204. Dotazník: Jak funguje symbolika slunce?

6.12.2017 v Čtenáři 51

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Je pravda, že když si něco přeješ a představuješ si to, že už to máš a když to potom necháš být a nebudeš o tom přemýšlet, že se to pak nějaký den stane? Nebo to funguje jinak?

Funguje to tak, že když něco chceš, vizualizace je od toho, aby začala spouštět ten správný řetězec událostí, které podpoří daný proces (Vize zarezonuje ve vesmíru, tím se otvítá určitá možnost po které se můžeš vydat a začnou ti chodit znamení, která je potřeba sledovat a řídit se jimi, aby bylo možné tu cestu naplnit. Relativně ta možnost existuje vždy, jelikož tvá cesta je předvídaná, jakou však (ne)naplníš, záleží na tobě, tvé vůli a tvé míře uvědomělosti.) a také aby sis ujasnil co přesně chceš, jak to má být a jaké jsou jednotlivé kroky. I velcí vynálezci používají vizualizace k pokusům, které pak nemusí sestrojovat fyzicky a tím se vývoj projektu velmi urychlí.

Vizualizace sama od sebe není prostředek k instantnímu získání hmotného bohatství nebo úspěchu. Je to jedna ze součástí dané cesty za tím. Pokud něco chceš, musíš si dobře rozvrhnout cestu po jaké půjdeš a potom ji šikovně realizovat s tím, že to může trvat dlouho a že v mezičase překonáš celou řadu klacků pod nohama.

Nic člověku nespadne do klína samo jenom proto že si to představoval, rozhodně ne velké věci. Jestli sníš pouze o jedné tabulce čokolády a někdo ti ji dá, budiž, můžeš se mnou nesouhlasit. Ale jsi-li zaměřený na něco skutečného a velikého, nepočítej s tím že stačí chtít. Hlavně podle toho musíš jednat. To znamená mít plán, jasnou vizi, soustavně se tomu věnovat, nenechat se ničím zastavit a sledovat znamení.


2. Myslíš, že meditace pomáhají na pozitivní myšlení? Kde se pak odvíjí a vychází nám vše co si přejeme, když to vesmír přijme jako pozitivní vibraci?

Meditace může být dobrá, pokud se člověk potřebuje uklidnit a pokud se potřebuje naučit odpočívat při příliš roztěkané a divoké mysli. Takže pro určité lidi rozhodně může být prospěšná. Je však trochu potíž v tom, že není zcela jasná definice toho, co to meditace je, protože spousta lidí to bere tak že meditujeme vlastně pokaždé kdy naše mysl odpočívá, to znamená i u nějaké činnosti jako je koupel, zametání podlahy, úklid, procházka, poslech hudby. Také není jasné – a jednotlivé zdroje si v tom protiřecí -, co je vlastně obsahem meditace. Jestli nemyslet na nic, pozorovat nezaujatě myšlenky, nebo si představovat něco.

Relaxovat a představovat si něco cíleně, to už je vizualizace a ne meditace, ale mnoho lidí to za meditaci považuje a ještě se na to dělají různé společné akce, které jsou často i dost nebezpečné, jelikož pod pojmem meditace se odehrávají někdy i maskované rituály černé magie. Takže se v tomto oboru moc nepitvám, protože si pod tím každý představuje něco úplně jiného a tento zmatek v pojmech je tak neuspořádaný, že není ani možné provést v tomto tématu nějakou hloubější analýzu a definici.

Co týče druhé části otázky, tak to asi bylo vysvětleno o odstavec výše.

3. Zážitky co se mi staly mě včera dovedly na přemýšlení o geomagnetickém poli země, jak v minulosti psal tm. Ty jsi Aluško psala v minulosti, že spirituální schopnosti si člověk buduje postupně prací na sobě a když je získá např. drogou, nepřirozeně, porušuje zákony vesmíru. (snad jsem to pochopil dobře :-D). Jak do toho zapadá to zařízení, které popsal tm? Čistě hypoteticky, kdyby na to někdo došel a zařízení si postavil. 🙂 Určitě to není jednoduché a levné, ale…všechno je možné.

Drogami člověk žádné schopnosti nezíská, ale ve změněném stavu vědomí do něj mohou vstoupit duchové a spustit nějaký zážitek. Jinak člověk naopak ztrácí, než že by něco získal. Co psal tm na internet o nepojmenovaném zařízení nevím, takže k tomu nemůžu nic napsat.

4. Co si myslíš o hypnóze? Máš s tím zkušenosti? Nebo někdo ze čtenářů?

Osobní nemám. Problém u hypnózy není v tom že by nefungovala, ale velmi záleží na schopnostech hypnotizéra a může nafušit funkce mozku. Údajně, pokud se jednou mozek uvede do hypnózy, nemusí se poté vrátit plně do svého původního stavu a některé kanály, které se během hypnózy otevřely, se nemusí dokonale uzavřít. Je to málo známé riziko. To poté může způsobovat psychické problémy. Z toho důvodu bych hypnózu nezkoušela, přestože už mnoha lidem prokazatelně velmi pomohla.

5. Zajímalo by mě jak zjistit své duchovní jméno (jméno své duše). I když ho zjistím, tak se jím nejspíše představovat nebudu, nicméně každé slovo má v sobě vibraci a tím pádem i každé jméno. Možná, že když člověk bude znát své pravé duchovní jméno, tak mu to otevře nějaké schopnosti, lépe pozná kdo je a kam má směřovat. Říká se, že jméno je osud (nomen omen). Co si o tom myslíš?

O skutečném jménu, nebo duchovním jménu, píšu hodně v knize Anděl strážný. Přirozeně by snad duchovní jméno mohlo člověka záhadně provázet dokud nezjistí že je to on, tak jako se to stalo mně. Pokud neprovází a člověk cítí potřebu ho zjistit, může se na něj zeptat svého anděla strážného.

Že má jméno rezonanci a ovlivňuje osud člověka, je fakt, dnes už celkem dobře známý. Hlavní je jméno či oslovení, které člověk používá aktivně v běžném denním provozu. Co má napsané na papíře už je podružnější, ale též to má vliv.

6. Co je to tachyon?

Tachyon je energie, kterou oficiální věda připouští spíše hypoteticky než reálně a jeho ,,oficiální“ charakteristiku můžeš najít na wikipedii: https://cs.wikipedia.org/wiki/Tachyon

Jednoduše v kostce řečeno, tachyonová energie harmonizuje a léčí živé organismy, je velmi konstruktivní a životadárná.

7. Myslíš, že vždy, když zvíře zemře, mělo to tak předem naplánované?

Asi podobně jako člověk. Na nadvědomé úrovni každá bytost ví kdy odejde.

8. Budu-li používat symbol devíticípého slunce v životě(na dveřích doma, na přívěšku na krku…) bude mi to prospěšné? Může to znít hloupě, ale tuhle jsem nad tím přemýšlela a jelikož se mi ten symbol velmi líbí, přišlo mi to jako fajn nápad No – tak jako tak, minimálně to bude pěkná dekorace.

Slunce je velmi konstruktivní symbol, který ochraňuje svého nositele. Osobu, projekt, společnost, či firmu. Ten kdo se označí symbolikou slunce je chráněný konstruktivní silou vesmíru a je nezničitelný zvnějšku. Vše zlé, co by kdo vyslal proti nositeli slunce, se znásobeně vrací zpět, ale nositele to nikdy nezničí. Kdo chce zničit nositele, bude zničen sám a svého zlého cíle nikdy nedosáhne.

Takže sluníčko si dej kamkoliv chceš, i na dům, bude tě chránit a je to velmi dobrý nápad. Dej si ale pozor, aby sluníčko nemělo v sobě schované šestky, levotočivé spirály, nebo nemělo levotočivé paprsky, to by zneutralizovalo jeho účinek, podobně jako když se nakreslí levotočivě pravotočivá spirála, nikdy nebude plně fungovat jedním ani druhým směrem, protože se v ní oba pohyby vzájemně bijí.

Cípů nebo paprsků nemusí být nutně devět, ale nemělo by jich být šest.

A než se na to zeptáte, ano. Logo Aluška.org a nové Tadesco.cz jsou dva zajímavé příklady konstruktivně zvolených sluníček, ale nakreslit si je můžete jakkoliv, při dodržení správné symboliky.

9. Věděla by jsi ještě o nějakých konstruktivních, prospěšných symbolech, které by se daly „využít“? Ať hledám jak hledám, nenacházím – a ty jsi přes symboliku machr, alespoň pro mě.

Děkuji. Další dobrý symbol pro člověka, který má poměrně dobře použití, je pentagram, ale nesmí stát na špičce a opět se musí dát pozor co je uprostřed, nebo čím je dozdoben. Může být i pentagram v kruhu. Pokud by to byl přívěsek na krk, musí se dbát na to, aby při věšení neměl špičku dole. Je to dobrý symbol, ale jeho lehké pootočení zcela mění jeho význam a tím i rezonanci. Správně orientovaný chrání člověka. Špatně orientovaný likviduje člověka. Z toho důvodu, když už, tak je stejně lepší sluníčko, kterému je jedno, jestli se trochu pootočí a bude někde nakřivo.

Mezi další konstruktivní symboly obvykle patří i zvířata. Symbol zvířete často rezonuje na jeho výrazných vlastnostech. Slon a delfín – přátelství, inteligence. Sova – moudrost, tajemství. Pes – ochrana rodiny, věrnost. Orel – síla. Motýl – transformace do vyššího stavu bytí.

10. Jaký může mít důvod, že andílek neodpovídá jakoby nebyl, i když jsem třeba zrovna zoufalá a prosím ho o důkaz, že je se mnou? Někdy jakoby prostě neslyšel, což mu ale nemám za zlé, jelikož k němu mluvím skoro pořád.

Důvod proč by anděl člověku skutečně neodpovídal, by musel být velmi závažný. Proto se ve většině neúspěšných případů děje spíš to, že člověk je moc hrrr a poté není schopen vnímat jemné andělské vedení, nebo nesleduje znamení, která mu anděl posílá. Mává nad nimi rukou, nebere je v patrnost a nepřipouští si, že by to mohlo mít nějakou souvislost. Je to spíše naše lidská necitlivost nebo nepozornost, co nám brání.

Ke komunikaci se člověk většinou musí dlouhodobě cvičit. Zejména cvičit svoji pozornost a úroveň bdělosti, aby byl všímavý a pozorný. Nesmí otupět a nesmí mít příliš konkrétní očekávání, musí být připraven přijmout i netypické formy komunikace.

Komentáře

Ikona diskutujiciho jab 2017-12-06 06:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jakým symbolům by jsme se měli vyvarovat?

Ikona diskutujiciho BED 2017-12-06 07:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekné a múdre.

Ikona diskutujiciho BED 2017-12-06 07:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zostala som paf – žijem v informácii, že Slnko je náš Otec a Mesiac Matka. Ono je jang, a mesiac jin. Houby – jeden múdry človek to opisuje inak. Čo TY Aluško ?

Ikona diskutujiciho Ayeri 2017-12-06 07:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaká je symbolika Měsíce, popřípadě trojné Luny a obrázku s propojeným Sluncem a Měsícem? Setkávám se s protichůdnými názory, jedni tvrdí, že Měsíc = city a intuice, druzí, že je destruktivní.

Ikona diskutujiciho aves passeri 2017-12-06 08:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Meditaci můžeš brát jako práci s myslí, kterou se tím učíš ovládnout. A pak záleží na tom, co se chceš naučit. V zásadě jde o to naučit ji zklidnit (klasická meditace, jak ji známe, tam totiž spousta lidí musí začít, protože mysl máme hodně rozdivočenou :-)) – a ano, člověku to pomáhá relaxovat). Ale člověk se může také učit, jak ji mít jasnější a vnímavější (třeba skrze různé vizualizace). Učí se vnímat její moc (i zde třeba vizualizacemi). A může ji použít i k tomu naučit se vnímat její podstatu, nebo různě jí pročišťovat energii těla. Bez určitého zvládnutí té první fáze – mysl zklidnit – ty další fáze ale většinou moc nejdou, protože člověk vydrží jen pár chvil, než mu do toho zas vleze nějaká děsně důležitá myšlenka, o tom, co mi kdy kdo provedl, nebo co se určitě v budoucnu pokazí :-))))

Ikona diskutujiciho Anelie 2017-12-06 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Ahoj Bed, dostala jsem podobnou informaci od jednoho velmi dobreho lecitele. My jsme dobijeni baterii, kde zapornym polem (jin) je slunce a kladnym polem (yang) stred zeme ! Uplne me to sokovalo protoze na netu se vsude pise ze slunce je yang.ale spojeni zeme-slunce mi prijde logictejsi nez slunce – mesic . Jeste dodam ze pan lecitel je velmi vyhledavany a to bez jakekoliv reklamy. Takze to povazuji za verohodnou informaci.

Ikona diskutujiciho Chulinkaa 2017-12-06 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jééé, všude samí koníčci :-)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-12-06 13:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Môže byť spojeni zeme-slunce a mesiac môže byť cudzie možno i umelé teleso ktoré sem prišlo z iného konca vesmíru a bolo zachytené zemskou príťažlivosťou.(ak teda vynecháme teoriu ze sme v dutej zemi potom neviem odkial je mesiac)

Ikona diskutujiciho Viki133 2017-12-06 14:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, ja bych se chtěla zeptat také na ten měsíc. Už z různých zdrojů jsem slyšela a četla, že svatba má být jedině za přibývajícího měsíce, že to přináší štěstí. A že za ubývajícího měsíce neštěstí. A prý ideální svatba je za úplňku, nebo těsně před ním. Byla bych moc vděčná za tvůj  názor, je to nyní aktuální téma pro mě. Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho :) 2017-12-06 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak to slunicko co se usmiva je tak krasne, ze mi staci se na nej jen divat a je mi dobre, to je fakt asi nejhezci slunicko ktery jsem kdy videla, tak pozitivni az me to zaskocilo :-O :-D bych ho chtela takovyhle nosit i na krku, to teda nevim jak ale :D asi si ho udelat z nejaky modelovaci hmoty :D

Ikona diskutujiciho martin martin 2017-12-06 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za zodpovězení Alue. Hypnoza je asi i určitý druh vnuknutí, kdy podle hloubky hypnozy, je možné naprogramovat svou mysl nebo mysl druhého. Je to nejspíš dost riskantní.

Ikona diskutujiciho vanilková 2017-12-06 15:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak je to symbolikou muder a jejich prospěšnosti pro člověka? Na některých obrázcích jsem už zahlédla i celkem destruktivní pozice (takové to když člověk ukazuje jen ukazováček a malíček, ostatní prsty jsou v dlani – nevím, jak se tothle gesto přesně jmenuje)

Ikona diskutujiciho BED 2017-12-06 15:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:Tuším, že viem o akého liečiteľa sa jedná. Mňa naučili že : yang je sila aktívna/mužská  - to by na slnko pasovalo.  Jin, že je sila pasívna/ženská, čo pasuje na mesiac. Za boha Slnka je považovaný Horus-muž, za vládkyňu mesiaca Luny, neviem, asi Luna ? Ja vnímam mesiac ako umelé teleso. Vždy keď je osvietené teda dorastá vravím, že tí obyvatelia-entity aj zemské zaliezli na druhú, tmavú stranu, neosvetlenú.Takže necítim tak vplyv. Ako náhle začne ubúdanie mesiaca, v tom tieni vnímam, že sa dejú škodlivejšie aktivity, tých beťárov tam.

Ikona diskutujiciho leeth 2017-12-06 17:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj :))

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-12-06 20:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky moc za zodpovězení tolika mých otázek! :-) A za dotazníky celkově.

Ikona diskutujiciho Petra 2017-12-06 20:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazníku: Jak vnímáš skupinu Imagine Dragons? V poslední době je hodně poslouchám a zdají se mi celkem konstruktivní, ale zas se nechci zlákat do sítí hudebného průmyslu, kde je mnoho podprahových dat. Proto nevím, co si o této skupině mám myslet.

Ikona diskutujiciho zdeněk 2017-12-06 20:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký je tvůj názor na Bitcoin?

Ikona diskutujiciho hanka 2017-12-06 22:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Do dotazníku: Je vhodné používat černé svíce?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2017-12-06 22:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď tak pozerám na tú anketu aké ste znamenie, jedno znamenie tu má výrazný náskok a to je vodnár. Nemám pocit že by vodnárov bolo narodených nejak viac ako ostatných znamení, máš pre to nejaké vysvetlenie?

Ikona diskutujiciho Ceneon 2017-12-07 02:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Nevím, co všechno má duši, ale minerály to jsou, květiny též. Strach z pavouků si vysvětluji tak, že máme zafixovanou bezmocnost, když jsme byli jako mouchy chyceni v pavučině :-). Tak by mne zajímalo, zda jsme byli i hmyzem a moje domněnka je správná :-).

Ikona diskutujiciho Luz 2017-12-07 08:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Mne se taky moc libi. V nekterych obchodech se prodavaji ruzne komponenty na privesky (kovove luzko a pryskyricove zakryti na to), tak by sis neco vhodneho mohla sehnat a pak by stacilo slunicko vytisknout na papir a umistit do toho. (nikdy jsem to nedelala, ale videla jsem vyrobky od lidi, co to delaji, a da se koupit ta pryskyrice i luzka. Mozna by to ale vyzadovalo vytisknuti na nejakem odolnejsim papire nebo fotografickem.). 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-12-07 10:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:  … nemám páru :D

Ikona diskutujiciho Alue 2017-12-07 10:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:  No vidíš a to bylo normálně na googlu. Jak jsem ho viděla, hned jsem se taky zamilovala a vyšlo to. 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2017-12-07 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:  nebo jednoduše koupit už hotový přívěsek z kovu

Ikona diskutujiciho vanilková 2017-12-07 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si Alue myslíš o tomhle?

Ikona diskutujiciho martin martin 2017-12-07 15:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Vždyť ho používá Tomáš jako logo tadesca :-)

Ikona diskutujiciho Lenka 2017-12-07 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: taky jsem nad tim premyslela. Muze to byt vekem vodnare??

Ikona diskutujiciho Alue 2017-12-07 16:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: A hádej kdo ho našel. Můžeš třikrát.

Ikona diskutujiciho M. 2017-12-07 18:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co vánoční kaktus? Má podobnou energii jako obyčejný?

Ikona diskutujiciho fred 2017-12-07 20:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Tato otázka byla položena v Dotazníku 117 (komentář 10), ale uspokojivá odpověď se neobjevila.

Ikona diskutujiciho hanka 2017-12-07 20:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V knize Radikální odpuštění autor doporučuje na uvolnění potlačených emocí tzv. satori dýchání, myslíš, že je to bezpečné?

Ikona diskutujiciho Luz 2017-12-07 21:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Jiste, to jo… Ale mela jsem na mysli, kdyby chtela pouzit specialne konkretni vybrany obrazek. Takhle delane sperky jsou taky krasne a originalni.

Ikona diskutujiciho :) 2017-12-07 22:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: wau to zni perfektne, o tom jsem nikdy neslysela a to uz jsem videla kdeco :-D dekuji moc za radu kouknu na to 😉

Ikona diskutujiciho :) 2017-12-07 22:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]:jako ten je taky peknej, ale me se prave libi ta zluta na tom a ten jeho usmev s privrenyma ocima, tvaricky a na tech paprscich ty dve barvicky, jak je to vystinovany, to je proste bozi :-D

Ikona diskutujiciho Luz 2017-12-08 09:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Nasla jsem, ze se to jmenuje kristalova pryskyrice, + k tomu nejake to kovove luzko, coz maji v ruznych eshopech,  a obrazky opravdu maji byt na fotografickem papire, aby se neposkodily, v praxi nevim, jaka je obtiznost, ale daji se najit navody i na netu.

Ikona diskutujiciho Adri 2017-12-08 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak pečovat o slepé střevo? Tedy – jak preventivně bránit zánětu, a co dělat, pokud máme podezření na potíže, ale nechceme rovnou pod kudlu? Děkuju. :-)

Ikona diskutujiciho octomaník 2017-12-08 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]:Slepé střevo – podráždění

Ikona diskutujiciho Ceneon 2017-12-08 23:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Příčinou je: Strach. Strach ze života. Zablokování proudu dobra.

Ikona diskutujiciho Alice 2017-12-09 16:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A co symbol srdiecka na retiazke. Nosim take velke zelene srdoecko. Nasla som ho nahodou po rokoch. Vtedy pred rokmy mi ho daroval moj syn. Posobi na ludi velmi dobre. Na urade mi nechceli pomoct vraj to nie je och povinnostou a ako som sa s tou uradnickou rozpravala zrazu sa na ten privesok zadivala nemohla odtrhnut oci a potom povedala ze dobre a vsetko mi vybavila. A nebola to jej povinnoat ale sama by som to tazko doriesila. A moj sef bol na mba nahnrvany myslim ze aj pravom a tiez zrazu sa na ten privesok zadival a nemohol odtrhnut oci. Po chvili ticha zrazu kludnim hladim len povedal nech si uz na take chyby davam pozor lebo mi to kazi meno. A ja sa fakt snazim odvtedy s maximalnou pedantnostou nerobit chyby. Slniecko som raz dostala ako velke hodiny od syna su ako slnecbica alebo slniecko a su pravotocive s dvomi cervenymi lienkami cesky berusky. Doniesol mi ich z talianska ked bol na tabor cez prazdniny. Len teraz syn nechce nic flaka sa. A pritom podla vsetkeho je darom vesmiru ked tak vnutorne vie co potrebujem napriklad ja.

Ikona diskutujiciho Lana 2017-12-10 21:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Viděla jsi nový seriál od německého Netflixu, Dark? Myslím, že jsi zaslouží větší halo protože ta symbolika v něm je opravdu výborná.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2017-12-11 22:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško… Heh. Já vím, že už jsem ti těch otázek položila hodně, ale… Ty jsi jediný člověk, kterého se můžu na tyhle věci ptát. Nikoho jiného "duchovního" kolem sebe nemám a některé otázky se prostě na internetu najít nedají, tak to vždy zkouším u tebe. :-) A díky ještě jednou za všechno, na co my odpovíš, má to pro mě vždy hodnotu.

Ikona diskutujiciho D. 2017-12-15 07:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se zeptat, jestli je možné se narodit s přivtělenou duší? Anebo, když se přivtělená duše při smrti odpojí, může se s novým narozením téhož člověka znovu přivtělit?

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2017-12-15 23:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám otázku do dotazníku. Když si nakreslím pravočivou spirálu třeba na tričko, tak musí být z pohledu "zvenčí" levotočivá. Tzn. směrem ke mně je pravotočivá – dává mi energii, ale směrem k ostatním lidem je levotočivá a energii jim bere? Není ona ta spirála jakýsi "směrovač" energie, kterou převádí z levotočivé strany na pravotočivou? A je to pak fér vůči těm, ke kterým je otočená destruktivní stranou? A co když si nakreslím spirálu třeba doma na zeď?

Ikona diskutujiciho S. 2017-12-16 13:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo vravíš na to, ako táto holka rozpráva o jej stretnutí s niekým s mimozemskej civilizácie? https://www.youtube.com/watch?v=K-SjVhja8Ho Ešte som nepočula niekoho o takom stretnutí hovoriť podobne, zvykne to prebiehať aj takto? Nemohla sa stretnúť na astrálnej rovine s nejakou inou bytosťou?

Ikona diskutujiciho hanna 2017-12-19 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, sú potrební k splodeniu dieťaťa len muž a žena? Resp. sú potrební k splodeniu dieťaťa aj muž aj žena? Prosím aspoň o jednoslovnú odpoveď, samozrejme, že rozvitá odpoveď poteší viac…ďakujem

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2017-12-20 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazníku: Jak konstruktivně oslavit "Vánoce"? Respektive spíš zimní slunovrat? S tím, že se bude slavit 24. a dávat dárky, hýbat nechci, ale ráda bych to udělala způsobem, který bude energeticky přínosný. Zatím mě napadá procházka za světla v přírodě, od slunovratu bych chtěla mít doma na zdi velké slunce. Vím, že nechci mít doma umírající stromek, ale chybí mi za něj nějaká náhrada – nějaký ten "centrální bod", kam dát ty dárky. Anebo bude lepší si je prostě jen tak předat? Ráda bych to udělala co nejlíp, ale v symbolice se zatím nevyznám prakticky vůbec a nechci to nějak zmotat. Už pár dní nad tím dumám a vůbec si nejsem jistá, co dělat a co nedělat – jestli třeba některé vánoční symboly a zvyky jsou konstruktivní, nebo aspoň neškodné, a daly by se použít, nebo se všemu, co připomíná klasické Vánoce, vyhnout obloukem… Vím, že jdu s takovou otázkou asi pozdě, ale třeba se na ni dostane aspoň po svátcích.

Ikona diskutujiciho blankytně zelená 2017-12-21 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2017-12-21 19:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]:  Tak tak… v mnoha rodinách lidé potvrzují, že pokud slaví vánoce 24., vždycky se pohádají. I u nás to tak bylo když jsem byla malá, dospěláci se vždycky strašně pohádali a bylo po náladě. Přitom kvůli obvyklé opakující se hovadině. Babička chtěla abychom večeřeli u ní, nechtěla ona k nám a každý rok zapomínala, že mamka nemá ráda majonézu do salátu a když ji tam zamíchala tak pak bylo pozdě…  přitom jsme babičku měli přes dvorek, přeběhnout byla otázka jedné minuty a udělat staré paní pomyšlení na vánoce se mi nezdá jako taková strašná oběť, kterou bychom nemohli dát. Pak byly taky obvyklé kolapsy z přetažení, když se někdo vehementně vrhl do vánočního úklidu a zapomněl, že má obrovský barák na patro a nemá šanci to stihnout.

Ikona diskutujiciho Mary 2017-12-23 21:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o tom, že první robot dostal občanství v Saúdské Arábii?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek