24.-25.4.2019 došlo opět k manipulaci s časem

3.5.2019 v Poselství 29

Koncem minulého měsíce jsme zaznamenali několik zvláštních anomálií, které se týkají času. Něco podobného, či snad stejného, už se odehrálo loni, dokonce to byl také duben. Pamatujete si ještě na článek, kde tm popisuje svoji zvláštní cestu do zahraničí, kdy došlo k časové anomálii?
12.4.2018 Pravděpodobně došlo k zásahu do matrixu a nastal zmatek v čase. Prožili jste to i vy / Doporučuji

Vypadá to, že se to stalo znova a pravděpodobně došlo k posunům v čase. Je možné, že se opět použil stejný systém BST.
BST je technologie, kterou mají lidé z povrchu a dokážou ji použít k manipulaci s časem a realitou v matrixu, například pokud se stane nějaká zásadní katastrofa, mohou aktivovat BST, přehodit výhybku dějství na jinou kolej. Lidé, kteří by mohli být katastrofou zasáhnutí, nebo dokonce mrtví, žijí v novém scénáři dál a většinou si ničeho nevšimnou. Ti šikovnější, nebo ti co hodně často koukají na hodiny, však zažijí časovou anomálii, která se nedá logicky vysvětlit. Pokud si článek již nepamatujete a technologie BST vás zajímá, proklikněte se přes odkaz nahoře.
Dnes vám nabízím nový článek na toto téma, který napsal tm a vydal na svém webu.….. Minulý týden jsem napsal prosbu na čtenáře tadesca, jestli si všimli nějaké anomálie s časem. Děkuji všem za odpověd.  Nikoho jsem nechtěl ovlivňovat, a proto byl můj dotaz neutrální. Musím přiznat, že jste mnozí v odpovědích měli naprostou pravdu s pozorováním „natažení“ či „zkrácení“ času. Důvod, proč jsem se zeptal, byl následující. Mohu ho rozdělit do tří bodů:

Vlastní pozorování
Šel jsem v podvečer zalévat zahradu. Díval jsem se na hodiny na alarmu, když jsem vycházel z domu a letmo se ještě podíval na hodiny na stěně. Ukazovaly přesně 17:00. Bylo mně to hodně divné, že je tolik hodin. Ale dobře. Vešel jsem do sklepa, pustil vodu a vyšel sklepem ven. Natáhl hadici a začal zalévat. V moment puštění vody jsem zjistil, že musím jít dost nutně na záchod. Zastavil jsem tedy na rozstřikovači vody páčku, jdu opět do sklepa, projdu nahoru do přízemí a při pohledu na hodiny na stěně jsem byl v šoku. Naprosto v šoku. Bylo 18:04. Hned jsem se šel podívat na hodiny alarmu a ukazovaly stejný čas. Nechápal jsem . Byl jsem ohromen.
Cesta do sklepa, puštění vody, natažení hadice, a opět vycházení ze sklepa nahoru mohlo trvat maximálně tak 5 minut, spíše méně. Bylo mi jasné, že se opět něco děje s časem….

Telefon na počítač od známého
Jeden můj dobrý známý ze Švýcarska, který je naprostý „MATRIXÁK“ a vůbec nevěří na věci o kterých píšeme na tadescu, mě ten den večer po mé příhodě také šokoval, když mně zavolal na počítač.

Začal větou:„Ahoj tome, asi začnu věřit na duchy.
Já se zasmál a opáčil: ,,No, tak ty jsi ten poslední, od kterého bych to očekával a rozhodně ti nevěřím.“ A s nadsázkou a smíchem jsem dodal: „No copak se ti událo, viděl jsi roj duchů? Ha ha ha ha???? Zanedlouho se budou pálit čarodějnice“.
Potom pokračoval a znělo to velmi vážně: „Nebudeš mi věřit, co se mi dnes stalo. Byl jsem objednán k zubaři na 11:30 na nasazení korunky. Vyjížděl jsem z domu v 10:30, protože cesta k mému zubaři trvá asi 50 minut, je to kousek před Luzernem.
Když jsem vstoupil do ordinace, tak mi sestra řekla, že jsem byl objednán na 11:30, a že doktor už zde není. Byl jsem v šoku, protože v ordinaci bylo na hodinách 14:37. Asi na mě musela dost blbě zírat, protože jsem tam stál chvíli s otevřenou pusou, než jsem ji zase zavřel a zeptala se mě, jestli se mi něco stalo.
Tímto mě probrala z mého šoku, dala mně nový termín a já se bez rozloučení otočil a šel k autu. Tohle jsem jí přece nemohl vykládat, nevěřila by tomu a navíc by mne začala považovat za blázna.
Naprosto jsem nechápal. Nasedl jsem do auta a jel jsem kolem jezera směrem domů. Asi na 10 – 15 minut jsem zastavil a chvíli se díval do vody. Přemýšlel jsem, jak se něco takového mohlo stát. Ano, byl jsem v šoku, který u mě nemá obdoby. Uvažoval jsem, jestli skutečně nejsem fakt blázen.
Po nastoupení do auta jsem pomalu jel domů a neustále jsem přemýšlel o tom, co se mohlo stát, nebo jestli hodiny ukazovaly špatný čas. Když jsem přijel domů, zvedly se vrata garáže a já vjel dovnitř.
Digitální hodiny na stěně garáže ukazovaly čas 12:59. Podívám se na hodiny v autě a čas byl také 12:59.
Tak tohle byl pro mě další absolutní šok a já musel jít do obyváku a hned jsem si nalil whisky. Žena, která přišla domů krátce po 15. hodině bez pozdravení, něco na mém obličeji poznala a zeptala se, jestli se mi něco stalo. Že vypadám nějak hodně divně. Když jsem jí to povykládal, poklepala si na čelo a řekla, že bych neměl tolik pít. A já přitom měl jenom dvě skleničky (dva velké panáky).“
(Poznámka tm.: velmi dobře ho znám a vím že skoro vůbec nepije) potom ještě dodal: „možná tě tome nyní chápu, protože když jsi kolikrát u nás vykládal nepochopitelné historky, které se ti staly, také jsem si o tobě myslel, že jsi blázen. Pokud něco takového sám nezažiješ, nemůžeš tomu věřit….“

Rozhovor ještě pokračoval několik minut, než jsme se rozloučili a domluvili na osobním setkání.

Telefonní hovor o den později s jednou známou od Prahy, která mi také volala
Na rozdíl od mého známého ze Švýcarska, je to žena, která už podobné věci zažila.  Sdělila mně následující příhodu z předešlého dne:

„Měla jsem auto den před událostí v servisu. Nevšimla jsem si ale, jestli hodiny byly ten den přestaveny a ukazovaly přesný čas.
Druhý den sednu do auta a jedu do Prahy. Moje hodiny v autě ukazovaly o 8 hodin více, než bylo doopravdy.
Nevěnovala jsem tomu pozornost. Vyjížděla jsem podle domácích hodin v 10:00. Cesta do podzemní garáže trvá vždy tak 30 minut. Při vjezdu do garáže mi vyskočil lístek z automatu na 18:30 hodin vjezd. Hodně jsem se podivila, že hodiny v autě a zároveň na vjezdu na parkovišti, mi daly stejný čas, asi špatný čas. Jak v autě tak na lístku bylo 18:30.
Nevěnovala jsem tomu pozornost, ale když jsem přijela domů, bylo po 13 hodině. Tak nevím co se ten den stalo, ale muselo se stát něco velkého, dodala….“

Tyto příhody mě právě donutily, napsat dotaz na Vás čtenáře tadesca, jestli jste něco pozorovali také. A sami vidíte, že popisujete podobné zážitky.

Den na to se na Slovensku objevil magnetický prach na autech
Pamatujete si na podobnou příhodu z minulého roku? Není vyloučeno, že byl opět použit při nějaké velké události systém BST, třeba na Ukrajině?

Mnoho lidí, kteří si ničeho nevšímají a jedou po zemi jako naprogramovaní roboti, si nikdy ničeho nevšimnou. Jsou to ti, kteří se řídí jenom NAUČENÝM MATRIXEM A NEVĚŘÍ SVÉ INTUICI….. (konec článku od tm, ZDROJ)

Stalo se 21. dubna 2018 loni:

Slovensko v roce 2018 zasypal magnetický prach, vzorky prachu byly na testech
,,Celé Slovensko, ale i řadu moravských měst, v uplynulých dnech zasypal ,saharský písek.“ Alespoň tak zněla výmluva oficiálních médií.
Lidé objevili u zlatavého poprašku magnetické účinky, což v nich vyvolalo nedůvěru k jeho původu. Vzorky písku proto raději nechali otestovat.
,,Poslední dny bylo celé Slovensko doslova zapadané prachem. Podle oficiálních informací se mělo jednat o částečky písku přímo ze Sahary. Problém však nastává, když ke zmiňovanému prachu přiložíme magnet. Tento prach totiž reaguje na magnet.“ Sdílí výsledky testů Facebooková stránka Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko – okres Ružomberok.
,,Co skutečně obsahoval prach, který zamořil celé Slovensko? Abychom zjistili pravdu, odebrali jsme vícero vzorků na různých místech Slovenska a odeslali je na odbornou laboratorní expertízu.“

Podplacená (nebo prostě dementní) média se posmívala lidem, kteří zkoumali magnetické vlastnosti tohoto prachu. Tvrdí, že písek může být i magnetický pokud obsahuje oxidy železa, aniž by za tím bylo něco záhadného. Nevím proč, ale nějak mi připadá teorie o písku ze Sahary více ujetá, než teorie o tom, že jde o vedlejší produkt po nějaké odvrácené katastrofě, kterou vyrušila technologie BST. Ale to je čistě můj vnitřní pocit, vy můžete mít jiný dojem… Každopádně se nemůžeme lidem divit. Nikdo neví že BST existuje a když veřejnost požaduje vysvětlení a když řidiči nadávají, čím to mají ušpiněná auta, média musí něco vymyslet, nemají na výběr.Komentáře

Ikona diskutujiciho Ros 2019-05-03 06:27:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V tu dobu jsme byli na dovolené a právě zmíněného 25. jsem se probudila v dobu, kdy se normálně budím, podívám se na hodiny, a skutečně tomu čas odpovídal, tak jsem s čistým svědomím vzbudila zbytek rodiny. Šok ovšem přišel s tím, že na mobilu všech okolo mě bylo o hodinu méně. Údajně můj mobil chytl změnu letního času, která se v dané zemi neuskutečňuje už řadu let.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-03 08:33:32
Ikona diskutujiciho
sipka

tak když už se neuskutečňuje, tak to nemůže být možné 😀

Ikona diskutujiciho Dexter 2019-05-03 10:45:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Opět napíšu jenom tolik: Subjektivní vnímání času nelze vztahovat na objektivní realitu. Už jenom z toho důvodu, že mozek vnímá čas různě. Když dělám něco, co mě baví, čas přímo letí. Když dělám něco co mě nebaví, čas přestane utíkat a vleče se. Mám z toho vyvozovat, že nějaká vyšší síla mění rychlost toku času? Ne, je to pouze a jenom v mojí hlavě.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-03 10:53:27
Ikona diskutujiciho
sipka

(ad. dexter) Doporučuji ti přečíst si první článek, než k němu napíšeš komentář. Protože to pak vyznívá docela vtipně a hlavně je to mimo mísu. Tahle reakce na koment taky vypadá, jakobys ani nečetl ten koment.

Ikona diskutujiciho armag 2019-05-03 07:50:54 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Samozřejmě, že k žádné manipulaci s časem nedošlo. To, že někde je magnetický písek znamená jen to, že pochází odněkud, kde je zvýšená hladina železa, nebo v daném místě leželo mnoho starého šrotu.

Manipulace času můžou probíhat jen na velmi malém prostoru, takže asi tak.

Magnetický písek nemá s časem nic společného. Záleží na tom, odkud pochází a jaké je složení půdy a písku v daném místě.

Ikona diskutujiciho lenka f 2019-05-03 10:37:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No tak ten zážitek pána se zubařem to je něco. To bych taky koukala jak blázen, přijet někam a zjistit, že tam je úplně jiný čas. Pak se vrátil domů a zase něco jiného. To se mi zatím nestalo. Jinak já tak pečlivě hodiny nesleduji ani vlastně nemám hodinky na ruce, prostě všechno tak přibližně odhaduji. Zatím jsem vždy stihla všechno. Akorát jednou si pamatuji, že jsem jukla na hodiny doma na poličce a bylo 19.00 hod. pak jsem něco dělala a za nějakou dobu mi na ty samé hodiny znovu padl zrak a bylo tam zase 19.00. – tak mě to dost překvapilo. Ale to nebylo v těchto dnech.

Ikona diskutujiciho pavel-))) 2019-05-03 11:09:16 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

podle mě to souvisí s energiemi co pricházej z vesmíru je už tak silná že to hýbe s časem je a rychlejší a rychlejší už ted lidi nic nestíhají bowisy stoupají ohromným tempem i ja zažívám časové posuny někdy mě to komplikuje práci v zaměstnání došel sem si na zachod bylo 13,15 na hodinách a když sem došel zpátky bylo 13,43 děje se to lokálně co se tyká té technologie opravdu jí mají ale dokáže to jen v malém prostoru

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-05-03 12:16:09 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nič zvláštne som si nevšimol, ani ten prach. Len akoby mi zmizol deň, vo štvrtok som myslel že je streda. A okolo toho 25 boli akoby pomalé dni a po 30 ubiehajú dni zase rýchlo.

Ikona diskutujiciho Tomáš 2019-05-03 17:57:46 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dejme tomu, že něco by možné bylo. Spíš v tom slova smyslu, že pokud člověk o něčem nic neví, tak to ani nemůže odsuzovat. Ovšem pro mě nejsou hodinky strojem na měření času a nebudou. Hodinky žádný čas neměří. Je to jen strojek, který rovnoměrně a přesně otáčí hodinovými ručičkami. Pokud by došlo k posunu času, jakože by se třeba v tom čase nějak člověk pohnul nebo se tok času změnil, musela by být změna viditelná nejen na hodinkách, ale také na jiných věcech. Třeba na takové malé věci, jako je Slunce na obloze. Ale i na spoustě dalších maličkostí. Člověk by určitě nějaké našel. A stačí se zeptat lidí v okolí, jestli to zaznamenali také. Mozek je potvora, nastane tam zkrat a vykouzlí ti věci, o kterých se člověku ani nezdá. Ale stále netvrdím, že je to všechno hloupost. Podíváš se třeba na hodinky a mozek to interpretuje špatně. Pak se člověk diví, co se stalo.

Ikona diskutujiciho Andy 2019-05-03 19:04:27 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A zase ten Armag a Dexter …

Ikona diskutujiciho armag 2019-05-04 15:44:41
Ikona diskutujiciho
sipka

Protože manipulace s časem jsou možné jen na velice malých místech. Typické je to, když přiletí skutečný létající talíř ne ten, který se vyrábí na Zemi, tak tyto talíře dokážou tvořit anomálie v časových polích, ale ty se dají doložit tím, že jsou skutečně rozpoznatelné na technických zařízeních.
Když si emzáci někoho vezmou, tak jej také dokážou vrátit přibližně do stejného časového úseku, ale to jsou případy jednotlivých osob.

Skutečná hromadná manipulace s časem je možná jedině tím, že dojde k totálnímu přepisu akášických záznamů, právě proto například v ČR nikdo neví, co zde bylo řekněme před více než 1500 lety, protože tehdy došlo k přemazání záznamů a opětovnému rozšiřování lidí na toto území.

Když se stane nějaká obrovská celosvětová katastrofa, tak tehdy emzáci přepisujou čas, protože nic jiného jim nezbyde. Pouze díky těmto manipulacím lidi neví, kdo je ovládá a proč a že země je v podstatě pracovní lágr.

Když vám někdo říká, že čte v akáši co bylo a co bude, tak jen lže, protože všechny záznamy již byly mnohokrát přepsány podobně, jak se to děje třeba opětovným nahráváním na videokazety…

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-04 16:53:21
Ikona diskutujiciho
sipka

Rozsah a pokrytí systému BST budou nejlépe znát jeho uživatelé. Všechno ostatní jsou domněnky.

Ikona diskutujiciho Tauri 2019-05-04 16:24:59
Ikona diskutujiciho
sipka

To neznamená, že když mají jiný názor, než ty, tak je špatný..necháváš odsuzovat je sama sebe…
Každý má nějaký názor a až po nějaké době se ukáže, kdo měl pravdu a kam ho ta pravda zavedla…

Ikona diskutujiciho armag 2019-05-04 22:53:01
Ikona diskutujiciho
sipka

Nejsou to domněnky.
Jednoduchý příklad. Máš panelák, ve kterém je třeba 20 bytů.
Jeden člověk napouští vanu, někdo žehlí a další si chce něco uvařit a pustí plyn, proběhne časová anomálie a on ten plyn nezapálí. Dovedeš si představit, jak by ten panelák vypadal po takové hodince?

Existují přístroje, které měří čas podle rozložení hvězd, atd.

Můžeš zmanipulovat čas jedné osoby, to jde. Je to jeden z typických příznaků nějakého únosu do UFO nebo něco podobného.
Ale nemůžeš udělat časovou manipulaci na větším území, protože by to nemohlo dopadnout dobře.

Něco jiného je situace, kdy už například vše bylo zničeno třeba atomovým výbuchem, pak si můžeš přemázavat čas, jak chceš, v tu chvíli to je jedno, protože to město bude tak jako tak zničené.

Ikona diskutujiciho Adéla 2019-05-04 15:45:44 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jestli se to stalo už druhý rok za sebou, nemůže to být tak že se v téhle době někdy stála nějaká katastrofa, která je nespíš nevyhnutelná a proto se vrací? Co když se to stane i za rok, dva…?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-04 16:51:51
Ikona diskutujiciho
sipka

hmmm, to je taky zajímavá myšlenka

Ikona diskutujiciho octomaník 2019-05-04 18:15:55
Ikona diskutujiciho
sipka

Že bychom byly v nějaké časové smyčce?
8.4.2016
V Česku se znovu objevil písek ze Sahary
To bychom v ní byli minimálně pět let…..
https://www.novinky.cz/domaci/399890-v-cesku-se-znovu-objevil-pisek-ze-sahary.html

4.4.2014 Silný vítr v oblasti Maroka a Alžíru zvedl do vzduchu prísek, přesněji řečeno jemný prach
ze Sahary. Vlivem rozmístění tlakových útvarů a z něj vyplývajících větrů se tento prach
v dněšních dnech dostává nad ČR. Vlivem deště se může dostat ve větším množství
ze vzduchu na zem. Tam jej lze nalézt např. ve formě žlutého povlaku na autě…
http://meteo.ign.cz/pisek_ze_sahary.htm

rozhodně má Adéla zajímavou úvahu……………

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-05-04 19:06:50 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nemyslím že katastrofa sa dá len tak odvrátiť manipuláciou času, i keby niekto mal takúto schopnosť tak po jednej odvrátenej katastrofe, by nasledovala ďalšia katastrofa, aspoň v amerických filmoch to tak býva.

No chcelo by to zistiť či ten saharský prach sem prichádzal i v minulosti alebo je to nový jav posledných rokov.

Ikona diskutujiciho octomaník 2019-05-04 19:24:42
Ikona diskutujiciho
sipka

V některých článcích na internetu je možné se dočíst, že písek ze Sahary přilétá nad území střední Evropy zhruba jedenkrát za destileté období, což není tak úplně pravda. Mnozí z nás si ještě vybavujeme situaci před několika málo lety (2008, 2004) a dokonce v menší míře i v roce 2012, kdy písková situace platila pro celé území České republiky. Většinou saharský písek přichází přibližně jedenkrát ročně. Někdy ovšem v menší, jindy ve větší míře. Méně obvyklá je situace, kdy jemné částečky písku přenesou oblaka ze Sahary přes Atlantský oceán do střední nebo Jižní Ameriky.
https://www.priroda.cz/clanky.php?detail=2592

Ikona diskutujiciho octomaník 2019-05-04 19:39:11
Ikona diskutujiciho
sipka

Písečná bouře ze Sahary. Klimatické změny (103)
https://www.youtube.com/watch?v=qWl-GSSgVVg
Dobrý den, S Vámi je Klimat kontrol a my pokračujeme v monitorování anomálních změn klimatu.
V roce 2013 zveřejnila Vědecká poradní rada evropských akademií (skupina 27 národních vědeckých akademií Evropy) studii nazvanou „Trendy v extrémních povětrnostních podmínkách na území Evropy“. Tento týden Rada rozšířila tuto studii o údaje z let 2013 až 2017.
Zjistili, že počet extrémních klimatických jevů se od roku 1980 zdvojnásobil, stejně jako počet meteorologických jevů (bouří), a množství hydrologických jevů (záplav, lavin a sesuvů) se zvýšilo šestinásobně.
Údaje za roky 2013 – 2017 naznačují, že tento trend pokračuje.
23. března napadl v několika zemích východní Evropy sníh oranžové nebo žluté barvy. Uživatelé sociálních sítí z Ukrajiny, Bulharska, Ruska, Rumunska a Moldavska zveřejnili na svých stránkách velké množství fotografií. Písečná bouře ze Sahary se změnila v barevné srážky.
Podobný jev lze pozorovat přibližně každých 5 let, ale tentokrát byla koncentrace písku vyšší než obvykle.
Za posledních 50 let se počet písečných bouří na Sahaře zvýšil desetinásobně.

Chtělo by to udělat nějakou studii – článeček – úvahu………

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-05-04 20:36:19 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Asi ten piesok zo Sahary nebude zas nejak dôležitý. Len som si spomenul že v nejakom proroctve bol spomenutý žltý prach ktorý spadne z neba. Možno je to tu, nechce sa mi to čítať.
Predpovedal migračnú krízu, hyperinfláciu, revolúciu, občianské vojny,
ale aj tretiu svetovú vojnu. Už okolo roku 1950 vedel, že v
budúcnosti budú ľudia používať smartfóny.

Budúca vojna.pdf

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://files.aktivit.webnode.sk/200006688-c35c1c454f/Bud%25C3%25BAca%2520vojna.pdf&ved=2ahUKEwil0YSiv4LiAhWDJlAKHU29AV8QFjAHegQIBxAB&usg=AOvVaw1eoswteeGmjNGoJw5bwUoA

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-05 08:57:17
Ikona diskutujiciho
sipka

Jo to si pamatuju, o žlutém prachu bylo v roce 2012 i v tom proroctví které mluvilo o třech dnech dny. Nakonec to nevyšlo, ale zvláštní shoda okolností.

Ikona diskutujiciho Andy 2019-05-05 13:58:14 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ve čtvrtek mi zmizely dvě hodiny, tu noc se mi nad ránem zdálo, že je bombardováno jedno větší město, jen jsem si řekla že doufám že to není Ostrava. Nebylo úplně velké, jsou tu větší města … Spadla bomba na město a když jsem se rozhlédla kolem zjistila jsem, že tyhle výbuchy se dějí na mnoha místech ve městě. Nebyly to velké exploze, takže pravděpodobně šlo o typické bombardování že vzduchu, kdy je schazovaly z letadel, ale ta letadla jsem neviděla. Byla jsem nad městem jakoby na kopci , a mám i pocit že jsem tam nebyla sama.
Jen tak to píšu, když se mi zdá něco chvíli před vzbuzením, buď je to nějaký vzkaz pro mě, nebo co se děje více lidem? Jako posledně kdy se mi zdálo o invazi a na tadescu se tu noc ten sen zdál mnoha lidem …

Ikona diskutujiciho armag 2019-05-05 17:05:56
Ikona diskutujiciho
sipka

Shodou okolností v Ostravě bydlím a žádné bombardování tu nebylo.

To, že někomu chybí hodiny nebo má pocit, že se zastavil čas není známkou manipulace časem. Je to známka toho, že došlo k manipulaci s vaším vědomím nebo možná i celou osobou.

Ikona diskutujiciho Jana 2019-05-05 15:52:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neviem, ci to moze suvisiet s tymto clankom, ale cca 24.-25. 4. sa stala znamemu nevysvetlitelna vec. Ked prisiel vecer z prace do bytu, jeho par kamenov co ma na policke bolo pred vchodom na schodoch. Akoby ich tam niekto vyhodil z okna, ale nik taky nebol, tak je to pre neho zahada. Nevedno, co sa dialo..

Ikona diskutujiciho Andy 2019-05-05 20:25:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neříkám že byla, Jen jsem si řekla že doufám že není.
Jo, vím že jsi odtud.

Ikona diskutujiciho Jarda B. 2019-05-08 09:14:25 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím, že čas na záchodě je dlouhý podle toho na které straně dveří zrovna jste. Moje hypotéza zní, že je časoprostor zakřiven temnou hmotou a černou dírou v kombinaci s euforickým, relaxačním až téměř meditativním stavem mysli 😀

Ikona diskutujiciho jana 2019-05-08 22:28:07 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

no to není nic proti mě, dneska se vzbudím a vím že je rok 2009 jsem si naprosto jistá že ten rok je, pak si čtu na jogurtu, spotřebujte 10/2019 říkám, ježiš 10let prošlej jogurt v lednici, co tam dělá? koukám na kalendář a fakt rok 2019! kde jsem teda těch 10let byla, proč jsem si to myslela, můžete mi to vysvětlit??

Ikona diskutujiciho Flaerious 2019-09-28 07:16:15 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak schválně jsem se podíval do kalendáře na schůzky ten den, abych si ho připoměl, nic zvláštního, tak jsem ještě kouknul na fotky, co jsem ten den fotil a tam to na mě vyskočilo. Měl jsem tam enormní množství fotek okolo poledne. Byly to různé moje legrační selfie před domem, ve kterém prodávám byt. Normálně ale tyto fotky vůbec nedělám. A najednou jsem si vzpomněl!! Měl jsem okolo poledne 2 prohlídky v jednom bytě, s odstupem 30minut. Druhá prohlídka byla žena s příjemným hlasem, seriózní, vše v pořádku. Už při příjezdu na první prohlídku jsem si všiml že mám sms od té druhé paní, že se omlouvá že nepřišla, že to nějak nestihla. Tak jsem se pousmál a volám jí s tím, že prohlídka je až v 11.30 a ona něco ve smyslu, „no ano vždyť jo a teď už je … aha …to není možný vždyť když jsem odcházela z ordinace, tak bylo už před dvanáctou. Já byla u doktora (nějaké menší ošetření) a mě teda nepřišlo že by to dělal tak dlouho, ale najednou bylo už pozdě. Tak já k vám jedu – to bych měla stihnout na čas.“ No a co myslíte … na čas nepřišla a na telefonu opět.nedostupná, pak přišla sms že bude mít přeci jenom půl hodiny zpoždění, že to nějak nechápe. Říkám ok tak já ještě počkám (tady nastává ta nudná půlhodinka kdy jsem dělal přiblblé selfie) Pak po půl hodině zase nepřijela, tak volám a nedostupná. Přijela za víc jak za hodinu a když se po přivítání podívala na hodiny, tak se začala strašně omlouvat, že nějak vůbec nechápe co jí trvalo tak dlouho. Jela z místa cca 15minut vzdáleného a přijela za necelou hodinu a půl. Mávnul jsem nad tím rukou, nijak jsem nad tím nepřemýšlel, klienti mívají často ty nebizarnější výmluvy. Ale teď zpětně po přečtení upozornění na manipulace s časem, tak nějak mi to sedlo dohromady. Akorát je divné, že já jsem ty anomálie času neměl. A čas si normálně, právě kvůli dočasnosti na několika schůzkách denně, na různých místech, opravdu hlídám pečlivě. Ale klientka měla nejdřív o hodinu více, pak se jí ta hodina ztratila a pak zase byla hodinu později. Takže jí další hodina propadla. No a pak přišla další divná věc, kterou jsem nechápal. Až někdy okolo 18h jsem měl další sérii prohlídek na jiném konci Prahy, tak jsem si říkal pohoda, mám spoustu času, stavím se někde na oběd a uvidíme co s mezičasem, možná na chvíli do kanceláře. Ale dojedl jsem a najednou jsem už přejezd nemohl stihnout. Vůbec jsem to nechápal co se stalo. Ale musel jsem klienty volat, že jsem dnes nějak nezvládl můj time management, že budu mít minimálně 20 minut zpoždění, a on vyděšeně – „jééé počkejte, to už je tolik? Tak to já také vůbec nestíhám. Počkáte na mě chvíli?“ Pousmál jsem se a řekl že samozřejmě počkám. No a i když jsem přijel pozdě, opět jsem ještě čekal. A pamatuji, že jsem si tenkrát říkal něco jako že to je dneska mazec s tou nedochvilností. Takže nám se ten čas přeskupil až odpoledne. Ale někomu těsně před polednem. Rozdíl mezi tím cca 6 hodin. Neměl jsem pro to vysvětlení, nebo spíš se mi o tom nechtělo přemýšlet, byl jsem unavený, takový jako nadprůměrně strhaný z toho dne , i když jsem nic výrazného nedělal. Jo a ještě jedna věc co by mohla souviset, okolo toho poledne, během prvního čekání, jsem se v jednu chvíli najednou rychle zpotil, i když jsem seděl na schodech a nic nedělal, najednou ze mě lilo jak z konve, a za chvíli nic. Teď mě mrzí že jsem si ty přesný časy více nezapamatoval. Ale odhadem se během cca 8 hodin ztratilo ve dvou blocích 2-3 hodiny. S tím že se ten čas pohyboval jako ve vlnách. Takže nejdřív mírně ubyl, pak se naopak na chvilku o něco natáhl a následně se ztratilo něco přes hodinu.
…..
Jo a jinak bomba web, kde se potvrzují moje teorie a informace které jsem vždy vnímal vnitřně jinak, než jsou prezentovány masám.
(viz Reiki apod. kde při zasvěcení, i když s vaším souhlasem, přesto v podstatě nevědomky, protože neznáte plný rozsah toho, k čemu všemu se tím rituálem „upisujete krví“, v podstatě otevřete brány a zrušíte vnitřní obranu proti energiím daného původu. Čímž dovolíte ovládnutí vaší duše různými, strach nahánějícími, entitami. Které do vás vstoupí během usínání, v okamžiku přechodu z jedné fáze mozku do druhé, tak v tomto přechodu vzniká ten malý okamžik, kdy při nefunkčních ostatních obranách, selže i tento poslední přirozený mozkový „firewall“ a tím to máte spočítané. V počítačové terminologii by se tato zasvěcení dali přirovnat k trojským koňům. Ale o tom napíšu jindy a jinam 😉

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek