35. Dotazník

23.5.2013 v Čtenáři 40

Pokud máte otázku, která se hodí do příštího dotazníkového dílu, položte ji prosím do diskuze 🙂

1. Jaký máš názor na služby většinou žen ve středním věku co se zajímají hlavně o ezoteriku a na internetu nabízí odvody přivtělených duší do světla, včetně těch sebevražedných a to i na dálku. Vím, že dáváš návod jak žít a tím se zbavit přivtělené duše v podstatě sám/sama. Tyto nabízí odvody duší do světla za řádově stovky až několik tisíc korun. Také většinou popisují různé případy, včetně sebevražedných duší nemajících klid.

V žádném případě bych neházela úplně všechny tyto lidi do stejného pytle, ale tuto schopnost NEDOPORUČUJI zpoplatňovat, protože je to duchovní dar shůry. Dotyčný nic neobětoval, aby na tom mohl vydělávat, proto se tato schopnost často ztratí. Je to neoprávněné obohacování, kdy vy dostanete něco zdarma, ale prodáváte to lidem za peníze, což není fér. Jestli tedy někdo takovou službu nabízí za konstantní cenu už řadu let, zbystřete: Pravděpodobně ty schopnosti nemá. Podobně je na tom i channeling. Když někdo perfektně začne slyšet anděly a postaví si podnik na tom že píše za úplatu různým lidem, přestávají s ním mluvit.

Něco jiného je, když vám někdo udělá channeling a řekne si za to ,,zcela dobrovolný příspěvek jakékoliv formy a částky”. Když za to dostane sklenici medu, bude rád. Když bude naštvaný že nevydělal, schopnost opět odejde, protože v těchto rukou může být zneužita.

Na duchovních schopnostech není možno přímo vydělávat. Kdyby dotyčný třeba vypracoval a na vlastní náklad vydal speciální andělské karty, je to něco jiného. – Už investoval čas, know-how, práci, peníze a už má právo to prodávat. Nebo kdyby začal vyrábět něco velmi specifického, co pomůže lidem a dal do toho něco zeshora, ano, už to může prodávat oprávněně… Kdyby nějaká paní napsala rozsáhlou knihu o odvádění duší, ano, má právo ji prodávat… Ale ne odvod duše, nebo písmo za 1000korun. Pak se to většinou, dříve nebo později, zablokuje. Jsou to posvátné věci, nelze s nimi obchodovat, pokud do toho sami nic neinvestujete.


2. (stále souvisí s první otázkou) Jaký máš na to názor, co když má člověk pocit že má tento problém a neví si rady? Má se zde obrátit a za úplatu si nechat pomoct? Co ty odvody sebevražedných duší, to hapruje s věděním že taková duše se už NIKDY nemůže dostat do světla(krom odrazení dalších 10 adeptů na stejný čin) Jsou tedy tyto stránky a služby většinou podvodné nebo lze takto i na dálku po určitém postupu odvádět přivtělené duše? Odkazy sem dávat nebudu..

Rozhodně netvrdím, že všechny tyto stránky jsou podvodné, ale často tomu tak může být a dříve nebo později se tito lidé zablokují. Takže pokud někdo potřebuje odvést duši, měl by si nechat někoho doporučit, kdo to dělá skrytě a kdo s tím nekšeftuje.

V první řadě by však měl on sám vyzkoušet co zná. Já mám denně v poradně lidi, co píší, že mají doma duchy, nebo že mají na sobě něco nalepené. – Každému poradím co můžu a pokud si to dotyčný vezme k srdci, zvládne to dříve nebo později úplně sám, i když je potřeba ho semtam pošťouchnout a povzbudit.

3. Víš, mám takový problém. Když delší dobu sedím, nebo ležím. Začnu mít takový zvláštní pocit svíjení. Nejvíc je to v hrudi a v rukách. Prostě takový nepříjemný tlak a já se začnu různě kroutit. Nechápu, většinou se to stáva u počítače, ale i u čtení, nebo obyčejné relaxace. Nevíš, co by to mohlo být? Je to jako bych se rozdvojovala, nebo já nevím, jak to popsat….

S tímto problémem bych určitě zašla co nejdříve za nějakým homeopatem, detoxikačním poradcem, majitelem Oberonu, či čehokoliv jiného a nechala si udělat diagnostiku, jestli mám čistý mozek, mozkové pleny, všechna centra v pořádku, čisté plíce, zdravé nervy, atd. Podle popisu by to mohl být zdravotní problém a měla by se mu věnovat pozornost.

4. Ahoj Alue. Mám na tebe otázku, kterou Ti pokládám, jako někomu, kdo je schopný vyhledat odpověď: Existuje nějaká Matka Příroda? Mám na mysli bytost, která dokáže ovládat, kontrolovat a spravovat třeba i celý kontinent, včetně lesů, louk a pastvin.

Lidé pro ni mají pojmenování ,,Gaia”. Já ji cítím, když si lehnu na břicho na trávu, položím dlaně směrem k zemi a zavřu oči. Vypadá to, že Gaiga je něco obrovského, živého a duchovního, cítím ji hlavně pod nohama v zemi. Vnímám ji jako duši naší planety a každé setkání s ní je velmi příjemné. Všichni máme dvě mámy: Lidskou maminku a tu přírodní, která dává život všemu. Má ženské energie, velmi tvořivé a silné.

5. Kolik vážíš?

Akorát. A ty? 🙂

6. Skusila Si Koloidne mineraly dr.Wallach (Mrtvy lekari nelzou)? Ja ich berem 2 roky OK

Nezkoušela jsem, ale mám známé, kteří si je pochvalují. Nebála bych se do toho taky jít, ale nemám tu potřebu.

7. Prajem krásny deň. Rád by som sa spýtal aký máte názor na spôsob liečenia metódou EFT ? Ďakujem

Nemám s EFT zkušenost, ani mezi svými blízkými. Odpověď se asi vyvrbí později.

8. Existují doopravdy zvířata jako draci, jednorožci, kentauři,upíři a vampíři? Jo a je nějaký rozdíl mezi upírem a vampírem?

Draci: Ano, žijí na jiné planetě jako ,,zvířata”. Jsou to velmi agresivní, masožravé bytosti. Výška až 50m – Tam je vše o dost větší. Sežerou všechno na co přijdou, v poslední době byly snahy je dostat i na jiné planety, protože ty bestie doma už nemají pořádně co žrát. Rychle se to množí.

Jednorožec: Existuje jako projev duchovních bytostí, jako jedna z možností, jak se zjevují.

Kentaur: Čistě bájná bytost… O upírech jsme se bavili minule a Vampír je druh netopýra. Správným názvem Glosofága dlouhojazyčná

9. Kdyz chci zhubnout, tak myslíš že mi pomůže (kromě zdra. jidla) kdyz treba budu psát že jsem hubená opakovat si to a treba (jak uz si to tu nekde myslim neco v tom smyslu psala) rict si ze kdyz udelam tolikrat to a to ze zhubnu?

Když se budeš podporovat slovy, půjdou ti činy lépe, ale pouze mluvením se nehubne. – Doporučuji začít s různými ozdravnými detoxikačními kůrami a doplnit biologický jod do štítné žlázy. To pak člověk zhubne mimoděk úplně sám. Nadváha je většinou ukazatel zdravotního problému, není to jenom o jídle a pohybu. Je třeba být i zdravý a mít funkční lymfatický systém.

10. Proč si duše za účelem získaní zkušenosti vybírá i velmi, velmi těžké životy, když ví, že tím riskuje zatracení.

Přes problémy se nejvíce a nejrychleji učíme. Všichni největší duchovní učitelé měli těžký život, který museli zvládnout a pak až začali učit.

11. Pokud dotyčný spáchá sebevraždu – není jich málo, jen denně v ČR 4 lidé, na celém světě je to podobné, denně tedy asi 2000 lidí, možná o něco méně.. tolik zatracených duší…a v této době kdy ani lidé nevědí že si nemají brát život – že to tím nekončí.. Vím že se nehraje na žádnou spravedlnost, ale připadá mi až přespříliš kruté, aby dobrý člověk s dobrou duší, který udělá jen jednou takovouto chybu pod neskutečným životním tlakem nedostal už další šanci a byl navždy zatracen a naproti tomu duše např. Sadáma Husajna, který napáchal spoustu zla, nebo třeba Muamara Kadáfího další šanci dostali, protože sebevraždu nespáchali. Ti se dostanou do světla a pokračovat mohou a ti co by neublížili druhému ale jen sami sobě, dohnáni k tomu z kolikrát pochopitelných důvodů, ti už nemohou.. Proč to tak musí být??? Každá smlouva se přece musí dát nějakým způsobem vypovědět ne? A existuje nějaký, nazvěme to “legální” způsob jak se dostat cíleně předčasně do světla vlastním přičiněním?? Nemám tím teď na mysli se řezat, nebo hladovět, ale nějaká prosba, nějaký počin…

VŠICHNI LIDÉ MOC DOBŘE VĚDÍ SAMI, ŽE SI NEMAJÍ BRÁT ŽIVOT, A ŽE JE TO VELICE ŠPATNÉ. To jim přece nikdo nemusí říkat!! Když to udělají, nesou odpovídající následky svého činu. Vesmír neposuzuje, pouze udržuje rovnováhu. Smlouva, kterou si člověk sám nastavil, pro něj platí. Když se zabije a udělá si po svém ,,storno”, zákonitě uvízne kde nemá. To je jako když si pro sebe uděláš palouček, kde chceš být deset let. Pak ale z něj utečeš, že sis to rozmyslel, ale mimo ten palouček už nic není, protože jsi nepočítal s tím, že najednou vlítneš úplně mimo, kde ještě být nemáš. A tak zůstaneš v nicotě.

Doba našeho návratu je jasně daná, nezáleží na tom co si o tom teď myslíme a kdy si to přejeme, takže nad tím vůbec nemá smysl ani uvažovat. Až to má být, tak to bude. Jestli je někdo teď v životě nešťastný, měl by na něm začít pracovat a ne ho zahazovat jako obtíž. Život je dar, který se neodmítá.

12. Ahoj Alue, zkusila jsi někdy tai-či, a pokud ne, chtěla bys? Třeba moje mamka na něj pravidelně chodí a prý je to jediné, kde si doopravdy odpočine a doslova se nabije energií 🙂

Někdo chodí na Tai-chi, někdo peče a já chodím do lesa. Každý máme svoje metody, jak si odpočinout.

13. Ahoj, zajímalo by mě co říkáš na MSM, zda do toho jít či ne..:) http://www.celostnimedicina.cz/msm.htm

Zkušenost s tím nemám, ale nešla bych do toho.

14. Ahoj Alue, to je možná trochu divná otázka, ale už párkrát jsem se nad tím zamýšlela. Nezkoušela jsi někdy vypátrat, proč se lidi líbají? Já četla, že to pochází z toho, jak kdysi matky krmily ústy své děti, ale nějak se mi tomu nechce věřit. Tak mě napadlo, že možná jsi nad tím někdy mohla přemýšlet, že je tam třeba nějaká energetická výměna nebo tak.

Matky krmily své děti pusou? – Takže v té době neměly ruce jako dneska? 🙂 – Je to opravdu pořádný nesmysl.

Ústa jsou něco, čím vyjadřujeme své emoce v první řadě. Když někdo chce vědět jak nám je, podívá se do obličeje a na ústa, řeč celkového těla není už tak jednoznačná. A jaký jiný je lepší způsob, jak projevit lásku nebo vášeň, kromě slov?

15. Ahoj Aluško, chtěla jsem se Tě zeptat, je pohlavní styk špatný? Křesťanství tvrdí až po svatbě, poté je to v pořádku. Taky jsem četla jednu knihu, kde bylo, že milovat se s někým je určeno jen pro reprodukci a ne pro “obšťastnění” a tedy by se to normálně dělat nemělo . Jaký máš na to názor? Díky moc 🙂

Když to chceš a líbí se ti to, tvůj partner je stejného smýšlení a nikomu třetímu to přímo neubližuje, dělejte si spolu co chcete, a nikomu do toho nic není. Otázka ztráty panenství/panictví, příp. kdy otěhotnět, příp. kdy a s kým se pomilovat, nebo kdy a jestli mastrubovat, je každého z nás osobní věc, o které si sám rozhoduje a nikdo nemá právo ho v tom omezovat. Je to na zodpovědnost a vlastní úsudek každého zvlášť.

Co se týče povinností vůči našemu tělu, před zrozením jsme se zavázali, že o něj budeme s láskou pečovat. Na erotické hrátky se ale žádná přísaha neskládá, to je čistě pro tebe a pro tvoji radost.

Kam dál:

Otevřít rubriku ,,Dotazníky”

Máte otázku? Ptejte se do ►Mailu◄

• Líbí se vám tyto stránky? Doporučte přátelům adresu https://aluska.org

• Na Aluška.org najdete také interaktivní chat Vstoupit do Chatu – ZDE

• Líbí se vám publikované články? Za pár dní vám může pošta doručit i knihu! – Podrobnosti ZDE

• Používáte Facebook? Pomozte propagovat tento článek a použijte prosím tlačítko ,,To se mi líbí” níže pod reklamou, děkuji!

• Chcete mít přehled o videoaktivitách Alue na YouTube? – Můžete se přihlásit k odběru: ZDE

.

Elektronický obchůdek: www.kramky.cz/alue

Komentáře

Ikona diskutujiciho Hannah 2013-05-23 06:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, prosím jaký máš názor na přístroj Oberon? Nedávno jsem na něm byla se syny (13let) a dost mě vyděsilo, co toho v těle v jejich věku mají? Nechce se mi tomu ani věřit. Máš prosím nějaký jednoduchý recept, jak se zbavit parazitů(roupy, hlísti), plísní atd.? Děkuji za odpověď a přeji krásný den :-)

Ikona diskutujiciho zvj 2013-05-23 07:16:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K tomu líbání-otázce č. 14. Já bych řekla, že to je nejjednodušší způsob, jak se dostat k druhé osobě blíž-ve smyslu co nejintimněji a společensky přijatelně:-).

Ikona diskutujiciho Belis 2013-05-23 07:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško, chtěla jsem se zeptat jestli má pentagram ještě jiný význam než satanův symbol. Často je objevuje v  různých ezoterických a magických obrázcích. Mě osobně nahání ten znak husí kůži. Jak to sním je?

Ikona diskutujiciho IrenaT 2013-05-23 07:35:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Vynikající odpověď na 1. otázku. Taky jsem se setkala s paní, co odvádí duše, provozuje channeling, automatické psaní a kreslení. Brala si za sezení 500 Kč, nedávno to zvýšila na 600 Kč. Připadalo mi, že se při ptaní někoho nahoře (měla jsem pocit, že neví ani, koho se ptá) dostává jen na určitou úroveň a dál ji to nepustí.

Ikona diskutujiciho Verisa 2013-05-23 07:52:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj alue jsou ty draci pro nás nějak nebeznpeční ? a kde sídlí jejich planeta děkuji jestly si uděláš čas pro odpověd :-)

Ikona diskutujiciho lol 2013-05-23 09:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, napíšeš prosím i něco o vlkodlacích? 🙂 děkuji.

Ikona diskutujiciho Martin Riedl 2013-05-23 12:09:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Aluško! Chtěl bych se tě zeptat- Jak je to s přílišnou snahou? U svého článku Jak se spojit s andělem píšeš o "přílišné snaze" o navázání spojení, která je způsobena našim egem. Dle mého názoru je hodně přínosné o něco dobrého v životě usilovat, snažit se (co říkáš? 🙂 ), protože podle Vesmírných zákonů co vydáváš se ti vrátí. Jak ale poznat, že se člověk snaží "přílišně"? Děkuji 🙂

Ikona diskutujiciho Vika 2013-05-23 12:25:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluško,

Ikona diskutujiciho myší královna 2013-05-23 13:18:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Matku Gaiu cítím taky a nesmírně ji miluji. Jeden z důvodů, proč jsem přestala praktikovat křesťanství, je to, že z hlediska katolíků je tohle porušení prvního přikázání. Planeta Země je naše velká matka, dala nám život, je to úžasná bytost a krásně se o nás stará, pokud jí neubližujeme. A my v Zemi vrtáme tunely, metro, natahujeme po ní dráty, kazíme jí povrch a divíme se, že se brání. Přitom dělá to samé, jako když se člověk snaží zbavit vší nebo roupů.

Ikona diskutujiciho lexie 2013-05-23 13:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, zajímalo by mě, jak doplnit přírodní jod do štítné žlázy. Díky za odpověď 🙂

Ikona diskutujiciho Bílej vlk 2013-05-23 13:40:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[OT 9]: Primárně bych vyzkoušel výše uvedená doporučení.

Ikona diskutujiciho Susan 2013-05-23 14:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Otázka 14. :Zde se to trochu vysvětluje. Já to doporučuji shlédnout, je to zajímavé. Poukazuje tam i na zajímavé experimenty. :-) http://www.videacesky.cz/navody-dokumenty-pokusy/vsauce-proc-se-libame

Ikona diskutujiciho Hikari 2013-05-23 15:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[11]: Díky moc! :D Myslím že to bude fungovat :D :D :D

Ikona diskutujiciho Neila 2013-05-23 15:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj. Jak se bránit proti intošům, co si mastí ego na méně vzdělaných?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-23 15:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[12]: Díky za odkaz, video je moc zajímavé 🙂

Ikona diskutujiciho Sigil 2013-05-23 17:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Proč by to mělo být porušení prvního přikázání Desatera? TO jsem nepochopil…

Ikona diskutujiciho Laula 2013-05-23 18:19:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue , potrebujem poradiť, vynecháva mi menštruácia a neviem čo s tým poradíš mi prosím niako ?

Ikona diskutujiciho Renata 2013-05-23 18:54:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue, úžasná odpověď na první otázku, přesně tak to cítím a pořád se setkávám s tím, že jsem kvůli tomu "blbá"…

Ikona diskutujiciho lissabonka 2013-05-23 19:51:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Odpoveď na 5 otázku sa mi páči :D

Ikona diskutujiciho Venëa 2013-05-23 20:04:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K té otázce 4… já si jako malá povídala s "Vílou Přírodou" :D A to jsem o teorii Gaia nikdy nic neslyšela.

Ikona diskutujiciho mariankosnac 2013-05-23 20:20:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš že je možné cestovať v čase? Môžu tu byť nejakí návštevníci z budúcnosti? Keby si mohla cestovať do kamkoľvek do minulosti kam by si išla prípadne čo by si tam zmenila?

Ikona diskutujiciho marryangel 2013-05-23 20:53:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Myslíš si že má naše planeta šanci na záchranu i po tom co jsme promrhali 21.12? Pokud ne jak to vidíš dál?

Ikona diskutujiciho Ellia 2013-05-23 21:57:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Alue 🙂 Ráda bych se Tě na něco zeptala…

Ikona diskutujiciho night.shine 2013-05-23 22:45:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue, měla bych taky otázku. Pendluji mezi Prahou a Brnem.. V Brně nemám problémy s vodou z kohoutku, ale z té pražské se mi do 2 dnů dělá ekzém na obličeji a celkově se mi vysušuje pokožka. Musím se tak vždy uchýlit k pití balené vody, což mě neskutečně štve z ekologického hlediska. Nepomáhá ani tu kohoutkovou převařit. A když dojedu do Brna, tak mi ekzém jako zárakem do 2 – 3 dnů zmizí. Četla jsem, že ekzémy může vyvolávat velké množství chlóru. Existuje na vytlačení škodlivých látek (třeba toho chlóru) nějaká bylinka nebo něco podobného?

Ikona diskutujiciho Squeaer 2013-05-23 22:47:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Alue to nemyslíš vážně, tohle říct o dracích. Nevim kde jsi na takovéhle šílenosti přišla. To jsi o dracích slyšela  asi jenom hodně hodně málo. Nazývat je bestiemi je hodně urážející. Uznávám občas jsou agresivní a ano živí se masem ale že by sežrali na co přijdou, trochu hodně velká blbost a o tom že by se rychle množili slyšim prvně. Než se vylíhne malý dráček trvá to spoustu času. Dále drak neni žádná blbá ještěrka, ale ohromně inteligentní bytost s obrovskou silou. Je to velmi stará rasa, která toho má spoustu za sebou. Tipuju že jsi nikdy žádného draka  nepoznala a ani jsi se s nim nesetkala, protože kdyby jo nikdy by jsi tohle nemohla říct. A že je jejich přemnoženo spíše naopak draků je teď nejmíň za posledních pár desítek tisíc let. Až poznáš některého z nich tak potom o nich mluv, tohle co jsi napsala je až do nebe volající. To samé s kentaury že jsi je nepotkala neznamená že neexistují 😉

Ikona diskutujiciho Anna 2013-05-24 21:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Zdravím Alue, prosím, dá sa ochrániť pred  človekom,ktorý ťa v ruke drží ako bábiku a picha do nej,teda teba ihličky?

Ikona diskutujiciho Jindra 2013-05-24 21:26:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[24]: ne bylinky proti chloru, ale konvice Brita nebo ještě lépe Aquaphor a filtrovat si kohoutkovou vodu přes patrony. Doporučuju.

Ikona diskutujiciho Franta Lampa 2013-05-25 12:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, Aluško :). Když už jsme u toho pohlavního styku (to jsou ale nemravnosti :D) tak co myslíš že je lepší pro bezpečný sex: antikoncepce/kondom/(nebo)…? Díky! Franta Lampa

Ikona diskutujiciho Puf 2013-05-25 13:17:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Aluška. Mňa by zaujímalo, aké presne diéty (či už detoxikačné alebo iné) dodržuješ na prečistenie organizmu? Berieš vtedy aj nejaké prípravky?

Ikona diskutujiciho Domča 2013-05-25 13:28:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

K oodpovědi č. 10. To je tak jako s kritikou.. k č. 11. Zajímavé, například Lorna píše pravý opak, jako že když se člověk sám zabije nedostane se do žádného zatracení, ale vlastně se svým způsobem opravdu vysvobodí, duše však dosáhne klidu pouze jen na nějakou dobu, protože člověk nezvládl úkol, který si sám vybral, bude se muset reinkarnovat a zas napravovat to co porušil či nezvládl…Ale jinak si myslím, že je to tam nahoře vše dáno stejným dílem…jinak by to přeci nebylo bezpodmínečné…což značí bez podmínek, nemáme žádně podmínky,žádné požadavky, nemusíte se nijak zavděčit, vykoupit, vysloužit, či něco podobného…prostě každého zahrneme stejnou láskou ať je jakýkoliv a udělá s čímkoliv cokoliv…Jen už je pak na nás, jak se potom cítíme ve své kůži sami s sebou díky svým činům…

Ikona diskutujiciho Domča 2013-05-25 13:29:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj Alue,

Ikona diskutujiciho Raja Luthriela 2013-05-25 18:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ta sebevražda je velice zajímavé téma. Třeba já mám takový silný intuitivní pocit, že jednou tu sebevraždu spáchat musím. Jen proto, že jsem si to naplánovala už před narozením, abych si vyzkoušela, jaké to je. Je to v pořádku?

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-25 22:50:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[32]: Ne, to v žádném případě není.  S nejvyšší pravděpodobností jsi nakažená aktivní mutovanou toxoplasmozou. Ta tyhle myšlenky způsobuje.

Ikona diskutujiciho číča 2013-05-26 16:48:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jak se dá vyléčit schizofrenie (bez léků)?

Ikona diskutujiciho Shika 2013-05-26 21:23:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Píšeš o drakoch ako o beštiách… prečo? nemajú dušu, alebo je to tvoj osobný odpor? A je možné že sa niekedy dostanú sem… a všetko tu zabijú tiež?

Ikona diskutujiciho Shika 2013-05-26 22:32:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Čo si myslíš o montauckom monštre?

Ikona diskutujiciho Athea 2013-05-27 20:00:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Jaký máš názor na potraty? Třeba pokud je matka ještě ve škole a nedokáže zajistit svému dítěti vhodný domov? Nebo když jí těhotenství nějakým způsobem ohrožuje permanentně zdravotně nebo na životě?

Ikona diskutujiciho Andy 2013-05-30 11:08:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

k otázce číslo 14. Nenapadlo tě, Aluško, že matky musely potravu nějak rozmělnit než ji daly svým dětem k jídlu? Přeci děcku s neprořezanýma zubama nedáš do pusy kus něčeho tuhýho, a ať si poradí samo.

Ikona diskutujiciho Alue 2013-05-30 15:14:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

[38]: Máš ruce, ne? To normálně mechanicky namačkáš, nebo podrtíš. Nebo máš dojem, že bez elektriky nelze nic rozmělnit, ani rozvařit a namačkat?????

Ikona diskutujiciho Mára 2015-08-03 10:49:00 Odpovědět
Ikona diskutujiciho
sipka

Ahoj, je to sice už starý dotazník, ale k otázce číslo 11 – já vymyslel takovou hloupost jak spáchat sebevraždu a zároveň ne :D dělám to tak že každý večer před spaním prosím smrt aby si pro mě přišla. Výsledky už se celkem dostavují, začal jsem trpět nevysvětlitelnou bolestí očí a hlavy a chvilkama na pár sekund ztrácím vědomí. Možná zánět mozkových blan? Nevím, ale tak nějak by mohlo jít oblafnout sebevraždu, nebo alespoň to je sebevražda jen z 25% a to už je naděje že trest za ni nebude tak velký.

Nový komentář

Ikona moderatora

Moderovaná diskuze: Příspěvky se zveřejňují s časovou prodlevou. Pro účast v diskuzi je třeba, aby byl váš komentář v souladu s obecnými pravidly slušného chování a podmínkami používání stránek