22. Dotazník

15.3.2013 v Čtenáři 30

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂


1. Moje máma je psychicky nemocná(schizofrenie) tak mě tak zajímá, je tu možnost že jsem taky nemocná? Pamatuji si že babička(její máma) se zajímala o magii tak mě napadlo, že je to třeba nějaký karmický trest na její děti protože i její bratr je mentálně postižený.. Co myslíš? Děkuju 🙂

Schizofrenii způsobuje napadení mozku. Velmi často je tam Trichomonada vaginalis, toxoplasmoza, priony, BSE, Gordius Aquaticus, případně cysta velkého parazita v temporárním laloku. Doporučuji navštívit homeopata či léčitele v místě vašeho bydliště. Osobně mám skvělé zkušenosti s těmi, kteří měří se Salvií. (Detoxikace podle Mudr. Josefa Jonáše, firma Joalis. Tuto metodu dělá i H. Bláhová.) Preventivně by ses měla přeléčit také. Všechny tyto zátěže jsou přenosné, některé mohou být po matce vrozené.

Doktoři na tohle umí nasazovat pouze antidepresiva, které nic nevyléčí a nic neřeší.

2. Proč už vaše stránky nejsou na www.pravednes.cz. Odešla jste sama nebo byla “odejita”. Docela by mě to zajímalo.

Na právědnes.cz jsem byla přidána zprostředkovaně přes známé. O tom že by mě odtud někdo vymáznul nic nevím a nebýt vašeho upozornění, ani si toho nevšimnu. Zajímavé je, když zadám Aluška.org do vyhledávání, portál mě najde a ukáže odkaz. Žeby cenzura? – Ve výpisu jsem byla na předních místech, těžko by mě někdo vytlačil. Zkusím se po tom pídit…


3. Sepíšeš nějaký článek o poselství v filmu Matrix? Alespoň něco co tam hledat? Děkuji

Neplánuji to. Tyto vědomosti mám převzaté z přednášek TM a z našich soukromých rozhovorů. Nemyslím si, že je vhodné psát ,,cizí” vědomosti na svůj web.

4. Ahoj, čo presne si videla na tejto fotke? Viem, že to je totálna blbosť, čo sa teraz pýtam, ale mala som sen, že som sa ťa toto presne opýtala v dotazníku. A keď už som si to vôbec zapamätala, asi ma tá fotka podvedome hlboko oslovila. (Dúfam, že to neznie veľmi čudne :D) Keď jednoducho ty sa tam pozeráš s takou nehou a láskou, že si predstavujem, že tam musí byť niečo veľmi milé a nádherné. Tak či tak tá fotka pre mňa predstavuje akýsi ten nádherný svet za oponou. A hoci to bol “len” kvietok, na ktorý si sa tak usmiala, budem si priať, aby som aj ja raz vedela precítiť to isté, keď sa pozriem na kvetinu. 🙂

Už jsou to čtyři roky (Jé hele, to je mi tam vlastně 16 let a mám dojem, že vypadám pořád stejně…), ale jestli si to dobře pamatuji, tak se mi ty květiny prostě moc líbily. Mám ráda všechno co kvete, zhruba takhle koukám asi na všechny.

5. Chcela by si mať okrem Moristka aj iné zvieratko?

Ve svých plánech do budoucna si maluji trochu větší akvárko s rybičkami a ještě jednu kočku.

6. Potřebuju vědět jestli je možnost sexu, když zrovna nejsme vtělení na Zemi a můžeme vzít na sebe jakkoukoliv podobu? Díky mockrát

Zkus to a uvidíš, jestli to jde 🙂 – Nebudu ti zbytečně kazit naději… (Děláš si ze mě srandu?)

7. V profilu jsem viděla, že posloucháš i Evanescence a chtěla bych vědět tvůj názor na jejich hudbu, na Amy Lee a ráda bych věděla, jaké písně od nich máš nejraději.

Amy Lee neznám. Evanescence jsem poslouchala před lety, budu ten seznam muset asi aktualizovat.

8. Akú strednú školu si vyštudovala? Išla si aj na vysokú? Resp. aké školy ľuďom odporúčaš, aj keď je škola nutné zlo.

To je moje soukromí, které na internet nepatří… Osobně však vnímám jako zajímavou školu střední včelařskou, je to obor s maturitou. Jediná taková v ČR. Kdybych se vrátila v čase a mohla znovu vybírat, šla bych sem.

9. Dali aj tolik symboliky co do Matrixu, tak do Atlasu Mraků? 🙂

V Atlase mraků je toho podstatně méně.

10. Nerozmýšľala si o tom, že si vytvoríš ask.fm?(jednoducá služba na ktorom ti dávajú ľudia otázky, a ty len odpovedáš) Je to strašne jednoduché, a ušetrilo by ti to čas 😀

Já na tohle nepotřebuji šetřit čas. Tyto dotazníky mám schválně jako zpestření programu. Články mají být různorodé.

11. Nechystáš nějaký článek o zmiňovaném roztoku MMS? Nikdy jsem o něm, myslím, neslyšela a podle všeho jde o velmi zajímavou věc 🙂

Zrovna experimentuji, chci o tom potom napsat něco delšího.

12. Môžme predpovedať svoju smrť? (Trebars podľa nejakých znamení) Svojim spôsobom predpovedala svoju smrť Reeva Steenkamp.

Někdo to umí, zkusit to můžeš 🙂

13. Je možné, že niektorí psy dokážu vycítiť smrť svojho pána? Teda počul som o prípadoch keď sa pes krátko pred smrťou svojho pána choval divne a zavíjal.

Ano, zvířata to poznají. Vidí změny v energetickém obalu člověka, takže logicky předvídají, co se bude dít dál.

14. Taky by mě zajímal tvůj názor na Atlas mraků, pokud jsi ho viděla 🙂 Já jsem ho zatím viděla jednou, ale nestačila jsem ani zdaleka vstřebat všechno, ten film je tak nabitý informacema, že to snad napoprvé ani nejde. A taky si chci přečíst knihu.

Atlas mraků je velmi zajímavý, ale já bych mu toho hodně vytkla: Násilnosti, krev, sebevražda na konci, ztrácení se v ději, celková nepřehlednost díky skokům v časové linii. Šlo to zpracovat určitě líp. Film je pro mne nestudovatelný, protože se na to násilí nechci dívat znovu. To i Matrix je ve srovnání s tímto pomalu pohádka pro malé děti. Já nemám televizi a na násilí se nedívám, takže vůči němu nejsem otupělá jako lidé, kteří každý den koukají na zprávy, nebo na detektivky. Dobrý film nemusí být násilný, aby sdělil to podstatné. A stádo, které potřebuje všechno kořenit krví a střílením aby se nenudilo, si z toho stejně nic nevezme, takže k čemu toto všechno?

15. Co se týká MMS, “správné dávkování a aplikace” je to, co doporučuje Jim Humble na českých stránkách o MMS? Zkoušela jsem brát tři kapky po hodině. Vydržela jsem to asi tři dny – zvracela jsem ke konci už po každé dávce a přitom ještě chodila do práce, nedalo se to. Když jsem se o tom později po mailu bavila s Ondřejem, co vyrábí orgonity, tak mi řekl, že takovým dávkováním se tak akorát zabiju, že to rozhodně nemám brát tak často. Tak nevím, kde je pravda, když ne v doporučeních Jima Humbla… Nemáš s tím nějaké osobní zkušenosti?

Doporučuji zakoupit si knihu a nečíst to z internetu. Na internetu je mnoho protichůdných a chaotických zpráv. Navíc to tam není všechno, ani Humble vše nepíše na net… Ovšemže, proč by to dělal? Knižní forma je přece lepší pro obě strany. Jak pro něj, tak pro nás. Na zdraví se nemá šetřit, ani když si sháníš potřebná data.

Udělala jsi chybu v tom, že jsi nasadila hned na začátku silnou dávku. Čím víc je organismus zaneřáděný, s tím menší dávkou musíš začít. Měla jsi brát jednu kapku.

Doporučuji knihu MMS Nemoci léčit jednoduše. Je v ní všechno, aktuální a polopatě. Ptát se laiků, kteří nemají ani nic načteno, nedoporučuji. Ten říká to a ten říká ono. – V knize najdeme všechno. Že se s MMS můžeš zabít, je samozřejmě naprostý nesmysl. Kdo má alespoň minimální zkušenosti s jakoukoliv detoxikací, ten ví, že čím silnější detoxikační projev, tím více toxinů z těla odchází. V takovém případě se vždy snižují/upravují dávky, pije se hodně vody, individuálně se podle konkrétní metody dělají i někdy přestávky. To platí jak pro MMS, tak pro homeopatika, informační preparáty, bylinné očisty, dokonce i při půstech máme detoxikační stavy.

U specifického MMS je navíc klíčové vědět, co dané látky dělají v těle, na co se rozkládají a co znamenají jaké projevy. – A to najdeš v knize.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Míša 2013-03-15 06:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mě napadlo, co si myslíš o člověku, který se jmenuje Jaroslav Dobeš (Guru Jára). Nemyslíš, že celá aféra kolem něj mohla být jen snaha o kompromitaci esoteriky?

Ikona diskutujiciho Nanu 2013-03-15 06:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je tedy pravda, že to s tím sexem, mě už jednou napadlo také :DD…

Ikona diskutujiciho Luz 2013-03-15 07:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nechápu, že nějaký nic neříkající nesmysl jako např. č. 6 tady jsi uveřejnila, ale moji otázku, která byla smysluplná, jsi vynechala – proč? Byla v dotazníku č. 19 jako komentář č. 8.

Ikona diskutujiciho pavel 2013-03-15 08:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K bodu č.6: To by byl na tohle téma docela zajímavej fantasy film. :D

Ikona diskutujiciho Jíťa 2013-03-15 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O MMS zkuste zapátrat níže, je tam neuvěřitelné množství informací. Rozhodně zajímavá je aktivace chloritanu místo kys. citronovou, kyselinou chlorovodíkovou. Zrovna to na sobě zkouším.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-03-15 11:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Nevím o co ani o koho jde, takže to do dotazníku nedám.

Ikona diskutujiciho Zayra 2013-03-15 11:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: I vy zvrhlíci!:D Když nebudeš mít lidské tělo, tak snad nebudeš potřebovat ani sex,ne?;) Ikdyž spíš "potřebovat":D

Ikona diskutujiciho Divoké Vepřecí 2013-03-15 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěla bych se zeptat na takovou maličkost. Určitě si vyděla film Hvězdný prach a mě by zajímalo, jestli na nás doopravdy shlíží hvězdy. Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Tosny 2013-03-15 18:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj chtěl bych se tě zeptat jestli je možné aby démoni lezly do snů protože se mi zdá že se mě ve snu snaží zastrašit abych se o takovéhle věci nezajímal a abych nebyl mírumilovný člověk je to možné? (otázka do dalšího dotazníku)

Ikona diskutujiciho Klár(k)a 2013-03-15 18:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš že každý může dokázat to co chce když tomu věří? 🙂

Ikona diskutujiciho Marek 2013-03-15 18:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj je to taková zvláštní otázka docela mě zaujalo že každý tvůj příspěvek je přidán v čase 2:54 tak se chci zeptat jestli to je nějaký magický čas nebo jestli to je nějaká chyba v systému, proč právě tenhle čas a jestli si opravdu tak dlouho vzhůru aby si každý den dala nějaký noví příspěvek právě v tomhle čase? mír s tebou Aluško a děkuji předem za odpověď

Ikona diskutujiciho Alue 2013-03-15 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Tuhle otázku zodpovídám opakovaně už docela dlouho 🙂

Ikona diskutujiciho light7 2013-03-15 19:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na duchovního učitele Eckharta Tolle.

Ikona diskutujiciho Marek 2013-03-15 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aha to je velice zajímavé to jsem nevěděl tak jsem se dozvěděl něco nového 🙂 ale ještě bych se chtěl zeptat jak zjistím svoje životní čísla? děkuji předem

Ikona diskutujiciho Nika 2013-03-15 20:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš nádherné vlasy 🙂 tak ma napadlo,farbila si si ich niekedy/farbíš si ich pravidelne? Mám kamošku,ktorá mala rovnako blonďavé vlasy ako ty,lenže za pár rokov jej úplne zhnedli,tak ma napadlo,či si to tak nemala aj ty,alebo ich máš stále rovnako zlaté? 🙂 Poprípade,akú farbu na vlasy by si odporučila tým,ktorí si vlasy nechcú zničiť tou chémiou ale chcú ich mať stále rovnako krásne a zdravé? 🙂

Ikona diskutujiciho arny 2013-03-15 22:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj krásko, rád bych Ti dal typ na Teal Scott, bylo by dobré o ní něco uveřejnit na Tvém překrásném blogu, Přeji krásný den……..

Ikona diskutujiciho Firzen 2013-03-16 00:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zajímalo by mě, co si myslíš o praxi této duchovní školy či centra: http://www.santeria.sk

Ikona diskutujiciho Alue 2013-03-16 11:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: To už tady v dotaznících bylo 😛 – zdržuji se odpovědi

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-03-16 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aký máš názor na čipovanie zvierat? Na Slovensku bude povinné čipovať mačky, psov a fretky. Myslíš že bude povinné aj čipovanie ľudí? K čomu to vlastne je? Dáš očipovať Morrista?

Ikona diskutujiciho Mike 2013-03-16 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka: Jak vlastně dopadla ta aféra Sisifos?Omluvili se ti? A myslíš že tě letos zase budou buzerovat? A pojedeš pro ten šutr osobně do Prahy jestli tě vyberou?

Ikona diskutujiciho Aneta 2013-03-16 17:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zajímalo by mě, jestli nakupuješ nebo přátelé, s kterými bydlíš v běžných obchodech? Jako je Albert, Billa, Interspar nebo podobné?

Ikona diskutujiciho Lily 2013-03-16 21:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Plánuješ niekedy v blízkej dobe ďalšie ,,Filmy od Alue" ? 🙂 myslím že je to fajn nápad 🙂

Ikona diskutujiciho Dora 2013-03-17 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lze dosáhnout fyzické dlouhověkosti nebo nesmrtelnosti a vyhnout se tak stárnutí a je toto pro člověka žádoucí?

Ikona diskutujiciho night.shine 2013-03-17 13:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Botan 2013-03-17 13:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mala by som otázku.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-03-17 19:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Díky, to dáva zmysel, až na to že je to čipovanie povinné. Každý majiteľ by mal sám rozhodnúť či to chce. U psov to má zmysel, ale sú ľudia čo chovajú fretku či mačku v byte odkiaľ nemôže ujsť a stratiť sa, takže tam čipovanie nemá zmysel.

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2013-03-17 21:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Aluško, kde je vědomí, když jsem v narkóze?

Ikona diskutujiciho Anonim 2013-03-17 21:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško chtěl bych se zeptat jestli si někdy nepřemýšlela o tom že by si udělala nějaký tábor v přírodě třeba že by jsme chodili i do lesa nebo něco takového třeba i jenom na dva dny nebo tak něco myslím že by se přihlásilo hodně tvých fanoušků předali by jsme si nové informace určitě by to bylo super popřemýšlej o tom :))

Ikona diskutujiciho night.shine 2013-03-18 19:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-03-19 16:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Viděla si estonský film

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek