221. Dotazník: Jaká je skutečná podstata metody ,,Já jsem“?

25.7.2018 v Čtenáři 37

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze….. Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

 

1. Ahoj Alus, zajimalo me jestli ti nekdo nekdy ukradl clanek a vydaval ho za svuj? 🙁 me se to ted stalo a je to teda hodne neprijemny pocit… jeste kdyz tam tomu cloveku vsichni pisou, jak je to skvely a uzasny… a jak toho cloveka chvalej pritom toho nespravnyho. Ja bych si tohle nikdy nedovolila a uprimne mi je z takovejch lidi pekne na nic.

Dělo se mi to a děje se mi to. Že si někdo půjčí článek by nebyl problém, ale když nikam neuvede zdroj ani autora, je to hodně nepříjemné. Nejvíc funguje kontaktovat zloděje přímo a požádat o nápravu (stažení nebo uvedení zdroje článku a autora), pokud autor nereaguje, nebo není kontakt, tak se obrátit na správce serveru, případně pokud je to nějaká blogová platforma, tak vyreportit, ale tam už bývá úspěšnost menší, nebo to dlouho trvá.

Mně kradou články i velké servery a noviny aniž by se obtěžovali uvést zdroj a kolikrát najdu svůj text přepracovaný, jakoby někdo dělal opis, nebo výcuc z mého článku a pak se pod to podepíše. Jednou jsem dokonce našla na nějakém serveru pro ženské svůj deníčkový článek, který někdo v druhé půlce odmazal, dopsal si tam pár absurdních vět co si vymyslel a poslal to anonymně do soutěže jako jeho příběh ,,trapas u lékaře“. Server na moji zprávu reagoval a článek smazal.

Taky se mi stal pravý opak. Jeden velký server ukradl celý můj rozbor se kterým jsem se piplala tři dny a dolů dali obrovským písmem moje jméno jako autora a zkopírovali rubriku kontakt a dali tam můj mail jako kráva… asi aby mě mohli jejich čtenáři spamovat. To jsem také nechala odstranit, nechtěla jsem na jejich webu figurovat.

Člověk občas zažije různé kejkle se svými články, spousta lidí nemá žádný respekt ani úctu k práci druhých a mají pocit, že články vznikají samy od sebe, jakoby za nimi nestál žádný reálný člověk.


 

Dělají to hlavně ti, kteří sami nic svého nenapsali.

Bohužel co je na internetu, to se krade a toho si nikdo neváží. Proto dávám nejdůležitější věci do knih. Většinou si taky všímám, že většina velkých webů, které jsou založené na překladech článků ze zahraničí se domnívají, že když přeloží článek, tak je ten překlad jejich a nemusí uvádět zdroj. I to je špatně. Chápu že málokdo je schopný pravidelně plodit vlastní originální obsah, že většina jenom opisuje protože má pocit že už všichni všechno dávno napsali a vymysleli, ale ten jeden odkaz dole na stránce by je fakt nezabil. Slušný web by odkazy rozhodně dávat měl.

Takže pokud máš tento problém, napiš jim. Nikdy se mi nestalo, že by někdo byl až tak moc drzý, aby autorovi odmítl vyhovět při nápravě u kradeného obsahu.

 

2. Opravdu funguje telekineze? Znas nekoho, kdo ji umi?

Myslím si, že osobně neznám člověka, co by telekinezi uměl. Buď se s tím jenom chlubil a nic mi neukázal, nebo to možná uměl a nepochlubil se mi. Víc možností není.

 

3. Mohou me agenti „vyhodit“ (probudit) ze snu? Proc? Jednou se mi to stalo. Je pro ne typicke, ze zacnou menit podoby? To delali u me.

Pokud jde o lucidní sen, často způsobí probuzení, ale většinou spíš člověka rozptýlí, aby znova usnul a zapomněl kde je. Probuzení ve snu i AC je pořádná chyba v matrixu, která jim vadí a snaží se ji ,,napravit“ tím, že člověka rozptýlí. Třeba nějakou honičkou, střílečkou, atd. Objevují se i tehdy, když si začnu hrát s časem a vracím děj pozpátku. Pak to někdy opravdu vypadá jako scénky z Matrixu.

https://www.youtube.com/watch?v=3Rm4yKUlX-0

 

4. Ohledne umeleho oplodneni, kdy dite nema dusi, muze to byt tim, ze pri sexu vznika energie, ktera tvori energeticky obal plodu a bez toho aktu ta energie nevznikne a tudiz je telo „nekompatibilní“ a duse do nej nejde? Nedavno me to napadlo. Dekuji za odpovedi

Úvaha je to zajímavá a možná by mohla být i pravdivá. Orgasmus je vlna konstruktivní energie. Člověk který nemá energii, nebo jí má málo, ho nemůže dosáhnout, nebo je slabý a krátký. Naopak čím více má člověk konstruktivní energie, tím silnější a delší. Je to taková bílá vlna, která vyjede odspoda nahoru. A pokud je schopnost orgasmu celá kompletně založená na energetickém stavu člověka, určitě energie rozhoduje i o případném vznikajícím potomkovi.

Když jsem do toho šťourala já, jediné co se mi podařilo zjistit bylo, že lidské duše nechtějí nepřirozeně vzniklá těla, nebo uměle vyrobená těla. Chtějí jít jen do bytosti, která vznikla přirozeně, ideálně z lásky. Pak je taky otázka, co tedy sídlí v tělech, která nevznikla normální cestou, když ne lidé. Nebo co je ovládá. A jestli se to liší případ od případu, nebo je na to nějaký obecný mustr. To už jsou věci, které se odtud nedozvíme.

 

5. Jsou lidi co nosí značku puma špatní nebo destruktivní nebo prostě chápeš jak to myslím? 😀 je to špatný symbol? protože symbol šelmy není ok nebo se pletu?

Puma mi nikdy nepřipadala jako nějaký problém. Kočka je přece konstruktivní zvíře… Určitě bych se nebála to nosit.

 

 

6. Je konstruktivní symbol Om, symbol ruky fatimy a symboly zvěrokruhu?

Já ,,om“ moc jako symbol nevnímám, protože mám za to, že ,,om“ tak jak ho známe psané, je prostě slovo v hindském skriptu. A dá se napsat i mnoha jinými způsoby.

 

Symbol ,,om“ psaný různými druhy písma.

hindi vs. sanskrit

 

 

Takže dotaz dává smysl podobně, jako kdybychom si napsali slovo ,,om“ a pak se někoho ptali, jestli je to konstruktivní symbol. Jsou to písmenka. A ,,om“ jako zvuk špatný být nemůže.

 

Fatima – jenom když si člověk přečte krátce nějaký základní popis co náhodně vytáhl na internetu, jako je třeba tohle:

 

,,V arabském jazyce „khamsa“ znamená pět, pět prstů ruky a také pět z pilířů islámu. V židovském náboženství „hamesh“ symbolizuje ruku Boží. Mnoho Židů věří, že hamsa symbolizuje Ruku Miriam, sestru Mojžíše a Árona. V islámské víře, khamsa představuje ruku Fatimy, dceru proroka Mohameda.

Nejstarší doklady o vyobrazení hamsy byly vypátrány ve starověké Mezopotámii (současný Irák), kde představoval univerzální znamení ochrany. Symbol otevřené pravé ruky je vidět na mezopotámských artefaktech v amuletech bohyně Ištar.

Ve starověkém Egyptě symbol ruky se dvěma vztyčenými prsty souvisel s božským párem Isis a Osirisem, a palec označoval jejich syna Hora. Amulet s tímto symbolem byl používán k zajištění ochrany v podobě duchů rodičů nad jejich dítětem.

Symbol ruky se také objevuje v kabalistických rukopisech a amuletech, funguje jako hebrejské písmeno „Shin“, první písmeno „Shaddai“, jeden z názvů odkazujících k Bohu.“ (zdroj)

 

Tak já bych něco takového rozhodně nenosila. Navíc co kus, to jiné provedení a tedy jiná dodatečná symbolika.

 

 

Dělat rozbor symbolů znamení zvěrokruhu se mi nechce, protože mi to připadá jako zbytečná práce. Existují desítky různých zvěrokruhů, znamení a pojetí těch symbolů je pokaždé jiné.

 

7. Prosím, mohla bys vysvětlit: JSEM a JÁ JSEM, jak s tím pracovat, má to pro člověka velkej význam? dá se na tom stavět? pomáha to v nečem? Prí je to učení a už se tady lidi na to ptali ale zatím jdem nezachytil tvou odpověď Děkuji Dušo

Údajně by měla věta ,,Já jsem“ oslovovat vyšší já a výsledek této víry je, že se člověku nějak podaří tím způsobem ovládat svoje okolí tak jak si přeje, že mu věci vycházejí, jednání dopadnou podle něho atd. Prostě si řekne ,,Já jsem“ a pak si nadiktuje, co se má stát.

Takže jeden ze způsobů, jak by měl jít teoreticky programovat matrix. Ale zatím to vypadá, že to nejenom že nefunguje, ale navíc z toho lidi blbnou. Když budeš pevně věřit tomu, že umíš jednou větou vyřešit všechny svoje problémy, rozhodně to s tebou nemůže dopadnout dobře. Postav se před rozjetý vlak a říkej si ,,Já jsem“. No vlak nezastavíš a ještě tě přejede… Takové podobné systémy víry, které slibují instantní štěstí, určitě neschvaluji. Jsou nebezpečné.

 

Víc zkušeností by asi mohli napsat čtenáři. Já si pamatuji jenom na nějakou paní, co měla před pár lety stránky Já jsem, prý to začalo hezky, postupně se však zradikalizovala a když se její čtenáři začali ohrazovat proti tomu co píše, vydala článek ve slovasmyslu že pochopila že není tak dokonalá jak si původně myslela a že místo toho aby učila jiné, raději se bude znova učit ona sama, protože pochybuje vlastně o všem co předtím propagovala, jestli je to opravdu správné nebo není, jestli náhodou někoho nezavedla do problémů těmi svými články… a ten web celý smazala. Přitom ho dělala několik let chuděra. 🙁 Ale asi právě tím, že přišla na to do čeho se namočila, tak nechtěla aby jejím dílem někdo měl stejné problémy jako ona… A řekněte mi, kdo to dneska umí. Přiznat si chybu, ještě takhle veřejně a všechno vzít zpět. To mi zase na druhou stranu připadá z její strany jako celkem solidní a zodpovědný způsob řešení problému. Snad to pro ni zafungovalo jako polehčující okolnost, protože určitě nebyla špatná, jenom se jí stalo to, co zažije většina lidí, kteří ,,duchovně hledají“. Upnou se na bramborový systém víry a pak je otázka, kdy jim to spadne na hlavu. Neříkám že člověk má být hmoťák, ale je potřeba nad věcmi přemýšlet, používat selský rozum, být pozorný, stát pevně na zemi. A opravdu neustále sebeanalyzovat, i zpětně.

 

Nečetla jsem její web, ale četla jsem ten poslední článek na rozloučenou. Zbytek mám z doslechu, takže nevím co konkrétně bylo obsahem těch údajně radikálních, extrémních článků, které se lidem nelíbily… Takže pravděpodobně postupně pochopila, že žila v představě, ne v realitě. A pak když se probrala a zjistila kolik toho přehlížela v domnění že je všechno dokonalé a boží záměr, měla najednou svých osobních problémů moc na to, aby ještě stíhala exhibovat na internetu a řešit, jestli někdo teď má taky takové problémy… Zmiňuji ten případ proto, že to podle mě byla taková první hlavní propagátorka metody u nás. Od té doby si myslím, že ten zájem poněkud opadl, ale možná se pletu, třeba jenom nepotkávám ty klíčové zainteresované lidi.

Jinak osobní zkušenost s tím opravdu nemám, jenom co jsem kde četla, viděla, nebo co mi kdo povyprávěl.

 

 

Dobře ten systém víry vystihuje i následující odstavec. Koho by to zajímalo víc podrobně, v odkazu je to delší:

 

,,Slovy „Já Jsem“ oslovujeme své nejvyšší Vědomí, tím působíme z úrovně nejvyšších sil, které jsou připraveny uvést v činnost neomezené tvůrčí síly. Ke svému nejvyššímu vědomí nemusíme promlouvat nahlas. Naše nejvyšší vědomí – JÁ JSEM, reaguje na vyslovená nebo myšlená slova stejně a okamžitě uvádí do pohybu síly, jejichž účinky jsou vždy takové, jaký mají následující slova význam. Naplňují to, o co jsme si řekli.

Vědomá komunikace s Já Jsem a vědomě užívat tyto síly, znamená za určitým záměrem oslovit naše nejvyšší vědomí – Já Jsem a pak vyslovit patřičná slova vystihující situace, kterou chceme řešit nebo uskutečnit. Tímto se vědomě obracíme na naše nejvyšší Vědomí, které okamžitě uvádí do pohybu tvůrčí síly naplňující naše žádosti a prosby.“ (zdroj)

 

Samozřejmě neříkám, že není možné do určité míry programovat nebo ovládat matrix. Jsou na to různé metody (různé metody podle toho co konkrétně potřebujeme.. není jedna jediná na všechno stejná), ale zapomeňte na to, že by byly jednoduché, univerzální a už vůbec nečekejte, že je najdete někde napsané zadarmo na internetu. Kdo to zná, ten na tom sedí jako na pokladu a velmi dobře si rozmyslí, jestli to někomu svěří. V nesprávných rukách by si tím člověk mohl naopak ublížit. A z toho jaké zkušenosti mám já, tak lidé jsou schopní domotat a poplést i velice jednoduché postupy, čili masově šiřitelné je jen to, s čím si člověk ublížit nemůže, co je neškodné. A z těch neškodných metod jsou to spíš nějaké základnější postupy na sebeobranu před energiemi či bytostmi, ale dál to vesměs nezasahuje. Takové postupy jsou, i jsem jich pár dala na internet (jinak spíš do knih), je to také forma ovlivnění matrixu, ale samozřejmě omezená, člověk s tím vyřeší pouze něco, ale nepřeprogramuje si tím celý život a když to náhodou zmotá, tak to nikomu nic neudělá.

 

….. Komerčně známé metody instantně dokonalého života, co se učí na seminářích, nebo slibují hodně muziky za nic, plnou sklizeň bez práce, jsou jenom odrbávky na lidi. Nic není zadarmo, všechno se musí zasloužit, odpracovat, něčím zaplatit. Úspěch nikomu nespadne sám na hlavu, ten se pracně vydře a vybuduje, nebo tvrdě zaplatí. Jednou větou ,,Já jsem“ jako kouzlem rozhodně nespasíme celý svět.

 

 

Komentáře

Ikona diskutujiciho zdeněk 2018-07-25 01:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho m. 2018-07-25 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

já jsem – asi nějaká spatlanina která vznikla z atmavičary.

Ikona diskutujiciho fluttershine 2018-07-25 11:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mně osobně to "Já jsem" nebo "Jsem" připomíná afirmace – člověk si říká, co chce, čeho chce dosáhnout (jsem šťastný, jsem plný inspirace atd.), častým opakováním tomu začne věřit, naladí se na tuhle vlnu a mělo by mu to pomoct dosáhnout toho, co chce. Spoustě lidí to funguje, nebo je to aspoň motivuje, což je samo o sobě fajn, ale že by díky jedné takové větě, navíc bez vlastní snahy, někdo získal všechno, co chce, to zní poněkud podivně.

Ikona diskutujiciho Verča 2018-07-25 13:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za "já jsem":-)

Ikona diskutujiciho Marie 2018-07-25 17:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Paní Marta Foučková napsala dvě knihy – Jsem, Já jsem – obě mám, obdržela i Bludný kámen od klubu skeptiků, popisuje regresní případy.

Ikona diskutujiciho aston 2018-07-25 19:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Možná je to strašně tuctový postřeh, ale… Nikdy mi nedošlo, že orgasmus je vlna konstruktivní energie že ho nejsou schopni dosáhnout lidi bez dostatečného potenciálu 🙂 to je zajímavé.

Ikona diskutujiciho Ivan 2018-07-25 23:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"I řekl Bůh Mojžíšovi: JSEM, KTERÝŽ JSEM. Řekl dále: Takto díš synům Izraelským: JSEM poslal mne k vám."  Exodus 3:14. "SOM KTORÝ SOM" Kto čítate Bibliu, namiesto Hospodin (JHVH) čítajte "SOM" alebo "JA SOM". Takto dostáva Biblia úplne iný rozmer. Čo znamená "JA SOM", nad tým musíte hlboko meditovať. Do duchovného srdca (od stredu hrude kúsok doprava) si treba klásť kľúčovú otázku: "KTO (alebo čo) JA SOM?" KDO JSEM JÁ? Skrátka, žijete na to, aby ste milovali Pána Boha celým svojím srdcom, celou svojou dušou a celou svojou mysľou. Musíte hľadať odpovede na otázku "KDO JSEM JÁ?" "ODKUD POCHÁZÍM? "KAM JDU?". Ste tu na Zemi na to, aby ste milovali Boha celým svojím srdcom, celou svojou mysľou a celou svojou dušou. Aby ste žili život pre Pána Boha, konali a činili všetko Pánu Bohu na Slávu. Hľadajte a nájdete na kľúčové otázky života odpoveď. JE to tá najdôležitejšia vec vo vašom živote. Teda načo žijeme? Aby sme od srdca s radosťou ustavične volali: HalleluJaHVH – Jedine Bohu na Slávu!

Ikona diskutujiciho :) 2018-07-26 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tohle je nejaky fakt kruty exemplar, muj clanek nestahla ani neuvedla zdroj, na FB a hlavne je to nejaka caerodejka, ma tam samy krize, cernou barvu,vestecky karty, kyvadlo, nepusobi na me moc dobre ale co sem si vsimla, tak vetsina jejich postu neni vubec jejich, nema zadnou inspiraci a kdyz ano tak jen aby kydala spinu na druhe lidi… :-?

Ikona diskutujiciho iva 2018-07-26 13:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také jsem na ty stránky chodila a řekla bych že to tzv. zradikalizování bylo především to, že se odmítala zaměřovat na věci, které ona sama nechtěla a vzhledem k tomu, že to byly její stránky, bylo po jejím. Navíc, málokomu se líbí, když mu někdo řekne, že si za svou situaci může sám a je za ní i sám zodpovědný. Komu se to nelíbilo šel na jiné stránky. Myslím, že za focením sebe samé ve značkovém oblečení a obklopené luxusem bylo vytváření morfogenetického pole hojnosti pro ni.(všichni čtenáři stránek ji tak vnímali a vlastně pomáhali spoluvytvářet tuto skutečnost)  Jak jsem to pochopila já – byl jeden z hlavních důvodů k ukončení stránek  uvědomění si, že když ze sebe svým způsobem dělala tak trochu guru atd. brala na sebe i zodpovědnost za to, jaký dopad by tyto rady a doporučení mohly na někoho mít… a zřejmě ji to také přestalo bavit. Takový pocit z toho všeho mám já, jestli to tak je doopravdy, kdo ví?

Ikona diskutujiciho Ellie Parrish 2018-07-26 18:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

mám dotaz

Ikona diskutujiciho Alue 2018-07-26 19:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]:  Tak. Vidím to stejně a tedy není žádný problém ve slově ,,já jsem", problém je ve filozofii v případě, že se z ní člověk zradikalizuje a přestane mít náhled na reálný život tak jak je a začne si ho filtrovat jenom na to, co se mu hodí  a zbytek zahodí.

Ikona diskutujiciho Daniel 2018-07-26 19:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl bych být stejná "chuděra" a mít v hotovosti na nové BMW X6 v M-paketu ;-).

Ikona diskutujiciho Alue 2018-07-26 20:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Jestli je řeč o dané paní, tak pokud vím nepracovala. A chlubit se tím že mi manža něco koupil.. ?  Je to cizí peří.

Ikona diskutujiciho Tom 2018-07-26 21:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Začal jsem s KVANTOVANIM luxusniho auta. I policii jsem se to snažil vysvětlit. Ale to víte, uplní Mudlové z Neználkova :-? Prý obyčejný zloděj aut.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-07-27 04:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Že :-) Mně taky ne. Též mi to přijde dost zajímavé.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-07-27 04:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Proto nesnáším takové to "jukněte na můj snubák, hele, to je něco, že!" haha.. co na to říct.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-07-27 08:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:  Hle, manža kúpil. Hle rozhodila jsem nožičky před tím pravým…. nechápu co je na tom obdivuhodného.

Ikona diskutujiciho iva 2018-07-27 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: To jo, i na to má ovšem člověk právo, sám sobě, tedy když svým postojem a chováním nezasahuje do svobodné vůle jiných lidí. Pak už je to jiný příběh…

Ikona diskutujiciho Alue 2018-07-27 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:  Pošli, fakt mě zajímá kdo ti co ukradl. ..Kdyžtak máš pořád možnost to zveřejnit a udělat jí ostudu.

Ikona diskutujiciho budu rád za případnou odpověď.... 2018-07-27 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nedávno jsem byl na výklad z palmových listů a bylo mi řečeno, že mi do snů leze nějaká destruktivní bytost, která mi způsobuje myšlenky s ero podtextem.

Ikona diskutujiciho Daniel 2018-07-27 13:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Pracovala v bance dva roky. S platem nad 40000,- cistyho.

Ikona diskutujiciho Václav 2018-07-27 18:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ad 4, 6, 7. Ne že by nebyly informace a nevědělo se, ono se ví, ale někdy je lepší neříkat nic, právě proto, že se toho někdo chytí a hned to někde zobchoduje, začne s tím vydělávat a obchodovat, začne dělat svoji kompilaci, přidávat a ubírat, a co z toho potom vznikne, je zase jenom další předmět otázek a dohadů. ;-)

Ikona diskutujiciho Václav 2018-07-27 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ps.nekoukejte dnes ani nikdy jindy na zatmění, není to všeobecně pro nás, vás, dobré [:tired:]

Ikona diskutujiciho ginze 2018-07-28 06:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Konečně i já přicházím s nějakými dotazy, které mě napadly 🙂

Ikona diskutujiciho ginze 2018-07-28 06:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ještě mě napadlo, jak vidím otázku o té telekinezi – jak vlastně působilo včerejší zatmění Měsíce na lidi? Některé stránky se předháněly v katastrofických scénářích o konci světa, jinde jsem zase četla, že je to vhodná doba na to odhodit ze života staré věci a přijmout nové (i když si myslím, že to by měl dělat člověk pravidelně, ne když je jednou za několik let zatmění).

Ikona diskutujiciho Alue 2018-07-28 08:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:  Pokud je to opravdu tak a tvůj problém způsobuje destruktivní bytost která mění tvé myšlení, tak by ti pomohlo něco, co tu bytost z tebe odlepí. Na toto by mi připadalo nejjednodušší pořídit extra silný energetický krystal a nosit ho na těle, nebo pořídit velký a hodně silný brazilský křišťál a čistit se s ním podle postupů z knihy Anděl strážný. Nic lepšího nebo silnějšího asi dostupné není. Nebo kartičku TM, ta taky zabírá výborně.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-07-28 08:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]:  Zatmění jsem nestihla vůbec. Nebyla jsem tenhle týden skoro doma a nestihla jsem o tom ani nic načíst. Spala jsem v pohodě a sny mám zajímavé furt. :D

Ikona diskutujiciho děkuji! 2018-07-28 18:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: Díky Aluško :).

Ikona diskutujiciho Irena 2018-07-30 08:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

13 Jak prosím víte, že někdo nepracuje, když toho dotyčného neznáte? To, že někdo nesedí od 9 do 17 někde v "práci" neznamená přece že nepracuje :-)To samé by se dalo říct i o Vás nemyslíte? Mimochodem tu paní neznám osobně, ale vím, že od roku 1998 má živnostenský list a činnost nemá pozastavenou :-)

Ikona diskutujiciho Verča 2018-07-30 14:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: přece proto, že tím se ta paní  na svých stránkách chlubila…

Ikona diskutujiciho Luz 2018-07-30 21:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Ona sama tam napsala, ze nejaky cas mela tu praci v bance a potom se ji splnilo to, co si prala, ze nemusi vubec chodit do zamestnani (fakt ze z toho jeste nutne neyplyva, ze sama nic nevydelava); vice si nepamatuju, ale nikdy pokud vim nezminovala, jak teda vydelava; o tom, jak probiha jeji den, tam bylo akorat zminovano psani stranek, meditace a podobne.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-07-30 21:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho verča 2018-07-30 22:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: no – když je někdo hrdý, že nemusí pracovat, obvykle tím cíleně vyvolává závist…já si toho neumím vážit, protože jak píšeš svádět chlapa a pak si ho omotat není žádné umění, to zvládne každá druhá, to není zásluha žít z práce druhého

Ikona diskutujiciho Eva 2018-07-31 09:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký mas prosím názor na kineziologii?

Ikona diskutujiciho :) 2018-08-01 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alus, nevedela jsem kde se zeptat, a prvni v tomhle si me napadla ty, dneska se mi zdal lucidni sen, vcera jsem mela narozeniny, pred nimi to bylo dost kruty, protoze uplnek, menstruace, no proste vsechno dohromady, dneska uz sem presla do cisla 4 a taky dnes prisel ten sen a vypadly mi v nem bezbolestne a bez krve vsechny zuby, nejdriv prvni tri a potom se to vytahlo vse najednou jak proteza, nebo rovnatka :-D no a me vzdycky kdyz se neco takovyho zdalo tak pak to znamenalo neco spatnyho, ale tady si nejsem jista co by to mohlo byt, nebyla jsem z toho zas tak v soku, pac sem vedela ze je to jen sen, myslis ze by mohlo jit o prechod z toho jendoho obdobi do druheho? od narozenin do narozenin? proste ze to je jako zmena? nebo mam podle tebe cekat nejakou perdu? :-D dekuju moc.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-01 12:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]:  bezzubost je bezbrannost… ztráta zubů podle snáře značí nemoc, nebo jinou ztrátu

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek