21. Dotazník

11.3.2013 v Čtenáři 40

Děkuji za vaše hojné otázky pro tvorbu dotazníků 🙂 Pokud vás během čtení napadne další, vožte ji prosím do diskuze, vyjde v příštích dílech…


1. Už dlouho mi vrtá hlavou…. když se člověk v noci pokouší astrálně cestovat tak je v astrálu taky tma, nebo ne?

To je asi spíš podle toho, kam zrovna vlezeš, ale já tam většinou tmu potkám. V noci je tam tma, ve dne světlo, zhruba jako tady. Ale když pak přelezeš do nějaké jiné dimenze, tak už je to případ od případu jiné.

2. Proč jsou subliminals tak zaměřené na sex?

To je přece vysvětlené v těch videích na youtube… Ale dobře: Lidé nejvíce reagují na sex. Když se něco spojí se sexem, nejlépe se jim to vtiskne do paměti a vybudí to jejich pozornost. Proto je všeobecně tak moc reklam o sexu… Sex přece prodává!

Hádej například, který článek bude čtenější: Ten kde popíšu své setkání s andělem, nebo ten kde popíšu svoji první erotickou zkušenost? – V každém případě to bude ten druhý a je úplně jedno, jakého jsou čtenáři věku, nebo pohlaví.


3. Alue co si myslíš o Bibli?

Bible je velmi zlá, manipulativní kniha.

4. Můžou se démoni vydávat za anděly? Jak správně rozeznám anděla od démona?

Ano, rádi to dělají, ale dokáží to jen slovně, takže to člověk velmi snadno pozná. Pokud cítíme strach a rady které dostáváme nejsou čisté, tj. že nás například pokouší abysme na někoho mysleli zle, nebo někoho obviňují, potom hned víme, že nejde o anděla. V této věci si proto není potřeba dělat těžkou hlavu.

5. Co si myslíš o bílém rafinovaném cukru? Co dělá v těle?

Rafinovaný cukr stahuje z těla minerály a vitamíny, což je při jeho vyšší spostřebě problém. Ztracené látky je pak potřeba doplňovat… a to si nemyslím, to vím.

6. Je lepší používat třtinový cukr anebo alternativní přírodní sladila jako med, javorový sirup nebo stévii?

Rozhodně ano, v každém případě.

7. Chtěla bych se zeptat na dotaz ohledně blanických rytířů, tedy jestli existují a pokud existují, co je to za bytosti.

U Blaníku jsem nikdy nebyla, ale jestli tam někdy pojedu, určitě se tam půjdu podívat a zeptám se, kdo tam spí… slibuji.

8. Také by mě zajímalo, co se děje po smrti s člověkem, když ho někdo zabije.

Pokud je smrt absolutně nečekaná a velmi rychlá, může duše nějaku dobu z toho šoku bloudit, než si uvědomí, že už nežije. Pokud tomu ale tak není, dochází úplně normálně do nebe jako při přirozené smrti. Není nijak zatížená.

9. Co si myslíš o menstruačních kalíšcích?

Ráda bych je vyzkoušela, zatím jsem však k tomu neměla odvahu… Určitě se to ale hodí, když například člověk nechce tou krví zbytečně plýtvat (viz. článek Čas měsíce – Ženské posvátné cykly). Taky by to do budoucna asi znamenalo úsporu na hygienických pomůckách pro jedno použití. Podle mě je to výborný nápad, teď už zbývá to jenom zkusit.

10. Je ten silikon ze kterého jsou vyrobeny pro tělo nějak nebezpečný? Myslíš, že je lepší než podobné ostatní hygienické pomůcky?

Silikon je asi jediný problém. Do jeho porů se chytají bakterie jako na plast a nejdou smýt. Leda pravidelně dezinfikovat, ideálně v koloidním stříbře, nebo jiným sprejem, který se dá koupit. Kdyby se to nedezinfikovalo, mohly by kalíšky dělat problém.

Například pokud někdo prodělá nákazu herpesem, candidou, nebo chlamydií, léčí se díky tomu na gynekologické obtíže a u toho používá pořád dokola nedezinfikovaný kalíšek, nemoc by se z něj mohla pořád dokola vracet… A v takovém případě by spíš bylo lepší ho vyhodit a koupit nový, až se tělo úplně doléčí.

Pro zdravou ženu si nemyslím že by to byl problém, ale poslední dobou zjišťuji, že zdravých už moc není.

11. Ahoj, napadla mě jedna věc, na kterou si nedokážu odpovědět. Když někdo zjistí, že má smrtelnou nemoc, třeba rakovinu, a odmítá se léčit s tím, že chce prostě umřít, je to z esoterického hlediska to samé, jako kdyby prostě a jednoduše spáchal sebevraždu?? Předem díky za odpověď, vrtá mi to hlavou už docela dlouho.

To není sebevražda, maximálně je to neúcta k životu, ale za to tě nikdo potrestat nemůže… Taky je otázka, co považuješ za léčbu.

Já mít konkrétně rakovinu, k doktorům ani nepáchnu. Zůstanu doma, přejdu na vegetariánství, budu brát hlívu ústřičnou, MMS, vyřeším si svůj mindrák, díky kterému rakovina vznikla a všichni mi můžou vlézt na záda. A i kdybych nakonec nemoci podlehla, protože bych ji nezvládla, nebo léčila nedůsledně, stejně to bude milionkrát lepší, než zemřít v deliriu na selhání jater, imunitního systému. Než zemřít v depresích, při strašlivých pekelných bolestech, počůrávající se, zvracející, s vypadanými vlasy, slezlými nehty… Napíchnutá na kapačky, v pokoji který odporně páchne dezinfekcí a vedle mě tam ještě leží další dva nebo tři lidi, kteří umírají také… Lidi nezabíjí rakovina, lidí zabíjí ta úžasná radioaktivní léčba.

80% všech diagnostikovaných rakovinových nádorů jsou navíc zapouzdření paraziti, které je potřeba detoxikovat. Kdo nevěří, ať si koupí knihu paní Bláhové, Deník poradce. Tam je to černé na bílém a v praxi.

Kdo neviděl, co s lidmi dělá chemoterapie a kdo si na to utrpení nesáhl, nikdy nemůže pochopit, co to je… Slova na to neexistují. Zničí to život vám a všem, kteří jsou vám blízcí.

Díky, nechci, radši umřu doma a se ctí. Nemusím být předtím vykuchaná jako kuře a nemusím se svíjet na otravu radioaktivními látkami.

12. Jak jsem četla na tvém webu že máme v těle spoustu parazitů a tak, jestli můžeš poradit, jak se jich zbavit nebo jak celkově detoxikovat tělo… můžeš doporučit nějaké přírodní očistné prostředky? anebo jestli už jsi k tomuto tématu napsala nějaký článek, můžeš sem hodit odkaz, prosím 🙂 díky moc

Na parazity doporučuji navštívit detoxikačního poradce, který měří na Salvii a dává na to preparáty od Joalis. Jinými slovy je to Detoxikace podle Mudr. Josefa Jonáše, výše zmíněná kniha od paní Bláhové právě s tímto pracuje.

Metod je mnoho, ale tohle je něco, co je dostupné pro všechny lidi, kteří nemají žádné speciální kontakty a nemají desetitisíce na kontě.

13. Četla jsi knížku “Čaroděj Zeměmoří,” nebo viděla film “Gedo senki” (příběhy Zeměmoří)? Zdá se mi, že je tam taky celkem dost znamení, ale nevím, jestli se na to koukám dobrým úhlem.

Nic takového, dokonce o tom slyším poprvé 🙂

14. Proč tak často při poslechu hudby mrazí v zádech?

Když mrazí v zádech, prochází tělem nabíjející energie. To se děje, když s tebou hudba dobře zarezonuje. Hudba je vibrace, vibrace je energie. Je to prosté 🙂 – tohoto tématu jsme se dotkli i v předminulém dotazníku, otázka č. 14. Doporučuji přečíst.

15. Ahojky:-) mám takový dotaz ohledně toho, co je destruktivní a konstruktivní a co je harmonie: žila jsem dlouho – no vlastně ještě žiju v přesvědčení, že život tady na zemi má světlé a temné stránky a že je třeba přijmout obojí. Třeba i měsíční fáze jsou světlé a temné, a stejně to vyjadřuje i menstruační cyklus. I v přírodě vidíme, že jsou důležité jak věci konstruktivní – tvořící, tak destruktivní – které ničí, proto, aby se udržela rovnováha života. Když se budu v životě zaměřovat jenom na konstruktivní věci, třeba odstraním černé kameny (mám doma obsidián a černý turmalín), nebudu chodit na hřbitov:-), budu se snažit být hodná a pomáhat a nebýt hnusná, tak nevytvořím nerovnováhu? Přece jsou životní situace, kdy je potřeba použít i tu “temnou” stránku a třeba na někoho být hnusná, zakřičet, na svoji obranu, postarat se o svoje bezpečí? Jak vlastně máme vyvážit temnou a světlou stránku v každodenním žití? Děkuju:-)

Nejlepší je vybírat si vždy to dobré. Po zlém se to má zkoušet, až když to po dobrém nejde a nemáme na výběr. Pak se o rovnováhu vůbec starat nemusíme. Vesmír ji hlídá za nás, my si hlavně musíme hlídat naše konstruktivní myšlení a jednání.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Adelaine 2013-03-11 08:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mohla bys popsat co konkrétně ti přijde tak hrozně špatné na Bibli a křesťanství? Ne že bych tomu fandila nějak moc, ale říct jak je to hrozně zlá kniha mi přišlo hrozně přehnaný. Je tam spousta ponaučení a rad jak žít dobrý život, ne?

Ikona diskutujiciho Ketty 2013-03-11 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě mnohem lepší než kalíšek je mořská houba viz. http://www.kruhzivota.sk/node/250

Ikona diskutujiciho Alue 2013-03-11 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Ketty, zkoušela jsi tuto houbu? .. já mám doma dvě. Zkoušela jsem to před pár lety a… jako nebudu nikoho obtěžovat intimními podrobnostmi, ale BYL TO HOROR. Bez nějakého vhodného aplikátoru to tam nedáš, jenom se podřeš. Aplikátor nemám, jednu houbu mám ještě nerozbalenou, klidně někoho podaruji.

Ikona diskutujiciho Hanka 2013-03-11 10:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, zajímalo by mě, když máme moc rádi nějakou barvu, jestli to něco znamená. Třeba mám ráda modrou, teď mám období kdy miluju oranžovou, pořád ji vyhledávám a pořád nosím oranžový trička. Někdy zase potřebuju černou, když chci aby mě okolí nechalo "na pokoji"… když někdo pořád nosí černou, může to znamenat že je příliš destruktivní?

Ikona diskutujiciho Ketty 2013-03-11 12:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jj zkoušela, zachránila mě letos dovolenou u moře, kalíšek jsem taky zkoušela před pár lety a to byl zas horor pro mě :). Obojí ale chce chvíli tréningu, najít vhodnou polohu.. Kousíčky z houby jsem si ale stříhala sama, přímo tampóny z ní už jsem prve nesehnala.. Jinak ale nejběžněji se mi nakonec osvědčili látkové froté vložky..

Ikona diskutujiciho Za pokus to stálo aneb tuhle otázku klidně přeskoč :) 2013-03-11 13:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kde žes to byla toho 21. 12., jak jsi nám nechtěla říct? 3:D

Ikona diskutujiciho Merrie 2013-03-11 13:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue :)V dotazníkoch je teraz častejšie spomínaná hudba. Počula si už niekedy speváčku Birdy? Zaujímalo by ma aké pocity máš z nej ty 🙂

Ikona diskutujiciho light7 2013-03-11 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Adelaine je sice pravda, že tam je spousta ponauční, ale otázka je pro koho. S těch ponaučení má prospěch jedině muž, žena je v Bibli brána jako jeho majetek. Žena nic nesmí jenom držet hubu a krok. http://www.ateweb.webzdarma.cz/Nebezpe%C4%8D%C3%AD%20bible.htm Rozhodne není pravda, že Bůh stvořil první muže a pak ženu. Bůh je stvořil naráz. První ženou Adamovou byla Lilith nikoli Eva.

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-03-11 13:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, v návaznosti na otázku na poslech hudby bych se ráda optala, co se energeticky vlastně děje při tanci. Věnuji se břišnímu tanci a obecně velice ráda tancuji – leckdy mám dojem, že tancuji s proudy a rozhýbávám tak i vlastní energii… Věnuji se spíše gotickému směru, který je "temný", ale oproti klasickým stylům mi nepřipadá ani tak destruktivní jako hluboce introspektivní…

Ikona diskutujiciho leeth 2013-03-11 15:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jakou příchuť a značku zeleného (bílého, černého, červeného, žlutého) čaje máš nejraději?

Ikona diskutujiciho Skřítek 2013-03-11 15:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, krásná Alue.

Ikona diskutujiciho Shery F. 2013-03-11 17:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj , chcem sa len opýtať to čo v 1. komentári. Prečo je podľa teba biblia zlá. Prosím odpovedz , chcem vedieť prečo to tak vidíš…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-03-11 18:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o náramku, čo nosí Madonna? Nechcem tu robiť reklamu ale mám na mysli tieto náramky:

Ikona diskutujiciho mirek 2013-03-11 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co ti přijde zlého a manipulativního na Bibli? Pokud by to byla obsáhlejší odpověď, klidně napiš článek. Myslím, že to bude zajímat i jiné. Popř. sem dej odkaz, když už jsi o něčem takovém psala.

Ikona diskutujiciho Kristína 2013-03-11 20:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aký máš názor na speváčku Lanu Del Rey? Páči sa ti jej hudba?

Ikona diskutujiciho malé srdce 2013-03-11 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj.

Ikona diskutujiciho Mata 2013-03-11 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chcela som sa ťa opýtať aký je rozdiel medzi energiami a aurou. Alebo je to iba na úrovni odblokovania mozgu? A ešte niečo: keď je jazdec a kôň, ako sa prelínajú medzi nimi energie? Vzniká tam nejaké špeciálne energetické spojenie?Ďakujem za odpoveď a aj za to, že pomáhaš toľkým luďom.

Ikona diskutujiciho Adelaine 2013-03-12 07:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A na mou otázku žádná odpověď… Jak jinak.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-03-12 09:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se týče bible: Mám pořád ještě v živé paměti zkušenosti z minula. Jakmile si na tohle téma dovolím víc, hned jsem ta nejhorší a nejblbější na světě, lidi se slétnou jako vosy. – Takže ne, už o tom víc psát nebudu. Přemýšlejte sami.

Ikona diskutujiciho light7 2013-03-12 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Achjo lidi, vy co tu zmiňujete Bibli, přečtěte si komentář č.8. Bible je zmanipulovaná spousta důležitých věcí bylo z ní vyřazeno. V Bibli je spousta překroucených sumerských textů, které nemluví o Bohu s velkým B, ale o bozích tzv. Anunnaki. V Bili jsou označování jako Elohim. Mě stačila v knize Genesis zmínka o Henochovi, který chodil s Bohem a vzal jej sebou na nebesa. Je v ní spousta podobných zmínek, ale to by bylo nadlouho. jestli chcete vědět víc, přečtěte si Starý zákon.

Ikona diskutujiciho Aless 2013-03-12 19:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, jaký máš názor na skupinu, kteří si říkájí vesmírní lidé?

Ikona diskutujiciho Eva 2013-03-12 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chtěla bych se zeptat, zda používáš při opalování olivový olej i na obličej? Nebo si obličej vůbec neopaluješ?

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-03-12 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: S biblí shledávám jedinou potíž – napsali ji lidi. Někteří měli srdce a rozum, jiní jen vyhrocenou víru živenou touhou po moci, někteří jen tu touhu po nadvládě, další nepokrytě opisovali. Hodně věcí se změnilo, v hodně věcech se naše cítění naštěstí vyvinulo. Podle mě nelze bibli jednoznačně zavrhnout, ale rozhodně ji nelze bezvýhradně přijmout, s ještě větší rezervou jako duchovní literaturu – je tam balastu opravdu požehnaně. Ten jedinej opravdovej průšvih, ale zato kardinální, je, že existují lidé, kteří ji používají k ospravedlnění vlastní primitivnosti. Prostě nepatří na hraní "děckám" postrádajícím vlastní rozum – v jejich rukou je nebezpečná. Jenže kdyby nebylo bible, našli by si beztak něco jinýho.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-03-12 23:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K těm menstruačním kalíškům: doporučuje se vždycky po skončení menstruace kalíšek vyvařit. To by mělo bakterie spolehlivě zlikvidovat, ne? (Mimochodem, díky za info, teď už vím, že to vyvařování je fakt důležité.)

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-03-12 23:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Mně to funguje tak, že když toužím po nějaké barvě, většinou ji potřebuju, aby vyrovnala, doladila moji energii. Teď se třeba vědomě zaměřuju na oranžovou kvůli harmonizaci druhé čakry. Ale většinou to funguje samo, podvědomě. Každá barva nese určitou vibraci, kterou tě ovlivňuje v některé oblasti, a dává ji do pořádku, vrací zpět do rovnováhy. Doporučuju najít si významy a účinky barev, na netu je toho spousta.

Ikona diskutujiciho Ella 2013-03-13 12:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

proEvu:ja pouzivam olivak na oblicej uz leta,misto kremu si vezmu dobry olivovy olej,zadny pranc,pak si umyji oblicej ve vlazne vode a pak si naleju trochu oleje na ruku a vmasiruju do jeste mokreho obliceje,nemasti to tak,jako kdyz to das na oblicej nasucho a jeste usetrim za kremy a mam malo vrasek.

Ikona diskutujiciho Luboš 2013-03-13 15:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ak si chcete precitat co je na biblii zle tak si kliknite na stranku www.vedy.in a tam je tona informacii ktore samozrejme pravdepodobne neprijmete prajem pekny den

Ikona diskutujiciho Houbička 2013-03-13 20:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Četla jsi tu Bibli vůbec? :D

Ikona diskutujiciho Blaxx 2013-03-13 22:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co říkáš na nového papeže?

Ikona diskutujiciho mk 2013-03-13 23:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

zdravím alue a všechny čtoucí. možná nejsem jediný, mám jen skromný dotaz týkající se opakovaného "všechno se dá vyléčit".. devět let žiju s chronickými bolestmi pohybového aparátu obtěžujícími hlavně v nočních hodinách. už jsem si nechal doporučit magnetoterapii, upravil jsem životosprávu, srovnávám si "vnitřní záležitosti", nicméně problém přetrvává a poslední měsíce se dokonce stupňuje. lze nějakým způsobem zjistit, co a kde je špatně, případně zda a jakou cestou se s tím můžu obrátit přímo na tebe/tvé kolegy(ně) a řekněme nasměrovat se na cestu řešící mé fyzické omezení? zmiňovala jsi, alue, např. praktické zkušenosti s homeopatií, třeba tě napadnou i jiné způsoby, budu vděčný za jakýkoliv tip vedoucí k odhalení a zpacifikování "pachatele" 🙂 ..přeju hezký den/večer, cokoliv právě je

Ikona diskutujiciho Luz 2013-03-14 09:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Můj život byl a do jisté míry pořád je zakořeněn ve křesťanství. Bibli znám dobře a musím říct, že na lidi, kteří se snaží ji brát 100% vážně jako návod pro život, nemá dobrý vliv. Je s tím spojený takový strnulý způsob myšlení, který člověku brání otevřít se novým věcem (protože přípustné je jen to, co je v souladu s Biblí). A co je ještě horší, rozdělení mezi lidmi a nepřijetí pro ty, kdo věří jinak nebo nevěří. Lidstvo je špatné, svět je špatný, zachráněni budou jenom ti, kdo věří v Ježíše (velice malá část všech lidí, když pomyslíme na to, kolik jich kdy na Zemi žilo a žije) – pro tohle všechno se najdou podklady v Bibli. Samozřejmě s takovými postoji je docela těžké žít a mít radost ze života. Člověk to pak musí nějak vytěsnit a zaměřit se jen na ty lepší aspekty víry, ale to je taky trochu na hlavu.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-03-14 10:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Pokud obtěžuje hlavně v nočních hodinách, může to být opět parazit. – V noci jsou nejvíce aktivní, množí se, kladou vajíčka a cestují po těle. S tímto bych si zašla rovnou za Bláhovou.

Ikona diskutujiciho light7 2013-03-14 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Jo četla jsem SZ. Co si tak pamatuju, jedna pasáž mě fakt dostala jak jednu ženu, tuším že ji říkali konkubína, muži ji znásilňovali celou noc až do rána. Ráno ji pán vzal a odnesl ke svému místu. Vstoupil do svého domu, vzal nůž k porážení a rozřezal ji podle kostí na dvanáct kousků a poslal ji do každého území Izraele. Myslím, že to bylo v knize Soudců 19:23-30.

Ikona diskutujiciho light7 2013-03-14 17:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: já jsem tušila, že je Bible jen pro někoho. Bible spíše mluví k Židům, Izraelitům atd…nikde jsem se v ní nedočetla o evropských kulturách. Jak je psáno v odkazu za který děkuju, že židovský Bůh lidi bílé pleti moc nemusel…

Ikona diskutujiciho Eva 2013-03-14 18:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Díky za tip :-) Ale pokud si natírám olejem tělo, dělám to stejně, taky s vodou. Bohužel ale na obličej ani s vodou nemůžu. Mám hodně mastnou pleť a mám problém i s ostatní pleťovou kosmetikou. A ikdyž se olej s vodou nemastí tak moc, je pro mě nemyslytelný ho dávat na obličej. Ach jo :-)

Ikona diskutujiciho mk 2013-03-14 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: děkuju, alue 🙂

Ikona diskutujiciho Luboš 2013-03-14 22:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: som rad ze som ta potesil rozhodne si precitaj viac ta stranka je velmi hlboka…ak ti to pride zlozite zacni hladanim pravdy majsa 🙂

Ikona diskutujiciho Radka 2013-03-16 11:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: Myslím, že se v ní píše i to, že zachráněni budou i ti, kdo žijou v souladu s přírodními zákony (už nevím, kde se to píše). Od dětství jsem studovala Bibli, teď už ji čtu zřídka, musím ale říct, že pokud se ptám na svět, na život, jak to doopravdy je, naskakujou mi občas v hlavě slova z Bible – slova, ve kterých je zachycena moudrost. Musím říct, že momentálně ale některá místa – hlavně ze Starého zákona, třeba týkající se obětí zvířat a různé krutosti, už nedávám – jsou tam ale i jiné věci, není ale nutné odsuzovat hned všechno. Je zajímavé, že když jsem byla malá, ty krutosti jsem nevnímala. Tak, jako jsem třeba nevnímala při návštěvě ZOO, že zvířata v klecích jsou omezená. Dítě je asi jinak nastaveno než dospělý a tyto věci bere jako normální možná proto, že normální to bere i okolí a až pak, jak se vyvíjí záleží na tom, jestli znovu dokáže procítit svoji individualitu. Chápu, že kdo si v minulosti prošel nějaký terorem ohledně chození do kostela, dívá se na to jinak, já jsem evangelička, cítila jsem u nás vždy větší svobodu. V poslední době už ale čerpám jen z přírody. Takže vlastně vše je dobré, když člověk jde po dobré cestě a nejlepší je jednoduchost, mít své vnitřní zákony a podle nich se řídit 🙂

Ikona diskutujiciho Kristýna 2014-12-26 00:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, můj osobní názor na otázku číslo dvě, jako celkově o sexu je ten, že sex nám byl dán shůry proto, abychom se udržovali ve zdraví, je to ta nejsilnější energie na Zemi a dokáže nejlépe transformovat vědomí a otevírat různé kanály uvědomění. Samozřejmě záleží hodně na tom, s kým je sex provozován, pokud je to vyspělá duše, předává jí část své osobnosti. Z vlastní zkušenosti vím, že to čeho se nejvíce bojíme nebo žárlíme, to nás často vzrušuje a právě když toto podstoupíme sexem takovým, který má právě ty prvky naší žárlivosti nebo strachu, může se tam hodně odblokovat a vědomí se tak posune. Jsem s přítelem 8 let a za tu dobu, co byl velmi povrchní král obalený egem, se nesmírně posunul. Dokonce měl i setkání se světelnou bytostí a od té doby mě konečně začal chápat a velmi mnoho věcí pochopil sám o sobě a o tom, jaký byl ignorant. Byla jsem u toho jeho setkání a lítalo to z něj neuvěřitelně, brečel tak, že jsem to ještě nikdy neviděla. Prý mu bylo odpuštěno a tak to u odpuštění bývá, že člověk brečí. Jak mi bylo v jednom písmu sděleno: a pak přijde odpuštění den, ty vděčná slzy plačící, ty vděčná, lásku zářící 🙂 Přeji pěkný den

Ikona diskutujiciho Kristýna 2014-12-26 00:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě jsem zapomněla důležitou věc. Než přišlo to jeho setkání, byla jsem už hodně na dně, chtěl se zabít a pořád mě prosil o odpuštění, chtěla jsem od něj už odejít a já se v duchu modlila ke Kristu, aby mu pomohl, protože já toho momentálně nejsem vůbec schopná, cítila jsem hrozný vztek, ale zároveň chápala, že je i on na dně a v tu chvíli to přišlo. Jeho oči se obrátily do Kristova centra a ruce složil do modlitby, ještě před tímto říkal, co se to děje a popadal se za srdce, že ho strašně píchá u srdce. Pak ty oči a modlitba, a vypadal jako kdyby se zbláznil. Pak mi řekl, že si to vůbec nepamatuje, trvalo to pár vteřin a on mi vyprávěl, že byl někde na louce a ta bytost pro něj byla tak silná, že si myslel, že je to Kristus, což nemohl být, protože pak by byl absolutní a nikdo by se na něj nemohl ani podívat, takže nějaká vyšší bytost mu dala ruku na čelo. Prý byla tak velká a zdálo se mu to celé, jakoby tam byl hodiny, promítlo se mu hodně věcí a že už prý musí sám.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek