23. Dotazník

20.3.2013 v Čtenáři 42

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂

1. Není ti trochu smutno z toho že si dávno přerostla své vrstevníky a vlastně i prakticky všechny starší osoby v poli intelektuálním a když to přeženu, co se týče lidských bytostí nemáš si s kým rovnoceně popovídat, neboť tvé znalosti přesahují dalece hranice jejich chápání a oni zůstali viset tam někde dole.. Není to pro tebe smutný fakt? Sama totiž píšeš že tvůj blog nemá obdoby a nikde jinde nic takového nenajdeš – nedozvíš se.

To máš o mně hodně přehnané a zkreslené představy. Když mi bylo 14, nejlépe jsem si popovídala s někým okolo 25ti let. Dnes je mi 20 a lidé se kterými si nejlépe rozumím a jsou moji přátelé, bývají v rozmezí 30-50ti let. Takže rozhodně nemám dojem, že bych byla sama, nebo že bych si neměla s kým popovídat. Prostě si jenom vybírám starší lidi, protože se od nich mám čemu učit. Rozhodně si ani nemyslím, že všichni ostatní okolo mě jsou hloupější. To že vím něco navíc ještě neznamená, že vím všechno na světě a že jsem Brouk Pylík. Svět je přece jenom o trochu rozmanitější, všechno není jenom esoterika a biologie… Každý z nás by měl najít to v čem je dobrý a jít si za tím.


2. Je u tebe v životě ještě někdy šance na tzv. jak ty sama si popsala úlet? To znamená mít vztah s klukem, kterého bys musela vychovávat? Nebo tohle je už uzavřená kapitola, která se tě týkala když ti bylo náct? 🙂

Abych se mohla zamilovat, musím dotyčného první v něčem obdivovat. A obdivuji lidi moudré, hodné, inteligentní, schopné a kteří mě něčemu naučí. Tento popis sice většinou sedí na starší osoby, ale pokud by takové vlastnosti měl i někdo mladší, je to jedno. Mně nejde o věk. – Při tomto žebříčku priorit mě někdo ,,nevyzrálý“ ani nepřitahuje, natož abych ho chtěla vychovávat. Od toho má každý sám sebe, nebo maminku.


3. Mě by zajímalo, co si myslíš o zpěváku jménem Revolta a jeho názorům 🙂

Já tento druh muziky neposlouchám.

4. Kto, a kedy vytvoril matrix?

Andy a Lana Wachowski, roku 1999.. a že je to dílo zdařilé.

5. Chtěl bych se zeptat, Alue, četla jsi „Návrat domů k Bohu“ od N. D. Walsche a co na ní říkáš? Pokud nečetla, doporučuji. Vůbec neříkám, že je vše tak, jak píše on, ale už jen k zamyšlení ti jí doporučit musím.

Já od něj četla tři knihy Hovorů s bohem. Už je to hodně dlouho, ale vím, že se mi to moc líbilo… Ostatní jsem ale nečetla.

6. (Navazuje na Dotazník číslo 19, otázka číslo 14.)Taký krásny dotazník, veľmi sa mi páčili odpovede 🙂 A aké zviera (popr bytosť) vidíš, keď sa pozrieš na seba, Alue? 🙂

Zajímavé je, že já sama sebe nemohla celý život poznat, ale lidi mi hodně říkávali ,,kočko, kočičko“.. Já tohle oslovení sice nesnáším (první mi tak jako dítěti začal říkat jeden známý… byl to úchyl..), ale bylo to vodítko. Pak mi do života přišel můj Moristek a všichni říkají, že vypadáme oba stejně, že jsme si podobní… Takže já budu asi kočka… A když nad tím přemýšlím, tak to bude pravda: Kočku si ničím neuplatíš, k ničemu ji nepřinutíš. Nedá se vycvičit. Nedá se ovládat, má svoji hlavu a její přízeň si musíš určitým způsobem ,,zasloužit“, přičemž si ještě ona sama vybírá ,,své“ lidi, se kterými chce být. Nesmíš se k ní chovat špatně, jinak vytasí drápy a uteče… Také kočka opustí svého pána, pokud se k ní nechová dobře. Není na nikom psyhicky závislá. Žije napůl v této dimenzi a napůl někde jinde, je to druh duchovního průvodce, velmi speciální a léčivé zvíře. Také je velmi hrdá.

To je popis osobnosti kočky… A se mnou se shoduje. Lidi si vybírám, nedám se uplatit, když se ke mě někdo chová zle, dám mu to najevo a beru do zaječích. Mám svoji hlavu a taky svůj vlastní svět. Žiji napůl někde jinde… Hrdá jsem taky. Když se někdo neumí chovat ke mně slušně, nebavím se s ním… Vlastně je to čest, být přirovnávána ke kočkám.

7. Venčila jsi někdy Moristka ? Zajímalo by mně, proč se venčí hlavně psi a ne další domácí zvířata.

Kočka se venčí takto: Otevřeš jí dveře a necháš ji, ať si jde kam chce… Brát ji na vodítko mi přijde vyloženě úchylné. Není to pes. Umí se o sebe postarat, nepotřebuje tě za zadkem.

8. Má sneh nejaký význam, napríklad čistí prostredie či pohlcuje negatívne energie, alebo je len na okrasu?

Sněhová přikrývka chrání rostliny před vymrznutím, protože udržuje určitou teplotu. V době kdy sníh celou zimu není, je země mnohem více promrzlá a podle toho utrpí i rostliny. – I později lezou ze země.

9. Je podľa teba normálne, ak je 30 ročný chalan panic?

Co já vim, jaký asi má problém, že nemohl sehnat ženskou… Třeba je gay a pak tuplem nemůže najít 🙂

10. Mna konkretne zaujima ten uzasny ohnivy vtak fenix. Uz si o nom pisala ze ho vraj je mozne zazriet v ohni mozes prosim nieco viac dodat ak vies? Velmi ma ta bytost oslovila dakujem

Podobu fénixe můžou mít některé elementární bytosti ohnivého živlu. Většinou ale člověk spíš vidí salamandra, nebo malé skřítky.

11. Alue co si myslíš o Tomáši Klusovi a jeho písničkách?

Pěknej sympatickem chlap s údernými a výstižnými texty.

12. Existují upíři?

Existují: Jak energetičtí, tak i reální.

13. Jaká je tvoje průměrná týdenní spotřeba vína v dcl, l nebo pokud se nevlezeš, můžeš použít i jednotku hektolitr 🙂

Ty mě máš asi za alkoholika, viď? – Víc jak 1,5 litru to nikdy nebývá. Podle toho, jaká panuje po večerech nálada a jaká se nachomýtne společnost. Někdy abstinuji déle, jindy se to navrší.

14. Nechtěla by si tvoje řekněme “učení“ či názory rozšířit trošku do podvědomí lidí např. v Brně formou setkávání, diskuzí, veřejných akcí s podobně smýšlejícími lidmi…?

To co znám šířím formou webu, knih, poradny a pořádáním Alušpacírů. – Takže kdo se chce dozvědět a kdo se chce setkat, má vždycky možnost.

15. Co si myslíš o tantrických masážích?

Na žádné jsem nebyla, ale ani bych nešla. Tahle ,,duchovní erotika“ mě neláká.

16. Zajímalo by mě co je na tom že se v zimě nemají jíst pomeranče a citróny, prý čerstvé ovoce a zelenina ochlazuje organismus.

O tom nic nevím. Já jsem ráda, když si v zimě můžu dát nějaké normální vitamíny. To asi někdo propaguje proto, že to není pro tělo přirozené. Přece jenom, kde by Čech v zimě sehnat citron, kdyby nebyly skleníky, zahraničí a dovoz?

17. Jaké ovoce/zeleninu máš nejraději? 🙂

Z ovoce to budou broskve, ale celkově jsem nejšťastnější, když si můžu něco čerstvě utrhnout a do hodiny sníst… pak je mi úplně jedno, co to je. Takové ovoce je i nejzdravější a má nejlepší energetickou hodnotu, je ještě ,,živé“.

V zelenině kralují rajčata. Nic mi asi nechutná víc, dávám si je skoro ke všemu.

18. Co si myslíš o léčbě bylinkami?

Hurá do toho!

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky“

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí“ níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Dora 2013-03-20 05:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ty už jsi nějakého opravdového upíra potkala, že tvrdíš že existují? Je možné je někde potkat, jací jsou k lidem, je možné se jím stát?

Ikona diskutujiciho Verča 2013-03-20 07:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Alue. Zaskočila mě odpověď, že existují reální upíři, můžeš to trochu rozvést prosím ? 🙂

Ikona diskutujiciho B 2013-03-20 08:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jakou hudbu posloucháš? 🙂

Ikona diskutujiciho Ev 2013-03-20 14:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazník:

Ikona diskutujiciho Ananas 2013-03-20 14:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Četla jsem u tebe pár článků o škodlivých vlivech mobilů a wifi. Mají stejné účinky třeba vysílačky nebo ráio?

Ikona diskutujiciho Cherryna 2013-03-20 15:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, to jsi neměla říkat že existují upíři. Někdo si bude myslet že může prožít reálné Twilight :DD.

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-03-20 15:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Každá taková věc jako vysílačka, rádio, TV(pozemní,sat), GPS atd. pracují s určitou vlnovou délkou(frekvencí) Každý z těchto přístrojů zpracovává signál na jiné frekvenci. A ano jsou škodlivé všechny tyto přístroje. Ale zrovna rádio nebo TV ne zas tolik. TV a radiové frekvence jsou nejhorší v oblasti silných vysílačů, proto je zakázáno lézt na tyto vysílače pokud vysílají plným výkonem( např. Brno-Kojál vysílá sílou 100kW ERP třemi frekvencemi, 3 TV multiplexy) Když jsem chvíli dělal v oboru(montáž antén a zapojení TV u zákazníka) vyslechl jsem od nadřízených jak jedna reportérka vlezla i přes zákaz na jeden z vysílačů, který jel na plný výkon. Jak se tam dostala nevím, ale dostavily se u ní bolesti hlavy a další problémy, které chvíli trvalo než odezněli.. Proto když se dělá údržba vysílačů musí být VYPNUTÉ. Jinak Wifi a mobily jsou oproti rádiu a TV horší v tom že nejenom přijímají, ale také vysílají nazpátek vlnové délky, takže to je tak že u sebe nosíte pořád vysílač v podobě zapnutého mobilu, nebo jste v dosahu vysílače zapnutého routeru. Takže i vysílačky, protože přijímají i vysílají. Tyto vlny(wifi, mobily) jsou daleko horší než všechny ostatní, několikdesíteknásobně horší než zmiňované TV nebo radiové vlny. (pokud nebydlíte zrovna 20m od TV-radio vysílače) Mohl bych o tom psát desítky stran, ale takhle jen pro laickou představu..Zkrátka nepohybovat se v blízkosti vysílačů ať už těch velkých nebo malých.. Wifi a mobily jsou ale zdaleka nejhorší a to snad víc než si dokážete připustit, je to ještě mnohem horší než si myslíte, dnešní malé děti vystavené denně tomuto záření budou nejdéle ve 40 letech odepsaní, tomu věřte.. Jak se to bude řešit, netuším, ale tady bude takových problémů za chvíli na tomhle světě že se chtě nechtě celý systém zhroutí.. Další kapitola je pak záření z obrazovek TV, PC atd. Všechny obrazovky CRT,LCD, plazma, LED svítí a obnovují pixely na určité frekvenci, např. 85Hz. Tím že se díváme do obrazovek, nás pak bolí hlava, oči atd. Je to také ŠKODLIVÉ, bohužel.

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-03-20 15:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ke 13 v tomto dotazníku – Děkuji za odpoveď, a ne, nemám tě za alkoholika, alkoholik přece vypadá úplně jinak, to byla trochu sranda;-) Jestli se tě to dotklo tak se omlouvám, takové množství týdně je spíše ku prospěchu zdraví..dyť je to asi 0,2l na den, což je fakt ideál..

Ikona diskutujiciho Carmen 2013-03-20 16:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je masturbácia zlá? Má nejaké negatívne následky?

Ikona diskutujiciho stenly911 2013-03-20 16:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: co se plazů týká, tak ti nic člověku nedají, a hadi stejně tak, řešilo se to tu v diskuzích

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-03-20 17:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazník:

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-03-20 18:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Víš co mi nejde do hlavy? Já když sedim u pc a koukám na monitor(je jedno jestli CRT nebo LCD a jestli ten monitor má obnovovací frekvenci 60Hz nebo 120Hz) víc jak 2 hodiny denně a někdy ani to ne, tak mě začne bolet hlava, tlak na čele, nepříjemný pocity, pálení očí atd. Jasný na internetu je hoodně informací a dalo by se hlavně v zimě na něm sedět celý den a učit se, jinde ty informace kolikrát neseženeš, jenže já nemůžu, a když to přetáhnu, tak to pak cejtim ještě druhý den tu bolest hlavy atd, což je teď často. Prosimtě jak to řešíš? Předpokládám že u obrazovky chtě nechtě musíš strávit hoodně času..To tě taky pořád bolí hlava???

Ikona diskutujiciho Tiff 2013-03-20 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existujú padlí anjeli?

Ikona diskutujiciho marryangel 2013-03-20 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

existuje nějaká přírodní antikoncepce? Popřípadě slyšela jsi někdy o něčem takovém?

Ikona diskutujiciho marryangel 2013-03-20 19:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A ještě by mě zajímalo zda posloucháš nějaké popové zpěváky, nebo jsi kdy poslouchala?

Ikona diskutujiciho Aki ;) 2013-03-20 20:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jak takový normální upír vypadá? Je moc odlišný od nás ?

Ikona diskutujiciho Carmilla 2013-03-20 20:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ja mam dotazek, ktery primo navazuje na dotaz cislo 12 uvedeny nahore :)….Sama jsem presvedcena, ze ti energeticti existuji a je to i dost dobre pochopitelne, ale nedokazu si predstavit, ze se nejaka cloveku podobna bytost dokaze zivit krvi…(tak ja chapu upira). Ty uz jsi nejakeho potkala? Ja mela zatim pouze cest s bandou silencu, ktera se vyzivala v sado-maso hratkach a mysleli si, jak moc jsou duleziti, kdyz ochutnaji krev… Jaka je tva definice "normalniho" upira a na zaklade ceho si to myslis?

Ikona diskutujiciho Pavel 2013-03-20 20:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-03-20 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak tomu by som neveril, že ženská s červenými dredmi a ten holohlavý šašek vytvorili matrix 🙂

Ikona diskutujiciho Tereza 2013-03-20 23:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue.

Ikona diskutujiciho Verča 2013-03-21 00:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

At 11: souhlasím. Tomáš je fajn.:-)

Ikona diskutujiciho Lusi 2013-03-21 08:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jakou děláš práci? Zajímá mě to, protože máš tak užasný blog a všechno na něm stíháš. Docela Tě obdivuju. Musíš mít určitě zajímavý život.

Ikona diskutujiciho Davča 2013-03-21 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je pravda, že se díky EZO TV snaží udělat z esoteriky "šílený blábol" v který věří jenom hlupáci?

Ikona diskutujiciho Arriane 2013-03-21 14:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak řešíš/neřešíš čárové kódy na průkazce do knihovny a knížkách z knihovny(pokud do nějaké chodíš:-) )?

Ikona diskutujiciho Jindra 2013-03-21 14:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S těma upírama nevím, čtu sice Kulhánka, ale beru to jako sci-fi. O těch energetických ale nepochybuju, znám jich celou řadu. A taky jsou podivíni, co si na upíry jen hrajou. Akorát dnes vyšel článek : http://www.novinky.cz/koktejl/296705-zivouci-upirka-vypije-denne-litr-krve.html

Ikona diskutujiciho Foxie 2013-03-21 15:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsi pověrčivá? Myslím takové ty pověry, kdy černá kočka přebíhající přes cestu znamená smůlu, atp. 🙂

Ikona diskutujiciho Foxie 2013-03-21 15:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a ještě jedna otázečka – znáš Celtic Woman? Vím že jsi fanynka Nightwish, ale pokud neznáš, doporučuju 🙂

Ikona diskutujiciho Lana Lasthovicka 2013-03-21 15:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kolik emailů průměrně za den dostaneš, co se poradny týče?

Ikona diskutujiciho Jarda 2013-03-21 15:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Davča: Vím, že je to otázka na Alušku, ale neodpustím si jednu poznámku. Řekl bych, že tam jde pouze o to vydělat si peníze. A obávám se, že tady nabídka odpovídá poptávce. Jinak řečeno to co v EZO TV předvádí, je něco, za co je jim velká část lidí ochotná něco platit. Myslím, že jim jde jen o to vydělat si peníze a nějakou snahu vyloženě poškodit image esoteriky bych v tom nehledal. Nadruhou stranu, je možné, že někteří lidé to sledují jen proto, že se chtějí zasmát a pobavit. A pokud to vědí a chtějí sledovanost, budou ze sebe dělat klauny.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-03-21 16:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo, a ešte k tomu matrixu, alue ty si vravela že my všetci žijeme v ilúzii v akomsi programe, matrixe, či čom a aj ten musel niekto vytvoriť, či nie? Tak sa chcem opýtať či vieš kto a približne kedy a prečo vytvoril tento náš matrix.

Ikona diskutujiciho Vanilková 2013-03-21 22:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdy bude další Alušpacír? 🙂

Ikona diskutujiciho Lizie 2013-03-22 14:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue.

Ikona diskutujiciho mk 2013-03-22 15:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jen drobnost k odpovědi na čtvrtý dotaz.. druhý z bratrů si v té době stále ještě nechal říkat larry (teda aspoň veřejně). jinak se domnívam, že otázka byla položena v tom smyslu, jako se ptal i jirka87 v některém z přilehlých dotazníků, ale to alue nejspíš ví a asi si jen libuje v sarkasmech 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2013-03-22 16:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Však se stačí podívat na všechny díly a tam je to celé řečeno, proč se na to lidé ptají mě? Vždyť je viděl každý, dokonce několikrát 🙂

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-03-22 19:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: V ktorom dieli, v ktorej minúte? Videl som všetky diely ale nič konkrétne som nepostrehol.

Ikona diskutujiciho Gaia 2013-03-23 01:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po prejdení všetkých dotazníkov mám na vás niekoľko otázok, dúfam že mi to aj vo vlastnom záujme nezmažete, keďže sú to konštruktívne otázky bez vulgarizmov:

Ikona diskutujiciho Petra 2013-03-23 21:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím 🙂

Ikona diskutujiciho eliss 2013-03-24 10:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Existuje nějaká alternativní přírodní a opravdová léčba závažných nemocí? Konkrétně mě zajímá zánět močových cest a ledvin – jak se vyléčit bez braní antibiotik? Zkoušela jsem týden a půl přírodní metody (solný obklad, bylinkové čaje, brusinky) ale zhoršilo se to natolik, že jsem musela začít brát antibiotika. Budu vděčná za tipy na léčebné prostředky.

Ikona diskutujiciho Dominique 2013-03-24 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazník:

Ikona diskutujiciho eliss 2013-03-24 16:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč jíš "normálně" – maso, mléčné výrobky atd? Hodně jsem slyšela o tom, že strava podporující zdraví a duchovní rozvoj je živá strava, tzn ovoce a zelenina v přirozené podobě která neprošla teplotou vyšší než 42st. Vařená strava údajně snižuje vibrace a je rakovinotvorná, a tělo na ni reaguje zvýšením produkce bílých krvinek… jaký máš na to názor?

Ikona diskutujiciho Marry 2013-03-24 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o soláriích a jejich účincích na ne/zdraví?

Ikona diskutujiciho laliene 2013-03-24 19:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím ťa čo odporúčaš na nechutné tmavé fialové kruhy pod očami?Nezaberá ani spánok,ani studený obklad,ani nič podobné….vedela by si o nejakej chytrej rade?Pretože to fakt kazí celkový výzor a je to…divné :D

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek