. Já mám osobní zkušenost i s opačným případem, to byla umístěná konstruktivní ochranná bytost do neživé hračky. S prokletými předměty se pokud možno nestýkám, těm se vyhýbám, protože tyto věci jsou reálné a opravdu není dobré na jakýkoliv prokletý předmět jen sahat nebo být poblíž něj, člověk nikdy neví co se stane.


Druhá varianta, kdy se dá vtisknout duch do předmětu, je spontánní. To jsou případy, kdy člověk bez jakékoliv znalosti magie, hermeticku nebo rituálu, jednoduše chová takovou úctu, lásku, nebo vztah k neživé věci, jakoby byla živá. Stává se to často uctíváním nějaké modly. Denní uctívání dané věci, na ní nahromadí obrovské množství energie, která začne mít postupem času vlastní vědomí. Je důležité, kdo s předmětem zachází, jakým způsobem ho uctívá, nebo komu předmět zasvěcuje, s čím ho spojuje. Taková je poté energie v dané věci. Zlá, nebo dobrá.

Člověk to může vycítit na dětských hračkách. Hračka, se kterou si dítě hraje dlouhodobě hezky, přisuzuje jí dobré vlastnosti a ve hrách představuje hodné osoby, taková hračka poté vyzařuje velmi dobrou energii, dítě s ní i rádo spí v posteli a když tu hračku dostane do ruky senzitivní osoba, nadvědomě cítí úctu a zachází s hračkou velmi opatrně, cítí že je v ní dobrý duch.

Naopak hračka, která v dětské hře obvykle zaujímá pozici zlého a jsou jí přisuzované zlé vlastnosti, postupem času tuto zlou energii obsáhne a stává se, že se poté dítě své vlastní hračky bojí, musí se na noc odnášet pryč z pokoje, nebo zavírat do skříně. Senzitivní člověk na takovou hračku nadvědomě nechce sahat, aniž by věděl co s ní je špatně, nebo se jí instinktivně bojí, něco ho znervízňuje.

Jednou se mi stala zajímavá příhoda. Byla jsem na návštěvě na chatě u přátel a na okně byl pověšený dřevěný klaun, který ve mně vzbuzoval naprosto záhadný silný strach, nervozitu a měla jsem problém se na něj dívat. Tak jsem ho z okna sundala aby se na mě nedíval a položila na pytel s dětskými hračkami, který byl trochu schovaný za skříní a to mě uklidnilo. Asi za pět hodin jsem řekla nahlas, že nevím co se stalo s tím klaunem, ale je v něm něco zlého, že ve mě vzbuzuje hodně zlé pocity. Pak se zničehonic ozvalo pípání, které se bez přerušení táhlo. Lekli jsme se a šli hledat zdroj zvuku. A zjistili jsme, že zrovna jak jsme o té hračce mluvili a ona ležela nahoře na daném pytli s dalšími hračkami, dřevěná ručička toho klauna zmáčkla velké červené tlačítko jiné hračky, která díky tomu pípala. Zvláštní ale je, že s klaunem řadu hodin nikdo nehýbal, byl malý a lehký, neměl by mít sílu to zmáčknout. Když jsem to uviděla, hračka přestala pípat, ale ruka toho klauna už na tlačítku zůstala… Jakoby ta hračka byla něčím posedlá a věděla že o ní mluvíme, tak se prostě ozvala.

A když se vrátíme zpátky k primární otázce proč existují sochy které pláčou, odpověď je velice jednoduchá. Socha panenky Marie bývá uctívaná v hodně náboženské rodině na denní bázi, lidé jí odevzdávají svoji bolest a modlí se za to aby jim Marie pomohla s různými problémy, jelikož zastupuje archetyp matky, ochránkyně, mateřské síly, taková psychická náhrada za skutečnou matku nešťastníka. Když se po mnoho let nějaké soše odevzdává žal a smutek, postupně se v ní tato všechna destrukce a bolest usadí. Špatná energie v sošce poté začne žít vlastním životem. Jeden z projevů jsou krvavé slzy, asi nejvýstižnější symbolický projev bolesti, hrůzy a zoufalství, které daná rodina na sošku naložila. V kostce řečeno, je to posedlý předmět.

https://www.youtube.com/watch?v=7qpdupXEf9k

3. Zajímal by mě tvůj názor ohledně situace, kdy má starší žena dítě, třeba po 35 letech, znám například ženu která má miminko ve 42 letech. Je to podle tebe zdravé, jaká vidíš rizika nebo výhody? Podle mého je to hodně individuální, záleží hlavně na zdravotním stavu a kondici.

Nevidím v tom problém, pokud je žena zdravá, proč by nemohla mít kolem čtyřiceti dítě. Je to milionkrát lepší než doba kdy dívky rodily v 17-18ti letech, jejich děti vychovávali prarodiče, protože matka byla sama ještě dítě, nedostudovaná a nezkušená. Dospělá žena už má zkušenosti, moudrost a potřebnou zodpovědnost. Taky nechápu proč si někdo myslí, že žena po 35ti letech je ,,starší“. Střední věk aktuálně dle WHO začíná od 45. roku věku nahoru, do té doby je žena stále mladá paní.

4. Údajně děti, které se rodí v pozdějším věku svých rodičů, jsou chytřejší a nadanější – je na tom něco pravdy?

Říká se to, údajně moudrost staršího rodiče přechází rezonančně na dítě už v době prenatálního vývoje. Vyzrálý člověk už zná svoji hodnotu a má to v hlavě srovnané, takže dítě během svého vývoje tolik netrpí na mladické manýry, vrtochy, nezodpovědnost a hloupost nevyspělého rodiče. Starší rodič bývá o poznání klidnější, mírnější a má větší tendenci předat dítěti moudrost a dobré hodnoty do života. Zatím nenarozené dítě prožívá se svým rodičem veškerý stres, duševní zmatek a problémy, to ho formuje už v této chvíli, aby dítě bylo připraveno přesně na dané prostředí, do kterého se narodí.

Starší matky obvykle své děti plánují a chtějí, což je jediný dobrý začátek, od kterého se může odrazit spokojený a vyrovnaný jedinec. Když dítě přijde na svět s nadvědomým programem že je chtěné, milované, vymodlené a přijímané, je to absolutně něco jiného, než když matku na základce nebo na střední někdo omylem zbouchne a ona několik týdnů přemýšlí nad potratem, aby dítě po porodu šoupla babičce jako otravnou zátěž.

Samozřejmě to neplatí na všechy lidi paušálně, každá žena je jiná a věk nutně není podmínkou mentální zralosti, vyrovnanosti a moudrosti, i když by být měl.

Záleží nejvíc na duši dítěte, která sem přišla. Pokud je silná a má dobré napojení, přežije všechno a dokáže velké věci bez ohledu na to, jaký měla žalostný start. Naši rodiče nás programují, ale nakonec o svém osudu stejně rozhodujeme my sami, nemůžeme na ně všechno házet.

5. Jak dlouho myslíš, že může být žena plodná pokud se dobře stará o své zdraví? Děkuji předem za zodpovězení. Já například vím, že budu mít děti v pozdějším věku, ale kolem mě téměř všechny vrstevnice už mají rodinu a občas cítím lehký společenský tlak na to, mít brzy děti.

Je to individuální, zásadně záleží na hormonální rovnováze. Postupy jak se vyléčit z hormonální nerovnováhy lidé neznají, spíše se stravují tak aby si hormony co nejvíce rozhodili a žijí ve velkém stresu. Přechod, ztráta plodnosti, je následek dlouhodobých hormonálních problémů, které zákonitě přijdou, když žije žena v aktuálním prostředí obvyklým způsobem. Existuje pro mnohé lidi pravděpodobně dost kontroverzní teorie, že přechod u ženy není přirozená součást jejího života, ale následek zdravotních problémů, které se vlečou a neřeší. Žena může jíst zdravě, ale pokud neví jak léčit svůj hormonální systém a jak ho udržet funkční, přechod stejně nakonec přijde. Pokud by se celý život udrželo ideální zdraví, byla by žena plodná až do své smrti, toho se však v těchto extrémě toxických a stresových podmínkách nedosahuje.

Co se týče společenského tlaku: Člověk by nikdy neměl dělat důležitá rozhodnutí pokud je necítí sám v sobě, jen na podnět něčeho vnějšího. Poté se násilím staví do pozice kterou chtějí ostatní, ale ne on sám. Je to nejlepší způsob, jak se dostat do vážných – i zdravotních – problémů a v případě početí potomka, ty problémy ještě přenést i na něj. Dítě nesmí být výsledek nehody nebo společenského tlaku, má přijít když je chtěné, bez ohledu na to co říká okolí. Nebo nemusí přijít nikdy, pokud žena nechce, v tom je krása svobodné vůle. Člověk si ji ale nesmí nechat vzít, respektive nesmí uvěřit tomu, že jeho vůli mají v rukách ostatní. Dítě je až příliš velká zodpovědnost na to, abychom si ho pořídili jenom proto, že ho má stejně stará sousedka a my nechceme vypadat pozadu.

6. Ahoj Alue, jaký je tvůj názor na breathariánství? Myslíš, že je opravdu možné být živ pouze z prány?

Ano, věřím že existuje pár lidí na světě, kteří tuto schopnost mají, a jsou skrytí před očima veřejnosti. O někom jsem slyšela i dost věrohodné věci, ale nebudu jmenovat.

Nevěřím však tomu, že je možné se to naučit prostřednictvím nějakých cvičení, nebo půstů. Jsem v tomto skeptik, ale pokud bych potkala někoho kdo to reálně dokázal a viděla bych důkazy na vlastní oči v dlouhodobém časovém měřítku (jakože nehubne a neláduje se tajně čokoládou), klidně změním názor. Zatím co jsem viděla, mě vše přivedlo právě ke skepticismu a po svém experimentu s vegetariánstvím bych spíš ostatní lidi od nějakého extrémního výživového směru odrazovala, než to podporovala.

Pokud cítíme hlad, hubneme když nejíme, tak potřebujeme jídlo a jezme. Tělo není blbé, říká nám co máme dělat, stačí ho jen poslouchat.

Ti kteří opravdu žijí z energie jsou vysoce spirituální bytosti s odblokovanými schopnostmi mozku co levitují u stopu a zhmotňují předměty. A pokud toto člověk neumí, cvikem půstů se tam fakt nedostane, ani si to nekoupí.

7. Alu… Nevím úplně, jak bych tu otázku formulovala, ale – jak bys popsala „jít za svým srdcem“? Respektive když se člověk tak trochu ztratí sám v sobě a tápe, kam to má vlastně směřovat a co je správné. Čeho se pak chytit, jak uvnitř sebe najít, kudy se vydat? Já už poslední dobou nepoznám, co je můj mozek, co srdce a co ego. Těžko říct, jestli tohle není skoro spíš otázka na samostatný článek. 😕

Asi je to otázka na samostatný článek, možná pomalu i na knížku. Jít za svým srdcem chápu jako směřování za tím, po čem skutečně toužím, za svým smyslem života, za tím co mě vnitřně naplňuje. Domnívám se, že pokud někdo říká že ho nic nebaví, nemá žádný talent a neví co chce, tak si za to může na tisíc procent sám. Dostatečně těmto věcem nevěnoval svoji pozornost, v dětství se širokospektrálně nerozvíjel, u ničeho nezůstal delší dobu aby pronikl do hloubky věci/oboru, až se nakonec dostane do fáze, kdy neví kdo je. Nebo to možná kdysi našel, ale nechal se někým nebo něčím odradit, dostal strach, uvěřil tomu že na to nemá a že to nedokáže… Důvodů může být mnoho. Nikdy to není lehké, matrix dělá vše pro to, aby člověka ze správné cesty strhnul. Každý z nás má svůj úkol i nadání pro to ho splnit, ale zásadně záleží na tom, jestli se toho úkolu člověk zavčas chytil a šel dravě po něm, nebo jeho pozornost odvedly počítačové hry, televize, nebo pochybná skupinka pokuřující zelený list, jak to často v pubertě bohužel bývá.

Když člověk nevidí směr, musí začít sledovat znamení a ponořit se do sebe, aby zjistil kdo je. Píšu o těchto věcech ve svých třech knihách.

8. Znáš tachyony, tachyonovou energii? Myslíš že to funguje a je to konstruktivní?

Tachyonové výrobky znám, i metodu kterou se tyto výrobky dělají. Funguje to a je to velmi dobré, bohužel se ty výrobky zhruba po 2-5 letech vybijí a přestanou fungovat, záleží na tom, v jak destruktivním rozladěném prostředí se ten výrobek nachází, podle toho se vybije. Přestože je to dobrá věc, nekoupila bych si to, ani to nevyrábím přestože návod znám. Myslím si že má víc smysl investovat do věcí, které jsou věčné a nepřestanou za pár roků fungovat. Tachyonové výrobky stojí mnoho tisíc – i úplně malinká placička – , tak bych za tu cenu rozhodně požadovala něco, co mi vydrží tak dlouho, dokud to neztratím, nerozfláknu, nebo neumřu. 🙂

Čili pokud někdo prodává tachyony, správně by měl mít přesně označené datum dokončení poslední fáze (čili výroby) a pokud mu to stojí na skladě měsíce, nebo nedej bože roky, měl by každých pár měsíců svůj výrobek adekvátně zlevnit a po uplynutí dvou až pěti let (to by musel měřit senzibil aby se vědělo jestli je to už vybité a neprodejné) neprodané znovu nabít a zákazníka o tomto problému informovat, aby nekupoval zajíce v pytli. Nevím ale o nikom, kdo by tohle dělal, protože je to dost práce, musí se hlídat datumy a je taky otázka, jestli to ti prodejci vůbec ví pokud nejsou sami zároveň i výrobci.

Měla jsem tu možnost dělat tachyony, nakonec jsem se rozhodla pro dokonalejší technologii energetizace, která se nevybije a nemusí se hlídat datum expirace. I kdy mně na skladě nikdy nic neleží protože dělám po jednom, ale tachyony se dělají hromadně, to není výroba po jednom kousku ale může být i po stech a tisících kusů, tam je celý postup úplně jinak, čili tam se musí evidovat datum dokončení, pochybuju že by to někdo stihl prodat za týden, aby mu nic neleželo dlouhodobě skladem. A zákazník ví prdlajs jak dlouho tachyon ležel skladem… Pokud někdo o koupi tachyonizované věci uvažuje, berte to v potaz a případně si u prodejce zjistěte datum výroby a způsob skladování, abyste nekoupili věc co už je dávno vybitá. A pokud na tyhle otázky nebude umět odpovědět a nebude vědět o čem je řeč, tak to pravděpodobně od někoho odkupuje aniž by znal postup výroby nebo vlastnosti té metody, nebo v horším případě to nemusí být vůbec tachyonizovaný výrobek.

9. Napadla mě taková věc… Mám doma tričko s Eminemem, které ráda nosím. Vadí to něčemu? Vím, že je satanista a tak, ale jeho songy mi v jednu dobu dost pomohly. Díky.

Já osobně bych takové tričko určitě nenosila.

10. Já bych měla otázku do dotazníku, jakou piješ vodu, popřípadě jestli ji čistíš a čím? Díky.

Piju studánkovou vodu z lesa, která jede přes kvalitní filtr, rezonátor, pak se zlevituje a vychladí na +4 stupně.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Gabby 2017-11-14 07:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, jak se po smrti neztratit v astrální rovině a přejít na druhou stranu? A za jak dlouho po smrti duše opouští tělo? Dekuji za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho sunrise 2017-11-14 09:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

,,Dítě nesmí být výsledek nehody nebo společenského tlaku, má přijít když je chtěné, bez ohledu na to co říká okolí" – když příjde výsledkem nehody vadí to něčemu? Tak i tak duše ví, do čeho jde a vybírá si to ne?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-14 09:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  To je zase další, jiný úhel pohledu na věc. To co je v článku je rovina lidská, zdejší, fyzická. Na úrovni duše zase věci vypadají jinak.

Ikona diskutujiciho sunrise 2017-11-14 09:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Je dobře, že tě tu máme! :D

Ikona diskutujiciho jirik 2017-11-14 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:No, já jsem na základě jistých zkušeností a zjištění došel k závěru, že v této realitě jsem omylem….. :-D

Ikona diskutujiciho Verča 2017-11-14 10:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ta pasáž o hlasu srdce se mi hrozně líbila:-D.. žebrala bych o článek na toto téma:-)

Ikona diskutujiciho Tom 2017-11-14 10:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobrý den, prosím od jakého výrobce Tachyonizovaných výrobků máte na mysli? Možná je výrobců je více.

Ikona diskutujiciho Daniela 2017-11-14 10:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chtěla bych se zeptat, co říkáš na věci, jako je tahle v odkazu?

Ikona diskutujiciho áťa 2017-11-14 11:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Strašně dlouhou dobu přemýšlím nad tím, že duše sebevraha bloudí v destruktivní dimenzi. Vždyť takových duší musí být miliardy. Nebude teoreticky možné ve Zlatém věku lidstva všechny osvobodit?

Ikona diskutujiciho hanka 2017-11-14 11:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odpovědi, to o nepřirozenosti přechodu u žen je hodně zajímavé, už jsem slyšela, že ženě která se stravuje syrovou stravou se v 70 letech vrátila menstruace a i tak celkově mám pocit, že když je žena zdravá tak by měla menstruovat, navíc přechod působí ženám různé těžkosti, jak tak pozoruju, bolesti, návaly, únavu, migrény. Těžko říct nakolik je to přirozený nebo aspoň přirozeně zvladatelný proces. Zajímalo by mě jakou zkušenost mají jogínky, určitá jógová cvičení by taky měla udržet zdraví a plodnost do vysokého věku. Nesmírně zajímavé i když připouštím že kontroverzní téma. Ženy se snad (některé) na přechod i těší, že se zbaví menstruace a slyšela jsem i názor že po přechodu nastává v životě ženy nové období "moudrosti": po období plodnosti kdy se starala hlavně o svou rodinu, nastává doba kdy se má věnovat více sobě a své zkušenosti přetavit v moudrost a tu předávat druhým. Každopádně hormonální rovnováha je klíčová. Uvítala bych článek na toto téma:)

Ikona diskutujiciho Cc 2017-11-14 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, čo si myslíš o liečivých kameňoch okrem kryštálu? Môžu fungovať, ako sa pri nich opisuje?

Ikona diskutujiciho hanka 2017-11-14 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě by mě zajímalo, do příštího dotazníku, jestli očista plic od chemtrails vytáhne z plic i sajrajt ze znečištěného ovzduší, když někdo žije v průmyslových znečištěných oblastech. Kvalita ovzduší je v některých místech naší republiky opravdu otřesná. A jestli tato očista může pomoci bývalým kuřákům detoxikovat z plic chemii z kouření.

Ikona diskutujiciho Veronika 2017-11-14 12:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dostala jsem dárek od blízkého člověka,hrající hrníček.Měla jsem z něho velkou radost a to jsem nevěděla,jaké věci mi ten dárek bude předvádět. Vždycky,když jsem ho zvedla ze stolu,a chtěla se napít,začal hrát.Měl ve dně zabudovaný strojek.Jenže-u nikoho kromě mě,to nefungovalo.Další záhada,byl v kuchyni trvale zavěšený na poličce.Často se stávalo,když jsem přišla z práce domů,rozehrál se.Nikdo s ním nehýbal a byl těžší,takže se nemohl sám pohnout.Byl pro mě živý a spojovala jsem si to s napojením na syna,dárcem toho hrníčku.Žije ve jiném městě,ale když přijel domů,pozoroval to taky.Časem se do něho při umývání dostala voda a už nehraje.Mrzelo mě to,ale se synem jsme v pěkném vztahu i tak.

Ikona diskutujiciho :) 2017-11-14 14:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alu, me by moc zajímalo jak se dát hormonálně dopořádku, co pro to dělat a co ne, moc by se mi i libilo kdybys z toho udelala trebas i clanek :-)

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-11-14 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dovolím si otázku na všechny příznivce duté země. Letěli jste někdy letadlem? A jak vysvětlujete to, co jste tam viděli? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-14 17:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  Dobrý den, já se vyjadřuji k metodě výroby a k účinkům konečného výrobku. Ne ke konkrétnímu výrobci.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-14 18:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  O tom jsou všechy moje tři knihy. To máš nějakých… hm.. 850stran textu :D

Ikona diskutujiciho TOM 2017-11-14 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odpověď,

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-14 18:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  Výborně! Já jsem totiž nepohlavní vařená červená fazole ze systému alfa centauri a oslovení ,,slečno" ně tedy nesmírně uráží! Už aby to přišlo i sem… :D :D  :D  :D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-14 18:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:  ,,Nebude teoreticky možné ve Zlatém věku lidstva všechny osvobodit?"

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-14 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  S těma přechodama radši tak jenom okrajově, už jsem taky dostala přes prsty od pár žen co buď v té fázi byly nebo byly už za ní a velice je to urazilo a vynadaly mi co si to dovoluju a ,,počkej až budeš taky stará, ono ti sklapne" … no zkrátka není to zrovna poklidné téma, vlastně je dost ofenzivní.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-14 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:  Tak to nemůžou být tachyonizované výrobky, ale něco jiného, pokud vám to po deseti letech valí pořád stejně.

Ikona diskutujiciho Tom 2017-11-14 18:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tachyonizované výrobky jsou od prof.Davida Wagnera od Advance Tach.university ze Santa Rosa. Účinek tach.energie ma podložený laboratorními testy. Život je neustálý vývoj a změn v přesvědčení. Dekuji Tom

Ikona diskutujiciho Jolana 2017-11-14 18:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-14 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  Jistě, tachyony fungují výborně. Jen nejsou věčné.

Ikona diskutujiciho Tom 2017-11-14 19:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znáte tyto tachyonizované výrobky o kterých je řeč, když o nich tvrdíte že nejsou věčně??

Ikona diskutujiciho Petra 2017-11-14 19:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otazka do dotazniku: Jaky dosah zareni maji tve energeticke krystaly, ktere nabizis na eshopu? Zajima me, kdyz si ho povesim na krk a bude vedle me sedet osoba, jestli ta energie toho krystalu bude pusobit i na ni. 🙂 Dekuji za odpoved.

Ikona diskutujiciho smetánka 2017-11-14 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, za prvé bych ti chtěla poděkovat. Četla jsem si teď nějaké tvé starší dotazníky a narazila díky nim na Kokiu – neskutečně moc se mi její hudba líbí a zjistila jsem, že mě dokáže neuvěřitelně nabít, zlepšit mi náladu, prostě je úplně andělská! :-)

Ikona diskutujiciho octomaník 2017-11-14 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:Na pročištění plic lze použít –

Ikona diskutujiciho Amálka 2017-11-14 20:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:[21]: škoda, článek na toto téma bych si také moc ráda přečetla…

Ikona diskutujiciho hanka 2017-11-14 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Jé to je škoda, a mrzí mě že to někoho uráží, vždyť člověk taky nemusí mít všechno. Pozoruju že ženy po přechodu jsou opravdu klidnější, v jiné životní fázi, je to takový mezník. Ale holt i ta možnost menstruovat dál mě velice fascinuje, hlavně ze zdravotního hlediska. Tak uvidíme, třeba na něco přijdu:)

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-14 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:  Myslíte daného výrobce? Tohoto výrobce jsem opravdu nezkoušela. Vyjadřuji se k metodě, ne k osobám.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-14 21:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]:  cca 2 metry ty normální, ale může to být i víc když se udělá silnější.

Ikona diskutujiciho hanka 2017-11-14 22:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Tak to je dobrá zpráva. Marii Treben mám doma:) děkuji vám moc!

Ikona diskutujiciho Veronika 2017-11-14 22:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluje, je pravda, že když si něco přeješ a představuješ si to, že už to máš a když to potom necháš být a nebudeš o tom přemýšlet, že se to pak nějaký den stane ? Nebo to funguje jinak ?

Ikona diskutujiciho Dreamer 2017-11-14 22:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš, že meditace pomáhaj na pozitivní myšlení ? Kde se pak odvíjí a vychází nám vše co si přejeme, když to vesmír přijme jako pozitivní vibraci ?

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-11-14 22:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zážitky co se mi staly mě včera dovedly na přemýšlení o geomagnetickém poli země, jak v minulosti psal tm. Ty jsi Aluško psala v minulosti, že spirituální schopnosti si člověk buduje postupně prací na sobě a když je získá např. drogou, nepřirozeně, porušuje zákony vesmíru. (snad jsem to pochopil dobře :-D).

Ikona diskutujiciho kalia 2017-11-15 01:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: tak ono to bude asi o tom, že existují dva druhy výrobků:

Ikona diskutujiciho Tom 2017-11-15 12:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za komentář a Tachyonizované materiály od D.Wagnera spadají do kategorie 2, že zachytávají tachyonovou energii a vysílají jí do okolí …..

Ikona diskutujiciho Indil 2017-11-15 13:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednoznačně souhlasím s tím, že dítě by mělo být chtěné a i jsem vnitřně vždy cítila, že než se pár rozhodne, že chtějí potomka, měli by se na to fyzicky i duševně připravit. Nemyslím si však, že by byl problém, pokud by dítě byla tzv. náhoda, ale rodiče to s radostí přijali.

Ikona diskutujiciho Arelia 2017-11-15 13:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jako bývalá baristka si dovolím poupravit info o kávě…

Ikona diskutujiciho áťa 2017-11-15 16:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: …tohle mě napadá proto, že si myslím, že takoví zoufalí lidé jsou svým způsobem "nevinní" (samozřejmě jen v tom smyslu, že nevzali život nikomu jinému nebo že nebyli zlí na nikoho jiného, "jen" na sebe) a nemuseli by tedy pykat doslova věčně. Považuji totiž za nesrovnatelně horší, když například nějaký diktátor (Čong Un…) nebo jakýkoliv jiný mocný nebo nemocný člověk kvůli jakémukoliv důvodu vraždí nevinné, přitom jeho duše po smrti v žádné takové dimenzi evidentně nebloudí.

Ikona diskutujiciho Hanka II. 2017-11-15 18:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Já jsem po přechodu už 4 roky a musím říct,že je to nádherné období!!Nevím, jestli je to zrovna moudrost, ale rozhodně člověk už neřeší nedůležité věci, zaměřuje se spíš na to, co je podstatné a co je dobré pro něho. Děti jsou už samostatné, takže mám daleko víc času na sebe, na partnera, na dlouhé procházky v přírodě, na pobyt ve vaně nebo v posteli-a to všechno má velký vliv na to, že jsem daleko klidnější, vyrovnanější a veselejší než dřív. Nějaké lehké potíže v souvislosti s přechodem proběhly (návaly, nespavost), ale všechno se dá řešit pomocí bylinek, homeopatik, Bachovek,čínské medicíny atd., každý si může vybrat, co je pro něho nejlepší a k tomu úprava jídelníčku a životosprávy vůbec. Např. jsem změnila i způsob pohybu-už necvičím nic silového a nepřetěžuji se, spíš procházky, plavání a hormonální jóga a cítím se skvěle!! Myslím si, že když se žena o sebe celý život dobře stará a svému tělu naslouchá, ani menopauza nemusí být žádný strašák!!O Indiánkách, které menstruují prakticky celý život jsem někde četla,ale myslím si, že v našich zeměpisných šířkách je to nemožné. Nakonec-někdy máme docela problém s ukončováním (vztahů, které nás ničí, práce, která nás nebaví atd.)a menopauza nám ukazuje, že některé věci končí a je dobré naučit se to přijímat. Všem ženám bych doporučila přečíst si knihu Doba jedová, o které tady Aluška mockrát psala, zvlášť pak díl třetí (mám dojem, doufám, že se nepletu, když tak mě, Aluško oprav :-), který pojednává o hormonální antikoncepci a hormonální terapii v období přechodu. Tam jsem se dočetla o jednom velikém mýtu, který je nám stále servírován-a sice, že v přechodu jde o nedostatek estrogenů.Když pak přijdete do lékárny a žádáte "něco přírodního na problémy s menopauzou",automaticky vám nabídnou tzv. fytoestrogeny, tedy estrogen jako výtažek z rostlin. A "nejlépe" vám ještě poradí k tomu i výtažek ze sóji.. O_O V knížce Doba jedová se ale dočtete, že sója naopak pořádně "zacvičí" s vašim hormonálním systém a to, co vaše tělo doopravdy postrádá, není ESTROGEN, nýbrž  PROGESTERON!!Takže Sarapis se sójou, který mně doporučili v lékárně letěl do koše a koupila jsem si přírodní progesteronový krém a jsem úplně v pohodě :-) K tomuto tématu bych se ještě ráda zeptala, jestli máte někdo zkušenost s výrobkem Secret ceres (snad jsem to napsala správně, jedná se o ájurvédské tyčinky na čištění vagíny). Děkuji a přeji všem ženám, ať si nádherně užívají své ženství!!H.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-15 18:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]:  To že věk zvyšuje riziko poškození plodu je ovšeobecně známý fakt… nezahrnovala jsem ho do odpovědi z toho důvodu, ale děkuji za doplnění.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-15 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]:  Tobě se po smrti otevře taková realita, na které rezonuješ. Pusť si film The Ghost, kde je to ukázané, jak si vraha vzaly temné stíny, poté co zemřel. Kdo se choval na této zemi zle k druhým a zabíjel, ten je silně destruktivní a nikdy se do vyššího stavu bytí nepovznese, jelikož nemá potřebnou rezonanci.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-11-15 19:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:… Přesně.

Ikona diskutujiciho áťa 2017-11-15 20:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[45]: aha, myslel jsem, že si to ten člověk má vypít ještě během život; tohle ale taky dává smysl. (The Ghost s Patrickem Swayzem jsem kdysi viděl 🙂 )

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-11-15 20:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě ke kávě bych měl dotaz – jak jsou na tom kávy z Oxalisu ? Má osobní oblíbená je Švýcarská. 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-11-15 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[42]: Kde niet pocitu viny tam niet trestu. Preto nejaký diktátori a iní mocní a duševne nemocní ľudia (Čong Un, Soros…) neostávajú blúdiť v pekelných dimenziách. Pretože oni si myslia že konajú dobro.

Ikona diskutujiciho folbirium 2017-11-15 21:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Skvělý dotaz :-) Velmi lákavé téma k přečtení!

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek