217. Dotazník: Jak se chránit před elektrosmogem?

18.6.2018 v Čtenáři 18

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze….. Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Existuje vůbec genetika? Dají se případně změnit geny?

Rodíme se s určitým vzorcem, který se však postupně mění podle toho jaký je náš životní styl a jak myslíme. Postupně je tedy možné některé spící geny aktivovat a jiné aktivní deaktivovat. Údajně máme odlišný genetický kód zhruba každých 7 let našeho života. Tyto jevy popisuje například Epigenetika, v souvislosti s tématem vyšel nedávno zajímavý článek: ,,Můžou za to geny“, aneb o vzdávání se odpovědnosti za svůj život na základě dávno překonané teorie / Doporučuji

Důvod, proč vzniká dojem dědičných nemocí je, že dědíme základní predispozici a dědíme návyky a vzorce myšlení i chování našich rodičů. Dobré i chybné. Které pokud následujeme, přivedou nás tam, kam přivedly naše rodiče.

Pokud stejný výsledek a stejné nemoci nechceme, musíme jít jinou cestou a žít jiným způsobem, jsme tak schopni postupem let změnit aktivní geny. Takže genetika jako taková je v podstatě naprostý mýtus. O všem rozhoduje životní styl a mysl. Geny jsou tomu podřízené.


2. Vím, že se tu hodně řešila karma atd. Ale co úplně nechápu. Každý se rodí s čistým štítem. Ale pokud třeba někoho v minulém životě zabil a v tom minulém životě se mu to nevrátilo, tak kdy se mu to vrátí, když je v dalším životě narozený s čistým štítem?

Myslím si, že vrazi a vyloženě zlí lidé upadnou do temnoty, nějak podobně jako je to ve filmu The Ghost. Vlastně pro každý charakter je jiný posmrtný vývoj a cesta. V matrixu probíhá boj o lidské duše a ten boj lze prohrát tehdy, kdy by nad člověkem zvítězilo zlo. Zabití jako nešťastnou nehodu, nebo zabití v kritické chvíli při sebeobraně do toho nepočítám, takové věci se bohužel taky někdy stanou. Ale nejsem soudce co tohle rozhoduje, takže je potřeba to brát s rezervou, je to jenom moje úvaha, nebo představa jak by to mohlo být. Jinak jsme každý individuální jedinečná bytost a určitě je každý případ jiný a musí se na něho také jinak pohlížet. Často jeden čin, založený na odlišných motivech, dostává různý význam.

3. Někdy jsi psala, že žena může otěhotnět sama (bez muže a umělého oplodění). Myslíš, že bys nám o tom něco víc mohla napsat? Dotazníky mám ráda a doufám, že je udržíme, aby stále vycházely 🙂

Psala jsem o tom. Četla jsem o výzkumu, kdy se napichovalo vajíčko jehlou v laboratorních podmínkách. Když se to udělá určitou rychlostí, začne se dělit, ale vznikají z toho jenom holčičky a dítě by pak mělo být v podstatě stejné jako matka. Jestli by to mělo duši, je však otázka. Údajně lidské duše nechtějí chodit do těl ze zkumavky, dávají každopádně přednost normálnímu oplodnění.

4. Děláš ještě odstranění pokřtění? Nebojíš se, že je to celkem velký zásah do Matrixu, a že se to „někomu“ nebude líbit?

Když je k tomu příležitost a je použitelný materiál, tak s tím nemám problém a žádné případné následky vůbec neřeším, ani si je nepřipouštím. Technicky vzato je podle mě jedno, jestli někomu to odkřtění udělám přímo já, nebo mu seženu na to věci, nebo ho to jenom naučím prostřednictvím knížky. Tak jako tak mám na daný proces nějaký vliv, a v jaké konkrétní fázi, je podle mě pak už jedno. A taky si myslím že je jedno, v jaké formě někomu moje tvorba pomůže změnit osud, nebo život k lepšímu. Jestli je to rada, nebo fyzický čin.

5. Jak jsi psala, že znamení můžu dostat třeba i písní z rádia, billboardem co potkám u silnice atd. Pro ty co používají facebook – můžu brát znamení tam vážně? Když je to projekt temných sil. Co si o tom myslíš?

Znamení může přijít jakoukoliv formou, odkudkoliv. Záleží na člověku jak myslí a jak je bdělý. Znamení chodí i dobrá i špatná a objevují se všude, i na místech kde by je člověk vůbec nečekal.

6. Vrtá mi hlavou, jak poznám, jestli když něco ovlivňuju, tak se jedná už o magii, nebo ještě ne. Když budu prosit Vesmír a/nebo anděly, aby se mi dařilo, abych byla zdravá a šťastná, předpokládám, že to magie není. Co ale například ochranný rituál s růží – to taky není magie, když už je to rituál? Co třeba afirmace – například léčivé pro zbavení se nějakého zdravotního problému, nebo takové, které mi mají něco konkrétního přinést? Jak daleko může člověk zajít, aby to ještě bylo v souladu s vesmírnými zákony? Je nějaké jednoduché vodítko, podle kterého to poznám?

Spolehlivé vodítko by bylo nikomu neškodit, nikomu neublížit, nikomu nepřát nic zlého, nikoho jiného nadpřirozeně neovlivňovat, nikomu nebrat svobodnou volbu rozhodnutí. Modlitba ke konstruktivním duchům, nebo prosba za zdraví rozhodně s magií nic společného nemá.

7. Proč jsou kaktusy destruktivní?

Mají obrácenou polaritu, kolem nich se udržuje pozitivní náboj. Proto nejsou vhodné do interiérů, hlavně do míst kde člověk spí, nebo tráví hodně času.

8. Vím, že nepoužíváš mobil ani televizi, ale počítač ano. Kolik času myslíš že je ještě bezpečné denně trávit u počítače a jak se chránit před elektrosmogem a WiFi v případě, že v práci takto strávím osm hodin denně?

Osobně si myslím, že taková ještě relativně ,,zdravá“ míra je do dvou hodin denně. Což bohužel, pokud člověk má práci související s počítačem, není uskutečnitelný předpoklad.

Částečně se před elektrosmogem dá chránit, ale opravdu jen částečně. Žádná ochrana není úplně tisíciprocentní, vždycky se přes ni něco dostane.

Orgonity elektrosmog zmírňují, to znamená že vyzařované vlny nejsou tak ostré a organismus je snáší lépe. Když jsou kvalitně udělané a obskládá se jimi zařízení, můžou pomoci. Ale měly by mít větší rozměr a být těžké. Třeba kilové. Prodávají se například malinké orgonitky na krk, ale to je málo, to nic neudělá. Na nošení s sebou na těle jsou zase jiné věci. Orgonity jsou vhodné jako stálá pevná ochrana, kterou uložím na konkrétním místě. Na pohyb v terénu jsou nepraktické.

Druhá dostupná varianta je Energetický krystal. Středně silný odstíní cca 400% vyzařovaného elektrosmogu z tisíce, zbylých 600% záření propustí. Extra silná varianta energetického krystalu má procentuální úspěch vyšší, ten odstíní zhruba 700%, propustí zhruba 300%. Výhodné je, že se s tím dá chodit po venku i sedět v kanclu, je to diskrétní řešení, člověk nemusí být obskládaný orgonity v kanceláři na veřejném místě.

Ještě funguje hliníková folie, ale nevím jak by se to prakticky udělalo 🙂 …. je fajn třeba na obalení homeopatik. Mám známého, co si s tím dokonce vytapetoval strop. Trošku extrémní příklad, ale říká že rozdíl šel dost poznat, rušily ho nějaké signály zvenku.

9. Používáš orgonity? Kde je případně sehnat? Nebo si je vyrábíš sama?

Používám. Kdysi dávno jsem dostala obrovskou krabici kde jich byl bambilion. A jelikož je to věc která se neskazí a nerozbije, mám je dodneška. Slouží i jako těžítka, jsou prostě všude. Nevyrábím je, je to hrozná piplačka a je k tomu potřeba shánět různé druhy materiálu.

10. Kdyby měl někdo možnost zakódovat do hudby, reklamy a filmů konstruktivní podprahová data a pouštět je co největší mase lidí, myslíš, že by to byl dobrý tah, když vezmeme v úvahu svobodnou volbu každého člověka a že mu tudíž nemůžeme něco nutit bez jeho vědomého souhlasu, i když je to konstruktivní?

Nápad je to dobrý. Lidem by se tím nic nevnutilo, akorát by se uklidnili a nebyli by tak agresivní a depresivní. Dobrá nebo špatná data jsou i tak všude kolem nás. Všimni si jaká jsi když vyjdeš z lesa a jaká jsi když sedíš v kanclu 8 hodin u počítače. Nebo jaká jsi po četbě krásné knihy a jaká jsi po zhlédnutí hororu.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-06-18 03:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Poslední otázka mě těší. Něco takového bych chtěla dělat :-)

Ikona diskutujiciho hvezda 2018-06-18 03:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Konstruktivni podprahova data.

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2018-06-18 06:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zajímalo by mě, co je to ta duše, podle mě je to vědomí každé živé bytosti, která si sama sebe  uvědomuje jako individuální bytost.

Ikona diskutujiciho Ananas 2018-06-18 08:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevíš, kde se dají sehnat kvalitní orgonity (jestli je případně ten, kdo ti je dal neprodává nebo jestli náhodou nevíš o nějakém dobrém výrobci)?

Ikona diskutujiciho Jenny 2018-06-18 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já v tom kanclu u pc minimálně 8 h denně od pondělí do pátku sedím :-|..je nás v menším kanclíku 6 lidí a každý má svůj pc.Kolikrát jsem jako troska, otupělá, bolí mě hlava, přemáhám únavu, zavírají se mi oči a upadám do mikrospánku..někdy směnu vyloženě přetrpím, přitom náplň mé práce sama o sobě vyčerpávající vůbec není, naopak tady mám pohodu jakou bych jinde v okolí jen těžko našla, minimum stresu za což jsem hodně vděčná.Protože když pak přijdu odpoledne domů, zbývá mi dostatek energie na to věnovat se svým věcem které mám ráda.Takže ty stavy co v práci mám přisuzuju nejspíš tomu elektrosmogu, ale i vydýchanému přehřátému vzduchu v místnosti (když je zima tak se kvůli zimomřivým kolegům nesmí moc větrat, což je pro mě dost nevýhoda, jelikož přetopený prostory dost špatně snáším), přisuzuju to i určitým pro mě toxickým lidem, se kterými musím občas chtě nechtě přicházet do kontaktu nebo být v jejich přítomnosti, ale to už je jiné téma..takže je pochopitelný, že když skončí směna, vyjdu ven z haly a dostanu se z dosahu těch špatných vlivů, tak jakoby ožiju a už mě nic netrápí.Alespoň většinou to tak je.

Ikona diskutujiciho Jolana 2018-06-18 13:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-06-18 18:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Podľa čoho usudzuješ že existuje duša, ktorá sa reinkarnuje? Nemôže to byť tak že po smrti už nič nieje a jednoducho si to ľudia vymysleli pretože sa nedokázali zmieriť s tým že zaniknú v ničote?

Ikona diskutujiciho hanka 2018-06-20 15:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dalšího dotazníku… Je zdravé užívat fytoestrogeny? Vím že ty ze soji nejsou prospěšné, ale třeba jetel nebo prášek z palmy aguaje, které údajně podporují plodnost?

Ikona diskutujiciho Kiyu 2018-06-20 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaké květiny je naopak dobré mít doma když kaktus ne? 🙂

Ikona diskutujiciho Milča 2018-06-21 23:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško,

Ikona diskutujiciho hanka 2018-06-22 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Co vím já o alergiích je, že je způsobují paraziti, toxický organismus ale taky vznikají následkem očkování. Na alergie jsem začala trpět v pubertě, tzv. pylová alergie neboli senná rýma, je to dost nepříjemné, jako by byl člověk nemocný, teče z nosu, škrábe v krku, slzí oči, ale přitom to ne a ne přejít. Alergie mi ustoupily v době kdy jsem asi rok důsledně dodržovala makrobiotickou-téměř veganskou stravu – bez cukru, bez mléka, bez mouky, téměř bez masa, hodně hodně zeleniny a detox… byla jsem překvapená že na jaře jsem neměla problém. Teďka už jím mléko maso a alergie se vrátily, bude to chtít hloubkovější čištění. Zatím dávám hřebíček, mám v plánu další kúry tak uvidíme co příští jaro 🙂

Ikona diskutujiciho hanka 2018-06-22 20:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě mě napadá otázka do dotazníku, možná trochu zvláštní… Když člověku působí bolest vzpomínky na minulost, přestože už to má zpracované, je to dávno za ním, je to v pořádku? Jaký je vlastně ideální stav vyrovnání se s minulostí, měli bychom cítit spíš neutrální vztah ke svojí nepříjemné minulosti, když se s ní vyrovnáme? Já jsem typ člověka co téměř nevzpomíná (nebaví mě to), ale když mně někdo připomene co bylo kdysi a mně to není příjemné, cítím se divně, prostě to už nechci řešit, kým jsem byla dřív, nerada na to vzpomínám, nerada to vyprávím. V mém životě jsem se hodně změnila, nemám potřebu vzpomínat, je to v pořádku?

Ikona diskutujiciho Alaiana 2018-06-23 19:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: No já Michala Davida nesnáším, což ale rozhodně neznamená, že jedu na destrukci, že jsem destruktivní člověk. O tomhle už jsem tu slyšela a nechápu to. Připadá mi nemožný, aby takováto hudba měla nějaká konstruktivní data. To je opravdu kolovrátek a poslouchat „Céčka, já sbírám céčka“ mi rozhodně nepřijde jako kvalita a opravdu mě to nijak nepovznáší. To mám úplně jiné písničky, které mě povznášejí a spojují s jinými světy a ve kterých ta data být podle mě musejí vzhledem k tomu, jak na mě působí.

Ikona diskutujiciho Hvezda 2018-06-24 00:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]:Pro Alaianu, jestli jsem to jmeno napsala spatne se omlouvam. Ja si take nemyslim ze kazdy musi milovat Davida a kdyz ne tak jede na destrukci To by byla vazne blbost. A jestli mate neco co Vas povznasi a dostavate se k jinym svetum tak super. Ja jsem rada na zemi a to mi staci. Jsou i zpevaci co je take nemusim. Ona by to byla jinak i nuda. Ale co me napadlo vratit se do historie. Treba k pisnickam co si lide slozili a zpivali kdyz jeste neexistovala moznost zaznamu zvuku. Treba moravske lidove pisnicky. Lide si je skladali a zpivali a prechovavali po generace. Me tedy irituji. Ano nesnasim je a take me nepovznaseji ale prezili takze kdyz lidem bylo hodne ouvej tak ta pisen jim hodne pomahala. Nazvala bych to pozitivni vibraci a laskou predku.Moji predci to nejsou takze mam rada Davida ale i Karla Haslera. Dneska se kazdy ohani tim co je a bude ale uz nevidi co bylo a co nam generace zanechali. Meli k tomu svoje duvody, nekdy treba jen to si zazpivat a prezit nejak.. bylo tezko. Dnes jsou lide rozezrani rozmazleni a co neni po jejich je spatne. Diky bohu za tuhle dobu kdy si tady muzeme tlachat co je destrukce a co ne kdyz nezijeme ve valce a mame plne talire. Mozna by bylo dobre se vratit ke vzpominkam minulych generaci. A ne litat po jinych svetech .. a vubec.. asi skoda vysvetlovat

Ikona diskutujiciho Amálka 2018-06-24 19:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zajímalo by mě, jestli může mít těhotenství vliv na astrální cestování. Děkuji, A.

Ikona diskutujiciho Tom 2018-06-24 20:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té desítce. Myslím si, že jakmile se jedná o vědomou manipulaci masy lidí, byť s vírou, že je pozitivní, je zde riziko pramenící z určité nevědomosti a nedostatku nadhledu toho, kdo tuto manipulaci provádí. Navíc se zde nejde úplně mluvit o tom, že se člověk i nadále může vědomě rozhodnout, protože je již nevědomě ovlivněn. Myslím si, že cesta není lidem podprahově vnutit lepší svět, ale vědomě pracovat na sobě, jít ostatním příkadem a motivovat ostatní k tomu samému. Od jakékoliv podprahové manipulace bychom měli upustit :-)

Ikona diskutujiciho aston 2018-06-25 22:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka 10: Už se na tom pracuje! :-D

Ikona diskutujiciho Alaiana 2018-06-27 15:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Však já jsem taky tady na zemi, neříkám, že nejsem. A jsem tu ráda. 🙂 Jen mě to napadá, když se to takhle napíše. A takovýchto hlášek je tu víc. Které by podle mě byly blbost, kdybych je měla brát přímo tak, jak byly napsané.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek