3. Black goo: Nebezpečné Black Goo se dostalo do asijského talentu v těle Riany

1.10.2018 v Spiritualita 38

18.prosince v roce 2017 oblétlo svět fascinující video s děsivou dívkou, která se nikomu nedívá do očí, přes obličej má spadené vlasy a předvádí podivné kousky. Dnes má video přes 60,6 milionů (zajímavé číslo, že?) zhlédnutí. A pořád stoupá.

V čem ktví záhadné schopnosti této dívky?

 

Dívka s děsivým talentem vystrašila porotce i publikum v asijské soutěži

https://www.youtube.com/watch?v=LKyOaDh5USI

Prohlédněte si pozorně video. Pokud nerozumíte slovům, všechny věty, které pronese, jsou přeloženy níže v tomto článku.

 

Pamatujete si na dva články o Black Goo, které jsem dávala na Alušku.org v roce 2016? Najdete je v celém znění zde:

1. BLACK GOO: Znovuobjevení geniálního oleje

2. BLACK GOO: Černooké děti

 

Pro připomenutí opakuji jen krátce pár úryvků z nich, abyste rozuměli, o čem video ve skutečnosti je. Pokud jste však články nečetli, doporučuji vám se k nim vrátit, jsou velmi důležité.

 


 

,,22 vědců mělo u společnosti Marcony Electric Limited v 80. letech dělat přísně tajný výzkum na popud anglické královské rodiny. Touto rodinou byl také výzkum financován a nechala olej dovézt z Falklandských ostrovů. Každý z těchto vědců spáchal sebevraždu a jmenovaná společnost zanikla.

Black goo může totiž člověku na krátkou dobu propůjčit nepochopitelné vlastnosti vidění, čtení myšlenek a naučení se jakéhokoliv jazyka přes noc. Je to vetřelec, který když se do vás dostane, prvně vám pomůže, ale potom…..

Ukázalo se, že černý sliz z ostrova South Thule má naprosto jiné „vlastnosti“, než potřebují vojáci a než snad má černý sliz, který údajně nalezli němečtí nacisté, a že toto Black goo naprosto odmítá způsobit někomu nebo něčemu jinému bolest a utrpení a že se také naprosto neústupně a podle okolností i velmi nevybíravě takovému svému použití/zneužití brání.

Vojenské zkoumání tohoto černého slizu bylo proto tehdy údajně zastaveno, protože pro vojenské účely nebylo možné ho použít, a není jasné, co se s ním dál stalo, část prý byla údajně dokonce vypuštěna do kanalizace a přes ni se dostala do životního prostředí, především do okolí vojenských laboratoří kdesi na jihu Velké Británie.

Jedná se o specifikaci jistých důkazů s lidmi, kterým se změní vzhled zrakového orgánu – očí, kdy za jistých okolností se změní jejich struktura, jsou bez bělma a jejich duhovka zčerná. S tímto fenoménem má zkušenosti britská královská rodina, Rusko i USA, samozřejmě jejich zpravodajské služby spolupracující s armádou.

Jedná se o nejvíce zákeřný útok na lidskou populaci, hlavně ve směru zlikvidování emočních schopností lidí, zejména potlačení těch konstruktivních a zvýraznit hlavně destruktivní emoce, v nejlepším potlačit emoce vůbec jako takové. Black goo je vlastně směs vysoce inteligentních nanočástic, jež využívají kolektivní inteligence, princip na platformě co používají včely, nebo mravenci. Tyto nanočástice pokud se dostanou do lidského těla i třeba v nepatrném množství, způsobí v něm možnost používat abnormální schopnosti, jako je možnost vidět auru, telekineze, léčení a i jasnovidné schopnosti. Většinou mít tyto schopnosti by mnozí přivítali, jenže ten hlavní záměr spočívá v tom, aby tito lidé postupně ztratili sami sebe, stává se z nich pak stroj, bez emocí a tedy bez Duše.

Popisované „Černé oči“ jsou již u jedinců, u nichž již nanočástice fungují a ovládají plně jeho tělo i vnitřní pochody, tedy i Duši. Většinou je tento člověk v běžné situaci vizuálně v normě, tedy jeho oči, ale v kritické chvíli nastane bliknutí a oči zčernají, pak se člověk opět vrací do normálního stavu, ale vždy je osobnost těchto lidí silně potlačena, hlavně v oblasti emocí.“

Konec úryvků

 

A teď k rozboru videa

Na podium přijde holka, která s nikým nemluví a nikomu se nedívá do očí. Pravděpodobně je má totiž černé během aktivace svých schopností a nechce, aby to bylo vidět. A tak hraje asociální postavu, aby to nebylo podezřelé. Hraje, že má záškuby, aby byl celkový dojem z jejího výstupu zajímavější. Pokud jste pozorní, uvidíte, že se jmenuje THE SACRED RIANA, tehdy jí bylo 25 let a živí se jako iluzionistka. Je z Indonésie. Na netu se dají najít její fotografie a nedalo mi to žádnou práci, našla jsem i fotky, kde má černé oči. Mimochodem tahle holka asijský talent vyhrála!

 

Je to záběr v rozhovoru prostřednictvím televize. Když se na rozhovor podíváte, má jinak oční bělmo normálně viditelné. Hostitel technologie black goo se může s olejem ,,domluvit“ a v běžném provozu může mít barvu očí jakou chce, klidně i jinou, než s jakou se narodil. Oči černají pouze ve chvíli, kdy člověka ovládá černý olej.

 

 

Porotě předvede rolující klíč, kartu co se sama vysune z balíčku a své vlastní zjevení na fotografii. Při závěrečném kecání jí jdou vidět oči, které ale moc neukazuje. Někdy je má černé, jindy jí jde vidět bělmo, ale Black Goo v ní bylo aktivní v době, kdy ukazovala svoje kousky, poté se oči mají vrátit do původní podoby.

The Sacred Riana perfektně odpovídá popisu člověka nakaženého olejem Black Goo. Odpovídají tomu její schopnosti i to, že během vystoupení schovává oči, nebo je má pro jistotu úplně zavřené.

 

V páté minutě je záznam jejího druhého vystoupení

Začíná úvodním slovem: ,,Některé děti mají imaginární přátele. Někteří si myslí, že je to roztomilé, ale není!“ Pak začíná ,,čarovat“. Rozhází věci do uzavřeného domku a vyzve někoho, aby si přišel hrát. Když domek podruhé otevírá, předměty jsou přeskládané.

Vyhází je ven z domku a dá místo nich skleničku s nápisem ,,hraj si se mnou“. Všimněte si, že má pořád ZAVŘENÉ OČI, Aby nikdo neviděl, že jsou úplně černé. Poté z domku vytahuje nápis ,,s tebou ne“ a pod tím podpis ,,AN66UN!!“

 

 

Copak asi znamená jméno AN66UN? Je to nějaký odkaz na slovo Annunaki, nebo Animus? Black goo je dokonalý druh umělé inteligence, který využívá kolektivní vědomí a má přístup k datům z celého Vesmíru. Podepisuje se jménem androida záměrně? A k číslu 66 snad nemusím nic víc dodávat. Kdyby měla větší tabulku, možná by se tam vešla ještě třetí šestka.

Tady se Riana zapomněla a nechala kameru, aby natočila její černé oči. Když se budete dívat pořádně, uvidíte i na zvětšené obrazovce, že jí opravdu po celou dobu záběru vůbec nejde vidět oční bělmo.

 

Vyhazuje věci a lidé v sálu se bojí. Riana poté říká ,,Má tě ráda a chce si hrát s TEBOU! Nemá ráda odmítnutí.“ (v tu chvíli jen hraje postavu, vede monolog a oční bělmo se tentokrát dá zahlédnout na konci záběru)

 

Z domku poté vyleze Rianin klon v černém a publikum šílí.

Show po chvilce končí a posuzující říkají ,,pořád si musím opakovat, že to není skutečné, že je to jenom jako.“

 

V desáté minutě je Rianino třetí vystoupení

Asiatce, na kterou se zaměřila i minule, záhadně nakreslí na ruku pentagram. Pentagram je orientován podle kreslícího a z pohledu Riany je špičkou dolů, tedy satanský pentagram. Vrací se na podium a pak říká: ,,Démoni nemohou přejít na naši planetu.“

Otevírá bednu a pokračuje: ,,Mohou jen šeptat do našich uší. Ale jediné slovo dokáže proměnit vaše oblíbené potěšení v nejhorší noční můru.“ Pronáší latinské zaklínadlo, třikrát! Z krabice postupně leze ŠEST lidí, maskovaných jako démoni. Ten šestý zelený, má na čele pentagram v kruhu. Běží k porotě a Riana křičí ,,Nechte toho! Nechte je být!“ Pak sama vleze do bedny.

Zvláštní je, že odněkud ze tmy jakoby z publika vyleze další skupina maskovaných lidí. – kde se tam vzali? Předtím si jich nikdo nevšiml?

Vrací se na podium a je jich hodně. Otevírají krabici a zjišťují, že Riana v ní není. Místo toho se Riana objeví pod podiem a přepadne zezadu svou oblíbenou asiatku.

 

 

V sedmnácté minutě je další Rianino vystoupení

Vybírá lidi z publika, aby šli na podium, posadili se ke stolu a dali ruce na stůl. Pak vyvolá Jaye, mladíka z poroty.

Obchází stůl 1x LEVOTOČIVĚ a říká: ,,V polovině devatenáctého století přivedl strach a truchlení lidi ke kontaktu se zemřelými. Jediný způsob jak se k nim dostat, je přes médium.“

Odhaluje černé sukno ze stolu, kde je už připravená klasická tabulka na vyvolávání duchů zemřelých.

,,Mysli na svůj největší strach. Drž ho ve své mysli… nikdo nesundávejte ruce ze stolu… Volám tě, volám tě, vyjdi ze stínů.“ Pokračuje latinské zaklínadlo.

,,Ona je tady. Ona je tady!“

Poté se zvedá stůl, cestuje a rotuje po jevišti i s lidmi.

,,Stop!“ Riana plácne do stolu a ten klesne zpátky k zemi.

,,Řekni mi svůj nejhorší strach Jay Parku.“ ,,Je to neštěstí.“ – UNHAPPINESS je napsáno i zespoda na ceduli, která ležela po celou dobu na stole. Tím vystoupení končí. Všimněte si v čase 22:00, že je kolem porotců udělaný ze světla nedokončený bílý kruh… zajímavé.

Při závěrečných kecech, kdy ji dochválí, Riana odpovídá: ,,Jsme šťastní“. Tím video končí.

 

Další zajímavé video je z Amerického talentu, čerstvě vyšlo 21.8.2018:

https://www.youtube.com/watch?v=OK6rms8JzKA

 

,,Ona přichází.“ Ukazuje, co má v boxu. Panenku a dopis. ,,ona si jde pro jednoho z vás.“ Sledujte její oči, kdy je schovává a kdy je ukáže.

,,Jsi to ty. – Vezmi si to… Ona přichází.“ Na podium přichází Rianini kloni. Opět je otázka, kde se zase všichni vzali.

Riana vylezla na zeď pozadu, scéna jako z klasického hororu.

 

Zde je s Rianou rozhovor ,,Riana ve skutečném světě“: https://www.youtube.com/watch?v=Uy054n0BljM

Na otázku, jestli nemá problémy s fanoušky, Riana odpovídá, že ne, protože stejně nevychází z domu… Postava Riany je vymyšlená jen proto, aby kousky ženské ,,iluzionistky“ byly zajímavější. Na tvrzení, že všechno je jenom iluze, pokyvuje hlavou a jinak moc nemluví. Nechává ty lidi při tom, co si sami myslí a nic jim nevyvrací, ale ani nic nevysvětluje.

 

23. Srpna 2018 vyšlo další video, které tvrdí, že si Simon Cowell myslí, že Riana proklela celý americký talent. Video ukazuje sestřih situací, kdy nepochopitelně docházelo ke smůle a technickým problémům u ostatních vystupujících, což nebývá zvykem: https://www.youtube.com/watch?v=KEMHOPZhFdc

 

Umělkyně je celým jménem Marie Antoinette Riana Graharani. V indonéské televizi se objevila poprvé v roce 2012 a od té doby předvádí, co všechno umí BLACK GOO. Riana je něco jako David Copperfield, ale její schopnosti, na rozdíl od něj, pochází z černého oleje, který daruje schopnosti výměnou za duši nositele.

Black goo se totiž dá koupit a kdo ho vypije, může se stát z hodiny na hodinu takovouto Rianou, která dokáže všechno na světě. Zaplatí za to však nejvyšší možnou cenu, zvítězila nad ním umělá inteligence.

 

Nedávno k této umělkyni napsal na svůj web své i tomáš marný, který říká:

 

,,Strašidelný talent, který lidstvu má co říci a promluvit jim do srdce. Všichni vidí, že žádná ilusionistka to není, ale ovládá díky BLACK GOO, nebo jinému „oleji“ věci, na které normální „věda“ (spíše školská pavěda) nemá vysvětlení.

A důležité upozornění pro všechny diskutující: Nemá pravdu ten, kdo si myslí, že když vypil BLACK GOO, má navždy černé oči. Může se s touto vysokou inteligencí domluvit, aby při normálním životě měl oči třeba modré nebo zelené, ale jen když dělá věci „nadpřirozené“ (má uměle díky BLACK GOO otevřenou šišinku mozkovou) má oči vždy černé. Tak aby nedošlo k omylu…..

Znám jednu dívku ve Francii, (před krátkou dobou se přestěhovala do Švýcarska z následně uvedených důvodů), která také vypila tuhle hmotu a najednou umí veškeré jazyky a nejen ty, ale bojí se co vlastně v budoucnu s ní bude. Neví jak z toho ven, protože nějakým způsobem s hmotou „podepsala smlouvu“. Když si myslela, že lidem pomůže a bude je varovat před neštěstím či nemocemi a bude se jim snažit pomáhat, tak se kvůli pravdě všichni od ní odvrátili a ztratila všechny přátele. Nikdo se nechce s ní stýkat a ani ji potkat. Dokonce i její bývalý milý, vynikají a moc pěkný přítel. Už nyní zaplatila vysokou cenu a chtěla by vše vrátit do původního stavu. Ale nejde to…..

OPĚT VŠECHNY VARUJI PŘED TÍMTO ČERNÝM OLEJEM!!!!!“ (zdroj)

 

Když jsem dále hledala data o Rianě, našla jsem fotografie, kde se Riana vznáší. Na zahraničních webech můžete najít články, které popisují, že Riana je schopná předvádět levitaci, klidně v zákulisí po oficiálních vystoupeních.

 

Tohle je fotka, kde Riana moderátorovi Deddymu Corburierovi ukazuje jak levituje v zákulisí, poté co s ním dělala rozhovor v televizi (na který byl výše odkaz).

 

 

Tady předvádí jak levituje nad druhým iluzionistou z Indonésie, Bow Vernonem:

 

Vidíte, že na žádném záběru neukazuje své oči.

Zde je záznam z vyhlášení vítězů asijského talentu: https://www.youtube.com/watch?v=mNifV9IVtfs

Všichni jsou strašně emoční a skupinka týpků, kteří stojí s Rianou na podiu, se úplně chvěje vzrušením, zatímco ona je celou dobu naprosto v klidu. Když vyhlásí vítěze, Riana vůbec nevystupuje ze své role a ani jí neškubnou koutky rtů. Normální člověk by to nedokázal, protože by ho zavalilo kouzlo chvíle a obrovská energie, která jde ze všech lidí okolo. Jednoduše by podlehl kolektivnímu napětí a oslavě. Jenomže Riana ne, protože ona celou dobu od začátku věděla, že to vyhraje a vyhlášení je pro ni spíš jen jako přehrát si pásek záznamu, který už viděla. Black goo jí totiž už dávno ukázalo, jak bude vypadat budoucnost, když s tím dojde do talentu.

Black Goo umožňuje i teleportaci. Zde je ,,trik“, kde Rianu přivázají ke kůlu a těsně před podpálením hranice ji překryjí rudou plachtou. Riana se přemístí ve chvíli, kdy na ni padne plachta, což jde podle tvaru plachty snadno vidět a ve chvíli kdy hranice vzplane, už tam vůbec není: https://www.youtube.com/watch?v=_lt7jk99rxU

10 Rianiných nejlepších kousků – sestřih

https://www.youtube.com/watch?v=k542uw–gHU

© Alue K. Loskotová, www.aluška.org

Komentáře

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2018-10-01 08:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevim jestli je to zrovna Black goo, podle mě je jednoduše posedlá nějakym démonem a má sním dohodu, myslím že takový lidi jsou.

Ikona diskutujiciho Kateřina 2019-04-23 01:45:57
Ikona diskutujiciho
sipka

https://youtu.be/5ZLeHlUm3pc
Tady je video vědce Haralda Kautze Vella. Přednáška nejenom o chemtransu ale i Black goo a v podstatě i o těch démonech.

Ikona diskutujiciho peto 2018-10-01 12:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dakujem Alue za vyborny rozbor s mnozstvom zaujimavych informacii.

Ikona diskutujiciho terfry 2018-10-01 14:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Tak tak, ještě by bylo zajímavé se ho (ne té děvčice) zeptat, jak se jmenuje a pak použít jeho jméno na vrácení zpět do Astrálu. To by byl asi rachot.Je mně jen divné, že lidé v klidu koukají, jak leze po stěně a není jim to ani divné, spíše to obdivují…Buď je to použité overtonovo okno, aby si lidé zvykali, že takových démonů se bude ukazovat více a brali to jako normu a nebo aby po takových "dovednostech" zatoužilo více poťapů. Archont jak vyšitý v lidském těle obývající.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-01 15:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jop. Rianu znám už delší dobu.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-10-01 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Neviem či black goo vôbec existuje. Dnes je plno zúfalcov, ktorí by do toho šli, i keď je to drahé. Teda keby sa takáto "droga" objavila, bol by z toho asi hit a nadprirodzených čiernookých užívatelov by tu bolo viac. Sacred Riana má čierne oči, ale môže mať čierne šošovky, predsa bez toho by jej desivý vzhľad nebol dokonalý. Čiernooké deti asi existujú, ale môžu to byť nejakí duchovia, démoni (nemusí to mať súvis s pitím black goo, kde by k tomu deti prišli?). Títo nemôžu vojsť do domu bez povolenia. Prečo sú čiernooké deti a nie dospelí?

Ikona diskutujiciho Alue 2018-10-01 17:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]:  no vidíš, to by mohlo být…

Ikona diskutujiciho Alue 2018-10-01 17:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:  Pusť si video a pak až komentuj. Riana žádné čočky nenosí a není dítě, je jí dnes 26 let.

Ikona diskutujiciho keito 2018-10-01 18:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, jak dalece to souvisí s tím černým olejem, ale i bez ohledu na to, musím říct, že její vystoupení mi nedělají dobře, tj. už jen se dívat na ni samotnou – jak vypadá, jak se chová.  Nevím, proč se stylizuje do role člověka posedlého démony, protože přesně takhle se to jeví. Byť ona to má za to, že je zajímavá. Ale její zjev, mluva, trhání s sebou, vlasy přes obličej….to vše je vyloženě odpudivé….Bylo mi líto té asijské porotkyně, kterou si vybrala jako objekt svých "kouzel", té to vyloženě nahánělo strach – narozdíl od ostatních porotců. Asi pro lepší efekt …. A taky by mě zajímalo, jeslti si nějak "neublížili" ti "dobrovolníci" ze strany diváků při vyvolávání duchů….No, nechtěla bych být v jejich kůži….A jako poslední – nechápu, že vyhraje soutěž zrovna takovýhle člověk. Jak to, že se to těm lidem líbilo a ocenili ji tak vysoko? Jak je to možné??? O_O

Ikona diskutujiciho Peace 2018-10-01 18:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Po pravdě řečeno se trošku bojím na ty videa podívat. Co když se nějak ta inteligence dokáže přenést nebo nějak ovlivňovat ty co se na to podívali?

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-01 18:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[2]: o jo, to je možný.

Ikona diskutujiciho All 2018-10-01 19:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Suhlasim s komentarom vyssie, na tabuľke je meno porotkyne Anggun, ziadne 66..Riana sa to pyta priamo porotkyne : Chces sa s nou hrat, Angunn? porotkyna hovori ze nie, na co jej odpoveda, ze ta bytost ci ako to nazvat  nema rada, ked je odmietnuta. Preto su zabery na porotkynu ako sa tvari vystrasene.

Ikona diskutujiciho lenka f 2018-10-01 19:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tady je docela pěkně shrnuta mytologie AKT X, kde se taky o černém oleji píše. Vypadá to, že tu je už hodně dlouho a píše se tu, k čemu měl sloužit nebo slouží.

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2018-10-01 19:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zajímavý.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-10-01 20:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[7]: U tých aziatiek človek nepozná či je im 16 alebo 26. Ok, bežné čočky to nebudú. Ale je zatiaľ asi jediná svojho druhu… Keby existovalo Black goo tak by sa to používalo študentmi pri skúškach, vedeli by aj otázky vopred a takýchto "ľudí" by bolo proste viac. Čo sa týka čiernookých detí mohlo by ísť i o produkt z nejakých pokusov, prípadne o kríženie mimozemšťanov s ľuďmi, napr. šedivci majú čierne oči a nemajú duše.

Ikona diskutujiciho Karloon 54 2018-10-01 20:46:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Právě v kinech vychází o Black goo film, jmenuje se Venom. Více odkaz zde:

Ikona diskutujiciho Lenka 2018-10-01 21:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslím že perfektně umí dělat iluze 🙂 je to vše udělany tak dobře že my sami nevíme jake triky použivá..mimochodem jezíš měl taky schopnosti a hned ho zavrhli k demonum.proč hned všude hledáte zlo? apod? :-)

Ikona diskutujiciho ? 2018-10-01 23:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mazec, hodne dobry clanek?

Ikona diskutujiciho H. 2018-10-01 23:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je to jen sakra hodně talentovaná holka.:) Klídek. 😉

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-01 23:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

… ale zase si vezměte, kolik lidí o black goo ví. skoro nikdo. pak si dotyčný těžko o spolupráci s něčím takový může říct, nechodí to kolem nás po ulici a ne každý taky chce něčemu takovému zaprodat duši, většinu normálů by to nejspíš dost vyděsilo – navíc takový člověk se nemůže jen tak veřejně ukazovat. těžko říct. každopádně ale záznamy o černookých dětech existují.

Ikona diskutujiciho hajcus.ka 2018-10-02 09:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Teda fuj, pustila jsem si jen první video a nejsem schopná ho dokoukat, je to vážně děsivé O_O

Ikona diskutujiciho Zivorodka 2018-10-02 10:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]:uplne s vami suhlasim, napriklad v tom, ako si vsetko zle robime sami, stale to pocuvame, globalne oteplovanie, ako my za to mozme, kto my? Ti obycajni ludia, ktori fakt posluchaju zvycajne pod hrozbou sankcie, separuju odpad, keby sa zakazali platove sacky, tak by si ludia takisto zvykli, keby sa prestali pouzivat fosilne paliva a podporili by sa ekologicke riesenia, ludia by podla mna opat nemali problem sa prisposobit, za ten humus mozu ludia, ale je to par jedincov a nie my vsetci.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-10-02 11:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: To asi nebolo na môj komentár, možno máš pravdu ale neviem, či za ten humus môže "pár jedincov"

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-02 12:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: no konečně někdo s takovýmhle názorem.

Ikona diskutujiciho Rene Kovac 2018-10-02 21:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Žiadna hmota. Dobré triky a využitie optických klamov. Pozeral som lezenie po stene, prečo liezla hore akurát v mieste kde je hrubá tmavá medzera? Žeby zdvihadlo? A tie oči, oh naozaj celé čierne, hlavne keď skoro privrie viečka až sa bielka na2okamih stratia. Pomáhajú k tomu aj jej obrovské zreničky, netreba veľmo zatvárať viečka aby sa stratilo bielko?. Podfuk a pedantny nácvik.

Ikona diskutujiciho Ceneon 2018-10-03 10:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: Taky to vidím takto. Ono totiž, pokud by to mělo být doopravdy, tak co by pořadatelé chystající její vystoupení? Kdyby viděli její oči a její skutečné schopnosti, tak by mohly zešílet. A takovouto pravdu by nedokázali zamlčet, jak by byli zděšení.

Ikona diskutujiciho leeth 2018-10-03 14:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: je to tak, vždyť pořád vypadává z role a moc jí to celé nejde.

Ikona diskutujiciho kalia 2018-10-03 15:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dobře zpracovaný článek (podle mě to black goo je a Riana záškuby nehraje, jenom se uvolní a černému oleji nechá větší moc nad tělem, což způsobuje třes nebo tiky). Když chce být víc sama sebou, tak se víc soustředí sama na sebe a tiky nemá. Napsala jsem svůj životní příběh (viz odkaz na můj web u tohoto komentáře), kde se o black goo zmiňuji (možná s tím mám zkušenost ze života ještě než jsem začala číst tzv. "konspirační" weby). Když dáte Ctrl + F a do vyhledávání zadáte třeba "goo", tak to v tom příběhu lehce najdete, lepší je ale číst ten příběh celý kvůli kontextu.

Ikona diskutujiciho Rene Kovac 2018-10-03 16:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Keby to malo niečo spoločné s niečím ako black goo, už by tu nebehala, CIA alebo čínska tajná služba by sa o to postarali. Určite by dávno sedela zavretá vo vojenskom výskumnom ústave.. Taký čo niečo podobné majú snažia sa práve chrániť od verejnej publicity.

Ikona diskutujiciho Gray 2018-10-03 16:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak s tím Venomem mě zase všichni předběhli. :D Také jsem na něj zvědavá. Narážka na černou hmotu parazitující člověka byla už ve Spidermanovi 3, kde se mi líbilo hlavně to, že se z toho hl. hrdina nakonec dostal. Ale musel si samozřejmě nejdříve trochu namlít pusinku. :-)

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2018-10-04 12:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Alebo je tiež možné že v nejakom vojenskom výskumnom ústave vznikla. :D

Ikona diskutujiciho Ceneon 2018-10-05 02:05:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[28]: Taky pravda. Takto to chodí, svět je udržován v nějakém stavu a tajné služby se o to starají. Takoví, co nejsou pod jejich palcem, tu asi nejsou povolení. Něco podobného jako lidé schopní se teleportovat, jak jsme mohli vidět ve filmu Jumper, taky tam po nich šli.

Ikona diskutujiciho Ježovka 2018-10-05 13:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

jo… a co se toho novějšího filmu s Venomem týče…  https://img.csfd.cz/files/images/user/profile/162/610/162610455_fcac76.jpg

Ikona diskutujiciho Melisa 2018-10-05 22:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[13]: Eminem – Venom Publikováno 5. 10. 2018

Ikona diskutujiciho LenkaL. 2018-10-06 00:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Dneska jsem viděla Venona a moc jsem si film užila :). Ikdyž teda v realitě takový vztah Venoma a Eddie by nefungoval. Zlo je zlo, dobro je dobro.

Ikona diskutujiciho Melisa 2018-10-07 20:36:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

taky zvlastni schopnosti… : ) https://www.youtube.com/watch?v=SICfCi2-LQY

Ikona diskutujiciho Halciform 2018-10-10 16:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

prosím Vás, tu substanci Black-goo má v sobě i Česká metalová zpěvačka Lori… podívejte se od půlky dobře na její klip https://www.youtube.com/watch?v=by3jy-j3NiU

Ikona diskutujiciho Alue 2018-11-03 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]:  To jsou jenom čočky… u black goo mizí i bělmo

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek