28. Dotazník

20.4.2013 v Čtenáři 31

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂

1. Je masturbácia zlá? Má nejaké negatívne následky?

Jestli tě doma strašili, že budeš mít chlupaté dlaně, tak neboj, nebudeš 🙂 Zdravotní výhody rozebírat nebudeme, ty jsou rozebrané ve stovkách, tisících článků a knih, to by nebylo nic nového. Jestli ti vrtá hlavou otázka ,,karmická”, nebo ,,náboženská”, kde se to někdy zavrhuje, všechno jsou bludy. Se svým tělem si můžeš hrát jak chceš, nikdo nemá právo ti to zakazovat, ani tě za to trestat. Masturbací neubližuješ ani sobě, ani někomu jinému, není proto důvod si dělat starosti.

2. Když se stane, že musíš přespat na místě, kde se střídá hodně lidí (třeba hotel nebo ubytovna), používáš nějaké energetické čištění a ochranu toho místa?

Jo, mám s sebou většinou dvě věci, které perfektně zabírají, ale já mám spíš problémy s wifinami. Že se někde střídají lidi mi je celkem jedno, hlavně tam nesmí být wifi, jinak neusnu a celou noc se smažím.


3. Víš co mi nejde do hlavy? Já když sedim u pc a koukám na monitor(je jedno jestli CRT nebo LCD a jestli ten monitor má obnovovací frekvenci 60Hz nebo 120Hz) víc jak 2 hodiny denně a někdy ani to ne, tak mě začne bolet hlava, tlak na čele, nepříjemný pocity, pálení očí atd. Jasný na internetu je hooodně informací a dalo by se hlavně v zimě na něm sedět celý den a učit se, jinde ty informace kolikrát neseženeš, jenže já nemůžu, a když to přetáhnu, tak to pak cejtim ještě druhý den tu bolest hlavy atd, což je teď často. Prosimtě jak to řešíš? Předpokládám že u obrazovky chtě nechtě musíš strávit hooodně času..To tě taky pořád bolí hlava???

Jsi citlivý na počítačový elektrosmog. Když budeš před počítačem sedět pravidelně a často, zvykneš si na něj a sneseš ho lépe, ale dopady na zdraví to má i tak. Doporučuji ti zakoupit několik orgonitů a obskládat jimi počítač. Tlumí to záření. Dej je z obou stran monitoru a různě na stůl, kde máš místo.

U počítače neseď dlouho v kuse, dělej si přestávky. Když chceš číst nějaké články, vytiskni si je na papír. Přes den můžeš vybrat něco co tě zajímá, natiskni si stoh a čti to v tištěné formě. Tím se sníží čas, který jsi nucen koukat do obrazovky.

Mě z počítače hlava nebolí, protože mám orgonity, energetický zářič na těle, brazilské křišťály a dělám si často přestávky. – Každých 20 minut od toho odcházím, dělám několik věcí naráz. Nejvíc bolí oči a hlava ze stálého koukání na obrazovku, ale já se dívám na klávesnici a na svoje prsty. Pracuji hlavou, na obrazovce si to jenom po sobě překontroluji. Když mi někdo napíše dlouhý dopis, nebo chci číst více delších článků, tisknu si je. A samozřejmě k tomu připočti zvyk. Tělo si na počítač do jisté míry umí zvyknout. Časté přestávky se dobře podepisují na mé soustředěnosti a výkonnosti. Také poradna se tak lépe dělá. – Sednu ke krbu, počtu si, popřemýšlím, když je to složitější (hlavně zdraví), zalovím v knihovně a u počítače už to jenom vyhodím z hlavy ven.

4. Existujú padlí anjeli?

Ano, je jich 6. Souhrnně označujeme pod pojmem ,,Satan”, akorát lidé nevědí, že není jenom jeden.

5. Existuje nějaká přírodní antikoncepce? Popřípadě slyšela jsi někdy o něčem takovém?

Slyšela jsem o bylinkách a znám octový výplach, ale nijak podrobně jsem se po těch přírodních metodách nepídila. Možná by o těch bylinách věděli víc rusové, tam nejsou ty původní znalosti tak vyhlazené.

Víte, jaká je nejlepší prevence proti otěhotnění? 🙂 – Nedělat to 😀

6. A ještě by mě zajímalo zda posloucháš nějaké popové zpěváky, nebo jsi kdy poslouchala?

Dřív se mi líbily některé skladby od Shakiry, taky občas poslouchám Céline Dion a od Madony mám ráda Frozen. – Nejsem zatvrzený Nightwishák, střídám to.

7. Ahoj Alue. Máš ráda, kočky. To už vím. Ale jak to máš se psy? Máš k nim nějaký hluboký citový vztah? Měla jsi už psa? Předem děkuji za odpověď. 🙂

Vyrostla jsem se psy, bylo jich vždy několik celý můj život. Běžně jsem chodila venčit tři naráz. Pak jsem v těch 16 ti letech odešla žít si po svém a od té doby psa nemám. A vůbec mi to nechybí. Ne že bych psy neměla ráda, mám je ráda jako všechna zvířata. Jsou krásní, hodní, léčiví, dobromyslní… ale nemám na ně povahu, úplně se to ve mně bije.

Lidi se dělí na pejskaře a čičomily. Já jsem těžký čičomil a zjistila jsem to docela nedávno před pár lety.

Pejskař miluje to, jak je na něm pes závislý. Jak ho pořád miluje, bere ho jako svého ,,boha”, vůdce smečky, vždy se na něj těší. Pes je nepodmíněný, vždy oddaný skvělý přítel, který vždy chce jít na procházku, vždy si chce hrát, vždy na tebe má náladu. Dá se ovládat a cvičit, doslova to potřebuje: Kdyby se nevychoval, nemůže s tebou normálně žít. Prostě je takový.

Jeho mentalita je cca na úrovní tříletého dítěte, takže pes vyžaduje neustále péči, pozornost, vycházky. – To mi vadí. Pes se občas moc rád vyválí v nějakém tom výkalu, sežere zdechlou rybu, či něco podobného. – To opravdu nemusím. Nejkrásnější je, když sežere nějaký hnus u rybníka, smrdí na sto honů a jak jemu to voní, tak je šťastný, rozdováděný a chce se mazlinkat… ÁÁÁÁ!

Také musíš sbírat jeho produkt venku. – To mi hodně vadí. Navíc mi pes smrdí, ale opravdu hodně. Jednou ho pohladím a hned si jdu umýt ruce, protože to na sobě strašně cítím. Leda když je to takový malý bytový smetáček, ti cítit nebývají, protože jsou hodně koupaní a jak jsou přešlechtění, nevylučují tolik ten typický psí pach. Zato velká plemena a ořeši, to mi dělá fakt problém. Jsou pejskaři, kterým to moc voní… a jsou čičomilové, kterým to fakt strašně smrdí.

Nedávno jsem byla na víně, došli lidi a v malém podniku k nim pod stoly lehli tři psi. – Seděla jsem u vedlejšího stolu a přestalo mi chutnat, protože ten pach mi úplně ucpal všechny otvory 🙂 – Pach velkého, nevykoupaného psa…

Mám ráda psa, pohladím si ho, pohraju si s ním, ale už bych ho určitě nikdy nechtěla. Psi mě mají rády, rozumím jim velmi dobře a znám všechno okolo jejich péče, mentality i komunikace, umím ho perfektně vycvičit i získat si u něj respekt naprosto nenásilně… ale nemám pro psa vhodnou povahu. Pes je pro člověka, který je jako pes… Já nejsem jako pes.

Zato kočka: Ta je vždy čistá, jemně voní, nevyžaduje moji neustálou pozornost. Když mě má ráda, je to pocta. Kočka nemusí mít nikoho ráda, je psychicky nezávislá a hrdá. – To miluji. Má svoje pravidla, vyžaduje a nastavuje si je individuálně. Nikdy ji nevycvičíš a nikdy ji neovládneš. Když se k ní špatně chováš, odejde a už se nemusí nikdy vrátit. – V kočce vidím sebe samu. Když mluvím o kočce, jakobych popisovala sebe. Proto jsem čičomil. Mě taky nikdo nemůže ovládat, nebo cvičit. Sama si určím, co ano a co ne. A když mi někde s někým není dobře, prostě odejdu. Je mi jedno, co si o tom kdo myslí. A jsem velmi hrdá… jako kočka. Když se mi děje bezpráví, zaprskám, seknu drápem a uteču… Jako kočka 🙂 Lidi, které nemám ráda, ignoruji: Kočka. Potřebuji hodně svého prostoru a není dobré mě rušit, když jsem zrovna zahloubaná do něčeho svého…. To kočka dělá taky.

No páni, to jsem se tedy pořádně rozepsala… Ale když už napíšu, že nechci psa, tak bych byla nerada, aby si někdo myslel, že ho nemám ráda, nebo že o něm nic nevím… Rozhodně ani netvrdím, že pes nebo kočka je lepší či horší, tak jako to dělají ostatní lidé s vyhraněným názorem. Vidím – a zažila jsem to – že tato dvě zvířata jsou svým založením dost protikladná a sedí nám podle toho, jakou máme povahu.

Některé postupy ohledně základní péče lze uplatnit na psa i kočku, ale duší jsou úplně jiní a potřebují odlišný přístup… Psa vychovat musíme a musíme ho umět ovládat. V jeho vlastním zájmu a bezpečnosti. Kočka to nepotřebuje a je to pro ni navíc nežádoucí.

8. Jakou děláš práci? Zajímá mě to, protože máš tak užasný blog a všechno na něm stíháš. Docela Tě obdivuju. Musíš mít určitě zajímavý život.

Tahle otázka už tu byla mockrát a byla jsem záměrně všeobecná, nekonkrétní. Teď se situace změnila, co jsem původně psala, to už neplatí, ale pořád mám stejný přístup: Ačkoliv se to dá domyslet, nechci to psát na svůj web přímo. Důvodem jsou lidé, kteří mi závidí a kteří mě pomlouvají. Nechci jim kopat do žlučníku, už takhle mají spoustu důvodů, proč mě nenávidět. Stačí jim už jenom to, že se mám dobře. – Takže to rozhodně není nic proti mým čtenářům, ani to není nic tak strašně tajného a záhadného. Je to jenom preventivní ochrana mého soukromí, nic víc v tom není třeba hledat. Mám ráda svá tajemství, nejdůležitější věci o sobě nikam nepíšu a nesvěřuji. Lidé si myslí, že toho o mně hodně ví, ale není to tak.

9. Je pravda, že se díky EZO TV snaží udělat z esoteriky “šílený blábol” v který věří jenom hlupáci?

Psala jsem o tom před časem článek: Je EZO TV kampaň na zdiskreditování esoterické sféry?

Tehdy se mi dokonce velmi rozezleně ozvala jedna jejich kartářka (raději ji nebudu jmenovat přímo) a napsala mi, že vím úplný prd, že ona šíří víru v boha před miliony lidí a že až budu alespoň v poloviny tak úžasná jako ona a něco dokážu, tak že potom se o tom se mnou bude ochotná bavit… Uvažovala jsem, co má asi za problém, když má potřebu na mě plivat, aniž bych jí osobně přímo něco udělala.

Pak jsem na youtube našla jedno video, kde asi dvě hodiny vypráví o svém životě a v tu chvíli mě to trklo. Hodně si v životě protrpěla. Nicméně to vypovídá o tom, nakolik se s tím srovnala. Nemyslím si, že člověk, který nemá zpracovanou svoji minulost a její traumata, by se měl takto chovat. Ale dobrá, je to její věc, nechme jí svobodu. Myslí to nakonec dobře a pro mne to byla zkušenost. Nedráždit hada bosou nohou.

10. Jak řešíš/neřešíš čárové kódy na průkazce do knihovny a knížkách z knihovny (pokud do nějaké chodíš:-) )?

Já do knihoven nechodím. Když si chci přečíst nějakou knihu, tak si ji koupím. Většinou potřebuji naučné. Biologické, zdraví, encyklopedie, detoxikace, určování živočišných druhů atd. – K takovým knihám se člověk potřebuje vracet a je potřeba je v knihovně mít trvale. Dobrá kniha si zaslouží, abych si ji koupila a nechala.

Knihovny ale schvaluji, je to dobré řešení pro lidi, kteří si nemohou dovolit je kupovat. Někdo taky hodně čte zrovna takový žánr, ke kterému se není potřeba vracet a ze kterého se neučí (romány), tak je potom výhodné si tu knihu půjčit, než jednou přečíst, založit a pak se na ni práší… Ale i tyto knihy se dají skladovat a znovu číst za deset let, až člověk zapomene zápletku 🙂 Na to ale musí mít prostor. A když je třeba student na koleji, nebo má byteček jedna plus nic, tak určitě nechce mít mega knihovnu.

Mimochodem za mého dětství na knihách kody nebyly. Paní se podívala na razítko, něco tam zaťukala a šlo se… Pokud kniha byla několikrát v knihovně půjčená a opípaná, potom je pozdě bycha honit, už je to jedno.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Belis 2013-04-20 08:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mám takový zvláštní dotaz….. Alue, je normální, že když spím s růžencem dělá mi to dobře? Lépe se mi s ním spí, když mám nějáké potíže nebo je mi smutno.. dokonce se ráno brobouzím svěží a čirá. Nemám ráda kostely a ani křížky na řetízek….jenom to tak mám s mojim dřevěným růžencem.. Jakoby ze mě ten HNUS sál ven…. A taky jsem zjistila, že mě kříšťálu bolí hlava.. ale ne celá, jenom takoví zvláštní tlak u spánků. Vždycky když ho držím v ruce (jinak ho nosím v kapse) tak se cítím zvláštně. Jiné kameny mi to nedělají. Nejvíce mě uklidňuje tygří oko (jsem panna). Netušíš čím to je? Připadám si divně :D protože kříž by měl destruktivitu dávat a křištál léčit :D …je to hodně divné co?? Děkuji za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho Andy 2013-04-20 09:07:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co na kruhy pod očima ?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-20 10:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]: Myslím , že tento osobní dotaz spíš patří do e-mailu… Podle popisu to máš jakési otočené, odpověď sice znám, ale opravdu bych se tě nerada nějak dotkla a v článku taky radši ne… Pardon.

Ikona diskutujiciho Klára O. 2013-04-20 11:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Môže si človek vytvoriť na astrálnej úrovni svoju vlastnú ochrannú bytosť?

Ikona diskutujiciho Katka 2013-04-20 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, co se týče přírodní antikoncepce (otázka č. 5), tak jsem si taky něco vyhledávala, a co mi přišlo takové nejlepší je Lady comp. Četla jsem o tom hodně recenzí a i na youtube se dá najít pár videí. Vyzkoušené to ale nemám. Existuje to už dlouho, akorát se to zřejmě kvůli byznysu farmaceutických společností nepropaguje, takže jsem to na netu našla jen úplnou náhodou.

Ikona diskutujiciho johana 2013-04-20 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue,

Ikona diskutujiciho Domča 2013-04-20 14:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dotazník:

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-20 15:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: Kdybych to chtěla mít napsané na internetu, tak to tam napíšu rovnou 🙂

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-04-20 17:27:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dík za obsáhlou odpověď k otázce číslo 3;)

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-04-20 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na služby většinou žen ve středním věku co se zajímají hlavně o ezoteriku a na internetu nabízí odvody přivtělených duší do světla, včetně těch sebevražedných a to i na dálku. Vím, že dáváš návod jak žít a tím se zbavit přivtělené duše v podstatě sám/sama. Tyto nabízí odvody duší do světla za řádově stovky až několik tisíc korun. Také většinou popisují různé případy, včetně sebevražedných duší nemajících klid. Jaký máš na to názor, co když má člověk pocit že má tento problém a neví si rady? Má se zde obrátit a za úplatu si nechat pomoct? Co ty odvody sebevražedných duší, to hapruje s věděním že taková duše se už NIKDY nemůže dostat do světla(krom odrazení dalších 10 adeptů na stejný čin) Jsou tedy tyto stránky a služby většinou podvodné nebo lze takto i na dálku po určitém postupu odvádět přivtělené duše? Odkazy sem dávat nebudu..

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-04-20 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle sem úplně nepatří, ale nemohl by mi někdo říct název filmu kde děj popisuje proces duší po smrti, jejichž majitelé byli za života, lupiči, vrazi, násilníci a těžcí mafiání, zkrátka hoodně zlí? Někde to tu bylo, ale nemůžu to najít… Děkuju!

Ikona diskutujiciho brunomadude 2013-04-20 19:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj 😉

Ikona diskutujiciho reflections 2013-04-20 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nadvädzuje na 23. dotazník: Čo si myslela tím, že existujú upíry ako energetický, tak reálny? Čo znamenajú reálny upíri? predstavy z kníh a filmov, alebo čo máš na mysli? 🙂

Ikona diskutujiciho Mír a 2013-04-20 20:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue. Mám na tebe otázku, kterou Ti pokládám, jako někomu, kdo je schopný vyhledat odpověď: Existuje nějaká Matka Příroda? Mám na mysli bytost, která dokáže ovládat, kontrolovat a spravovat třeba i celý kontinent, včetně lesů, louk a pastvin.

Ikona diskutujiciho Jíťa 2013-04-20 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Tak jsem lady comp prozkoumala a tedy ta částka za to není nejnižší, škoda. Také pátrám po něčem přirozenějším…

Ikona diskutujiciho Mari-chan 2013-04-21 11:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kolik vážíš?

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-04-21 11:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Lorna Byrne popisuje velkého eterického  strážce země s holí, co je znepokojen stavem této planety.

Ikona diskutujiciho vlaja 2013-04-21 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

skusila Si Kolloidne mineraly dr.Wallach Mrtvy lekari nelzou.Ja ich berem 2 roky OK

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-04-21 16:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tej prvej otázke:

Ikona diskutujiciho Vlad 2013-04-22 07:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prajem krásny deň. Rád by som sa spýtal aký máte názor na spôsob liečenia metódou EFT ?

Ikona diskutujiciho Mike 2013-04-22 11:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj mám otázku: existují doopravdy zvířata jako draci,jednorožci,kentauři,upíři a vampíři jo a je nějaký rozdíl mezi upírem a vampírem? Moc děkuji

Ikona diskutujiciho Milk 2013-04-23 09:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdyz chci zhubnout tak myslíš že mi pomůže (kromě zdra. jidla) kdyz treba budu psát že jsem hubená opakovat si to a treba (jak uz si to tu nekde myslim neco v tom smyslu psala) rict si ze kdyz udelam tolikrat to a to ze zhubnu? :D (nutne potrebuju)

Ikona diskutujiciho benetka 2013-04-23 13:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: upíři a vympýři jsou zvířátka z čeledi netopýrů, rozdíl mezi nimi najdeš v atasu savců 🙂

Ikona diskutujiciho Arten 2013-04-23 16:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To mě připomíná tři věci,které zabrání milencům neprožít sex. Zaseklý zip,předčasná ejakulace a smrt.Pravdivé XD

Ikona diskutujiciho Jirka87 2013-04-23 19:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, mám na tebe takovou filozofickou otázku –

Ikona diskutujiciho Evča77 2013-04-23 21:43:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zkusila jsi někdy tai-či, a pokud ne, chtěla bys? Třeba moje mamka na něj pravidelně chodí a prý je to jediné, kde si doopravdy odpočine a doslova se nabije energií :-)

Ikona diskutujiciho Zay 2013-04-24 09:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, zajímalo by mě co říkáš na MSM, zda do toho jít či ne..:) http://www.celostnimedicina.cz/msm.htm

Ikona diskutujiciho Daniela 2013-04-24 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, to je možná trochu divná otázka, ale už párkrát jsem se nad tím zamýšlela. Nezkoušela jsi někdy vypátrat, proč se lidi líbají? Já četla, že to pochází z toho, jak kdysi matky krmily ústy své děti, ale nějak se mi tomu nechce věřit. Tak mě napadlo, že možná jsi nad tím někdy mohla přemýšlet, že je tam třeba nějaká energetická výměna nebo tak.

Ikona diskutujiciho Elenka 2013-04-24 16:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, chtěla jsem se Tě zeptat, je pohlavní styk špatný? Křesťanství tvrdí až po svatbě, poté je to v pořádku. Taky jsem četla jednu knihu, kde bylo, že milovat se s někým je určeno jen pro reprodukci a ne pro "obšťastnění" a tedy by se to normálně dělat nemělo . Jaký máš na to názor?

Ikona diskutujiciho Nikýsek 2013-04-28 14:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]:Tak proč to načínáš když víš, že se lidi budou ptát i na další bližší informace…Tuhle vědět lze, přičemž to na začátku bylo stejné "ne" jako teď s tím novým bydlením….

Ikona diskutujiciho Alue 2013-04-28 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[30]: Dobrá, tak jinak: Kam bych chtěla nikam na internet psát nemusím, protože je to moje věc.. A zmínit se snad můžu, aniž by ze mě někdo hned musel tahat podrobnosti.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek