238. Dotazník: Jaké jsou rizikové faktory pro obdržení energetického parazita?

8.1.2019 v Čtenáři 67
Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze….. Děkuji!
Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.
1. Často trpím spánkovými paralýzami. Když se do toho stavu probudím, tak vidím místnost přesně tak jak je, že mě to zmate a myslím si, ze jsem vzhůru, přitom oči mám v „realitě“ zavřené. Víš čím tedy vidím?
Astrální tělo nemá víčka na očích, takže to jestli v astrálu vidíme nebo ne, záleží od hloubky našeho stavu a našeho propojení s astrálním prostředím. Spánková paralýza je stav, kdy lze do astrálu velmi snadno přejít a někdy už v tom momentu lze vidět astrálním zrakem. Pokud je stav příliš mělký, máme tmu, pokud je dost hluboký, vidíme. Kdo umí techniky pro prohloubení stavu, ten zjistí, jak astrální tělo získává zrak. – První vidíš jenom šedé obrysy, pak se to zostřuje, až nakonec vidíš perfektně barevně. Není to tak, že bys otevřel víčka jako ve fyzickém světě.
Čistě teoreticky – ale to je jen moje úvaha – by mělo být možné ve změněném stavu vědomí vidět i mozkem (fyzickým mozkem, on má tuto schopnost), což se při nabytí plného stavu vědomí opět deaktivuje.

2. Když se někomu změní oči během diskuze, a pohled mě dost bolel energeticky či jak to říct, je posedlý onou entitou?
Změna očí / probliknutí jejich jiné zřetelné podoby a barvy / je velmi nebezpečný varovný znak posednutí a s takovou osobou rozhodně není bezpečné se nadále stýkat. Zejména pokud oči černají, nebo se protahují do tvaru plazí zornice. Je mnoho variant posednutí, někteří lidé mají otevřené kanály a bytosti do nich mohou volně vstupovat, jiní je mají přímo v sobě inkarnované (královská rodina), na jiných tyto bytosti parazitují a občas ovládají jejich tělo, většinou po požití drog. To znamená alkohol, nebo jiná látka měnící stav vědomí. Je přitom úplně jedno jestli je to perník nebo marihuana. Vše co nás zbavuje střízlivého vědomí, je nebezpečné.
3. Z čeho to člověk do sebe muže dostat?
Z esoterického blbnutí a černé magie – regrese, hromadné meditace (to jest natahování destrukce z jiných lidí nebo absolvování programu v mysli který může být tvořen za různým účelem podle toho kdo meditaci vede a proč), otevírání minulých životů, rodinné konstelace, kvantový dotek matrixu, reiki, shamballa a jiné druhy zasvěcování. Dále vstupem do destruktivního spolku, stykem s destruktivními lidmi, užíváním drog nebo nadměrným pitím alkoholu, kouřením (jedno jestli dýmka nebo cigareta), pohybem na nebezpečných destruktivních místech – zejména hřbitovy, nemocnice a veřejná místa kde projde za krátný čas velké množství osob – parazi z nich někdy přelézají na jiné lidi. Vyvoláváním duchů a channelingem. Jsou i lidé kteří to schytali přes sen, nebo ve změněném stavu mysli. Setkali se s nějakou zlou bytostí, ta se s nimi chtěla propojit a buď včas neutekli, nebo k tomu dali souhlas a od té doby se to s nimi táhne. Rovněž si to člověk může odnést domů v prokletém předmětu…. možností je ještě více, to bychom tu byli dlouho, zvlášť pokud bychom museli každý případ vysvětlovat.
K tomu posednutí přes sen. Je to málo známá věc a asi se na to budete ptát, tak píšu rovnou: Čas od času se to může někomu stát, proto si to dobře zapamatujte. Možná to nikdy v životě nebudete potřebovat, ale pokud se s tím setkáte, určitě si vzpomenete a budete hned vědět, co máte dělat. Vaše podvědomí si to vytáhne z paměti a použije.
Stalo se to i mně, tuším dvakrát, ale ještě předtím jsem byla varována. Přišla mi zpráva od člověka, který prožil posednutí/napadnutí temnou bytostí přes sen. Nestihl před ní zavřít dveře, možná zaváhal, možná v šoku na chvíli zatuhl a ztratil čas a dostala se k němu… a od té doby měl kritické a vleklé problémy. Konzultovala jsem to dál a došla k závěru, že sen je pohyb v jiné dimenzi, za určitých okolností můžeme být v tu dobu zranitelní a některé bytosti mohou tohoto stavu využít a napadnout nás. Může je někdo na nás i poslat, nějaký černý mág. Většinou to dělají právě v noci, kdy slušní lidé spí a to se může dostat do snu touto formou. Je potřeba se před nimi ochránit, nebo se včas probudit a vrátit se do těla.
O pár týdnů později se mi to stalo a věřím, že ten dopis přišel včas, abych si stihla uvědomit o co jde a mohla být dostatečně pohotová. Bylo to znamení, které mě varovalo a připravilo.
Byl to sen, kdy jsem se objevila v nějakém starém velikém domě, kde byly jednotlivé místnosti a dveře. Chvíli jsem tam procházela a dostala se k poslední místnosti, jejíž dveře vedly ven. Nebyl to normální sen, byl to takový ten vědomý sen, který prožíváte jako realitu a perfektně si všechno pamatujete. A najednou intuitivně cítím, že se něco hrozně zlého blíží, že mě to chce ohrozit, ublížit mi. Tak zbystřím, slyším kroky a vidím přes otevřené dveře, že zvenku jde po cestě k té budově ve které jsem já, nějaká velká černá maskovaná bytost s černým kloboukem na hlavě, které nejde vidět do obličeje. Okamžitě přiskočím ke dveřím a zavírám je a snažím se je zamknout. Ve chvíli kdy to udělám, sen končí a probouzím se. – Pokud se vám něco podobného ve snu stane a cítíte tam zlo, je potřeba nedat žádný souhlas ke kontaktu, většinou byste tam měli mít nějakou bariéru, což jsou většinou dveře a ty musíte včas zavřít… Dveře jsou brány do jiné dimenze, je to symbolický význam. Ale i fyzicky tak opravdu v našem světě fungují. Proto bývají i ve snu jako symbol bariéry a plní tento účel. Když před tou bytostí zabouchnete dveře a ještě je zamknete, je to zamezení kontaktu s ní a její útok neproběhne, protože jste ji uvěznili v její dimenzi, odkud se k vám chtěla dostat. Pokud ty dveře nepůjdou zamknout, hledejte petličku, i úplně malou a pokud tam nebude, zůstaňte zakleknutí aby dveře nešly otevřít a snažte se hned otevřít fyzické oči, probudit se cíleně. Ve chvíli kdy se probudíte, máte vyhráno.
4. Viděla jsem mnoho výpovědí různých lidí o unesení mimozemskými rasami, nebo o vzájemném zkontaktování. Přičemž tito lidé zjistili, že mají s mimozemšťany společnou DNA, ze jsou jak to říct – jejich příbuzní. Jaký máš názor?
Přímou zkušenost s tím nemám, ani jsem se zatím nepotkala s takovým svědkem který by to tvrdil. Je ale docela podezřelé, že se tato tvrzení shodují s legendami o plazích bozích annunaki, kteří před tisíci lety přišli na Zemi – a ted nevím jestli stvořili, vysadili či potkali (to se různí) – lidskou rasu. Představili se lidem jako bohové, dali jim technologie a vzdělání a začali se pářit s vybranými ženami. Dodnes nám spoza opony vládnou. Takovým křížením vznikly královské rody, kříženci měli některé nadlidské schopnosti a dary, což z nich udělalo vůdce a mocnáře. Jeden starodávný rod dodnes přežívá, je to anglická královská rodina. Údajně byli i faraoni potomci těchto plazích kříženců… Zní to strašně fantasmagoricky, ale je opravdu divné, že se legendy o plazích božstvech v pradávných legendách hodně opakují, mají podobný průběh. Byl o tom fakt brutální český dokument na youtube, chtěla jsem ho sem vložit, ale asi ho už smazali. Nemůžu ho najít. Bylo to tam hodně dobře a podrobně vysvětlené.
5. Ahoj Alue co si myslíš o tetování? Názor?
Čím jsem starší a čím více toho o tetování vím, tím více to považuji za hloupý a riskantní nápad, i když jsou některá velmi kvalitně umělecky zpracovaná. Jednak do nás otiskuje svou energii tatér (který zaručeně nebude konstruktivní), zadruhé tetovací barvy obsahují těžké kovy a zatřetí po letech blednou a ztrácí barvu takže se musí obnovovat… No nevím jak může být nějaké tetování hezké pokud se třeba pětkrát obnoví. Nešla bych do toho, jsem ráda že jsem za svých telecích let váhala a nešla, i když mě to taky lákalo.

Komentáře

Ikona diskutujiciho armag 2019-01-08 07:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Energetičtí paraziti, tak to je skutečný problém, který mi jen dokazuje, že neexistuje svobodná vůle.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-08 13:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S těmi zlými bytostmi ve snech mám velkou zkušenost! Nevím, kudy se to ke mně dostalo nebo jestli to někdo poslal, těžko říct. Ale bylo to velice silné a nechtělo mi to "jen" ublížit, chtělo mě to vyloženě zabít. Mělo to místo hlavy takovou kraví lebku s velkými rohy a červený hábit nebo spíš možná kápi. Několikrát se to ve snech pokoušelo ke mně dostat, vždycky jsem z toho měla šílený strach a v tom snu mi bylo zcela jasné, že když se to ke mně dostane, zabije mě to. Takže jsem vždy zdrhala jak šílená a přesně jak říkáš, aniž bych o tom něco věděla, utíkala jsem vždycky se někam zavřít, ideálně zamknout! Hrozně to vždy tlouklo na dveře a já prosila andílka o pomoc – ten mě z toho vždy naštěstí vytáhl, vzbudil mě. Prosím ho ve snech automaticky když se něco děje. Ty bytost se objevila naposledy před pár měsíci. To byl divný sen. Byli jsme tam parta lidí, okolo sníh. Byli jsme tam jako majetek nebo spíš zajatci nějaké sekty, která nás chtěla obětovat. Drželi nás tam přivázané s jen minimem roztrhaného oblečení, byly tam pochodně a bylo to pěkně děsivé. Nějaká žena pak s proslovem "započala hon" a vypustila nás, načež vypustila i tu odpornou bytost… No zdrhala jsem jak šílená a zastavila se až u nějakého tunelu udělaného ze sněhu, měl uvnitř spoustu pochodní a kraví lebky na stěnách, věděla jsem jen, že místo kam to vede není dobrý. Pak mě ta bytost skoro dohnala, ale nejspíš můj anděl mě z toho opět vytáhl. Po tomhle jsem dala pryč z pokoje zrcadla a provedla ještě jiná opatření a už se ten hnus neobjevil, naštěstí.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-01-08 13:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: no fuj, to bych byla hotová, zdát se mi takový sen. Teďka už beru do postele křišťál kdykoli mám jen náznak pocitu že by mohlo být něco špatně, a pod polštář krystal. Jednou se mi zdálo taky o reptiliánech, chtěli mi něco udělat a pamatuju si že jakmile jsem řekla jasné ne, hned jsem se probudila. Nic pěkného teda. Nejradši spávám sama, s krystalem a orgonitem, ve známém prostředí, na noční můry naštěstí netrpím.

Ikona diskutujiciho Canellari 2019-01-08 14:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč tater zaručeně nebude konstruktivní? To je trochu házení lidi do jednoho pytle, ne?

Ikona diskutujiciho ginze 2019-01-08 14:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavé, přemýšlím, jestli jsem něco podobného potkala někdy ve snu. Vím že jednu se mi zdálo, že jdu po ulici a najednou tam šel muž, který měl dlouhé černé vlasy a úplně černé oči a věděla jsem, že mi čte myšlenky a jde po mně. Utekla jsem před ním do hotelu a pak ten sen skončil. Těžko říct, ale bylo to zajímavé.

Ikona diskutujiciho Adéla 2019-01-08 17:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju za odpověď♡♡

Ikona diskutujiciho Dagi 2019-01-08 17:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, k bodu 3-je tedy mozne, ze je silná destruktivní energie a paraziti i na této meditaci k oslavě zimního slunovratu, který pořádá Karaimi každý rok v dobře víře a muže se tam na ty zucastnene něco nalepit?  Nemám jasno, jestl jsou tyto meditace a akce ozdravné a prospěšné, nebo ne a pryč od toho. Děkuji ti za odpověď odkaz je zde https://m.youtube.com/watch?v=oHI4noy9xt0

Ikona diskutujiciho kalia 2019-01-09 00:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: se svobodnou vůlí je to těžké (tělo je nějak nastavené a tak lze "odvodit" téměř každé "naše" rozhodnutí :/ dopředu)

Ikona diskutujiciho niky 2019-01-09 09:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Když někdo vidí v přírodě slepýše, znamená to totéž, jako kdyby viděl hada? (z hlediska znamení)

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-09 09:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  Všude kde se ve velkém scházejí lidé s psychickými problémy jsou hrozné energie. Akce tohoto druhu právě takoví lidé nejvíce vyhledávají. Kdo problém nemá, proč by tam vůbec chodil.

Ikona diskutujiciho M. 2019-01-09 10:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je smyslem života?

Ikona diskutujiciho Khira 2019-01-09 12:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak si říkám, jestli je možné, že ten souhlas po mně chtěl trochu jinak než jen přes dveře. A konkrétně přes tenhle sen.

Ikona diskutujiciho ginze 2019-01-09 16:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: To zní hrozně ??? Je to možné no, hlavně když jsi si si o tom četla, člověk to pak přitahuje. Já jsem se naučila, že je dobré si shánět data, ale není dobré o těch satanistických věcech číst až moc – prostě si jen pozjišťovat základní věci a nechat to být. Já se znala s jedním satanistou, ale naštěstí jsme byli v kontaktu jen pár týdnu a vím, že jsem pak měla ohavné noční můry a pořád jsem měla pocit, že mě někdo sleduje. Od té doby jsem se poučila, že je také potřeba si dávat velký pozor na lidi.

Ikona diskutujiciho ginze 2019-01-09 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: Mě zase napadlo, jestli na tebe třeba někdo něco cíleně neposílá, také jsem si všimla, že máš takové dost strašidelné sny. Jak jsem psala v předchozím komentáři (také jsem to mohla dát do jednoho komentáře, ale napadlo mě to až po poslání :-) ), tak po setkání se satanistou jsem měla opravdu hnusný sen, který tu nechci ani popisovat, to i horory jsou proti tomu pohádka. Vím, že jsem na něj pak dělala rituál s růží a začala jsem si dávat víc pozor na to, co čtu, co poslouchám, s kým se bavím a už se mi nikdy nic takového nezdálo.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-09 17:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]:  Jestli to nebylo od toho čtení… já absolvovala celou audioknížku Jurský park, měla 12 hodin a pak mi po snech samozřejmě běhali raptoři :-/

Ikona diskutujiciho Tom 2019-01-09 17:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: Iva Radulayová a Gošarníci taky pohoda https://www.youtube.com/watch?v=UJ7W1lHyTFs :-D

Ikona diskutujiciho 540045 2019-01-09 18:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Já po tom co jsem si včera pročetla tento a ještě předešlý dotazník, tak jsem taky nešla spát úplně nadšená a k ránu jsem měla taky zajímavej ne dobrej zážitek, asi bych se měla zaměřit na konstruktivní věci. :D

Ikona diskutujiciho Jan 2019-01-09 21:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Byl jsem na souzneni v MAITREA Praha a opravdu skvely zazitek. Div ze jsem neskoncil v Bohnicich natrvalo :-|

Ikona diskutujiciho LucTuc 2019-01-10 00:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, chci se zeptat, jde nějak uzavřít kundalini? Jednou jsem s tebou řešil věc co se mi stala u jednoho šarlatána a ten mi jakby povolil východ mé energie, cítím do teď proud energie odspodu páteře až nahoru, často se mi kymácí hlava a cítím jak to semnou vyloženě točí levotočivě a nebo tak nějak hadovitě. Od té doby se necítím být tolik sám sebou mám v hlavě větší prázdno než předtím, jako kdybych mohl hůř přemýšlet a uvědomovat si věci. Prosím tě o to jestli tě něco napadá, nějaký rituál nebo cvičení třeba s krystalem. Ten člověk měl zálusk na moji šišinku, tak i na spodní čakru. Možná to lze vyřešit časem, možná by člověk neměl otálet, ale to kymácení bývalo horší než teď, když se to snažím zlomit cítím velký nátlak na mé myšlení a na moji hlavu, jako kdybych se nemohl skrz toho pořádně soustředit.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-10 14:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Teda… Snad nebyla:D a jestli jo, nevím o tom:D jaj, to není dobrý, že tak zním.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-10 16:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[19]: ….  máš doma energetický krystal, přírodní křišťál, nebo máš nějakou moji knížku? něco z toho už jsi zkusil, nebo ne?

Ikona diskutujiciho ginze 2019-01-10 17:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: Ono je někdy těžké dohledat původ nějakého snu, to je pravda :D Někdy stačí něco číst na netu právě o reptiliánech, démonech a je to hned.

Ikona diskutujiciho 540045 2019-01-10 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: 🙂

Ikona diskutujiciho Gray 2019-01-10 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už je to delší čas, kdy jsme s přítelem přespávali u mých rodičů na dvoupatrové posteli (já nahoře on dole) a zdál se mi dost nepříjemný živý sen jak jsem seděla ve stejné místnosti kde jsme reálně přespávali u sebe na matraci, v pokoji bylo šero a lezl za mnou nějaký démon co vypadal jako horší verze Gluma z Pána Prstenů. Mohla jsem se jen bezmocně dívat, jak po mě skáče a pak konec – bezvědomí. Ráno po probuzení mi přítel říká: "Měl jsem fakt divný sen o tom jak z tebe vymítám démona, odehrávalo se to tady v téhle místnosti a seděla jsi nahoře na palandě…" :D

Ikona diskutujiciho Ali 2019-01-10 21:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: K těm zpěvákům coverů jsem ti chtěla říct, že nikoho z nich teda neznám, ale po poslechu se mi nejvíc líbila Connie Talbot, kterou jsem si pak našla a Yanina Chiesa. Písničku Perfect sice neznám v originále, ale ani nějak nepotřebuju, mně to stačí od ní. Od ní je opravdu božská.♥

Ikona diskutujiciho zdeněk 2019-01-11 01:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Chtěl bych se zeptat na nějaké rady a tipy k úzkostem. Jak jim zabránit, co pomáhá když už se teda objeví… Mě úzkosti trápí už nějakou dobu, ale ti "oficiální" léčitelé jsou hrozně nápomocní. Doktorka do mě chce cpát léky (které když si vezmu tak bych ani neměl řídit auto kvůli snížené pozornosti, takže se ani nemám jak dostat do obchodu do vedlejšího městečka) a psycholog mi na to pověděl "vyhýbej se situacím, které ti úzkost vyvolávají". No díky ! Mě úzkosti způsobují zlí, agresivní nebo hloupí lidé a situace nimi vyvolaná. Za případnou pomoc díky! :-)

Ikona diskutujiciho ginze 2019-01-11 11:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Psycholog ti říká blbost – když se chce člověk vyrovnat z úzkostí, tak právě musí jít cíleně do těch situacích, které mu způsobují tu největší úzkost. Lidé, kteří mají z úzkostmi zkušenost, to potvrzují. Úzkost je takový náš vnitřní strach a když se tomu budeš vyhýbat, tak tím vlastně přiznáš, že se necháváš ovládat svým strachem.

Ikona diskutujiciho Andy 2019-01-11 12:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teď jsem potkala v shopinu Nohavicu 🙂 musela sem se bo zeptat na Putina.

Ikona diskutujiciho Milča 2019-01-11 13:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dalšího dotazníku. :-)

Ikona diskutujiciho df 2019-01-11 16:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Čtenářka ginze ti radí dobře, ano, po netu se radí špatně. Navíc z popisu to vypadá, že dřív to bylo v pořádku, šel bych zpětně v myšlenkách kdy toto nastalo, co byl spouštěč. Nemám třeba problém řešit mizery, stanu se totiž v té chvíli ještě větším mizerou než dotyčný a ten se mě pak začne bát a už si netroufne, tihle totiž ničemu jinému nerozumí než strachu a samože strach sami vytváří, vytvoř větší strach. "Hlídám si své šílenství v únosných mezích, střídavě pobývám na obou březích" Mejla Hlavsa skladba Šílenství. Také říkám, na prášky se vyprdni, nic to neřeší, třeba si jen málo věříš z nějakého důvodu.

Ikona diskutujiciho kalia 2019-01-11 23:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: To je zajímavé. Nejprve jsem po kliknutí na video toho kluka to video zase rychle zavřela, ale pak jsem na něj narazila na youtube znovu (když jsem hledala úplně něco jiného). Tak jsem se podívala na jeho videa a můj názor je, že to asi nehraje a dokonce mi připadá, že to funguje plus mínus tak, jak ten kluk DID popisuje. (také mě napadlo, že díky tomu, že byl původně žena a nechal se přeoperovat na muže, musel brát hodně mužských hormonů a v tu dobu se mu začaly objevovat "mužské osobnosti" – jenže při poslechu skoro všech videí mi připadá, že ty jeho osobnosti nejsou "jen" vedlejší účinek hormonální terapie nepřirozené pro tělo = nepřirozené proto, že je pro tělo blbé dávat do něj hormony opačného pohlaví, ale zase tomuto klukovi jako jednomu z mála věřím, že se doopravdy cítil jako muž od narození a není to jen výmysl že si chtěl nechat změnit pohlaví kvůli traumatu nebo jen módní výstřelek)

Ikona diskutujiciho zdeněk 2019-01-12 00:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[27]: I to jsem zkoušel, ale psycholog mi nebyl schopný popsat co dělat v takové situaci, abych se s tím naučil žít. A to že prostě pujdu do úzkost vyvolávající situace, a pak se tam sesypu mi nepřijde zrovna léčivé, ale spíš mě to bude ještě blokovat vůči těm situacím.

Ikona diskutujiciho kalia 2019-01-12 04:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Pedofilie je údajně způsobená tím, že muž stoupá po kariérním a mocenském žebříčku – nejprve si pořídí manželku a má děti, ale není naplněný (nechápu proč) a chce víc=další energii, tak si pořídí milenku. Pak ho to zase omrzí / milenka se energeticky vyčerpá, tak si pořídí více milenek najednou. Po čase ho to ale zase omrzí, a tak začne koketovat se svým !najednou po mnoha letech heterosexuálních vztahů z čista jasna objeveným! homosexuálním sklonem (a např. BDSM) a najde si nějakého mladého milence. Pak ty milence střídá. No a když už mu ani tohle nestačí, tak začne zneužívat děti (kvůli energii, děti jí mají nejvíce a mají ji nejčistší). Pedofil je prý běžný vývoj muže v tomto systému, který tedy stoupá v pyramidě výš a výš.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-01-12 09:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: Tak s tím mám své zkušenosti. Nejsem sice nijak navenek úzkostný člověk, ale uvnitř ano. Může to být důsledek traumatu ale i zkušeností nasbíraných nedávno. Bojovala jsem s tím, a stále bojuju, podle rad jak píše ginze [27]: tzn. jít do toho, překonat to. A za druhé, dělám detoxikační kúry od Joalis a to můžu opravdu velmi doporučit na jakékoli psychické symptomy. Shodou okolností teď užívám kapky přímo na úzkosti. Najdi si terapeuta a nech se přeměřit a sestavit kúru. Chce to trpělivost, aby změna byla dlouhodobá a usadila se v těle tak musíš vytrvat tak aspoň dvě kúry. Je to jedna z nejlepších investic co jsem za poslední dobu udělala. U psychických poruch se pracuje s nervovým systémem a s mozkem. Spousta lidí považuje psychiku za něco, co si člověk musí pořešit sám, ale když se snažíš a pořád tě to zmáhá a brzdí, tak je dobré si pomoct i něčím dalším než jen sebekontrolou. Deprese, úzkosti, nervozita, NEJSOU normální a dá se to řešit.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-12 10:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]:  Pedofilie je tak možná stoupání po žebříčku směrem k hnusově, degeneraci a destrukci… to co popisuješ je zhoršující se chování nemocného antisociálního zhovadilého psychopata a ne žádný vývoj. Nechápu jak něco takového někdo může tvrdit, když je to nemoc a nebezpečná úchylka!

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-01-12 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]: ,,Všude kde se ve velkém scházejí lidé s psychickými problémy jsou hrozné energie." Ale neplatí to i o tomto webe? Veď sem tiež chodia ľudia s rôznymi problémami.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-01-12 15:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: Podle mě je to prostě poškození mozku, které se dá i vypěstovat tím, že se člověk pohybuje v kruzích, kde je pedofilie normální, postupně na to navyká a pak to dělá taky a v mozku se mu to zafixuje, tudíž si vytvoří asociaci že ho potom děti vzrušují. Podobně jako se argumentuje, že v antice se nedělaly ultrazvuky v těhotenství a přesto tam byli homosexuálové – tak to byla homosexualita naučená, získaná a zafixovaná učením v určité společenské vrstvě. S pedofilií to bude podobně.

Ikona diskutujiciho kalia 2019-01-12 15:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To není můj názor, ten první odstavec jsem psala že "údajně" = přesně toto mi totiž kdysi řekl ilum. – to je jeho názor (či spíš byl jeho názor – nevím, jestli si to ještě myslí). Já si myslím, že to takhle možná funguje u nějaké destruktivní "high society", ale ne u každého běžného muže, natož v ČR. Naštěstí.

Ikona diskutujiciho Peace 2019-01-12 18:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Má nějaký vliv že většina jídla(v podstatě i všechno co používáme) je "mrtvé" ve smyslu, že s tím jídlem/věcí nebyl v kontaktu nikdo kdo to vyrobil, ale vše udělaly stroje? Myslím to tak, že třeba dříve chleba pekl pekař a vlastníma rukama válel těsto, dal ho do trouby, dnes tohle všechno udělá stroj.

Ikona diskutujiciho Khira 2019-01-12 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Po tom snu jsem se taky poučila a už to tak nepřeháním :D

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-13 03:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[33]: "Pedofil je prý běžný vývoj muže v tomto systému, který tedy stoupá v pyramidě výš a výš." proboha… ještě kdyby děti "byly určené k tomu mít sex":P na tom tedy není vůbec nic běžného… možná tak pro některé "elitní" satanistické spolky… eh. U vyloženě pedofilie to ovlivňuje třeba i znásilnění v nízkém věku nebo vystavení sex. zážitkům v příliš nízkém věku.

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-13 03:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo a fb je taky pěkně nebezpečné místo pro mladší(obecně všechny sociální sítě). já si pamatuju jak jsme byli s kamarádkou mlaďounký a týpek nám tam posílal fotky jeho stojícího ptáka(jop, fakt) a nebyl sám. Těch hovad je na soc. sítích víc než dost. děs. fuj. neuvěřitelný. Budu fakt hodně kontrolovat, co moje děti kde dělají, alespoň do určitého věku. Vždycky jsem si třeba říkala, že bych je, pokud možno, nenechala chodit do 15cti minimálně samotné třeba na bus, ale vozila je ze školy. Mám hrozný strach z toho, že by je někdo unesl nebo tak, dnes je možné všechno :-?  :-( už teď mám pocit, že budu úzkostná matka – a to ještě ani děti nemám a pokud nebudou podmínky, ani je mít nebudu :D

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-13 03:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[31]: ahahah jo jo, moje známá duše. To není blouznění, neboj, jen se občas zasním a nechám ruku(až moc), ať si píše co zrovna chce. Když člověk prochází seznámením s někým koho jeho duše zná, občas to není úplně hladký… ale už je to za mnou a jsem zase v pohodě :D

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-13 03:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: Jé děkuji, to je milé.Bohužel poslední dobou si nejsem jistá co je napojení a co vypisování emocí, co už, tak se snažím spát kratší komentáře kde je "výcuc" a balast mažu. – Fakt nechci jednoho dnes zahltit Alušku.org nesmyslnými slohovkami :D

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-01-13 03:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jooo a ještě mám otázku do dotazníku!

Ikona diskutujiciho ginze 2019-01-13 06:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[29]: No ono to, že někdo vykládá karty ještě neznamená, že to dělá správně :-) Takových mezi námi je.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-13 09:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]:  alternativní weby čtou lidi co mají o tyhle věci zájem aby se vzdělávali. a ti jsou všelijací. chytří, blbí, normální i problémoví… ale řeč byla o duchovním blbnutí na seminářích, meditacích, tantře, zasvěcování atd.  tohle jsou dvě odlišné věci.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-01-13 09:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[41]:  A když si vzpomeneš jak to bylo třeba jenom o sto-dvě stě let zpátky. Tak normálně sedmnáctileté dívky už byly matky. Která ve dvaceti byla svobodná a bezdětná, byla vlastně stará panna… a brali se v kolika? V patnácti nebo tak nějak? Nebo prostě kdy dívka začala krvácet. Dodneška to je ve filmech, kdy dívka tají měsíčky aby se nemusela vdávat… Šafránkové když hrála Popelku bylo 16.

Ikona diskutujiciho ginze 2019-01-13 16:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Ano, já vím, že je to těžké, ale jak říkám, přes net se to špatně radí no 🙁 Já jsem měla úzkosti, že jsem sotva vlezla do obchodu, tak už se mi podlamovaly nohy a bylo mi příšerně zle a doslova jsem odtamtud utíkala. Dneska už jdu klidně i do přeplněného obchodu a v pohodě.

Ikona diskutujiciho 540045 2019-01-13 16:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[48]: Ty kráso, bych v té době žít teda nechtěla. Mít takhle brzo děcko a ještě když člověk nechtěl, byl divnej…. si mladá holka nemohla vybrat jestli chce nebo ne, Jinak by jí společnost odsoudila, že? -Hrozná doba… 8-O

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek