24. Dotazník

25.3.2013 v Čtenáři 66

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂

1. Aký druh mäsa je najkvalitnejší?

To já nevim. Nejsem gastronom a ani z něho nevařím… Tak daleko nejsem.

2. Jedla by si nejaké špeciálne mäso, napríklad konské, hadie alebo sušené indiánske? I keď dnes si už človek nemôže byť istý ani čo je, napríklad v predajniach Ikea a Lidl našli výrobky obsahujúce konské mäso. Aj keď neviem čo je na konskom mäse zlé.

Asi největší masové terno bylo pro mě ochutnání žraloka (Chobotnice a mořské potvory už dneska asi žádné terno nejsou, že?)… Jo, byl dobrý. Koně bych si ale asi nedala, kdybych věděla, že je to kůň. A hada taky nevím, leda by mi ho nějak hezky upekli a naaranžovali 😀


3. Je destruktivní energie zakódovaná nejenom v prohlížeči google chrome, ale i ve webových stránkách od google (gmail, blogspot)? Proč to google dělá??? Proč vůbec určité skupiny tolik šíří destrukci, nechápu co z toho mají, akorát je jim z toho blbě? :O

No pokud vím, tak ,,www” je kod pro 666, takže je to prostě všude. Ale všechny webové adresy dnes fungují bez zadání www, stačí jen jméno a koncovka, takže v tom zase až takové terno nevidím. To už mi přijdou horší podprahovky z Facebooku.

4. Sleduješ na youtubu video kanály goscha Igora Chauna? A jaký máš na něj názor?

Cíleně ne, ale musím upozornit, že skoro všechna kvalitní videa, na která mě odkážou čtenáři a která pak doporučím na webu, jsou právě z jeho kanálu. Zkrátka má dobrý vkus a kvalitní archiv.

5. Kdy a kde jsi viděla ještěří bytosti? 🙂

…Zase ty ještěrky :F

6. Myslíš že “označenou” potravinu nechám třeba dva tři roky odležet, že z ní to 666 vyprchá? Ptám se jen čistě teoreticky, protože ne každá potravina jde skladovat takhle dlouho. 🙂

Nevyprchá. Protože kod pozmění energii výrobku… To není stejné, jako když si na tebe například uprdne tchoř, že to za pár měsíců to umyješ.

7. Proc uz nedelas clanky o svem andilkovi? Byly moc zajimave a vzdy potesily.

Protože si spolu pořád povídáme o mých osobních věcech, které pak nechci dávat na web.

8. Myslíš si, že mysl vítězí nad hmotou?

Mysl přece hmotu převyšuje. Když umřeš, tělo se rozloží, ale tvoje vědomí ne.

9. Co ti připadá smyslné? (višně v čokoládě, souhra barev,…)

Vím, co mi připadá nesmyslné, a to je Tato otázka 🙂 – nic ve zlém.

10. Máš ráda country?

Přijde mi fajn Ivan Mládek. Jako malá jsem jeho písničky ráda zpívala na výletech, přijdou mi vtipné i po letech. Není to však vůbec hudbou ani úrovní zpěvu, zato texty jsou geniální.

11. Jaký máš názor na internetové seznamky a sociální sítě jako facebook, twitter atd.?

Na zabití nudy a alternativní sehnání kámoše se to dá dobře využít. – Dneska mi ale přijde škoda času zabíjet ho jentak něčím, zato kámoši se přes internet hledají snadno. Jenomže je to nebezpečnější, než normální seznamování a také mnohem snadněji natrefíš na magora… všechno má svoje výhody a nevýhody.

Zato Facebook, to je zlo. Ten nepochválím ani za nic.

12. Chcel by som sa spýtať na Tvoj názor na Teal Scott. Ja mam z nej taky divný pocit. Možno je to môj dojem. Budem rád, keď sa trochu zorientujem.

Upřímně, viděla jsem po částech pár videí kde mluví. Obsah slov (z toho co jsem slyšela) mi přijde úplně v pohodě, ale také mám podivný pocit, ale nevím čím to je. Co si ale uvědomuji, tak trochu mě ruší její potřeba vypadat na těch videích jako elfka. – Výrazný make-up, speciálně upravené vlasy aby koukaly uši, svetr který si stáhle dolů pod ramena, asi aby byla víc sexy a odhalila dekolt. Přijde mi to takové nepřirozené, možná že to její pozování je ten můj divný pocit… Já mám raději přirozenost. Nalíčit ano, ale s tím stylingem se to nemá přehánět.

13. Kdy ses začala zajímat o “nadpřirozeno”?

To nikdy nezačalo. Jsem taková celý život.

14. Chodíš nakupovat do bio obchodů? Popřípadě jak často a co nejvíc… 🙂

Hodně nakupuji přes internet. Raději si zaplatím poštovné, než táhnout někde igelitky v MHD. Když člověk nemá auto, je s nákupy na levačku. Pravidelně je to jar, praní, mýdlo, deodoranty… no hlavně drogerie.

15. Plakala jsi při závěrečném vyvrcholení Titaniku kdy Jack umrzl v ledové vodě a začal klesat?

Řvala jsem jak tur 😀 … ale víc jsem se pobavila u tohoto:

16. Darovala jsi někdy bezdomovci přikrývku?

Proč bych to dělala? Ať jde do armády spásy, tam ho nechají se vyspat, obléknou ho a dají mu i najíst.

17. Vábí tě život v souladu s přírodou ve srubu v srdci Kanady nebo třeba Aljašky? V zimě psí spřežení místo sněžného skůtru a v létě koně a kánoe místo auta a motor.člunu.Vábil by tě takový život, nebo ti radši vyhovuje ten ve městě? Měnila bys nebo ne?

Já nemám ráda extrémy. Moje představa je žít někde kde je relativně teplo a kde nemusím celý život otročit na poli, abych se mohla najíst. Kdyby to místo v přírodě nebylo pořád zamrzlé, kdyby se tam daly normálně vydělávat peníze a jednou za čas zajet do obchodu koupit si alespoň máslo, tak klidně jo… ale koně a psy ne, o ty by ses musel starat ty. Z koní mám respekt a psi jsou moc závislá a náročná zvířata. Kolem celého spřežení bys skákal celý den.

18. Lze nějak změnit svoje vnímání času? Jinými slovy, můžeme se naučit vnímat čas jinak než lineárně??

S tím mozkem který máš, dost těžko.

19. Pamatují si zvířata své minulé životy? Nebo jen některá (jako u lidí)?

Nejsem sice zvíře, ale spousty neuvěřitelných setkání a situací mluví za to, že si je pamatovat musí. Asi si nepamatují všechna všechno, ale určitě ví víc, než lidi.

20. Jestliže kočky sbírají destruktivní energii do kožichu, co s ní pak dělají (jestli jí třeba nějakým způsobem posílají do vesmíru, přeměňují na konstruktivní apod.)?

Drží ji tam. Kožíšek je pak heboučký, načechraný, lesklý a lépe udržuje stálou teplotu… A také je kočka nejlepší prachovka na vymetení bince za skříní.

21. Hodláš zase někdy natočit nějaké video?? Třeba pokračování Alutyjátru nebo něco dalšího na způsob těch předešlých s dotazy?? (I když teď tu vlastně máme dotazníky, ale ty filmy jsou fajn, tvůj hlas se dobře poslouchá.)Nebo prostě cokoliv 😀

Potřebuji dobrý námět, čas, náladu, dobré světlo a musím být sama. – Až se znovu všechny tyto požadavky sejdou, tak něco vznikne… máš nápad? – Nadhoď námět. – A díky za poklonu 🙂

22. Ja som sa ťa chcela opýtať na to, aký je teraz tvoj vzťah k bytostiam, pretože som si všimla, že tu už dávno neboli žiadne tvoje stretnutia s nimi a tak… 🙂

Vztahy jsou pořád stejné, komunikace je každodenní. Důvod, proč už se to neobjevuje tolik na internetu, je jednoduchý. Mluvím s nimi o osobních věcech, které nechci dávat na internet, kde si to přečtou 3000 lidí a pak se mi v tom mohou začít nežádoucím způsobem rýpat. A víly musely počkat, až přijde jaro. Ty přes zimu spí, takže zažitky a dokumentaci dělám vyloženě jako sezonní záležitost. – Letos se tím určitě chci zabývat.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Mike 2013-03-25 07:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue myslíš si že David Icke má pravdu? Já mám z těch jeho přednášek smýšené pocity. Dík

Ikona diskutujiciho Vika 2013-03-25 08:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Luz 2013-03-25 08:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dočetla jsem se, že součástí probíhající transformace Země je to, že se lidem mění DNA – zajímala jsi se někdy o to a myslíš, že se to opravdu děje?

Ikona diskutujiciho Ameline 2013-03-25 10:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zmíněná Teal má především úžasná videa, co se týče "self-worth" a "shadow work", zbytek je taková klasika… Sama se tam dost odhaluje jako člověk a alespoň pro mě to vysvětlilo ten zvláštní pocit, co z ní mám a stala se pro mě tím dost sympatická

Ikona diskutujiciho pavel 2013-03-25 11:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koňské maso je mršina jako každé jiné a kdo je duchovně vyspělý si maso odpustí. 🙂

Ikona diskutujiciho Renata 2013-03-25 11:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jé, když vidím Mládka….

Ikona diskutujiciho Tamara 2013-03-25 11:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prečo je Facebook tak veľké zlo? Ako presne fungujú tie podprahovky, o ktorých si hovorila?

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2013-03-25 11:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napíšeš, prosím, někdy nějaký článek o Iluminátech? Docela by bylo zajímavé to číst z tvého pohledu. A také by to byylo pro mnohé lidi přínosné. Tedy hlavně pro lidi, kteří o nich neví a tudíž ani neví, kde a jak najít jejich různé odkazy a překroucené pravdy.

Ikona diskutujiciho Pepa 2013-03-25 11:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Koninu konzumuji naprosto bez problému a nevidím žádný důvod přestat jíst maso.

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-03-25 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[9]: Ve škole nás učili spousty hloupostí, takže bych k tomu na tvém místě nepřistupovala tak nekriticky :-)

Ikona diskutujiciho Tes 2013-03-25 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaká je podstata facebooku? Jak ubližuje? Má nějáký cíl? apod….?

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-03-25 13:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mimochodem, můj první dojem z Teal (jen když jsem viděla náhodný záběr z jednoho videa) byl taky zvláštní. Vyjádřeno slovy "tohle vidět asi nepotřebuju". Začala jsem ji sledovat, až když se její videa začaly zhusta objevovat na Orgonetu a dalších podobných webech. Ale řekla bych, že ten "divný pocit" si zaslouží pozornost, nemusí to být nic, ale často se zpětně ukazuje, že to byla předzvěst budoucího průšvihu.

Ikona diskutujiciho Václav 2013-03-25 14:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: neexistuje něco jako vrchní iluminát nebo my a oni. každý máme kousek více nebo méně toho ilumináta v sobě, podle míry iluze, kterou si sami držíme v sobě, proto se říká duchovně růst, protože je to odbourávání v sobě toho, co nám brání poznat, kým skutečně jsme, a zda to odrážíme ve svém životě. prostě hloupost je stejná všude na světě, není v tom rozdíl. hledání vnějšího nepřítele může oslabit hledání toho nepřítele v nás. lze to dělat zároveň.

Ikona diskutujiciho eliss 2013-03-25 16:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Slyšela jsem, že Měsíc byl jako satelit pro Zemi nasazen "uměle". Znamená to, že cykly, které měsíc ovlivňuje jsou taky umělé (nebo dokonce škodlivé?)? hlavně mě zajímá jestli je menstruační cyklus umělý. Existují ženy které ztratily menstruaci poté, co přešli na tzv živou stravu (ale prý jsou normálně plodné). Prý je nezdravé menstruovat každý měsíc, jednou prý budeme mít menstruaci jednou do roka…Co si o tom myslíš?

Ikona diskutujiciho Annie7 2013-03-25 16:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já bych měla spíš jen doplňovací otázečku.. Jak se tu psalo o podobě lidí se zvířaty a jejich charakteru (to že je Tarja sněžná sova, Anett slepice atd.), je nějaká stránka kde jsou ty zvířecí charakteristiky? Nebo se povaha lidí podle zvířat musí nějak "odtipovat" přirovnáváním k tomu zvířeti, prostě si musím poradit sama? (kdyžtak stačí když to napíšeš sem do komentů, ať to nezatěžuje další dotazník :))

Ikona diskutujiciho Dávid 2013-03-25 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo… čo… čo to tu?   Ja nerozumiem.  Vy mi chcete tvrdiť, že žranie (povedal by som jedenie, ale mäso sa dá jedine žrať) mäsa je normálne?   Ja verím na všetky tieto duchovné veci.  Vy veríte tiež, ale zároveň si myslíte, že žrať mäso je normálne, že tak to malo byť?  o.O

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-03-25 17:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To je škoda že nechceš písať o tých jašterích bytostiach, no nevadí, ale ako máme vedieť, či i ty alue nie si nejaká jašteria príšera z kozmu? 🙂

Ikona diskutujiciho Marry 2013-03-25 17:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o soláriích a jejich účincích na ne/zdraví?

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-03-25 17:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevieš či sa dajú nejak dosiahnuť pevné zuby? Trebars nejakími vitamínmi.(Nemyslím vypadávanie zubov, ale keď má niekto krehké zuby, zničené od agresívnych liekov).

Ikona diskutujiciho S. 2013-03-25 19:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Také bych měla jeden dotaz – jak jsi psala o facebooku, tak co je na něm tak špatného? Jasný, je to neskutečnej požírač času a občas se tam dovíš věci, který ani vědět nechceš.. Ale podprahovky? Mohla by jsi to prosím blíže upřesnit? :)) Děkuju moc a měj se krásně:)

Ikona diskutujiciho sugoi 2013-03-25 20:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Někde jsem četla že sex v "jazyce" iluminátů znamená něco jiného, ale už jsem se nedočetla co. Neslyšela jsi o tom něco? 🙂

Ikona diskutujiciho xxviktor 2013-03-25 20:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já tomu nerozumím:( Pokud  je nehmotné nadřazené hmotnému, tak jakou má pak souvislost chápání čehokoli s mozkem, když to je jen věc, která stejně uhnije?

Ikona diskutujiciho Spyro 2013-03-25 21:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Stále dumám nad jednou věcí (pravda je jich spousta)

Ikona diskutujiciho Peter 2013-03-26 01:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ot. 18:

Ikona diskutujiciho Eileen 2013-03-26 01:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Můžeš prosím napsat něco více k těm podprahovkám na facebooku? 🙂

Ikona diskutujiciho Peter 2013-03-26 02:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Tak to bych viděl podobně. Vesmír a vlastně vše, je fraktální, tj. kompletní informace o celku lze vždy najít v jeho sebemenší části. Protože vše je vzájemně spojeno. (byť se nám to v tomto případě nejspíše nelíbí).

Ikona diskutujiciho Nasgol 2013-03-26 08:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Co to je, duchovně vyspělý?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-03-26 10:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[15]: Jaká stránka? Já vidím v lidech zvířata, to je celé… Jestli to umí i jiní lidé, to já nevím, nejsem oni 🙂

Ikona diskutujiciho Václav 2013-03-26 13:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]: Prý je nezdravé menstruovat každý měsíc,….

Ikona diskutujiciho Annie7 2013-03-26 16:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Právě že umí, anebo alespoň já, když se na to zaměřím.. Ale nikdy jsem neslyšela o tom, že by podoba lidí se zvířaty nějak svědčila o jejich charakteru, tak mě to jen zajímalo 🙂

Ikona diskutujiciho Pája 2013-03-26 16:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

vzpomíná si člověk když už umírá a dostává se na "druhou stranu" na své minulé životy? :D

Ikona diskutujiciho Mis 2013-03-26 18:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Člověk je všežravec. Je na něm co bude jíst… To je jako by jsi vyčítala šelmám, že jedí maso -.- . Nechceš náhodou naučit lva žrát brokolici? :D Ne nic proti 🙂 … Ale nedostatek bílkovin se projeví později… Já jsem pro vegetariánství…ale platí: VŠEHO S MÍROU! A neříkat lidem, že není normální jíst maso…

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-03-26 18:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keď mám v pohári vodu a kocky ľadu, a tie kocky ľadu sa roztopia, hladina vody v pohári nestúpne. Vedci tvrdia, že sa v blízkej budúcnosti roztopia ľadovce Antarktídy a Arktídy a stúpnu hladiny morí, tak sa chcem spýtať či je to pravda. Lebo ak to funguje tak ako s tým pohárom vody, tak by hladina morí nemala stúpnuť.

Ikona diskutujiciho Veggie 2013-03-26 18:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, taky mě dost překvapuje, že zrovna Ty jíš maso. To Ti vůbec nevadí, že je to mrtvé zvíře? Je to po duchovní stránce v pořádku? Lidé se bez masa rozhodně mohou obejít, je to zbytečná součást jídelníčku. Navíc velkochovy jsou jedna velká mučírna, zvířata tam "žijí" v naprosto příšerných podmínkách. Připadá mi fakt brutální jíst popravená zvířata. Nerozumím tomu, jak se to slučuje s Tvou duchovní vyspělostí a mírumilovností. Pro mě osobně jíst zvířecí maso je totéž, jako jíst lidský. Jak se k tomu stavíš?

Ikona diskutujiciho Markéta 2013-03-26 19:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[14]:Co prosím? :-DDDD

Ikona diskutujiciho Alue 2013-03-26 20:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]: Evidentně nejsem duchovní. Jestli má někdo dojem, že jsem nějaký láma, vege, nebo opat, tak je na omylu. Maso mám od soukromníků, nepodporuji velkochovy ani náhodou. Vím co to je za zvířata a jaký měli předtím život.

Ikona diskutujiciho Veggie 2013-03-26 20:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

No chtěla jsem jenom vědět, jak se stavíš k tomu, že jíš zabitou bytost, která měla za života duši? Jestli třeba násilná smrt zvířete nemůže mít negativní dopad na člověka, který ho snědl. Zvíře přeci také má duši a své ochranné bytosti! Nepřipadá mi proto normální je jíst. Bez ohledu na to, jaký život zvíře vedlo – nakonec ho stejně popraví. Jak tedy na vraždění zvířat nahlížejí andělé a jiné jemnohmotné bytosti?

Ikona diskutujiciho Ilíriel 2013-03-26 21:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[23]: Skála se nepřevrhne :-) Přes tyhle asociace se dají vysledovat zajímavé věci. Třeba ses někdy zabil nebo zmrzačil pádem ze židle. Nebo oběsil… Zkus regresi, pokud chceš vědět víc.

Ikona diskutujiciho Pepa 2013-03-26 21:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:Zatím.Uvidíme,jaké zdravotní potíže budeš mít v 50 letech.

Ikona diskutujiciho Annie7 2013-03-26 23:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímaví vegetariáni.. Chvíli jsem se nad jejich komenty bavila, ale tohle už mi přijde jako omezenost. Nic proti, ale vnucovat ostatním svůj názor je prostě svinstvo. Já třeba jím jen ryby a drůbež (taky od soukromníků), červený maso sem přestala jíst kvůli velkochovům, které mi jsou proti srsti a nepuznávám "nadvládu člověka nad zvířetem". Ale nepřijde mi, že by to, co jím, mělo nějakou souvislost s mým duchovním rozvojem. Aspoň se, drazí netolerantní vegetariáni či vegani, smiřte s tím, že člověk je od přírody všežravec.

Ikona diskutujiciho Václav 2013-03-27 10:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: Problém mozku je v tom, že se v něm generuje tzv ego, které ale nemá reálný, skutečný základ, tedy neexistuje,nemůžeme ho objektivizovat, přesto mysl generuje tuto teorii, která se odrazí potom ve hmotě a energii. To způsobuje chaos a degeneraci. Ego je mylná myšlenka, že "Já" je tělo a mysl. Jenže to je chybná teorie a praxe, z které vznikají veškeré lumpárny světa. Skutečnost je taková, že naše skutečné Já je objektivní duchovní síla-láska, a když si to uvědomíme, budeme se chovat podle toho(ta mysl a tělo). Pak vše bude probíhat podle zákona lásky, a né podle umělého zákona ega. když pochopíme, že duchovní je nadřazeno, a zároven z této energie je svým pohybem stvořen i mozek, pak tam žádný rozpor hmoty a ducha nebude. Naše bytost jako člověk je tělo,psychika a duch. Jenomže tímto tělem a psychikou nepohybuje duch, ale ego, a tomu se říká iluze-neštěstí.

Ikona diskutujiciho Vika 2013-03-27 10:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[34]:Myslím, že Aluška se časem k vegetariánství dostane, je ještě mladá

Ikona diskutujiciho Gaia 2013-03-27 14:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dúfam, že v budúcom dotazníku budú odpovede aj na moje otázky z minula, aspoň zčasti by mohli byť zodpovedané. Ale k veci, nikto netvrdí že si guru alebo láma, ale ty sama sa staviaš do pozície "vyspelej" a duchovne obdarenej osoby, ktorá má kontakt s nadprirodzenom nie? Ako to prosím ťa korešponduje s konzumáciou zabitých zvierat, ktoré sú týmito tiež schopnosťami obdarené, majú svoje ochranné bytosti a v neposlednom rade cítia bolesť a strach rovnako ako my? Ďakujem za odpoveď.

Ikona diskutujiciho Nika 2013-03-27 14:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,nevieš náhodou kedy a kde bude dostupný film Imaginaerum? 🙂

Ikona diskutujiciho Lil 2013-03-27 15:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Píšeš svoji knihu ručně nebo na počítači? 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2013-03-27 15:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[40]: Přesně… Už se o tom bavit nebudu, když se na mě kvůli tomu útočí. Je to pořád dokola.

Ikona diskutujiciho Veggie 2013-03-27 18:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Severka 2013-03-27 19:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co říkáš na protonovou léčbu rakoviny? hlasprozivot.cz

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-03-27 19:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ach jo, tí vegetariáni sú otravnejší než Jehovisti.

Ikona diskutujiciho Mis 2013-03-27 22:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Člověk má speciálně vyvinuté stoličky k tomu aby mohl maso jíst. Kdysi byl povrch stoliček hrubý aby mohl jíst kořenovou zeleninu. Ale když se naučil lovit, tak celé jeho tělo se na jedení masa přizpůbilo. Je to NÁDHERNÁ myšlenka s vegetariánstvím. Ráda bych se jí řídila ….ale to prostě nejde! Ano zvířata mají duše, ale vnímají svět jinak než my! Člověk je taky zvíře. Musím jíst, maso protože nechcu těžce onemocnět. Mě osobně maso nechutná už z toho důvodu, že je plné antibiotik a různých…ehm! "špatných věcí". Ty zvířátka strašně trpí, to vím :(. Ale má to tak být. Je to něco čím si lidé mají projít aby nabrali skušenosti. Já se nebojím… protože zanedlouho se to všechno změní a to přece víme, ne? :))

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek