228. Dotazník: Za jakým účelem jsou zneužity přírodní principy?

17.9.2018 v Čtenáři 30

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze….. Děkuji!

Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.

 

1. Můžou znamení vesmíru pro různé lidi vypadat rozmanitě? Například had je obecně symbol zrady, takže když se objeví, měli bychom zpozornět, jenže když takové znamení uvidí třeba chovatel hadů, nejspíš to bude brát jako dobré znamení a ještě si řekne, že to vypadá jako kdyby tu cestu označili přímo pro něj symbolem, který bere za svůj…

Pokud někdo chová hady, poté rezonuje na symbolice hada a spíš on dává znamení svému okolí, co je zač a co se od něj dá očekávat. To samé platí i pro jiné, jednoznačně destruktivní symboly, jako jsou kříže, lebky, kosti, draci atd. Obklopujeme se věcmi a bytostmi, které s námi ladí. To však neznamená, že by nám nosily štěstí, pokud jsou destruktivní.

 


 

 

2. Plánuješ mít v budoucnu děti?

Toto téma je pro mne intimní a nebudu se o něm bavit na internetu.

 

3. Může se jeden člověk inkarnovat ještě za života druhého? Příklad, babička, která se znovu narodí a ještě se stihneme za mého života setkat, ona bude mladý člověk, já pak už stará?

Jelikož na světě existují příběhy kdy se to reálně stalo, tak to očividně možné je. Občas se narodí děti, které překonávají inkarnační bariéru kterou za normálních okolností všichni máme – pamatují si, co bylo předtím a dokážou o tom do detailu vyprávět.

 

4. Napadá mě ještě otázka která navazuje na poslední dotaz z TOHOTO dotazníku. A to je, pokud se ženskost, nebo citlivost může rozvinout u ženy, která má pevné zázemí v muži, jak je to potom se ženami co žijí samy? Je vůbec možné rozvíjet ženskost pokud žije žena dlouhodobě bez partnera? Případně má s tím někdo zkušenost?

Pozor, aby to někdo náhodou nepochopil špatně. Pointa byla o tom, že pro ženu je mnohem přirozenější a lehčí být křehkou ženou, když se může opřít o svého muže, protože ve zdravém partnerském vztahu existuje rovnováha obou elementů, mužského i ženského.

Když je žena sama a tento druh opory nemá, musí být jakoby ,,silná za oba dva“ a to je pro ni dost těžká pozice, protože se může klidně rozkrájet, ale mužskou sílu a odolnost nikdy mít nebude. Když je problém a je na to sama, musí v sobě najít tvrdost, kterou by jindy hledat nemusela, kdyby se za ni chlap postavil a šel do toho za ni, nebo společně s ní. Sama jsem zažila mnoho situací, kdy vím, že tu mužskou tvrdost nemám a nenajdu ji v sobě a kdybych v tom byla sama, nezvládnu to. Vždycky jenom do určíte míry, ale nikdy ne plně. Posilovat taky můžu jak chci, můžu mít pocit jaká jsem Xena, ale sílu mám tak poloviční co běžný muž, a možná ani to ne, záleží oproti komu by se to porovnávalo.

Společnost se časem přehupuje z jednoho extrému do druhého, jednou víc uctívá ženy, pak muže a furt se řeší kdo je lepší, cennější, nebo chytřejší… Pravda je úplně jednoduchá. Muž i žena má roli, která je nenahraditelná a nejlépe fungují oba dva společně, kdy jsou vyváženy jejich síly a jeden se do toho nemontuje tomu druhému, jinak opět vzniká nerovnováha.

A tuto zkušenost mají jistě všechny ženy. Když toho partnera máte (a je to skutečný plnohodnotný partner, ne nějaký blb), můžete si dovolit věci, co si bez něho, samy za sebe, nedovolíte. A je zajímavé sledovat sebe samu a svoji reaktivitu na stres a ohrožení, když jste samy a když jste s partnerem. U sebe ten rozdíl třeba vidím opravdu hodně, kdy sama za sebe jsem někdo úplně jiný, mnohem víc ve střehu, mnohem snadněji znervozním, nebo mám z něčeho fedry, ale v doprovodu těžkej suverén v té stejné situaci, absolutně zůstanu v klidu, protože mám oporu a dokonce v situaci, která by mě samotnou válcovala, jsem ve dvojici schopná posílit muže.

Pointa není o tom, že žena bez partnera není dost žena, o tom vůbec nebyla řeč. Řeč byla o rovnováze sil, kdy absence jedné síly způsobuje nerovnováhu a nadbytečnou zátěž, která ženě škodí, protože musí stíhat za dva. A tohle zná každá, která na všechno zůstala sama, nebo ještě nenašla plnohodnotného partnera, jak je to někdy strašně těžké. Že si občas musí hrát na chlapa. A představit si že má jeho koule a ostré lokty… je to strašně vysilující.

 

 

5. Aluško, napadá mě dotaz. Dá se domů pořídit ‚něco‘, co by dům/byt/místnost univerzálně harmonizovalo? (orgonit, …)

Orgonit je dobrá věc. Ale jsou různé kvality podle složení, výrobce a velikosti. A orgonit není univerzální harmonizátor. Orgonit ,,pouze“ zmírňuje ostrost elektromagnetických vln, které vydávají počítače, televize, wifiny, mobily, atd. Má smysl ho dát kolem těchto zařízení aby je zmírnil, ale není to vyloženě harmonizátor.

K tomuto účelu existují věci i zařízení, sama mám v plánu dva projekty tohoto typu, které se zatím nepodařilo zrealizovat pro veřejnost, ale je to ve fázi plánování, něco takového začít nabízet. Do té doby, z toho co je aktuálně dostupné a mám to odzkoušené, výborně fungují velké polodrahokamy v přírodním tvaru, to znamená větší ametystové drúzy a velké extra silné křišťály nad váhu 1kg. Naskládala jsem si takové do pracovny, do ložnice a je to skvělé. Existují i jiné velmi zajímavé věci, ale nedají se nikde koupit.

 

6. Nedávno jsem se dívala na dokument o různých náboženstvích praktikovaných v ČR a byli tam i lidi od satanismu (tací, kteří praktikovali zvířecí oběti, sebepoškozování a různé rituály, tvrdili, že cítili jak komunikují s ďáblem, prostě hardcore případy). Nemohla jsem si nevšimnout, že právě oni měli velmi vypoulené oči, jakoby se něčemu konstantně divili, někdy vypadali až vyděšeně. Myslíš, že to ukazuje na něco z pohledu fyziognomiky nebo je v tom něco víc? Pokud to tedy není náhoda, ale přišlo mi zajímavé, že to měli opravdu jen ti satanisti.

Vypoulené oči opravdu fyziognomika popisuje, však si o ní můžeš také počíst v příslušné rubrice.

Významy jsou dva. Buď je to projev poruchy štítné žlázy na fyzické rovině. Nebo v psychické rovině jde o znamení, že dotyčný člověk není mentálně zcela v pořádku a pravděpodobně trpí silnými úzkostmi… ale neznamená to nutně že je člověk vyloženě zlý a bude se chovat kriminálně, když tím trpí.

Pak jsou ještě variance, kdy je odhalené horní nebo spodní oční bělmo pod/nad duhovkou. Jmenuje se to sanpaku. Nejsou to dobré ukazatele a míra a výskyt se významově liší. Například:

 

Zatímco horní obrázky ukazují na silný niterný rozkol, prožité trauma a velký stres (čili člověk nemusí být vůbec zlý, může být obět okolností, dětství atd.) spodní obrázek jsou oči psychopatického vraha.

 

 

7. Snažím se poznávat symboliku ve filmech, hudebních videoklipech atd. Občas se dívám na videa, kde je rozšifrován například film, problém je však v tom, že lidé, kteří věří, že média jsou ovládány temnými silami, jsou velmi často křesťani. Ti pak ve videích vykládají spoustu symbolů jako že to je výsměch bohu/Ježíši/svaté trojici atd. Jenže jak víme, všechna náboženství jsou na jedno brdo, o Ježíši tu už vyšla zajímavá data, že je to úplně jinak… můžu tedy předpokládat, že teorie o tom, jak se Ilumináti vysmívají Ježíši atd., jsou mylné? Respektive, můžu tomu rozumět tak, že když je ve filmu znázorněno něco křesťanského – dejme tomu třeba kříž, je to na stejné úrovni, jakoby tam byl obrácený pentagram? Snad to dává smysl, potřebuji si v tom udělat jasno.

Problém lidí kteří propadli nějakému typu sekty (a do toho se počítá jakékoliv náboženství) je, že to strašně deformuje jejich náhled na realitu a poté nejsou schopní poznat co je A a co je B, protože se jim do všeho pletou jejich myšlenkové koncepty a neuvažují střízlivě. (A to říkám jako člověk, co byl do 12ti let v tom, znám tyhle skupiny zevnitř a vím jací jsou tam lidé, jak myslí.)

Kříž není ze symboliky zcela totéž co pentagram, i když v základní rezonanci je to stejný typ destruktivní energie. Kříž je symbol zhouby pro člověka, kdy vysává energii ze středu a vysílá ji ven. Obrácený pentagram je v přeneseném významu kozlí hlava.

 

8. Často lidé v různých rozborech také říkají, že zákon ,,Jak nahoře, tak dole“ a princip duality jsou čistě satanské věci. Dokládají to hlavně na zobrazení Bafometa s jednou rukou nahoře, druhou dole, nebo šachovnicovým vzorem, který má zobrazovat dualitu. Také hodně lidí tvrdí, že jméno, které se čte stejně zleva a zprava, je satanské protože ukazuje na dualitu. Co jsem však z tvých knih a blogu vyčetla, přijde mi, že jsou to spíš univerzální zákony a principy a proto je temní používají, aby posílili svůj záměr. Trochu mi to připomíná symbol kruhu, který zesiluje to, co v něm je. Zajímá mě tedy, jestli jsem to pochopila správně, nebo je to u těchto symbolů jinak?

Princip duality je princip, na kterém stojí všechno živé ve vesmíru. Muž a žena, kohout a slepice, kapraď samec a kapraď samice, tyčinky a pestík, den a noc, teplo a chlad. Kdyby neexistovala dualita, neexistovalo by hmotné stvoření, nebyl by život. A život je konstruktivní jev. V přírodě se destruktivní princip uplatňuje pouze při rozkladu zemřelých organismů, aby tato hmota opět mohla přejít do života – například houba rozloží shnilý kmen, tím se látky ze dřeva stávají organickou živou houbou, houbu sežere něco dalšího, nebo shnije a vyroste tam něco… a je to pořád dál a dál. V přírodě se nic neděje zbytečně a příroda ničím neplýtvá, všechno využije.

Různé satanistické skupiny vědí, že hmota uvnitř tohoto matrixu je zapůjčena někomu jinému, než ve zbytku vesmíru (máš přečtené knihy, tak víš co tím myslím) a využívají, či doslova zneužívají přírodní zákony k tomu, aby posílili moc toho, co vyznávají.

To potom pro některé lidi vyvolává dojem, že přírodní zákony jsou ďábelské. (Třeba, když už jsme si do nich kopli, tak si kopnem ještě: Náboženství často démonizuje sexualitu a má ji za něco nečistého, přitom kdyby nebyl sex, není tady nikdo z nás, tedy ze selského rozumu není špatná, ale bývá proti lidem zneužívána, aby se jimi manipulovalo a aby se dali lépe ovládat. A pak si musíš umět rozebrat, kde a k jakému účelu se sexualita využívá, jestli k něčemu dobrému, nebo špatnému, ale v základu je to přírodní životadárný zákon!! Všechno ostatní jsou naše dodané koncepty.)

Je spousta symbolů, které vůbec nejsou zlé, vlastně jsou velmi životadárné a dobré, mají ochranný charakter. Ale jsou zneužity a potom se jejich význam dvojí, působí nejednoznačně, zmatečně a člověk musí začít rozlišovat, kdo ho jak použil, kde a k jakému účelu.

Vem si třeba symboliku sluníčka. Slunce je velice životadárné, zdroj života, vyzařuje fotony, data, opravuje, léčí, je věčné…. ale právě proto je i slunce zneužito a objevuje se v symbolice elit, aby jim dalo sílu. A nezasvěcený člověk pak samozřejmě neví a nechápe, co si má myslet, jestli je to tedy dobré, nebo špatné a proč je slunce dobré a konstruktivní, když pán temnoty sám sebe nazývá světlem, Ra – bůh slunce – je ve skutečnosti ďábel, apod. A nikdo se tomu člověku nemůže divit, že v tom má guláš. Inu je to proto, že tihle elitáři moc dobře vědí co je to za silný symbol a prostě ho využívají. A potom je na uváženou, kdy si třeba ty konkrétně vybíráš nějaký symbol, popřemýšlet kde a jak ho použiješ, protože i když je třeba konstruktivní a dá ti sílu, můžeš být spojován s odpadními skupinami, které ho zneužívají k destruktivním účelům aby jim dal sílu, tedy měl bys umět chápat tyto rozdíly a umět se podle toho případně zařídit.

Jinak obecně doporučuji, pokud nemám šajn co to znamená, nepoužívat to….. Ale sluníčko určitě používat můžete. 🙂

 

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-09-17 02:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… Já třeba mám "šílenou teorii" nebo spíš domněnku o tom, že jsem opět vtělená duše jedné mojí prababičky(o to horší že netuším už ani jak jsem na to jako přišla) :D kdo ví.

Ikona diskutujiciho Ivanitko 2018-09-17 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak mě napadlo ohledně destruktivní symbolů, jak vlastně věřící můžou žít a přežít. Chodí se modlit do kostelů a mají kříže doma, nosí je na krku. Jsou jimi obklopení… dle toho co jsem si tu přečetla, tak je to s nimi na pováženou. Takové konstantní obklopení destruktivními symboly musí mít nějakou odezvu ale zase nemám pocit, že by všichni věřící na tom byli špatně.

Ikona diskutujiciho astonova cesta 2018-09-17 13:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vlastně až teď mi došlo, že Ra byl nazýván "bohem slunce" a je to démon – nojo, je vidět, jaké jsou elity "kam vítr, tam plášť". Využijou si to, co jim zrovna vyhovuje. Dá se říct, že tam všichni musejí mít více tváří, takové rozštěpené osobnosti.

Ikona diskutujiciho hanka 2018-09-17 18:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za otázku č. 4. Je pravda že vedle chlapa jsem víc v pohodě v zátěžové situaci, je mi oporou v jednání s lidmi, s ním jsem drzejší, odhodlanější, bez něj jsem zranitelná. Typicky na návštěvě u rodičů. Když je se mnou, nikdo si ke mně nic nedovolí. Když jsem s nima sama, je to hrůza, mám co dělat abych to přežila. Až mi to někdy přijde jako závislost na chlapovi, na jeho ochraně, jakobych si sama nedokázala zjednat pořádek, potřebuju aby se mě zastal – ale zároveň když se mě zastane tak mi pak v soukromí říká že jsem moc slabá a to mě bolí. Nemyslím si že jsem slabá, jenom nesnáším konfrontace. Chvála silným mužům a díky za vás… doufám že ne všichni muži považují ženu za slabou když využívá jejich ochrany. Když mi to ten můj říká tak mě to fakt dost bolí…jakoby mi tím říkal že o ženskou vlastně nemá zájem, že by chtěl abych spíš byla jeho drsnej kámoš co snese totéž co on.

Ikona diskutujiciho Verča 2018-09-18 11:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: He:-)….a taky bych dodala, že když partnera nemáte, můžete si dovolit věci, co si v jeho přítomnosti nedovolíte:-D

Ikona diskutujiciho Alue 2018-09-18 11:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  To mi připomnělo jak se nade mnou jednou jeden vůl ofrňoval a prohlásil, že Nightwish je metal pro holky.. podívala jsem se na něho jako na blba a říkám: ,,no.. a já jsem holka. Takže o co jde?" – neměl odpověď. :D

Ikona diskutujiciho Verča 2018-09-18 12:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: asi neznáš dnešní holky:-D

Ikona diskutujiciho hanka 2018-09-18 12:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: asi řeknu… děkuji:)

Ikona diskutujiciho Andi 2018-09-18 12:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: nechutné je když to dělaj i oni … To prdění nahlas s pivem v ruce … Fuj!

Ikona diskutujiciho Verča 2018-09-18 13:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]::-D máš recht..

Ikona diskutujiciho Taja 2018-09-18 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: ja mám zas pocit a vidím,že všetci veriaci sú na tom veľmi veľmi zle.Ale nepripustia si to.Holt,každý je strojcom vlastného šťastia.

Ikona diskutujiciho v@v 2018-09-18 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

2 Ivanitko Ivanitko .

Ikona diskutujiciho Katie 2018-09-18 20:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chci se zeptat, co si myslíte o tom, že tu bude spostu imigrantu, že je to cílené a že tu bude vice jich, než českých lidi ?

Ikona diskutujiciho Luz 2018-09-18 22:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: [2]:  A co presne mate na mysli? Rekla bych, ze to, jak se cloveku dari v zivote, je hlavne vetsinou vysledek jeho cinu a rozhodnuti, nez vylozene jen toho, k jake se hlasi nebo nehlasi vire. A behem zivota se to samozrejme muze ruzne promenovat, asi nikdo se nema porad jen dobre nebo spatne. Tudiz jsou byt stastni i nestastni lide  mezi krestany, nevericimi i priznivci ideji prezentovanych napr. zde.

Ikona diskutujiciho Peace 2018-09-19 21:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co říkáš na tvrzení, že kdo má dítě, drží ho to v Matrixu, ten kdo nemá, tak po životě si může vybrat jestli chce být dál v Matrixu.

Ikona diskutujiciho Taja 2018-09-20 06:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:mám presne na mysli,že nepoznám ani jedného jediného šťastného kresťana.Doma kríže, na krku kríže a v srdci smútok, nešťastie,problémy,choroby. Takým ľuďom,sa naozaj nedarí, narozdiel od tých, čo sa krížami neobklopujù.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-09-20 10:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  Ano, přesně tak to je. ,,Štěstí" navenek je pouze přetvářka.

Ikona diskutujiciho Ivanitko 2018-09-21 07:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]:Já rozdíl mezi těmi co je nosí a nenosí moc nevidím. Možná je to jako když používám své kameny. Nespasí mě ani nezachrání, ale jsou to takové malé berličky, které mi pomůžou. Třeba by o tak mohlo být i s kříži. Když bude mít moc symbolu možnost, tak se projeví a napomůže tomu negativnímu, aby se natáhlo do našeho života.

Ikona diskutujiciho Luz 2018-09-21 08:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:  Ja ano. Je mi pres 30 a krestanu (i lidi jinych (ne)vyznani) jsem mohla poznat mnoho vcetne sebe na to, abych videla, ze v tomto to nespociva, ale hlavne v tom, jak clovek zije, jaky ma charakter a jak si veci zaridi. Napriklad prave u krestanu byva dle toho, co znam vetsi vyrovnanost se sebou, stabilnejsi vztahy, pokud v tom vyrustali, tak take tento vliv a moralni zasady prispivaji k sanci vyhnout se ruznym spatnym vlivum, kterym podlehaji vrstevnici (za coz jsem taky vdecna). A v soucasnosti mam muze a praci, ktere bych za nic nevymenila, a zdravotni problemy (ktere jsem mivala hlavne v detstvi – jeste predtim, nez jsem zacala mit cokoli spolecneho s cirkvi) jsou pryc.

Ikona diskutujiciho Luz 2018-09-21 09:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Je mozne, ze mate takove zkusenosti, ale opravdu si myslite, ze se to deje jen krestanum a neverici problemy nemaji? Nebo ze byt krestan (z hlediska toho, co to cloveku da do zivota pro rozvoj duchovni a dusevni stranky, charakteru, moralky) je horsi nez byt materialista?

Ikona diskutujiciho Alue 2018-09-21 09:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]:  Týjo Luz, tak to jsme asi vyrůstaly v jiném vesmíru, protože moje zkušenost s věřícími lidmi je přesně opačná. Duševní trosky. Navenek se tváří úplně jinak, než jak to mají ve skutečném soukromém životě. Celé je to jenom fasáda, přetvářka na lapání dalších ovcí.

Ikona diskutujiciho Taja 2018-09-22 07:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]:Nie je to úsudok podľa skúseností s niekoľkými ľuďmi. Odjakživa chodím s otvorenými očami,tak vidím. Kríže a tá inštitúcia tuhej stolice, čo s tým súvisí, je kyanidom ľudstva. Kto to chce vidieť, ten to vidí, kto nie, ten tam beží. A samozrejme, že aj neveriaci majú problémy, ľudia nie sú neomylní, ale majú tých problémov podstatne menej ako tá druhá strana. Skôr uverím, že v troch orieškoch pre Popoluška boli šaty ako v existenciu šťastného kresťana. A samozrejme nie je to len vďaka tým krížom. Morálka a charakter mi k tejto organizácii tiež vôbec nesedí. Kresťania sú ovládaní a iba slobodný človek môže byť šťastný.

Ikona diskutujiciho Luz 2018-09-22 16:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vadi mi to jednostranne odsouzeni, take jsem se znala a nadale znam s krestany – viz vyse (a i nadale se s tim identifikuji, protoze jsem nenasla nic, co by se mohlo vyrovnat Jezisi, a v jinych duchovnich smerech vcetne ezoteriky i vcetne nekterych veci na tehle strance bylo vzdycky neco, co mi vadilo), takze jsem mela potrebu poznamenat, ze to neni ve skutecnosti tak jednostranne.

Ikona diskutujiciho Luz 2018-09-22 16:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: V jinem vesmiru, no mozna vlastne jo, ony totiz jednotlive cirkve i sbory jsou hodne rozmanite (a dokonce i v ramci jedne denominace muzou byt velke rozdily v ruznych sborech proste podle toho, kdo to vede a jaci se tam sejdou lide). Nepopiram, ze existuji i toxicke cirkevni sbory, od kterych je radno se drzet dal.

Ikona diskutujiciho Luz 2018-09-22 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Uprimne jeden z hlavnich duvodu, proc zustavam u krestanstvi (oproti ezoterice) je ze nedilnou soucasti ezoterickych smeru je prevtelovani. Coz je pro me deprimujici oproti vire v "nebe" a dale take v "nove nebe a novou zemi", jak se pise v Bibli a pise o tom dobre a dukladne N. T. Wright v knize Prekvapiva nadeje. Ale jsem daleko od fundamentalismu, takze i tady si leckdy najdu neco pro sebe, i kdyz nesouhlasim se vsim.

Ikona diskutujiciho Ondřej 2018-09-24 00:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co říkáš na ionizátory vzduchu. Někde tady jsem četl že ionizovaní je dobré, tuším někde v článku převzatého od Tomáše Marného. Je to pravda? 8-)

Ikona diskutujiciho Taja 2018-09-24 09:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Samozrejme, je to vaše rozhodnutie, nikto vám do srdca a hlavy nevidí. Ak ste nenašli nič, čo by sa mohlo vyrovnať plodu pochybného pôvodu,nie je o čom. Prajem vám veľa šťastia.

Ikona diskutujiciho astonova cesta 2018-09-29 19:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Věřila bys tomu, že jedna učitelka na střední škole měla horní i dolní sanpaku?  V oboru byla asi dobrá, ale za jakou cenu…. Nejdřív jsem myslel, že to dělá schválně, ale to je opravdu její pohled 😛

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-28 23:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chm, teď když to čtu znova… uvědomuju si, že mám dolní sanpaku. hm. tak buď je to něco blbýho nebo za to opravdu může dětství, což by naprosto sedělo – prožité trauma a velký stres? ano. celé mě slavné "dětství" bylo jedno velké prožité trauma a velký stres, už odmala. ne, že bych nezažila i hezké věci, ale těch bylo málo. stres byl neustálý, základka byla zlo, doma taky tak.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-02-07 19:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Právě jsem zjistil, že sanpaku má bohužel i slavný youtuber – baskytarista, který má v názvu číslo 504 :(…. https://www.youtube.com/watch?v=uK7gtVnY5SA

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek