208. Dotazník: Je Ho´oponopono černá magie? / Doporučuji

18.2.2018 v Čtenáři 37

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Ahoj Alue, já bych se tě chtěla zeptat, když už se řeší to téma wi-fi, zda orgonit je dobrá volba jako ochrana. Pokud ano, jaké velikosti orgonitů jsou potřebné, a zda nám víš poradit spolehlivý zdroj na nákup orgonitů, které jsou opravdu funkční, protože jsem si jistá, že jak to je i v případě křišťálú, tak i orgonity se prodávají všelijaké neúčinné, padělky. Děkuji za odpověď 🙂

Orgonity, podle toho co o nich vím, zmírňují ostrost záření, takže na nějakou částečnou pomoc určitě použitelné jsou, ale člověk jich musí mít doma hodně. Spolehlivý zdroj k nákupu doporučit nemůžu.

Pro zmírnění záření existuje celá řada zajímavých pomůcek, ale dokud to člověk bude mít doma zapnuté, vždycky ho to bude v nějaké míře ozařovat, ať použije cokoliv. Jediná opravdu jistá ochrana je vést všechno po kabelech. Je to jediná opravdu funkční taktika a navíc je to podstatně levnější, než nakupovat 50 orgonitů a obskládávat si jimi dům, aby nakonec pomohly jenom trochu…


2. Je možné, že i zdravý, duchovně vyrovnaný člověk může mít zlozvyky – tím nemyslím závislost na nějaké omamné látce, ale třeba trhání vlasů, obsedantně kompulzivní poruha..,kterých se nedokáže zbavit, i když se o to snaží? Nebo to odkazuje na nějaký vnitřní problém? (to znamená jestli si myslíš, že existuje závislost jako závislost a ne jako důsledek něčeho jiného).

Jsou tu zmatené pojmy. Duchovní vyrovnanost – tady je asi spíš na mysli duševní vyrovnanost. A zlozvyk není vždy totéž co závislost, i když někdy se ten pojem stírá, jako třeba kouření, to je spojení zlozvyku, který postupně přejde do závislosti. Nedá se všechno paušalizovat, ale třeba ptát se jestli může mít duševně vyrovnaný člověk obsedantně kompulzivní poruchu? Samozřejmě že může, ale to už se nebavíme o vyrovnaném člověku. Duševní vyrovnanost a duševní zdraví je stav bez jakýchkoliv poruch.

V podstatě každý člověk má své drobné neřesti, zlozvyky a libůstky, ale je vždy otázka co to je, v jaké míře a jestli s tím obtěžuje kromě sebe i své okolí. Klasické drobné zlozvyky, jako je třeba kousání nehtů (a obecně dětské zlozvyky, či čokoládové hody), jsou spojené s uvolňováním vnitřního napětí, úzkosti a nervozity. Když si od toho člověk potřebuje rychle ulevit – třeba se něčeho bojí, nebo ho něco trápí, – okusuje si nehty, nebo si rozdrandí nos, nebo sní tabulku čokolády. Jsou to rituály uvolňování stresu, sice lehce sebedestruktivní, ale není to žádná porucha, ani skutečná závislost. A jelikož nejde o poruchu ani nemoc, dá se s tím pracovat tak, že si člověk najde nějaké lepší vybití stresu, třeba začne sportovat, nebo místo rýpání nosu půjde na procházku… Což u duševních poruch nejde. To se nespraví tím že dotyčnému řekneš ,,hej, přestaň tady vystrájat a běž se radši ven proběhnout“.

Na druhou stranu (uvádím jenom příklad) kdyby mi někdo říkal jak je strašně osvícený, duchovní a pak bych zjistila že bere nějaké drogy, antidepresiva, má sexuální úchylky, duševní poruchy, hodně pije nebo je závislý kuřák, tak mu to prostě nevěřím. To bývají spíš lidé, kteří hledají své místo v životě a duchovno je takové místo, kde se dá se svou podivností schovat a ještě to nějak zaonačit. Takže se o něj zajímají spíš aby ulevili svým trápením a schovávají to za různé masky duchovních guru. Což by v základu až tak nevadilo, ale problém je když se jich sejde hodně dohromady a když s tím začnou strhávat i další lidi okolo sebe.

Všimla jsem si, že způsob jak od sebe dost snadno odlišit lidi kteří mají problém od lidí kteří nemají problém (pokud se bavíme o skupině která se nějak zajímá o duchovno a esoteriku), je výraz jejich tváře a to co říkají. Ti co mají problém, se většinou tupě usmívají jakoby byli převtělený Ježíš a vyprávějí o sobě jak jsou strašně na výši, s kým vším komunikují, co byli v minulém životě, taky mají haldy certifikátů. Ti co nemají problém, jsou prostě normální a na nic si nehrajou. Moje babička říká ,,neurotik nikdy neřekne prdel“. A je to tak. Takže jednoduchý klíč k jejich rozlišení je faleš a přetvářka. Jak se někdo tváří svatě, vím že má problém a řeší si ho přes duchovno.

Netvrdím tím však, že není možné, nebo není žádoucí, aby se člověk o tyhle věci zajímal a zkusil si jimi nějaké potíže vyřešit. Někdy je to dobrá cesta a někdy zase není, to záleží na konkrétním člověku, jaký je, co za problém řeší a také čeho se zrovna chytne. Ezoterika je jenom další náboženství a když má člověk závažný problém, má zhoršenou schopnost to nebezpečí zavčas rozpoznat.

3. Pomerne často narazím na číslo 66 alebo 606 v spojení s mojou osobou majú tieto čísla nejaký hlbší význam? Ďakujem 🙂

Je to špatné znamení a před něčím/někým tě varuje.

4. Ahoj, mám otázku, která souvisí s poslední otázkou v tomto dotazníku. Pokud se člověk negativních vzorců a omezení z dětství nezbaví v pubertě a nese si je s sebou do dospělosti, dá se jich nějak bezpečně a účinně zbavit? Nemyslím snadno a rychle, ale tak, aby si neublížil a aby to při cílené snaze časem fungovalo. Například když mu jako dítěti někdo řekne, že nemá hudební sluch a nikdy se nemůže naučit zpívat a v dospělosti má pak blok a ačkoliv dávno ví, že sluch má a zpívat by mohl, tak mu to to omezení prostě nedovolí. Nebo takové podobné věci (např. nikdy nebudeš v ničem dobrý, nikdy nebudeš mít dost peněz apod.). Ptám se do dotazníku proto, že si myslím, že podobné problémy trápí celkem dost lidí, kteří pak končí na různých seminářích, kde si většinou akorát zadělají na další problémy a nic nevyřeší.

To máš jednoznačně pravdu. S většinou věcí se dá pracovat a s většinou věcí se dá kdykoliv udělat cokoliv. Je toho málo, s čím si sám neporadíš a je toho minimum… (třeba když jde o duševní poruchu, nebo následek těžkého traumatu v dětství, to už bývá horší). V pubertě mnoho programů hromadně padá jak se člověk stává sám sebou a co přežije do dospělosti, bývá pak většinou tvrdší oříšek, protože to bylo buď moc silné než aby to odpadlo přirozeně po cestě, nebo už je to moc staré a zažrané, zajeté v pevných kolejích. Ale i s tím se dá pracovat, akorát to může zabrat víc času a víc snahy, aby se člověk přeučil starý návyk a starý vzorec. Většinou čím je člověk starší, tím hůř se učí nové věci (už se mu prostě nechce), takže je potřeba na sobě pracovat pořád, celý život a nejvíce v mládí, abys toho pak na staré kolena neměl naloženého moc. Neusnout na vavřínech a nenechat se destruktivními programy nikam strhnout, aby se člověku nestalo, že se probudí pozdě. Čím déle totiž člověk žije v zajetí sebedestruktivních programů, tím více postupně během let nabaluje následků svého chování. A právě tyto následky mu poté stojí v cestě a berou mu sílu řešit primární problém a odvádí jeho pozornost pryč, aby toho už nebyl schopen.

To co jsi vyjmenoval jako příklady programů, se dá všechno zlomit jednoduše tím, že člověk ten program odmítne vědomě a pak sám sobě dokáže pravý opak. Poté se program deaktivuje. Takže je to většinou pouze o překonávání svého strachu a lenosti.

Když se zeptáš tisíce lidí jestli by chtěli být lepší a mít díky tomu i lepší život, všichni řeknou jo. A když jim řekneš že pro to budou muset každý den něco dělat, makat na tom a překopat svoje návyky, kolik z nich řekne ano? Většina odpadne hned na začátku, nebo v procesu dané cesty. To je důvod, proč jsou oblíbení guruové a duchovní semináře, kde se údajně odblokovávají bloky.

Ta představa, že zaplatím, zamedituju a někdo mi něco odblokuje a já jsem rázem vyléčen ze svého komplexu aniž bych musel něco ve svém životě měnit, je prostě lákavá a když se člověku nechce věci domýšlet v reálném kontextu, nebo se mu ve skutečnosti nic fyzicky řešit nechce, jde do toho. Aspoň si třeba může nalepit na zeď další diplom, když už nic. Je to stejně hloupý systém, jako myslet si že zhubnu tím, že se budu každý večer pět minut modlit s Bohu ryzího sádla a na změnu jídelníčku se vyprdnu. Většina lidí nejvíc bojuje sama se sebou a má strach postavit se svému strachu.

5. Měla bych jednu otázku do dotazníku. Jde o mojí kamarádku. Ona je momentálně jediný člověk se kterým se můžu o duchovních věcech bavit otevřeně, obě nás tohle téma zajímá, ale ona se zajímá spíše o tu temnou stránku. Kouká na hodně hororů a vůbec ji zajímají vraždy atd. Zajímá mě jestli jí to nemůže nějak blbě ovlivnit. Jestli tím na sebe nezačne přitahovat špatné síly… Už jsem s ní o tom mluvila ale nechce si to moc připustit.

Horory a vraždy nemají s duchovnem nic společného a nejsou ani doménou duchovních lidí. Takže když opravíme pojmy, kamarádka se spíše zajímá o věci tajemné, děsivé a když ji to baví, vzrušuje a když se v tom vyžívá, nemyslím si, že s tím přestane na základě toho že jí řekneš, že si tím škodí. Vědět a uvědomit si není totéž.

Máš pravdu v tom, že sledování temné tématiky ve velkém na člověka stahuje destruktivní energie, ale spíš posiluje to původní. Když na tom rezonuješ, tak se na to díváš, tím víc o tom čteš, víc o tom přemýšlíš, tím víc na tom rezonuješ a tím víc tě to změní.

Nevidím nic špatného na tom, přečíst si například v Enigmě článek o masovém vrahovi když tam je, ale důležitá je u všeho míra. Jak moc tím člověk žije a jak moc ho baví se v tom často pitvat.

U hororů je problém, že mozek nerozlišuje mezi fikcí a realitou, vše co vidí, vnímá jako realitu a myslí si, že to člověk skutečně prožil. Takže dívání se na brutální filmy zanechává v organismu a mozku člověka stopy, jaké mají lidé, kteří se skutečně účastnili vražd, masakrů a válek. To pak způsobuje různé duševní poruchy, deprese, noční můry a pokřivení charakteru. Zejména filmy nebo hry na pc, vše co nám nabízí reálně zpracovaný obraz, si člověk musí vybírat velmi opatrně.

6. Ahoj Alue, myslíš že má cenu udržovat vztah, který vznikl z přátelství a jakoby přeskočil tu fázi šílené a puberťácké zamilovanosti? Ten vztah mi přijde dost stabilní, ale je takové podivné se po pár týdnech dohadovat o věcech, o kterých se partneři dohadují po několika letech, a brát to spíše pragmaticky ve stylu „s tím člověkem mi jednou bude moc fajn, chci s ním mít děti, ale nemiluju ho“.

Myslím si, že člověk by měl vztah ukončit v tu chvíli, kdy má potřebu se ptát sám sebe nebo druhých lidí na internetu, jestli to má smysl. Dřív, než do toho vstoupí překážky jako společný majetek, společné dluhy, nebo děti. Pak už by to šlo o dost hůř a s horšími následky.

Moc nerozumím způsobu uvažování ,,chci s ním mít děti ale nemiluju ho“. Možná ti to tvrzení bude připadat nereálné, protože jsi to třeba v okolí nepotkala, ale je možné a uskutečnitelné mít partnera, kterého budeš opravdu vroucně milovat i za deset let. Co myslíš? Nemá cenu zkusit takového partnera najít, než se utopit v šedi, nudě a konfliktech o blbostech? A myslíš si, že vztah ve kterém se dva nemilují, vydrží bůhvíjak dlouho? Dřív nebo později potkáš nějakou náhodou chlapa, který tě bude silně přitahovat, ty si vzpomeneš že jsi schopna citů které už jsi dlouho necítila a prostě neodoláš. Protože bez lásky se žít nedá.

Takže jestli tento dotaz nebyl položený v záchvatu rozbouřených emocí po hádce, vrať se k tomu a opravdu se zeptej sebe sama, jestli ho miluješ. Pokud ne, není co dál řešit.

7. Mohla by jsi udělat nějaký souhrn o tom, jaké jméno je vhodné dát dítěti, co které jméno přitahuje a předurčuje.. nebo máš tip na kvalitní literaturu o tomto? Je to pro mě dost důležité téma jak pojmenovat své dítě.

Výklady významů jmen už existují, je to i na internetu a jinak se to jméno dá zadat do gematrixu a tam člověk hned vidí, na jakých číslech jméno rezonuje. Speciálně bych mohla jmenovat jména, se kterými mám osobně blbou zkušenost, tedy všichni co se tak jmenují byli nějakým způsobem problematičtí, ale vzhledem k tomu že se tím můžu mnoha lidí neprávem dotknout, takový seznam na internet psát nebudu. Myslím si ale, že nějaký takový osobní seznam si nosí v hlavě každý z nás a určitým jménům se vyhýbá.

,,Významy ženských jmen“

8. Mám dotaz na hooponopono – proč je řazen pod černou magii, když se pracuje s konstruktivními slovy? Jak to vlastně na nás působí?

Dovolím si vypsat sem stručně pár úryvků z tohoto zdroje:

,,Základní myšlenkou metody, je převzetí 100% zodpovědnosti za vše, co se děje v mém životě, ve mě i kolem mě. Naše myšlenky vytvářejí naši realitu. To, co se vám v životě stane, není vaše vina, ale vaše zodpovědnost. Patří sem i to, co říkají, dělají nebo si myslí druzí a objeví se to ve vašem životě. Když přijmete veškerou zodpovědnost za vše, co se objeví ve vašem životě, pak se vás týkají všechny problémy druhých lidí, kteří vás vyhledají. A cokoli potkáte, to můžete uzdravit.

Metoda zahrnuje „čištění“ sebe sama a svého podvědomí od všech negativ, aby člověk mohl vidět změny v ostatních. Když se postaráte o své vlastní potíže, odezní i u jiných.

Tím, že neustále opakujeme slova: omlouvám se, prosím odpusť mi, miluji tě, děkuji Ti očišťujeme dluh, který na své duši máme – činy dávno minulé.

Já osobně si opakuji tato slova skoro celou cestu při řízení auta, nebo v čekání ve frontě, při tom, když dávám někomu energii reiki, prostě „čistím, čistím, čistím“…

Snažím se čistit i ty „velké“ světové věci , jako je násilí, hlad, umírání, nemoci… i ty se mě týkají, pokud mě vnitřně rozzlobily.“

V kostce řečeno, je to víra, že neseš zodpovědnost za každého se kterým se kdy potkáš, což je samozřejmě naprostý nesmysl a také víra, že máš schopnost čistit někomu jeho neexistující karmu, když máš za něho zodpovědnost. Vrchol esoterického bláznění je představa, že může někdo mantrou ,,čistit globální věci“. Každý člověk je tu sám za sebe a má zodpovědnost pouze sám za sebe. Když se nechá chytit do podobných konceptů, snadno z toho zblbne a nenajde nikdy svoji cestu.

… Ještě silnější káva je úryvek z tohoto zdroje:

,,Klasický přístup k řešení potíží tkví v přesvědčení, že jádro problému leží v klientovi, ne v terapeutovi. Terapeuti si často myslí, že jsou zde pro to, aby pomáhali lidem nebo je zachraňovali. U havajské metody Hó oponopono je vše jinak – podle ní je skutečným úkolem terapeutů uzdravovat sebe samé z programů, které vidí ve svých klientech. Očistí-li program, který s ním sdílí, uleví se oběma stranám. A proto, abych byla jako terapeutka schopna úspěšně svému klientovi pomoci, musím uznat svou 100% zodpovědnost za to, co se stalo. Musím si tedy uvědomit, že jádrem problému je moje vlastní chybné uvažování, nikoliv chybné uvažování klienta. Většina terapeutů si vůbec není vědoma toho /nebo to nechce připustit/, že se na každé obtížné situaci přímo podílejí. K tomu je totiž potřeba přijmout myšlenku, že na tomto světě jsme všichni propojeni a že to, co spatříme u druhého člověka, je také v nás. S pomocí Hó oponopono dokáže terapeut přeměnit své i klientovy chybné mentální vzorce v zdravé myšlení naplněné Láskou.

Zatímco mi začíná klient vyprávět svůj tíživý příběh, začínám pročišťovat své vlastní chybné myšlenkové vzorce, které se zhmotnily do podoby klientova problému. Když je mé chybné uvažování nahrazeno láskyplnými myšlenkami, děje se tak i u klienta a ten zvolna cítí úlevu.
Léčení pomocí havajské léčebné techniky Hó oponopono vyžaduje, aby se terapeutka nejprve spojila s Původním Zrojem nazývaným Bůh a v tomto propojení poprosila, aby ve mně Láska vyléčila všechny chybné myšlenkové vzorce, které se nejpre zhmotňují jako můj vlastí problém a potom jako problém klienta.Tato prosba je v podstatě jakýmsi procesem pokání a odpuštění. Vyžaduje od nás určitý stupeň odevzdání se a obrovskou důvěru v to, že bude vyslyšena.“

Je to přesně ten druh slepé uličky, o které byla řeč výše. Je jednodušší zaplatit si u někoho sezení a nechat si něco promeditovat, než svůj problém aktivně reálně řešit a něco s ním fakt dělat. Tohle je metoda, jak umrtvit úplně všechno, včetně svého zdravého rozumu a hlavně nedělat a neřešit vůbec nic, protože nad vším se stačí pomodlit a je to odpuštěno. Duchovní sluníčkaření ve své nejryzejší formě. Sedět na meditačním bobku, obviňovat se z hladu v Africe a pročišťovat sousedovu depku, to je přesně to co spasí tenhle svět, nemyslíte??

A teď je otázka, jakému egregoru všichni ti lidé odevzdávají svoji energii a na co se tím napojují, pokud u toho cítí úlevu. Reálně to nevyřeší vůbec nic, ale musí existovat program, který energii odsaje a částečně vrátí, aby se ,,terapeut“ cítil dobře a duchovně. Ten systém částečného návratu energie aby se oběť lépe zblbla a odevzdala více energie, byl popsaný v jednom z článků, který jsem zde před delší dobou publikovala, kdo čte pravidelně, určitě si matně vzpomíná na událost, kdy žena měla vážné duševní problémy, taky byla hodně nemocná, vycucaná, ale pořád mermomocí chtěla meditovat a nechtěla si nechat vysvětlit, že to je to, co ji vysává, protože tvrdila, že se u toho cítí dobře. Byla požádána aby tedy před jasnozřivým svědkem provedla svoji meditaci a zjistilo se, že se na ni napojuje jakýsi skřet podobný dinosauru, který během odebírání její energie malou část vrací zpět, takže to oběť neodhalí. Na tomto principu funguje i reiki.

A mimochodem když si zadáte jméno Ihaleakala Hew Len (jeden z hlavních propagátorů) do googlu, zjistíte, že je snad na všech obrázcích focený s kšiltovkou. Co znamenají klobouky asi už víte. To na tuhle metodu perfektně pasuje, zavést lidi do slepé ulice. Jako krysař v klipu The Different Story. Je to agent… Ale nemusíte přece znát symboliku, abyste po přečtení základního popisu metody pochopili, že je to bouda.

Co je navíc dost divné, je TAHLE stránka – ale počkat! Ještě na ni neklikejte a dočtěte odstavec. Je zasvěcená dané metodě, ještě než jsem si stihla na ní něco přečíst, udělalo se mi zle a pak až mi došlo, že je na ní nahoře napsané, že ,,čistí když se na ni díváte“. Nevím jak tam ten program dostali, nebo jak to nabili, ale je to pěkný hnus. Klidně si to zkuste, ale jen na svoje vlastní nebezpečí, je to dost silné a určitě poté proveďte energetickou očistu a nebuďte tam dlouho. Na tomto vidím, že je v tom skryté mnohem větší zlo, než by se na první pohled zdálo.

Mimochodem tato uvedená zakletá stránka je očividně česká verze původně anglické stránky ,,zerolimits.info“ která má úplně stejný vzhled a stejný záměr.

Problém nejsou ta konkrétní slova, problém je daný propagovaný systém na hlavu postavené absurdní víry a skrytá temná inteligence v pozadí. Už jsem viděla dost sr. na to, abych poznala o čem tohle je. Ale věřit mi samozřejmě nemusíte, je to váš život.

Asi se ještě k této metodě vrátím, až k ní najdu něco dalšího, o co by se dalo podělit s ostatními.

Ještě než se rozčílíte že kopu do další metody, připomínám, že mi neplynou žádné výhody z toho, když řeknu, že je nějaká populární metoda špatná. Naopak se tím vystavuju řadě nepříjemných rizik a reakcí, jak fandů, tak i terapeutů daných metod, které kritizuji. Kdyby mi šlo o to všem se zavděčit a mít co nejjednodušší práci, tak všechno chválím na všechny strany, všem lezu do zadku a budu exhibovat na ezoveletrzích a budu taky dělat duchovní semináře. Ale nedělám nic z toho. Já tady nejsem od toho, abych někomu podlézala a nejsem tu od toho, abych šla tou jednodušší cestou, hlavně nemuset myslet a hlavně nikoho nenaštvat… Píšu o věcech upřímně tak jak je vidím a vnímám, pokud možno narovinu. Mazání medíku kolem úst a zakrývání očí před vším nepříjemným, rozhodně nikomu nepomůže, přestože by to bylo pohodlnější.

(Dodatek 18.2.) – Zapomněla jsem do tohoto článku také napsat, že není možné a není dovoleno na jakékoliv lidi jakkoliv působit bez jejich vědomého souhlasu, to znamená že se jim nesmí bez jejich vědomí nic čistit, aktivovat, ani posílat energie. Jakýkoliv zásah do energie a života druhého člověka bez jeho svolení, je vnucování vaší vůle jemu a je to technicky vzato černá magie (přestože to mohlo být myšleno dobře) – a proto to slovo figuruje v nadpisu článku. Působení na druhé lidi proti jejich vůli, je porušení Zákonů Vesmíru.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mára 2018-02-18 07:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Bez lásky (partnerské) se žít dá. Není to ideální, ale jde to.

Ikona diskutujiciho Katie 2018-02-18 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také jsem s partnerem kterého nemiluji, spíše ho už nesnáším. Máme spolu jedno dítě. Chtěla bych odejit,ale není to tak lehké jak se zdá.V jeho baráku se cítím nic moc.A partner by dělal problémy.Také cítím,že by se malá měla jmenovat po mě. Cítím, že ji to jeji příjmení nerezonuje správně.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2018-02-18 10:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té první otázce, jistě že vás doma nejlíp ochrání, když vám tam nic zářit nebude. Ale většina lidí domů chodí přespat, najíst se a odpočinout si. Ve škole, v práci, ve městě, u známých. .. prostě všude vás to stejně ozařovat bude, jakmile vyjdete na ulici. Spíš by to chtělo něco proti tomuhle 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2018-02-18 10:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:  Na ochranu v terénu jsou dobré Energetické krystaly. Jsou lehké, skladné, funkční, ale také neodfiltrují všechno. To nedokáže asi nic.

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2018-02-18 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Souhlasím, až na to že mně se zdá, že žítí je to ideální

Ikona diskutujiciho Alue 2018-02-18 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]:  Nevím jestli ideální, ale asi je to jednodušší. Člověk nemusí řešit neustálé nálady a vrtochy toho druhého a nemusí dělat kompromisy. Případně pokud je člověk sám nesnesitelná povaha, nakonec mu nic jiného ne být sám ani nezbyde. :-D

Ikona diskutujiciho Mára 2018-02-18 12:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: je to ideální podle mě v tom že člověk se neustále nemusí bát že přijde o svou přítelkyni, případně že ho podvede, nebo že ho opustí s jiným klukem, zamiluje se do jiného a tak. Prostě láska sebou přináší taky spoustu strachu, bolesti a nejistoty.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-02-18 12:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  Když mám co nabídnout a když si nevyberu blba, nemusím se bát, že mi uteče za lepším.

Ikona diskutujiciho Aeonsun 2018-02-18 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Vystihla a doplňila jsi to dobře

Ikona diskutujiciho zuzana 2018-02-18 13:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, zajímal by mne tvůj názor na Bachovy květové esence. Nikdy jsi se o nich nezmiňovala. Podvod nebo pomoc na zvládnutí různých životní situací?

Ikona diskutujiciho sunrise 2018-02-18 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha, takže kšiltovka taky znamená, že dotyčný je agent. Platí to i u čepice v zimě? A obecně všech pokrývek hlavy?

Ikona diskutujiciho 540 2018-02-18 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mohla bys prosím Tě zjistit něco bližšího o Falun Gongu, tak jak jsi tu rozebrala hooponopono? Předem děkuji.

Ikona diskutujiciho Tomik 2018-02-18 14:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíte o vnitřních konstelacich VNITRNI ZENA, VNITRNI MUZ?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-02-18 14:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Z farebných obrázkov/ kartičiek Vesmírnych lidí ide zvláštna energia trochu príjemná a zároveň nepríjemná, manipulatívna. Nevieš o nejakých lepších energetických obrazoch ak vôbec niečo také je? Niekedy som videl i také "obrázky" ktoré sa napríklad dali na vylepšenie vína pod víno a to "zostarlo ako by to bol starší ročník" alebo sa to dalo do domu proti neželaným návštěvám tak len či o tom niečo nevieš či to môže naozaj fungovať prípadne kde to zohnať.

Ikona diskutujiciho jirik 2018-02-18 15:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Podívej se na tv barranodov na nebezpečné vztahy (uvádá honza musil) – jsou i na YT – většinou je to spíše horror a katastrofa; pokud chceš nějakou přítelkyni tak neházej flintu do žita a zkoušej hledat……

Ikona diskutujiciho im 2018-02-18 15:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Moc děkuji za odpověd´ č.8. To je vážně velmi zajímavé.

Ikona diskutujiciho :) 2018-02-18 16:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Ja je vyzkousela jednou a mela jsem po nich takovou s*ajdu, ze jsem malem nestihla dobehnout na zachod 🙁 Tak to bylo pokazde, takze jsem je nekam zahodila a byla pekne vytocena, ze to stoji takovy penize a je se po tom led tak pokaknu :-D ale rika se ze musi byt na miru, takze mi proste mozna jen nesedly.

Ikona diskutujiciho :) 2018-02-18 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jinak Alus dekuji moc, velice prinosny dotaznik, super otazky a jeste lepsi odpovedi! A ta stranka, koukla jsem a vubec se mi nelibi, vubec tam nejsou zadne barvy, a ta uvodni fotka, kdy je nam clovek otocen zady?? a v levym rohu dole nejakej co nam cpe nejaky dalsi voloviny… :-?

Ikona diskutujiciho Alue 2018-02-18 20:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]:   :D  :D  no… víš… možná tě to jenom žádoucím způsobem pročistilo. To je přece v pořádku. :D

Ikona diskutujiciho Ayeri 2018-02-18 21:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: a nebo máš co nabídnout a nemáš blba, ale stejně to nevyjde. To se stává, buď to neklape,protože se lidi k sobě nehodí, nebo se jeden nebo druhý zamiluje do někoho jiného, protože si nedokáže pomoct. .. to se stává. ..

Ikona diskutujiciho Mony 2018-02-18 21:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký je tvůj názor na holotropní dýchání?

Ikona diskutujiciho :) 2018-02-18 21:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: no Alus nevim, pokazdy kdyz jsem si to vzala a tak do 5ti min? to po bych pak vkuse jen litala na zachod ne? a kdyby to nikdy nepreslo? :D Jeste jsem chtela rict k tem jmenum, ze mam taky v hlave par jmen, ktery mi nikdy moc nesedly. Nejvic mi v hlave utkvela asi Hana. Jeste jsem nepoznala jedinou Hanu, ktera by jen za vsechno furt nehanila…:D 8-O

Ikona diskutujiciho Alue 2018-02-19 09:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]:  Podělávání se z přírodních preparátů je normálka, aspoň víš že to něco dělá. A nakonec to vždycky přejde, až z těla odejde to co tam být nemá.

Ikona diskutujiciho :) 2018-02-19 11:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: pouzivam hodne prirodnich preparatu, doplnku, procistovacu a kur dost pravidelne …a nikdy jsem to takhle vehementny nemela takze za sebe si myslim, ze ne. Spis mi proste nesedly a jinak v te dobe jsem brala i nejake leky takze mozna se jich bachovky chtely proste zbavit :-D nebo jim to spolu nesedlo.

Ikona diskutujiciho Majda 2018-02-19 17:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Orgonit kupodivu funguje, dělala jsem test na růst pokojových rostlin a vážně to má vliv. Jinak myslím že fungují i ty kupované, nejen dělané doma, ten muj je z čínského eshopu a funguje skvěle.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-02-21 22:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám z nočního snění asi pro většinu lidí nezvyklé zážitky s agenty(resp. tak rozhodně vypadali). Některé z nich mi přijdou až děsivé a bojím se, aby to nemělo nějaký vliv na můj reálný život, ale snad ne – každopádně jsem zaregistrovaná na jednom americkém fóru, kde si vzájemně vyměňujeme naše (i lucidní)sny a různě o nich diskutujeme, jen tak pro radost a vlastně i ze zvědavosti na názory ostatních. Přijde ti bezpečné psát tyto mé noční zážitky s agenty na internet, resp. na toto fórum? Ta myšlenka mě trkla hned, jakmile mě to napadlo.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-02-21 22:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Nejsi sama, koho čištění "porazilo". Když ze sebe člověk tahá bordel, zákonitě to neznamená(i když je to dobře), že to bude probíhat jako v bavlnce. Bordel je furt bordel, tělo se ho musí nějak zbavit a když dostane možnost, udělá to moc rádo co nejrychleji.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-02-22 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:  Ne, to čištění na symbolech rozhodně nemohlo být dobré. Je možné upřesnit co to bylo za semináře, symboly, případně kdyby kámoška chtěla svou zkušenost někam sepsat, tak jsem jedno ooobrovské zvědavé ucho.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-02-23 05:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: Bohužel:/ Moc ráda bych nějaké bližší informace poskytla, ale nevím o nic moc víc než jsem napsala a s dotyčnou už se přes tři roky nevídáme. Pamatuju si jenom, že šlo o nějakou směsici čísel a písmen poskládaných do vzorců. A bylo jí i doslovně řečeno, že pokud se na to bude dívat dýl než by měla, prostě se jí z toho udělá zle… Což už mi přijde samo o sobě podezřelý. Jestli na to koukala nebo nekoukala dýl, to fakt netuším. Vím jen, že jí prostě bylo dost zle.

Ikona diskutujiciho :) 2018-02-23 22:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alus, vim, ze to asi nepatri do dotazniku, ale zkusim to. Chtela bych se zeptat, jak si upravila svoje stranky, jestli ti s tim nekdo pomahal, nebo jestli ti to delal nejaky profik, kteremu jsi zaplatila a kolik priblizne takova podobna uprava blogu pouze po esteticke strance stoji? Mam totiz taky svy stranky na blog.cz platim si domenu, ale s jejich upravou si vubec nevim rady 🙁 dekuji moc.

Ikona diskutujiciho bnt 2018-02-25 01:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, můj dotaz se týká symboliky Saturnu o které je tady dost zajímavých článků. Pardon, jestli je můj dotaz nějak nablblý, ale jestli to správně chápu, tak Saturn=Satan je celá tahle planeta, matrix, náboženství vlastně tak nějak všechno. Zajímalo by mě, co teda v naší existenci Saturn=Satan není. Prostě bych potřebovala pár příkladů, pro lepší pochopení tématu. Díky.

Ikona diskutujiciho Mony 2018-02-25 08:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jsi četla Rozhovory s Nerudou? Jsou volně na internetu.. nevím co si o tom myslet, ráda bych tomu všemu věřila, ale nejsou žádné důkazy toho, že ty rozhovory nejsou smyšlené :/

Ikona diskutujiciho Alaiana 2018-02-25 16:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Já jsem našla tohle:

Ikona diskutujiciho bnt 2018-02-25 19:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: tak já to pochopila tak, že Země je v podstatě Satanova planeta, páč je ovládaná prostřednictvím matrixu vládnoucími pokrevními liniemi, které uctívají Archonty (Satanské entity), ale téma je velmi obsáhlé a teprve ho vstřebávám, tudíž se mohu mýlit.

Ikona diskutujiciho Alaiana 2018-02-25 20:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]: Jj, přesně tak, to jsi pochopila velice dobře. :-) Ale třeba ti k tomu Alue ještě něco dodá, když ses ptala.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-02-26 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[35]:  Pouze vnitřní matrix. Venku a ve zbytku vesmíru je to zase jinak. A navíc vnitřní matrix je na konci.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek