242. Dotazník: Z čeho pramení sexuální úchylky?

6.2.2019 v Čtenáři 36
Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze….. Děkuji!
Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.
1. Ahoj Alue tak mám tedy dotaz myslíš, že se z člověka, co moc řeší okolní dění může stát flegmatik? Já jsem ten typ co hodně řeší. Vím však že je to zbytečné, ale nemůžu si pomoct. Jak se toho můžu zbavit?
Přílišné přemílání a řešení úplně všeho, je typická vlastnost introvertů. Introvertní mozek je vysoce aktivní a neustále něco filtruje a destiluje. Je dobré zaměstnávat ho zajímavými věcmi a pořád ho něco učit, protože tím z něj dostaneme maximum, nebude se pak nudit a navíc nebude mít prostor řešit ptákoviny.
Tato vlastnost je vrozená a dá se zkorigovat tak aby byla přínosná, produktivní… Ale nedá se vyrušit. A proč by to vlastně člověk vůbec měl chtít? Vždyť aktivní produktivní mysl je dar, ale musí se s tím umět správně zacházet.
Pokud má mysl neustále tendence zabývat se hloupostmi, introvert by měl zajistit nová témata, kterými by se mysl mohla zabývat. Rotující hlouposti v mysli jsou spíše výsledek nudy, kdy mozek nemá nic důležitějšího, tak nahodile bloudí. Pokud je introvert dostatečně pracovně vytížený a má pořád co dělat, přestává řešit hlouposti, protože mu na to už nezbude prostor.
Záměr není utlumit svoji mysl, ale nasměrovat ji tak, aby se zabývala něčím užitečným. Uvědomit si, že já jsem pánem svého vnitřního světa a já určuji, co se tam bude dít. Jestli tam bude jenom nahodilý nepořádek, chaos a klepy, nebo jestli tomu dám formu, směr a řád. Je nutné začít se pořádně a soustavně realizovat.

2. Jaký máš názor na používání ionizačních hřebenů a fénů?
Ionizační fén mám, ale používám ho asi dvakrát za rok. Nevyhovuje mi zrychlené vysoušení, vlasy jsou pak suché a zašmodrchané. Tyhle vynálezy mě docela minuly, já mám hlavu suchou za dvě hodiny a můžu schnout i za pochodu, je mi to jedno. Hřeben mám dřevěný… Když chci nabrat záporné ionty, jdu raději do přírody.
3. Zkoušela jsi někdy bezšamponovou metodu mytí vlasů (no poo)? Nebo jaký máš na ni názor.
Věřím tomu, že s tím někteří lidé mohli vyřešit své problémy, ale že to není metoda pro každého. Podle mě stačí umývat se přiměřeně jednou za několik dnů (ne denně), nebát se nechat vlasy občas pořádně zmastit a používat šetrné šampony, které z pokožky neudělají saharu. Extrémy obecně moc neaplikuji. Oplach ředěným octem jsem zkusila jednou, moje vlasy to absolutně vysušilo (neučesatelný vyprahlý zadrchaný kus koudele) a sodu bych si na hlavu nedala, když vidím jak umí krásně vyžrat špinavý odpad v umyvadle. Už jsem si dala na vlasy ledacos, jako třeba med a vajíčka, které mi na hlavě uschly na helmu a pak to nešlo umýt, ale i já mám svoje limity a meze, za které ve svých pokusech nejdu.
4. Mám pocit, že se čas zrychlil, myslím tím, že je ještě rychlejší než před tím, kdy jsi o tom tady psala. Ja dlouhý je aktuálně den? Opravdu všechno utíká. Děkuji za odpověď
Poslední zprávy udávají, že má aktuální den délku něco málo přes 14 hodin. To znamená, že už ze dne chybí 10 hodin. Pociťujeme to všichni. I já. Je to hrozné, hlavně když si vzpomenu na délku dne když mi bylo třeba deset, absolutně se to nedá porovnat.
5. Ráda bych se zeptala, jak je to s tím BDSM. Sama to ráda praktikuji a když je to dobrovolné z obou stran, nevidím v tom problém, ale ráda bych znala tvůj názor na parafilie celkové, do kterých BDSM spadá.
Jakákoliv potřeba ublížit sobě nebo druhému a obliba v bolesti nebo způsobování bolesti je patologická. Můžeme to sledovat i v říši zvířat, kdy se zvířata sebepoškozují pouze pokud mají duševní problémy, nebo jsou týrána. Papouškové si trhají peří když trpí samotou, divoká zvířata v zajetí chodí pořád dokolečka a přestávají žrát, delfíni v zajetí přestanou schválně dýchat a tak se udusí.
Všechno živé je pudově nastaveno k tomu aby chtělo žít, aby se chtělo množit a k ochraně sebe a svých blízkých, aby se vyhýbalo poškození a bolesti. Cokoliv co jde směrem k sebepoškození a sebezáhubě jde proti zákonům vesmíru, proti přírodě a proti základnímu nastavení svého druhu. U člověka to může být výsledek nedobrého vztahu sám k sobě, nebo trauma. Mnoho lidí se nemá rádo a podvědomě sami sobě přejí utrpení, odráží se to pak i v sexualitě. Právě v sexu velmi dobře poznáme jaký je náš partner a jaký má vztah sám k sobě, nebo jaký má vztah k nám.
Potřeba rolí, kdy jeden je nadřízený trapitel a druhý podřízený příjemce bolesti, je také projev kompenzace nějakého vnitřního problému. Jeden se chce ujmout role, které asi v reálném životě nedosahuje, nebo mu dělá dobře s jinými manipulovat (může být psychopat, nebo skrytý surovec) a druhý podřízený to může brát jako únik z reality a odevzdání se, což si v běžném životě nemůže dovolit. Také může mít špatný vztah sám k sobě, nemá se rád a podvědomě má potřebu se potřestat za to jak je špatný a podřadný. Všechno to ukazuje na nespokojenost v životě, nebo nespokojenost se sebou.
Dekadentní společnost z toho dělá něco co je cool hlavně prostřednictvím médií, snaží se z toho udělat normu, ale na podstatě problému to nic nemění.
Můj pohled na věc asi bude některým lidem připadat jako názor sucharského normála co se neumí uvolnit a neví co je sranda, ale zkuste se zeptat sami sebe, proč jednoho člověka nejvíc vzruší když mu v posteli vyznáte lásku a hezky ho hladíte a proč jiného naopak nejvíc vzruší když mu nadáváte do debilů a u toho ho mlátíte… Kdo z nich to má v hlavě srovnanější a kdo z nich má očividně lepší vztah sám k sobě? Odpovězte si sami. A který partner má lepší vztah k vám? Ten, který vás bude v posteli hladit a líbat, nebo ten který vám bude nadáva
t a bude vás chtít mlátit?
Chápu když se někteří partneři v dlouhodobém vztahu nudí a zkouší novoty, experimentují, hrají si na role. Ale mezi experimentem pro zahnání nudy a kompenzací mentálního problému, je obrovský rozdíl.
Dobrá zpráva je, že když se člověku podaří dostat se ven ze sebedestruktivních vzorců, zbavit se nenávisti k sobě, k okolí a když se mu podaří očistit své energie od astrálních parazitů a destruktivních frekvencí, automaticky se stane jemnějším člověkem a to se přirozeně odrazí i v jeho sexualitě. Přestane toužit po bolesti, nadávkách a násilí. Bude naopak hledat jemnost, něžnost a lásku… Jenomže ve skutečném světě je to většinou spíš naopak, kdy se člověk s přibývajícími roky naopak pořád víc a víc kazí, než aby se zlepšoval. Ono to totiž vyžaduje mnoho práce, mnohdy i financí a odříkání. Jak říkají čertíci v pohádkách, do pekla je cestička široká a pohodlná. Každopádně řešení není v potlačení úchylky jako takové, řešení je vyřešit primární příčinu, vyřešit si otázku, proč vůbec něco takového chci a proč se mi vůbec něco tak odporného líbí.
6. Jaký film je tvůj nejoblibenější?
Pravděpodobně nemám ,,oblíbený film“, který bych musela sjíždět pořád dokola. Filmy dělím na ty co mě bavily/něco předaly a nebavily/nic nepředaly. Postupem času mě koukání na filmy baví stále méně a pouštím si je jenom jako kulisu k práci nebo k úklidu, aby nebyl ticho a nuda.
7. Moje podvedomie ma naskutocne taha ku slovanskym korenom a vsetkemu, co s tym suvisi. Pred rokom som dostala knihu RUNY prakticka kniha. Dnes mi na nu padli oci a prvy krat som ju otvorila. Mam velmi zvlastne pocity. Na jednej strane ma to velmi taha zahlbit sa do citania, no druha strana mi hovori, aby som ju nechala tak. Zacala som vahat pri citani obsahu, ked som narazila na stat runovych vestieb a runovych kamenov. V minulosti som pomocou ihly na nitke vedela predpovedat, no ako som sa docitala, patrilo to k destruktivnym energiam. Kyvadlo som pouzila naposledy 10 rokov dozadu. Raz som vyskusala prutik. Viac som s nim nepokracovala. Teraz mam otazku na Teba. Co si myslis o runach ako takych a o vesteni z runovych kamenov. Budem velmi vdacna za odpoved, som introvert, ktory v minulosti mal pocit, ze musi vsetkym pomahat a robit vsetko tak, ako si druhi predstavovali na ukor svojich pocitov, potrieb a presvedcenia, len aby bolo dobre. Urcite vies o com hovorim.
S runami nemám osobní zkušenost, ani nevím o nikom blízkém, kdo by s nimi pracoval. Z tohoto laického pohledu je vnímám jako něco podobného k výkladu karet. Nic proti těmto metodám nemám, i když je věštění obecně tenký led a záleží kdo s tím pracuje.
8. Proč tatér zaručeně nebude konstruktivní?
Nad odpovědí se jen stačí zamyslet, je velmi jednoduchá a přímo se nabízí. Každý na to umí odpovědět sám, když bude chtít…
Protože ve své pracovní praxi vpichuje za bolestivého procesu jehlou inkoust do těl druhých lidí. Velká část objednaných tetování jsou silně destruktivní výjevy – za což tvůrce nemůže, záleží na přání zákazníka – a přichází do kontaktu s velkým počtem osob. Jací lidé nejvíc vyhledávají tatérská studia a jiná studia měnící tělesný vzhled směrem k něčemu nepřirozenému, si odpovězte sami. Na to aby člověk mohl v klidu píchat inkoust do kůže, zatímco zákazník skučí a přemáhá bolest, musí být tatér tak trochu řezník a musí ho to přitom bavit aby byl dobrý a uživil se, jinak by měl přirozenou zábranu a nemohl takovou práci vůbec vykonávat.
Každý duševně vyrovnaný člověk má v sobě přirozený pud nepůsobit nikomu bolest a nezabíjet, to znamená že nebudu druhého bít když vidím se ho to bolí, nebudu do jiného řezat, nebo poškozovat jiným způsobem jeho tělo. Stejně tak nebudu poškozovat to svoje… kdo tento vzorec překračuje, už se dostává mimo zákony vesmíru a mimo základní program pro úspěch a přežití svého druhu. Jeho myšlení není v pořádku.
Malé děti, které týrají nebo zabíjí zvířata, projevují poškození své psychiky, kdy s nimi bylo patrně doma špatně zacházeno a to způsobuje tyto abnormality. Nikdo z nás není přirozeně zlý, jsme zlu naučeni. A dokud bude naše společnost podporovat abnormality a vydávat je za normál, nebude to lepší.
Prospívá tu dlouhodobě mnoho neduhů a abnormalit, které se vyskytují tak často a tak běžně, že už je většinová společnost ani neodliší od normálního stavu. Mnohé přirozené automatické reakce jsou ponižovány a potlačovány. ,,Nebuď bábovka ty v*le, střel ho rovnou mezi oči.“ ,,Ale paní, pan doktor už viděl všechno, nebojte se svléknout a ohmatat…“ Člověk má nakonec pocit, že jeho normální vrozený stav mysli vlastně normální vůbec není a pokud podlehne tlaku, už se mění jeho psychika.
Pamatujete třeba na to, jak se děti skoro bojí říct že je škola nebaví a že ji nesnáší, aby se nespustil obvyklý proud důvodů, proč je tento názor špatně a proč z nich rostou vejlupci? Žádné dítě nebaví být zavřený osm hodin denně jako vězeň a dělat co je nebaví, stresuje a ještě k tomu zadarmo. (Nebaví to ani dospělého, ale ten si aspoň může vybrat!) Je to úplně přirozená reakce organismu na omezení základních práv a omezení osobní svobody. A ano, pro systém je tato reakce nepohodlná, takže se potlačí zákonem. ,,Musíš, jinak rodiče zavřou, že nechodíš do školy“. Takhle z nás rostou podřízení lidé, kteří celý život ochotně otročí a ochotně dělají co nenávidí. Od dvaceti ,,přežívají do důchodu“ kdy konečně MOŽNÁ budou mít volno a budou moct dělat co je bude bavit a konečně snad budou svobodní… ale stejně nebudou. Důchody jsou malé, tělo vyčerpané stresujícím pracovním procesem a chronickým nedospáním je nemocné a přijdou vnoučata která se musí pohlídat. Do toho ještě budete poslouchat kecy o tom že jste důchodci, babky kroužilky, že jste tlustí a jiné ponižující jevy. Úcta ke stáří zmizela… Nedávno jsem tu četla dokonce podobné názory v diskuzi, kdy si někdo stěžoval na ,,babky kroužilky“, co hodí berle do košíku a jezdí po supermarketu a hledají slevy. Připadá mi to hrozné. Kdyby tyto babičky nemusely, určitě by tak nežily a kdo nezažil chudobu, chronickou bolest a těžkou nemoc, s nimi neumí soucítit. Ten bude jednou velice překvapen, až mu bude 70 a bude taky hledat slevy v supermarketu, aby se za tu ubohou almužnu, které říkají ,,důchod“, mohl alespoň najíst. To nejmenší, co můžeme pro sebe a tento svět navzájem udělat, je chovat se k sobě slušně, s úctou a spíš se snažit druhým pomáhat, než je ponižovat a pomlouvat…. Ale to už jsme hodně daleko mimo původní téma.

Komentáře

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-06 01:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

"Přílišné přemílání a řešení úplně všeho" no. přesně. POŘÁD. a navíc musím fakt pořád něco dělat, když něco nevytvářím nebo tak, nejradši bych si rozbila hlavu o zeď nudou, může to být i pět minut. ještě ani nemám hotovou jednu věc a už plánuju v hlavě druhou, která přijde potom. nedokážu prostě sedět a nic, zabilo by mě to.

Ikona diskutujiciho Robert 2019-02-06 04:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zvláštní. Lidi spíše zajímá věcné (mrtvé) co dělat, na čem pracovat, čím se zabývat, čím být, co prý jsou ostatní, namísto aby je zajímalo bytostné (živé) KDO a KÝM jsou a KDO a KÝM reálně být.

Ikona diskutujiciho lenka 2019-02-06 07:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, jsi moudrá žena,… trefné odpovědi,… ať se Ti daří ;-)

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-02-06 08:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Rád bych se doptal na to zrychlování času. Fyzikálně mi to nesedí, protože zvuk je pro výpočet frekvence vázaný přímo na čas. Když zatočíte gramofonovou deskou rychleji, zvuky mají vyšší frekvence, když pomaleji, nižží. https://youtu.be/DNGxDAiTxaQ?t=73

Ikona diskutujiciho ? 2019-02-06 11:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsem extrovert a nad necim premyslim a premilam stale ?

Ikona diskutujiciho Dexter 2019-02-06 12:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Na tema zkracovani casu – mam doma stary mechanicky natahovaci hodiny. Cas meri naprosto stejne, jako kdyz mi bylo deset. Jde spis o to, ze detskej mozek cas vnima jinak, nez mozek dospelyho. Cili jde o ciste subjektivni vec.

Ikona diskutujiciho hanka 2019-02-06 13:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaj, tak zaměstnat svoji introvertní nenažranou mysl, to je dobrá strategie :D  Ne vážně, musím s tím souhlasit. Nestačím se divit co všechno zvládám, jsem jako houba nasávající vědomosti a mám pocit že jsem konečně tak akorát vytížená a využitá. Sice si občas říkám jestli to nepřeháním, ale…mě to baví!

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-06 13:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]:  Taky to mám. Nikdy nekončící exploze myšlenek a otázek co a proč a jak to… Hodně mi pomáhá internet, protože když nedojdu na odpověď, tak na to pořád myslím, třeba celé týdny, dokud na odpověď nedojdu. Před internetem jsem obcházela lidi a postupně se ptala… nikdy nevěděli nic, nebo odpověděli blbost.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-02-06 15:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[6]: Tak s hodinkami to nezmeráš. To je len blbý stroj, ktorý sa samozrejme zrýchľuje tiež so zrýchľovaním času, takže idú stále ,,rovnako". Mimochodom mal som niekoľko starých naťahovacích hodiniek a čas ukazovali inak ako by mali ale to bude tým že sa asi nejak rozladili.

Ikona diskutujiciho Ellie Parrish 2019-02-06 16:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

S tou introverzí to je zajímavé, ale sama s tím souhlasím, protože se mezi tuto kategorií sama zařazuju. Jsem hodně přemýšlivá, když mě něco zajímá, tak jsem tím posedlá, dokud na to nepřijdu. Nejedná se o materiální věci, ale o abstraktní vjemy, typu psychologie, chování, společnost – to zase zajímá mě. Je fakt, když jsem zaměstnaná, tak alespoň nemám čas na to ani pomyslet a v takové fázi si řeknu "už mě to stejně nezajímá, musím se věnovat škole", když mám zase volno, tak si to řeknu obráceně. Ani jedno není na škodu, pokud je to vyvážené, ale u mě je asi špatné, že když se tím zabývám, je to až nezdravé, fakt tomu v mysli věnuju celý den a pak nemám chuť nic dělat. Hlavně bych řekla, že introverti jsou více vyrovnaní nebo mají lépe nastavené priority, protože jak jsi psala hodně přemýšlí.

Ikona diskutujiciho Peace 2019-02-06 19:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Nějak si neuvědomuješ, že to je v rámci uzavřeného systému.. Je to stejné jako kdybys napsal, že moucha nemůže ve vlaku, který jede 130km/hod letět protože jakmile vzlétne, přirazilo by ji to dozadu :-D

Ikona diskutujiciho Robert 2019-02-06 20:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Se zrychlováním času to možná bude, jako s opilcem, který se domnívá, že ho uhodil chodník do obličeje.

Ikona diskutujiciho Jan Jelínek 2019-02-06 20:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Jarka 2019-02-06 23:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: proč pisklavym hlasem? To me rozesmalo ta představa :-D

Ikona diskutujiciho Sebastian 2019-02-07 01:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]:  [6]: to je sice pekne co hovorite, lenze vec sa ma tak, ze ste sucastou realneho casu a nie pozorovatelom.

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-07 09:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Ano Peace, je to přesně takto jak píšeš a po ránu mě udivila tvoje moudrost, v dobrém slovasmyslu. Sama bych na to nevymyslela lepší přirovnání.

Ikona diskutujiciho ⚜️ aston 405 2019-02-07 12:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Hmm, díky za nápadité přirovnání :-D  ale stejně mu úplně nerozumím… nechápu tu fyzikální neprovázanost (například právě na ten zvuk). Představte si, že by zkrátili den na to, čemu dnes říkáme minuta. Já prostě z té představy neumím oddělit čas a zvuk (naše pisklavé hlasy → vzoreček pro frekvenci je f = 1/T .).

Ikona diskutujiciho Kaťa 2019-02-07 17:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue mám dotaz co si myslíš o zero waste? Jestli neznáš tak pochopím když na muj dotaz neodpovíš. Je to snaha o život bez odpadu/s co nejméně odpadem. :-)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-02-07 20:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]: Tak na to miesto v Peru kde beží čas po starom sa chcem presťahovať :-)

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-07 23:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: "Před internetem jsem obcházela lidi a postupně se ptala… nikdy nevěděli nic, nebo odpověděli blbost." Hm, to mi povídej. Jednou jsem se jako mladší zeptala na netu jak zhubnout a odpověděli mi ať to nezkouším, že by mě to mohlo zabít, protože mi začnou selhávat orgány :D:D:D a to jsem si tehdy připadala tlustá… pche. teď mám 171 cm/ 67 – 67,5 kg a? nechápu jak je to možný, ale nějak jsem to teď přestala řešit a i když jsem možná podle naší společnosti "tlustá", připadám si hezká :D děsí mě, že holky co dělají modeling mají běžně při mé výšce i 51 kg. to bych musela 17 kilo zhubnout, ta představa mě děsí. ráda jím :D

Ikona diskutujiciho hanka 2019-02-08 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[20]: já mám při 175 cm pořád 60 kg, ať dělám co dělám, jím co chci (nepřejídám se). To závisí hodně na konstituci, jsem drobná a prostě nepřiberu. Někomu připadám moc hubená, ale mně je takhle dobře. Stačí přibrat na sílu dvě kila a necítím se ve své kůži. Pak mám ségru která měří stejně a váží o 10 kg víc, ale má úplně jinou kostru. A tlustá není. Podle mě váhu není třeba řešit, je třeba řešit zdraví a každý člověk má svoji zdravou váhu jinde.

Ikona diskutujiciho Sebastian 2019-02-08 12:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]:  mas 175 cm a mas dojem, ze si drobna? Si robis srandu? Ved to co pises je skvele, optimalna vyska aj vaha… su zeny, co by za to zivot dali, aby takto vyzerali ;-)

Ikona diskutujiciho hanka 2019-02-08 13:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[22]: no prostě štíhlá konstituce, tak jsem to myslela, ne že jsem malinká, to opravdu nejsem :)) díky za pochvalu…někomu se to líbí a někomu zase ne, já jsem spokojená.

Ikona diskutujiciho df 2019-02-08 13:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak tam aluško píšeš o tom vajíčku na vlasy že jsi z toho měla helmu, to se dává jen žloutek a tak kolem 15ti minut aby to nezaschlo. Připomělo mi to před lety kamarádku, ptala se mě co si dávám na vlasy, že je mám tak v kondici (tak 25let zpět). Poradil sem jí žloutek, odvar z kopřiv (ocet občas taky). Za nějaký čas mi vynadala, že jí to zaschlo a nešlo to dolů, fakt sem nepředpokládal, že to bude mít napajcováno tak dlouho:-)

Ikona diskutujiciho Alue 2019-02-08 13:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]:  Měla jsem to tam tak hodinu :D :D :D :D

Ikona diskutujiciho df 2019-02-08 22:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[25]: hmm, s dlouhejma vlasama to muselo být peklo. To ona měla taky tak dlouho, ale tehda měla takový ten krátký účes co všude taknějak trčel i tak. Byla to moje chyba, že sem neudal čas. Každý jsme měli nějakou představu, jak by řekl jarda dušek :-)

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-02-10 16:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

1. Co je tedy ockovani? Je to tak, jak jsme se učily (vpraveni oslabeneho viru, aby si telo vytvorilo protilatky)- nebo tam pridavaji jeste neco? Jak to je?

Ikona diskutujiciho Lucka 2019-02-10 16:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotaz do dotazníku: ještě k tématu pravotočivost/levotočivost – Dostala jsem od kamarádky nádhernou spirálku jako dekoraci (zadrátovaná s barevnými kamínky). Pověsila jsem si ji do okna tak, aby byla pravotočivá. ALE pokud se na ni někdo dívá z druhé strany, zvenku, je levotočivá. Co s tím? Nedává to destruktivní energii zvenku? :-? Děkuji ..

Ikona diskutujiciho Brusinka540 2019-02-11 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]:Jak je pověšená, je úplně jedno. Důležité je, jak byla vytvořena. Jestli pravotočivě nebo levotočivě.

Ikona diskutujiciho Adelka 2019-02-11 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alu, myslíš si, že jak se říká že když jsi v novém prostředí a vyspíš se to co se ti zdálo se splní? (Mě se tak když jsem byla malá zdálo o čtyřlístkách a pak jsem jich našla plnou hrst na hřišti)dík za odpověď 😉

Ikona diskutujiciho stenly919 2019-02-12 16:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

dotaz do dotazníku. Jak se změní energie ženy, když si nechá propíchnout pupík ? A je náhoda, nebo spíše byl záměr, když arabové ve středověku svým zajatkyním, které umístňovali do harémů propichávali pupíky a dávali jim do něj šperky ? A je dneska jen náhoda, že tak moc hereček z filmů pro dospělé má rovněž propíchnuté pupíky ? Jinak pokud jsi se k tomuto tématu už někdy vyjadřovala, tak sory, nikde sem to tady neviděl..

Ikona diskutujiciho Nirvana (alias Ježovka) 2019-02-13 00:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Filozofická otázka k poslednímu článku "o shoření na bílý prášek".

Ikona diskutujiciho michal 2019-02-13 16:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, pokud například někdo někoho zavraždí, a odpyká si za to pozemský trest ve formě například vězení, jak to s takovým člověkem bude po smrti? Bude za tu vraždu pykat i po ní?

Ikona diskutujiciho hanka 2019-02-16 20:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do dotazníku. Jak může umělec, který kouří, pije a žije zhýralý život, vytvořit konstruktivní umělecké dílo? Viz skladatelé, malíři… obecně se traduje že umělci žijí bohémské životy, jaký to má dopad na energii jejich tvorby? Třeba takový Ray Charles, fetoval, ale vytvořil geniální hudbu.

Ikona diskutujiciho Anit 2019-02-20 14:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka do pristiho dotazníku:

Ikona diskutujiciho katrin 2019-02-21 22:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, chtěla jsem se tě zeptat na tvůj názor na kalifornské požáry. Dle mého názoru byly způsobeny člověkem, aby zamaskovaly větší požár v oblasti Paradise, kde se nevyvedl vládní experiment. Děkuji za odpověď! :-)

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek