3. / DOPORUČENÍ: Připravte se na období 21. – 24.12. / Mnoho poselství se shoduje na třech dnech tmy. – Náhoda?

5.11.2012 v Aluška.org 119

Dvojice článků, kde doporučuji, aby si lidé pro všechny případy nachystali zásoby, protože je pravděpodobnost tří dnů tmy od 21.12, vyvolala obrovskou vlnu zájmu a otázek. V diskuzích létaly kromě označení za HOAX také výhružky, paragrafy, dámská přirození a dostala jsem také dvakrát nabídku k pohlavnímu styku. – Zkrátka reakce byly velice různorodé, ještě že máme moderované diskuze.

Než se dostanu k tomu nejdůležitějšímu, dovolte mi, abych se vyjádřila k vašim postojům i já:

Upřímně nechápu ani v nejmenším váš strach, který hodně převažoval. A to z těchto důvodů:

1. O roce 2012 a o tom, že může nastat blackout, tři dny tmy, že jsou prorokované katastrofy a že mayský kalendář mluví jasně, to všichni víme/víte už mnoho let dopředu. Už se to řeší desítky let (možná i stovky?). Nechápu proto vaše zděšení, nejedná se totiž o nic nového. Za tu dobu máte načteno milion sto tisíc scénářů, já vám jeden přidám a najednou z toho všichni blázní.

2. Zpráva, kterou jsem publikovala, je velmi stará. Jedná se o poselství Lámy, který ho předal dál. Někteří z vás se zmínili, že toho Lámu na ruských serverech našli, jiní z vás se ozvali, že text už kdysi dávno někde četli. – Ano, je to možné, text už v minulosti byl dostupný i v jiných zdrojích, pouze jsme ho dali znovu přeložit. Obsah se ale nezměnil… Pro mnohé z vás to byl důvod k označení zprávy za falešnou. – Ne, pouze jste potvrdili to, co jsem do prvního článku nenapsala a chtěla jsem to doplnit později…. A směju se: Vidíte, jak jste dohromady šikovní, všechno najdete a vyštracháte sami, ale pak to takhle zahodíte…?


3. Obviňujete mě z šíření falešné poplašné zprávy a vyhrožujete mi kriminálem. Znovu opakuji: Tyto články vám pouze doporučují, abyste se připravili na to, co nám bylo předpovězeno. Nic víc. Předtím byste první museli zavřít všechny zdroje, weby, lidi, vizionáře a badatele, kteří se kdy zmínili o prosinci 2012, kteří šířili proroctví a kteří nad tím jakkoliv uvažovali v rámci tmy, války, apokalypsy, nebo čehokoliv jiného. Tak velké věznice nemáme a je to samozřejmě nesmysl. V první řadě by si také museli jít sednout všichni politici a všichni autoři vašich oblíbených alternativních stránek. Mimojiné ani nejsem autorem tohoto poselství, pouze jsem se snažila k němu zjistit podrobnosti a později jsem se rozhodla i připravovat… a to není trestné.

4. Házíte na mě váš strach a vaše svědomí, jakobych snad za něco mohla. Přimýšlíte a přidáváte si k tomu všemu absolutní nesmysly. Například mě obviňujete, že něco tvrdím: Já nic netvrdím. Tvrdí jiní lidé, já jsem se rozhodla, že pro jistotu poslechnu. A protože mám tendence jít zodpovědně příkladem, dala jsem vám o tom vědět… Taky jsem se na vás mohla vykašlat… Jaký scénář by vám byl milejší? – Když se o vás starám, nebo když na vás kašlu?

Píšete mi o tom, že snad doporučuji utratit všechny peníze, vykašlat se na práci, na hypotéku, nebo něco podobného: Ať se propadnu do země, jestli některý z mých dodatků obsahuje slovo ,,hypotéka, práce, nebo všechny peníze dejte na jídlo”. – Nic takového tam samozřejmě není.

5. Znáte všichni moc dobře scénáře o tom, že hrozí 3 světová válka… Určitě jste četli hrůzy, které prorokoval Nostradamus, Sibyla, Vanga… Veselé čtení to rozhodně není. Oproti tomu jsou tři dny tmy a následný nový začátek, absolutně růžový scénář. Je to velmi dobrá, konstruktivní zpráva a pokud bych si měla vybrat mezi koncem světa, válkou a tímto, vyberu si tři dny tmy a pak se zase budu mít dobře.

Apokalyptické strašlivé scénáře vás nechávají netečné, ale tato zpráva, která vám pouze říká, abyste se pro jistotu nachystali, protože si nemůžeme být jistí tím co bude, vás děsí? – Proboha, proč?

6. Prý jsem si naběhla a můžu se zdiskreditovat: Proč? – Za to, že na rozdíl od drtivé většiny ostatní populace chápu, že nevím, co bude za týden, natož za rok a umím si to přiznat, takže se raději připravím na cokoliv? – Kdo je tady ten hlupák? Ten co všechno hodí za hlavu, je si jistý něčím, co mu velmi snadno může proklouznout mezi prsty a jelikož se toho bojí tak raději plive na ty ostatní, kteří nic nenechávají náhodě? – Jestli je to pro vás novinka, já nic nenechávám náhodě. Já bývám připravena vždy a na vše. Je to moje povaha, pokud se to někomu nelíbí, je to jeho problém a ne můj.

7. V minulosti jsem zastávala názor, že 2012 bude v pohodě…. Ano bude, za tím si stojím… Ale pravděpodobně bude v pohodě pro ty, kteří jsou na to připravení.

8. Házíte na mě vaši zodpovědnost: Za sebe si každý zodpovídá sám, to je jasné. Kdo to neví, nechť se vrátí do seriálu ZÁKONY VESMÍRU.

9. Měla jsem velkou snahu odpovídat na všechny dotazy a úvahy, ale protože vás přišlo jeden den 8 000 a druhý den PŘES 18 000 a všichni jste se mě ptali (pak už i na strašné nesmysly), vzdala jsem to… Nemám čas ani energii na odpovídání takových dotazů. Radím vám toto: Přemýšlejte sami. Když se mě někdo po přečtení prvních dvou dílů zeptá, co má dělat, opravdu už si myslím, že nemá cenu odpovídat. – Je to tam totiž napsané naprosto jasně… A také mě baví, když někdo napíše, že 3 dny temna v textu popsané nejsou, když i já, co umím azbuku sice špatně ale jakš takš ano, si to tam v pohodě přečtu…

Ještě jednou tedy pro ty, kteří špatně čtou a nerozumí: Nic netvrdím, nikoho nestraším, nic neriskuji, s ničím nekončím, nerezignuji, neplaším. – Sdílím s vámi poselství, které se aktuálně zdá být jako hodně pravděpodobné a prozradila jsem vám, že se chystám. – Nepřidávejte k tomu neexistující výroky, nehažte na mě svůj strach a neobracejte svoji zlost proti mně. Zlobit se můžete jenom sami na sebe, protože nejste připravení si tyto věci přečíst, natož pak se proti nim pojistit. Za to já nemůžu, za svůj život si zodpovídáte vy sami. I za svůj strach… Není můj, ale váš.

Já se ničeho nebojím, já se pojišťuji pro všechny případy. Moudří lidé dělají to samé a vím o nich… Mnoho jich ale není, protože moudrost se v aktuální době vypařuje jako pára nad hrncem. Jen málo z vás mi poděkovalo… Děkuji alespoň za těch pár moudrých.

Znovu a znovu opakuji, nekopejte do mě, nevyhrožujte mi, neobracejte vůči mě svůj strach a nenávist. Obracíte to vše jen sami proti sobě, dusíte sami sebe svojí destruktivní energií. Neubližujete mně, ale sobě, protože já jsem na vaší straně. Vždy jsem byla. A jelikož vám chci ukázat, že nic netvrdím a že tři dny temnoty jsou skutečně spojující bod mezi různými zvěstmi, ukážu vám je…

3 DNY TMY NEJSOU NIC NOVÉHO. BYLY PŘEDPOVĚZENY JIŽ MNOHOKRÁT RŮZNÝMI LIDMI:

1. Webová stránka Gnosis9.net vydala velmi zajímavý článek, který tomu všemu nasazuje korunu. S dovolením ho zde cituji (Ano, opakuji, toto píše Gnosis, nic netvrdím!)

,,Nebudeme teď spekulovat, zda od sebe proroci opisovali, a i kdybychom chtěli, otázkou nadále zůstává, proč by si vybrali zrovna jedinou velkou událost. Tou událostí myslím třídenní zatmění – největší zatmění v novodobých dějinách světa. Jak píše Bernard Berndt ve své více než 15 let staré publikaci Proroctví o nás, právě tuto událost prorokuje více než 200 různých vizionářů z celého světa. Pokud si ještě dosadíme předpovězené události před zatměním, máme velké důvody brát to celé vážně…

Profil klasické předpovědi pro třídenní zatmění si můžeme propůjčit od nejproslulejšího německého jasnovidce 20. století Aloise Irlmaiera (zemřel 1959):

“Za války přijde velké zatmění, které potrvá 72 hodin. Temnota se dostaví během jediného dne. Potom nás čeká krupobití a blesky. Zemětřesení zpustoší zemi. Nevycházejte z domů! Světla nebudou svítit, musíte používat svíčky. Kdo se nadýchá prachu, dostane křeče a zemře. Neotvírejte okna, zastiňte je tmavým papírem. Všechna voda bude otrávená, stejně tak všechny volně položené potraviny, které nebudou uzavřeny v dózách. Venku bude obcházet smrt pocházející z prachu. Mnoho lidí zemře. Po 72 hodinách vše přestane. Ale znovu opakuji: Nevycházejte ven, nedívejte se z oken, nechte hořet svěcené svíce a modlete se. V jedné noci zemře víc lidí než během dvou světových válek. Kupte si několik plechovek s rýží a luštěninami, vydrží také chléb a mouka, všechno vlhké se zkazí, také všechno maso, kromě konzervovaného. Voda z vodovodu bude poživatelná, mléko ale ne. Hlad nebude to nejhorší, co lidé budou muset vydržet.” (30.134)

Ve stejném duchu se nese většina proroctví, a my můžeme pouze spekulovat, kdy by k němu mohlo dojít. Časově se jasnovidci shodují na období kolem podzimu až zimy. Bude rok 2012 rokem velkých prorokovaných událostí? Pojďme se podívat na jednotlivé vizionáře, kam časově vymezili třídenní zatmění:

Nostradamus 1558 – “říjen” – Beykirich 1622 – “v listopadu se stanou podivuhodné věci” – Irlmaier 1952 – “bude padat déšť se sněhem” – páter Pio 1965 – “za velmi chladné noci” – Jahenny 1973 – “za studené, zimní noci”. Zdá se tedy, že mezi říjnem a prosincem, může velké zatmění nastat.
Asi nejstarší pramen týkající se zmiňovaného zatmění nalezneme ve Zjevení svatého Jana:

“Zatroubil pátý anděl a viděl jsem hvězdu, která spadla z nebe na zem, byl jí dán klíč od jícnu propasti, otevřela jícen propasti a vyvalil se dým jako z obrovské pece a tím dýmem se úplně zatmělo slunce i všechno ovzduší.”

Tento dým nebo prach se táhne jako červená nit drtivou většinou proroctví. Prach se má po skončení zatmění usadit na zemi. Johannes Friede, 1822:
“Čtvrtého dne se znovu objeví naše denní hvězda v plné síle. Na zemi bude ležet vrstva prachu podobná novému sněhu v zimě, jenom s tím rozdílem, že popel bude mít barvu síry. Z půdy bude stoupat mlha jako světlo ze žhavého plynu. Sedmého dne po opětovném východu slunce se popel vsákne do země, která bude tak plodná, že to ještě nikdy žádný člověk neviděl.”

Můžeme tedy spekulovat, zda tato mocná událost bude vstupem do tak často diskutovaného Zlatého věku v souvislosti s rokem 2012, končícím Mayským kalendářem a časovým datování pyramid, kde je podle některých badatelů také jasně označen rok 2012. Taktéž domorodí američtí obyvatelé předpovídají věk dalšího slunce a indiáni kmene Hopi, jejichž předpovědi zatím přesně vycházejí, prorokují:
“Až bude na zem shozena tykev plná popela, zahyne mnoho lidí a skončí konzumní způsob života…”

Celý článek si na Gnosis můžete přečíst zde: http://hledani.gnosis9.net/view.php?cisloclanku=2012100002

2. Roku 2011 varuje třed třemi dny přecházení do 5D i Japonská princezna Kaoru Nakamaru, která doslova říká toto:

,,22.12.2012 bude tato země přecházet 3 dny do 5. dimenze”

,,Tři dny a tři noci nebudeme moci používat elektřinu, bude úplná temnota ve dne i v noci.”

Jen si paní poslechněte, zabere vám to maximálně 8 minut. Říká to tam naprosto jasně a moudře. Mimojiné říká, že lidé, kteří věří ve zlo a ne v povýšení do 5D, se narodí na jinou planetu, kde můžou pokračovat v tom, co máme tady… Co byste si vybrali vy, kdyby to tak bylo? Já mám jasno…

3. Hodně zajímavý je i článek, který najdeme na 2012rok.sk…

Článek je velice výživný, velice doporučuji, abyste si ho přečetli úplně celý, abyste pochopili i pojmy jako ,,temný pokoj” a ,,DMT”. Na jeho konci se však dočteme následující:

http://www.2012rok.sk/wp/2012/11511-vsechno-chcete-vedet-sisince-a-vam-doposud-nechteli-rict

,,A nyní se dostáváme k otázce, která se tak, jako tak týká nás všech, absolutně nikoho to nepřeskočí, ani toho, kdo leží na gauči a sleduje televizi. Mayové celkem nedávno představili autentický obsah znalostí svých předků o předpovědi roku 2012. Jsou velmi rozzlobení nad šířením apokalyptických vizí o konci světa. Zdůrazňují, že jejich proroctví mluví pouze o TRANSFORMACI, ne o žádném konci. Ale k věci. 21.12.2012 (což potvrzují i vědci NASA) dojde k zarovnání osy s osou Centra naší Galaxie. Mayové tvrdí, že dojde k mimořádně silnému proudu nabitých částic, které mocně zdestabilizují chování našeho Slunce. Mayové tvrdí, že v důsledku těchto změn dojde k přepólovaní Země. Apropo magnetické póly již změnily svou pozici. Proto zvířata, která se řídí smyslem elektromagnetické geolokace se začali hrnout ke břehům – podle jejich pocitů by tam měl být oceán – to platí pro velryby i ptáky a všechna zvířata pohybující se pravidelně na dlouhé vzdálenosti. Na základě sopečné lávy na Havaji bylo zjištěno, že magnetické póly se mění po celou dobu a to po desítky tisíc až miliony let mění svůj směr, až dojde k přepólování. Průměrná doba mezi přepólováním vychází okolo 250 000 let, naposledy tomu došlo asi před 780 000 lety.

Není obecně známá teorie popisující přepólování.

Mayové říkají – naši předkové to již zažili.Oni tvrdí že fenomén přepólování Země přináší vždy několik dní tmy. A pokud se ukáže, že je to pravda – čeká povinně “temný pokoj” celé lidstvo. To znamená, že u všech lidí nastane šišinková iniciace, protože, když je šišinka ve tmě, začne produkovat velké množství DMT – nic už nezůstane tak, jak bylo.”

Jestli stále ještě nemáte dost, doporučuji:

– Podívat se na video vložené naspod článku: http://svet2012.info/prepolovani-zeme/

– Velmi mnoho a mnoho textů ke třem dnům tmy našli lidé sami a hojně na ně odkazují v diskuzích pod prvním i druhým článkem této série doporučení. – Projděte si diskuze a pročtěte si to.

Opakuji:

– Neočekávejte v žádném případě konec světa. Pokud skutečně nastanou prorokované tři dny tmy, poté přijde zlatý věk, na který všichni čekáme a o kterém tak dlouho diskutujeme.

– Nemějte z ničeho strach a připravte se. Dříve bylo samozřejmostí, že lidé měli doma zásoby. Jen dnešní moderní člověk si myslí, že výpadky se ho netýkají. Kdo je připraven, nikdy neprohloupí, i kdyby se nic nestalo.

– Zpráva, že přijdou 3-4dny temna a poté opět vyjde slunce, je velmi dobrá a konstruktivní. Všichni křičíte: ,,Ať už se něco stane, ať už jsme v tom 5D, ať už skončí války, ať už konečně zavřou všechny politiky, ať už se konečně učíme to, co je napsané na Aluška.org i ve škole, ať se konečně lidé dozví pravdu….” Křičíte to jeden přes druhého, pořád dokola a dokola… A u toho máte haldy a haldy otázek. – Teď to tady máte… Může se to stát, je to možné… Můžete to mít!

To je přece důvod k radosti, čeho se pořád bojíte? – Vy, kteří bádáte v alternativních sférách, kteří hledáte v poselstvích rozluštění otázek… Kteří se snažíte duchovně žít… Čeho se bojíte? – Kdo jiný by měl jít do zlatého věku předpovězeného mayskou civilizací, když ne vy? – Kdo jiný tady ještě zbývá? – Kdo má být lépe připraven? – K čemu mi bylo 6 let publikování vzdělávacích článků, když při lámání chleba všichni utíkáte a hážete po mě paragrafy? – Kde je ta láska, podpora a díky? – Pořád máte strach, pořád lpíte na tom starém. Přestaňte blbnout, přestaňte se toho bát a radujte se, že máte, co jste chtěli.

Falešní proroci už tu byli. – To byly ty falešné předčasné datumy, kdy jsme čekali na konce světa… Proč? – Možná, abysme při 21.12.2012 usnuli na vavřínech?

Většina už na nich usnula, já na nich spát rozhodně nehodlám. – Do konce prosince jsem vybavená, připravená a budu se těšit na to, až se tady na webu za pár dní znovu potkáme a budeme mít radost, jak to dopadlo. Protože všechno nakonec dobře dopadne, když je člověk na to připraven… Mnozí nejsou připravení ani na dobrý konec, jak tak koukám. Místo aby měli radost, tak se bojí… Nechápu, čeho.

P.S. K extrémní návštěvnosti se vrátím později, jde o samostatné téma.

Alue

Pokračování zde: -4. Doporučení-

– Zpět na hlavní stranu –

Kam dál:

– Otevřít rubriku ,,Oznámení” – ZDE

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

– Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org/

– Navštivte CHAT


Komentáře

Ikona diskutujiciho Pátý rozměr 2012-11-05 10:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, zda předpovědi proroků nějak souvisejí s galaktickým nulovým pásmem. Většinou se mluví o prachu, který vzejde ze země. Každopádně se na tu událost těším, ať dopadne jakkoliv, protože po ní přijde nový zlatý věk ♥

Ikona diskutujiciho L 2012-11-05 10:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

A když moji rodiče odmítají brát zřetel na to, co jim ukazuju, co mám dělat? Mám kvůli nim umřít?

Ikona diskutujiciho Janka 2012-11-05 10:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ďakujem z celého srdca za tieto informácie.. s láskou ďakujem..

Ikona diskutujiciho Lana Lastahovicka (píšící ze školy, kde se jí vážně nechce přihlašovat) 2012-11-05 10:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[26]: přesně to s těmi rodiči a ostaními, které mám ráda, mě děsí ze všeho nejvíc :-(. Samozřejmě že smrt neznamená konec, ale najednou o ně všechny, nebo o většinu přežít, a takhle tragicky bez nich najednou v tomto světě zůstat by se mi opravdu nechtělo.

Ikona diskutujiciho Jirka 2012-11-05 10:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nenech se odradit Aluško od informování oveček – máme svobodu slova a tohle není žádná poplašná zpráva.

Ikona diskutujiciho K. L. 2012-11-05 11:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já Ti chci poděkovat, že jsi tyto články zveřejnila a na kritiku zvysoka kašli.

Ikona diskutujiciho Jimi 2012-11-05 11:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zemětřesení zpustoší zemi. Nevycházejte z domů! ….to já bych raději pryč z baráku…., aby mi mně ….

Ikona diskutujiciho vlaďka 2012-11-05 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Paní Boženka Cibulková mystička minulého století napsala ve Slově Kristově: Lidé vidí tělo a nevidí duši. Kdyby viděli pravou skuetčnost, lidský život na Zemi by se změnil.Tyto 3 dny temnoty budou spoštěcím mechanismem nového vidění. Už se těším na život v příštích letech. Ale nebude to opět procházka "růžovým sadem". Vlaďka

Ikona diskutujiciho michal 2012-11-05 11:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

O onom dni a hodině však neví nikdo, ani andělé v nebi, ani Syn; jenom Otec sám.

Ikona diskutujiciho PAVLA 2012-11-05 11:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj,velmi děkuji za články a za to,že lidé se přestávají stydět za to ,co si myslí.Já se upřímně od jakživa těším na tenhle přechod,připadá mi,že jsem se narodila hlavně z toho duvodu,abych si zažila i tuhle fascinující událost,která je opravdu jedinečná.Doufám,že co nejvíc lidí překoná svuj strach a objeví v sobě lásku a budem všichni žít ve spokojenosti, ve světě jaký si vlastně přejí všichni,jen jako by tomu pořád upřimně nevěřili,neměli rádi sami sebe s pocitem,že si nezaslouží štěstí.Přeji všem štěstí..Děkuji

Ikona diskutujiciho Eileen 2012-11-05 12:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Skvělý článek! Díky! Celý víkend jsem o tom přemýšlela a přemýšlím o tom neustále… Vnitřně cítím, že si to moje duše vybrala a právě v tento moment jsem tu chtěla být a všechno zažít! Už nemám strach, teším se, všechno na co jsme čekali a přáli si teď přijde! Konečně! 🙂

Ikona diskutujiciho Coccinelle 2012-11-05 12:15:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[16]:Milá Vlaďko, čtu u Tebe, že děláš podobné zásoby jako já…ozvu se Ti na mejl!!!!! Ještě doplním i pro ostatní, že já např. dělám různé bylinné tinktury. Také je důležité: bylinky (sbírali jste v létě?), koření (např. hřebíček na parazity atd…). Díky za výměnu zkušeností!!!!!

Ikona diskutujiciho Míša 2012-11-05 12:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tohle je ale opravdu pěkný článek k danému tématu.

Ikona diskutujiciho Michal 2012-11-05 12:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Díky Alue za všechny tři články. Z těch šťouralů si nic nedělej 🙂

Ikona diskutujiciho Lilith 2012-11-05 12:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

I přez to že já jsem od přírody váha váhavá, v tomhle mám celkem jasno…V Česku byl v říjnu sníh…ve světě hurikány (jsem přesvedčená že nám ještě něco tají) ..to všechno je jen předchůdce zlomu a toho co nám po staletí předpovídali proroci…změny jsou už nyní pozorovatelné na zvířatech i já se cítím zvláštně (i když u mě by to mohla být drobet sugesce) ..Takže moc moc Ti děkuji Alue 🙂 kdybych si nepřečetla tvé články, nespojila bych si všechny tyto indície 🙂 ještě mi zbývá přesvědčit mamču aby taky trochu spolupracovala :D

Ikona diskutujiciho martina 2012-11-05 13:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

tak a budeme 3 dny spát a spát a spát a konečně se vyspím:-)) lidičky trošku optimismuuu

Ikona diskutujiciho sp 2012-11-05 13:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen drobné upřesnění – ta paní není skutečná japonská princezna, je to žena, která o sobě tvrdí, že je levobočkem jednoho z dávných císařů. Dokonce si založila v Japonsku takovou "sektu".

Ikona diskutujiciho Velké srdce 2012-11-05 13:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[3]:Díky za krásný komentář, který vše dobře vystihuje. Nejsem v žádné církvi a do kostela nechodím, ale mám svoji hlavu a víru v Univerzální lásku. Je to jen další ze zkoušek ( možná maturita) a kdo to pochopí, postupuje dál, kdo ne,tak si to zopákne. Každopádně zbytečný strach je nežádoucí ( trochu strachu nebo spíš selského rozumu je však na místě- je to klasická obranná reakce). Např.jednou se člověk spálí o kamna a pak už ví,že to pálí(životní zkušenost), tak to podruhé neudělá. Všichni děláme chyby, ale moudří je neopakují.

Ikona diskutujiciho Lana Lasthovicka 2012-11-05 13:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Fajn, pomalu se začínám uklidňovat a začínám myslet docela klidně. Přestávám panikařit, co s mými příbuznými… Ne však, že bych je chtěla nechat na holičkách, to ne, ale vím, že kdybych většině na plnou ránu řekla "hele, přijdou  dny temna" atd.atd., asi by mě poslali do háje nebo ke cvokaři. Musím to tedy udělat nějak fikaně. Jestliže tma má padnout někdy kolem osmé hodiny ranní, musím nevl. taťku překecat alespoň k tomu, aby si vzal v práci odpolední… Jo, začínám hezky v klidu přemýšlet a pak je to hned jednodušší. Hodně mi také pomáhá tvůj klidný přístup  Alue :-). A čas. Když jsem o tom všem četla poprvé, byla to docela perda. Teď už bych to naopak docela ráda měla za sebou a viděla, co dál…

Ikona diskutujiciho romis78 2012-11-05 13:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

ahoj,moc děkuji za článek.Naprosto s tebou souhlasím,lepší něco udělat a připravit se.Než pak čučet a fnukat co se děje.

Ikona diskutujiciho Vojta 2012-11-05 14:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue díky nejen za tyto 3 články. Jsme rádi, že jsi! :-)

Ikona diskutujiciho Foxie 2012-11-05 14:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[5]: Vidíš, můj táta se na nějaký volno taky vykašlal. Ber to tak, že i kdyby to tvůj nebo můj táta nepřežil, což samozřejmě doufám že se nestane, ale kdyby: tys ho o tom informovala, víc pravděpodobně udělat nemůžeš a ať se stane cokoli, je to proto, že se to má stát. Jestli jsou naši tátové skutečně takoví materialisti a nechtějí nebo z nějakého důvodu nemůžou přijmout duchovní svět, nemyslíš, že by jim bylo líp na jiné planetě podobné dnešní Zemi než v páté dimenzi? Navíc chvíli trvá, než se duše znova narodí a do té doby s tebou bude jeho duch, kdykoli si to budeš přát… Jinak musím říct, že sama za sebe se opravdu nemůžu dočkat 😉

Ikona diskutujiciho Revl 2012-11-05 14:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už jsem tu pár komentářů psal… A pak jsem o tom musel stejně dlouho přemýšlet.

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2012-11-05 14:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Náhodou, já jsem ti vděčná, že jsi tu oznámila kdy budou ty tři dny tmy. Je pravda, že se něco žene. Přemnožili se komáři a blechy a i kočky víc žerou. Až doteď jsem si myslela, že bude jen tuhá zima.

Ikona diskutujiciho maros 2012-11-05 14:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[1]:Informacii je obrovska kopa, najdete vsetko mozne na webe, preto je dobre si vyberat aj podla intuicie. ale co hlavne ludom chyba je akcia alebo cin. pretoze kritizuje sa velmi lahko.. ale skuste si najprv nieco napisat a pustite to von, resp urobte cokolvek ak od srdca viete ze to druhym prospeje. potom skutocne skor budete davat, lebo kritikou, ktora je zbytocna este nikto nic nedosiahol.

Ikona diskutujiciho Pepa 2012-11-05 14:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak je to v období temnoty se sexem?

Ikona diskutujiciho B. 2012-11-05 14:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Včera bylo 71%tní, že se to stane.. dnes je 68%. Snižuje se to, pořád máme dost času tomu zabránit. Buďte klidní a usmívejte se :-)

Ikona diskutujiciho Martin 2012-11-05 15:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ďakujem krásne! Všetky tri články ma len utvrdili v tom, čo cítim a verím :-)

Ikona diskutujiciho japonsky-dum 2012-11-05 15:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: Já vím no, Bylo by to strašné, a tak proto se měli lépe o životní prostřední starat, aby věděli co  jak by potom měli dělat. Ale proč by měli lidé z velkoměst odcestovat do přírody, vždyt tam ta potrava taky nebude.

Ikona diskutujiciho bobek 2012-11-05 15:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, máš pravdu že ti za ty články málo lidí poděkovalo (já taky ne), i když jsou podle mně velice důležité. Proto dodatečně děkuju a přeju hodně štěstí :-)

Ikona diskutujiciho L 2012-11-05 15:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, mám ještě jeden dotaz, prosím prosím odpověz na něj. Pokud by se vůbec nic nestalo tenhle rok, ani další.. Co by sis o tom myslela? Přestala by ses zajímat o esoteriku? Protože tohle je datum a věc, na které se všichni shodují. A když člověk zjistí, že se všichni pletli.. Proč tomu dál věřit?

Ikona diskutujiciho Daniel E 2012-11-05 15:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velice ti děkuji, za tuhle informaci, alespoň vím, že se mám patřičně připravit. Studuji to už delší dobu, medituji a snažím se na ten přechod připravit, ale do teď jsem nevěděl, jak to bude probíhat a ty si mi to řekla, Takže mé velké díky patří ti. Mír s tebou. 🙂

Ikona diskutujiciho Tesinga 2012-11-05 16:12:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mňa zas veľmi potešila Japonská princezná. To už naozaj nie je náhoda. Ďakujem. 🙂

Ikona diskutujiciho Bílej vlk 2012-11-05 16:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Drž se! 🙂

Ikona diskutujiciho Mortora 2012-11-05 16:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Připravit se a nevycházet ven už nějakou dobu předtím je dobrý nápad, jenomže já mám jít zrovna v kritický den do školy a máma mi něco takového asi těžko uvěří. Takže v tu dobu, kdy to začne, budu asi právě venku na cestě do školy… Myslíš, že to půjde poznat třeba tak den dva dopředu (kromě chování zvířat), aby mi rodiče uvěřili a nějak jsme se přichystali? V tomhle mi nikdo z rodiny bohužel moc nevěří a tvrdí, že něco takových rozměrů je nemožné. Já si tedy taky myslím, že se nic nestane a všechno bude v pořádku, ale co kdyby… Počítat by se mělo se vším.

Ikona diskutujiciho Avene 2012-11-05 16:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[36]: Naprosto stejná reakce + jedno velké DĚKUJI.

Ikona diskutujiciho Někdo 2012-11-05 16:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, když nebude nic vidět, jak mám využít zásoby jídla (jak je mám poslepu najít)?

Ikona diskutujiciho Ketly 2012-11-05 17:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pokud to doopravdy bude 21 tak to budu bohužel jako většina školou povinných ve škole. Zítra si začnu do skříňky nosit balenou vodu aspoň 10-15 litrů (i pro další), ale zajímalo by mě co s jídlem. Má se balit do těch krabiček, jak se píše v článku nebo co vlastně s ním? Dál si začnu odpočítávat kroky ke schodům, ke skříňce, zkusím chodit se zavřenýma očima. Všem ať už budete doma něbo někde jinde, tak to taky doporučuju. Doma sice znáte každý centimetr, ale pokud budete ve škole nebo v práci, tak to udělejte. Bude to všechno hend lehčí. Při doporučení dva jsem tomu pořád ještě nevěřila, ale po proslovu Princezny jsem změnila názor, těším se na to, co uvidím a co se vlastně stane. Pořád ve mně ještě přetrvává myšlenka, že se nic nestane a upřímně v ní stále doufám. Docela doufám, že se zvukem budou přenášet vlny, protože pak v tom zmatku budu těžké najít osoby, které hledám. Docela mi jako dobré východisku přijde být v těch ranních hodinách v nějakém obchodním domě, protože pak se nemusíte o nic starat, ani zabedňovat okna, nic. Znovu si také připomenu morzeovku, protože to bude jediný způsob dorozumívání, prostě budete do člověka šťouchat v určitých intervalech (samozřejmě pokud dotičný morzeovku znát nebude, tak je to na nic). Myslím, že všichni by ocenili, kdybys třeba otevřela diskuzi na téma "Co zaopatřujete na tři dny tmy" a pak z toho udělala nějaký výtažek v článku. Vím, že nemáš moc času, ale vlastně tím, že jsi tu v pátek zveřejnila tohle téma máš zaručeno, že až do 21.12. se tu nic jiného řešit nebude.

Ikona diskutujiciho stenly911 2012-11-05 17:38:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jen bych rád věděl, jak během těch tří dnů řešit dobytek…některé druhy potřebují každodenní péči, třeba krávy, ovce a kozy se musí dojit každý den, jinak to chytne zánět a musí to pak léčit veterinář…můžet někdo poradit ?

Ikona diskutujiciho Monča 2012-11-05 18:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahojky, je to zajímavý článek..jen mě trápí,když mám pejska a pět koní. Co oni? 🙁 …koně jsou kilometr daleko a máme tam i jiná zvířata,jde mi o krmení a tak…

Ikona diskutujiciho Zuzka 2012-11-05 18:34:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Děkuju Ti Alue! Myslim si, že tyto zprávy jsou přínosné i pro prskající kritiky, jen si to zatim neuvědomují přes svůj strach. Takže ať jsou ohlasy jakékoliv, oslovila jsi je všechny. Každý si z toho něco odnese:).

Ikona diskutujiciho Ivísek 2012-11-05 18:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Aluško, chci Ti moc poděkovat za tento i dva předešlé články ohledně dnů temnoty. Díky bohu, že existuje někdo jako ty a informuje "veřejnost". Nevím, co se přesně stane (to asi nikdo), ale pokud dny temna přijdou, budeme vědět, co se děje a nemusíme se bát. Pokud nepřijdou, nevadí, třeba přijdou jindy… :-) Ještě jednou velké DÍKY!

Ikona diskutujiciho Vojta 2012-11-05 18:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jednoduše".Ti kteří vědí,tak jsou v klidu. Ti kteří nevědí,nebo si za 1 minutu 12 uvědomují co se děje,mají oprávněně strach.

Ikona diskutujiciho myší královna 2012-11-05 19:13:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nu, dobrá, ale o smrti se píše… o smrti z prachu, apod. A já bych nejradši v takové chvíli byla s blízkými. Ne, nechci, aby se to dělo. Ať už to má mít důsledek jakýkoli.

Ikona diskutujiciho myší královna 2012-11-05 19:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[21]: A co budou dělat lidi na vesnicích? Ven stejně nesmíš a na tři dny si udělá člověk ve městě stejné zásoby, jako na vesnici.

Ikona diskutujiciho woodpecker 2012-11-05 19:22:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Mě se dnes do rána zdálo, že se to stalo o měsíc dříve než je předpokládáno. Někdy se mi zdají pravdivé sny, co se pak stanou…ale u tohodle nevím, jestli chci, aby se to vyplnilo. Snad radši ani ne. Člověk je opatrný, když jde o neznámo a co nikdy nezažil.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek