207. Dotazník: Jak dosáhnout všeho co si přeji?

22.1.2018 v Čtenáři 32

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Jak je to s manifestací? Jak manifestovat specifickou věc? Např. Peníze, lásku apod.

Mám pocit, že jsme se o tom bavili v nějakém nedávném dotazníku, tak spíš zopakuji trošku stručněji: Když něco chceš, musíš pro to prakticky něco aktivně dělat a mít rozumně a dobře rozplánované jednotlivé kroky. Také musíš být připraven překonat všechny překážky, které se ti postaví do cesty a když vytoužené přijde, musíš si toho vážit a musíš se o to stále starat, jinak to zase odejde. Nic nepřijde jen tak samo od sebe a nespadne ti to do klína, pro všechno se musí něco udělat, aby to člověk měl. Peníze se vydělávají prací, zdraví se pěstuje a láska druhých zrcadlí tvoji schopnost dát lásku sobě i druhým a je to také ukazatel tvého stupně rozvinutí osobnosti. Lidé co mají hodně přátel a nápadníků jsou zkrátka příjemní, milí, vstřícní, mají dobrou sociální inteligenci a umí se o sebe i postarat, aby vypadali sympaticky (nemusíš být dokonalý seladon a krasavec aby tě měli lidé rádi, stačí se o sebe starat abys nebyl zanedbaný… vrozená krása jako taková se přeceňuje, hlavní je péče). Kdo tyhle věci nedělá a neumí, ten křičí že se mu nedostává láska, ale zrovna tohle je věc, kterou si vždy a v plném rozsahu děláme my sami. Když o nás lidé nestojí a přátelé odcházejí, zeptejme se sami sebe, co jim vlastně nabízíme a co jim dáváme zpět. Je lepší s tím pak něco udělat, než zakysnout a litovat se že nás nikdo nemá rád.

Není žádný rituál co by zázračně vykouzlil úspěch a dokonalý život. To je jednoduchá pravda. Člověk nesmí být lenoch a nesmí se bát života.


2. Další dotaz, možná je to spíš na celý článek. Zajímaly by mě jaké jsou všechny dostupné možnosti ochrany před wifi. Já vím o energetickém krystalu, potom o výrobcích p. Heina (http://www.obnova-zdravi.cz/index.php) a nevím, jestli před wifi chrání kartička tm případně brazilský křišťál a do jaké míry, nebo jestli je lepší několik ochranných pomůcek zkombinovat. Nebo jestli existují ještě jiné možnosti. Velice uvítám komplexnější rozbor, je to pro mě dost důležité a určitě nejen pro mě :)…děkuji moc.

Jediná skutečně plně funkční obrana před wi-fi je NEMÍT WIFI. Všechny ostatní metody umí maximálně to že existující záření mírní v různém rozsahu. Něco lépe, něco hůř. Ale z vlastní zkušenosti vím, že ať použiju cokoliv na světě, pokud jsem pár hodin v dosahu wi-fi, je mi zle a na omdlení pokaždé. Není možné se od toho odstínit na 1000%, pokud jsi v tom delší dobu. To samé platí pro mobily. Jediná ochrana co funguje na 1000%, je nepoužívat mobil. Vše ostatní jsou pomůcky, co to zmírní, když se tomu krátkodobě vystavíme, ale problém v celém rozsahu neřeší. Platí to i pro kartičku TM. Zmírní to, ale po delší době stejně cítím že to začíná pracovat.

Brazilské křišťály nechrání před umělým zářením, wifi nebo mobily.

3. Jak jsi se dostala ke sportu, byla jsi pohybově nadané dítě?

Když jsem byla malá, dělala jsem krátkodobě gymnastiku, ale byla jsem z ní ve stresu protože mě kolektiv šikanoval když učitelka odběhla. Asi se jim nelíbilo že metám hvězdy přes tělocvičnu líp než oni, jinak nevím čím jsem je mohla dráždit. Zlá jsem na ně nebyla, holky byly starší a já se jich bála… Takže jsem skončila. Vyzkoušela jsem více věcí ale u ničeho jsem nezůstala delší dobu. Cvičení samo o sobě mě odmalička celkem bavilo, ale párkrát jsem se nechala odradit blbými řečmi a vrátila jsem se k tomu až teď. Když máš sedavou práci, musíš se začít hýbat, jinak to prostě nejde.

4. Co ti sport přináší a jaký pohyb máš nejradši?

Sport přináší spoustu benefitů, ale člověk to nesmí přehnat, aby se nezhuntoval. I já zjišťuji, že mám omezení a některé pohyby už nedělám, abych si neublížila.

V příměřené míře je to krásné pevné tělo, lepší nálada, lepší ranní vstávání a lepší spánek, posílení srdce a usnadnění běžného dne, kdy člověk musí dělat práce na které je nutné mít sílu nebo výdrž. U čeho jsem dřív zdechla a pak z toho byla nešťastná s bolavými zády, to dneska udělám hrc frc, jsem v pohodě a můžu dělat dál… Navíc to podstatně zvyšuje sebevědomí a tlumí široké spektrum různých druhů úzkostí. Jakmile si začneš připadat jako osvalený superhrdina co odcvičí půl hodiny s Jillian Michaels, najednou získáš dojem, že dokážeš všechno na světě a že ti všichni blbci celého světa můžou vlézt na záda.

Naopak když si připadáš jako rozkydnutá slabá oteklá brambora, automaticky si méně věříš a všechny křivdy na tebe víc dolehnou… ale nepřeháním to. Akční bývám od jara do podzimu, přes zimu mám útlum kdy si dovolím i trošku se rozkydnout, a klouby si také odpočinou.

Dělám jenom to co mě baví a na co mám náladu. Víc si libuju v silových cvičeních, udýchané kardio mě moc neba. Ale jak jsem loni koupila to kolo, tak jsem asi našla typ pohybu co mě baví. Mám na něm baterii, takže nemusím ani vůbec řešit terén. Když je nějaký blbý strmý kopeček tak se směju na celé kolo, relaxuju si na střední zátěži a vesele předjíždím všechny cyklisty co se upocení a ulepení nemůžou dostat nahoru 😀

Dobře se na tom kole hubne, protože se s baterkou nedostanu nad střední zátěž a žádný kopeček mě nezatíží tak abych přestala pálit tuky. Takže já si relaxuju, mám pohodičkový výlet a za pár hodin jízdy, když se sečtou, mi klidně spadne i pár kilo tuku aniž bych se kolem toho nějak stresovala. Takže až se na jaře oteplí, začnu na něm zase drandit.

5. Je nějaký sport který bys v budoucnu ráda zkusila?

Říká se ,,sportem k trvalé invaliditě“ 🙂 Co si chci zkusit to prostě zkusím, ale vybírám si bezpečnější věci. Nemám do budoucna nějaký extra sen o velkém adrenalinu. Jsou sporty co se mi moc líbí, třeba krasobruslení, ale přesto nemám v plánu se huntovat někde na ledu. Já to dělám pro sebe, pro svůj dobrý pocit, pro svoji pěknou postavu a také u toho duševně odpočívám.

6. A další dotaz, i když vím že nejsi moc cestovatel, tak máš nějaký cestovatelský sen?

Mě by teoreticky zajímalo úplně všechno, ale jelikož prakticky nezvládám a nesnáším přesuny na delší vzdálenosti protože mě to absolutně vyčerpá a ještě je mi blbě, tak se do toho vůbec nehrnu. Ty bys někam jel, kdybys věděl, že ať budeš ubytovaný kdekoliv, první tři noci nebudeš spát (s wifinou nikdy nebudeš spát a najdi dneska hotel bez wifiny) a ať pojedeš čímkoliv, budeš celou cestu přemlouvat žaludek, aby se nepoblil? Nějak mi to za tu ztrátu energie a utrpení nestojí. Připadá mi to severoamerické indiány, o kterých se říká (nevím jestli to je fakt pravda) že znali své místo a pohybovali se na určitém okruhu kilometrů a když jste je nabrali do dopravního prostředku a převezli někam dál, tak indián byl v háji a po nějaké době umřel, jako když vyrvete strom z kořenů (a to ještě neznali wifinu, to by indiáni koukali)… A taky v autě blili jako já. 😀 (Dlouho mě krmili mýtem že z toho vyrostu a ono ne.) Možná je v tom nějaká podobnost. Já zdechám i když mám jet jenom na jeden den na otočku do Vídně a nespím na cizím místě. Doma je doma a když nutně nemusím, tak se z každé delší cesty vykroutím, moje zdraví je přednější.

Čechy krásné, Čechy mé

https://www.youtube.com/watch?v=8FJIAEKXIys

7. Říká se, že masturbace, hlavně častá, bere ohromné množství životní energie, různí životní/duchovní guru se jí tudíž vzdávají a píší o tom, jak jim to změnilo život a probudilo větší sílu a potenciál.

Je to blbost. Potlačení tělesného pudu udělá z člověka akorát tak nadrženého šílence co ho pořád svědí na pytlíku a vidí erotiku všude, i tam kde není. Kdo řekne že nemasturbuje, tak masturbuje víc než ten který se k tomu normálně přizná. Řeči o duchovních guru co nepotřebují erotické vyžití jsou jenom líbivé divadýlko pro lidi kteří tomu chtějí věřit. Snad nemusím připomínat ty skandály s pedofilními kněžími a pohřebiště novorozených miminek pod jedním německým klášterem, kde byly jenom jeptišky a jeden hlavoun. Tak je asi jasné co tam po večerech dělali… Žádné duchovno na světě z člověka neudělá bezpohlavního hybrida a hlavně to ani není účel jakéhokoliv osobnostního/spirituálního rozvoje. Ať člověk věří čemu chce, má zůstat člověkem a erotika k člověku patří, jinak by vymřel. Leda by tihle ,,duchovní guru“ v rámci odmítnutí masturbace spali se svými studentkami, aby jakože nemasturbovali sami. Což jak víme, je zcela obvyklý jev napříč různými sektami. Nevěřte takovým lidem, jsou to většinou úchylové, co nemají vyřešené a normální vztahy.

8. Také se zmiňují o tom, že milování z lásky životní energii naopak přidává, utvrzuje zdraví atd. Přemýšlím nad tím sem tam už pár let a neumím přijít na to, zda-li je to pravda. Co o tom víš ty, drahá Alue?

To už pravda je. Každý dobrý funkční vztah zlepšuje zdraví. Všiml sis, jak jedno tvrzení odporuje tomu druhému? Oboje být pravda nemůže. Ale opět mě to vrací k úvaze spaní se studentkami. Která by nechtěla posloužit svému guru, když nemasturbuje, ale ona ho přece miluje, tak mu vylepší zdraví? 🙂 Dokonalá manipulace. A hloupých ženských co na to skočí je dost, jak to prosákne vždycky jednou za čas z médií, když se nějaká taková sekta odkope.

9. Lidé, kteří zaprodají duši ďáblu, vědí o tom komu se zaprodávají a že se vůbec zaprodávají? Podle čeho si člověka destruktivní síla vybírá?

Ďáblu se obvykle ,,zaprodávají“ satanisté, je to v rámci jejich náboženství a tedy logicky to dělají vědomě, i když si evidentně neuvědomují jak hluboký dopad to na ně má. A nemyslím si, že si destruktivní síla vyloženě někoho vybere. Stejné přitahuje stejné.

10. Obecně to podle různého povídání zaprodaných hvězd vypadá, že nevěděli, do čeho jdou, o co se jedná.

Jooo.. jakou mají verzi pro veřejnost aby vypadali líp a nakolik je to pravda, do toho já fakt nevidím.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Judith 2018-01-22 05:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemyslím si, že velký počet přátel je ukazatel ideálního člověka. Já například preferuji úzký okruh přátel, zato ale hlubší vztahy, protože příliš velký počet lidí mě nesmírně vyčerpává… lidé jsou různí, stejně tak jejich cesty a cíle. Nedá se na všechny brát stejný metr.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2018-01-22 09:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že bys měla napsat kompletní článek na téma "bez práce nejsou koláče", jak si přitáhnout lásku a úspěch do života, případně jak tomu pomoct vizualizací a technikou přání. Objevuje se to totiž v dotazníku pravidelně, takže si myslím, že článek by měl velký úspěch 😉

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-01-22 13:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak jsi psala, že znamení můžu dostat třeba i písní z rádia, billboardem co potkám u silnice atd. Pro ty co používají facebook – můžu brát znamení tam vážně? Když je to projekt temných sil. Co si o tom myslíš ?

Ikona diskutujiciho Lori 2018-01-22 15:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Páči sa mi, keď sa píše o tom, že… svet nám skrátka nič nedlží..tobôž len preto, lebo doma sedíme a vizualizujeme 🙂

Ikona diskutujiciho Anda 2018-01-22 15:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týče otázky číslo 7, určitě je to pravda. Dokonce se říká, že muž při každé ztrátě přichází o den života (možná proto muži umírají dřív než ženy?). Existuje celé sdružení mužů (nofab tuším), kteří si vzájemně předávají zkušenosti se sexuální abstinencí. Většina z nich pociťuje mnohem větší energii, ztrátu únavy, zlepšení zraku a spoustu dalších věcí… Můj muž mi potvrzuje totéž, je to obrovská ztráta energie, která se pak projeví na několikadenní únavě, zhoršené pleti atd. Naopak při delší abstinenci působí mnohem přitažlivěji, energičtěji a říká, že vidí svět mnohem jasněji. A dává to smysl, ztráta takové životodárné tekutiny není pro tělo jen tak, jako když si člověk odplivne.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-01-22 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Toť otázka, zajímavé zamyšlení.

Ikona diskutujiciho Zolko 2018-01-22 22:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluska. Pisem ti mimo tema. Chystas sa v blizkej buducnosti pisat o strucnom vyklade(symbolike)k filmu Interstelar? Som nasiel onom toto: http://leva-net.webnode.cz/products/o-spravach-a-udalostiach-dalsi-krok-ludstva/

Ikona diskutujiciho Majklice†Světice 2018-01-22 22:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tvrzením, že "Kdo řekne že nemasturbuje, tak masturbuje víc než ten který se k tomu normálně přizná" jsem nikdy nesouhlasila. Ale chápu, že pro normálního člověka je asi těžké si představit, že existují i lidi s absencí libida..

Ikona diskutujiciho Helene 2018-01-23 09:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tím cestováním to mám též težší, hrozně blbě spím a jednou jsem v zahraničí skoro omdlela. Ale čím víc cestuji, tím je to lepší a moje tělo si na to zvyká. Těch pár dní se dá přežít a za ty krásy světa mi to stojí. Ale tebe chápu, pokud ještě k tomu navíc zvracíš….no v životě jsou daleko důležitější věci žejo.

Ikona diskutujiciho wan 2018-01-23 10:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V posledných 2-3 týždňoch sa mi stále sníva o mačkách :D mohlo to mať nejaký hlbší význam 🙂

Ikona diskutujiciho sasanka 2018-01-23 10:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

7) 8) Krásně od plic a bez obalu vyjádřeno.Vnímám to stejně.

Ikona diskutujiciho sasanka 2018-01-23 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Vždy se najde nějaká vyjímka (anomálie)potvrzující pravidlo.Ale u zdravého jedince nepředstavitelná věc.Sexuální potřeba patří do seznamu základních potřeb.A pokud člověk trpělivě vyčkává na lásku,poněvadž odmítá sex bez lásky,tak mu nic jiného než masturbace nezbývá.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2018-01-23 10:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, pokud se na to už někdo dřív ptal, tak se omlouvám (nenapadá mě, podle čeho to spolehlivě vyhledat), ale vrtá mi hlavou, jak poznám, jestli když něco ovlivňuju, tak se jedná už o magii, nebo ještě ne.

Ikona diskutujiciho Verča 2018-01-23 11:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Ach neéééé!

Ikona diskutujiciho Dave 2018-01-23 19:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podle mě masturbace bere chlapovi energii určitě, chlap se udělá a musí se to v něm nějak obnovit, takže ttím zatíží organismus a spotřebovává se tím energie. Mimochodem zajímavej je půst, zkoušel jsem sice maximálně 3 dny, ale i tak jsem to bylo fakt super a byl jsem plnej energie – žaludek a sřeva nemusej nic rozkládat (čímž by se taky spotřebovávala energie, která je potřebná na ten rozklad) a navíc se ti pak začne zpomalovat činnost žaludku a střev. No a navíc tělo když nemá potravu, tak spaluje různý usazeniny a sračky, co má člověk v sobě + tuk (a samozřejmě i trochu svaly), takže se parádně pročistí… doporučuju 🙂

Ikona diskutujiciho Daniela 2018-01-24 21:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue i ostatní, možná to bude divná otázka, ale k té masturbaci – já celé roky odsuzovala vibrátory a podobné věci. Asi prostě z principu, že je to hlavně v pornu. Brala jsem to jakože bych to doma nikdy nechtěla, že už je to vymoženost a něco nepotřebného a nekonstruktivního. No ale doteďka jsem byla sama a prostě objevila jsem jeden, co se mi fakt líbí jak funguje a uvažuju, že si ho koupím. Mojí mamce by to přišlo asi už jako moc a starším lidem. Myslíš/myslíte, že je to dobrá věc si to takhle zpříjemnit? Jsem sama překvapená, že teď měním názor, který byl celé roky stejný a asi si ho fakt pořídím :-D

Ikona diskutujiciho Stefan 2018-01-25 06:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: ono sa ti to zda byt smiesne, zije vsak medzi nami kopa ludi, ktory su na cakanie zvyknuty.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-01-25 08:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  Nakup si jich klidně víc :-D

Ikona diskutujiciho Mára 2018-01-25 11:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já dávám spoustu lásky ostatním lidem a stejně jsem single :D co to je za binec tohleto :D

Ikona diskutujiciho M. 2018-01-25 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč jsou kaktusy destruktivní?

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-01-25 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem narazil na pohádku "Planeta 51". Nesouvisí to nějak s androidy? https://www.csfd.cz/film/238481-planeta-51/prehled/

Ikona diskutujiciho aneta 2018-01-25 22:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: třeba o tvoji lásku nikdo nestojí :D

Ikona diskutujiciho Inka 2018-01-26 08:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dotaz Alue. Vím, že nepoužíváš mobil ani televizi, ale počítač ano. Kolik času myslíš že je ještě bezpečné denně trávit u počítače a jak se chránit před elektrosmogem a WiFi v případě, že v práci takto strávím osm hodin denně?

Ikona diskutujiciho Alue 2018-01-26 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:  tvl co!!!! – to musím vidět. ááááá! O_O

Ikona diskutujiciho Mili 2018-01-27 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Používáš orgonity? Kde je případně sehnat? Nebo si je vyrábíš sama?

Ikona diskutujiciho Alaiana 2018-01-31 02:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té 9 a 10. Nejsou satanisté jako satanisté. Například někteří z těch lidí byli původně lidé, kteří měli talent, ale třeba pocházeli z velmi chudých rodin. A když je někdo chudý, tak z toho se chce dostat. Takže když někdo zpívá ve své písničce "Zaprodal jsem se za materiální přání," tak má pravdu. A tehdy si opravdu vůbec nemusel uvědomovat, do čeho opravdu jde; takže tazatel má pravdu, že ne všichni to tehdy věděli(…neuvědomovali si to…). Pokud teda jde o celebrity. A pro tohle sice pochopení mám, ale nikoho se tam nezastávám, protože si o nich myslím svoje.

Ikona diskutujiciho blankytně zelená 2018-01-31 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyby měl někdo možnost zakódovat do hudby, reklamy a filmů konstruktivní podprahová data a pouštět je co největší mase lidí, myslíš, že by to byl dobrý tah,

Ikona diskutujiciho blankytně zelená 2018-01-31 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdybych chtěla, aby se někdo destruktivní stal konstruktivním a vím, že energetický krystal mu nemůžu dát, protože by ho nejspíše nesnesl a vyhodil.

Ikona diskutujiciho áťa 2018-02-12 17:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jelikož za chvíli začíná jaro, moc by mě zajímalo, jestli jsi někdy zkoušela sázení semen podle návodu Anastázie? Případně co si o něm myslíš? (Před zasazením poválet semínko na 9 minut v ústech… celý návod je v první knize Zvonicích cedrů Ruska. Prý tak vyroste rostlina, která v kombinaci s dalšími takto vysazenými rostlinami umí člověka uzdravit z jakékoliv nemoci.)

Ikona diskutujiciho vanilková 2018-02-12 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na biorezonanci?

Ikona diskutujiciho Lada 2019-09-25 08:48:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, mám otázku k té manifestaci. Jednu chvíli jsem si pročítala na netu vše o zákonu přitažlivosti. Hlavně mě zaujala věta Požádej a je ti dáno. Rozhodla jsem se, že to vyzkouším. S přítelem jsme moc chtěli syna.
Jeden večer jsem lehla a začala jsem si představovat, že jdu po zlatých schodech do nebe. Najednou jsem se ocitla ani přesně nevím kde. Okolo byla jen bílá mlha. Přede mnou seděli u stolu tři bytosti? ( nevím přesně jak je nazvat, ale vypadali jako lidé).
Okamžitě bez myšlení jsem se jich zeptala, jestli budu mít syna.
Jeden z nich začal kývat hlavou, že jo.
Najednou tam vešel dospělý mladý muž a říká : Ahoj mami.
V tom jsem nějak pomalu přicházela v posteli k sobě s tak nádherným pocitem vděčnosti, radosti, nadšení a bůh ví čeho ještě, že to, že jsem byla mimo mi došlo až později.
A opravdu cca za rok, rok a půl, nevím přesně, se nám narodil náš chlapeček.
Je možný, že na některé věci stačí opravdu tak málo, aby k nám přišly?
A ještě mě zajímá tvůj názor. Byla jsem opravdu v nebi, jiné dimenzi nebo to mohl být výplod mé fantazie a touhy?
I když to beru jako krásnej zážitek, pořád se to ve mě trochu dohaduje.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-09-25 08:58:25
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím co to bylo, musela bych to vidět nebo zažít, aby se to dalo zařadit. A pokud ti to hezky vyšlo, na co pochybovat. Buď přece ráda! 🙂

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek