203. Dotazník: Jsou lepší broušené, nebo přírodní křišťály?

27.11.2017 v Čtenáři 64

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Jsou nějaká destruktivní data například i v knižní sérii Hra o trůny? Přijde mi totiž, že ty knihy nemohou být tak destruktivní, včetně HP. Četla jsem nějaký anglický článek o těch podprahových datech v knize – tam je to především ve jménech a v názvech, což má největší sílu hlavně v originále, ale když se kniha přeloží, už to takovou sílu mít nemá… Ty seriály nebo filmy jsou ale asi větší divočina. Třeba i ta Hra o trůny, to teď pár let hýbe světem, stejně jako kdysi Harry Potter. Zajímalo by mě, co si o tom myslíš, Alue, a jestli znáš Hru o trůny…

Vím o co jde a zle mi bylo zejména z filmu. Z knih ne, i kdyby v originále byla podprahová data, překladem se ztratí. Ale zfilmovaný seriál je velice destruktivní. Pokud člověk nemá nic na ochranu před podprahovým programováním, tak by se na to rozhodně neměl dívat.

2. Máš na své vizitce napsáno, že jsi terapeutka. Proč sis tam místo toho raději nenapsala, že jsi senzibilka (senzibil)? Podle mě by to slovo skutečnost vystihlo lépe.

Vizitka má představovat to, čím se člověk reálně profesně zabývá. Já nejsem profesionální senzibil ve slovasmyslu, že by si mě lidi zvali na měření geopatogenních zón v domě, nebo hledání vodních pramenů na pozemcích, takže nemám důvod psát si to na vizitku.

Mimochodem máš asi celkem starou vizitku, na těch nových už není napsaná ani ta terapeutka. Zdálo se mi to nepřesné. 🙂


3. Chtela jsem se zeptat Alus jak to je s kříšťály, protože jsem uz narazila na mnoha protichudna tvrzeni a vim co tvrdis ty, ale chci v tom mit plne jasno. Dost lidi mi rika, ze kdyz je ten křišťál, kamen obrouseny, tak to je to prave orechove, tak takovy kamen ze ma vetsi silu, ze tam je ta bytost v nem a jini zase rikaji, ze to je jen v cistem, neobrousenem křišťálu, tak potom nevim co si myslet.

Znova opakuji, sílu mají křišťály, které jsou přírodní, neobroušené. Pokud možno by neměly být ani částečně zahlazené, ale někdy se stane, že když se ohladí částečně jenom jedna menší plocha, nebo část plochy, křišťál si sílu pořád zachová, anebo zeslábe jen částečně.

Avšak křišťály které jsou zbroušené úplně celé ze všech stran, už žádnou sílu nemají. Příroda je zformovala a postavila tak, aby fungovaly v podzemí jako ty nejlepší energetické rezonátory a člověk tedy rozhodně jejich funkci vylepšit nemůže a neumí.

To, které křišťály jsou lepší, pozná člověk který cítí energie, senzibil a pokud někdo říká že ty plně obroušené jsou ty správné, jednoduše tomu nerozumí, protože nevnímá energie. V takovém případě by se neměl ke křišťálům vyjadřovat, protože potom vzniká spousta nepravdivých mýtů.

4. A jeste jsem se te chtela zeptat jak mohu ocistit neopracovany citrín, dekuji moc za odpovedi.

Neopracovaný citrín bych očistila úplně stejně jako přírodní křišťál.

5. Připadá ti plynová maska jako destruktivní symbol(resp. když je někde vyobrazená nebo tak, určitě chápeš)?

Každý předmět má nějakou symboliku. Některé jsou zcela jednoznačné samy o sobě, jiné symboly je potřeba posuzovat nebo číst v kontextu s ostatními symboly, nebo v kontextu otázky, či tématu kterého se má týkat. Plynovou masku bych vnímala jednoduše jako symbol toho, že se něco někde nedá dýchat. Co kde a proč, by se muselo vyčíst z kontextu, na který poukazuje.

6. Pořád se setkávám s číslem 12. Už několik let. Má tohle číslo nějaký symbolický význam? Je pro esoteriky nějak zajímavé?

Pro esoteriky nevím co znamená, nedělám esoteriku. Každé číslo pokud se často opakuje má význam, ale je potřeba luštit kontext v jakém se vyskytuje. Takhle se to obecně moc posoudit nedá. Může to být skryté 6 a 6, já1 a dualita2, 12 měsíců… možných výkladů by bylo víc. Také tam může být osobní rovina, lidé někdy mají svoje typické číslo, které je doprovází při významných událostech a ukazuje se před změnou, nebezpečím, nebo se číslo může vztahovat i k zemřelému předkovi, který posílá nějaký vzkaz z druhé strany.

7. A druhá otázka – říká se, že podle barvy očí lze poznat charakter člověka. Ale co když má někdo heterochromii? Což je i můj a rovněž mé kamarádky případ, proto mne to zajímá. Je to pěkná mutace, ale co to o nás vypovídá z toho „duchovního“ pohledu? Z pohledu lidí, co těmto věcem věří, z pohledu esoteriků apod. Nevěřím na tyhle věci, jen mne zajímá tvůj názor.

Barva očí spadá spíše do některého z oborů typu irisdiagnostika a fyziognomika, které nemají s esoterikou nic společného, jsou založeny na dlouhodobém pozorování a porovnávání. A pokud si někdy člověk dal tu práci, aby je studoval podrobněji, zjistí, že to sedí. (O heterochromii už bylo v dotazníku č. 192)

8. Pomerne často narazím na číslo 66 alebo 606 v spojení s mojou osobou majú tieto čísla nejaký hlbší význam? Ďakujem 🙂

Zrovna šestky jsou jedno ze znamení, které je velice jednoznačné. Je to zlé znamení, upozornění na nebezpečí, špatnou cestu. Člověk pak musí ale určit, čeho konkrétně se dané šestky týkají.

9. Alue, jak se po smrti neztratit v astrální rovině a přejít na druhou stranu? A za jak dlouho po smrti duše opouští tělo?

Přecházení na druhou stranu je zcela přirozené a odehrává se automaticky, ve změněném stavu vědomí. Jediný vliv, který by tomu mohl zabránit, je sebevražda, nebo násilné zločiny uskutečněné za života, poté nemá bytost potřebnou rezonanci a zůstává v nízkých vibračních úrovních, nedostane se výš než sama rezonuje. Pro odpovídající styl života a myšlení, je odpovídající posmrtná existence, ale tohle normální člověk prakticky nemusí řešit, nemusí se tím zatěžovat. Dostane se tam přirozeně.

Duše zůstává poblíž těla určitě první tři dny, ale může to prodloužit pokud chce a potřebuje, klidně na týden, dva… I když už se odpoutá od těla, může ji tady ještě něco držet, třeba strach o majetek nebo o rodinu, pak může obcházet v astrální dimenzi i měsíce, než pochopí že je čas jít dál, odloží přízemní starosti a pak přejde. Pokud je neodloží, může tam uvíznout na mnohá desetiletí. Někdy to komplikují i truchlící pozůstalí, kteří se na zemřelého až moc upnou, neustále ho volají, on se k nim cítí být neustále táhnutý a pak se mu moc nechce přecházet, tak to protahuje. Proto se taky říká, že o zemřelých se má mluvit jen v dobrém a s mírem v duši.

10. Při dospívání jsem se absolutně nemohla přijmout (jak se mi měnilo tělo atd..), dlouho jsem to tak měla, a pak najednou v 17-18 to úplně zmizelo. Myslíš, že to souvisí třeba s tím, že se ve mně uvolnil nějaký blok v té době vzniklý, nebo je to normální a může to mít takhle více holek?? Dost nad tím poslední dobou přemýšlím…

Určitě si tím muselo projít mnoho lidí. Myslím si že je to přirozený proces, kdy se člověk dostává z dětské fáze do mezifáze, kdy si začíná uvědomovat kdo je a začíná si prosazovat svoji individualitu, než postupně dozraje v dospělého. V této mezifázi je určitě přirozené (když je pubertální dítě moudré, vědomé) postupně se zbavovat starých nefunkčních vzorců a nevhodných skořápek, jako jsou různé strachy, komplexy, fobie. Mnohdy to zbavování se skořápek probíhá bouřlivě, za vzdoru, křiku, slz, nebo někdy probíhá zcela tiše.

Strach ze tmy, strach zvednout telefon, strach vlézt do autobusu, strach z cizích lidí, komplex méněcennosti (pokud je s dítětem zacházeno jako s nekompletním člověkem, cítí se chronicky méněcenné, přenáší si to pak dál do dospívání), nesamostatnost atd., to jsou všechno věci, které se v této fázi odstraňují, nebo by se odstranit měly.

Někteří lidé nejsou bdělí a tak nefunkční programy přetrvají a nadále utvářejí jejich dospělý život. Ale bdělé děti se právě v pubertě velmi rychle změní, v ideálním případě opouštějí nefunkční vzorce které posbíraly a nahrazují je funkčními a konstruktivními. Některé vzorce nejsou ani tak vyloženě špatné, jako spíš specifické pro určitý dětský věk a ty je třeba v pubertě opustit. Pokud je člověk neopustí, zle se mu v budoucnosti vede.

Větší téma na zpracování – přijetí vlastního těla – je také veliký úkol, člověk dostává v pubertě tělo ,,jakoby nové“, jiné a musí si na něj postupně zvykat. Někdy je to trochu šok, zvlášť pokud naše tělo neodpovídá ,,vyfotošopovaným“ kráskám z časopisů, se kterými se dívky srovnávají. A přirozeně nějakou dobu trvá, než v novém těle najde člověk zalíbení, než si na něj zvykne a než pochopí a najde svoji individuální hodnotu na tomto světě.

Hranice přijetí svého ženského těla 17-18 let je zajímavá a asi v ledačems společná pro více žen, tehdy jsem konečně začala nosit první sukně a cítit se jako žena. Do té doby jsem byla spíš vlasatý kluk opletený indiánskými náramky. 😀 Ale zhruba v plnoletosti se to zlomilo a změnilo.

Upozornění pro čtenáře:

Pro příští dotazník už nemám materiál. Pokud si přejete tento formát článků zachovat a vydávat nadále, buďte tak hodní a vymyslete kreativní otázky, které mi napište sem do diskuze. Děkuji!

Komentáře

Ikona diskutujiciho cz869 2017-11-27 01:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Má p. Tomáš Marný nějaké info o prášku FULLEREN C60.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-11-27 02:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můj dotaz! Díky za zodpovězení. :-) Mě rozhodně tvoje dotazníky velmi baví a vůbec mi nebude vadit ti nějakou otázku položit :-D Doufám jen, že to bude vhodný materiál – třeba si z toho něco vybereš.

Ikona diskutujiciho Teri 2017-11-27 06:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, nevíš jaká je psychická příčina astmatu?

Ikona diskutujiciho Ivo 2017-11-27 06:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, funguje na ochranu před podprahovým programováním i tvůj energetický krystal? A co je schopno podprahové data smazat? Můžou pomoct třeba brazilské křišťály?

Ikona diskutujiciho Miško 2017-11-27 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám otázku, všimol som si že často vídam číslo 69, rozumiem tomu správne, že svojím rozhodnutím v situácii ktorá príde sa môžem prikloniť ku hmote (6), teda zle alebo naopak ku niečomu konštruktívnemu, duchovnému (9), a teda správne??  

Ikona diskutujiciho Lea 2017-11-27 09:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško, zajímaly by mne souvislosti duše a těla při darování orgánů – ať ještě zaživa, nebo odebrané od mrtvého dárce. Zda má nějaký smysl bránit se (notářsky ověřeným nesouhlasem) odebrání a použití orgánů po smrti. Děkuji.

Ikona diskutujiciho Gabzz 2017-11-27 09:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazníky jsou super 🙂

Ikona diskutujiciho Natyna 2017-11-27 09:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na ježdění na koni? Nemůžu na to u tebe na blogu najít odpověď.

Ikona diskutujiciho romča 2017-11-27 10:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: S tou 9. to máme rovnako. Tiež som sa nad tým zamýšľala celý život, resp. od vtedy, čo som zistila a uvedomila si, že sa mi to deje. Prišla som len na to, že ma má asi niekto veľmi rád 🙂

Ikona diskutujiciho :) 2017-11-27 11:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha, tak tomu potom asi nerozumim uz vubec :-D vzdyt krystal od tebe je opracovany, je zbrouseny a pises o nem, ze ma velkou silu, ucinnost a ze je v nem i bytost…

Ikona diskutujiciho Snivel 2017-11-27 11:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak je to s manifestací ? Jak manifestovat specifickou věc ? Např. Peníze, lasku apod.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-27 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  Asi si pleteš Energetický krystal a přírodní brazilský křišťál.

Ikona diskutujiciho hanka 2017-11-27 12:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dotaz, je pravda, že Olomouc je na tom energeticky hodně špatně kvůli geopatogenním zónám? Má někdo takovou zkušenost? Já to město nemůžu vydýchat, doslova. Je mi tam špatně a nejsou pro to racionální důvody, je mi silně nesympatická.

Ikona diskutujiciho hanka 2017-11-27 12:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Další dotaz, možná je to spíš na celý článek. Zajímaly by mě jaké jsou všechny dostupné možnosti ochrany před wifi. Já vím o energetickém krystalu, potom o výrobcích p. Heina (http://www.obnova-zdravi.cz/index.php) a nevím, jestli před wifi chrání kartička tm případně brazilský křišťál a do jaké míry, nebo jestli je lepší několik ochranných pomůcek zkombinovat. Nebo jestli existují ještě jiné možnosti. Velice uvítám komplexnější rozbor, je to pro mě dost důležité a určitě nejen pro mě :)…děkuji moc.

Ikona diskutujiciho hanka 2017-11-27 12:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě mě napadá jedna otázka, pardon že to tak kouskuju. Jak jsi se dostala ke sportu, byla jsi pohybově nadané dítě? Co ti sport přináší a jaký pohyb máš nejradši? Je nějaký sport který bys v budoucnu ráda zkusila?

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-11-27 12:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Tak přeci nejsem sama :-)

Ikona diskutujiciho leeth 2017-11-27 12:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravím:))

Ikona diskutujiciho :) 2017-11-27 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:ale ja jsem mela na mysli i s tou otazkou pouze energeticky krytal, to nebyla otazka na brazilsky křištál, ale na energeticky, protoze vsichni mi rikaji o krystalu co se nosi na krku, ze je lepsi neopracovany. Promin jestli jsem to spatne vysvetlila :-(

Ikona diskutujiciho - 2017-11-27 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o hudební skupině Evanescence? Znáš je?

Ikona diskutujiciho áťa 2017-11-27 15:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hry o trůny jsou zlo. Obecně žádná díla, kde si někdo libuje ve zvrácenostech nebo násilí, se mi nikdy nelíbila.

Ikona diskutujiciho Viki133 2017-11-27 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, já bych se tě chtěla zeptat, když už se řeší to téma wi-fi, zda orgonit je dobrá volba jako ochrana. Pokud ano, jaké velikosti orgonitů jsou potřebné, a zda nám víš poradit spolehlivý zdroj na nákup orgonitů, které jsou opravdu funkční, protože jsem si jistá, že jak to je i v případě křišťálú, tak i orgonity se prodávají všelijaké neúčinné, padělky. Děkuji za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-27 15:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:  V době kdy mi tahle otázka došla, jsem měla v nabídce pouze energetické krystaly skleněné, takže tam otázka ne/opracování vůbec nepřipadá v úvahu. Energetické krystaly z křišťálu mám až teď nově a v takovém případě je to jedno, křišťál je vizuálně hezký, důležitá je ale jeho funkce a ta se vyrábí.

Ikona diskutujiciho blankytně zelená 540 2017-11-27 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho smetánka 2017-11-27 15:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za odpověď! Na dotazníky se vždycky těším..

Ikona diskutujiciho Václav 2017-11-27 16:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

8. Pomerne často narazím na číslo 66 alebo 606 v spojení s mojou osobou majú tieto čísla nejaký hlbší význam? Ďakujem 🙂

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2017-11-27 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám otázku, která souvisí s poslední otázkou v tomto dotazníku. Pokud se člověk negativních vzorců z a omezení z dětství nezbaví v pubertě a nese si je s sebou do dospělosti, dá se jich nějak bezpečně a účinně zbavit? Nemyslím snadno a rychle, ale tak, aby si neublížil a aby to při cílené snaze časem fungovalo. Například když mu jako dítěti někdo řekne, že nemá hudební sluch a nikdy se nemůže naučit zpívat a v dospělosti má pak blok a ačkoliv dávno ví, že sluch má a zpívat by mohl, tak mu to to omezení prostě nedovolí. Nebo takové podobné věci (např. nikdy nebudeš v ničem dobrý, nikdy nebudeš mít dost peněz apod.). Ptám se do dotazníku proto, že si myslím, že podobné problémy trápí celkem dost lidí, kteří pak končí na různých seminářích, kde si většinou akorát zadělají na další problémy a nic nevyřeší.

Ikona diskutujiciho octomaník 2017-11-27 17:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ke každému elektrospotřebiči by se měl dát kus šungitu

Ikona diskutujiciho :) 2017-11-27 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: aha, takze v tom mam zmatek. Energeticky krystal a jakykoliv jiny křišťál neni jedno a to same, jedna se o neco uplne jineho…krystal je pouze sklo,a křišťál je mineral? Kdyz se  kristal opracuje, ztraci na svych schopnostech. Da se z kristalu udelat krystal? To je asi kdyz uz nema ty schopnosti ze? Ze skla se da vyrobit cokoliv, tedy i privesek jehoz funkce se vyrabi? A cim a jak se ta funkce vyrabi?dekuji.

Ikona diskutujiciho Lenka 2017-11-27 18:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Ahoj, k Olomouci mám také dost silné reakce, jednou mě to málem "zabilo" záchvat při odjezdu z města takového kalibru, že jsem si na silnici volala záchranku.Obecně tam mám špatné sny o vojácích, válčení a silně negativní reakce na sakrální stavby. Jsem ze severu Čech a už do Olomouce nejezdím ani pracovně. Raději :D

Ikona diskutujiciho Klára 2017-11-27 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Měla bych jednu otázku do dotazníku. Jde o mojí kamarádku. Ona je momentálně jediný člověk se kterým se můžu o duchovních věcech bavit otevřeně, obě nás tohle téma zajímá, ale ona se zajímá spíše o tu temnou stránku. Kouká na hodně hororů a vůbec ji zajímají vraždy atd. Zajímá mě jestli jí to nemůže nějak blbě ovlivnit. Jestli tím na sebe nezačne přitahovat špatné síly… Už jsem s ní otom mluvila ale nechce si to moc připustit.

Ikona diskutujiciho Em 2017-11-27 19:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1) Ahoj Alue, myslíš že má cenu udržovat vztah, který vznikl z přátelství a jakoby přeskočil tu fázi šílené a puberťácké zamilovanosti? Ten vztah mi přijde dost stabilní, ale je takové podivné se po pár týdnech dohadovat o věcech, o kterých se partneři dohadují po několika letech, a brát to spíše pragmaticky ve stylu "s tím člověkem mi jednou bude moc fajn, chci s ním mít děti, ale nemiluju ho"..

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-27 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:  Podívej se na e-shop, každá položka má přesný a konkrétní popis. – četla jsi je?

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-27 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:  dotazy pro tm musíš napsat tm.

Ikona diskutujiciho Alue 2017-11-27 20:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… a jinak děkuji za množství nových námětů, z toho pár dalších článků určitě bude. 🙂

Ikona diskutujiciho im 2017-11-27 21:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dotaz na hooponopono – proč je řazen pod černou magii, když se pracuje s konstruktivními slovy? Jak to vlastně na nás působí?

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-11-27 22:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čtu e-book "Cesty mimo tělo" a napadl mě dotaz, který by měl být směrován spíše sem. tm kdysi psal o pyramidách v Egyptě, že v těch podzemních jsou místnosti kde je od původních obyvatel Země mnoho sděleno. Je možné se tam v astrálu dostat nebo to mají hlídané i v astrální rovině?

Ikona diskutujiciho fred 2017-11-27 22:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K otázce č.1. Hru o trůny jsem sice nečetl ani neviděl seriál. Ale! zajímavý střípek do mozaiky mi poskytl Pjakin 5.11.17. Dovolím si zkráceně citovat.

Ikona diskutujiciho aston z křišťálového vodopádu 432 Hz 2017-11-28 08:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Může tikot mechanických natahovacích hodinek léčit?

Ikona diskutujiciho Daisy 2017-11-28 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]:Mě by,Aluško,zajímalo kolik jsi prodala knih Anděl strážný,protože teď někdy to bude rok od jejího vydání :-)Já osobně se k ní neustále vracím a jsem za ni moc vděčná.

Ikona diskutujiciho Jana 2017-11-28 12:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aj ja by som mala otazku do dotazniku: Alue, myslis si, ze je to v poriadku, ked sa prezivanie alebo psychika cloveka hned prejavuje aj vo fyzickom tele? Pocitujem to na sebe, ze ked mam vacsi stres, prejavi sa mi v podobe fyzickej bolesti, ale zasa viem napr bolest hrdla vyliecit vizualizaciou.

Ikona diskutujiciho :) 2017-11-28 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: jojo cetla, dekuji 🙂

Ikona diskutujiciho Jana 2017-11-28 12:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A este k tej psychike, ktora sa odraza vo fyzickom tele. Mam teraz problem prehltnut tabletu, davam si totiz denne vyzivove doplnky, avsak nejak som sa psychicky nastavila tak, ze mi teraz uz robi problem tabletku prehltnut, ostava mi v hrdle a naposledy ani suchy chlieb ci voda nepomohla.

Ikona diskutujiciho Lenka.L 2017-11-28 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě me napadá, co si myslíš o potratech? Nedávno jsem se bavila s kamarádkou a kdyby ji vyšlo, že je v očekávání, tak by si to nechala sebrat. Celkem me tím překvapila. Máme vlastně takove právo nedat diteti život? Jak moc to muže ženu poznamenat? Není to vlastně vražda? Já kdybych něco takového udělala, tak bych asi pocitem viny zemřela. Říkala bych si kolik by mu ted asi bylo, jak by vypadal atd. Není to proti přírodě a jak se na toto pohlizi vesmír? 🙂 Děkuju.

Ikona diskutujiciho Amélia z Brazílie plnej líp 2017-11-28 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To aké číslo je 6 sa tu opakuje stále, preto by som rada vedela,že prečo majú krištále 6 hrán a predsa sú tak fantasticky konštruktívne? Ďakujem.

Ikona diskutujiciho Koko 2017-11-28 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám ráda skupinu Linkin Park. Jak už mnozí ví, zpěvák Chester spáchal sebevraždu. Napadlo mě, jak to tedy mají potom duše sebevrahů. Slyšela jsem, že je to specifická skupina a mají to jiné. (Nemyslím to, že jdou rovnou do pekla, jak se říká v křesťanství). Nevíš o tom něco Alue? Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Lucka 2017-11-28 15:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky, Alue, za zodpovězení otázky! :-)

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2017-11-28 20:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mám ještě jednu otázku :-) Četla jsem teď na Svobodě učení stránku se žádostí o příspěvky. Píše se tam, že nechtějí peníze z dotací apod., protože jde o peníze odebrané lidem nedobrovolně a následně přerozdělené.

Ikona diskutujiciho Ferylis 2017-11-28 20:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, mohla bys něco více napsat o symbolu zlaté lilie? Myslím, že ho máš i na své první knize, pokud se ten symbol takto jmenuje.

Ikona diskutujiciho Teri 2017-11-28 20:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu, ještě by mě zajímalo… tak cca 1 rok zpátky jsme vyráběli něco z papírů. Jako poslední jsem použila nůžky, které jsem následně položila na stůl. Mamka mi pak řekla, ať jí nůžky podám, ale byly fuč. Za cca týden jsme dělali celobytový úklid, všechny skříně jsme vyházeli, veškerý nábytek odsunuli, vše vyčistili. Nůžky jsme ale nikdy nenašli. Netušíš, kam mohli zmizet? Má nějaká bytost sílu “schovat” tak těžký předmět?

Ikona diskutujiciho ocelot 2017-11-28 21:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, za jakým účelem jsi kdysi zakládala tento blog a o čem byl první článek na něm? Díky.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek