214. Dotazník: Jaký je symbolický význam krkavce, či havrana?

17.5.2018 v Čtenáři 23

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze… Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Jaký je význam krkavce (popř. vrány a havrana)? Já mám krkavce moc ráda, přijdou mi velice chytří a jsou to dle mého názoru nádherní ptáci. Proto by mne zajímalo, jaký má význam, symbol, a co znamená, když ho člověk potká.

Já osobně v krkavci nevidím nic špatného, jsou to pro mě velmi zajímavá zvířata k pozorování, i v různých testech inteligence si vedou neuvěřitelně dobře. Obecně je však symbol černého krkavce nebo havrana varování před něčím zlým. Nemocí, smůlou smrtí, záleží podle kontextu. Mně osobně ještě nikdy žádný krkavec nepřinesl zlé znamení ani smůlu, ale přesto si myslím, že spojitost krkavce s něčím nedobrým může být reálná a že to není pouhá pověra. Člověk si ale samozřejmě musí uvědomit, že když potká kopu havranů v zimě, tak to nemůže být zlé znamení, když sem přirozeně přilétávají. Zbystřit by měl, když je jejich výskyt neobvyklý a když nepůsobí normálně, fyzicky.

Dám vám příklad. Tahle věc se stala mé mámě, když jsem byla malá. Nebyla jsem osobně u toho. Takže teoreticky to může být asi 13 let stará událost. Tehdy mi vyprávěla, že někam jela a setkala se s nějakou ženskou, co jí údajně měla s něčím pomoct, něco vyvěštit, či tak. Detaily proč tu osobu vyhledala si nevybavuji. Ale říkala mi, že ta ženská byla nějaká hodně divná, nepříjemná, a že z toho nějak vycouvala a potom jela autem zpátky domů.

Bylo teplo, takže u nás zrovna havrani nebyli, jedině je u nás celoročně vrána obecná a její populace klesá, případně ještě vrána černá, ale oba druhy jsou podstatně menší než havran nebo krkavec. To se nedá vzájemně zaměnit.


Zkrátka jela autem domů a najednou přímo na silnici jejím směrem uviděla obrovského černého ptáka. Říkala, že krkavec je proti němu malý. Poté co ho uviděla na silnici, tak po chvilce zmizel a brzy na to jela velmi opatrně dál, protože měla strach, aby vůbec v pořádku dojela domů. Mám dojem, že fakt pak nějaký incident na silnici byl, ale nic se jí nestalo, protože dávala pozor a jela pomalu. V tu chvíli si říkala, že je určitě od té ženské prokletá, nebo něco takového a že jí hrozí nebezpečí… Domů dojela celá, poměrně vycukaná a šla se rovnou svěřit.

Pak měla nějakou tu dobu strach, že ho ještě potká, ale nestalo se tak. Nějakou dobu po tomto zážitku hledala nějaké tipy jak se zbavit prokletí. Já v té době byla malá pinďa co chodila do přírody povídat si s dévy stromů, takže jsem nevěděla, jak se jí dá pomoct, uměla jsem pouze vizualizovat. Ale nebylo to potřeba, krkavce takto potkala jenom jednou a dál se jí nezjevoval, takže na ní nezůstal.

Nejsem si jistá, jestli jsem vám to nějak podrobněji psala, ale loni jsem měla dost nepříjemný incident s černým andělem. Uvolnil se z prokletého předmětu, který jsem pálila na balkoně. První noc byla otřesná, skoro vůbec jsem nespala, snažila jsem se před ním různě přesouvat do jiných místností aby mi dal pokoj a zjevoval se mi jako obrovská černota přes polovinu pokoje a mluvil česky. To co říkal, nebylo nic příjemného. Dokonce jsem tu noc (někdy asi nad ránem) i astrálně vycestovala když se mi podařilo ,,usnout“ (neusnula jsem, spíš propadla do polospánku a to mě okamžitě vytáhlo ven) a viděla jsem jeho sídlo. Nic takového jsem v životě neviděla… Druhý den, ještě než jsem stihla říct že mám tento problém a že to potřebuju vyhnat z domu, se zjevil dvěma lidem v obyváku a vypadal jako obrovská černá vrána, měl černá křídla. Popsali to spíš jako velikou černou vránu, než jako lidskou postavu. A viděli to oba na stejném místě ve stejný čas a jeden z nich se o sobě domnívá, že ani bytosti nevidí. Ale tohoto viděl. Ten den jsme šli do kavárny a já si vypila kafe bez položené otázky, ale myslela jsem na to, jak to budu vyhánět, protože další noc s takovým strašným parazitem jsem nehodlala snášet. A v kávě se objevilo tohle:

Vedle Batmana můžete vidět i kruhový vstupní portál nahoře, kterým sem proniknul. To bylo potvrzení celého problému… Vykuřování domu a vyhánění trvalo několik hodin do noci, bylo úspěšné a už se zpátky nevrátil. Musel být velice silný, protože doma jsem i loni měla na slabší bytosti prostorovou ochranu a neměly by se tam vůbec dostat. Ale na něho ta pasivní bariéra nestačila. Ti co ho viděli říkali, že to mohl být jeden ze šesti, že to bylo neuvěřitelné… Hm, a pak si vesele noste domů suvenýry z akcí, abyste nedopadli takhle blbě jako já!

V obou těchto případech nefiguroval fyzický živý havran, ale zjevila se bytost, která byla černá a měla jeho tvar, nebo měla dobře rozeznatelná černá křídla. Takto se zjevují nebezpečné temné bytosti, padlí andělé. Takže bytosti tohoto tvaru jsou problém, ne živé zvíře co potkáte venku.

Jinak vrána, havran a krkavec jsou speciální zvířata a souvisí s úrovněmi mimo matrix, podobně jako kočky prostupují více dimenzí a mají hodně speciální schopnosti. Je to druh energeticky silného průvodce. Vrány se dokonce vyskytují jako symbol ve filmu Matrix, v pasáži kde Neo svede důležitý boj. Ty vrány tam nejsou náhodou.

Neo a vrány

https://www.youtube.com/watch?v=Kb3U7oKlIWI

Takže rozlišujeme mezi vránou živou kterou vidíme venku, vránou která je jako symbol ukázaná v nějakém symbolickém filmu a rozlišujeme situaci kdy se bytost zjeví v podobě havrana. Každá situace má svoji rovinu.

2. Napadlo mě, jak člověk pozná, že má u sebe nějakého šediváka nebo podobnou entitu, co se ho snaží vnitřně vysávat?

Ze svých zkušeností bych to shrnula tak, že pokud člověk vyloženě nemá zájem o očistu a ochranu svých energií, tak nějaké parazity má každý. Co konkrétně má za druh, už se pozná blbě. Takže když nevím, tak neřešit druh, ale chránit se nějakým širokospektrálním prostředkem.

Energetický parazit na člověku se pozná podle jeho myšlení a chování. Deprese, rezignace, ,,všichni kolem jsou blbci a hajzlíci, já jsem ten největší chudáček na světě, nikdo mě nemá rád, ty teď uděláš co po tobě chci nebo uvidíš, nebo tě nebudu mít rád, já jsem se za vás vždycky tak obětovala a vy mi teď nedáte ani tohle, nic už nemá cenu, všechno je zbytečný, na něco umřít musím, všechny moje problémy mi udělali druzí jenom ne já.“

Takže primárně se to pozná na systému myšlenek, v jakých se člověk pohybuje. Tyto bytosti z neštěstí a depresí sají energii.

Druhotně u těžších případů je to chování. Pokud to získá nad člověkem moc, může ho to začít chvilkami ovládat, nebo ho to postupně navede k chování, které by sám od sebe nikdy neudělal. Může do toho spadat i sebevražda, ale častěji je to podrážděnost, agresivita, nepřiměřené reakce na podněty, hysterické záchvaty, touha po návykových látkách, různé závislosti a pochybné úchylky, krádeže.

U šediváka by se to mohlo trochu lišit v tom, že člověk se může domnívat, že je někdy potkal a nepamatuje si to, může se domnívat se ho sledují i když je nikde nepotkal, často na ně myslí, má z nich strach, nebo se domnívá se ho unesli a pak mu vymazali paměť. Může o nich mít také děsivé sny, že ho pitvají, nebo někde nahánějí. Zkrátka ti lidé většinou o šedivácích v nějakém takovém podobném kontextu mluví. Vyloženě na šediváky také existuje specializovaná ochrana, která je odlepí. Běžné prostředky na tohle nemusí zabrat.

3. Ahoj Aluško, mám tady otázku do dotazníku. Zajímá mě co se děje s člověkem, jeho energií, energií okolí, když jsme v sauně. Mění se něco z tohoto pohledu?? Nemyslím tím pocení apod., ale spíše tu stránku energií. Napadlo mě to když jsem někde v tvém článku četla otom, že teplá voda „bere“ E a studená „dává“ a očišťuje — proto se po teplé sprše nebo vaně cítíme tak unavení a chce se nám spát. Děkuju a doufám že i tuto otázku někdy zmíníš v dotazníku 🙂

Sauna je pro tělo zdravá, ale pouze pokud jde o saunu, při které není zahřívána hlava, pouze tělo od krku dolů. Vypadá to takhle:

Sauny kde se zahřívá i hlava nejsou zdravé pro mozek a neměly by se používat. Z energetického hlediska, člověk se zahřeje a skočí do ledové vody, takže druh energetického detoxu to je, ale levnější a rychlejší by bylo udělat si studenou sprchu doma a výsledek bude stejný. Na pocení ve společné místnosti s cizími lidmi nic dobrého nevidím, naopak to považuji za energeticky riskantní nápad, ale záleží jací konkrétní lidé tam chodí.

4. Ahoj Alue, slyšela jsi o kryptoměnách? Např. Bitcoin a jiné? Můj kamarád se o to zajímá už dlouho a teď to „těží“. Musel do toho šíleně moc investovat, ale taky může šíleně moc vydělat a něco už se mu vrací. Je to aj%ták, takže to dělá přes superdrahé grafiky atd.. Dá se to i jinak, že si nakoupíš třeba za 2000Kč tu měnu a pak to uložíš do peněženky a čekáš a cena roste. Občas klesne, ale předpokládá se růst. No ale pointa – lidi říkají, že to vynalezl nějaký Japonec a že vše jde mimo banky a že časem by se tak daly úplně odrbat vlády a elity. Někdy jsem četla, že je to ale jen další past na lidi a celé to je léčka a elity to vymyslely. Dříve o tomhle nikdo nevěděl a teď je z toho jeden velký boom a nedivila bych se, kdyby o tom slyšela i moje babi. Najednou o tom píší i média a chce na tom vydělat hodně lidí. Neslyšela jsi o tom taky?

Já se o to nezajímám, ale jak už jsem psala i dřív, slyšela jsem že je to past a že lidé o všechny virtuální měny přijdou. Nakolik je to pravda nemám čím podložit, ale celkem tomu věřím.

5. Ahoj Alue, mám otázku nad ktorou už dlhšiu dobu rozmýšľam, ale zrejme mi pomôžeš len ty… Zaujímalo by ma, aká je príčina spánkovej paralízy, alebo čo si myslíš, o aký stav ide? Môj priateľ totiž trpí spánkovom paralizou a má ju dosť často, rada by som mu s tým pomohla ale nemám tušenia ako.. viem ho len prebudiť keď si náhodou všimnem že dychčí a má otvorené oci … Premýšľala som nad energetickým kryštálom ktorý mám od teba, mne pri zlých snoch vždy pomôže keď si ho dám na krk, ale toto je predsa len silnejšie kafe… vopred moc ďakujem za odpoved 🙂

Na spánkové paralýze prakticky není nic mystického a na Aluška.org byla mnohokrát popsaná.

Spánkovou paralýzu zažije člověk ve chvíli, kdy se náhle probudí, ale mozek to nečekal a nestihl se na probuzení připravit. Takže je to taková menší spánková porucha. Když se člověk vytrhne ze spánku ve chvílli, kdy by se správně budit neměl protože měl hlubší spánkový stav, tak mu funguje automatické dýchání, funguje mu myšlení tak jako myslí i ve snu a je schopný otevřít oči, tak jako i ve spánku. Během spánku lze kdykoliv otevřít fyzické oči a dá se to použít i jako nouzový východ z noční můry, když je člověk prudce otevře a pak je drží tak dlouho, mokud mozek nepřepne na bdělý režim.

Ale systém, který umožňuje pohyby, ještě v danou chvilku tak rychle nenaběhnul a mozek ho teprve musí zapnout.

Vtip je v tom, že čím je člověk při spánkové paralýze klidnější, tím rychleji paralýza vyprchá, protože mozek nemá žádný jiný úkol, takže pohyb je možný už za pár vteřin. Ale pokud člověk zhysterčí, protože nechápe co se děje, zahltí mozek velkým množstvím různých chaotických myšlenek a úkolů a než se tím mozek prokouše a dostane se k zapnutí pohybových funkcí, uběhle o to více času.

To znamená, že ze spánkové paralýzy ty nikoho nemůžeš vzbudit, ale on se po pár vteřinách vzbudí sám a to pokaždé. A záleží na něm, jak moc hysterčí a bojuje s tím, protože podle toho se ta doba zkrátí, nebo prodlouží.

Spánková paralýza není nebezpečná, může být pouze nepříjemná pro člověka který nechápe co se děje a neví že to není nic závažného. Pro astrálního cestovatele je to radost, protože v tomto stavu lze velmi snadno a rychle vycestovat ven z těla, aniž by se člověk musel otravovat s hlídáním motoriky, aby náhodou nepohnul i tím tělem, které má zůstat ležet v posteli.

Tělo člověka, který spánkovou paralýzou netrpí, je paralyzováno i při běžném snění. Mohou za to dvě látky – glycin a kyselina gama-aminomáslová, které tělo paralyzují schválně, abychom během spánku prostě leželi, nepobíhali po místnosti a nesnažili se těmito pohyby přenést sen do reality, a hlavně si nevědomě neublížili.

Pokud mu to vadí hodně, mohl by zkust začít brát vitamíny. U mě se spánkové paralýzy dost utlumily po pravidelném braní béčka a tryptofanu, protože mám kvalitnější a hlubší spánek, takže nedochází k vytrhávání ze spánku ve chvíli, kdy s tím mozek nepočítá.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Sisi 2018-05-17 10:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dnes nám šéfka rozprávala svoj sen, ako ju uniesli mimozemšťania a pitvali. A teraz čítam tento článok :-D

Ikona diskutujiciho Alice 2018-05-17 11:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mám jeden zážitok s havranmi. Súvisí to zo snom veľmi živým snom. Bola som v Agarthe, ja ju vnímam, že je vo vnútry zeme nie na povrchu. Bola som s kráľom Agarthy.  A pointa je v tom,  že chceli pomoc odo mňa  a ja som im pomohla. Obyvatelia Agarthy mi dali z vďačnosti truhlicu nevedela som čo v nej bude ale keď som ju otvorila vyletelo z nej krdel havranov. Bola som prekvapená,  ale akísi hlas mi vravel že je to dobré znamenie.  Okrem iného vtedy zaznelo, že som prešla branou smrti. A išla som cez nejaký most uprostred toho mosta som dostala tu truhlicu. A i keď viem že na tóriu dvojplameňov sa v tejto diskusií neverí,  so mnou tam bol môj dvojplameň.  Poznám ho. A odvtedy mame zrušene knihy svoje v Akaši a mame len jednu spoločnú. Viem sa do nej aj pozrieť.  Nie sme momentálne spolu v kontakte aj keď žijeme spolu v rovnakom okresnom meste. Tie havrany boli tak silný zážitok že na to se neda zabudnút. Potom sa im dostal do rúk článok totemové zvieratá. A pre môj dvojplameň – druhu polovicu tej istej duše vyšiel práva Havran. Mne nie ale to si nechám pre seba. Ale vnimam to ako 100% pravdu, že on ma totémove zviera Havrana. Myslím že v indickej kulture je to dobre znamenie.

Ikona diskutujiciho Gabby 2018-05-17 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jakožto studentka květinářství (zahradničení) mám odtaz ohledně rostlin. Je-li člověk stvořen umělě nemá duši, ale jak je to s kytkama? Třeba pokud se různě uměle kříží, roubují, uřízne se jedna rostlina, zakoření a vyroste další nebo se různě šlechtí. Jak je to energeticky ovlivňuje? Děkuji za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-05-17 16:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně se jako ptáci havrani, krkavci i vrány líbí, chtěla jsem si nějakého pořídit, ale nakonec jsem usoudila, že to není dobrý nápad. Každopádně ale zajímavá informace i příběh o tvojí mamince. To ohledně toho černého anděla si moc dobře pamatuju… Ale že mluvil česky je děsivý(já vím, není důvod, proč by to pro něj měl být problém, ale i tak), stejně tak jako to, že jsi viděla ve snu jeho sídlo. Nejsem zvyklá vidět nic, takže osobně bych se po takovém zážitku psychicky zhroutila ??? :D – Jinak nejzajímavější věc, kterou já jsem kdy ve snu potkala, byl nejspíš domek na stromě, kde jsem o pár velmi osobních věcech mluvila s jakousi vědmou a vykládala mi andělské karty. Zajímavý zážitek. Pak jsem se ještě několikrát ocitla v jakési podzemní základně s nějakými dalšími lidmi a jedním agentem, jednou jsem takhle ve snu nedala na intuici a nastřelil mi cosi do hlavy(slyšela jsem poté zvuk jako když se přetočí páska v kazetě), která mě pak ještě tři dny fyzicky bolela… Jestli placebo, to fakt netuším, ale ten zážitek ve mně zůstal nepříjemně zahryzlý a nějak to nejde pořád setřást(krom toho mě ten samý agent napadl znovu asi o měsíc později. Jestli to bylo fakt „real“ nebo nějaký podivný výplod mého podivného podvědomí, to těžko soudit). O dva měsíce později mi bylo v té samé podzemní základně kýmsi řečeno, že „to je od toho, aby si mě našli, až mě budou potřebovat“… Kdo, to těžko říct :-D Nikdy toho člověka nevidím, ale ve snech je se mnou často, slyšívám jen jeho hlas. Nebo si ještě pamatuju na velký chrám plný naprosto úžasného a krásného, hřejivého světla. Seděla jsem tam na židli, přišly ke mně dvě nebo možná i tři bytosti z té samé energie a jedna z nich mě pohladila svou velkou rukou po tváři s otázkou „tak co, už ti chybím?“ Nemám šajna kdo, nebo co to bylo, ale bylo to úžasné(možná můj anděl). Nádherný, přenádherný zážitek. Ještě celý den po probuzení mi z toho bylo krásně, nedá se to moc vysvětlit. A pak jsem měla ještě 3 fakt podivné sny s M. Jacksonem, ale to tu rozepisovat nebudu, to bych tu mohla vyprávět do aleluja… Suma sumárum, zvláštních snů se mi zdá fakt hodně :-D Spoustu z nich vážně neumím analyzovat a vyvodit si, co to o mně vlastně vypovídá.

Ikona diskutujiciho [email protected] 2018-05-17 17:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velice poutavé jsou otázky 1a2.K 1-Ano vrána jako taková,není dobré znamení a popsáno je to dobře.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-05-17 18:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Malá oprava, to nebylo ve snu, ale já jsem astrálně vycestovala aniž bych to chtěla, vytáhlo mě to ven a odneslo na dané místo.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-05-17 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Fuj. Mně se šediváci vždycky extrémně hnusili, i jen to pomyšlení na ně.

Ikona diskutujiciho JAB 2018-05-17 22:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Taková temná entita kterou jsi omylem přivedla, může člověku nějakým způsobem ublížit fyzicky? A po případě jak moc psychicky(jenom vystrašit, nebo dohnat k šílenství a nebo rovnou k sebevraždě)?

Ikona diskutujiciho aston 2018-05-18 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fuj to jsi měla hrozný zážitek… Ten černý anděl, myslíš že to byl jeden z těch šesti?

Ikona diskutujiciho L. 2018-05-19 00:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Havrana/krkavce – do dnes nevím, který z nich to byl – jsem viděla jen dvakrát v životě a v obou případech jsem byla okouzlena. Poprvé když jsem byla malé dítě, on přiletěl a sedl si na zem kousek, ani ne metr, ode mne. Prostě tam byl a koukal na mne. Vypadal, že bych se ho klidně mohla dotknout. Něco podobného se opakovalo o pár let později, když už jsem byla dospělá, s tím rozdílem že nepřistál přede mnou, ale já šla za ním. Pověrčivá jsem nikdy nebyla, takže v obou případech šlo o zajímavé setkání s krásným stvořením. Ps: Možná i trochu pobaví že se znám s někým jménem Raven. ?

Ikona diskutujiciho Ondřej 2018-05-19 01:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na symboliku používanou za 2.světové války? Myslíš že sovětská konstruktivní hvězda vs německý destruktivní kříž měly byť jen malý vliv na výsledek války? Náhodou mě to napadlo, Němci neměli všude jen hákové ale taky a převážně i klasické rovnostranné kříže. Úplně jsem si to spojil při pohledu na tyto symboly :-D tak mě zajímá tvůj názor. Taky jsem se někde tady dočetl o dvou hitlerech a že je to na dlouhé vysvětlování, což by mě hodně zajímalo. Pokud tu někde je nějaký článek o tomhle, nebo někde po internetu, rád bych si ho přečetl. 8-)

Ikona diskutujiciho L 2018-05-19 01:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ak už raz človek zišiel zo svojej cesty,môže sa tam ešte vrátiť? Ak áno,ako,ak už zabudol kým naozaj je?

Ikona diskutujiciho Alue 2018-05-19 08:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  Na tato témata se nechci vyjadřovat.

Ikona diskutujiciho Lottie 2018-05-19 16:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš že je možné číst lidem myšlenky? Nebo naopak jim do hlavy vkládat svoje? Přimět je, aby si mysleli co chceš ty? Aby dělali co chceš? Nebo někomu způsobit bolest myšlenkou? A to mluvím o lidech obecně nejen třeba o členech rodin, přátelích, zkrátka těch co znáš. Sorry, jestli je to nějaký praštěný dotaz. Měj hezký den, ahoj ??

Ikona diskutujiciho lenka f 2018-05-19 21:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš Alue přístup k informacím ze své buněčné paměti? Znáš lidi, co to dokáží?

Ikona diskutujiciho vanilková 2018-05-20 20:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dotaz. Už jsem ho sice vznesla pod článek "Jsem médium, jak se mám zbavit duší, které mě vysávají a tyranizují? / Doporučuji" ale říkám si, že se sem dotaz možná hodí víc…

Ikona diskutujiciho Andi 2018-05-21 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je možné se dostat přes udičky systému tak, že už by pak na člověka neměl(o) vůbec žádný vliv?

Ikona diskutujiciho H. 2018-05-22 11:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednou, když jsem byla malá, měla jsem sen, že jsem vkročila a do bytu a místo členů mojí rodiny obývala byt stvoření podobná  ještěrkám, jen větším. Jedna mě chytila, polozila svoje drápy na mojí hlavu a řekla něco o tom, že na mě vysílá svoje jedovaté šupiny. Nevím, zda to s tím souvisí, ale přibližně od té doby jsem měla vyrážky podobné šupinám na hlavě a v uších. Ten sen mi vrtá hlavou, ačkoli je starý už před deseti let. Myslíš, že to mohla být skutečná stvoření – nějací reptiliáni? Může člověk potkat taková stvoření ve snu? Můžou mu nějak ublížit? Jak rozpoznat výplod fantazie od snu, který má člověku něco říct? Díky

Ikona diskutujiciho Andi 2018-05-22 18:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj 🙂

Ikona diskutujiciho octomaník 2018-05-23 14:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:Chtělo by to bližší informace. Kdysi se mi zdál *sen* z něhož jsem *cestoval do jiných realit či dimenzí* (záleží jak to každý nazývá) a lišilose to pouze v drobnostech, podle kterých se dalo poznat že jsem někde jinde…..

Ikona diskutujiciho JITKA 2018-05-30 17:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je to na obrázku za saunu? Nikde ji nemohu najít? Děkuji za odpověď

Ikona diskutujiciho Mára 2018-06-09 18:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Já jsem se za vás vždycky tak obětovala a vy mi teď nedáte ani tohle"

Ikona diskutujiciho Mára 2018-06-09 19:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Nakolik je to pravda nemám čím podložit, ale celkem tomu věřím."

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek