Alutyjátr 1. díl: Prasátko to má horší!

26.1.2007 v Poselství 4

Alutyjátr 1. díl: Prasátko to má horší!

První díl improvizovaného divadla, které později dostalo název ,,Alutyjátr”, je čistou improvizací v krátkometrážním filmečku, který dosáhl svého úspěchu a na jehož základě začaly vznikat další díly. – Od improvizace se však upustilo již ve třetím díle, kdy začaly děje pozvolna navazovat a filmy již vznikají na základě předem promyšlených scénářů, kde se nakonec nepovedené výstihy přidávají na konec filmu.

Alutyjátr komickým způsobem přirovnává svět hlavních hrdinů k našemu světu, občas si rýpne, občas si z něčeho udělá srandu, občas něco zesměšňuje, nelze ho však brát v žádném případě vážně a ani výroky postav se ne vždy shodují s tím, co bychom řekli, kdybychom mluvili normálně.

Účelem tedy vždy bylo jen: Pobavit diváka.

Prasátko to má horší!

Komentáře

Ikona diskutujiciho Adilson 2012-03-07 05:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já chci taky takovej bloooog:D

Ikona diskutujiciho Divoké Vepřecí 2012-04-24 19:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

to je dobré :D

Ikona diskutujiciho malé srdce 2012-05-26 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To jsem se ale nasmál:-))) Supr! Jinak jak postupně pročítám všechny ty články a jdu od samých začátků Tvého blogu k těm nejnovějším, je vidět Tvůj úžasný pokrok. Je to fantastické svědectví toho, jak se člověk může vyvíjet, když na sebe vědomě pracuje. Je opravdu až neuvěřitelné jak daleko se posunul Tvůj blog od samých začátků až po současnost.   Držím Ti i nadále palce Aluško, abys stále tak vzkvétala. Jsi mou inspirací a  můzou. Děkuji!

Ikona diskutujiciho Kaia 2017-12-07 21:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč je video smazaný? Já se u něj vždycky dost pobavila,mrzí mě to :-(

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek