247. Dotazník: Jak chránit vitalitu mozku a předcházet jeho poškození ve vysokém věku

4.5.2019 v Čtenáři 27

Co můžeme dělat aktivně? Starat se o své zdraví celý život, zajímat se, vzdělávat se, hodně číst a nebát se vzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou.

.
1. Aluško a ty čo používaš na umývanie zúbkov? Stále kurkumu? Alebo aj niečo iné?
Postupně střídám různé produkty i pasty. V poslední době se mi hodně zalíbily pasty od firmy Jäson. Více než použít konkrétní produkt však záleží na tom, jak dobrá je technika čištění zubů, nakolik jsou zuby čisné i v mezizubních prostorách, jak čisté jsou zadní stoličky. Samotná dezinfekce nějakou pastou, vodou, nebo kurkumou není samospasitelná, pokud na zubu i po čištění zůstává plak, který tvrdne na kámen a pod kterým se množí bakterie, které poté naleptávají zub. Takže pokud používám pastu, tak v biokvalitě a takovou, která mi chutná a se kterou se dobře pracuje. Hlavní důraz kladu na techniku čištění a pravidelnost bez vynechání.
.
2. Proč se tolik celebrit nechalo ostříhat a obarvit na blond?
Ostříhání a odbarvení na blond má úzkou souvislost s MK Ultra. Doporučuji návrat k článku, který jsem nedávno dávala, kde je vše velmi podrobně vysvětleno a jsou k tomu videa: Jakému účelu slouží globální celebrity?

..

3. Znala jsem jednoho člověka, ze kterého jsem občas měla strach, ani jsem nevěděla proč a nebylo mi v jeho přítomnosti vůbec dobře, cítila jsem buďto strach a ohrožení nebo odpor a pocit hnusu. Pak jednou, když jsme spolu mluvili a stáli jsme přímo naproti sobě, jsem si všimla, že se mu změnily zorničky, tak jako na obrázku u Miley Cyrus a bylo mi už jasné, proč jsem z něho měla takové pocity. Je zajímavé, že ten člověk byl třeba jeden týden úplně v pohodě i jsem ho ráda viděla, ale další týden byl nepříjemný a snažil se mě energeticky vysávat, ponižovat a dělat věci, které jsou mi nepříjemné. Ten člověk taky praktikoval jakési esoterické věci, nevím přesně co, ale nejspíš i černou magii, takže se nedivím, že si ho občas půjčoval nějaký reptil.
Teď někdy po roce jsem potkala dalšího člověka podobné charakteristiky, taky se ho někdy bojím a nejraději bych se mu vyhla (jenže to nejde, protože je to pracovní, stejně jako v tom minulém případě) a někdy je naopak úplně v pohodě a milý, myslím si, že je to proto, že se zrovna na někom energeticky nakrmil. Horší je ta situace, když nikoliv, to se pak snaží nakrmit na mně. A jediné, co jsem zatím zjistila, že se proti tomu dá dělat, je být v klidu a nenechat v sobě vzbudit žádné nízké emoce. Myslím si, že tyto entity mohou vstupovat i do obyčejných lidí, kteří jsou nějak silně destruktivní a dělají nějakou magii, nebo tak podobně. Nebo nevím přesně, moc tomu nerozumím a dřív jsem si myslela, že reptoši mohou vstupovat jen do těch zaprodaných celebrit, ale potom jsem viděla reptiliánské zorničky u běžného člověka…. Myslíš si, že nám mohou tito lidé posedlí entitami nějak ublížit?
V poslední době se ve velkém množí svědectví lidí, kteří tvrdí, že viděli reptiliánské hadí oko ve svých blízkých, členech rodiny, v kamarádovi, v přítelkyni, dokonce i v dítěti. Doba se tedy mění a už to neplatí jen na celebrity. Když jsem se snažila k tomu něco zjistit, dobrala jsem se pouze k tomu, že skutečně mohou vstupovat i do obyčejných lidí. Obecně platí, že na to však člověk musí být potřebným způsobem destruktivní a zahrabaný do matrixu. Já osobně jsem ještě nikdy hadí oko v žádném člověku neviděla na vlastní oči (za dbělého stavu v běžném denním provozu), pouze o tom slyším od svých známých, čtu o tom děsivě často v poradně a vidím to na videích na youtube. Přesto tomu věřím. Ovšem můžeme předpokládat, že část těch videí může být falšovaná, ale i kdyby všechny, proč by mi lhali moji přátelé, nebo čtenáři, kteří by z toho nic neměli? Ještě před deseti lety sotva pár lidí chápalo význam slova reptilián, nikdy mi nikdo nepsal ani neříkal že by ho někde viděl a teď o tom čtu a slyším děsivě často.
Reptiliána viděli moji přátelé v jednom známém, se kterým jsem se kdysi před asi deseti lety znala. V té době se ještě naplno nevybarvil, byl to jenom takový ten divný známý kterého občas někde potkáte, snažíte se k němu chovat slušně, ale stejně vidíte, že to nemá v hlavě úplně v pořádku. Stejně na něho občas někde narazíte, i když ho nevyhledáváte a moc nemusíte.
Byl to úchyl, pořád mi dělal návrhy a chtěl mi ukazovat svoje přirození, kdykoliv mě viděl na nějaké hromadné akci, nebo setkání. Nevadilo mu ani, když u toho byli další svědci. Fyzicky na mě nikdy nesáhnul, k tomu příležitost neměl. Když jsem se s ním úplně přestala vídat (pořadatelé ho nějak přestali zvát na setkání, asi se jim taky nelíbil a navíc se rozkřiklo, že v něm někdo viděl hadí oči), začal na mě dělat kampaně, aby mě zlikvidoval a částečně stál i za plánem ukradení domény Alue.cz. Když mě nemohl mít pro sebe, tak mě chtěl alespoň zlikvidovat. Vím od svých zdrojů, že mě chtěl původně ukrást, protože jsem byla zranitelná, nezletilá a věděl že by tím dost získal, ale nedostal k tomu nikdy příležitost. Ty kampaně a snahy o tvrdou likvidaci začaly až tehdy, kdy se v něm ukázalo hadí oko, dokonce opakovaně a vidělo to více lidí ve stejném čase… Nemusím si sáhnout a horká kamna, abych chápala že pálí, takže jsem to brala jako velké varování a vzala to vážně. Beru vážně všechno, co mi řeknou moji blízcí, když v někom vidí hadí oko, reptiliánský čumák, nebo černé oči a já toho člověka přitom znám taky. Nemá smysl něco takového riskovat, spálím most a sbohem.
Takových podobných zkušeností z okolí bych mohla vyprávět víc, kdy mě někdo varoval před hadíma nebo černýma očima u někoho koho oba známe, ale nemělo to žádný zlý průběh jako v případě tohoto úchyla. Prostě jsem to vzala na vědomí a zařídila se podle toho.
Opakuje se podobný vzorec. Je nějaký člověk, není úplně mentálně v pořádku, ale zatím vám neškodí, nebo o tom nevíte, takže to neřešíte. Pak v něm někdo uvidí hada a pak se začnou dít věci. Vlastně to je jako varování dopředu… Takže ano, věřím tomu, že lidé ve kterých se zjeví hadí oko, jsou velmi nebezpeční a zlí. Částečně je to i moje zkušenost, i když více příběhů jsem si vyslechla od jiných, než zažila na vlastní kůži.
Kdybych viděla nějakého hada ve svém kolegovi v práci, myslím si že by mě to tak vyděsilo a že by to se mnou tak smýklo, že bych se snažila co nejdřív přejít jinam. Přestala bych se tam cítit bezpečně. Ale to je moje cesta. Já si dávám extrémní pozor, protože musím. Protože už jsem tou králičí norou lezla víckrát a vím kam vede. Takže raději obětuju něco preventivně, než riskovat zase další problémy.
.
4. Dá sa predísť „stareckej“ demencii resp. poškodeniu mozgu po injekciách proti bolesti u zubára alebo narkóze?
Nakolik poškozuje mozek umrtvovací injekce u zubaře, je docela otázka. Vím o tom, že to má nějaký vliv na kognitivní funkce, ale je to vliv dočasný. Někdy toxiny mohou přetrvávat v těle až několik let, protože právě z okolí zubů se velmi špatně detoxikují. Není to ale tak, že by pár injekcí za život způsobilo stařeckou demenci. Tyto toxiny pomalu z těla odcházejí a dá se to i podpořit vhodnými doplňky. Narkoza už je trochu jiné kafe, i když opět záleží na tom, o jaké se bavíme a záleží na tom, kolikrát ji člověk dostal.

Určitě mají tyto věci na mozek vliv, ale rozklad mozku, kdybychom to nazvali až takhle natvrdo, kdy člověk přestává normálně fungovat, potřebuje nějakou větší dardu a v kombinaci.
Za ideálních okolností je mozek chráněn hemoencefalickou závorou (má to více názvů, ale to je teď jedno). Je to něco jako blána nebo membrána, která filtruje krev, která přechází z těla do mozku. Pokud funguje správně, do mozku se nedostávají ani bakterie, ani viry, ani těžké kovy. Pokud se tato ochrana naruší a vpustí do mozku tyto tři hlavní narušitele, může dojít k poškození mozku, pokud se to v něm začne ukládat a pokud se to začne množit. Nejvíce tuto závoru narušuje záření z mobilu přiloženého k hlavě, proto proti mobilům brojím a pořád píšu, ať si to lidi nedávají k hlavě. Mobil přiložený k hlavě poškozuje mozek z vícero důvodů. Koho to zajímá podrobně, je to vysvětlené v knize Anděl strážný.
Co se týče těžkých kovů, hodně jich do sebe člověk dostane jídlem, ale to ještě není tak hrozný problém, protože na to máme uzpůsobený zažívací systém a jsme schopní ty kovy z části přirozeně vyloučit. Horší je, když se nám dostanou přímo do krve a to je důvod, proč se tak brojí proti povinnému očkování, protože očkovací vakcíny obsahují hliník, který se pak pohybuje v krvi a pokud si člověk přikládá mobil k hlavě, hádejte kam se hliník dostane. A když se nechá napíchnout každý rok preventivně, výsledek je pak jasný. Dost velký problém představují také amalgámové výplně zubů, které pokud někdo má, měl by si nechat kompletně všechny vyměnit za bílé.
Nedávno jsem si také vyslechla jednu zkušenost, na kterou jsem si vzpomněla při tomto dotazu. Příběh o pánovi, kterému se zkracovaly šlachy na rukách, dělaly se mu na nich uzly a chodil ob rok na operaci pod narkozou, aby vůbec mohl normálně fungovat. Doktoři ho tak na třetí pokus varovali, že je to nebezpečné, že to může vážně poškodit mozek tolik narkoz, ale nenechal si říct, ruce potřebujeme k životu a prostě do toho šel. Na stará kolena byl naprosto dementní, ale tak, že skoro nevěděl o světě. Stálo mu to za to? Těžko říct, každopádně zrovna tato nemoc je způsobena zánětem a léčit se dá, jenom člověk musí vědět jak. A doktoři ho to nenaučí protože to sami neví, to si člověk musí zjistit a vyzkoušet sám.
Co můžeme dělat aktivně? Starat se o své zdraví celý život, zajímat se, vzdělávat se, hodně číst a nebát se vzít zodpovědnost za své zdraví do vlastních rukou. Mnoho nemocí lze preventivně podchytit, nebo léčit i alternativně pokud se na to jde včas, takže pak nemusí dojít na operaci ani na narkozu (bohužel ne u všeho to zcela platí, zejména pokud jde o akutní úraz a následný chirurgický zákrok, nebo čistě mechanický problém). Zkrátka starat se o sebe preventivně a natolik dobře, aby člověk u toho doktora nemusel skončit. Mnohdy musí také člověk prokázat značnou odvahu, kdy na sebe převezme zodpovědnost, mnohdy to stojí i velké peníze, ale ve výsledku se dá zvládnout i horší problém bez poškození těla a nechemicky, když víte co máte dělat… když máte načtený a když se toho nebojíte.
Je nutné chránit si aktivně hemoencefalickou závoru a vyhýbat se plošně naprosto všem jedům v maximální možné míře, platí to i pro stravu. Částečně něco zvládneme vyloučit, ale ne zcela všechno a těch látek je tolik a mohou mít i nepředvídatelný koktejlový efekt, že je lepší vyřadit všechny a neriskovat nic. Fakticky to znamená i vyřadit různé produkty z potravy, nejíst žádné ryby z moře, ani ryby krmené moučkou z mořských ryb (viz. články o norských lososech a fluoroze). Nepít žádný alkohol, neužívat žádné drogy. Mozek se musí celý život cvičit, protože jinak začne zakrňovat. Nejlepší cvičení je učení se každý den a aktivní pohyb… Na tohle téma by se dalo psát ještě dlouho.
Na rychlejší a lepší vyloučení toxinů z umrtvovací injekce má speciální preparáty firma Joalis. Nutno však upozornit, že Joalis je proces na řadu let, není to tak že si vezmete jednu lahvičku na měsíc a máte vyřešeno, takhle to opravdu nefunguje. Joalis pracuje pomalu a postupně, mimochodem má věci i na mozek. Mozek se detoxikuje velmi špatně, také na to existují efektivní preparáty, ale oficiálně se neprodávají, proto o nich na internetu nemůžu nic psát. Každopádně prevence je vždycky lepší, než řešit až vzniklý problém.
A ještě mi to nedá, ale musím na závěr zmínit paní Bláhovou a její knihu Deník poradce, která eviduje velké zlepšení u některých pacientů s roztroušenou sklerozou a alzheimerem poté, co je odčervila. Ukazuje se, že mozek se může otrávit i výměšky z červů. Není to knížka pro slabé žaludky, ale podle mě je dost přelomová a dá se z ní hodně poučit o realitě parazitického zamoření v populaci. Doktoři se budou křižovat, že je to blbost, že přece máme kontroly a že je všechno čisté, ale když si prohlédnete fotky úlovků, které pochytali v míse pacienti paní Bláhové, tak zjistíte, že je všechno úplně jinak. Standardní způsoby sbírání vzorků stolice, ve kterých se nikdy nic nenajde, jsou v knize také vysvětleny jako technicky špatně dělané, nedostatečné. Výtěrem totiž červa nechytíte, museli byste odebral vyloženě velkou hrudku stolice a na tu dělat rozbor, ale to se běžně nedělá, proto ho nenajdou… Červa navíc ani nemusíte chytit z komerčního masa, ale venku pohladíte červivou kočku co si ty vajíčka od řitního otvoru rozlizuje po celé srsti když se čistí, pak se poškrabete na bradě, pak se asi za hodinu olíznete po obědě a ani nevíte a máte v sobě vajíčko z toxocary… Takže je dobré se občas pořádně odčervit a pořádně si umýt ruce, když sáhnete na psa nebo kočku nebo cokoliv co se pohybuje venku a má to fyzický styk s hlínou a trusem.
….. Tohle téma je složité a je potřeba k tomu hodně věcí vědět a hodně věcí preventivně dodržovat. Protože rizik pro mozek je mnoho a setkáváme se s nimi všichni.

.
5. Je pravda že zelený čaj je na zuby dobrý a čierne čaje nie?
Zelený i černý čaj je pořád jedna a ta samá rostlina. Jakýkoliv rozdíl mezi bílým zeleným a černým, je v přípravě. Bílý čaj jsou tři horní lístky (tipsy), ten je nejjemnější a nejdražší. Zelený čaj jsou normálně sklizené sušené listy a černý čaj jsou stejné listy čajovníku, akorát se první fermentují a pak teprve suší, tím získají jinou barvu.
Zelený čaj se doporučuje na zuby kvůli obsachu katechinů, které mají lehký baktericidní účinek (ale nesmí se osladit, jinak jsou vám katechiny na nic). Také je v něm organicky vázaný fluor. Nejvíc se na zuby v souvislosti s fluorem doporučuje gunpowder.
Černý čaj má stejný obsah minerálů, lišit se může obsah vitamínů který se logicky pohne fermentací. Fermentace je však konstruktivní proces, takže něco se může rozložit a jiné sloučeniny mohou vzniknout. Fakticky je to ale pořád to samé, akorát v hnědé barvě a bez antioxidantů.
Pokud ho někdo nedoporučuje kvůli zubům, tak ne proto že by jim něco dělal, ale že je po čase povrchově zabarví. Nenechte se však zmást, zuby barví i zelený čaj a dokonce i bílý čaj, stačí ho pít často a hodně. Barví prostě všechny.
Nevidím v tom však problém, protože povrchová pigmentace se dá v lehčím případě vyčistit obyčejnou kurkumou, kdo má silnou sklovinu může krátkodobě využít i mírně abrazivní biopastu, v horším případě se dá zub i vybělit a pak už jen zlehka udržovat. Je vhodné si po zabarvujícím jídle jít hned vyčistit zuby, to znamená i po čaji.
..
.
.

Napadá-li Vás nová otázka do příštích dotazníků, položte ji směle do diskuze….. Děkuji!
Dotazníky nejsou určeny k recenzím na zboží, posuzování osob, webů, hudebních skupin apod. Nenahrazují poradnu, s osobními problémy se prosím obracejte na e-mail.


.

Komentáře

Ikona diskutujiciho armag 2019-05-04 08:18:03 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jsou dvě cesty, jak chránit mozek.
1) Jezte živočišné tuky, protože 25% mozku tvoří cholesterol.
2) Neidealizujte si své mentální schopnosti. Důvod. Někdo je pyšný na to, že umí 4 světové jazyky, tak dostane Alzeimera a nebude ani vědět, kde bydlí a jak se jmenuje…

Ikona diskutujiciho hanka 2019-05-04 13:55:27
Ikona diskutujiciho
sipka

Souhlas, a myslím že v tréninku mozku jde o to učit se trochu jiným způsobem než je člověk zvyklý. Když někdo umí 4 jazyky, už pro něj nebude mít takový přínos, když se bude ve starším věku učit pátý, ale super bude např. když začne malovat nebo učit se hrát na nástroj. Prostě hledat, kde mám rezervu a kde můj mozek ocení stimuly. Když se někdo odjakživa učí vizuální pamětí, vyplatí se začít rozvíjet sluchovou, třeba právě učením se na nástroj. Možností jsou mraky, je tolik věcí co by se člověk mohl učit…:)

Ikona diskutujiciho Jana 2019-05-04 08:24:32 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Před 14 dny jsem byla po delší době v DM u nás ve městě a tam mi slečna prodávající hned přišla nějaká divná – něco se mi na ní v obličeji nezdálo, tak jsem čekala, až se na mě při tom markování na pokladně podívá znova a ona měla pravé oko ještěří. To bylo taky poprvé, kdy jsem to zatím viděla naživo. A předtím jsem se jí ptala na mini šampon na normální vlasy, že u pokladny mají samé na poškozené a suché, kde je ještě mají a tak.. a ona – však všichni máte nějak poškozené vlasy a jiné než to, co tu vidíte tu nejsou. Už ta její řeč byla divná. Pak jsem zašla ještě do blízkého hypermarketu, vrátila se k autu, které jsem měla zaparkované u DM a dívala jsem se, jak stojí slečna zase u kasy, měla jsem potřebuji pozorovat..no, dlouho mi to nevydrželo, zpozorovala můj pohled.. Pak jsem se o tom zážitku zmínila přátelům a oni na to konto říkali, že znají dalšího, kdo má ještěří oko a jednoho, který ho má „napůl“, protože tu černou duhovku má protáhlou jen dolů, nebo že by to byla jen vada duhovky, když to má jen napůl?

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-04 09:22:13
Ikona diskutujiciho
sipka

deformace duhovky, což je trvalá vada, se nepočítá…. otázka, jestli to měla jenom na okamžik, nebo pořád.

Ikona diskutujiciho niky 2019-05-04 12:29:55 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K odpovědi na otázku číslo 3 – díky za tak obsáhlou odpověď. Dnešní dotazník je celkově velmi výživný a poučný.
Taky jsem si všimla, že u těch dvou lidí, co se jim někdy mihly reptiliánské zorničky platilo to, že byli oba na pohled hezcí, štíhlí, vysocí, starali se o svůj zevnějšek, možná až moc. Možná mají reptiliáni narcisistické sklony :-), že si vybírají takové lidi. Přesto se u těch jedinců s tou někdy divnou zorničkou projevovala jakási závist, nebo popudlivost k jiným lidem, kteří byli mladší a hezčí (aspoň z jejich pohledu), je to zvláštní, jakmile se objevil někdo jakoby hezčí, nebo stejně hezký a navíc měl dobré srdce, tak ho už z principu začali nesnášet. Ale takoví jedinci vlastně obecně nesnáší všechny konstruktivní a probuzené lidi, jak píšeš i o své zkušenosti a s tím úchylem, to je teda síla. Asi se chtěl podělit o to, jak dobře vypadá :-), nechápu.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-04 13:01:06
Ikona diskutujiciho
sipka

Ten úchyl s reptiliánským okem, kterého popisuji v tomto dotazníku, byl ošklivý, tlustý, zanedbaný a smrděl… Opravdu by sis o něho neopřela ani násadu od smetáku.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-05-06 02:00:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle fakt záleží jen na energiích. Podle mě se o sebe destruktivní lidé spíš nestarají, ale nejspíš to bude individuální. Každopádně kdykoliv já ve snu viděla reptoše, byli vždy velice honosně a draze oblečení.

Stejně to musí být divná stvoření. Nemít srdeční čakru, nechápat hudbu, umění(to se nechápe, to se cítí – a to je právě kámen úrazu)… Velebnosti, to je hnus.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-06 07:56:46
Ikona diskutujiciho
sipka

já viděla reptiliána třetím okem v bdělém stavu – zjevil se mi jeho obraz a viděla jsem jenom hlavu a oblečení snad ani neměl

Ikona diskutujiciho niky 2019-05-04 13:15:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

aha, tak to je moje hypotéza asi mylná.

Ikona diskutujiciho pavel-))) 2019-05-04 18:59:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

reptiliani hadí oči někdy u lidí vídám a ti co je maji se mi snaží dělat naschvály pokud takového člověka potkáte obalte ho do bílého vajíčka a reptil zdrhne jednou se mi o reptilianech zdálo vkročili mi do snu takovej 3 metrovej hnusnej ještěr mě v tom snu chytl pod krkem a začal mě škrtit tak sem říkal jakou to má cenu že me tu škrtíš duši neublížíš tak sem vysilal myslenku pust mě hodně silně nakonec mě pustil pak sem si představil že se rozpoustí v bílem světle pak se objevilo bíle svetlo a rozpustil se

Ikona diskutujiciho Andy 2019-05-05 12:09:08
Ikona diskutujiciho
sipka

Máš tu čtyřlístek pro štěstí, teď ty. Po Hance, počítá se to? Když si všimne někdo jiný?

Ikona diskutujiciho PetraSyka 2019-05-04 21:26:21 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, jsem zoufalá. Dneska jsem zaplatila za vyšetření morčete 2500 Kč aby mi řekli, že jestli nepodstoupí operaci za 6000Kč, tak umře. Měla přerostlé zoubky a má zánět dásně. Copak je to opravdu smrtelné? Úspěšnost operace je prý asi 15% a může se to vracet. Ví někdo radu? Copak morče na zánět dásně fakt musí umřít? Je jí rok a půl. Není sama. Má morčecí kamarádku. Prosím, poraďte. Vím, že jsem to zařadila blbě ale nenašla jsem, jak ti mám dát vědět.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-05 09:00:51
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj, zánět dásně se dá léčit. koloidní stříbro co nejvyšší kvality, oficiálně koupíš 40ppm veterinární, ale soukromníci dělají i nad 100ppm. Můžu ti dát kontakt na borce co ho vyrábí, napiš na mail. Můžeš s tím morče vyléčit místo antibiotik. podává se kapátkem do pusinky a přilévá do napaječky. Skutečný problém jsou přerostlé zuby. Možná nežere kvůli tomu zánětu a proto přerostly, ale v každém případě zuby musí zkrátit veterinář, pak doléčit zánět a pak doufat, že zase začne normálně jíst.

Ikona diskutujiciho JOJO 2019-05-05 08:42:45 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,
ano mohu jen potvrdit – jak narkoza ničí mozek. Máme v rodině starou teto (9O) a před třemi roky si zlomila kotník. Musela na operaci, ta se nepovedla tak záhy hned na druhou opravnou a do toho ještě přibyl nějaký třetí problém, takže měla do půl roku tři narkózy. A ouha-z normální stařenky je totální pomatenec, který se neumí o sebe postarat. Plácá nesmysly, vyčurá se v pokoji na zem, utíká z bytu atd. Sestřenice jí musela dát do pěstounského domova …….:(

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-05 09:04:16
Ikona diskutujiciho
sipka

To je strašné 🙁

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-05-05 09:53:58 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám 2 otázky do dotazníku.
1. Tuhle jsem vkládala na ještě starý web, ale radši ji sem dám znovu, protože mě zajímá odpověď. Jak vlastně funguje očkování, že je tak špatné? Já myslela, že se do těla vpraví oslabený vir dané nemoci a tělo si vytvoří protilátky. Jak to teda je?

2. Reaguji na nový článek o robotech. Jak vlastně vznikla umělá inteligence? Kdo ji vytvořil? Padlí andělé?

Děkuji za odpovědi 🙂

Ikona diskutujiciho hanka 2019-05-05 11:31:37
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, v očkování není problém oslabená infekce, ale přídatné látky ve vakcíně. Kdyby šla vakcína jen s oslabenou infekcí, imunita si s ní hned poradí, proto se tam dávají aditiva, která srazí imunitu, aby infekce mohla vůbec proběhnout. A právě ta aditiva jsou největší problém – těžké kovy, látky které poškozují nervový systém. Největší průšvih je to, že se očkují velmi malé děti které ještě nemají uzavřenou hematoencefalickou bariéru v mozku, pak se ty látky dostanou do mozku a jsou známy případy kdy se v důsledku takového očkování z normálního dítěte stal autista. Mám kamarádku které se toto stalo, spustilo to očkování. No a jelikož je to úžasná ženská, pustila se do alternativní léčby, chlapeček chodí do školky a už byl na zápisu ve škole. Nepoznáte na něm skoro nic, navíc ona to s ním skvěle umí. Je to ale běh na dlouhou trať. Lékař vám řekne ať se s tím smíříte a pomoct neumí, hledat pomoc musíte sami. Ona na to šla s mnoha metodami a sama říká, že možností je dnes tolik že člověk ani neví kam první sáhnout. Že nic není ztraceno. Opravdu nesmírně inspirující žena. Proto s očkováním opatrně, nikdy nenechat očkovat dítě které se necítí dobře a odkládat jak jen to jde. Mimochodem možnosti jak tělo „naočkovat“ a dát mu informaci o nějaké infekci jsou i jiné než vakcíny, a jsou daleko efektivnější a bez vedlejších účinků. Ale to samozřejmě farmamafie nikdy nepřipustí.

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-05-06 02:03:43
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky za komentář, Hanko 🙂 takové hezké shrnutí.

Ikona diskutujiciho Andy 2019-05-05 12:07:31 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Hanka měla u svého komentu čtyřlístek 🙂

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-05-06 01:55:22 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ohledně duší; co jsi kdy viděla, tak mají duše po vystoupení z těla „tvar“ jako měli zaživa(pes vypadá jako pes, člověk jako člověk – jen „průhledný“ – apod.)a vypadají jako poslední bytost kterou byli nebo vypadají prostě jako světelná koule/zářivý tvar? Nebo je to individuální?

Já vím, že tvar/podoba není podstatná, ale mě to prostě zajímá 🤔 Jednou jsi psala, že jsi viděla běžet úplně tmavého koně… Tak těžko říct, jestli zůstanou v původní podobě jen potemnělé duše, co už tu jsou dlouho nebo jestli se podoba jednoduše mění až po přechodu do nebe.

Ikona diskutujiciho Luk 2019-05-06 03:22:13 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám otázky do dalšího dotazníku. Jaký význam má samotné číslo šest? Působí v některých situacích dobře, nebo oslabuje svou energií? Jednou jsi zmiňovala, že při šestých pokusech se ti často povedlo, to co se začalo kazit po sobě, po druhém pokusu, ale zase naopak sudý počet svíček, šest, přináší s sebou oslabení dobrých energií. Nebo může třeba i ohledně znamení v číslech, při součtu čísel která na něco poukazují, mít číslo šest a budou proto oslabená? Jak to se samotným číslem šest je, i například ohledně numerologie, jakou rezonanci nese a v jakých situacích může být vůbec prospěšná?
A moje druhá otázka zní. Jednou jsi také zmiňovala v článku možný přenos energie z obrazu či fotek osoby, která je na nich vyobrazena. Pokud takhle podobně funguje přenos videí, jakou ochranu využíváš ty? Přeci z každé fotky, nebo videa, tě člověk může vidět a může i takto probíhat nějaký únos tvé energie ? 😀 A nebo stačí tvůj často používaný symbol slunce, jako ochrana v plném rozsahu? Jen si neumím představit tu souvislost, od kdy a jak je člověk vlastně chráněný příslušným symbolem, jen protože se začne jim obklopovat a s ním spojovat? Můžou být tvé fotky a videa zneužitá k nějakému energetickému napadení?
Děkuji za odpověď

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2019-05-06 11:27:20 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ako je to s mlékem a mléčnými výrobkami, je to relatívne zdravé alebo je lepšie sa tomu vyhnúť? Otázka na mléko tu pár krát bola, nevím či už bola zodpovedaná. Stačí odpoveď ,,nevím“ aby sme sa na to nepýtali.

Ikona diskutujiciho Alue K. Loskotová 2019-05-06 11:32:15
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám na to svůj názor. Kdo blbě tráví mléko, ten by ho samozřejmě pít neměl. Komu se tráví dobře, nevidím v tom žádný problém.

Ikona diskutujiciho Kiko 2019-05-06 13:20:52 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Chtěla bych se tě zeptat, jestli nevíš jak se zbavit úzkosti a strachu sama. Chtěla bych se přestat bát a mít pocity úzkosti, protože mě to omezuje v každodenním životě. Mám problém jít sama do obchodu a tak. Před pár lety jsem brala antidepresiva, ale nechci kvůli tomu chodit k doktorovi. Proto se ptám, jestli bys mi mohla nějak poradit (jestli to je vůbec možné), abych se z toho dostala sama. Děkuju, měj se krásně.

Ikona diskutujiciho Gabby 2019-05-07 07:26:36
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, dovolim si napsat svuj nazor. Mam ocd a uzkostnou poruchu. Lecba prirodou nebo jakakoliv rada od Alue urcite dobra, ale.
Nemela by ses bat jit k doktorovi. Mne leky pomahaji. Mozna zalezi na pricine. U me mam pocit, ze je to zpusobeno poruchou mozku, protoze to mam skoro od narozeni, teda rekla bych, ze je v mem mozku neco poskozene a priroda proste nepomahala a asi nepomuze (jo musel by me od hlavy az k pate prohlédnout odbornik pres alternativní cestu, ale kde najit spolehliveho a kde vzit penize a uz riskovat nebudu.)
Tim prirodni lecbu neodsuzuji, jen myslim, ze jak je telo znicene timto svetem a jeho vlivy, nekdy proste na dane poskozeni priroda nemusi stacit. Pokud ti leky pomahaly fungovat, urcite bych je brala. Ja diky lekum ziju. Doslova. Mela jsem namale. A jestli kvuli nim muzu fungovat, tak je brat budu. Jen chci rict, ze hodne lidi se stydi jit k psychologovi ci psychiatrovi, jako by to bylo neco spatneho. Přitom k zubari jdes, kdyz te boli zub. S psychiatrem, kdyz mas dobrého, se da i skvele pokecat.
Dale zkus hermanek a medunku caj, Vigantol (vitamin D kapky) a Magnosol horcik je na predpis. Mam to od me psichiatricky a ta je super. Nevymenila bych ji.
Pokud si o tom chces promluvit, muzes mi napsat e-mail 🙂
Jen muj nazor, ridit se jim samozrejme nemusis, je to na tobe 🙂

Ikona diskutujiciho Loji 2019-05-08 16:03:28 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co se stane s člověkem, který spáchá sebevraždu, kvůli vnějšímu tlaku, jež si z většiny nezavinil a nemá nad danou situací žádnou kontrolu? Prostě není východisko?

Ikona diskutujiciho Nirvana 2019-05-09 22:10:51 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Znáš Trhlinu? Byla to knížka a později i film. Pokud ano, jaký máš na to celé názor? Proč se podle tebe na pohoří Tribeč ztrácejí v zimních měsících lidé?
Děkuji.

Na jednu stranu mi to celé přijde jako nafouknutá bublina a na druhou je to zajímavé. Fakt těžko říct.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek