233. Dotazník: Mají na herce v divadle vliv jejich role?

25.11.2018 v Čtenáři 41
Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze….. Děkuji!
Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.
1. Jakou symboliku má jelen? Jeden člověk měl několikrát v kávě takovou černou bytost-jelena co stojí na zadních. Bylo to docela děsivé=určitě varovné znamení. Mně se taky zdálo ve snu o třech jelenech (byli šedí, nebo hnědí, prostě takoví tmaví) a přijde mi, že to bylo varovné znamení na tři lidi, které mám teď kolem sebe a možná, že znamení jelen je něco jako klouboučník, akorát taková nižší šarže-myslí to s vámi dobře, ale stahuje vás do matrixu-tudíž nebezpečný. Je to možné? Vím, že podle smolíčka pacholíčka, nebo harryho pottera je jelen ochránce, jenže tam byl bílý, takže je to asi jako s pegasem apod. že záleží na barvě? Každopádně ty jelení parohy jsou děsivé, když vidíte jen ten obrys za šera a z jelenů nemám moc dobrý pocit.
Záleží na kontextu, jelen sám o sobě není zlý symbol. Pokud se však zjevuje v kávě, chápala bych to jako varování před nějakými neupřímnými lidmi. Dělat z někoho jelena, nebo paroháče, znamená podvádět a dělat z něj blbce za jeho zády. Pokud je tedy dotaz mířen na konkrétní osoby, říká tím jelen docela jasně, jakou mají povahu a záměr.

2. Mám dotaz do dotazníku. Čo môže spôsobovať prepojenie medzi človekom a jeho zvieratkom? Keby niekto nepochopil dám pár príkladov. Napr. v rovnakú dobu zívneme, či si kýchneme. A tiež sa mi stalo, že ma jeden večer hrozne svrbelo jedno miesto na nohe a v druhý deň som kocúrikovi našla na zadnej labke kliešťa.
Není to jenom případ kdy zvíře žije s člověkem, ale děje se to i u lidí ve společné domácnosti. Pokud k sobě mají blízký vztah, je to o to silnější. Lidé nebo jiné živé bytosti, kteří spolu sdílí dlouhodobě a často stejný prostor, jsou na sebe úzce energeticky napojení, takže si předávají frekvence. Vysvětluje to i sladění doby menstruace kolegyň v práci, pokud mají společnou kancelář a je to i důvod, proč je potřeba si dobře vybírat lidi ve svém nejbližším okolí.
3. Maluješ-kreslíš ještě? Jaké nářadíčko používáš popřípadě jsi používala?
Maluju nebo kreslím v případech, kdy to k něčemu konkrétnímu potřebuji, jako jsou ilustrace, designy a jiné typy nákresů. Hobby kreslení už moc nedělám a využívám svůj volný čas jiným způsobem, ideálně aktivním pohybem nebo úklidem, protože sezení mám dost během práce a nemůžu si už dnes dovolit to samé, co před deseti lety.
Moje nejoblíbenější vždycky byly a jsou pastelky a tužky, ale dělat designy a jinak si ,,hrát“ s obrázky v PC mě baví taky.
4. Čo si myslíš o archeologii, vyhrabávaní starých věcí a kostí a prípadne ich vystavovani. Nemalo by to zostať v zemi?
Pokud to není prokleté a zapečetěné jako faraonova hrobka, tak jsem jednoznačně pro vyhrabávání. Zvědavost je vlastnost kterou v různé míře oplýváme všichni a sledovat co kdo kde našel a vykopal je pro mě fascinující.
Dodneška si pamatuji, jak mi jeden místní kluk během mého dětství odhalil speciální místo v lese, kde před více než sto lety bývala hospoda, o které koluje pověst, že se záhadně propadla a zmizela… Hrabali jsme a zhruba v hloubce půl metru jsme našli celé lahve s tekutinami uvnitř ve kterých byli zdechlí brouci a spousty zeleného rozbitého skla, co kdysi bývalo nádobí. Bylo to strašně vzrušující. Nebo sběr kousků minerálů na poli na vysočině… když budu mít příležitost, ráda si zahrabu v zemi znova.
Odkrývání lidských koster už je trošku diskutabilní, kolují pověsti o naštvaných duších z pohřebišť, ale myslím si že záleží na kontextu konkrétní smrti, účelu a umístění pohřebiště a také na stáří události. Existují ,,prokletá místa“, kde došlo ke hromadnému umírání, nebo jsou tam hromadné hroby po katastrofách, tam bych nekopala určitě. Ale člověk se svým způsobem podobným nálezům nevyhne, prakticky kde šlápnem tam kdysi něco umřelo, pořád se něco staví a když hrábnete do země a tam na vás vykoukne nějaká kost, tak už jste tím pádem nějaký hrob a ,,něčí klid“ narušili, zpátky to nevezmete, nález ohlásíte aby na to koukl někdo fundovaný, protože nevíte co to je a jde se hrabat. Vykopávky jsou většinou o tom, že někdo někde kopnul a náhodou cosi našel, náhodou to bylo zajímavé nebo cenné, pak se kope v okolí jestli někde něco ještě nebude a můžou se najít celé komplexy, pohřebiště, pozůstatky staveb atd. Pořád mi připadá lepší to odkrýt, vyzvednout a třeba přemístit, uchovat a zdokumentovat, než to ignorovat, poničit a postavit na tom supermarket ať to bylo co to bylo.
5. Mám otázku do dalšího dotazníku. Jaký vliv má na herce když se vžívá do své role? Nemám na mysli nějakou patologii ale to co ta profese běžně obnáší – prostě sžít se s postavou, věřit na pódiu že jsem to já, mít ty emoce reálně a přenášet to na lidi. Když třeba někdo hraje záporáky a prožívá u toho fakt destruktivní emoce, trápí se, brečí nebo někoho bije apod. To přece musí mít na člověka vliv i v soukromém životě, od toho se přece nejde odstřihnout. K otázce mě inspirovalo vyprávění kamarádky která byla v divadle na velmi emotivním představení, kdy uznávaný herec v hlavní roli po skončení představení při děkovačce byl trochu mimo, z těch emocí, že mu trochu trvalo než přišel k sobě. V soukromém životě má docela trable pokud vím. Není to podobný princip jako u rodinných konstelací?
Vesmír nezná ne a vesmír nezná ,,jenom jako“. Když něco děláš, nebo máš nějaké myšlenky, tak to vysíláš do prostoru, vesmír na tom rezonuje a podle toho se mění tvoje realita i ty sám. Není to pouze o tom jestli hraješ na podiu, ale stává se to i při filmech, když se na ně díváš. Určitě jsi už zažil, že po skončení nějakého extra hnusného jsi měl jiné myšlení, jakobys byl někdo jiný, bylo ti zle, měl jsi úzkost atd
. To proto, že vedle vesmíru ani tvůj mozek nerozeznává co je jenom jako a co skutečně prožil, takže vše viděné zaznamená jako tvoji realitu. Existují výzkumy, které tvrdí, že lidé kteří hodně koukají na horory a hrají realistické počítačové hry kde se hodně zabíjí, vykazují duševní následky traumat jako lidé, kteří byli ve skutečné válce, nebo zažili jiné druhy extrémního zla a utrpení.
Stýkat se se zlem, ať už ve filmu, v divadle, jako divák nebo jako herec, je velmi rizikové a opravdu to má vliv na život a psychiku člověka. V souvislosti s tématem doporučuji článek: Proč je Shakespearova hra Macbeth prokletá
6. Chtěl by jsem se zeptat jestli je vhodné nosit stříbrný, nebo zlatý řetízek na krku?
Skrze kovové obruče neprochází bioenergie člověka, to znamená že pokud se nosí prstýnek, prst je energeticky umrtvený a jeho centra nefungují. Na jednom prstě se to dá nějak snést, máme přece další 🙂 Ale pokud se dá prstýnek na každý prst, je to už problém.
Řetízky představují větší problém, protože izolují tělo od hlavy, člověk pak nevede energii a nevnímá správně jak by měl. Tyto kovové obruče okolo těla způsobují, že má člověk menší schopnost energie přijmout, menší schopnost destruktivní energii přirozeně vyzářit. To ho celkově oslabuje a zhoršuje jeho zdraví, jak fyzické tak i mentální.
Je možné tento problém obejít. Prstýnek si pořídit takový, který nemá uzavřený kruh, ale je rozpojený.
Můj kamarád říká, že čím víc prstýnků na rukách, tím větší je to kráva. – Souhlasili byste s ním?
Pokud jde o přívěsek na krk, místo řetízku k němu používat bavlnu, kůži, nebo plast – bužírka, vlasec. Přinejhorším se dá i část řetízku v zapínání prodloužit o kus jiného nevodivého materiálu, jakoby to ,,nastavit“. Tím řetízek nebude uzavřený a energii bude pouštět.
Pokud je zavěšení bavlněné nebo kožené, nevadí pokud je na něm jenom přívěsek, nebo pokud má kovové zapínání.
Mám ale zkušenost, že i když je obruč otevřená a energii pouští, k částečnému omezení i tak dochází, proto bych dala celkově přednost provázkům na krk a kdo má rád prstýnky, vyrábí se i dřevěné, nebo jednoduché hladké kroužky z polodrahokamů.
Celkově mám zkušenost, že lidé citliví na energie řetízky ani prstýnky s uzavřeným kruhem nenosí. Rozumově nemusí chápat proč, ale vede je k tomu pocit, že je něco jinak, když to mají na sobě. Postupně se pak dopracují k tomu, že kovy vyloučí ze svých šperků, nebo nosí občas jeden prstýnek ke speciální příležitosti. Rozhodně je nepotkáte okované kdečím.
V tomto světle je pak docela vtipné potkat někoho, kdo řekne že je medium, senzibil a léčitel, ale na každém prstě jeden nebo dva kovové prsteny. Podle toho poznáte, ten že člověk absolutně nic neví a nepozná.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-11-25 02:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To ohledně té dvojky… Nám se tohle stávalo s přítelem, ale ještě jsme se ve vědomé rovině neznali(fakt jako třeba "hm, ten týden tehdy mě hrozně bolel loket, to já někdy mívám" "co? to mě ale taky!" a takových "náhod" bylo spoustu). zajímavé.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2018-11-25 09:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když jsem byl na střední škole, chtěl jsem zkusit naše středoškolské divadlo. Později jsem zjišťoval, že naprosto vždycky hrají buď tragedii nebo tragikomedii. Hnus. Šel jsem od nich pryč, dokonce mi tam bylo špatně z toho, co právě zkoušíme…..

Ikona diskutujiciho Gabby 2018-11-25 10:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám dotaz do dotazníku. Pokud bys měla čas a omrkla to budu ráda.

Ikona diskutujiciho Andrea V. 2018-11-25 11:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čím déle se energiím a jemnohmotnému věnuju, tím míň toho na sobě  nosím. Aktuálně to došlo tak daleko, že už několik měsíců nenosím vůbec nic. Pořídila jsem si balení bílých provázků se zapínáním, nějaká povoskovaná bavlna, tak si přívěsky hodím na to – jiná možnost není 🙂

Ikona diskutujiciho vanilková 2018-11-25 14:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S blokováním energie šperky naprosto souhlasím, cítím to na sobě naprosto zřetelně. Jsem ale taková trubka, že se se mi šperky moc líbí a ráda se zdobím, líbí se mi, jak velký výrazný šperk dokáže "rozzářit" úplně obyč oblečení. Dělám to tak, že si velké šperky "ordinuji" cíleně. Když vím, že nebudu mít nějakou situaci, která si žádá mou pozornost a velké energetické nasazení…tak si prostě na tu cestu do města a pokec s kámoškou u kávy ten obří prstýnek na chvíli nasadím… :-?

Ikona diskutujiciho :) 2018-11-25 17:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ne, rozhodne nesouhlasim s tim, ze cim vic prstynku zena ma tim vetsi je krava, tohle bych si tvrdit o nekom jen kvuli prstynkum netroufla

Ikona diskutujiciho mudrland wenca 2018-11-25 19:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Není na škodu nechat si napovídat od životních okolností. Snubní prsten jsem definitivně sundal 2 dny po svatbě. Jako strojař jsem ho nosit nemohl kvůli bezpečnosti práce. Všechny hodinky co jsem kdy měl jsem velmi brzy rozbil při práci, tak jsem je přestal nosit. Namísto koupě hodinek jsem ty peníze mohl rovnou vyhazovat z okna. A zlatý řetízek od manželky jsem sundal poté, co mne spálil při svařování. Proto na sobě kromě oblečení nenosím vůbec nic, ani kérku. Pochopil jsem, že vyšší moc mi dala jasně najevo, že tyto věci by mi nic kladného nepřinesly.

Ikona diskutujiciho mudrland wenca 2018-11-25 19:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:Já jsem divadlo nikdy nehrál, ale rozhodně odmítám sledovat filmová dramata, akční filmy a vůbec všechny které zobrazují násilí. Nemám to zapotřebí, špíny je dost v běžném životě nad hlavu.

Ikona diskutujiciho aťa 2018-11-25 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazníka. Stačí mužovi,ktorý sa dal z lásky prekrstiť a je 2x pokrstený, previesť podľa popisu z knihy Anděl strážný na strane 252-253 deaktiváciu 1x? Ďakujem.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-11-25 20:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: já zas ujíždím na chokerech :-D  :D

Ikona diskutujiciho Adela 2018-11-25 20:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nosim řetízek od 11let a skoro nikdy jsem ho nesundala, je na něm hvězda ☆

Ikona diskutujiciho Alaiana (Ali) 2018-11-26 00:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Já s tím nesouhlasím. Přijde mi to jako nadávka na toho člověka, zbytečná. Každý člověk má vypadat tak jak chce, jak se mu to nejvíc líbí.

Ikona diskutujiciho leeth 2018-11-26 08:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: nebo degenerace :D

Ikona diskutujiciho niky 2018-11-26 08:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K těm prstýnkům: v minulosti jsem měla postupně dvě "kamarádky", které nosily na obou rukou hodně prstýnků, ta jedna dokonce na jedné ruce pět a na druhé čtyři.

Ikona diskutujiciho Ayeri 2018-11-26 09:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K těm kovům, nevím jestli mi to někdo potvrdí, ale zdá se mi, že hodně záleží i na velikosti a mohutnosti. Jemný tenký řetízek nebo 1 prstýnek je v pohodě, to snesu, i když taky omezeně dlouho. Ale těžké náramky a řetězy, to se nedá, stejně jako víc prstýnků. Jinak když vidím někoho s prstenem na každým prstu, pomyslím si něco o nevkusu, ale nikdy bych nikoho nesoudila pouze na základě šperků.

Ikona diskutujiciho Elly Stardust 2018-11-26 09:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu divadlu bych chtěla říct,že to vliv má a ne zrovna malý. Nejsem klasický herec, spíš na pomezí alternativního divadla a improvizace, ale některých rolí se mi zbavuje hodně těžko a některé měly i celkem výrazný vliv na můj další vývoj. Člověka to změní. Vemte si, jak vás často ovlivní třeba knížka. A teď si představte, když ten příběh jen nečtete, ale ocitnete se přímo v něm. Má to negativa, ale možná občas i pozitiva. Chce to s tím prostě počítat, než do toho člověk jde… :-)

Ikona diskutujiciho Moudravrba 2018-11-26 12:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za odpověď na otázku číslo 6. Já jsem si právě říkal, proč vždy tak po třech dnech musím stříbrný řetízek sundat. Cítil jsem se, jak kdyby se mi nějak nahromadila energie v hlavě a necítil jsem se v tom moc dobře. Řetízek jsem si teď nechal jenom na výjimečné příležitosti, takže jej po pár hodinách sundám.

Ikona diskutujiciho @ 2018-11-26 14:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Všimli jste si,že nejvíce"okované" chodí světské a cikánky?

Ikona diskutujiciho Alue 2018-11-26 21:02:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:  nebo ženské s velkýma plastovýma drápama… blef :-/ nebo s obočím na brežněva…. dneska jsem jednu takovou viděla a to jsem myslela, že je to už za námi. :D

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-11-26 21:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

4 -Ja som hrabal na dvore na chalupe a tiež som našiel úlomky rôzneho i zeleného skla aj nejakú starú malú lahvičku z bieleho skla (možno od voňavky alebo nejakého lieku?). Kedysi neboli kontajnery na zber skla tak to ľudia asi len odhodili na zem a sklo sa asi hodne pomaly rozkladá.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-11-27 04:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: se ví, že ne:) hvězda je symbol člověka, pokud tedy není otočená nebo nakloněná.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-11-27 06:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je podle tebe možné(respektive jestli to tak duše nedělají je velmi ojediněle, protože vím, že mají tendence se rodit stále dokola do té samé rodiny), aby duše pocházela z jiné rodiny z jiné země než do které se aktuálně fyzicky narodila a naplánovala si pak se do té rodiny v životě vrátit/"osud"/ ? Jako že by se schválně narodila do úplně "cizí" rodiny, kde nikde nebyla a pak třeba potkala někoho ze své "původní". Taky mě napadá, že duše může možná dvě rodiny střídat nebo můžou být jedna duševní rodina rozdělena na dvě. Co si o tom myslíš? – Snad to píšu dost srozumitelně. Jako ono teoreticky je samozřejmě možné všechno, ale zajímá mě, co bys na to řekla:)

Ikona diskutujiciho Rady 2018-11-27 09:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A náušnice v uších také odebírají energii? Mám stříbrné na puzetky s polodrahokamy, myslela jsem si, že ty kamínky v nich by měly spíš pomáhat. Řetízky taky nejsem schopná nosit dlouhodobě, ale to ani náramky z polodrahokamů spojemé gumičkou – asi, že na sebe nabalily energetický balast a už se hlásí, že chtějí vyčistit. Přiznám se, to čistění mě nebaví. S přívěskem od Alue na šňůrce jsem ale v pohodě. Dokonce jsem nedávno vzala do ruky topaz a napadalo mě, raději ho dát na šňůrku, než na řetízek, ale si o to říkal.

Ikona diskutujiciho Ivanitko 2018-11-27 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotaz k prstenům.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-11-27 13:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: kruh jako symbol zesiluje to je pravda, preto napríklad nacisti – okultisti dávali hákový kríž do kruhu. Ale odvozovať si od toho že prsteny budú zosilovať energetické dráhy je už dosť mimo. I voda keď prejde kovovými trubkami sa poškodí, z toho vychádza teória spinovanej vody.

Ikona diskutujiciho Andy 2018-11-27 14:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Arleta 2018-11-27 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Me by take zajimal nazor na Ellen DeGeneres. Dokazala toho hodne a zazila spousta, razi nazor – pomahejte si navzajem, budte vsimavi a laskyplni. Zaroven kritizuje nektere nesmysly moderni spolecnosti. Ale nektere jeji vtipky mi prijdou trosku krute a ponizujici. A vsimla jsem si, ze kdyz si pustim jeji show nejak se nemuzu odtrhnout a musim sledovat dalsi a dalsi …

Ikona diskutujiciho Ali 2018-11-27 19:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Jak někdo třeba řekne, že je každého věc, co dělá, nebo má na sobě, tak to vypadá, jako když je to vlastně jedno, ale ono to ve výsledku jedno není. Ne když jde o ty špatné, nebo vyloženě destruktivní věci, to by to pak někdo měl tomu člověku rozmluvit, pokud je to v jeho silách. Pokud ne, tak pak je to jeho přání a nedá se holt nic dělat. Vím i jak to myslíš ty.

Ikona diskutujiciho Ali 2018-11-27 21:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a dodatek k tomu, co jsem napsala o té paní. Vím, že had znamená zrádce, ale já té paní nebudu hned vymýšlet nejhorší vlastnosti. Spojila jsem si to pouze tak, že nemocnice má ve své symbolice hada (pro mě a podle mě to had je), no a ona tam pracuje, tak má něco, co s tím je spojené. A nic jiného už v tom nehledám. A myslím, že lidi většinou neví, o co jde, nebo i když ví, tak je problém, že to neberou moc vážně a řeknou jenom „to se jen tak říká“ a jedou dál. Nemusejí ale být nutně zlí.

Ikona diskutujiciho hanka 2018-11-27 22:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Mně se to taky zdá, myslím že i tenký řetízek je nepříjemný, ale jak vidím někoho kdo má tlustý řetěz tak ho úplně lituju, že to musí bolet a studit!

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2018-11-27 23:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je-li extravagantní Dana rozvařená na fotbalovém zápase z požitku zrakových vjemů azbuky, má stále pouze sedm nálad?

Ikona diskutujiciho Martin Reisinger 2018-11-28 05:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jelen jako správa?

Ikona diskutujiciho Tereza 2018-11-28 08:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé… nenosím vůbec žádné šperky…prostě intuitivně. Dříve jsem si vzala naušnice a léta jsem nosila prstýnek z bílého zlata, který mi nedávno prasknul… možná měl prasknout. Děkuji.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-11-28 10:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:  Jak jsi to dokázala? Nikdy jsem neviděla aby kovový prstýnek prasknul O_O

Ikona diskutujiciho Tereza 2018-11-28 21:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To nevím… nosila jsem ho 12 let, sedím v práci a najednou mě strašně štípe prst, kouknu na něj a prasklý, sama jsem čuměla. Mám někde v mobilu i fotku, jestli máš mail, pošlu 🙂

Ikona diskutujiciho df 2018-11-29 08:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Kruh sice ano, ale pokud je prsten z kovu, je potřeba ho vnímat jako závit na krátko. Tedy zkrat v elektromagnetickém poli. Někteří pořád zapomínají, že lidské tělo je řízeno el. impulsy o rúzných frekvencích. Kdysi sem také nosil zlaté a stříbrné věci, ale musel sem to sundat, tělo mi to naznačilo dost jasně. Poslední kovovová věc byla stříbrná náušnice a šla dolů někdy najaře 2014. Jako zajatec si připadám když si musím vzít košili a krk mi obepíná límeček brr.

Ikona diskutujiciho Milča 2018-11-29 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazníku.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-11-30 01:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No moment, až teď mi to došlo. Tak pro případ, že budeš mít chuť tuhle otázku někdy zařadit do dotazníku, hodím ji sem, protože si prostě musím být vysloveně jistá.

Ikona diskutujiciho Daniela 2018-12-03 17:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, nejsem si jistá, jestli jsi už na tohle někdy odpovídala. Zajímalo by mě v dotazníku, co si myslíš o klimatických změnách? J8 totiž nevím, co si myslet. Na jednu stranu mi přijde, že globální oteplování je nesmysl a na druhou vidím změny i u nás v lesíku a v okolí. Plus nesněží 🙁 A kdysi jsme se touhle dobou koulovali. Je tohle způsobeno záměrně nebo je to přirozený cyklus planety a nebo se planeta zlobí? Napadají mě právě tyhle tři teorie. Myslím, že jsme třeba v době, kdy se planeta přirozeně otepluje a někdy v budoucnu se zase ochladí. A nebo je to způsobeno lidmi, jak nám tvrdí? Moc se mi nechce věřit, že je to oxidem uhličitým atd. Ani mi moc nepřijde, že by tohle dělaly elity záměrně, spíš bude fakt něco s planetou. Jak to vidíš?

Ikona diskutujiciho Alue 2018-12-04 17:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[39]:  U nás sněžilo už koncem listopadu. Myslím letos, teď. Dneska to teprve slezlo, jinak pokrývka a ledovka byla všude.

Ikona diskutujiciho Martina D. 2018-12-09 16:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mila Alue, mam od tebe kristal SOLUMATE, ale dcerce upadl a odlomila se spicka, tak se chci zeptat, jestli ho presto mohu nosit, nebo naopak urcite ne.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek