223. Dotazník: Jak se projevují destruktivní entity?

14.8.2018 v Čtenáři 18

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze….. Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

1. Chtěla bych se zeptat, jestli je možné věřit významům barev (např. aury), které jsou běžně k dohledání na internetu, nebo jestli je to zase pastička na lidi, aby si mysleli něco jiného, co není správné.

Případně, kdyby byly významy barev jiné, než jaké jsou běžně k dohledání, nemohla by jsi na toto téma napsat článek? Moc děkuji za Tvůj čas a za odpovědi! 🙂

Barva aury je věc, která se mění ze dne na den a často z hodiny na hodinu. Odvíjí se od momentálního duševního stavu, prožívané emoce a fyzického zdraví.

Nevím, jestli to ještě pořád platí, ale dřív bylo řešení barvy aury hodně populární a spousta ,,duchovně hledajících“ si někde buď vyčetla jakou mají barvu podle charakteristik, nebo zaplatila zjištění barvy aury u někoho, nebo vykoukala sama podle dostupných návodů na vidění barvy.

Pak se s tím strašně chvástali, že mají indigo, tu nejduchovnější barvu z nejduchovnějších. Přitom konkrétně na indigo se daly najít charakteristiky různé, jak svědčící o duchovním rozvoji a moudrosti tak i o odslabení určitého orgánu.

Často jsem si všímala, že pro mnoho lidí je barva aury spíše prostředek pro pěstování si vlastního ega a pocitu nadřazenosti nad ostatními, než o sebepoznání a rozvoji. Proto na tyto charakteristiky nedám a beru je jako zajímavost, protože i když některé mohou být přesnější než jiné, stejně to zítra může být jinak, tak nač se tím trápit.

 


 

 

Lidé kteří aury a útvary v nich vidí dobře, tyto charakteristiky na nic nepotřebují, protože to mají vypozorované a vědí za ty roky, co který útvar nebo odstín říká. A ti kteří aury nevidí, těm to stejně nic podstatného neřekne a mají to spíš pro zábavu.

 

Obecné významy barev je dobré znát, člověk tak může lépe vyladit svůj domov, svůj oděv, nebo se dozví něco o sobě, podle toho v jakém období vyhledává konkrétní barvu.

 

2. Vyhýbáš se mléčným výrobkům (jogurt, atd.)? Pokud ano, nahrazuješ je něčím?

Nevyhýbám, zejména proto, že obsahují tryptofan, který nutně potřebuji pro svůj zdravý spánek a i tak ho mám málo. Netrpím žádnou formou potravinové intolerance. Mléko jedu klidně studené rovnou z lahve a je mi po něm dobře, často si tělo vyloženě řekne. Hodně frčím bílé jogurty a miluju tvaroh.

Vynechávám akorát extrémě mastné věci, jako je plnotučná šlehačka a mascarpone, čili nesmím jíst cheesecaky a nedávám si nikde šlehačku. Když do toho párkrát píchnu vidličkou tak se nic neděje, ale když toho dám víc, nebo sním celý zákusek, tak je to pěkný fičák. Tělo se toho okamžitě chce zbavit.

 

 

3. Morské panny sú deštruktívne alebo konštruktívne? Pretože som pozerala dokument a tam boli označené skôr ako zlé. Mne sa zdajú ako milé prírodné bytosti. Možno si ich poplietli so sirénami, ale hovorili o morských pannách.

Mořská nebo vodní víla je konstruktivní přírodní éterická bytost a může se zjevovat i v podobě, kterou známe z pohádek a fantasy filmů.

 

4. Jakožto studentka květinářství (zahradničení) mám dotaz ohledně rostlin. Je-li člověk stvořen uměle, nemá duši… ale jak je to s kytkama? Třeba pokud se různě uměle kříží, roubují, uřízne se jedna rostlina, zakoření a vyroste další nebo se různě šlechtí. Jak je to energeticky ovlivňuje?

Rostliny a příroda fungují na bázi kolektivního vědomí a kolektivního ducha, který je všudypřítomný ve všem a který se může zjevovat a projevovat v podobě jednotlivých bytostí, ale stále je to jedna a ta samá energie a jedno vědomí. To znamená, dokud je rostlina živá, obsahuje toto vědomí a toto vědomí se může projevovat jako bytost. Bez ohledu na to, jestli je šlechtěná, nebo roubovaná.

 

5. Ako je to s tým mliekom? Oficiálne zdroje tvrdia mlieko je zdravé, alternatívne zdroje že je to zlo.

Záleží na původu a kvalitě mléka a na tom, jestli ho umíš strávit. Dost také záleží, o jaký konkrétní mléčný produkt se jedná. Jestli je to hlavně voda, hlavně tuk, nebo hlavně bílkovina.

 

 

6. Temná entita může člověku nějakým způsobem ublížit fyzicky? A po případě jak moc psychicky (jenom vystrašit, nebo dohnat k šílenství a nebo rovnou k sebevraždě)?

Dost zásadně záleží na tom, o jakého konkrétního člověka se jedná a ve vztahu k jaké konkrétní bytosti. Jsou známy případy posednutí ďáblem, které nedokázal nikdo vyhnat a dotyční lidé umírali. Často to byli lidé ze silně náboženských rodin, nebo jsou to lidé, kteří sympatizují se satanismem a dělají rituály.

Nejednou se na mě obrátil s prosbou o pomoc člověk, kterému se podařilo opravdu vyvolat nějakého ďábla, ale už se ho nedokázal zbavit. Jednou si ho přitáhneš a když se to povede, je to problém, protože jednou daný souhlas pro něj platí na všech úrovních a pro jeho odvolání je potřeba velmi silná vůle a dobré postupy, které skoro nikdo nezná a neumí.

Podle toho vím, že to existuje a že se to stále děje.

Úspěšnost nápravy u takových lidí na dálku mailem je skoro nezjistitelná, neprůkazná. Protože po vypsání postupů se většinou už neozvou, takže netuším jaký je jejich osud. Zvládne to jenom minimum z těch, kteří opravdu jsou aktivní a nebojí se do toho investovat, nečekají že se to spraví samo od sebe.

Já osobně na dálku takové věci neřeším, protože nenesu zodpovědnost za hloupost druhých lidí a nemám zájem přetahovat si na sebe cizí problémy. Kdo si to jednou sám způsobí, musí se z toho také sám vylízat a na to už tito lidé většinou nemají sílu. Kdyby totiž vnitřní sílu měli, nikdy je nenapadne zkoušet takové voloviny, to napadne jenom ty, jejichž ochrana a rozum jsou příliš slabé elementy.

Není možné, aby se takový extrémní případ stal člověku, který tyto síly nevyvolává a nevyhledává, protože takový má své přirozené ochrany a nikdy k tomu nedal souhlas.

Temné bytosti se k lidem však dostávají i v přestrojení v podobě new age, jako jsou různá zasvěcení, rodinné konstelace kde vystupují duchové zemřelých a démoni co se živí na problémech dané rodiny, někteří ,,léčitelé“, kteří ve skutečnosti operují se zlem… Ale toto bývají vesměs řešitelné situace, protože jejich oběť se do toho většinou dostává nevědomě, myslí si že dělá něco dobrého a pak se nestačí divit, kolik zla a smůly to přináší a nechápe co je špatně. Když zvolí aktivní přístup a poučí se ze svých chyb, spravit se to dá.

Obvykle se spíš lidé setkávají s energetickými parazity a jejich projevy mají vesměs podobu mentálních problémů, životní smůlu a zhoršené zdraví.

Běžný člověk se opravdu nebezpečných padlých andělů bát nemusí, pokud nezačne vyvádět nějaké pitomosti, nebo se do něčeho nezaplete.

Říká se taky, že stokrát nic umořilo osla, proto i běžní parazité, které si lidé nosí s sebou, mohou člověka dohnat do extrémů. Neubližují však fyzicky, to je věc jiných bytostí.

 

 

7. Ak už raz človek zišiel zo svojej cesty, môže sa tam ešte vrátiť? Ak áno, ako, ak už zabudol kým naozaj je?

Záleží na konkrétním člověku a na tom, jakou podobu má nebo měla jeho cesta. Na to není jednotný mustr, protože každý z nás je unikát. Vrátit se tam jistě do nějaké fáze a do nějakého času dá pokud je to před bodem ze kterého už není návrat, ale u každého je přesná podoba té cesty jiná, a je tam i jiné časové určení. Většina lidí ani neví, že měli nějaký plán duše a že po něm nejdou, takže se ani nemají na co vrátit. Matrix je z té cesty sundá už v dětství, aby měl jistotu, že toho nedosáhnou.

 

8. Myslíš že je možné číst lidem myšlenky? Nebo naopak jim do hlavy vkládat svoje? Přimět je, aby si mysleli co chceš ty? Aby dělali co chceš? Nebo někomu způsobit bolest myšlenkou? A to mluvím o lidech obecně nejen třeba o členech rodin, přátelích, zkrátka těch co znáš.

Je to možné a některé ze jmenovaného dokáže každý z nás, když se na to dobře vyladí. Třeba dlouholetí partneři můžou zažívat, že ve stejnou chvíli řeknou úplně stejnou větu.

Vysoce intuitivní lidé snadno poznají, co si o nich druzí lidé myslí a vnímají energii myšlenek lidí v prostoru, nebo umí vnímat bolest druhých.

Manipulovat s myšlením druhých lidí jde různými způsoby, jsou na to postupy. Například reklamou, hudbou, obrazem, nonverbální komunikací, slovními spojeními, elektromagnetickými zbraněmi, vysíláním signálů z mobilu, počitačovými hrami, anténami mobilních telefonů, prostřednictvím wifin atd. Existuje spousta způsobů, jak někomu něco vnuknout, nebo naprogramovat. Určitě to jde i mentálně na dálku, ale o takových lidech samozřejmě veřejně neuslyšíš. Ti dělají v tajných projektech, nebo pro armádu a pracují na obou stranách barikády.

 

9. Je možné použít rituál s růží na případ, kdy nás obtěžuje nějaký duch (například našeho příbuzného a máme jeho foto?). Říkám si, že by to krom vykuřování mohlo být také jedno z elegantních řešení…

Ne, rituál s růží funguje pouze na žijící osoby.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-08-14 01:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Mléko jedu klidně studené rovnou z lahve a je mi po něm dobře, často si tělo vyloženě řekne. Hodně frčím bílé jogurty a miluju tvaroh.

Ikona diskutujiciho Teri 2018-08-14 05:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu, laktosa je pro lidské tělo nestravitelná, nemáme na to potřebné enzymy. Byla jsem na “vyšetření,” kde tomu pánovi prošlo pod rukama tisíce lidí a všem vyšla laktosa špatně. A taky ve státech, kde se nejvíce prodává mléko, je paradoxně nejčastější osteoporóza.

Ikona diskutujiciho Verča 2018-08-14 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já jsem rituál zkoušela poctivě, a růže byly všechny stejné, i stejně rychle uschly, nic se nestalo. Ačkoliv  vím jistě, že jeden z lidí je proti mě neadekvátně zaujatý.

Ikona diskutujiciho Tina 2018-08-14 10:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nestalo se mi to tedy s partnerem, ale s dlouholetou kamarádkou. Dost často se nám povede doříct za tu druhou větu nebo ve stejnou chvíli říct úplně to samé.

Ikona diskutujiciho Verča 2018-08-14 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: jo vážně??..tak to jsem na tom blbě. pro mě je sýr totiž naprosto základní výživový prvek, bez kterého jsem naprosto vyčerpaná a nevýkonná a nedokážu ho ničím nahradit. Maso skoro vůbec nemusím, ale balkán, nebo kozí sýr, lučinu, tvaroh:-) to jo..

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-14 10:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  mléko ale není jenom čistá laktoza, obsahuje spousty dalších prvků, jako třeba klíčově důležitý tryptofan.

Ikona diskutujiciho Dan 2018-08-14 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Docela mě šokovalo, kdyz jsem kdysi potkal maminku se dvěmi dětmi, kteří byli celkově konstruktivně laděni ale obě měli oranžové reflexni vesty s motivem černého agresivně hrubého draka stočeného v destruktivní spirále. Byl to strašně do oči bijící kontrast. Doufam že to byl jen modni vystřelek a né zprava pro mě :-D

Ikona diskutujiciho A 2018-08-14 13:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No nevím, existuje jeden film o vyhánění zlých entit který je prý založený na skutečných událostech. Je o rodině která přijde do posedlého domu. Zavolají si vyhaněče, kteří se je pak ptají zda jsou jejich děti pokřtěné. Potom co jim řekli že nejsou, tak jim vysvětlili že i to je část problému. Nastražili jim do domu pár křížů jako ochranu. To ty démony vyprovokovalo a snažili se je shodit.

Ikona diskutujiciho Tina 2018-08-14 21:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Potřebné enzymy nemají jen lidé, kteří mají intoleranci na laktózu. Ostatní ano.

Ikona diskutujiciho Teri 2018-08-14 23:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: každý má intoleranci na laktosu, někdo větší (ukážou to testy), někdo minimální, ale má:-) do lidského těla nepatří.

Ikona diskutujiciho :) 2018-08-15 15:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K těm indigo lidem, nepsala jsi to dřív někde taky, že jsi indigové dítě?

Ikona diskutujiciho Sherine 2018-08-15 16:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravim,

Ikona diskutujiciho Any 2018-08-15 18:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, během posledních 2 týdnů, jsem viděla po cestě 3 mrtvé ptáky. Jaký to má význam? Cítím, že je to znamení, ale nevím jaké. Dvakrát se mi to stalo pri cestě do práce. Děkuji za odpověď

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-15 18:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:  to o mně píšou jiní… často.

Ikona diskutujiciho Andi 2018-08-15 21:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-16 11:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]:  asi je to jedno.

Ikona diskutujiciho Adela 2018-08-18 18:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluš, poslední dobou všude narážím na hady od té doby co jsem si přečetla v minulém dotazníku o hadech. Dokonce se mi o nich i zdají nepříjemné sny, přitom mne nikdy nekousli. Myslíš si že to je nějaké znamení? :-?

Ikona diskutujiciho Alue 2018-08-18 18:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:  varování… možná když už víš co to je, tak si toho všímáš víc

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek