3. / Přednáška o Vodě / autor: ,,To-máš Marný“ / DOPORUČUJI!

8.3.2010 v Poselství 84

3. DÍL

_________________________________________________

– 1. DÍL PŘEDNÁŠKY – ZDE! –

Nebo si uveďme příklad nedávné katastrofy rychlovlaku v Německu, kde zahynulo mnoho lidí jen proto, že vlak měl podvozek klasický pevný a při vykolejení se vagóny zpříčily, narazily do sebe a způsobily tolik neštěstí. Ve Francii mají rychlovlak, TGV, kde právě využily této vlastnosti. Neudělali klasický podvozek s pevnými nápravami pod vagóny, ale dali podvozek s koly mezi vagóny. Při rychlosti 380km/hod vlak vykolejil, vlnil se jako had po železničním svršku klikatým způsobem a nezpůsobil velké škody a cestujícím se nic nestalo.. Jak jednoduché a geniální je použití logiky přírody.
Do strmého kopce jedete na kole taky klikatě!!!! Je to lehčí než rovně!!!!!
Dost bylo příkladů, zpět k vodě. U uvedených příkladů a jejich pochopením začíná nauka o implozivní technice, někdy taky nazývána reverzibilní inženýrství.

Tady vidíme jak je voda geniální. Voda má i pro náš organizmus velmi důležitou a nenahraditelnou roli, tím že nás čistí, detoxikuje a dodává nám energii. Jen a jen POUZE čistá pramenitá voda. Každý člověk by měl vypít denně minimálně 3 litry pramenité vody, opakuji čisté vody, a neměl by zdravotní problémy, které dnes většina lidstva má. Platí pravidlo, čím jste se zanesli, tím se taky vyčistíte.

Řeknete si, vždyť to není nic divného, každý z nás vypije denně nějaké množství tekutin a stejně je většina z nás nemocných, máme různé kameny (žlučníkové, ledvinové atd.), zanesené cévy, zkamenělý mozek, osteoporózu, artritidu, cholesterol, angínu pectoris, kornatění tepen a žil a mnohé jiné, to jsou právě tyto problémy, které si způsobujeme sami tím, že nepijeme čistou vodu. Opět namítáte, že pijete dost a stejně takto trpíte. Co vám to tady vlastně povídám.

Řekněme si to ještě jinak. Položte si se mnou tuto otázku. Představte si, že během dne vypijete litr mléka nebo čaje, litr piva a litr slazené minerálky. Kolik si myslíte, že jste vypili čisté vody? Odpovíte 3 litry tak o co jde. Ale musím vám říci, že, a teď dobře čtěte prosím, nevypili jste ani gram vody. To je šok, že ano? Je to tak, ani gram vody. A proto máte zdravotní problémy, které jsem výše jmenoval. Když budete pít čistou vodu, nebo vysoce strukturovanou vodu, žádná s těchto nemocí by vás pravděpodobně nepostihla. Zdá se vám to neskutečné a až moc jednoduché. Už jsem vám říkal, že v jednoduchosti je krása a genialita, že ano? Vzpomínáte si?

Můžu vám říci, že většina lidí žije v nevědomosti zákonitostí, které jsou okolo nás. I když mají mnozí několik vysokých škol, tak tyto data neznají. Proč, na to si každý z vás určitě najde odpověď.

Dovolte mi na tomto místě, abych vám znovu zopakoval můj názor, který jsem kdysi dávno převzal od moudrých lidí a sdílím ho již také. A zamyslete se nad ním „Na základní, střední a vysoké škole nám vymyli mozky a odnaučili nás myslet“ (je to myšleno ve vztahu k zákonům vesmíru a přírody) váš názor může být samozřejmě úplně jiný. Nikomu neberu jeho vlastní názory, má právo na vlastní názor a svobodnou vůli rozhodnutí.

Vědci kdysi ve Francii udělali následující pokus. My si ho nyní zde uvedeme.

Pokusu se účastnilo 20 lidí s energetickým deficitem. Zvážili se na přesné digitální váze, která měla za desetinou čárkou dvě místa. Všichni vážili, dejme tomu pro lepší počítání, přesně 100,00 kg. Každý vypil během 10 minut 1 litr nějaké pochutiny (litr mléka, piva, čaje, limonády, džusu, minerálky, kafe, šťávy atd.). Za určitý časový interval šli opět na váhu a každý vážil 101,00 kg. (samozřejmě nikdo nešel mezi tím na WC). Řeknete, to je přece logické.

Druhý den stejní lidé vážící zase 100,00 kg vypili každý během 10 minut 1 litr čisté pramenité vody 4°C, po tom stejném časovém intervalu se všichni opět zvážili. A všichni vážili mezi 100,30 – 100,40 kg. Kam se poděl ten zbytek. 0,6-0,7 l vody? Tady máte odpověď, tělo uložilo jen část vody a zbytek použilo na okamžitou přeměnu v energii. Voda se dematerializovala (přeměnila se na energii – ve škole jsme se učili, že dematerializace a materializace neexistuje, že hmota se nedá dematerializovat, tady vidíte že ano). Ještě na vysvětlenou 6x komprimovaná energie je hmota a 6x dekomprimovaná hmota je energie, ale to nebudeme zde řešit to je jiná i když hodně zajímavá oblast. Ještě dodám, pokud by někdo na poušti umíral žízní a byl totálně vyprahlý a volal by vodu, vodu a vy by jste mu dali 1 litr čisté vody 4°C tak tento člověk by nepřibral ani gram a celý litr by se dematerializoval v energii a on by za pět minut vstal a odešel by po svých, ale pozor, kdyby jste mu dali 1 litr jakékoliv pochutiny (coca colu, pivo, mléko) tak by jste ho zabili!!! Tyto případy jsou známé.

Dnes je ale problém sehnat čistou vodu. Položíme si otázku, co teď. Každý nakupuje v obchodě nápoje a pije hlavně minerálky. Přitom si myslí, že pro tělo udělal to nejlepší.. Všude nám to inzerují v reklamách, které denně vidíme. Ale uvědomte si, že lidské tělo si nedokáže s takto upravenými nápoji jen tak poradit bez vedlejších účinků na naše zdraví. Uvědomte si, že častým pitím minerálek si v sobě ukládáte všechny anorganické látky v minerálkách obsažených. Minerálky jsou lék a měli by jste je pít maximálně 3 týdny v roce, ne více. Tělo nedokáže použít anorganické látky z nápojů a potravy. Ty se ukládají v těle. Pro lidské tělo jsou pouze použitelné anorganické látky přeměněné v organické ovocem, zeleninou a zvířaty, tedy přírodní cestou a nikoliv chemickou. Prosím, tuto větu si také dobře zapamatujte. Hned zjistíte, kolik peněz zbytečně vyhazujete za nesmyslné chemické přípravky.

Dále si uvědomte, že veškeré nápoje prodávané v obchodech mají nějakou skladovací dobu.
Tu docílí nějakou úpravou, která je zdraví škodlivá. Dejte si normální vodu z vodovodu v létě za okno, a už za týden, bude voda páchnout a bude nepoživatelná a zezelená. (pozn. Alue: Což je přirozené, Voda nesnáší světlo, proto se na něm kazí!) Jak je možné dávat záruku na minerálky a jiné tekutiny jeden rok a více. Proč? Protože mnohé, než jdou z výroby do obchodu, jsou ozařovány většinou AMERICIEM, aby zničily veškeré bakterie a viry. Řeknete si to je snad dobře, ale už si neuvědomujete, že do vody se dají ukládat data a tím dodají vodě informaci radioaktivity, která se dostane do vašeho organizmu. Pijete tak mrtvou fyzicky otrávenou vodu. Při pravidelném a dlouhodobém pití takto upravených tekutin si asi sami odvodíte odkud asi mohou pocházet některé zdravotní problémy např. rakovina zažívacího traktu atd. Rovněž tak tam působí ještě faktor čárkového kódu, který při skenování ukládá opět do tekutiny destruktivní informace číslice 666 a jiné.

Nyní vzniká otázka, co tedy pít, abychom se těchto problémů vyvarovali.
Je hned několik možností.

Každý člověk by měl denně vypít 3 litry čisté pramenité vody 3 – 5°C, nebo 3 litry 3 – 5°C vysoce strukturované vody, neboli taky jinak řečeno Levitované vody.
Vysoce strukturovaná voda vzniká v přírodě při jakékoliv bouřce. V bouřkovém mraku dochází k prudkým podtlakům a rotaci vody. Rychlosti pohybu jsou kolem 300-500 km/h. Dochází zde k levitaci vody. Levitovaná voda z bouřkového mraku má až 40 kráte slabší mezimolekulární vazby, než voda klasická. Má vynikající vzlínavost v kapilárách. Když je na jaře hodně bouřek, je daleko více plodů na stromech, musí se podpírat větve, aby se nezlomily a rovněž tak, vynikající výnosnost uveďme třeba jahod a jiných plodů, u zeleniny platí totéž.

Pro všechny lidi, kteří nemají možnost jezdit k prameni nebo někde sehnat levitovanou vodu, doporučuji na vyčištění organizmu pít každý den vodu z vodovodu přefiltrovanou třeba Britta filtrem. Je to rozhodně zdravější, než jakékoliv minerálky nebo balené vody. Spočítejte si, kolik za ně zaplatíte za rok. Vodu ze studánky či vodovodu máte skoro zadarmo.

Příroda ukázala lidem, při jaké teplotě vyvěrá voda ze země. Jsou to 4°C a při takovéto teplotě má největší měrnou hustotu, proto se při této teplotě má pít. Rozmezí 3-5°C uvádím proto, že stačí tato tolerance. Je zajímavé, že pokud pijete takto studenou vodu, nenastydnete. Když byste pili jiné tekutiny při této teplotě, tak nastydnout můžete. Čistá voda dokonce zastavuje proces stárnutí a posunuje biologické hodiny zpět!!!

V případě, že budete mít zájem se dozvědět více, budeme v DATECH pokračovat…..

Další Krajinky – ZDE

Komentáře

Ikona diskutujiciho Pája 2010-03-11 15:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[50]: Filtr jsem si již koupil. Funguje na principu reverzní osmózy, kde si myslím, že je to nejlepší rešení a poměrně za příznivou cenu. Dokáže to vyfiltrovat ze spousty bordelu a je to téměř voda destilovaná. Má otázka teď je : je lepší nebo vhodné pít vodu destilovanou (je vhodná pro naše zdraví nebo může nám ublížit) nebo třeba obohacenou o př.špetku himálajské soli, kde ji dodám skvělou skladbu minerálů? Děkuji Alue i tome :-)

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-11 15:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[51]: Mno destilovanou vodu přece v přírodě normálně nemáš, takže je samozřejmě vhodnější ji pít s přirozenými minerály apod… ale když do toho nasypeš sůl, tak už to není voda!

Ikona diskutujiciho Pája 2010-03-11 15:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[52]: Nj Alue, tomu rozumím, ale když ji vyfiltruješ, tak odfitruješ i ty minerály. Když jsi pila filtrovanou vodu, tak jsi teda musela pít taky něco podobného destilované vodě, nebo ne? A mimo to, himálajská sůl obsahuje 85 minerálů, které se na Zemi vyskytují. Takže by mělo jít vcelku o vhodné složení, jsem si teda myslel. Nejedná se o klasickou sůl. A taky vím, že každá voda byť přírodní má přece různý obsah minerálů. Jinak jsem opět ve slepé uličce :-(

Ikona diskutujiciho HUgos 2010-03-11 23:55:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč je tomhle webu vše, co se týká hmoty tak strašně vedle? Naštěstí je pravda to podstatné (to, co si většina lidí z toho vzala) – že je potřeba pít čistou vodu. Jako Pája doporučuju reverzní osmózu (nejlépe bez vestavěné nádrže) – za málo peněz hodně muziky, málokdo má přístup ke kvalitnímu prameni. Minerály se doplní jídlem (nejlépe čerstvou zeleninou).

Ikona diskutujiciho Snip 2010-03-14 09:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

V prvním článku se pan Tomáš zmiňoval o základu 1000%.Chci se zeptat jaký je mezi 1000% a 100% rozdíl?Teda až na to že je tam o jednu nulu víc 🙂

Ikona diskutujiciho Alue 2010-03-14 11:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[55]: Je to jen další věc, kterou nám omezili. Všude jinde počítají s tisícem, ale my se stovkou, tím pádem máme další špatný program v hlavě. – Však je tam aji napsané, že díky tomu nerozumíme spisům starých civilizací, protože oni měli 540 stupnu a 1000 procent. – Je to další zmatení lidstva.

Ikona diskutujiciho Petr Pan 2010-03-15 17:58:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[56]: Tak proč nepoužívá Marný promile? Tam má 1000 částí, oba pojmy zavedli Řeci, jedno znamená ze sta, druhé z tisíce. Vůbec nechápu, co na tom řešit.

Ikona diskutujiciho Tomas FUk alias Fukito 2010-03-16 18:33:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro Alue!-Jo Emoto:)Jsem se spletl…:(TAkže jsme doma!!!!!Nejlepší je že jsi mnoho pokusů s vodou můžou lidi ověřit doma…Místo některých blbých pindů, které lidi občas pronesou…

Ikona diskutujiciho Radůz 2010-03-29 14:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Je zde krásně vidět, jak je voda důležitá pro Život a taky to, kam nás páni vědátoři řadí a co si onás myslí. Dík za opravdu výživné čtení.

Ikona diskutujiciho Hynca 2010-03-31 13:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[10]:Rád bych si "připomněl" více informací o jednotlivých matrixech. Kde bych měl zapátrat ??? Děkuji za inspirativní čtení.

Ikona diskutujiciho Vojcl 2010-04-06 14:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máte názor na pí vodu?

Ikona diskutujiciho Andy 2010-04-08 18:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Velice zajímavý článek a velmi přínosný. Já zásadně nepiji kupovanou vodu ale přímo vodu z kohoutku. Nemám jinou možnost. Studánka v Praze není a filtr nemám. Proto by mě zajímalo, jestli hodně vadí že piji jen vodu z kohoutku, jestli vadí že neni přefiltrovaná či jinak upravená. Říká se totiž, nebo menšina lidí to pořádně ví, že voda z vodovodu je to nejlepší co můžemem pít. (pokud nepočítám možnost studánek atp)

Ikona diskutujiciho Tiberius Julius Abdes 2010-04-18 21:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Celkom pekný článok a dozvedel som sa z neho aj nové veci. To, že vypijete 3 litre vody a budete zdravý, by bolo veľmi pekné. Je to ale tá istá bájka, akože raz vedci vymyslia tabletku proti všetkým chorobám. Ak Vám niekto radí, že pite to, alebo jedzte to a to a budete zdravý, buď nevie o čom hovorí, alebo Vás zámerne klame kvôli svojmu osobnému prospechu (ako v tomto článku díler Britta filtrov). Tisícročiami overená pravda je to, čo povedal Ježiš – človeka nepoškvrňuje to čo doňho vchádza, ale to čo z neho vychádza. Ak by slnko škodilo vode, tak už dávno by všetky moria a rieky boli smradľavé a zelené.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-19 09:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[63]: Jaký dealer prosimtě????????

Ikona diskutujiciho Tiberius Julius Abdes 2010-04-19 17:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

To, že je díler, som myslel obrazne. Vyskúšal som pokus s vypitím 1 litra vody a môžem potvrdiť, že po pol hodine som vážil viac len o pol kg. Voda bola z vodovodu odstatá asi pol hodiny aby vyprchal chlór.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-19 20:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[65]: Ano, pokud jsi pokus dělal s touto vodou a za takových podmínek, tak se vůbec nemůžeš divit, že ti to nefungovalo. 🙂

Ikona diskutujiciho Tiberius Julius Abdes 2010-04-20 20:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napísal som, že mi to fungovalo. Prečítaj si to (65) ešte raz.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-04-20 20:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[67]: Pardon, spíchám, jsem unavená, nečtu  a pak píšu kraviny 🙂 – Jo, je to v pořádku, ještě jednou se omlouvám, bylo toho na mě moc.

Ikona diskutujiciho Crep 2010-05-25 00:41:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Prosím ďaľšie články od pána Tomáša Marneho.

Ikona diskutujiciho Alue 2010-05-25 09:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[69]: Dospělý člověk by měl vypít minimálně 3 litry denně, nad 4 litry už příliš zatěžuješ ledviny. Pokud máš energie málo, do ledvin se tolik vody nedostane, přesto nepřekračovat 3,5 litru je moudré.

Ikona diskutujiciho Leilak1 2010-11-04 23:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pekný článok, dozvedel som sa nejaké nové informácie.

Ikona diskutujiciho Janča 2010-11-13 12:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue prosím můžeš mi něco říct k tomuto přístroji? Děkuji. http://www.aquahealthcare.cz/leven.html

Ikona diskutujiciho Alue 2010-11-13 12:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[72]: Znám a používám. Přístroj už se nevyrábí, ale voda se dá odkoupit.

Ikona diskutujiciho Janča 2010-11-13 13:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[73]: Děkuji 🙂 Kde je možné ji kupovat prosím?

Ikona diskutujiciho Alue 2010-11-13 17:11:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[74]: No to já nevim, to si musíš zavolat do firmy, ať ti dají kontakt poblíž bydliště.

Ikona diskutujiciho Lucka 2012-01-19 07:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a co spinovani vody? prijde mi to jako vyborna alternativa, ktera nic nestoji …

Ikona diskutujiciho Sim 2012-03-01 12:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a nedá sa zdravá voda získať tak, že vodu z vodovodu nechám aspoň na 1 deň odstáť v sklenenej nádobe? pretože tak sa z nej vyparia všetky nečistoty nie?

Ikona diskutujiciho Tania 2012-03-11 22:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Nevím, jestli někdo dočte až sem, ale možná by Vás zajímal tenhle odkaz:

Ikona diskutujiciho Samuel 2012-05-28 21:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Kdy bude zase nějaký další článek Tomáše Marného? Jeho články mě, Alue, zde na tvých stránkách úplně dostaly do kolen. Podlehl jsem jim, neboť cítím, že je v nich neuvěřitelné posetství pro nás všechny. 🙂 Děkuji za další krásné články. 🙂

Ikona diskutujiciho Kačka 2013-01-07 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Já nevím, jestli to většina lidí ví, ale pro ty, kteří to neví, tak do balené vody se oskenováním čárového kódu dostane číslo 666 a víte proč?? Protože každý čárový kód toto číslo obsahuje. Nevěříte?? Vezměte si do ruky jakýkoli čárový kód, který najdete. ta čísla tam nejsou napsaná přímo, ale… každý kód je rozdělen na 3 části třemi delšími "dvojčárami". Tato "dvojčára" znamená 6. Protože jsou 3, tak je to 6 6 6

Ikona diskutujiciho Kačka 2013-01-07 22:42:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pro Lucka: spinovaná voda není zdravá. je v ní také nějaká ta destrukce. Najdete to někde na těchto stránkách (ale kde, to Vám nepovím, protože si to již nepamatuji 🙁

Ikona diskutujiciho Helen 2013-06-25 11:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

doporučovat 3litry vody denně všem dospělým bez rozdílu mi příjde OBROVSKÁ blbost..vždyť každý jsme jinak velký/těžký a taky někdo jí vic ovoce/zeleniny,která obsahuje hodně vody a někdo zase hodně vařeného a denaturovaného jídla… mě teda bohatě stačí 2litry, někdy piju i 3..hlavně je důležité vodu nepít hned po jídle a nejvíc jí vypít po probuzení,protože po noci je organismus vyprahlý…(dle mého názoru samozřejmě:))

Ikona diskutujiciho Helen 2013-06-25 11:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

a ještě jsem se chtěla zeptat na pí-vodu..nějak jsem tu o ní nic nenašla…rozhodně mi příjde lepší než voda z vodovodu, ikdyž to není studánková ani levitovaná jak píšete..

Ikona diskutujiciho Martin 2014-09-19 08:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím, dočetl jsem se něco o nabíjení vody pomocí šungitu. Máte s tím někdo zkušenosti?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek