235. Dotazník: Jaká je podstata energie Kundalini?

12.12.2018 v Čtenáři 29
Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze….. Děkuji!
Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.
1. Jsou nějaké pověry, které by bylo dobré dodržovat, protože to nejsou jen pouhé nesmysly, ale nějaké kódy, nebo něco takového?
Je řada pověr nebo lidových zvyků, které se vyplatí ctít a dodržovat, o mnoha z nich již bylo psáno na Aluška.org, nebo v knihách. Mnoho z nich se zakládá na zkušenostech našich předků, neplatí to však pro všechny. Záleží na tom, od čeho se zvyk odvíjí, ne všechny jsou podle zkušenosti, ale mohou mít i například náboženský kontext.
Patří sem například sudé nebo liché používání svíček a květin, symbolika koček přes cestu, významy barev a různá přísloví. Všelijaká pradávná doporučení, která dnes nechápeme, mají často základ v energetické rovině, například o tom pojednávaly nedávné články z ruských zdrojů, kdy bylo ženám doporučováno nosit vlasy spletené, nosit je v copech, nerozpouštět je před cizími lidmi atd. Dneska tomu klidně můžeme říkat pitomosti, ale má to energetický kontext. Lidé bývali dřív na tyto věci mnohem citlivější než dnes a mnohé staré zvyky fungovaly jako energetická ochrana před ztrátou energie, smůlou a zlem, jen zaobalená do jiných slov. Vyplatí se staré zvyklosti studovat a zajímat se o ně, člověk tam najde spoustu užitečných dat, některá jsou použitelná dodnes.

2. Co to znamená, že se člověku mění obličej? Totiž vím, že už tu jednou bylo psáno o slečně, která viděla psí ksichty apod. Ale jednotlivé části obličeje? Viděla jsem chlapa, měl srostlé obočí nad kořenem nosu, ale pak to neměl. (vím, možno, že si to do příště oholil,) ale taky – ten samý příště – měl křivý nos, ale přístě ho měl rovný. Stejně tak měl horní ret věší, ale příště neměl … To se mi stalo poprvé, co to znamená?
Obočí bych vynechala, to se běžně trhá. Můžeš být ale vnímavá vůči drobným nuancím v obličeji druhých lidí, kterých si běžně lidé nevšimnou. Já to na sobě sleduji skoro každý den, pokaždé když se na sebe podívám do zrcadla, mám pocit, že vypadám jinak. Někdy si připadám nejhezší na světě a jindy mám pocit, že bych se nejraději schovala před světem.
Čím to je? – Obličej člověka se nemění jenom po letech, ale i ze dne na den. Odvíjí se to od zdravotního stavu (oslabí se ledviny, udělají se pytle pod očima… zaplísní se játra, udělají se tmavé kruhy pod očima… oslabí se srdce, změní se tím nos, zrudne, udělá se na něm rýha… a naopak). Dále se na tom podílí energie, kdy člověk podle toho jaké má zrovna energie na sobě, jak se vyspal, jakou má náladu, kde byl a s kým se setkal, má pokaždé energie trochu jiné. U žen je v tom i vliv hormonů, kdy žena v době ovulace zkrásní a v době menstruace může zadržovat vodu, takže má kulatější obličej. Když se estrogen zvýší má jemnější rysy, kdy je estrogenu méně, má tvrdší rysy. Kolísání hormonů během měsíce bylo nedávno zjištěno i u muže, ale ne v tak silné míře, jako u ženy.
3. Když s nějakou destruktivní osobou přeruším kontakt, udělám všechna opatření (výmaz z kontaktů, nekomunikace, nemyslím na ni, nemáme už nic společného), je možné, aby mě vysávala přes mého blízkého člověka, který s ní kontakt udržuje? Například ten můj blízký člověk přijde z návštěvy, vykládá mi o čem si povídali a jak se jí daří a že se na mě ptala. Párkrát se mi stalo, že mě potom bolela hlava a cítila jsem se psychicky unavená, ačkoli mě osobně se kontakt netýkal.
Ano děje se to a někdy je to dost vážný problém, mám s tím bohaté zkušenosti. Rituály ani ochrany na to nepomáhají, jenom omezení nebo přerušení kontaktu. Princip je jednoduchý, destruktivní osoba infikuje druhé osoby, se kterými vejde do kontaktu. Čím je kontakt častější a otevřenější, tím je infekce silnější. Tyto druhé osoby potom (většinou jen dočasně, může to být otázka dvou dnů ale i týdnů) přenášejí tuto infekci na sobě a roznášejí ji na další lidi. Kdo už destruktivní je, ten si toho ani nevšimne, ale lidé citliví a konstruktivní poznají rozdíl už za pár hodin, nebo okamžitě. Většina populace je destruktivní, takže obvykle to nikdo neřeší a ty když se s tím začneš potýkat, nenajdeš v nikom zastání, ani pomoc, ani pochopení, protože máš problém, který skoro nikdo nezná. Reaguješ zhoršenou náladou, nemocí, bolestí hlavy, únavou, psychickou nervozitou, podrážděností, agresivitou, vnitřním neklidem, nespavostí, poruchou imunity, bušením srdce, depresí atd.
Mně pomáhá tlumit tyto problémy pomocí silných přírodních křišťálů, energetických krystalem, nebo kartičkou TM – celý den nosit na sobě i s tím celou noc spát-, nebo pomáhá procházka v přírodě, ideálně naboso, ale stejně trvá cca den až dva, než se ta energie úplně sundá a přestane člověka ovlivňovat.
Obvykle to řeším tak, že se snažím problém nějakou dobu přecházet, kompenzovat, dám dotyčnému člověku nějaký čas a když zjistím že je jeho energetický problém věc systematická, dlouhodobá, pravděpodobně své návyky nezmění a destruktivní společnost bude vyhledávat dál ze své vůle, přestávám se s ním stýkat. Mé zdraví je mi milejší a nemám právo nikomu přikazovat jak má žít a s kým se má setkávat, to není moje věc. Občas se mi totiž stane, že na mě destrukci přenesou i lidé, kteří ji na sobě běžně nenosí (nabrali to omylem), proto je lepší problém nějakou dobu sledovat, ideálně zjistit příčinu a lidí se zbavovat až tehdy, kdy víš jistě, že se to jinak vyřešit nedá a je to věc chronická. Snažit se to druhému člověku vysvětlit moc nemá smysl, pokud není citlivý tak to nepochopí a většinou fakt není, protože kdyby byl, sám by poznal, že mu po kontaktu s určitými lidmi není dobře a sám by to už dávno řešil a už by dávno své kontakty selektoval.
Pokud nechceš rušit kontakt s další osobou, muselo by to probíhat tak, že se o daném energetickém upírovi zásadně nebudete bavit a cca 2dny až týden (záleží jak moc je to silné) po kontaktu s upírem se neuvidíte, aby mezitím cizorodá energie vyprchala sama. Nemyslím si však, že se tento návrh setká s pochopením z druhé strany a že to druhá strana bude pečlivě dodržovat. Kdo to nezažil, ten to nepochopí a říkat kamarádovi že
je destruktivní a nosí vám to domů, je spíš způsob jak ho urazit a ze sebe udělat blázna. Často se právě tady láme chleba a člověk si musí určit, co je pro něho důležitější, čemu dá přednost.
4. Co říkáš na fenomén čaker a s tím spojenou kundalini? Pokud je kundalini destruktivní, dá se s čakrami pracovat konstruktivně? Koupil jsem si knihu kde se píše, že destruktivní projevy kundalini jsou jednoduše produkty vymetení nečistot z čaker náhlým způsobem a kniha samotná ukazuje způsob jak čistit čakry postupně a dlouhodobě aby mohlo dojít k probuzení přirozeně a kundalini neměla na cestě páteří překážky(pokud by ji člověk chtěl probudit). Je pravda že se mi to s tou kundalini taky moc nezdá, ale že by se tolik hinduistickych a jiných guru mýlilo s polaritou kundalini? Je to pevně svázáno s jogou a ta přeci není destruktivní.
Čakry jsou místa soustředěné bioenergie v člověku. Není žádný důvod snažit se je jakýmkoliv způsobem ovlivňovat, nebo měnit jejich chování. Vyzařují podle toho, jak je člověk zdravý, jaké má energie a co se zrovna děje v jeho organismu. Těchto center je mnoho, ale pro potřeby zblbnutí lidí se vybralo jen pár středových.
Mýty o energii kundalini byly lidem očividně podstrčeny reptiliánskými božstvy, která stojí za všemi náboženstvími celého světa. Pokud nikomu nepřišlo divné, proč mají hinduistická božstva kolem sebe hady, tak náhoda to rozhodně není a na východě je životní styl úzce spjat s náboženstvím, proto má i jóga náboženské pozadí.
Cíleným probouzením energie kundalini, neboli hadí síly, se člověk propojuje s reptiliánskými a jinými destruktivními entitami, které ho potom mohou ovládat, otevírá tím bránu do sebe. Sají z lidí energii nejenom skrze sex a daná cvičení, ale i běžně během dne. Reptiliáni mají udičky všude, kdo se nechytí na kostel, na toho mají esoteriku, kundalini, zasvěcení do kdejakého nesmyslu atd., aby mohli sát energii a ovlivňovat lidi jinými způsoby.
Člověk je kompletní a celý tak jak se narodil, nepotřebuje zasvěcování, naopak si tím poškozuje energetický systém, odevzdává svoji sílu a svoji moc destruktivním entitám a ztrácí svoji cestu a své vedení. Je potřeba se před těmito vlivy chránit, ne se jim otevírat.
Čakry nepotřebují žádná energetická čištění, čakry pracují podle toho jaký má dotyčný člověk životní styl, jak myslí, jak je zdravý a jak se o sebe stará. Čakra není přičina, je to druhotný projev a následek. Nic na světě, žádný problém ani žádná nemoc se NEVYŘEŠÍ tím, že budeme doma sedět na zadku a čistit si čakry, je to naprostá ztráta času (a peněz). Kdo chce konstruktivní změnu, musí se zvednout a něco praktického a reálného pro tu změnu udělat, například začít se zdravě stravovat a přestat přát druhým lidem zlo.
Systém víry ,,kundalini“ se nijak netají tím, že jde o HADÍ SÍLU, že má reptiloidní charakter, přesto jsou lidé dost – jak to říci slušně?? – že to v sobě dobrovolně probouzejí. I přesto, že dnes jsou dostupné mnohé zdroje i v češtině, které jasně říkají, že had má jednoznačně destruktivní symbolický charakter a existují mnohé přeložené záznamy vypovídající o tom, kdo reptiliáni ve skutečnosti jsou a jaký je jejich záměr. Dnes jsou taková data dostupná na pár kliků myší, využijte toho.
5. Co si myslis o surovine mumio?
Mumio vypadá jako černá smůla (černá pryskyřice). Materializuje se v horách za pomocí kombinace určitých druhů energií. Je to kombinace rezonancí několika různých typů hornin, napříkad mumio prokazatelně vzniká v blízkosti zlaté žíly, je to tedy jeden z nutných prvků. Je antiseptické a velmi podporuje regenerační procesy v těle.
Někteří konspirační teoretici říkají, že mumio jsou fermentované bobky netopýrů, nebo zbytky rostlin, či pozůstatek magmatické činnosti, protože lidé dodneška vědecky nevysvětlili a nepochopili, kde se mumio bere, jak vzniká a proč vůbec vzniká. Lovci mumia potvrzují, že mumio se vytvoří přes noc ze dne na den, jeden den tam není a druhý den je tam třeba pět kilo. Musí se pak rychle sebrat. Farmacie ho pak přímo od sběračů vykupuje zlatem, 1 gram zlata za 1 gram mumia. Obyčejným lidem se mumio dříve prodávalo jako padělek, byly to takové tvrdé lámavé černé destičky odporné chuti, a mumio v nich rozhodně nebylo, protože mumio je lepkavá tuhá smůla s charakteristickou chutí a pachem. Možná se to pořád ještě prodává, pokud se s tím setkáte, nekupujte to. Později se objevila značka, která sice prodávala reálné mumio, jenomže ho tam bylo na 100gr váhy tak 15% a zbytek plnidla, což nemá smysl kupovat, protože v tak malém množství s tím nic nevyléčíte.
Když si to přeložíte, 1 gram zlata má dneska hodnotu cca 900kč, za 10 gramů mumia byste platili 9000kč… tolik dává farmacie sběračům. Proč by to jinému podnikateli prodali levněji, když od farmacie dostanou tolik a zdroje jsou omezené? Je tedy jasné, že výkupní ceny budou srovnané. Ukažte mi výrobek z mumia, který by pokryl tuto výkupní cenu a ještě poplatil náklady na výrobu, distribuci, daně a ještě měl zisk. Takový výrobek neexistuje.
Toto nemůže být pravé, protože čisté mumio nelze krájet a nedrží tvar.
Toto je jednoznačný padělek.
Tohle je spíš pro zasmání, některé české weby to vydávají za mumium, ale mumium to není ani zdaleka. Toto jsou asi ty zmíněné fermentované netopýří bobky, nebo jiný typ trusu, co tam možná
zbyl po nějakém horalovi. Jestli tohle fakt někomu dávají do výrobků z mumia, tak potěš teda 😀
Toto už vypadá na mumio podle konzistence. Jestli to je opravdu mumio, už dál podle obrázku neurčíte.
Dávejte si pozor na levné padělky, je jich tu spousta. Pravé mumio je velice drahé a je vzácné.
Čisté mumio by se muselo prodávat jedině ve vaničkách, protože se nedá tvarovat, roztéká se a protože je to tak tuhá černá smůla, není ani fyzicky možné nacpat ho do želatinových kapslí. Pravé čisté mumio si normální člověk jednak nemůže finančně dovolit, zadruhé se to ani neprodává. To, co je dneska na trhu, jsou buď padělky, nebo to obsahuje pouze stopové množství mumia s hromadou plnidel, aby to vůbec drželo v tabletě, aby se to dalo nacpat do kapsle a aby to mohlo stát 300 kč na pixlu, což je naprosto směšná cena, která ukazuje, že o čisté mumio v žádném případě nejde.
Zajistit si navíc pravidelnou dodávkou horského mumia pro svoji fabriku na výrobky z mumia je utopie, protože mumio je velmi vzácné, jeho výskyt je nahodilý (jsou známá místa, konkrétní jeskyně, ale sběrač neví dne ani hodiny) a sběrač může chodit po horách třeba dva až tři roky a nic nenajde. Proto jsem vůči komerčním výrobkům z mumia skeptická a myslím si, že jde o módní vlnu, při které veřejnost pojídá náhražky a plnidla obarvená na černo. Za pokus, pokud si to někdo z vás chce koupit, stojí pouze vanička s tuhou polotekutou smůlou, co smrdí, strašně lepí a chutná velmi hořce. Nic jiného nemá smysl zkoušet.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Andy 2018-12-12 01:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue 🙂 mockrát děkuji za zodpovězení otázky číslo 2, ale nejspíš si nepochopila jak jsem to myslela :D.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-12 04:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"symbolika koček přes cestu" – tuhle jsem šla a povídám společníkovi: "No jo, co s tim. Když mi nic z toho co plánuju nevyjde, holt si budu muset život postavit úplně racionálně a tak, jak mi to vždycky plánovali rodiče. I když to tak nechci, tak vím, že by to fungovalo." – a v ten moment přeběhla přes cestu mouratá číča. tak nevím :D

Ikona diskutujiciho Ivanitko 2018-12-12 07:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tyhle dotazníky mám opravdu ráda. Člověk se dozví zajímavé věci,co existují, na čím možná někdy přemýšlel a co kdo nevymyslí. Děkuji za vydání.

Ikona diskutujiciho Ema 2018-12-12 08:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, kedysi som brala mumio pravidelne. Kvôli krvi. Musím však napísať, že mi to pomohlo. Aj som sa cítila viac odolná voči chorobám, zmenám, atď.. Bolo síce v tabletkách, ale tie boli mazlave a roztekali sa. Cena bola okolo 500kc v tej dobe a boli z Kyrgyzstánu. Zaujímalo by ma, že čo som to potom jedla ☺️

Ikona diskutujiciho Alue 2018-12-12 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  Plnidla s příměsí mumia. Čisté mumio se do tabletky nalisovat nedá, je jak tekutý asfalt.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-12-12 12:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mumio je údajne trus a mumifikované telá netopierov, berú to v nejakej jaskyni kde sa to hromadí stovky rokov, tak asi až taká vzácnosť to nie je. Tak toto bude asi časť toho lacnejšieho mumia, to vám nepovedia lebo by sa to dobre nepredávalo. Ale riadil by som sa podľa skúseností ľudí či im to pomohlo a nerýpal sa čo v tom je.

Ikona diskutujiciho Veronika 2018-12-12 13:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zajímalo by mě, jestli věříš na štěstí a symboly s ním spojené. Vím, že za svým cílem si každý má jít vědomě sám,ale podle mě štěstí taky hraje určitou roli. Děkuji za odpověď.

Ikona diskutujiciho Katie 2018-12-12 15:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otec malé, s kterým nežijeme mi vysává sílu a energii i z pouhého telefonování..když jsme spolu bydleli, tak mě ji vysával i u něj doma..byla jsem tam vyčerpaná..jak bydlime samy s dcerou, tak je mi lépe, ale ty veleduležitė telefonaty..brrr :-)

Ikona diskutujiciho hanka 2018-12-12 16:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuji za otázku č. 3. Ještě jsem se chtěla doptat, má někdo zkušenost jako já, že na setkání s destruktivním člověkem reaguje později, ne přímo v ten moment? Například schůzka je přes den a večer nemůžu usnout. Anebo schůzka je večer a druhý den jsem přejetá. Hned po schůzce to téměř nepoznám, až s odstupem.

Ikona diskutujiciho Václav 2018-12-12 22:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

4."Koupil jsem si knihu kde se píše, že destruktivní projevy kundalini jsou jednoduše produkty vymetení nečistot z čaker…"

Ikona diskutujiciho kalia 2018-12-13 09:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

3. Znám a taky jsem řešila. Alespoň vím, že to mělo opravdový důvod, díky tomuto dotazníku (že jsem nebyla mimo, když jsem něco takového vnímala).

Ikona diskutujiciho Renata 2018-12-13 10:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alusko zase si mi utrafila s temou kundalini, na ktoru musim reagovat. Ako som uz minule pisala, kamoska ma toto , hovori tomu pozehnanie – prebudila si tu hadiu silu, robi sa to na pockanie, len prilozenim ruk od toho, kto to ma…. Udajne je to uz tak, ze niekedy staci prejst okolo "realizovaneho" v obchode a prebudi sa to spontanne…Vysvetluje mi, ze je to najvzacnejsi dar a ja jej zas vyvsvetlujem , ze dakujem, ale toto nie, ze si nemyslim, ze ked sa clovek topi v srackach a zrazu mu jedneho dna niekto "pozehna" a prebudi v nom silu a on uz vidi svet inak, ze to je len tak, bez prace na sebe, ze to mi teda nesedi. Vcera som sa bavila s jej znamym, ktory je tiez takto orientovany a jemu uz nic nevadi co sa tu deje, on ma v pazi, on je v spojeni s matkou /Zemou/ cez kundalini a rozprava sa so Shivou a uz 3 x videl, ako sas tu zatopi cely svet obrovska tsunami a ze sa nato tesi. Tak som mu povedala, alby toho Shivu nepocuval, ze je to Boh destrukcie a v CERNe pod jeho sochou robia satanske ritualy, aka nahoda….Nic konstruktivne by ti predsa neukazovalo nejaku potopu sveta.Predym rozpraval o vzostupe, ze len ti prebudeni /kunadlini/ maju sancu…Uz som fakt nevladala a vysvetlila mu, ze nie je o nic lepsi ako nejaka neinformovana babicka, kdesi na vsi, s dobrym srdieckom co nema kundalini a ani vedomosti co sa deje na svete a ze to cele bude o cistote duse. No vidim, ze je cas s niektorymi ludmi prerusit kontakty /a ja tomu vraj nerozumiem:D/. Udajne mam aj ja tuto energiu prebudenu /spontanne/ lebo citim pravou rukou vanok nad hlavou , ze to je ono..Lenze citila som to aj nad muzom aj nad dcerou, podla mna to ma kazdy /macky a pes nie, skusala som/.

Ikona diskutujiciho hanka 2018-12-13 15:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: drsné. Lidi hodně věří tomu co si někde přečtou a co zároveň zapadá do jejich vnímání. Musí jim to zapadat, jinak to nevezmou. Určitá data přitahují určité lidi. Znám minimálně dva milovníky hadů, na první pohled milí lidi, kteří by určitě nevěřili tomu že had je zlé znamení a že přináší smůlu se hady obklopovat. Nevědí o tom a hady si vybrali prostě proto že se jim líbí, a o tom to je. Že prostě tohle je přitáhlo. Takže když někdo věří že kundalini je životodárná síla tak tomu věří proto že ho to oslovilo, že mu to zapadá protože je sám takový, nebude chtít věřit něčemu jinému. Vrána k vráně sedá. Hrozně těžko se přesvědčuje někoho o opaku když ten člověk na to prostě nemá…kapacitu, nastavení, chuť.

Ikona diskutujiciho Václav 2018-12-13 21:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: kundalini je životodárná síla, to není nepodložené tvrzení.nic na tom není si to ověřit. v mrtvých věcech ji nenajdete. mrtvý člověk-tělo ji už nemá. každý žijící člověk ji má. je to evoluční spontální proces a vývoj. :-)

Ikona diskutujiciho Malina 2018-12-13 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To s tím energetickým upírem a přenášení destruktivity, to co si napsala Alue,naprosto se v tom vidím. Mám tento problém bohužel v rodině, táty pítelkyně je onen energetický upír a on se jí jen těžko vzdá a je na jeho chování hodně vidět že ho to táhne špatnym směrem. Uvažuje pak úplně jinak,je nervózní, hodně unavený a i podrážděný, ikdyž takový normálně není. Ale s takovou osobou se jen těžko přestanu vídat,když je to můj táta žejo. A on se jí nevzdá, ani nechci aby dělal něco takového kvůli mě,přesně jak je napsáno, člověk nemá právo někomu jinému říkat s kým se může a nemůže stýkat, je to jeho volba. No alespoň se snažím nevídat s jeho přítelkyní.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2018-12-13 23:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]: Přesně.

Ikona diskutujiciho ⚜ aston 405 2018-12-16 00:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

4. "Sají z lidí energii nejenom skrze sex…" počkat, to je pro mě novinka, já myslel, že slovo "SEX" – jak tm v jednom článku vysvětloval – má symbolický význam a má manipulovat lidi hlavně v podprahovkách (filmy od Disneyho…) k nějakému podvědomému odevzdávání energie reptiliánům.

Ikona diskutujiciho Alue 2018-12-16 10:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[17]:  jop. btw dobrý překlep. :D

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2018-12-16 13:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[18]: Aha, já co jsem se u tebe o tom dočetl, je např. komentář od Kalii, že muž tím krade ženě energii a to i přes erotické obrázky, ale tohle mi úplně uniklo. Dá se proti tomu nějak chránit?

Ikona diskutujiciho astonova cesta 2018-12-16 17:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: Už jsem to našel: "Jedná se o slovo SEX, které v překladu znamená ,Bratrství hada maximální energií a silou působí na ženy a muže'." http://karolinaloskotova.blog.cz/1801/symbolicky-rozbor-obalky-casopisu-the-economist-pro-rok-2018-3-dil

Ikona diskutujiciho Hanca 2018-12-16 21:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky,

Ikona diskutujiciho Ada 2018-12-17 19:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue co si myslíš o tetování? Názor?

Ikona diskutujiciho hanka 2018-12-19 09:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazníku. Proč místo pojmu "podvědomí" používáš nadvědomí? Můžeš prosím ty pojmy blíže vysvětlit, např. kde je v mozku podvědomí, jestli je to tak jak učí psychologie. Děkuji.

Ikona diskutujiciho hanka 2018-12-19 09:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: to by mě taky zajímalo. Myslím že vysávání se děje když se to dělá bez citu, třeba prostituce, porno, promiskuita, když si z toho lidi dělají sport. Ve zdravém vztahu kde se dva mají rádi by se to dít nemělo. Ale to jsou moje úvahy selským rozumem, nevím jak to je ve skutečnosti. Jediná moje zkušenost je že když jsem byla ve vztahu s člověkem který měl nižší energie než já tak jsem se po "tom" cítila hrozně vyčerpaná, i jsem brečela atd. (On praktikoval různé meditace a neprospívalo mu to.) Je teda otázka kam ta energie odešla, jestli jemu nebo ještěrkám, nebo část jemu a část jim – k tomu bych se přikláněla asi nejvíc. Cítila jsem že ta moje energie odchází jakoby "do černé díry", že přijde nazmar.

Ikona diskutujiciho ⚜ aston 405 2018-12-19 21:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: No tak to je síla, jestli jsi i brečela…. Díky za sdílení zkušenosti.

Ikona diskutujiciho andro64 2018-12-24 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Promiňte, ale jak by mohla při pohlavním styku, aby šla nějaká energie reptiliánům?

Ikona diskutujiciho Gray 2019-01-02 19:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Z toho co vím, při klasickém pohlavním styku, který nemá za cíl stvoření potomka, přijde vybuzená energie vniveč. Prostě se z těla "vytlačí" a nazdar. Jestli se na tom nějaké bytosti snaží parazitovat a zaháčkovávat se na zúčastněných je věc druhá, ale rovněž mi připadá přehnané tvrdit, že jsme na to automaticky napojení. Další věc je, když se milování používá k vnitřní kultivaci. Je rozdíl, když se energie při aktu udrží a rozpohybuje v těle. Nic neodchází, člověk není klasicky "vyšťavený", naopak ho to energizuje a končí kdy chce, ne kdy "musí" protože dosáhne stavu celotělové nevyčerpatelnosti. Netuším, jak by tohle mohlo být parazitovatelné. Leda by byl někdo něčím vyloženě prožraný/posednutý. :-| A mít takového partnera je pěkný průser.

Ikona diskutujiciho kalia 2019-01-23 01:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska jsem zhruba sepsala svůj zážitek s energií kundalini:

Ikona diskutujiciho kalia 2019-01-23 01:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po aktivaci té energie kundalini, když jsem se vrátila do těla, jsem měla tyto zážitky:

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek