34. Dotazník

19.5.2013 v Čtenáři 28

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂


1. Ahoj, co si myslíš o časopisu JUNIOR? píše se tam pravda nebo jsou to kecy? A Enigma?

Junior neznám a nečtu. Enigmu jsem v minulosti brala pravidelně, ale obsah se tam pořád opakuje, takže mě to pak přestalo bavit. Každopádně na Enigmě je zajímavé, že udá fakta a pak navrhne 3-5 možností, proč tomu tak bylo a v 70% případů je jedna z těch možností pravdivá. Takže zajímavá pravda zabalená do hromady blbostí, ale správné řešení tam většinou mají.

2. Myslíš, že by se měl člověk učit i to co ho nezajímá (nebo tomu ani nevěří) jako například já se ve škole neučím chemii a fyziku protože to tak mám ale občas si říkám jestli to je dobře i když mě to nezajímá a nebudu to potřebovat.. Co si o tom myslíš?

Ve škole prolez a jestli na fyziku a chemii nemáš mozek a nepůjdeš to cíleně studovat dál, vůbec se tím netrap. V běžném životě to neužiješ a pokud ano, jsou to absolutní základy, které se dají v případě potřeby dohledat, nebo doučit.

3. Ja by som sa chcel opýtať, či je možné vyvolať ducha niekoho kto zomrel už veľmi dávno a už sa inkarnoval.

Pokud někdo přešel do dalšího těla, už ho jako ducha nevyvoláš.


4. A ako dlho približne trvá, kým sa človek po smrti znova inkarnuje?

To záleží ze 100% procent na jeho přání. Neexistuje na to mustr, ani není nic, co by člověku dávalo na to příkazy. Každá duše si to vybírá podle svého. Někdo chce dlouho odpočívat, někdo si naopak hned stoupne do řady, vybírá tělo a chce se narodit znovu.

5. Mala by si odvahu ísť na nudapláž?

Jednu dobu mi ta představa přišla děsně zajímavá, ale už mě to přešlo.

6. Máš skúsenosti so šungitom? Má liečivé vlastnosti alebo je to podvod? Lebo som počul že šungit je len veľmi nekvalitný grafit z ktorého sa nedajú vyrábať ceruzky, v Rusku sú ho veľké ložiská a nevedia čo s tým tak z toho brúsia pyramídy a predávajú ako ezoterický tovar.

Šungit znám a mám. Je to výborný léčivý minerál černé barvy. Má hodně využití. Nejvíc zajímavé je pro mne osobně to, že blokuje záření, takže když se dá pod postel, nebo do podlahy souvislá vrstva, nebo když se všije do čepice, vytváří perfektní ochranu a úplně úžasně se na něm spí. Člověk zalehne a je do minuty tuhý.

Taky se dá šungit vložit do nádoby s vodou a nechat uležet. Voda má potom speciální léčivé vlastnosti, dá se popíjet v neomezeném množství.

Výborný je také pro rostliny. Položí se na hlínu do květináče a zalévá se přes něj. Rostlinky jsou potom více energetizované a zdravější.

Že ,,Rusové neví co s tím”, je pořádná blbost. Moc dobře vědí jak je to léčivé a vzácné, proto kdo chce od nich získat větší množství, musí mít dobré kontakty.

7. Jak nejlépe poznat původ deprese pokud je neznámý?

Když člověk neví sám, musí se poradit s někým, kdo se v tom vyzná.

8. Kdy by mohlo asi začít to čipování lidí?

Někdo říká, že se k němu pomalu blížíme, někdo zase že už je to propásnuté a že se jim to už teď nepovede, protože je pozdě.

9. Jaký máš názor na přípravky od Epam? Jsou kvalitní? (Pokud je znáš…Jsou to bylinné léčebné směsi podle tibetské receptury)

Epam je naprosto perfektní, vřele doporučuji. Je však potřeba ho vždy zkombinovat ještě s něčím dalším, sám o sobě není dost silný, aby úplně dotáhl vážnější potíže. Když se vhodně zkombinuje, je to naprosto ideální.

10. Na tvých stránkách jsem četla článek o škodlivosti čárového kódu pokud se ho osvítí laserový paprsek. Jsem dárkyně krve, proto by mě zajímalo, jak moc darované krvi škodí její ,,olaserování” (Na sáčku, do kterého teče darovaná krev je čárový kód, stejně tak na zkumavkách, kam se odebírá vzorek té krve. Po naplnění 450 ml sestřička sáček s krví i zkumavky přejede laserem…)

Krev dostane destruktivní náboj. Je to pěkný nerozum, darovat krev. V Bruselské Bestii mají díky těmto odběrům o tobě archivované absolutně vše, nejenom kod DNA, ale i vše o tvém zdraví. Což se dá dle potřeby kdykoliv a jakkoliv zneužít. Existuje jiný a lepší způsob jak nahradit krev, ale na tom by se tolik nevydělalo, proto se krev ,,musí” darovat.

11. Ahoj, jak bys léčila už vzniklý zánět zvukovodu pomocí domácí léčby, prostě bez antibiotik? děkuji

5x denně nakapat koloidní stříbro do ucha, nechat min. 20 minut působit a neustále přikládat na ucho magnetoterapii. Sama o sobě zánět vyléčí, KS to podpoří.

12. Lorna z Irska, která teď nedávno vyprodala pražskou Lucernu a ke které máš asi kladný vztah, překvapila výrokem do novin i při představení – fyzickým zrakem vidí prý anděly jen ona sama.. Prý se na to samotných andělů ptala a oni jí to potvrdili. Vycítit je dokáže více lidí ale vidět je fyzickým zrakem jako ostatní živé lidi dokáže prý jen ona.. V budoucnu to budou podle ní umět všichni ale teď jen ona.. Proč si myslíš že tohle tvrdí?? I v Lucerně to prý vyvolalo otazníky… Tak se mi zdá, že tady někdo lže, ale proč? Proč by jí to andělé tvrdili? A pokud se tím jen dělá nejzajímavější ze všech tak proč asi, má to snad zapotřebí?? (Nevím jestli to tvrdila už dřív, ale teď jsem to četl) Také tam bylo napsáno že v té Lucerně viděla československého anděla(že by zapomněla že už nejsme jeden stát?) a anděla EU.. Mimo tyhle tam viděla prý tolik andělů až se z toho nemohla soustředit. Mno tak nevím..

Chtěla jsem si její výroky ověřit, avšak záznam z tebou zmíněné přednášky má dvě hodiny. Pokud tohle všechno skutečně řekla, realita je prostá:

Na schopnost vidět anděly nemá nikdo patent a nemá právo si to nárokovat jenom pro sebe. Pokud to udělá, je to jednoznačně výrok jeho ega a andělé s tím nemají vůbec nic společného. Vždyť kolik lidí, kteří čtou tyto stránky, někdy už anděla zahlédlo?

Jednoznačně když někdo tvrdí, že vidí anděly jako jediný na světě, snaží se ze sebe udělat nadpozemskou úžasnou super bytost. Možná má Lorna pocit, že ji lidé málo hltají a kupují, tak se snaží zlepšit si reklamu a reputaci. Případně se snaží udělat zajímavější vedle konkurenčních andělských spisovatelů, jako je třeba D. Virtue. ROZHODNĚ si nemyslím, že to má zapotřebí, protože je po světě velmi známá. Aby se pak nedivila, protože kdo si neváží toho co má a chce pořád víc a víc, nemá nakonec nic. A tady se dostávám k otázce, co by jí na to asi Doreen Virute odpověděla, kdyby tam vedle ní seděla.

Co se týče anděla ,,československa” a ,,EU”, vysvětlím to jednoduše: Andělské bytosti neberou v potaz náboženské, národní, nebo státní příslušnosti, proto se jim nepřidělují žádné speciální bytosti. Tyto všechny věci totiž nejsou v jejich světě nijak důležité. Pro anděla je úplně jedno, kde jste, odkud jste, jestli jste v EU a podobné nesmysly. Pro něj je důležitá jen vaše duše a vaše štěstí. Výrok, že jsou nějací andělé konkrétního státu, mi připadá jakýsi moderní a módní, v každém případě nepravdivý.

Československo už celkem dlouho neexistuje a EU byla stvořena jako přípravka do NWO, takže si všichni můžeme být jistí, že s tím andělé rozhodně nechtějí nic mít společného. Jestli se snažila zapůsobit na ,,malý a důvěřivý Český národ”, rozhodně se jí to nepovedlo.

Tyto uvedené výroky mě velice zklamaly. Jde vidět, že když je někdo až moc slavný, stoupne mu to do hlavy a může se tomu bránit jak chce.

13. Ahoj Alue, viděla jsi film Amelie z Monmartru? a co na něj popřípadě říkáš?

Je moc pěkný. Doporučuji ho zde: Amelie z Montmartru

14. Môže si človek vytvoriť na astrálnej úrovni svoju vlastnú ochrannú bytosť?

Představovat si ji můžeš, ale tvořit určitě ne.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Flee 2013-05-19 08:30:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

CO si myslíš o pihách? Nebo o lidech co pihy mají?:D

Ikona diskutujiciho Gray 2013-05-19 12:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. :-)

Ikona diskutujiciho leslie 2013-05-19 13:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Píšeš, že darování krve je blbost a dá se nahradit jinak, jak prosimtě?

Ikona diskutujiciho Yvonne 2013-05-19 14:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Pochybuju, že má zrovna Lorna pocit, že jí lidé málo hltají…Její knížky jsem četla a působí velice pokorně až skromně…Narozdíl od jiných autorů…Spíš chce více pro nás, než pro sebe…Taky bych tolik nevěřila zrovna výroku z NOVIN…Celé představení bylo překládáno překladatelkou co když to například špatně přeložila?Tohle je jak tichá pošta…my u toho sice nebyli, ale   pouze to od někoho slyšeli a stejně to víme prostě nejlip! Mám doma knížku čistě jen o andělích, kde se krásně vysvětluje, že všechno živé má svého anděla…Tudíž i každý samostatný stát má svého ducha…tak jako i samostatně naše Země …Spíš jeslti to Lorna nemyslela právě takhle, jen to špatně řekla, či my jsme to špatně pochopili, nebo překladatelka špatně přeložila…určitě když už jendou náš stát byl Československý byl i takový anděl a ten si jen tak nikam asi nezmizel i přesto, že už ČSR nejsme…

Ikona diskutujiciho Byllinkář 2013-05-19 16:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co si myslíš o bioinformačních přípravcích od firmy Diochi a firmy Energy? Máš s nimi nějaké zkušenosti?

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-05-19 19:37:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Co je to vlastně lidská SNAHA? Vrátí se člověku to, když se o něco snaží? Je rozdíl mezi snahou a úsilím? Do jaké míry a jak se má člověk o něco snažit/usilovat, aby se výsledek stále víc přibližoval jeho cíli? Může být snaha marná nebo přílišná? A jak se to pozná? Díky a přeji slunce v duši a radost ze všeho dobrého 🙂

Ikona diskutujiciho stenly911 2013-05-19 21:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, co říkáš na filmy s b. spencerem a T. _Hillem ? Teda myslím tím starší filmy, protže už delší dobu spolu nehrajou. A jyk by jsi je hodnotila jako dvojici, myslíš, že k sobě sednou ? A líbili se ti ve filmu, když byli každý,,sólo" ? A líbí se ti další italské kom edie a tzv. spageti westerny a můžeš napsat jaké ?

Ikona diskutujiciho Míra 2013-05-19 22:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ehm, řekl bych Alue, že u poslední otázky jsi záměrně lhala 🙂

Ikona diskutujiciho Verča 2013-05-19 23:44:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško:-),

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-20 12:39:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[4]: Ahoj ,,Y"vonne, nejde o ,,výrok z novin", ale o výrok, který zazněl na přednášce. Lze ji na internetu dohledat celou zdarma, pokud tě to tedy více zaujalo, poslechni si to celé a pak nám řekni: ,,Je to špatně přeloženo, nebo ne?" Vše si lze ověřit.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-20 12:56:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[8]: Taková primitivní otázka by mi za lhaní opravdu nestála.

Ikona diskutujiciho Martina 2013-05-20 14:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj lidi,taky jsem poslouchala Lornu, ten vyrok o andelech jsem samozrejme slysela, ale podle mne ona nerekla, ze andely vidi jen ona, ale ze je jedina, kdo je vidi stejne fyzicky jako lidi. Ze v tom pro ni neni rozdil, vetsina ostatnich rika, ze vidi obrysy, svetelnou bytost, energii…atd. Takze jsem vam jen sdelila, jak jsem to vnimala a pochopila ja, netvrdim, ze mam pravdu, kazdy to asi vnima jinak. Jen bych jeste chtela rict, ze na me pusobi naprosto ciste a nevinne, az me to dojalo, malokdy se da takova cistota v cloveku zahlednout.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-20 15:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: AHA? Tedy skutečně by mohlo jít o špatné přeložení toho co řekla? – Mě to totiž taky vyrazilo dech.

Ikona diskutujiciho Lejla 2013-05-20 15:59:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj existuju upíri? (ja viem , že áno , ale chcem počuť tvoju odpoveď)a ak aj áno dalo by sa s nimi niako skontaktovať ? Ja viem , že je to ťažké , ale ak by sa dalo bola by som veľmi rada. A ak by som sa s nimi stretla ako by to asi prebiehalo ?

Ikona diskutujiciho Fajra 2013-05-20 16:01:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Môže sa obyčajný človek stať upírom alebo vlkolakom ?

Ikona diskutujiciho Kiwi 2013-05-20 18:03:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Napadlo tě někdy, jak by ses zachovala, kdyby ses dozvěděla, že tě chtějí odstranit elity?

Ikona diskutujiciho Verčaw 2013-05-20 18:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahol Aluško mám dotaz ..chci komunikovat s andělem ale když by se mi ukázal…..jak poznám že to není démon ? démoni přece můžou podobu anděla na sebe brát taky ne ? nebo jak to je děkuji ti za odpověd

Ikona diskutujiciho Yvonne 2013-05-20 19:31:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Reaguji na to, že ten dotyčný co se tě na tuto otázku zeptal, tam jako první napsal, že tento výrok zazněl i v Novinách pokud dobře čtu…proto jsem to zmínila…Bůh ví kdo ty noviny dělal a jací asi jsou novináři to si může každý domyslet sám…Jistě se to ověřit dá, ale já to ověřovat nepotřebuji, protože se držím toho jak na mě ten člověk a jeho dílo působí, takže o ní nepochybuji  …Myslím, že ověřovat potřebuje spíše ten, kdo něco najisto plácne veřejnosti bez toho aniž by to měl černé na bílem a něco o tom věděl.

Ikona diskutujiciho Eliška 2013-05-20 21:10:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,

Ikona diskutujiciho Eliška 2013-05-20 21:21:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Našla jsem. Lorna Byrne v Lucerně, celá přednáška: http://www.youtube.com/watch?v=4z8JYCMiLQo

Ikona diskutujiciho Eliška 2013-05-20 21:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Eliška 2013-05-20 21:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho Evča77 2013-05-20 22:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Už delší dobu mi vrtá hlavou, jak jsi jednou psala o tom, že je reiki pro člověka škodlivé. Když se trochu porozhlídnu po internetu, nenajdu skoro nikoho, kdo by se věnoval různým druhům alternativní medicíny apod. a nepraktikoval by přitom i reiki. Většinou jsem se setkala s názorem, že reiki pomáhá, ale víc věřím tobě. Jak je ale možný, že nikdo nepřišel na to, že reiki působí i potíže? Je možný, aby všichni ti lidé byli podvedení a nevěděli o tom? …po tom, co jsem si přečetla tvé články, už nikomu takovému nevěřím.

Ikona diskutujiciho Auri 2013-05-21 11:06:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Presne tak. Prednasku jsem poslouhcala par dni po tom, co vysla na internetu a pochopila jsem to taky timto zpusobem, ze Lorna andely vidi primo fyzicky, takze to bude spis chyba prekladu nebo porozumeni.

Ikona diskutujiciho Jituš 2013-05-21 16:24:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Milá Alue,

Ikona diskutujiciho Flee 2013-05-21 18:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Až budeš mít vlastní dítě (teda jestli budeš mít) budeš chtít rodit v porodnici? Nebo budeš radši rodit doma? A nebo sji nad tím ještě vůbec nepřemýšlela?

Ikona diskutujiciho Ayalin 2013-05-21 18:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Tak co se týká přednášky v Lorny Byrne a její přednášky v Lucerně, vůbec bych nepochopila o kvalitách paní tlumočnice. Tlumočení a překladatelství studuji, byla jsem tam a tam jsem mohla sledovat jak anglickou část, tak i následné tlumočení a paní nepřetlumočila nic nejasně anebo špatně. Naopak spíš by zasloužila uznání za to, že zvládla i vysokou konsekutivu (čti: projev delší deseti minut) přetlumočit detailně a přesně v důležitých ohledech. Lorna stavěla mimo jiné i na tom, co psala ve své knížce a upřesňovala to na dotaz moderátorky ještě jednou – že vidí anděly jako živé bytosti, stejně hmotně jako my vidímě ostatní lidi, a že tímhle je jediná. Rozhodně nepopřela fakt, že ostatní lidi je nevidí třeba tak jasně, anebo si je vizualizují. Dokonce to tam zmiňovala, když vyprávěla o rozhovoru s jedním známým, co jí řekl, že vidí anděly a ji to zarazilo a ptala se ho, jakým způsobem je vidí. Odpovědí jí bylo, že si je tak jako představuje, vidí je vnitřně. Na to konto Lorna mluvila o svém "hmotném" vidění. Ostatně si to, milá Alue, dohledej. Myslím, že by ti to taky mělo co dát. Ostatně jako nám všem ostatním. Lorna nemá zapotřebí zviditelňovat se a několikrát sama jasně opakovala, že není žádná celebrita, ani modla, ale obyčejný člověk, co má své chyby a slabé stránky jako my ostatní. Působila pokorně, jemně a čistě.

Ikona diskutujiciho Gilraen 2013-05-21 22:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, jaký máš názor na Teal Scott?

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek